AdmiralBet kod promocyjny: 1000 PLN bonusu na start

Oferta powitalna AdmiralBet bonus 1000 PLN na start

Kod promocyjny w AdmiralBet pozwala odebrać bonus powitalny o łącznej wartości 1000 PLN. Co bukmacher przygotował dla nowych graczy w ramach oferty na start? Są to bonusy i freebety od wpłat. Sprawdź, co trzeba zrobić, by odebrać promocję w AdmiralBet.

Jaki jest AdmiralBet kod promocyjny lipiec 2024?

AdmiralBet kod promocyjny jest niewymagany, by odebrać najwyższy bonus powitalny. Dla nowych graczy bukmacher przygotował pakiet promocji o łącznej wartości 1000 PLN, na który składają się bonusy i freebety od pierwszych dwóch wpłat. 

Bonusy z kodem AdmiralBetWartość
Bonus po 1. wpłacie100% od wpłaty do 300 PLN
Freebet od 1. wpłaty25 PLN
Bonus po 2. wpłacie50% od wpłaty do 600 PLN
Freebet od 2. wpłaty75 PLN
Łączna wartość bonusu powitalnego1000 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuLipiec 2024

W tabeli pokazane są wszystkie elementy promocji powitalnej w AdmiralBet. 

AdmiralBet bonus powitalny – do 1000 PLN z kodem promocyjnym

Na co mogą liczyć nowi gracze legalnego bukmachera AdmiralBet po założeniu darmowego konta?

Bonus powitalny w AdmiralBet ma łączną wartość 1000 PLN i składają się na niego dwa freebety od wpłat o łącznej wartości 100 PLN oraz bonusy od depozytów 900 PLN. O szczegółach oferty u tego operatora piszemy poniżej.

AdmiralBet kod promocyjny – bonus od 1. wpłaty

Przy pierwszym depozycie można łącznie otrzymać bonus powitalny o wartości 100% wpłaty do 300 PLN.

Bonus po 1. wpłacieWartość
Bonus od depozytu100% do 300 PLN
Obrót bonusem3x AKO3, min. kurs 2.50, kurs zdarzenia min. 1.30

Jak wyglądają zasady bonusu od pierwszej wpłaty w AdmiralBet?

 • Zarejestruj się w AdmiralBet (aktualnie kod promocyjny nie jest wymagany).
 • Wpłać depozyt min. 10 PLN
 • Na swoje konto depozytowe otrzymasz 100% od wartości wpłaconego depozytu.
 • Wymagany jest trzykrotny obrót bonusem na kuponach AKO3, gdzie kurs minimalny kuponu to 2.50 a zdarzenia 1.30.
 • Bonus jest aktywny 14 dni.

AdmiralBet bonus powitalny – freebet 25 PLN za pierwszą wpłatę

Promocja łączy się z bonusem od pierwszego depozytu i tym samym wpłata na więcej niż 300 PLN podwoi go i zagwarantuje freebet o wartości 25 PLN.

Freebet za pierwszą wpłatęWartość
Wysokość bonusu25 PLN
Minimalna wpłata300 PLN
Czas na wykorzystanie14 dni

Do odebrania freebetu wymagane jest założenie konta oraz pierwsza wpłata na co najmniej 300 PLN. Co ważne, darmowy zakład można rozbić na kilka kuponów. Wygraną z freebetu nie trzeba dodatkowo obracać – kwota pomniejszona o stawkę darmowego zakładu zostanie dopisana do salda depozytowego gracza.

AdmiralBet kod promocyjny – bonus od 2. wpłaty

AdmiralBet premiuje także drugi depozyt gracza. Tym razem można otrzymać 50% do 600 PLN.

Bonus po 2. wpłacieWartość
Bonus od depozytu50% do 600 PLN
Obrót bonusem3x AKO3, min. kurs 2.50, kurs zdarzenia min. 1.30

Zasady obrotu bonusem od drugiego depozytu w AdmiralBet są identyczne, jak przy pierwszej wpłacie. To na pewno jedna z zalet tego nowego bukmachera.

 • Wpłać drugi depozyt min. 10 PLN.
 • Bukmacher przyzna 50% wartości depozytu do 600 PLN.
 • Wymagany jest trzykrotny obrót bonusem na kuponach AKO3, gdzie kurs minimalny kuponu to 2.50 a zdarzenia 1.30.
 • Gracz ma 14 dni na obrót przyznanym bonusem.

AdmiralBet bonus powitalny – freebet 75 PLN za drugą wpłatę

Freebet otrzymamy w AdmiralBet także przy drugiej wpłacie. 75 PLN zostanie dodane do naszego konta przy wpłacie na co najmniej 1200 PLN.

