Betfan kod promocyjny | bonus powitalny 400 PLN na lipiec 2024

Oferta powitalna Betfan bonus 400 PLN - najwyższy bonus z naszym kodem
Kod bonusowy BETVIP

Kod promocyjny Betfan pozwala na skorzystanie z bonusu na start o wartości 400 PLN. Co Betfan wybrał na swój bonus powitalny? Jakie inne oferty czekają na klientów tego bukmachera? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w tekście.

Jaki jest Betfan kod promocyjny lipiec 2024?

Betfan kod promocyjny to: BETVIP. Po rejestracji z kodem możesz odebrać bonus na start 400 PLN. Bonus powitalny Betfan składa się z bonusu 200% do 400 PLN od depozytu i pozwala odebrać 600 PLN na grę po rejestracji.

W tabeli znajduje się pełne zestawienie bonusów od Betfan z wykorzystaniem kodu promocyjnego, który możemy wykorzystać po kliknięciu w poniższy przycisk.

Bonusy z kodem w BetfanWartość
Bonus od pierwszego depozytu 200%400 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuLipiec 2024

Każdy gracz, który chce wykorzystać kod promocyjny Betfan, musi wpisać go podczas rejestracji na stronie bukmachera. Ważną informacją jest fakt, że należy to zrobić bezpośrednio w trakcie zakładania konta, ponieważ później jego użycie nie będzie możliwe. 

Betfan kod promocyjny - bonus 400 PLN

Jak odebrać bonus powitalny w Betfan?

Promocja na start jest skierowana do wszystkich nowych klientów, więc do skorzystania z bonusu powitalnego w Betfan wymagane jest wymagane założenia konta. Po rejestracji z kodem BETVIP nowi klienci mogą odebrać bonus od depozytu 200% do 400 PLN.

Przedstawiamy instrukcję, jak skorzystać z pakietu powitalnego:

 1. Rejestracja z kodem BETVIP w Betfan
 2. Wpłata min. 50 PLN na konto gracza. Chcąc otrzymać maksymalną wartość bonusu (400 PLN), należy wpłacić 200 PLN lub więcej
 3. Zagranie kuponu lub kuponów o wartości wpłaty po dowolnym kursie. Dzięki temu nasz bonus od wpłaty zostanie odblokowany
 4. Wypłata otrzymanego bonusu jest możliwa po zagraniu za jego wartość jednym lub kilkoma kuponami AKO (z 2 lub więcej zdarzeniami) po kursie łącznym 3.00. Po tym środki przejdą na konto główne i będzie można je wypłacić na konto bankowe.
 5. Na odblokowanie i odebranie bonusu gracz ma 14 dni od daty depozytu

Betfan bonus powitalny – 400 PLN z kodem promocyjnym

Oferta powitalna Betfan na start dla nowo zarejestrowanych osób składa się z bonusu od depozytu 200% do 400 PLN (przy pierwszej wpłacie). Jak z niego skorzystać i co należy zrobić, żeby możliwa była wypłata pieniędzy na konto?

Betfan kod promocyjny – bonus od depozytu 200% do 400 PLN 

Na swój bonus powitalny Betfan wybrał bonus od depozytu do 400 PLN. Dzięki niemu, użytkownicy po raz pierwszy wpłacający pieniądze na konto, otrzymają 200% wartości wpłaty do 400 PLN.

To oznacza, że ten legalny polski bukmacher, za wpłacenie przy pierwszym depozycie 200 PLN, przekaże graczowi kolejny 400 PLN, co w sumie daje 600 PLN do wykorzystania w grze.

Dodajmy jeszcze, że minimalna kwota w przypadku pierwszego depozytu to 50 PLN, jeśli chcemy skorzystać z oferty powitalnej z kodem.

