Freebet bez depozytu – lista bukmacherów bez depozytu 2024

Najpopularniejszym i najbardziej lubianym bonusem bukmacherskim jest freebet. To darmowy zakład, który gracze otrzymują często bez konieczności inwestycji własnych pieniędzy. Najczęściej ten bonus wchodzi w skład oferty powitalnej legalnych bukmacherów. Czym dokładnie charakteryzuje się freebet, na czym polega ta promocja i którzy bukmacherzy mają bonus bez depozytu w swojej ofercie?

Freebet bez depozytu – lista freebetów 2024

Jacy są bukmacherzy z freebetem? Freebet bez depozytu lub z depozytem oferują firmy: Superbet, Fortuna, Fuksiarz, LVBet, ETOTO, TOTALbet, Goplusbet i Betters. To promocje, które pozwalają na darmowe typowanie Euro 2024 i innych wydarzeń sportowych.

W tabeli przedstawiamy listę bukmacherów z freebetami za rejestrację dla nowych graczy. Część z tych bonusów to freebety bez depozytu, a część z koniecznością wpłaty.

Bukmacher z freebetemWartość freebetuSprawdź freebet
Superbet255 PLNSprawdź
Fortuna35 PLNSprawdź
Fuksiarz10 PLNSprawdź
LVBet45 PLNSprawdź
ETOTO97 PLNSprawdź
TOTALbet4 PLNSprawdź
Goplusbet30 PLNSprawdź
Betters235 PLNSprawdź

Każdy z operatorów zaprezentowanych w tabeli jest legalnym bukmacherem, czyli działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów. W związku z czym obstawianie i korzystanie z bonusów (takich jak freebety) jest w 100% bezpieczne i zgodne z polskim prawem.

Freebet za rejestrację – na czym polega?

Freebet to słowo pochodzące z angielskiego, a przetłumaczyć je można jako darmowy zakład. Na czym polega ta promocja? Najkrócej: bukmacher daje użytkownikowi pieniądze, a ten może skorzystać z oferty i przeznaczyć je na zakład.

Bonus wzbudza zainteresowanie typerów, ponieważ z reguły nie trzeba inwestować własnych środków, a w przypadku skutecznego obstawiania można wyjść “na plus?.

Co ważne, nie każda z firm bukmacherskich będzie domagać się obrotu freebetem na określonych zasadach. To zależy od ich polityki bonusowej. Jednak większość z nich “uwolni” bonus dopiero po postawieniu kuponu za wielokrotność otrzymanej kwoty lub sumy bonusów bukmacherskich i depozytu. 

Freebet u bukmachera bez depozytu = gra za darmo

Freebet bez depozytu to popularna promocja na start u kilku polskich bukmacherów. Tak jak zostało wspomniane na wstępie tego artykułu, freebet najczęściej jest elementem oferty powitalnej dla graczy zakładających konto. Z drugiej strony, firmy bukmacherskie mają w zwyczaju oferować zakłady za darmo w różnych sytuacjach.

Często ma to miejsce np. w trakcie wielkich imprez sportowych, takich jak mistrzostwa świata i Europy w piłce nożnej. Freebet od bukmachera ma za zadanie zainteresować klientów, aby swoje zakłady zawierali właśnie za pośrednictwem tego organizatora. Darmowy zakład gracze mogą otrzymać także na sporty wirtualne, czy jako prezent urodzinowy od bukmachera online. 

Czy freebet jest tym samym czym bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu to rodzaj promocji, który jest niezwykle atrakcyjny ze względu na brak konieczności wkładu własnego. Użytkownicy mogą więc powiększyć swój przychód z zakładów, bez konieczności nadszarpnięcia własnego budżetu.

Dla części typerów bonus bez depozytu może być przepisem na to, jak ograć bukmachera. W końcu nie mamy żadnego ryzyka utraty własnych środków, a przy odrobinie szczęścia w typowaniu zgarniemy wygraną kompletnie bez ryzyka.

Bonus bez depozytu zawsze będzie freebetem, ale freebet nie musi być bonusem bez depozytu.

