Superbet jest bukmacherem funkcjonującym na polskim rynku zakładów internetowych od października 2019 roku. Jakie są mocne strony Superbetu i dlaczego warto obstawiać u tego operatora? Poznaj recenzję bukmachera, bonusy dla graczy oraz opinie użytkowników na jego temat.

Superbet zakłady bukmacherskie

Superbet jest jednym z czołowych legalnych bukmacherów w Polsce. Firma pochodząca z Rumunii weszła na polski rynek zakładów bukmacherskich w internecie w 2019 roku, ale dzięki dużej aktywności w zakresie marketingu i sponsoringu szybko przebiła się świadomości graczy. W połączeniu ze świetnym produktem, dało to Superbetowi miejsce w ścisłej czołówce zakładów bukmacherskich w Polsce.

Dla nowych graczy bukmacher Superbet przygotował pakiet powitalny, który pozwala odebrać łącznie 3755 PLN po rejestracji konta. Bonus na start składa się z czterech elementów i specjalny kod dla czytelników Bet.pl aktywuje najwyższą możliwą wartość promocji.   

Superbet bukmacher - Bet.pl

Zakłady bukmacherskie Superbetu znajdziemy na stronie internetowej superbet.pl oraz w aplikacji mobilnej na systemy iOS i Android. Wśród graczy przeważa opinia, że Superbet ma najlepszą aplikację spośród wszystkich legalnych bukmacherów. 

Superbet jest szczególnie aktywnym bukmacherem w zakresie wsparcia polskiego sportu. Firma jest sponsorem m.in. Lecha Poznań, Górnika Zabrze, a rolę ambasadorów Superbetu pełnią Jerzy Dudek, Mateusz Borek i Mariusz Czerkawski. 

Superbet bukmacher – czym się wyróżnia?

Superbet w ekspresowym tempie znalazł się w topie polskich zakładów bukmacherskich. Co zatem wyróżnia bukmachera Superbet na tle pozostałych podmiotów w Polsce? Dlaczego gracze wybierają grę akurat tutaj? Poniżej przedstawiamy listę głównych atutów legalnego bukmachera. 

Superprzewaga

Superbet jako jedyny bukmacher w Polsce ma w stałej ofercie rozliczenie zakładu jako wygranego jeszcze przed zakończeniem spotkania. Jak to możliwe? Wystarczy, że drużyna lub zawodnik osiągnie określoną przewagę i bez względu na końcowy wynik, zdarzenie zostanie rozstrzygnięte jako trafione. 

W Superbet Superprzewaga obowiązuje na siedem dyscyplin sportowych: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę, hokej na lodzie oraz skoki narciarskie. Zasady minimalnej wymaganej przewagi zależą od sportu. Przykładowo, w piłce nożnej wystarczy prowadzenie wytypowanej drużyny dwiema bramkami w dowolnym momencie spotkania, żeby zakład na wynik meczu został wygrany.

Promocje dla nowych i stałych graczy

Oferta bonusowa bukmachera Superbet należy do najbardziej rozwiniętych wśród polskich zakładów bukmacherskich. Dotyczy to zarówno promocji powitalnej, jak i bonusów proponowanych stałym graczom. 

W pakiecie na start Superbet umieścił cztery promocje, których maksymalna wartość może wynieść 3755 PLN. Szczególną uwagę przyciąga cashback na cały tydzień gry po rejestracji, który zabezpiecza graczy aż do 3500 PLN. Dodatkowo, bukmacher proponuje boosty kursowe, które pozwalają na obstawianie wydarzeń sportowych i otrzymaniu ekstra bonusu o równowartości kursu 200.0 lub 300.0.

Z drugiej strony, Superbet nie zapomina o stałych graczach, oferując szereg codziennych promocji, jak np. Bonus Box, w którym co miesiąc w puli do odebrania jest nawet 7 000 000 PLN. Dużym zainteresowaniem cieszy się też wyższa wygrana za większą liczbę zdarzeń na kuponie (Superbonus) czy podwyższone kursy na wybrane spotkania (Superkursy). 

Darmowe gry

W Superbet możemy zagrać w dwie darmowe gry:

 • Super Game: wytypowanie pięciu dokładnych rezultatów i podział w puli w gotówce do podziału, której wartość waha się od 50 do nawet 125 tysięcy złotych. 
 • Super Spin: kręcąc kołem, bierzemy udział w losowaniu nagród, z których główną jest otrzymanie Fiata 500 na 12 miesięcy
Superbet opinie o super spin

Korzystanie z Super Game i Super Spina daje szansę na otrzymanie środków na grę lub nawet realnych pieniędzy bez konieczności angażowania własnego kapitału. 

Superbet opinie 

Bukmacher Superbet cieszy się bardzo opiniami wśród polskich typerów. Za co konkretnie użytkownicy cenią tego operatora? Jakie są elementy, które wymagają poprawy? Poniżej przedstawiamy zalety i wady Superbet w opinii graczy oraz nas samych.