Jak wyglądają warunki tej promocji? Początkowo kwota, którą gracz otrzyma od firmy bukmacherskiej, będzie nieaktywna. Zostanie “uwolniona” po wykorzystaniu na zakład lub zakłady całego pierwszego depozytu użytkownika. Kurs kuponu lub kuponów w tym przypadku nie ma znaczenia.

Po wykonaniu tego obowiązku, odblokowane zostaną pieniądze od bukmachera i do wypłaty na konto główne wymagany jest obrót bonusem. Jak to zrobić? Należy wykonać go jednokrotnie, z kuponem lub kuponami AKO o kursie minimalnym 3.00 (brak wymogów kursowych na pojedyncze zdarzenie). Po dokonaniu obrotu, pieniądze z konta bonusowego przejdą na depozytowe i będą gotowe do wypłaty lub do dalszej gry.  

Od momentu wykonania pierwszego depozytu, każdy gracz ma 14 dni na odblokowanie i wykorzystanie przyznanego bonusu. Po tym czasie środki bonusowe przepadną i zostaną wyzerowane.

Betfan kod bonusowy – gdzie wpisać kod promocyjny? 

Kod promocyjny Betfan należy wpisać w pod koniec uzupełniania formularza rejestracyjnego.

W tej części przyjrzymy się, w jaki sposób wygląda cały proces założenia konta. Podpowiemy także, kiedy trzeba użyć kodu promocyjnego Betfan.

Na początku jednak, gracz musi przenieść się na stronę internetową bukmachera Betfan. Można to zrobić klikając w któryś z banerów znajdujących się w tym tekście albo w poniższy przycisk.

Jak zarejestrować konto w Betfan z kodem BETVIP?

Krok 1 

Po kliknięciu w niego wyświetli nam się formularz rejestracyjny, który wymaga od gracza uzupełnienia danych. Są to kolejno:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres E-mail
 • Hasło
 • Numer PESEL
 • Numer telefonu
 • Kod SMS
 • Kod bonusowy Betfan
Gdzie wpisać w Betfan kod promocyjny?

Na koniec pozostaje jedynie potwierdzić kliknięciem oświadczenie o prawdziwości danych osobowych, znajomości przepisów i regulaminu. Po jego naciśnięciu, otwarte zostanie konto tymczasowe. 

Pozwala ono użyć bonusy powitalne Betfan, zawierać zakłady oraz dokonywać wpłat gotówki do depozytu. Nałożony jest na ten typ konta limit zakładów – do 5000 PLN. Żadnych ograniczeń oraz możliwość wypłat, gwarantuje natomiast konto stałe. Jego założenie to druga część rejestracji.  

Krok 2

Polega ona na kompletnej weryfikacji tożsamości. Można wykonać ją w dowolnym momencie, ale zawsze przed pierwszą wypłatą wygranych na konto bankowe. W tym celu trzeba w prawym górnym rogu wybrać zakładkę “Mój profil” i tam dokończyć rejestrację, przesyłając zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego lub paszportu, a w przypadku gdy typer nie jest Polakiem – karty pobytu w naszym kraju. Użytkownik musi również wskazać źródło dochodu, które wykorzystywane będzie do obstawiania zakładów. Natomiast numer rachunku bankowego powinien uzupełnić się automatycznie, przy pierwszej wypłacie środków. Jego podanie również jest obowiązkowe.

Betfan informuje, że proces weryfikacyjny z reguły trwa do kilkunastu minut. Maksymalnie może zająć 48 godzin. W jaki sposób gracz może przyspieszyć swoją weryfikację? Zdecydowanie ułatwi ją wysłanie czytelnych skanów lub zdjęć dokumentów. Gdy cały cykl zakończy się pozytywnie, bukmacher prześle na adres e-mailowy stosowną wiadomość.

Bonusy z kodem promocyjnym Betfan – jak obrócić?

W swoim bonusie powitalnym i jego obrocie do wypłaty Betfan postawił na prostotę i korzystne warunki dla graczy.