Dlaczego tak się dzieje? Otóż mimo że w polskiej branży bukmacherskiej te pojęcia stosowane są zamiennie, gdyż najczęściej spotkać można freebet bez depozytu, to zdarzyć może się freebet, którego otrzymanie będzie możliwe dopiero po dokonaniu wpłaty lub wytypowaniu konkretnego wydarzenia. To automatycznie sprawia, że bonus gracza nie będzie tym bez depozytu. Niemniej jednak, w środowisku obstawiania zakładów sportowych można spotkać się z uznawaniem obu pojęć za synonimy. 

Czy są możliwe darmowe zakłady bukmacherskie?

Oszczędniejsi użytkownicy mogą zastanawiać się, czy jest możliwa gra za darmo u bukmachera. Odpowiedź brzmi – tak. Można obstawiać mecze bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy. Wystarczy wykorzystać każdy freebet oferowany przez polskie firmy bukmacherskie.

Większość z nich stworzonych jest dla graczy zakładających konto. Podczas rejestracji trzeba więc pamiętać o zaznaczeniu stosownej opcji, potwierdzającej chęć skorzystania z freebetu lub wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego. To konieczne, ponieważ, gdy o tym zapomnimy, bonus przepada.

Freebet bez depozytu może być z powodzeniem stosowany przez bukmachera jako forma przypomnienia nieaktywnemu graczowi (takiemu, który nie zrezygnuje całkowicie z gry), że posiada konto i jeśli chce, może wrócić i obstawić za pieniądze organizatora zakładów wzajemnych.

Jak widać, gdy potrafi się skutecznie wykorzystać każdy freebet, gra u bukmachera całkiem za darmo jest możliwa.

Jak odebrać freebet u bukmachera?

Część graczy może się zastanawiać, jak odebrać freebet za rejestrację u bukmachera. Zasady odbioru odbioru darmowego zakładu mogą być różne, w zależności od wymogów konkretnego operatora.

Zazwyczaj jednak schemat jest dość podobny:

 1. Na początku należy zarejestrować konto u danego operatora. U wielu z nich otrzymamy freebet za rejestrację, jeśli w formularzu wpiszemy dostępny kod promocyjny.
 2. Czasem wymagane jest spełnienie dodatkowych punktów, jak np. weryfikacja konta i/lub zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta.
 3. Jeśli bukmacher oferuje freebet bez depozytu za rejestrację, to po spełnieniu opisanych wcześniej wymogów możemy liczyć, że bonus znajdzie się na naszym koncie. Co innego w przypadku freebetu z depozytem. Aby go otrzymać należy wcześniej dokonać wpłaty zgodnej z regulaminem danego operatora.

Kiedy już dostaniemy od bukmachera freebet, to jedyne co pozostaje, to użycie go do obstawienia zakładu. Należy pamiętać, że najczęściej trzeba obrócić nim według zasad opisanych przez bukmachera.

Freebet za rejestrację – na co zwrócić uwagę?

Jeśli gracz zastanawia się, jaki freebet będzie dla niego najbardziej odpowiedni, powinien zwrócić uwagę na kilka czynników. Które z nich możemy wyróżnić?

 • wysokość bonusu, który otrzymamy
 • czy bonus jest bez depozytu czy z depozytem
 • minimalna stawka, za którą trzeba zagrać, aby otrzymać freebet (jeżeli z depozytem)
 • czas, w którym należy wykorzystać freebet
 • kurs i minimalna liczba zdarzeń na kuponie za freebet
 • zakłady dostępne do wykorzystania bonusu
freebet - na co zwrócić uwagę przy wyborze darmowego zakładu

Freebet za rejestrację – czy to się nam opłaca?

Wskazać możemy kilka korzyści, jakie niesie każdemu użytkownikowi freebet za rejestrację od bukmachera. Co wyróżnia darmowy zakład?

