Bonusy bukmacherskie i promocje | lista bonusów powitalnych wrzesień 2023

Bonusy bukmacherskie są kluczowym elementem przy ocenie bukmachera. Rejestrację u bukmachera kojarzymy z zagadnieniem “promocje bukmacherskie”. Jaki bonus powitalny może odebrać gracz po założeniu konta? Który bukmacher oferuje najlepsze bonusy bukmacherskie? Czy promocje bukmacherskie na start się opłacają? Sprawdzamy to w analizie bonusów i promocji bukmacherskich w Polsce.

Bonusy bukmacherskie

5,0 rating
Oferta powitalna 1660 PLN złożona z trzech bonusów!

100 PLN zakład bez ryzyka, 1500 PLN bonusy od depozytu i 60 PLN za wykonanie zadań
4,8 rating
Oferta powitalna 2720 PLN!

cashback 600 PLN + freebet 20 PLN + bonus od depozytu 2100 PLN
4,5 rating
Bonus powitalny 3755 PLN - najwyższa oferta z kodem!

freebety 55 PLN + cashback 3500 PLN + bonus od depozytu 200 PLN
4,3 rating
200 PLN dla nowych graczy

freebet za przegrany zakład 200 PLN
4,0 rating
200% bonus od depozytu do 200 zł

bonus od depozytu 200% do 200 PLN
3,8 rating
Oferta powitalna 610 PLN złożona z dwóch bonusów!

110 PLN zakład bez ryzyka i 500 PLN od depozytu.
3,8 rating
Oferta powitalna 500 PLN złożona z zakładu bez ryzyka!

500 PLN zakład bez ryzyka. Kod MECZYKI
3,8 rating
Na start 1600 PLN

gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN
3,8 rating
Oferta powitalna 5310 PLN złożona z trzech bonusów!

250 PLN zakład bez ryzyka, 60 PLN freebet i 5000 PLN od depozytu. Kod MECZYKI
3,5 rating
3353 PLN dla nowych graczy

zakład bez ryzyka 333 PLN + bonus do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie i 1000 PLN przy drugiej wpłacie + darmowy zakład 20 PLN

Bonusy bukmacherskie – który bukmacher ma najlepsze promocje bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie to jedna ze skuteczniejszych form przyciągania nowych klientów. Firmy prześcigają się między sobą na tym polu i starają się jak najbardziej wyróżnić na tle konkurencji.

Który bukmacher bonus powitalny ma najlepszy w Polsce? Według czytelników Bet.pl i na podstawie naszej wnikliwej analizie jest to Superbet.

Bonus powitalny Superbet z kodem MEGABONUS to pakiet powitalny o wartości 3755 PLN. Na bonus składają się cztery promocje bukmacherskie:

 • tydzień bez ryzyka 3500 PLN
 • bonus od depozytu 200 PLN
 • freebet za kod MECZYKI 35 PLN
 • freebet za aplikację 20 PLN

Zdaniem wielu ekspertów najlepsze bonusy bukmacherskie dla nowych graczy oferuje właśnie Superbet. Kliknięcie w poniższy przycisk przekieruje do rejestracji z kodem MEGABONUS pozwalającym na odebranie najwyższego bonusu zakładów bukmacherskich Superbet.

Bonusy bukmacherskie - superbet

Bonusy bukmacherskie – rodzaje bonusów powitalnych

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy najczęściej dotyczą pierwszego depozytu lub pierwszego postawionego kuponu. Bonusy powitalne dostępne są dla tych osób, które nie miały do tej pory konta u danego bukmachera i dokonały rejestracji przy pomocy specjalnego kodu promocyjnego. Użycie kodu jest bardzo istotne bo w wielu przypadkach aktywuje promocje bukmacherskie niedostępne w regularnej ofercie.

Bukmacherzy oferują cztery główne rodzaje bonusów na start:

 • Bonusy bukmacherskie bez depozytu
 • Bonusy bukmacherskie bez ryzyka
 • Bonusy bukmacherskie z depozytem
 • Bonusy bukmacherskie z boostem kursowym

Każdy z nich daje inne możliwości i ma inne zalety. Jedne z nich wymagają dokonania depozytu, inne z kolei nie. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu zagadnieniu i szczegółowo przeanalizować poszczególne promocje bukmacherskie na start.