Bonusem 200% do 400 PLN od depozytu wystarczy obrócić jednokrotnie, co jest bardzo dobrą wiadomością dla graczy. Nie ma znaczenia, czy będzie to jeden kupon, czy kilka. Liczy się, aby łączna wartość była równa otrzymanemu bonusowi (np. przy wpłacie 200 PLN należy zagrać za 400 PLN).

Kupony liczone do obrotu muszą być kuponami złożonymi z min. 2 zdarzeń (kupon AKO) i łączny kurs wszystkich zdarzeń musi wynosić 3.00 lub więcej. Na wykonanie obrotu Betfan daje 14 dni od chwili, kiedy bonus zostanie przypisany do konta gracza.

Betfan bonusy i promocje stałe

Bonus powitalny Betfan dla nowych graczy został omówiony wyżej. A co bukmacher przygotował dla stałych klientów? Są to różnego rodzaju promocje i produkty, które znajdziemy w ofercie.

AKO Booster

Bukmacher przygotował promocję na kupony wielokrotne. Oferta dotyczy zakładów na zdarzenia z kursem min. 1.40. Im więcej typów na kuponie, tym większy boost. Maksymalnie wygraną można powiększyć o nawet 150%.

Betfan bonus - AKO Booster

Cashout

W tłumaczeniu z języka angielskiego to po prostu wypłata, a w branży bukmacherskiej oznacza zamknięcie zakładu przed jego końcem. Bukmacher umożliwia w ten sposób graczom odzyskanie części zainwestowanych środków i zminimalizowanie strat lub gwarantuje wygraną, jednak niższą od początkowej. Z cashoutu użytkownicy mogą skorzystać zarówno podczas gry na żywo, jak i wysyłania kuponów przedmeczowych. Oczywistym jest, że opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu możliwa będzie tylko wtedy, gdy udostępni ją sam bukmacher.

My Bet

Czym są właściwie “My Bet”? Betfan daje możliwość stworzenia niejako swojej oferty, gdyż jeśli gracz chce wytypować jakieś wydarzenie, ale nie istnieje ono w panelu bukmachera, może w specjalnym formularzu, w którym wpisuje swój pomysł i datę rozliczenia zakładu, poprosić o obliczenie kursu i udostępnienia go innym klientom.

Betfan kod - my bet

W formularzu należy:

 • wpisać adres e-mail
 • zaproponować treść zakładu
 • zaakceptować regulamin usługi My Bet

Promocje czasowe

Betfan w swojej ofercie ma również takie promocje, które pojawiają się nieregularnie. Do zgarnięcia są w takim przypadku różne rodzaje bonusów, niektóre z nich wpływające nawet na saldo główne:

 • Freebety
 • Cashbacki
 • Wyzwania z freebetami
 • Bonusy od wpłaty
 • Podwyższone kursy na wybrane zdarzenia

Powyższy przykład pokazuje, że warto rozważyć regularne śledzenie promocji tej firmy bukmacherskiej, gdyż wiele z nich pojawia się tylko co jakiś czas, a może zagwarantować użytkownikowi większą wygraną.

Program Concierge

Program Concierge to swego rodzaju klub VIP dla klientów bukmachera. Jak sam Betfan pisze na swojej stronie: „Zaproszenie do Programu Concierge otrzymują gracze, którzy wyróżniają się regularną aktywnością i wysokim zaangażowaniem.”

Co możesz zyskać w ramach programu?

 • Dedykowana obsługa
 • Priorytetowe wypłaty
 • Specjalne promocje
 • Zaproszenia na wyjazdy

Betfan nie określił wprost, za jaką kwotę należy zagrać, aby zostać zaproszonym do Programu. Wskazuje jedynie, że ważne jest zaangażowanie gracza: obstawianie kuponów, realizowanie wypłat, weryfikacja konta czy zaznaczenie zgód marketingowych.

Dlaczego warto wykorzystać kod BETVIP do Betfan?

