Freebet bez depozytu – darmowy zakład za rejestrację

Najpopularniejszym i najbardziej oczekiwanym przez graczy bonusem bukmacherskim jest freebet. To darmowy zakład, który otrzymują często bez konieczności inwestycji własnych pieniędzy. Najczęściej ten bonus wchodzi w skład oferty powitalnej legalnych bukmacherów. Czym dokładnie charakteryzuje się freebet, na czym polega ta promocja, jak działa i u jakich firm można go dostać? Na te pytania odpowiadamy w tym tekście.

Freebet – na czym polega darmowy zakład?

Freebet to słowo pochodzące z angielskiego, a przetłumaczyć je można jako darmowy zakład. Na czym polega ta promocja? Najkrócej: bukmacher daje użytkownikowi pieniądze, a ten może skorzystać z oferty i przeznaczyć je na zakład. Bonus wzbudza zainteresowanie typerów, ponieważ z reguły nie trzeba inwestować własnych środków, a w przypadku skutecznego obstawiania można wyjść “na plus?.

Co ważne, nie każda z firm bukmacherskich będzie domagać się obrotu freebetem na określonych zasadach. To zależy od ich polityki bonusowej. Jednak większość z nich “uwolni” bonus dopiero po postawieniu kuponu za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy środków bonusowych i depozytu. 

Aktualne freebety bez wpłaty własnej
MEGABONUS
Kod bonusowy
STS Freebet bez depozytu | darmowy zakład bez wpłaty własnej
MECZYKI
Kod bonusowy
Fortuna Freebet 30 PLN bez depozytu | darmowy zakład bez wpłaty własnej
MECZYKI
Kod bonusowy
Totalbet Freebet 39 PLN | darmowy zakład

Freebet bez depozytu, czyli zakład za darmo

Freebet bez depozytu to popularna promocja na start u kilku polskich bukmacherów. Tak jak zostało wspomniane na wstępie tego artykułu, freebet najczęściej jest elementem oferty powitalnej dla graczy zakładających konto. Z drugiej strony, firmy bukmacherskie mają w zwyczaju oferować zakłady za darmo w różnych sytuacjach.

Często ma to miejsce np. w trakcie wielkich imprez sportowych, takich jak mistrzostwa świata i Europy w piłce nożnej. Freebet od bukmachera ma za zadanie zainteresować klientów, aby swoje zakłady zawierali właśnie za pośrednictwem tego organizatora. Darmowy zakład gracze mogą otrzymać także na sporty wirtualne, czy jako prezent urodzinowy od bukmachera online. 

Czy freebet jest tym samym czym bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu to rodzaj promocji, który jest niezwykle atrakcyjny ze względu na brak konieczności wkładu własnego. Użytkownicy mogą więc powiększyć swój przychód z zakładów, bez konieczności nadszarpnięcia własnego budżetu.

Bonus bez depozytu zawsze będzie freebetem, ale freebet nie musi być bonusem bez depozytu

Dlaczego tak się dzieje? Otóż mimo że w polskiej branży bukmacherskiej te pojęcia stosowane są zamiennie, gdyż najczęściej spotkać można freebet bez depozytu, to zdarzyć może się freebet, którego otrzymanie będzie możliwe dopiero po dokonaniu wpłaty lub wytypowaniu konkretnego wydarzenia. To automatycznie sprawia, że bonus gracza nie będzie tym bez depozytu. Niemniej jednak, w środowisku obstawiania zakładów sportowych można spotkać się z uznawaniem obu pojęć za synonimy. 

Czy są możliwe darmowe zakłady bukmacherskie?

Oszczędniejsi użytkownicy mogą zastanawiać się, czy jest możliwa gra za darmo u bukmachera. Odpowiedź brzmi – tak. Można obstawiać mecze bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy. Wystarczy wykorzystać każdy freebet oferowany przez polskie firmy bukmacherskie.

Większość z nich stworzonych jest dla graczy zakładających konto. Podczas rejestracji trzeba więc pamiętać o zaznaczeniu stosownej opcji, potwierdzającej chęć skorzystania z freebetu lub wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego. To konieczne, ponieważ w przypadku zapomnienia, bonus przepada.

Freebet bez depozytu może być z powodzeniem stosowany przez bukmachera jako forma przypomnienia nieaktywnemu graczowi (takiemu, który nie zrezygnuje całkowicie z gry), że posiada konto i jeśli chce, może wrócić i obstawić za pieniądze organizatora zakładów wzajemnych.