 • popularność oferty – można je znaleźć u wielu bukmacherów, dzięki czemu gracze zakładający konta na stronach kilku firm, mogą przez pewien czas grać całkiem za darmo; 
 • brak ryzyka – użytkownik nie jest zagrożony utratą kapitału, bowiem w przypadku przegranej pieniądze wracają do pierwotnego właściciela – bukmachera;
 • szansa na duże wygrane – z racji zdjęcia ryzyka z typera, może on na swoim kuponie postawić zakład o bardzo wysokim kursie, co sprawi, że gdy uśmiechnie się do niego szczęście, jego konto zostanie zasilone pokaźną sumą. 

Najlepszy freebet – jaki powinien być?

Jaki powinien być najlepszy freebet? Zdania w tej sprawie mogą być podzielone, ale możemy przedstawić pewne obiektywne kryteria, które wpływają na pozytywną ocenę tego rodzaju bonusu u bukmacherów.

Przede wszystkim gracze preferują freebet bez depozytu za rejestrację, czyli taki w którym nie muszą sami wpłacać własnych środków, aby przetestować grę u bukmachera. Najlepszy freebet to też taki bez wymogu obrotu. Jeśli wygrana z darmowego zakładu trafia od razu na saldo depozytowe, to na pewno możemy tego rodzaju bonus docenić. Trzecią kwestią jest sama wysokość bonusu – im wyższy freebet, tym lepiej z perspektywy gracza.

Najlepszy freebet za rejestrację

Zdaniem graczy najlepszy freebet za rejestrację oferuje Superbet. U tego operatora w sumie możemy skorzystać z aż trzech promocji na start.

Ich łączna wartość to nawet 255 PLN i na pewno wysoka wartość freebetów ma wpływ na wysokie oceny promocji u bukmachera. Bukmacher przyzna freebety z depozytem po pierwszej wpłacie: 100% wartości depozytu do 200 PLN i 35 PLN freebet tylko z kodem. Dodatkowo 20 PLN w formie darmowego zakładu możemy otrzymać w aplikacji, a za każdy z freebetów od Superbet wystarczy zagrać, bez wymogu obrotu wygraną.

Najlepszy freebet za rejestrację bez depozytu

Fortuna przyzna freebet bez depozytu za rejestrację o wartości 20 PLN. Wystarczy zweryfikować swoje konto u tego bukmachera. Bonus zostanie przyznany w formie punktów FKP, które gracz wymieni na freebet.

Który bukmacher ma freebet bez depozytu za rejestrację?

Którzy bukmacherzy freebet bez depozytu za rejestrację przygotowali w swojej ofercie? Freebet bez depozytu można uzyskać w Fortunie, Fuksiarzu, TOTALbecie, LVBet i Goplusbet.

Szczegóły opisujemy w tym akapicie.

Fortuna freebet bez depozytu

Fortuna dla nowego gracza przygotowała freebet bez depozytu w wysokości 20 zł. Aby go otrzymać, na początku należy kliknąć w baner bukmachera znajdujący się w tym artykule, który przenosi na stronę z rejestracją.

Następnie trzeba założyć konto, które po weryfikacji zostanie zasilone 2800 punktami Fortuna Klub Plus, będących równowartością właśnie 20 zł. Ten freebet nie podlega obowiązkowi obrotu. W momencie wykorzystania punktów, znikną one z depozytu. Gdy typy okażą się skuteczne, wygrana trafi do salda głównego. Firma nie określa, ile kuponów można obstawić, dlatego użytkownik może zagrać raz za 20 zł, jak i równie dobrze 10 razy za 2 zł.

Nowi gracze w Fortunie odbiorą jeszcze dwa darmowe zakłady od depozytu:

 • 10 zł po pierwszej wpłacie na konto gracza
 • 5 zł za udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów”
Freebet bez depozytu w Fortunie

Łączna wartość pakietu na start z kodem FORTUNAMAX to 335 PLN.

Fuksiarz freebet bez depozytu

Bukmacherem, który przygotował bonus bez depozytu jest też Fuksiarz. Wymogiem jest jednak rejestracja poprzez aplikację mobilną bukmachera, za co można uzyskać freebet 10 PLN. Bonus otrzymamy w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta. Z promocji skorzystamy typując zakład:

 • Składający się z min. 2 zdarzeń
 • Kurs zdarzenia to 1.40 lub więcej
 • Bonus należy wykorzystać w ciągu 72 godzin

Wygrana z freebetu, pomniejszona o wartość stawki, trafia od razu na konto depozytowe gracza.