Freebet za drugą wpłatęWartość
Wysokość bonusu75 PLN
Minimalna wpłata1200 PLN
Czas na wykorzystanie14 dni

Podobnie, jak w przypadku freebetu za pierwszy depozyt – w tym przypadku również rozbijemy darmowy zakład na kilka kuponów, a wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto depozytowe. Na skorzystanie z freebetu gracz ma 14 dni. 

Bonusy z kodem AdmiralBet – jak obrócić?

W AdmiralBet bonus powitalny składa się z kilku promocji. Jak nimi obrócić? Zarówno w przypadku pierwszej, jak i drugiej wpłaty warunki obrotu bonusem są takie same. 

Bonus od depozytu należy obrócić trzykrotnie na kuponach AKO (3 zdarzenia) z kursem kuponu co najmniej 2.50 i kursem zdarzenia minimum 1.30. Gracz ma na obrót maksymalnie 14 dni.

W ramach oferty powitalnej AdmiralBet można otrzymać także darmowe zakłady. Pierwszy z nich o wartości 25 PLN dostaniemy, jeśli pierwsza wpłata wyniosła co najmniej 300 PLN. Drugi o wartości 75 PLN trafi na nasze konto, jeśli drugi depozyt wyniósł min. 1200 PLN. Freebetami nie trzeba obracać, jednak, aby je wypłacić, należy za nie zagrać. 

Gdzie wpisać kod promocyjny AdmiralBet?

Do uzyskania najwyższej wartości bonusu na start w AdmiralBet kod promocyjny nie jest wymagany. Nie jest jednak wykluczone, że w przyszłości okaże się on niezbędny do powiększenia wartości oferty na start.

Gdzie w takim razie wpisać kod promocyjny AdmiralBet? Specjalne pole na kod bonusowy pojawi się w formularzu rejestracyjnym. Zrobimy to w czwartym kroku procesu zakładania konta – po podaniu swoich danych osobowych.

Jak zarejestrować konto z kodem promocyjnym AdmiralBet?

Bonus powitalny można otrzymać tylko w przypadku założenia darmowego konta. Jak to zrobić? Piszemy poniżej krok po kroku.

Krok 1 – rejestracja

W formularzu rejestracyjnym należy podać imię i nazwisko oraz płeć. 

rejestracja admiralbet formularz


Nieco niżej należy wpisać adres e-mail, nazwę użytkownika (login) oraz hasło.

rejestracja admiralbet formularz

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego zawiera również zgodę, którą należy zaznaczyć. Jest to potwierdzenie znajomości i przestrzegania regulaminu bukmachera.

Krok 2 – rejestracja

Na drugiej stronie formularza należy podać swój aktualny numer telefonu. Po kliknięciu dalej pojawi się okno do wpisania kodu weryfikacyjnego. Otrzymamy go na wskazany wcześniej numer w wiadomości SMS.

rejestracja admiralbet formularz

Krok 3 – rejestracja

W kolejnym kroku musimy podać swoje obywatelstwo, numer PESEL oraz adres stałego zamieszkania. Na tej samej stronie formularza rejestracyjnego będzie możliwość wpisania opcjonalnego kodu promocyjnego AdmiralBet, wybranie źródła przychodu, z którego będą pochodzić nasze środki na obstawianie i deklaracja PEP (czy jesteśmy osobą pełniącą eksponowane stanowisko polityczne).

rejestracja admiralbet formularz kod promocyjny

Krok 4 – rejestracja

W ostatnim kroku należy potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu niezbędne jest przesłanie zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Można to zrobić zarówno przy rejestracji, jak i później, logując się na swoje konto. Weryfikacja jest niezbędna, by w pełni korzystać z funkcjonalności bukmachera, jak np. wypłaty na rachunek bankowy. Proces weryfikacji może potrwać do 72 godzin.

rejestracja admiralbet formularz weryfikacja

Pozostałe bonusy AdmiralBet

Bonusy w AdmiralBet to nie tylko oferta powitalna. Bukmacher przygotował również promocje dla stałych i aktywnych graczy. Oto one.

AdmiralBet – AKO Boost

Bukmacher AdmiralBet udostępnia swoim graczom możliwość zgarnięcia wyższych wygranych na kuponach wielokrotnych. Boost w wysokości 5% otrzymamy, wrzucając na kupon pięć zdarzeń, natomiast 20 zdarzeń pozwala na podwojenie wygranej.

admiralbet ako boost

AdmiralBet – freebety i zakłady bez ryzyka

Stali i aktywni gracze mogą otrzymać dodatkowe bonusy. W tym celu przy rejestracji (można to zrobić także później w panelu gracza) należy zaakceptować zgody marketingowe.

