Freebet bez depozytu – darmowy zakład za rejestrację

Najpopularniejszym i najbardziej oczekiwanym przez graczy bonusem bukmacherskim jest freebet. To darmowy zakład, który otrzymują często bez konieczności inwestycji własnych pieniędzy. Najczęściej ten bonus wchodzi w skład oferty powitalnej legalnych bukmacherów. Czym dokładnie charakteryzuje się freebet, na czym polega ta promocja, jak działa i u jakich firm można go dostać? Na te pytania odpowiadamy w tym tekście.

Freebet – lista darmowych zakładów za rejestrację

Przedstawiamy listę bukmacherów z freebetami po rejestracji dla nowych graczy. Część z tych bonusów to freebety bez depozytu. Dokładny opis warunków każdego darmowego zakładu znajdziecie w dalszej części tekstu.

Bukmacher z freebetemWartość bonusu
Superbet55 PLN
Fortuna40 PLN
LVBet45 PLN
Fuksiarz70 PLN
ETOTO242 PLN
TOTALbet39 PLN
Goplusbet125 PLN
Betters200 PLN

Każdy z operatorów zaprezentowanych w tabeli jest legalnym bukmacherem, czyli działa na podstawie zezwolenie wydanego przez Ministerstwo Finansów. W związku z czym obstawianie i korzystanie z bonusów (takich jak freebety) jest w 100% bezpieczne i zgodne z polskim prawem.

Freebet – na czym polega darmowy zakład?

Freebet to słowo pochodzące z angielskiego, a przetłumaczyć je można jako darmowy zakład. Na czym polega ta promocja? Najkrócej: bukmacher daje użytkownikowi pieniądze, a ten może skorzystać z oferty i przeznaczyć je na zakład. Bonus wzbudza zainteresowanie typerów, ponieważ z reguły nie trzeba inwestować własnych środków, a w przypadku skutecznego obstawiania można wyjść “na plus?.

Co ważne, nie każda z firm bukmacherskich będzie domagać się obrotu freebetem na określonych zasadach. To zależy od ich polityki bonusowej. Jednak większość z nich “uwolni” bonus dopiero po postawieniu kuponu za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusów bukmacherskich i depozytu. 

Aktualne freebety bez wpłaty własnej
MEGABONUS
Kod bonusowy
STS Freebet 60 PLN na start za wykonanie zadań
MECZYKI
Kod bonusowy
Fortuna Freebet 20 PLN bez depozytu, freebet 15 PLN z kodem i 5 PLN za udostępnienie kuponu
MEGABONUS
Kod bonusowy
Totalbet Freebet 39 PLN | darmowy zakład bez depozytu

Freebet bez depozytu, czyli zakład za darmo

Freebet bez depozytu to popularna promocja na start u kilku polskich bukmacherów. Tak jak zostało wspomniane na wstępie tego artykułu, freebet najczęściej jest elementem oferty powitalnej dla graczy zakładających konto. Z drugiej strony, firmy bukmacherskie mają w zwyczaju oferować zakłady za darmo w różnych sytuacjach.

Często ma to miejsce np. w trakcie wielkich imprez sportowych, takich jak mistrzostwa świata i Europy w piłce nożnej. Freebet od bukmachera ma za zadanie zainteresować klientów, aby swoje zakłady zawierali właśnie za pośrednictwem tego organizatora. Darmowy zakład gracze mogą otrzymać także na sporty wirtualne, czy jako prezent urodzinowy od bukmachera online. 

Czy freebet jest tym samym czym bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu to rodzaj promocji, który jest niezwykle atrakcyjny ze względu na brak konieczności wkładu własnego. Użytkownicy mogą więc powiększyć swój przychód z zakładów, bez konieczności nadszarpnięcia własnego budżetu.

Dla części typerów bonus bez depozytu może być przepisem na to, jak ograć bukmachera. W końcu nie mamy żadnego ryzyka utraty własnych środków, a przy odrobinie szczęścia w typowaniu zgarniemy wygraną kompletnie bez ryzyka.