TOTALbet bonus bez depozytu

Innym operatorem z pakietem powitalnym, który obejmuje freebet bez depozytu, jest TOTALbet. Nowi użytkownicy po założeniu konta z kodem MEGABONUS odbiorą darmowy zakład o wartości 4 PLN, który należy wykorzystać w określony sposób:

 • Na wykorzystanie freebetu jest 7 dni
 • Bonus należy użyć na jeden kupon
 • Kurs min. kuponu to 2.00

Wygrana z darmowych zakładów trafi na konto główne. Nie jest wymagany dodatkowy obrót.

LVBET freebet bez depozytu

LVBET to kolejny bukmacher z freebetem bez depozytu w ofercie powitalnej LVBet. Wartość darmowego zakładu bez wpłaty to 20 PLN.

Aby otrzymać freebet, należy zaznaczyć odpowiednie okienko podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Od LVBET bonus bez depozytu zostanie przyznany na nasze konto jako 1 PLN z mnożnikiem x20 (równowartość 20 PLN).

Wykorzystanie freebetu możliwe jest na kuponie spełniającym warunki:

 • min. 3 zdarzenia z oferty sportowej
 • kurs łączny min. 2.50
 • kurs zdarzenia min. 1.25

Wygraną z freebetu należy obrócić dwukrotnie (kurs min. 2.00, z zakładem „1X2” na kuponie).

W ofercie powitalnej LVBET znajduje się jeszcze freebet 25 PLN po wpisaniu kodu promocyjnego MECZYKI i pierwszym depozycie na min. 50 PLN.

Freebet bez depozytu w LVBet

Goplusbet bonus bez depozytu

Bukmacher dla nowych typerów przygotował freebet bez depozytu w wysokości 30 PLN. Do skorzystania z promocji niezbędna jest rejestracja w GO+Bet z kodem MECZYKI. Bukmacher doda darmowy zakład do konta gracza bezpośrednio po ukończeniu rejestracji z kodem. Niezbędne jest też zaakceptowanie zgód marketingowych oraz pełna weryfikacja konta gracza.

Jak wyglądają zasady obrotu? Użytkownik musi zagrać za bonus kuponem z min. 3 zdarzeniami po całkowitym kursie min. zdarzenia 1.40. Wygraną z freebetu nie trzeba obracać, natomiast zostanie ona wypłacona jako zysk netto (wygrana – stawka kuponu).

Którzy bukmacherzy z freebetem od depozytu?

Superbet freebet

Superbet pozwala nowym typerom uzyskać trzy freebety o łącznej wartości 255 PLN: 200, 35 i 20 PLN, a łączna wartość pakietu z kodem BETPL to 3755 PLN.

Najwyższy z freebetów – 200 PLN – wiążę się pierwszym depozytem po rejestracji. Jeśli ten wyniesie co najmniej 20 PLN, to kolejne 100% wartości wpłaty trafi do nas jako freebet. Bonus jest aktywny na naszym koncie przez 10 dni.

Aby otrzymać darmowy zakład 35 PLN, należy użyć Superbet kod promocyjny BETPL – co można zrobić poprzez kliknięcie w widoczny w tym tekście baner Superbet – wyrazić chęć udziału w promocji oraz wpłacić środki na konto – nie mniej niż 50 zł. Po spełnieniu tych warunków, gracz otrzyma 35 zł i ma 24 godziny, by je zaakceptować. Na skorzystanie z darmowego zakładu za kod użytkownik ma 3 dni.

Dodatkowy freebet 20 PLN otrzymamy po pobraniu i zalogowaniu się w aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu na konto. Na użycie go mamy 10 dni.