Jak widać, gdy potrafi się skutecznie wykorzystać każdy freebet, gra u bukmachera całkiem za darmo jest możliwa.

Freebet darmowy zakład - na czym polega - piłka nożna

Darmowy bonus freebet – jak można go wykorzystać?

Po wpisaniu kodu na voucher promocyjny lub zaznaczeniu odpowiedniej opcji przy rejestracji, freebet sam automatycznie pojawia się na saldzie bonusowym gracza, który został zweryfikowany. Jedyne co pozostaje, to użycie go do obstawienia zakładu. Należy pamiętać, że najczęściej trzeba obrócić nim według zasad opisanych przez bukmachera.

Freebet za rejestrację – na co zwrócić szczególną uwagę?

Jeśli gracz zastanawia się, jaki freebet będzie dla niego najbardziej odpowiedni, powinien zwrócić uwagę na kilka czynników. Które z nich możemy wyróżnić?

  • wysokość kwoty, którą otrzyma; 
  • czas, w którym należy wykorzystać freebet bez depozytu
  • minimalna stawka, za którą trzeba zagrać; 
  • kurs obrotu darmowym zakładem; 
  • minimalną liczbę zdarzeń na kuponie; 
  • zakłady dostępne do wykorzystania (ponieważ niektóre z nich mogą zostać wyłączone).

Darmowy zakład – czy to się nam opłaca?

Wskazać możemy kilka korzyści, jakie niesie każdemu użytkownikowi freebet od bukmachera. Co wyróżnia darmowy zakład?

  • popularność oferty – można je znaleźć u wielu bukmacherów, dzięki czemu gracze zakładający konta na stronach kilku firm, mogą przez pewien czas grać całkiem za darmo; 
  • brak ryzyka – użytkownik nie jest zagrożony utratą kapitału, bowiem w przypadku przegranej pieniądze wracają do pierwotnego właściciela – bukmachera;
  • szansa na duże wygrane – z racji zdjęcia ryzyka z typera, może on na swoim kuponie postawić zakład o bardzo wysokim kursie, co sprawi, że gdy uśmiechnie się do niego szczęście, jego konto zostanie zasilone pokaźną sumą. 

Bukmacherzy oferujący freebet

Na legalnym polskim rynku u kilku bukmacherów znajdziemy freebet bez depozytu. Gdzie założyć konto, aby już na start otrzymać freebet, a w których miejscach można skorzystać z innych promocji? Poniżej przyglądamy się ofercie najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju.

STS freebet – 29 zł

STS dla nowych typerów przygotował freebet w wysokości 29 zł. Skorzystanie z niego jest możliwe po użyciu kodu MEGABONUS podczas rejestracji. Bukmacher doda darmowy zakład do konta gracza bezpośrednio po ukończeniu rejestracji.

STS kod promocyjny

Jak wyglądają zasady obrotu? Użytkownik musi obrócić bonusem trzy razy, stawiając kupony po całkowitym kursie minimalnym 1.91 każdy. Do obrotu wliczane są wyłącznie wygrane zakłady. To oznacza, że ich łączna stawka musi wynieść 87 zł (29 zł x 3). Po spełnieniu warunków podanych przez bukmachera, pieniądze będą gotowe do wypłaty na konto lub do wykorzystania do dalszej gry.

Freebet Fortuna – 20 zł

Fortuna dla nowego gracza przygotowała freebet bez depozytu w wysokości 20 zł. Aby go otrzymać, na początku należy kliknąć w baner bukmachera znajdujący się w tym artykule, który przenosi na stronę z rejestracją.

Fortuna kod promocyjny

Następnie trzeba założyć konto, które po weryfikacji zostanie zasilone 2800 punktami Fortuna Klub Plus, będących równowartością właśnie 20 zł. Ten freebet nie podlega obowiązkowi obrotu. W momencie wykorzystania punktów, znikną one z depozytu. Gdy typy okażą się skuteczne, wygrana trafi do salda głównego. Firma nie określa, ile kuponów można obstawić, dlatego użytkownik może zagrać raz za 20 zł, jak i równie dobrze 10 razy za 2 zł.

Bukmacher Betfan – czy ma w ofercie freebet?