Bonus bez depozytu zawsze będzie freebetem, ale freebet nie musi być bonusem bez depozytu

Dlaczego tak się dzieje? Otóż mimo że w polskiej branży bukmacherskiej te pojęcia stosowane są zamiennie, gdyż najczęściej spotkać można freebet bez depozytu, to zdarzyć może się freebet, którego otrzymanie będzie możliwe dopiero po dokonaniu wpłaty lub wytypowaniu konkretnego wydarzenia. To automatycznie sprawia, że bonus gracza nie będzie tym bez depozytu. Niemniej jednak, w środowisku obstawiania zakładów sportowych można spotkać się z uznawaniem obu pojęć za synonimy. 

Czy są możliwe darmowe zakłady bukmacherskie?

Oszczędniejsi użytkownicy mogą zastanawiać się, czy jest możliwa gra za darmo u bukmachera. Odpowiedź brzmi – tak. Można obstawiać mecze bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy. Wystarczy wykorzystać każdy freebet oferowany przez polskie firmy bukmacherskie.

Większość z nich stworzonych jest dla graczy zakładających konto. Podczas rejestracji trzeba więc pamiętać o zaznaczeniu stosownej opcji, potwierdzającej chęć skorzystania z freebetu lub wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego. To konieczne, ponieważ w przypadku zapomnienia, bonus przepada.

Freebet bez depozytu może być z powodzeniem stosowany przez bukmachera jako forma przypomnienia nieaktywnemu graczowi (takiemu, który nie zrezygnuje całkowicie z gry), że posiada konto i jeśli chce, może wrócić i obstawić za pieniądze organizatora zakładów wzajemnych.

Jak widać, gdy potrafi się skutecznie wykorzystać każdy freebet, gra u bukmachera całkiem za darmo jest możliwa.

Freebet darmowy zakład - na czym polega - piłka nożna

Jak można wykorzystać freebet?

Po wpisaniu kodu promocyjnego lub zaznaczeniu odpowiedniej opcji przy rejestracji, freebet sam automatycznie pojawia się na saldzie bonusowym gracza, który został zweryfikowany. Jedyne co pozostaje, to użycie go do obstawienia zakładu. Należy pamiętać, że najczęściej trzeba obrócić nim według zasad opisanych przez bukmachera.

Freebet za rejestrację – na co zwrócić szczególną uwagę?

Jeśli gracz zastanawia się, jaki freebet będzie dla niego najbardziej odpowiedni, powinien zwrócić uwagę na kilka czynników. Które z nich możemy wyróżnić?

 • wysokość kwoty, którą otrzyma; 
 • czas, w którym należy wykorzystać freebet bez depozytu; 
 • minimalna stawka, za którą trzeba zagrać; 
 • kurs obrotu darmowym zakładem; 
 • minimalną liczbę zdarzeń na kuponie; 
 • zakłady dostępne do wykorzystania (ponieważ niektóre z nich mogą zostać wyłączone).

Darmowy zakład – czy to się nam opłaca?

Wskazać możemy kilka korzyści, jakie niesie każdemu użytkownikowi freebet od bukmachera. Co wyróżnia darmowy zakład?

 • popularność oferty – można je znaleźć u wielu bukmacherów, dzięki czemu gracze zakładający konta na stronach kilku firm, mogą przez pewien czas grać całkiem za darmo; 
 • brak ryzyka – użytkownik nie jest zagrożony utratą kapitału, bowiem w przypadku przegranej pieniądze wracają do pierwotnego właściciela – bukmachera;
 • szansa na duże wygrane – z racji zdjęcia ryzyka z typera, może on na swoim kuponie postawić zakład o bardzo wysokim kursie, co sprawi, że gdy uśmiechnie się do niego szczęście, jego konto zostanie zasilone pokaźną sumą. 

Którzy bukmacherzy z freebetem bez depozytu?

Na legalnym polskim rynku u kilku bukmacherów znajdziemy freebet bez depozytu. Gdzie założyć konto, aby już na start otrzymać darmowe środki bez wpłaty własnej? Poniżej przyglądamy się ofercie najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju.

Fortuna

Fortuna dla nowego gracza przygotowała freebet bez depozytu w wysokości 20 zł. Aby go otrzymać, na początku należy kliknąć w baner bukmachera znajdujący się w tym artykule, który przenosi na stronę z rejestracją.