Wszystkie freebety w Superbet mają identyczne warunki skorzystania, a obrót darmowym zakładem nie powinien sprawić dużych problemów. Wystarczy zagrać dowolny kupon lub kupony za wartość darmowego zakładu – nie ma wymogów liczby zdarzeń lub minimalnego kursu. Wygrana z trafionego kuponu nie wymaga obrotu i wyląduje od razu na saldzie depozytowym w postaci zysku netto (wygrana z kuponu za freebet minus wartość freebetu).

Betclic freebet

W Betclicu freebet związany jest bezpośrednio z pierwszym zakładem. To cashback do 50 zł – najwyższy zakład bez ryzyka na polskim rynku u tego bukmachera – a zwrot przyznawany jest w formie freebetu. Otrzymać go można po wpisaniu vouchera promocyjnego BETPLVIP podczas rejestracji konta.

Maksymalny zwrot za pierwszy zakład po rejestracji, jeśli ten będzie przegrany, otrzymamy po zagraniu kuponu za 57 zł. Otrzymany freebet należy wykorzystać na kuponie lub kuponach z kursem łącznym min. 2.14. Darmowy zakład w Betclicu nie ma daty ważności.

Etoto freebet

Bukmacher swoim nowym graczom oferuje w tym momencie freebety o wartości 97 PLN.

 • Pierwszy darmowy zakład wynosi 20 PLN i zostanie przyznany po założeniu konta z kodem MEGABONUS. ETOTO wymaga też pierwszej wpłaty na kwotę min. 50 PLN.
 • Drugi freebet w wysokości 20 PLN uzyskamy po pierwszym depozycie na min. 200 PLN
 • Wartość kolejnego freebetu to ponownie 20 PLN i ten bonus również jest związany z depozytem. W tym przypadku mowa o drugiej wpłacie na kwotę min. 200 PLN.
 • Ostatni freebet, tym razem o wartości 37 PLN można uzyskać wpłacając na konto min. 300 PLN przy trzeciej wpłacie.

Freebety w ETOTO są elementem pakietu powitalnych promocji, a dokonując wpłat – poza darmowymi zakładami – gracz otrzyma również bonusy od wpłaty.

Wszystkie darmowe zakłady mają takie same zasady wykorzystania. Należy je użyć w ciągu 7 dni od chwili przyznania ich na konto gracza w aplikacji mobilnej. ETOTO pozwala wykorzystać freebety na dowolne zakłady z oferty sportowej.

Betters freebet

W Betters z kodem promocyjnym można otrzymać 235 PLN – 200 PLN zakład bez ryzyka (zwrot w formie freebetu), 25 PLN freebet na Euro 2024 i freebet bez depozytu w wysokości 10 PLN za weryfikację konta.

Bukmacher dla nowych graczy przygotował specjalny bonus na Euro 2024. Aby go otrzymać, należy założyć konto w Betters, zweryfikować je, wpłacić pierwszy depozyt i postawić kupon za co najmniej 25 PLN z kategorii mistrzostwa Europy 2024. Freebet zostanie przyznany w ciągu 48 godzin, a gracz ma 72 h na jego użycie. Maksymalna wygrana z freebetu to 500 zł. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SINGIEL lub KOMBI z minimalnym kursem całkowitym 1.14, wyłącznie na zdarzenia z Euro 2024.

Dodatkowo każdy gracz za rejestrację i weryfikację konta może uzyskać freebet bez depozytu w kwocie 10 PLN.

Freebet za rejestrację – podsumowanie

Freebet za rejestrację konta to jedna z promocji dostępna na start u bukmacherów. Promocję można podzielić na dwa rodzaje: bonus bez depozytu i freebet z depozytem.

Wyższe bonusy i dodatkowe środki na grę za freebety można uzyskać rejestrując konto u wybranych operatorów z kodami promocyjnymi od Bet.pl.

FAQ

Gdzie odebrać freebet bez depozytu za rejestrację?

Freebet bez depozytu dostępny jest w Fortunie, Fuksiarzu, TOTALbet, LVBet i Goplusbet.

Który bukmacher ma najlepszy freebet za rejestrację?

Zdaniem typerów najlepszy freebet na start dla graczy przygotował bukmacher Superbet. To łącznie 255 PLN w środkach bonusowych.