Bonus powitalny – freebet (darmowy zakład)

Głównym bonusem bez depozytu jest freebet i dla wielu to lider w kategorii „najlepsze bonusy bukmacherskie”.

Freebet w dosłownym tłumaczeniu oznacza “darmowy zakład”. Oznacza to, że gracz nie musi angażować własnych środków, aby rozpocząć grę. Tego rodzaju bonusy bukmacherskie są szczególnie popularne wśród całkowitych nowicjuszy, którzy bez żadnego ryzyka mogą postawić pierwszy kupon. 

W takim przypadku po rejestracji typują oni za otrzymany od bukmachera bonus, a nie za swoje pieniądze. Oczywiście otrzymanych w ten sposób środków nie można wypłacić na własne konto, tylko trzeba je przeznaczyć na grę.

Bonusy bukmacherskie takie jak freebet można zaś otrzymać bez konieczności dokonywania pierwszego depozytu (tzw. bonus bez depozytu), jednak nie jest to regułą. Niektóre firmy oferują możliwość postawienia darmowego zakładu, ale po wcześniejszym zasileniu konta odpowiednią kwotą. Dlatego przed skorzystaniem z danej promocji koniecznie trzeba zapoznać się z jej warunkami i regulaminem.

Freebet przyznawany jest zarówno na zakłady sportowe, jak i na sporty wirtualne, esport czy gry karciane. Po założeniu konta przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego i wyrażeniu chęci skorzystania z bonusu, na saldzie gracza zostanie dopisana odpowiednia kwota, za którą można postawić kupon. W niektórych przypadkach przed wypłatą środków należy dokonać odpowiedniego obrotu, według wytycznych bukmachera.

Takie bonusy bukmacherskie nie opiewają z reguły na duże kwoty. Gracze zazwyczaj mogą liczyć na freebet w wysokości od 5 do 50 PLN, chociaż czasami mogą zdarzyć się i wyższe kwoty w ramach promocji bukmacherskich.

Bonus powitalny – zakład bez ryzyka

Za możliwość bonusu bez ryzyka odpowiada cashback.

Cashback, czyli angielskie określenie zakładu bez ryzyka, to swego rodzaju polisa ubezpieczeniowa, pozwalająca na odzyskanie środków zainwestowanych w pierwszy zakład. Grając zakłady bukmacherskie bonusy tego typu zapewniają więc obstawianie bez strachu o utratę własnych pieniędzy.

Na jakiej zasadzie działa bonus powitalny jakim jest zakład bez ryzyka?

W pierwszej kolejności niezbędne jest dokonanie depozytu oraz postawienie pierwszego zakładu. Jeśli okaże się on nietrafiony, wówczas bukmacher zwróci nam całość albo część postawionej stawki (pomniejszonej o 12% obowiązkowy podatek od gier). W ten sposób można otrzymać z powrotem nawet do 600 PLN. Istotne jest jednak to, że taki kupon musi spełniać określone wymagania, a otrzymanymi w ten sposób środkami należy obrócić przed ewentualną wypłatą.

Bonusy powitalne typu cashback mogą dotyczyć pierwszego postawionego kuponu lub pierwszego przegranego zakładu. W tym drugim przypadku promocja jest więc aktywna do momentu rozliczenia jakiegoś kuponu jako przegranego. Można zatem trafić 5 kuponów i otrzymać cashback po 6 kuponie, który nie okazał się wygrany.

Niektórzy z bukmacherów zabezpieczają kilka pierwszych kuponów. Przykładem jednego z nich jest Fortuna z trzema cashbackami do 600 PLN na start.

bonusy bukmacherskie - zakład bez ryzyka Fortuna

Podobnie jak w przypadku freebeta, tutaj też obowiązkowo należy zapoznać się z warunkami oraz regulaminem promocji. Dzięki temu żadne bonusy bukmacherskie nie będą miały przed nami tajemnic. 

Bonus powitalny – bonus od depozytu

Bonus od depozytu to nic innego, jak dodatkowe środki na grę dopisywane na naszym koncie przez bukmachera. Aby tak się stało konieczna jest rejestracja przy użyciu kodu promocyjnego oraz dokonanie wpłaty. Tego rodzaju promocje bukmacherskie mogą obejmować zarówno pierwszy, jak i kolejne depozyty.