Następnie trzeba założyć konto, które po weryfikacji zostanie zasilone 2800 punktami Fortuna Klub Plus, będących równowartością właśnie 20 zł. Ten freebet nie podlega obowiązkowi obrotu. W momencie wykorzystania punktów, znikną one z depozytu. Gdy typy okażą się skuteczne, wygrana trafi do salda głównego. Firma nie określa, ile kuponów można obstawić, dlatego użytkownik może zagrać raz za 20 zł, jak i równie dobrze 10 razy za 2 zł.

Nowi gracze w Fortunie odbiorą jeszcze dwa darmowe zakłady od depozytu:

 • 15 zł po pierwszej wpłacie na konto gracza
 • 5 zł za udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów”

Łączna wartość pakietu na start z kodem FORTUNAMAX to 640 PLN.

Fortuna freebet - bonus 640 PLN

TOTALbet

Innym operatorem z pakietem powitalnym, który obejmuje freebet bez depozytu, jest TOTALbet. Co więcej, nowi użytkownicy po założeniu konta z kodem MEGABONUS odbiorą aż trzy darmowe zakłady bez własnej wpłaty:

 • Rejestracja i pełna weryfikacja konta – 20 PLN
 • Wpisany w formularzu rejestracyjnym kodu MEGABONUS – 9 PLN
 • Wyrażenie zgód marketingowych – 10 PLN
Totalbet freebet bez depozytu - bonus z kodem

Na wykorzystanie każdego z freebetów bez depozytu mamy 7 dni. Bonusów nie można łączyć i trzeba je wykorzystać pojedynczo na kuponach z kursem min. 2.00. Wygrana z darmowych zakładów trafi na konto główne.

LVBET

LVBET to kolejny bukmacher z freebetem bez depozytu w ofercie powitalnej LVBet. Wartość darmowego zakładu bez wpłaty to 20 PLN.

Aby otrzymać freebet, należy zaznaczyć odpowiednie okienko podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Od LVBET bonus bez depozytu zostanie przyznany na nasze konto jako 1 PLN z mnożnikiem x20 (równowartość 20 PLN).

Wykorzystanie freebetu możliwe jest na kuponie spełniającym warunki:

 • min. 3 zdarzenia z oferty sportowej
 • kurs łączny min. 2.50
 • kurs zdarzenia min. 1.25

Wygraną z freebetu należy obrócić dwukrotnie (kurs min. 2.00, z zakładem „1X2” na kuponie).

W ofercie powitalnej LVBET znajduje się jeszcze freebet 25 PLN po wpisaniu kodu promocyjnego MECZYKI i pierwszym depozycie na min. 50 PLN.

LVBET freebet bez depozytu - bonus z kodem

Goplusbet

Bukmacher dla nowych typerów przygotował freebet bez depozytu w wysokości 25 zł. Do skorzystania z promocji niezbędna jest rejestracja w GO+Bet z kodem MECZYKI. Bukmacher doda darmowy zakład do konta gracza bezpośrednio po ukończeniu rejestracji z kodem. Niezbędne jest też zaakceptowanie zgód marketingowych oraz pełna weryfikacja konta gracza.

Goplusbet freebet bez depozytu - bonus z kodem

Jak wyglądają zasady obrotu? Użytkownik musi zagrać za bonus kuponem z min. 3 zdarzeniami po całkowitym kursie min. zdarzenia 1.30. Wygraną z freebetu nie trzeba obracać, natomiast zostanie ona wypłacona jako zysk netto (wygrana – stawka kuponu).

Dodatkowym freebetem w Goplusbet jest 100 PLN po dokonaniu trzeciego depozytu.

Którzy bukmacherzy z freebetem od depozytu?

Superbet

Superbet pozwala nowym typerom uzyskać dwa freebety o łącznej wartości 55 PLN: 35 i 20 PLN, a łączna wartość pakietu z kodem MEGABONUS to 3755 PLN.