Freebet nie znajduje się aktualnie w ofercie Betfana. Gracze mogą wykorzystać tam natomiast dwa bonusy startowe o łącznej sumie 1600 zł: zakład bez ryzyka w wysokości 600 zł oraz bonus od depozytu 100% do 1000 zł. Jak z nich skorzystać? Podczas rejestracji należy wpisać w odpowiednim polu kod promocyjny MEGABONUS.

Betfan kod promocyjny

Betclic freebet – czy znajdziemy go u tego bukmachera?

W Betclicu aktualnie nie znajduje się żaden freebet bez depozytu. Ten bukmacher ma jednak dla nowych graczy inną promocję. To cashback do 200 zł – najwyższy zakład bez ryzyka na polskim rynku. Otrzymać go można po wpisaniu vouchera promocyjnego MECZYKI podczas rejestracji konta. Choć freebet w Betclicu nie istnieje, to użytkownicy w ramach innych promocji mogą m.in. obstawiać zakłady wielokrotne, zwiększyć wygraną dzięki bonusowi Multi+, korzystać z wyższych kursów na wybrane zdarzenia każdego dnia czy aktywować opcję cashout.

Betclic freebet

Freebet Etoto – czy istnieje?

Bukmacher Etoto nie oferuje w tym momencie takiego bonusu jak freebet. Trzeba jednak podkreślić, że przez długi czas widniał w ofercie firmy, dlatego użytkownicy mogą mieć nadzieję, że ponownie będzie dla nich dostępny. Darmowy zakład pojawia się również co jakiś czas w ramach promocji dla aktywnych typerów. Z kolei na start Etoto proponuje nowym klientom bonus od depozytu 200% do 200 zł, co oznacza, że przy wpłacie 100 zł na koncie pojawi się dodatkowe 200 zł, co łącznie daje 300 zł.

ETOTO kod promocyjny

Freebet PZBuk – darmowy zakład 20 zł

Aktualnie u bukmachera PZBuk na start proponowane są dwa bonusy o łącznej wartości 520 zł – darmowy zakład i zakład bez ryzyka. Freebet obowiązuje przy pierwszej wpłacie, która powinna wynieść minimum 20 zł. Bukmacher przyzna wtedy dodatkowe 20 zł na konto gracza. Aby jednak móc je wypłacić trzeba zagrać za kwotę bonusu. Kupon z przynajmniej dwoma zdarzeniami, o kursie każdego z nich minimum 1.40. To tyle jeżeli chodzi o wymagania co do obrotu. Wygrane w ten sposób środki zostają od razu „uwolnione”, i można nimi dowolnie dysponować. Skorzystanie z pakietu jest możliwe dzięki wpisaniu kodu MECZYKI podczas rejestracji. 

PZBuk kod promocyjny

Co istotne, freebet w PZBuk to nowa promocja dla nowych graczy. Regularne sprawdzanie promocji bukmachera pozwoli nie przegapić tego typu ofert.

Cashback LVBet – 333 zł

Freebet nie znajduje się aktualnie w ofercie powitalnej LVBet. Znajdziemy tam jednak szereg innych bonusów dla nowych klientów. Jeden z nich to cashback do 333 zł. Uzyskanie go jest możliwe, gdy po kliknięciu w poniższy baner, użytkownik zarejestruje konto, a następnie, zanim rozpocznie grę, wyśle maila o treści „Zakład bez ryzyka” na adres podany na stronie LVBet. Bonus przekazywany jest przy trzecim depozycie. Gracze otrzymują cashback powiększony o 1% wpłaty, czyli w przypadku wpłacenia 330 zł, można otrzymać zwrot 333,3 zł. 

LVBet kod promocyjny

Superbet freebet – 34 zł

Superbet pozwala nowym typerom uzyskać freebet. Nie jest to jednak standardowy freebet bez depozytu. Aby go otrzymać, należy się zarejestrować – co można zrobić poprzez kliknięcie w widoczny w tym tekście baner Superbet – wyrazić chęć udziału w promocji oraz wpłacić środki na konto – nie mniej niż 50 zł. Po spełnieniu tych warunków, gracz otrzyma 34 zł i ma 24 godziny, by je zaakceptować. Obrót darmowym zakładem nie powinien sprawić dużych problemów. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy (kurs minimalny 1.60) lub wielokrotny (każde ze zdarzeń z kursem minimalnym 1.60) za jednokrotność kwoty od bukmachera. Na dokonanie obrotu użytkownik ma 3 dni.

Superbet kod promocyjny

Data publikacji: 25 lutego 2021 @ 12:05