Takie bonusy bukmacherskie pozwalają zwiększyć saldo gracza nawet o 100%. Jeśli wpłacimy więc np. 1000 PLN, to na koncie pojawi się 2000 PLN. W sytuacji, gdy bonus od depozytu wynosi 50%, wówczas po wpłacie 1000 PLN, na saldzie będzie widnieć 1500 PLN.

W promocjach bukmacherskich na start można z reguły otrzymać najwięcej dodatkowych środków, spośród wszystkich promocji. Jakie to są dokładnie sumy? Niektórzy bukmacherzy oferują nawet 5000 PLN!

Otrzymanymi w ten sposób środkami trzeba jednak obrócić przed zleceniem wypłaty. Każdy bukmacher ma swoje wymagania, z którymi koniecznie trzeba się zapoznać przed rozpoczęciem gry, żeby wypłacić środki na konto bankowe.

Bonus powitalny – boost kursowy

Boosty kursowe są rewelacją wśród graczy i stały się nieodłącznym elementem bonusów powitalnych bukmacherów w Polsce. W tej promocji bukmacherskiej na start korzystamy z podwyższonego kursu do wartości nawet 200.0 lub 300.0, natomiast maksymalna stawka zakładu wynosi zazwyczaj 1 lub 2 PLN.

Bukmacherzy bonus może wypłacić w gotówce, ale bardziej powszechny jest wariant środków na konto bonusowe. Zdarzają się przypadki, że bonus powitalny jest “gwarantowany” i jego otrzymanie jest pewne po spełnieniu warunków promocji. Do tych zazwyczaj należą:

 • rejestracja z określonym kodem promocyjnym
 • wyrażenie zgód marketingowych w trakcie lub po założeniu konta
 • wpłata pierwszego depozytu na określoną sumę (zazwyczaj od 30 do 100 PLN)
 • zagranie konkretnego zakładu za dokładną lub minimalną kwotę, zazwyczaj jest to kupon SOLO

Bonusy bukmacherskie za tę ofertę w większości przypadków jest dopisywany do konta gracza po 48 lub 72 godzinach. Ta promocja bukmacherska na start jest szczególnie lubiana, bo przy niewielkiej stawce zakładu jesteśmy w stanie odebrać bonus będący 200 albo 300 większy od stawki kuponu.

Promocje bukmacherskie na start – które wybrać?

Wybór bonusu na start bukmachera i to, który będzie dla mnie jako gracza najlepszy, zależy w 100% od moich preferencji. Najlepszy bonusy bukmacherskie dla jednego będą freebetami, dla innego zakładami bez ryzyka, a jeszcze dla innego wysokimi bonusami od depozytu.

Dla początkujących graczy odpowiednie będą bonusy bukmacherskie bez depozytu. Pozwalają one na zaznajomienie się ze stroną bukmachera i z samym procesem obstawiania. Nie ryzykujemy popełnienia błędu i utraty pieniędzy, ponieważ np. obstawimy nie to, co chcemy.

Gracze nieco bardziej zaawansowani chętnie korzystają z gry bez ryzyka, która zabezpiecza kupon w przypadku porażki i dotyczy zazwyczaj pierwszego zakładu po rejestracji. Najlepiej, jeśli cashback jest zwracany na konto depozytowe, z którego środki można od razu przelać na konto bankowe. 

Dużą popularnością w promocjach bukmacherskich na start cieszy się też bonus od depozytu, który w zdecydowanej większości przypadków podwaja wartość środków na grę. Ten rodzaj bonusu powitalnego jest dla graczy lubiących “pograć”, bo jego wypłata wiążę się często z obrotem dużą liczbą kuponów.

Innym aspektem branym pod uwagę jest wysokość bonusu. I znowu, wybierający małe kwoty zdecydują się na freebety, bo one albo nie wymagają depozytu, albo wymagają minimalną wpłatę. Większe wartości, sięgające kilkuset złotych, dotyczącą gry bez ryzyka. Największe sumy aktywują się przy bonusie od depozytu, bo tu mówimy o kwotach sięgających nawet 5000 PLN.

Jeśli chodzi o boosty kursowe to one są skierowane do wszystkich. Ich wykorzystanie nie koliduje z resztą bonusów startowych bukmachera i jest świetną okazją do odebrania wysokiego bonusu przy niewielkim wkładzie gotówkowym.