Superbet freebet - bonus z kodem

Aby otrzymać darmowy zakład 35 PLN, należy użyć Superbet kod promocyjny MEGABONUS – co można zrobić poprzez kliknięcie w widoczny w tym tekście baner Superbet – wyrazić chęć udziału w promocji oraz wpłacić środki na konto – nie mniej niż 50 zł. Po spełnieniu tych warunków, gracz otrzyma 35 zł i ma 24 godziny, by je zaakceptować. Obrót darmowym zakładem nie powinien sprawić dużych problemów. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy (kurs minimalny 1.60) lub wielokrotny (każde ze zdarzeń z kursem minimalnym 1.60) za jednokrotność kwoty od bukmachera. Na dokonanie obrotu użytkownik ma 3 dni.

Dodatkowy freebet 20 PLN otrzymamy po pobraniu i zalogowaniu się w aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu na konto.

Betclic

W Betclicu freebet związany jest bezpośrednio z pierwszym zakładem. To cashback do 200 zł – najwyższy zakład bez ryzyka na polskim rynku u tego bukmachera – a zwrot przyznawany jest w formie freebetu. Otrzymać go można po wpisaniu vouchera promocyjnego BETPLVIP podczas rejestracji konta.

Maksymalny zwrot za pierwszy zakład po rejestracji, jeśli ten będzie przegrany, otrzymamy po zagraniu kuponu za 227.30 PLN. Otrzymany freebet należy wykorzystać na kuponie lub kuponach z kursem łącznym min. 2.14. Darmowy zakład w Betclicu nie ma daty ważności.

Betclic freebet

Etoto

Bukmacher swoim nowym graczom oferuje w tym momencie dwa freebety: 20 PLN i 222 PLN.

Etoto freebet - bonus z kodem

Pierwszy darmowy zakład wynosi 20 PLN i zostanie przyznany po założeniu konta z kodem MEGABONUS. ETOTO wymaga też pierwszej wpłaty na kwotę min. 50 PLN.

Wartość drugiego freebetu to 222 PLN i ten bonus również jest związany z depozytem. W tym przypadku mowa o trzeciej wpłacie na kwotę min. 1000 PLN.

Oba darmowe zakłady mają takie same zasady wykorzystania. Należy je użyć w ciągu 7 dni od chwili przyznania ich na konto gracza w aplikacji mobilnej. ETOTO pozwala wykorzystać freebety na dowolne zakłady z oferty sportowej.

Fuksiarz

W ofercie powitalnej Fuksiarza znalazły się dwa darmowe zakłady:

 • 50 PLN w aplikacji mobilnej
 • 20 PLN na La Ligę
Fuksiarz freebet - bonus z kodem

Freebet 50 PLN otrzymamy po pobraniu aplikacji mobilnej i zagraniu w niej dowolnego zakładu za 25 PLN lub więcej. Jeśli to zrobimy, to Fuksiarz dopisze nam do konta darmowy zakład w momencie, kiedy kupon będzie rozliczony. Na wykorzystanie freebetu mamy 3 dni i warunkiem skorzystania jest przygotowanie kuponu z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym każdego 1.40 lub wyższym.

Freebet 20 PLN jest co prawda freebetem od depozytu, ale jego otrzymanie jest również bardzo proste. Do tego potrzebne jest rejestracja z kodem MEGABONUS i dokonanie depozytu o dowolnej wartości. Jeśli to zrobimy, to Fuksiarz przyzna nam darmowy zakład do wykorzystania wyłącznie na mecze piłkarskiej ligi hiszpańskiej. Wymagany do tego jest kupon z co najmniej dwoma zdarzeniami i każdego z nich min. 1.40. Na wykorzystanie freebetu mamy 72 godzin od chwili dopisania go na konto.

Betters

Darmowy zakład powitalny w Betters ma wartość 200 PLN, ale to do nas należy wybór, w jakiej formie otrzymamy freebet: 200 PLN lub 4×50 PLN.

Do otrzymania wskazanego bonusu potrzebne będzie wybranie go w formularzu, który wyświetli nam się po założeniu konta z kodem MECZYKI. Do otrzymania bonusu potrzebne jeszcze będzie przejście pełnej weryfikacji i wpłata pierwszego depozytu.

Jeśli spełnimy warunki promocji, to darmowy zakład zostanie przyznany przez bukmachera w ciągu 3 dni. Maksymalna wygrana z freebetu wynosi 400 PLN, a wygraną z kuponu otrzymamy jako zysk netto.