Czy warto założyć konto w Betfan z kodem o treści BETVIP? Tak, bo dzięki rejestracji z kodem wartość pakietu powitalnego wynosi 400 PLN i jest to bonus 200% od pierwszej wpłaty. Przy wpłacie 200 PLN daje to aż 600 PLN na obstawianie.

Jak postawić zakład w Betfan?

Obstawianie w Betfan składa się z podobnym kroków, jak przy typowaniu zakładów u innych legalnych bukmacherów w Polsce. Jakich konkretnie?

 1. Wejście na stronę Betfan (lub aplikację mobilną) i zalogowanie się na konto
 2. Wpłata depozytu
 3. Znalezienie z oferty zakładów zdarzeń, które chcemy obstawić
 4. Kliknięcie na kurs zakładu, co automatycznie doda go na kupon
 5. Sprawdzenie zakładów na kuponie i wpisanie stawki
 6. Zagranie kuponu poprzez kliknięcie przycisku „Graj i wygrywaj (X) PLN”

Oferta zakładów bukmacherskich w Betfan

Bonus powitalny Betfan to tylko początek gry dla wielu graczy, którzy mogą obstawiać typy w szerokiej ofercie bukmacherskiej. Dominuje w niej oczywiście piłka nożna.  Futbol to polski sport narodowy, ale Betfan nie ogranicza się wyłącznie do rozgrywek w naszym kraju. Użytkownicy mogą próbować swoich sił w typowaniu meczów z kilkudziesięciu różnych państw, zarówno w najpopularniejszych ligach, a także tych amatorskich. 

To jednak nie wszystko. Co znajduje się w ofercie tego bukmachera?

 • Koszykówka;
 • Siatkówka; 
 • Tenis ziemny; 
 • Piłka ręczna; 
 • Skoki narciarskie; 
 • MMA; 
 • Boks; 
 • Hokej na lodzie; 
 • Biathlon; 
 • Narciarstwo alpejskie; 
 • Żużel; 
 • Badminton; 
 • Bandy; 
 • Baseball; 
 • Darty; 
 • Futbol amerykański; 
 • Futbol australijski; 
 • Futsal; 
 • Kolarstwo; 
 • Krykiet; 
 • Piłka wodna; 
 • Rugby; 
 • Snooker; 
 • Sporty motorowe; 
 • Squash; 
 • Unihokej; 
 • E-sport (Counter Strike, Dota, Call of Duty, League of Legends, Starcraft). 

Betfan oferuje też paletę zakładów specjalnych. Znajdziemy wśród nich te oscylujące nie tylko wokół sportu, ale także polityki, show biznesu, ekonomii czy nawet pogody. 

Sporty wirtualne w Betfan

Każdy gracz może obstawiać również na wirtualne gry. W tym momencie użytkownicy mają do wyboru wirtualną piłkę nożną, wyścigi konne i psów oraz koszykówkę.

Gry Karciane w Betfan

Betfan korzysta z zakładów od dostawcy TV BET i swojej ofercie na gry karciane posiada:

 • Blackjacka
 • Wojnę
 • Pokera

Gry karciane znajdują się w zakładce „Gry karciane” w górnym menu strony Betfan.

Zakłady live w Betfan

Kod bonusowy Betfan może również okazać się przydatny w typowaniu zdarzeń na żywo, które również proponuje bukmacher. Dominują pośród nich piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis ziemny czy hokej na lodzie, gdyż to właśnie je śledzi najwięcej użytkowników i to ich kursy są na bieżąco aktualizowane przez pracowników bukmachera. Co ważne, w Betfanie typy live można łączyć z zakładami przedmeczowymi. 

Betfan – wpłaty i wypłaty

Betfan oferuje swoim graczom bonus od pierwszej wpłaty. Jak sama nazwa promocji wskazuje, do odebrania oferty trzeba wpłacić środki na konto. Betfan udostępnia różne metody płatności i co istotne, nie pobiera prowizji od żadnej z nich.