Najlepszy bonusy bukmacherskie to te złożone z kilku promocji powitalnych, dzięki czemu gracz każdego typuje znajdzie rozwiązanie dla siebie.

Tacy bukmacherzy są najbardziej cenieni przez użytkowników i takich najchętniej wybierają w naszym rankingu promocji na start.

Najlepsze bonusy bukmacherskie

Liczba bonusów powitalnych u bukmacherów na polskim rynku jest ogromna i przeanalizowanie wszystkich promocji bukmacherskich na start nie jest prostym zadaniem. Atrakcyjność bonusu to nie tylko jego kwota – trzeba zagłębić się bardziej, żeby odpowiednio i wnikliwie ocenić wybraną promocję. Specjalnie dla Was przeanalizowaliśmy całą ofertę bukmacherów i każdy bonus od deski do deski. Wybraliśmy najlepsze bonusy na start w poszczególnych kategoriach.

Najlepszy zakład bez ryzyka

W tej kategorii naszym wyborem jest Superbet, który do tematyki bonusu bez ryzyka podszedł oryginalnie i zamiast pojedynczego zakładu zabezpiecza… cały tydzień.

Jeśli po 7 dniach grania w Superbet Twój bilans będzie na minusie, to bukmacher zwróci do 3500 PLN w bonusie.

Promocje bukmacherskie - tydzień bez ryzyka w Superbet

Bilans wyliczany jest na podstawie wzoru: suma stawek – suma wygranych – suma podatków od gier – przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu bez ryzyka.

Warunki obrotu bonusem są korzystne i wymagany jest dwukrotny obrót otrzymanymi środkami na kuponach z kursem łącznym 1.80. Na to mamy aż 10 dni.

Co wzięliśmy pod uwagę przy wyborze najlepszego bonusu bukmacherskiego w tej kategorii?

 • Kwotę bonusu
 • Zabezpieczenie więcej niż jednego kuponu
 • Warunki obrotu

Najlepszy darmowy zakład

Tytuł może być nieco mylący, ale akurat z korzyścią dla gracza. W tej “kategorii” najlepiej wypadła Fortuna, która na start oferuje dwa darmowe zakłady: 20, 15 i 5 PLN. Bonusy wpadną na nasze konto po rejestracji z kodem MECZYKI i:

 • 20 PLN – ukończenie rejestracji
 • 15 PLN – dowolny depozyt
 • 5 PLN – udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów”

Jak widzimy, wymagania ustanowione przez Fortunę są proste i łatwe do spełnienia. Darmowe zakłady zostaną przyznane w postaci 5600 punktów lojalnościowych (FKP), za które wystarczy zagrać i pieniądze znajdą się na koncie głównym.

Fortuna nie “zabiera” stawki (jak w przypadku freebetów) tylko wypłaca całą wygraną z kuponu za darmowy zakład. 

Co wzięliśmy pod uwagę przy wyborze najlepszego bonusu bukmacherskiego w tej kategorii?

 • Wysokość bonusu
 • Łatwe warunki obrotu
 • Wygrana jako cała kwota z darmowego zakładu
 • Brak terminu wykorzystania bonusu

Najlepszy bonus od depozytu

Niejeden gracz powie, że bukmacher bonus powitalny tego rodzaju powinien mieć w ofercie i czołowi operatorzy w Polsce wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Bonus od depozytu jest bonusem dość złożonym, przy którego analizie należy wziąć kilka elementów. Kto wypada najlepiej na tym tle? Według nas jest to forBET.

ForBET w drugim depozycie podwaja wpłatę i przekazuje kolejne 2000 PLN w bonusie. Dzięki temu gracz w bonusie na start ma 4000 PLN na grę (2000 PLN depozytu + 2000 PLN bonusu).

promocje bukmacherskie - bonus od depozytu forbet

Warunki obrotu są stosunkowo proste (1x depozytem i 2x bonusem), co w połączeniu z bardzo wysoką kwotą i zakładem bez ryzyka do 1300 PLN za pierwszy kupon daje bardzo korzystne bonusy powitalne.

Co wzięliśmy pod uwagę przy wyborze najlepszego bonusu bukmacherskiego w tej kategorii?