ZaletyWady
Promocje dla nowych i stałych graczyNieintuicyjna strona internetowa 
Super PrzewagaOferta na esport
Szeroka oferta przedmeczowa i LIVE
Aplikacja mobilna 
Całodobowa obsługa klienta
Szybkie wpłaty i wypłaty

Superbet ma wszystko, czego gracze oczekują od topowego bukmachera: atrakcyjną ofertę powitalną, szeroki wachlarz promocji dla stałych użytkowników, bogatą ofertę zakładów i ekspresowe płatności. Aplikacja mobilna Superbetu zbiera same pozytywne recenzje i wymienia jest w ścisłej czołówce “apek” na polskim rynku. Dopełnieniem rozbudowanego produktu jest Super Przewaga, którą Superbet jako jedyny proponuje w stałej ofercie.

Negatywne opinie dotyczące bukmachera dotyczą rzeczy mniej istotnych z punktu widzenia klienta. Dla niektórych graczy strona internetowa jest nie do końca przejrzysta i mają oni problemy z odnalezieniem się na niej. Pojawią się także głosy krytykujące wąską ofertę esportową. Nie zmienia to jednak bardzo pozytywnej recenzji i odbioru produktu bukmachera Superbet.

Superbet legalny bukmacher 

Szukając miejsca do obstawiania zakładów bukmacherskich, wielu użytkowników może mieć wątpliwości, czy wybrana firma działa zgodnie z polskim prawem. Czy w takim razie Superbet to legalny bukmacher? Tak, dzięki posiadaniu licencji od Ministerstwa Finansów firma oferuje zakłady bukmacherskie w internecie. Ten fakt czyni Superbet legalnym bukmacherem. 

Superbet legalny bukmacher

Superbet otrzymał zezwolenie, które pozwala na działalność w sieci, dokładnie 18 października 2019 roku. Licencja wystawiona przez Ministerstwo jest ważna przez sześć lat. Legalni bukmacherzy, a taką firmą jest Superbet, odprowadzają podatki w Polsce, działają zgodnie z polskim prawem czy dbają o bezpieczeństwo danych i środków graczy.

Superbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. mieści się przy ulicy Wincenta Rzymowskiego 31 w Warszawie. Wysokość kapitału zakładowego spółki wynosi 2 000 000 PLN, a w KRS znajdziemy ją pod nr 0000666114.

Opinie o bonusie powitalnym Superbet

Bonus powitalny bukmachera Superbet jest zestawem czterech bonusów przygotowanych dla nowych graczy. Użycie kodu BETPL przy rejestracji konta aktywuje najwyższą wartość bonusu powitalnego w Superbet, która wyniesie wtedy 3755 PLN i zawiera:

 • tydzień bez ryzyka do 3500 PLN
 • freebety 55 PLN
 • bonus 100% od I depozytu do 200 PLN

Opinie o pakiecie startowym w Superbet są w zdecydowanej większości bardzo pozytywne.

Gracze cenią sobie zabezpieczenie pierwszego tygodnia gry i wysoką kwotę cashbacku, która jest najwyższą łączną wśród zakładów bez ryzyka na polskim rynku. Możliwość odbioru dwóch freebetów (35 PLN za kod i 20 PLN za aplikację) również wpływa korzystnie na recenzję bonusu powitalnego od Superbet. Warunki obrotowe nie są przy tym skomplikowane, co pozwala stosunkowo łatwo wypłacić otrzymane środki.

Na duży plus działają specjalne boosty kursowe, które są dodatkiem do regularnej oferty startowej. Wystarczy zagrać za 2 PLN na określone zdarzenie, żeby otrzymać nawet 600 PLN (równowartość kursu 300.0) za trafiony typ. Wydarzenia są zazwyczaj dopierane w ten sposób, że szansa na uzyskanie bonusu jest bardzo wysoka, a Superbet jako jedyny bukmachera proponuje boosty na wszystkie popularne wydarzenia sportowe.

superbet zakłady bukmacherskie z kursem 300.0

Oferta zakładów bukmacherskich w Superbet

Superbet w zakładach bukmacherskich zawiera wszystko, czego oczekujemy od bukmachera.

W zakładce “Sport” znajdziemy szereg dyscyplin sportowych, z których najszersza oferta przygotowana została piłkę nożną i potrafi wynosić nawet 300 lub 400 dodatkowych zakładów. W zakładach przedmeczowych dostępny jest kreator zakładu, czyli Betbuilder.

Poza sportem obstawimy kursy bukmacherskie na politykę, rozrywkę czy zakłady długoterminowe dotyczące różnych dyscyplin sportowych.

W zakładce LIVE, poza licznymi spotkaniami i pojedynkami, skorzystamy z szerokiej oferty transmisji na żywo. Z kolei w sekcji “Gry” bukmacher umieścił sporty wirtualne (np. Polski poker czy Black Jack) i gry karciane takie jak piłkę nożną, wyścigi konne i samochodowe czy nawet żużel. 

Kursy bukmacherskie

Wysokość kursów bukmacherskich potrafi być dla niektórych graczy czynnikiem decydującym, czy zdecydujemy się na grę u bukmachera, czy też nie. Jak na tym polu prezentuje się Superbet? 