Wpłaty w Betfan

Wpłaty na konto gracza w Betfan są szybkie i nie sprawiają żadnych problemów. Transakcji można dokonywać 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia. Klient może skorzystać z kilku możliwości. To platformy Przelewy24 oraz BLIK, karty płatnicze Visa i Master Card, a także Paysafecard. Nie pobierane są żadne prowizje, natomiast minimalna wpłata zaczyna się już od 2 PLN. 

Jakie banki obsługuje Betfan? 

 • PKO BP; 
 • Pekao SA;
 • mBank; 
 • Inteligo; 
 • Santander; 
 • ING; 
 • Alior Bank; 
 • Millennium;
 • Credite Agricole;
 • Eurobank;
 • BNP Paribas;
 • Getin Bank; 
 • BOŚ Bank; 
 • SGB-Bank; 
 • Bank Pocztowy; 
 • Get Bank; 
 • Citibank; 
 • Nest Bank; 
 • Volkswagen Bank.

Wypłaty w Betfan

Wypłaty środków na konto bankowe również nie powinny przysporzyć problemów. Betfan realizuje je pomiędzy 8:00, a 24:00 przez siedem dni w tygodniu. Najczęściej są to szybkie wypłaty, co oznacza, że gotówka powinna zostać dostarczona w ciągu 15 minut. Nie ma również wyznaczonych minimalnych kwot, które można przelać do banku gracza.  

Betfan – aplikacja mobilna

Czy gracze Betfan mogą obstawiać w aplikacji mobilnej? Tak, Betfan stworzył własne aplikacje mobilne na telefony z systemem Android, iOS (iPhone) oraz Huawei.

Wszystkie wersje nie różnią się praktycznie od wersji mobilnej strony, więc obstawianie w apce nie powinno stanowić problemu dla doświadczonych, ale też i nowych graczy.

Czym wyróżnia się aplikacja mobilna Betfan? Ze strony bukmachera wynika, że plusy apki to:

 • Nowoczesny interfejs
 • Natychmiastowe logowanie
 • Szybkość działania
 • Tryb ciemny

W aplikacji mobilnej możemy założyć konto, korzystać z bonusów i obstawiać zakłady.

Betfan – informacje o bukmacherze 

Betfan licencję od Ministerstwa Finansów otrzymał pod koniec października 2018 roku. Firma chwali się, że udało jej się dokonać tego w pół roku, co jest rekordowo szybkim wynikiem. Betfan, według informacji, które prezentuje oficjalna strona Ministerstwa Finansów, posiada pozwolenie na prowadzenie zakładów zarówno w punktach naziemnych, jak i przez internet. 

Obecnie w Polsce nie znajdziemy lokalizacji stacjonarnych bukmachera, a kupony można obstawiać wyłącznie w sieci. Betfan działa w niej bardzo aktywnie. Jego strona, na której dominuje ciemnozielona barwa, z żółtymi elementami, jest przejrzysta, intuicyjna i prosta w obsłudze. Na górnym pasku użytkownicy znajdą zakładki Home, LIVE, Sport, Esport, Sporty wirtualne, Gry karciane, Rozrywka, i Promocje. Tam też pojawia się przycisk Zaloguj oraz Zarejestruj.

Betfan przygotował promocję na łączną sumę 400 PLN, o której można przeczytać powyżej. 

Twarzą reklamową bukmachera jest Mariusz “Pudzian” Pudzianowski, były strongman, a obecnie zawodnik mieszanych sztuk walki, który toczy pojedynki w federacji KSW.

FAQ

Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny w Betfan ma treść BETVIP. Dzięki użyciu go przy rejestracji można odebrać bonus 400 PLN na start.

Jaki jest bonus powitalny Betfan?

Na bonus na start w Betfan składa się bonus 200% do 400 PLN od pierwszego depozytu. Dzięki temu gracz otrzymuje 600 PLN na grę po wpłacie.