Bukmacher za pośrednictwem maila, wiadomości tekstowej lub powiadomienia push może przesłać informacje na temat dodatkowej. limitowanej promocji.

freebety admiralbet

Jak postawić zakład w AdmiralBet?

Po założeniu darmowego konta w AdmiralBet można postawić pierwszy zakład. W jaki sposób przebiega obstawianie kuponu u tego bukmachera? Opisaliśmy to krok po kroku poniżej. Pamiętaj o wcześniejszej wpłacie środków na depozyt.

 1. Zaloguj się na konto gracza w witrynie internetowej, mobilnej lub w apce.
 2. Znajdź w ofercie zakładów zdarzenia, które chcesz wrzucić na swój kupon.
 3. Kliknij przycisk z kursem danego zdarzenia, co spowoduje dodanie zakładu do kuponu
 4. Jeśli typujesz w przeglądarce internetowej, po prawej stronie ekranu zobaczysz swój kupon. Wpisz stawkę.
 5. Kupon gotowy. Ostatni krok to postawienie zakładu. Zrobisz to poprzez kliknięcie żółtego przycisku “Graj”.

AdmiralBet – wpłaty i wypłaty

Bukmacher AdmiralBet nie pobiera prowizji od wpłat i wypłat. Czas oczekiwania na środki różni się w zależności od pory wykonania zlecenia. Zazwyczaj jest to maksymalnie 45 minut, lecz w godzinach nocnych czas może ulec wydłużeniu.

Jakie są dostępne metody płatności w AdmiralBet?

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Karty płatnicze (VISA & MasterCard)
 • Tpay

Minimalna wartość zarówno wpłaty, jak i wpłaty wynosi 10 PLN. Warto pamiętać o jednym z kluczowych aspektów dotyczących płatności. Aby móc wypłacać środki na rachunek bankowy, należy mieć u bukmachera konto stałe (zweryfikowane dokumentem tożsamości).

AdmiralBet kod promocyjny a pozostałe bonusy powitalne

Na koniec porównajmy bonus powitalny AdmiralBet do tych, które dostępne są u innych, legalnych bukmacherów. 

AdmiralBet postawił na dwa bonusy od depozytu i dwa freebety, które otrzymamy, wpłacając określoną sumę na swoje konto gracza. Mały plusik możemy postawić przy bukmacherze za jednolite zasady obrotu bonusem od depozytu (od 1. i 2. wpłaty), jednak gracze z pewnością liczyli na zakład bez ryzyka, który jest jednym z ulubionych elementów promocji powitalnych. To jednak nowy operator, który musi dopiero dać się poznać typerom. Możliwe, że za jakiś czas będzie można u niego obstawiać bez ryzyka.

Porównując AdmiralBet do innych bukmacherów, można zauważyć, że bonus powitalny jest dość wysoki, jednak można otrzymać go tylko przy dokonaniu pierwszej i drugiej wpłaty. Bukmacher nie przewidział zakładu bez ryzyka, dodatkowego freebetu za wykonanie określonych zadań, ani gry bez podatku. Czas pokaże, jak mocno rozwinie się jego oferta na start i czy zostaną do niej dodane któreś ze wspomnianych elementów lubianych przez graczy.

BukmacherBonus powitalnyRodzaje bonusów na start
AdmiralBet1000 PLNBonusy od depozytów, freebety od depozytów
STS810 PLNZakład bez ryzyka, bonus od wpłaty, bonus za zadania
ComeOn450 PLNCashback bez obrotu, freebety od depozytów
Betclic50 PLNCashback ze zwrotem we freebecie, gra bez podatku bez limitu

AdmiralBet – informacje o bukmacherze

AdmiralBet to nowy, legalny bukmacher na polskim rynku. Wywodzi się z Austrii, jednak działa także w Niemczech oraz Rumunii. Operator zadebiutował w naszym kraju w połowie 2024 roku na mocy licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Marka AdmiralBet należy do NOVOBET Sp. z o.o. z siedzibą w Zabierzowie.

W AdmiralBet kod promocyjny nie decyduje o odbiorze bonusu powitalnego, ani nie zwiększa jego wartości. Bukmacher dla swoich nowych typerów przygotował pakiet powitalny o wartości 1000 PLN, na który składają się bonusy i freebety od wpłat. 

FAQ

Jaki jest kod promocyjny AdmiralBet?

Kod promocyjny AdmiralBet nie jest wymagany w formularzu rejestracyjnym. 

Jaki jest bonus powitalny w AdmiralBet?

Na nowych graczy w AdmiralBet czeka bonus powitalny o łącznej wartości 1000 PLN.