Porównując kursy na różne rynki sportowe, Superbet wypada zazwyczaj w pierwszej połowie bukmacherów na rynku. Oznacza to, że proponowana wartość przeliczników jest lepsza niż średnia oferowana przez operatorów.

Warto mieć też na uwadze, że na stałe w ofercie Superbet znajdują się Super Kursy, gdzie bukmacher umieszcza zdarzenia (zazwyczaj na zwycięzcę) z kursami bez marży. Zdarzenia z Super Kursów mogą być łączone ze sobą, dzięki czemu wartość wygranej zostanie znacząco podwyższona.

Przykładowo, wybierając cztery zdarzenia na zwycięstwa faworytów z Super Kursów z dnia 5.12.2023, nasz kurs łączny wzrasta z 12.92 w regularnej ofercie na 13.96 na zakładach bez marży. 

Jak założyć konto w Superbet?

W Superbet rejestracji dokonamy na stronie internetowej, stronie mobilnej lub w aplikacji mobilnej. Proces założenia konta jest w pełni darmowy i składa się z prostego formularza, w którym musimy:

 • podać dane osobowe oraz konta
 • uzupełnić numer PESEL
 • wpisać kod promocyjny (np. BETPL)
 • zaznaczyć zgody potwierdzające zapoznanie się z regulaminem i potwierdzić, że mamy ukończone 18 lat
Superbet rejestracja nowego konta

Według zakładów bukmacherskich Superbet rejestracja konta gracza powinna zająć ok. 2 minut. Po wypełnieniu formularza staniemy się posiadaczami konta tymczasowego. 

Do uzyskania pełnego dostępu do usług bukmachera (np. wypłacania środków) wymagana jest weryfikacja. Dokonamy jej przez dodanie do profilu gracza skanu dokumentu tożsamości i uzupełnieniu reszty danych osobowych. Kiedy pracownicy bukmachera Superbet potwierdzą poprawność naszych danych, uzyskamy konto stałe. 

Superbet aplikacja mobilna

Bukmacher Superbet daje dostęp do zakładów bukmacherskich poprzez aplikację mobilną. “Appka” możliwa jest do pobrania na systemy Android i iOS. Skorzystamy z niej z wszystkich podstawowych funkcjonalności bukmachera. Superbet jako jeden z niewielu operatorów zawarł w ofercie powitalnej specjalny bonus w “appce” – freebet 20 PLN.

Superbet zbiera świetne recenzje za swoją aplikację, która jest drugą najlepszą aplikacją bukmacherską według ocen dodanych w App Store. Na 13 tysięcy opinii średnia nota wystawiona przez użytkowników to 4.8 na 5.

Superbet opinie o aplikacji mobilnej bukmachera

Co wyróżnia zrobioną przez Superbet aplikację mobilną? Na stronie bukmachera wyczytamy: “Poczuj najlepsze doświadczenie bukmacherskie w Polsce. Zawsze i wszędzie! Przeglądaj pełne statystyki, oglądaj transmisje live, otrzymuj powiadomienia o swoich zakładach, rozmawiaj i dziel się kuponami ze znajomymi. To i wiele więcej czeka na Ciebie w Superbet!

Superbet obsługa klienta

Superbet to jeden z nielicznych bukmacherów z całodobową obsługą klienta, która składa się z:

 • live chatu
 • FAQ
 • kontaktu przez WhatsApp
 • formularza mailowego

Dostęp do czatu jest całodobowy, co na polskim rynku bukmacherskim jest wyjątkiem. Pierwszą “linią” kontaktu jest bot iRenka, który spróbuje udzielić nam pomocy na podstawie zgromadzonej wiedzy. Jeśli to się nie powiedzie, to możemy poprosić o przełączenie rozmowy do dostępnego konsultanta. 

Superbet metody płatności 

W Superbet metody płatności są ekpresowe i dotyczy to zarówno wpłat, jak i wypłat na konto. Wszystkie transakcje z bukmacherem odbywają się bezprowizyjnie i zazwyczaj zajmują nie więcej niż 15 minut. 

superbet metody płatności

Superbet bukmacher – podsumowanie

Superbet jest bukmacherem cenionym przez nowych i doświadczonych typerów. Czy warto grać na Superbet? Tak, jeśli szukasz zakładów bukmacherskich z dużą liczbą promocji i kompleksową ofertą kursową, intuicyjnej aplikacją mobilną i ekspresowych metod płatności. Superbet ma wszystko, co powinien mieć czołowy bukmacher i niewielkie wady nie zmieniają ogólnego odbioru. Nic więc dziwnego, że marka w krótkim okresie stała się jedną z ulubionych firm do obstawiania wśród polskich graczy. 

FAQ

Czy Superbet bukmacher jest legalny?

Tak, Superbet otrzymał zezwolenie od Ministerstwa Finansów, na mocy którego jest legalnie działającym bukmacherem w Polsce.

Czy u bukmachera Superbet warto grać?

Opinie graczy są jednoznaczne i wskazują, że Superbet zakłady bukmacherskie zawierają wszystko, co powinien mieć topowy bukmacher.

4,8 rating