 • Wysokość bonusu
 • Nagroda za drugi depozyt
 • Korzystne warunki obrotu

Najlepszy boost kursowe

O ile wcześniej opisane bonusy są w ofertach powitalnych bukmacherów od lat, o tyle boosty kursowe są swego rodzaju nowością. Dlatego ta promocja bukmacherska jest wyjątkowo i dostępna u części operatorów na rynku.

W tym aspekcie najlepiej wypada Superbet, który boosty kursowe przygotowuje prawie na każde wydarzenia sportowe. Wartości dochodzą do kursów 300.0, co przy stawce min. 2 PLN pozwalają na uzyskanie nawet 600 PLN bonusu przy minimalnej “inwestycji”.

bonusy bukmacherskie - kurs 300.0 na PL

Co wzięliśmy pod uwagę przy wyborze najlepszego bonusu bukmacherskiego w tej kategorii?

 • Wysokość kursu
 • Częstotliwość robienia promocji
 • Warunki obrotowe

Zakłady bukmacherskie bonusy – czy warto z nich korzystać?

To pytanie mogą zadawać sobie szczególnie nowi gracze, którzy zaczynają przygodę z “bukmacherką”. Warto czy nie warto założyć konto i odebrać bonus bukmachera? Zdecydowanie warto z nich skorzystać, jeśli chcemy obstawiać w zakładach bukmacherskich. 

Do największych promocji bukmacherskich zalet można zaliczyć:

 • darmowe środki na grę
 • możliwość grania bez ryzyka utraty własnych pieniędzy
 • zwiększony budżet do gry
 • możliwość bezpiecznego zapoznania się z ofertą i funkcjonalnością danego bukmachera
 • dostęp do strefy VIP (nagrody rzeczowe i inne udogodnienia)

Wszystkie legalne firmy oferujące bonusy bukmacherskie posiadają stosowne regulaminy, w których szczegółowo opisane są poszczególne warunki każdej promocji. Zanim więc zdecydujemy się na jakąś ofertę, koniecznie trzeba się z nimi szczegółowo zapoznać.

Jak odebrać bonus powitalny w zakładach bukmacherskich?

Bonusy bukmacherskie można odebrać w bardzo łatwy sposób. Przygotowaliśmy małą instrukcję krok po kroku, jak odebrać bonus na start:

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego z baneru lub linku na naszej stronie. Pozwoli Ci na to na odebranie specjalnego bonusu powitalnego, który zazwyczaj jest wyższy dla czytelników Bet.pl
 2. Wypełnij formularz wymaganymi danymi. W odpowiednim polu wpisz specjalny kod promocyjny uprawniający do otrzymania dodatkowych bonusów powitalnych lub wyższej wartości całej promocji powitalnej
 3. Dokonaj pierwszego depozytu o określonej wartości. Najlepiej, jeśli wysokość Twojej pierwszej wpłaty będzie dostosowana do wysokości bonusu na start, bo to na podstawie wysokości depozytu zostanie przyznany bonus bukmacherski.
 4. Postaw kupon zgodnie z wytycznymi danego bukmachera i wybranej promocji bukmacherskiej

Warto mieć na uwadze, że bonusy bukmacherskie można otrzymać zakładając konto tymczasowe, czyli bez konieczności dodawania skanu dokumentu tożsamości. Nie wystarczy ono jednak do ewentualnej wypłaty dodatkowych środków. Konieczna jest do tego pełna rejestracja, polegająca na podaniu wszystkich wymaganych przez bukmachera danych osobowych oraz przesłaniu skanu dokumentu. Na weryfikację konta każdy gracz ma 30 dni od momentu rejestracji.

Bukmacher bonus – jak dokonać obrotu?

O ile zakłady bukmacherskie bonusy na start mają do siebie bardzo podobne, o tyle zasadnicze różnice widoczne są w warunkach obrotu. Przypomnijmy, że w przypadku bonusów powitalnych i nie tylko, do wypłaty ich na konto depozytowe wymagany jest obrót, czyli zagranie za określoną wielokrotność wartości środków bonusowych.

Czytając regulamin danej promocji i szukając informacji dotyczącej obrotu, szczególną uwagę należy zwrócić na następujące punkty:

 • ile razy należy obrócić otrzymanymi środkami – niektóre firmy wymagają trzykrotnego obrotu, co przy bonusie w wysokości 2000 PLN oznacza konieczność gry za 6000 PLN
 • ile zdarzeń musi się znaleźć na kuponie aby został zaliczony do obrotu – z reguły są to minimum 2-3 zdarzenia
 • jaki kurs minimalny muszą mieć pojedyncze zdarzenia na kuponie – zazwyczaj powyżej 1.30
 • jaki powinien być całkowity kurs kuponu – tutaj wahania są zazwyczaj między 2.00 a 3.00
 • jaki jest czas na dokonanie obrotu – w niektórych przypadkach może to być 7 dni, w innych miesiąc

Warunki wszystkich bonusów bukmacherów opisujemy na naszej stronie, natomiast zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych graczy całe to zagadnienie może być nadal niejasne. Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skorzystanie z bonusów powitalnych bez obrotu. Co to oznacza? Że mogą zostać one od razu wypłacone i nie ma konieczności dodatkowego obstawiania przed wypłatą na konto bankowe.

Do najchętniej wybieranych bonusów bez obrotu należą:

 • zakłady bez ryzyka do 600 PLN i darmowe zakłady do 40 PLN w Fortunie
 • zakład bez ryzyka do 500 PLN w Fuksiarzu
 • zakład bez ryzyka do 200 PLN w TOTALbet

Bonusy powitalne – opłaca się skorzystać?

Na pierwszy rzut oka odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczne: TAK. Z drugiej strony – jeśli nieco zagłębimy się w temat, to sprawa się trochę komplikuje. Bonusy bukmacherskie sugerują łatwe zdobycie dodatkowych środków, jednak w ostatecznym rozrachunku może się to okazać misją nie do wykonania.

Szczególnie dotyczy to bonusów od depozytu, które są najbardziej obwarowane warunkami do spełnienia. Wielu początkujących graczy zbyt pochopnie łapie się na bonusy bukmacherskie i później ma problemy z wykonaniem wymaganego obrotu. W ostatecznym rozrachunku zamiast zyskać dodatkowe środki, tracą zarówno bonus oraz wpłacony depozyt.

Analizując promocje bukmacherskie na start należy trzymać się prostej zasady: im mniej skomplikowane warunki do spełnienia, tym lepiej. Czasami lepiej skorzystać z promocji na niższą kwotę, ale dającą większe szanse na spełnienie wszystkich wymagań. W sytuacji, gdy mamy odpowiednie doświadczenie oraz ustalony plan działania, to możemy spróbować skorzystać z każdego dostępnego bonusu. Trzeba się jednak liczyć z tym, że nie wszystko pójdzie łatwo i przyjemnie.

Czy bukmacher bonus powitalny musi mieć w ofercie?

Teoretycznie nie, ale bardzo dużo zależy od rynku bukmacherskiego i jaką strategię bonusów zakłady bukmacherskie na nim wdrożyły w życie. W Polsce takie podejście jest zwyczajnie niemożliwe. Trudno sobie wyobrazić, żeby bukmacher miał tak dobry produkt, który byłby w stanie obronić się bez bonusu powitalnego.

Jeśli nowi gracze mają do odebrania promocje bukmacherskie na start, które u wielu operatorów przekraczają 1000 PLN, to “wyróżnienie się” brakiem bonusu byłoby praktycznie gwoździem do trumny.

Na podstawie naszych obserwacji i stanu rynku wzajemnego w Polsce nie spodziewamy się wejścia bukmachera z taką strategią lub nagłą zmianą o 180 stopni polityki bonusowej aktualnie działających operatorów. Prędzej należy spodziewać się jeszcze większej walki o gracza, czego wskaźnikiem już teraz są bonusy wypłacane bez obrotu czy boosty kursowe. Taki bonus bukmacherzy wypłacają coraz chętniej i nie powinno się to zmienić. 

Jaki bukmacher daje najlepszy bonus?

Zdaniem czytelników Bet.pl najlepsze promocje powitalne znajdą gracze w Superbet.

Czy warto korzystać z promocji bukmacherskich?

Tak, bo dzięki nim odbierzesz darmowe środki na obstawianie u bukmachera.

Data publikacji: 7 maja 2021 @ 14:13

Dodaj komentarz