Betfan kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna Betfan bonus 1600 PLN - należy podać kod promocyjny Betfan przy rejestracji
zakład bez ryzyka 600 PLN + bonus od depozytu 1000 PLN
Kod bonusowy MEGABONUS

Kod promocyjny Betfan o treści MEGABONUS pozwala na skorzystanie z oferty powitalnej na łączną kwotę 1600 zł. Bonus powitalny Betfan składa się z dwóch części: to cashback do 600 zł oraz bonus od depozytu do 1000 zł. W artykule przedstawiamy, gdzie podczas rejestracji wpisać kod bonusowy Betfan, aby skorzystać ze wszystkich bonusów od tej firmy bukmacherskiej. Dodatkowo opisujemy zasady funkcjonowania (w tym obrotu) bonusów na start Betfan oraz licznych pozostałych promocji dostępnych u bukmachera Betfan. Przybliżamy również szeroką ofertę zakładów bukmacherskich i reguły operowania środkami przy wpłatach do depozytu oraz wypłatach na konto bankowe. W tym artykule każdy może sprawdzić, co oferuje bukmacher Betfan z kodem promocyjnym.

Betfan bonus z kodem promocyjnym

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera Betfan z wykorzystaniem kodu promocyjnego:

Typ bonusu BetfanBetfan Bonus
Betfan Kod Promocyjny do wpisaniaMEGABONUS
Darmowy zakładBrak
Zakład bez ryzyka600 PLN
Bonus od wpłaty1000 PLN
Bonus na EsportBrak
Bonus na sporty wirtualneBrak
Zaproś kumpla100 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuStyczeń 2023

Betfan kod bonusowy – gdzie wpisać kod promocyjny? 

Każdy gracz, który chce wykorzystać kod bonusowy Betfan, musi wpisać go podczas rejestracji na stronie internetowej firmy bukmacherskiej. Ważną informacją jest fakt, że należy to zrobić bezpośrednio w trakcie zakładania konta, ponieważ później jego użycie nie będzie możliwe. 

W tej części przyjrzymy się, w jaki sposób wygląda cały proces. Podpowiemy także, kiedy trzeba użyć kodu promocyjnego Betfan o treści MEGABONUS, aby nie stracić możliwości skorzystania z cashbacku do 600 zł i bonusu od depozytu do 1000 zł.

Na początku jednak, gracz musi przenieść się na stronę internetową bukmachera Betfan. Można to zrobić klikając w któryś z banerów znajdujących się w tym tekście albo jeden z linków np. (KLIKNIJ TUTAJ!). 

Betfan kod promocyjny – rejestracja krok 1 

Po załadowaniu się witryny Betfanu, użytkownik zauważy w prawym górnym rogu zakładkę “Otwórz konto”. To żółty button na zielonym pasku nawigacyjnym. Kliknięcie w niego, uruchamia formularz rejestracyjny. W kroku pierwszym podać należy podstawowe dane konta typera: 

 • adres e-mailowy, który równocześnie stanie się loginem; 
 • bezpieczne hasło, składające się z minimum 8. znaków, w tym dużych i małych liter oraz cyfr; 
 • własny numer telefonu, na który zostanie wysłany kod SMS, potrzebny w kroku drugim. 
Betfan rejestracja z kodem promocyjnym - krok 1

W pierwszym natomiast trzeba jeszcze zaznaczyć odpowiednie zgody: o przetwarzaniu danych osobowych (obowiązkowa) i marketingową (po części dobrowolna), a także oświadczenie o ukończeniu 18. roku życia. Tutaj także potwierdzić należy chęć otrzymania bonusu powitalnego. Betfan zaznacza, że aby go dostać, gracz musi również wyrazić zgodę na przekazywanie treści marketingowych. 

Betfan kod bonusowy – rejestracja krok 2

Po przejściu do etapu numer dwa, użytkownikowi ukażą się rubryki, które uzupełnić należy danymi osobowymi:

 • imieniem; 
 • nazwiskiem;
 • kodem z wiadomości SMS;  
 • numerem PESEL. 
Betfan rejestracja z kodem promocyjnym - krok 2

Jeśli typer jest obywatelem innego kraju, wybiera opcję “nie mam numeru PESEL” i zaznacza datę swojego urodzenia oraz obywatelstwo.

Pod tymi komórkami jest miejsce na kod promocyjny Betfan. W tym miejscu wpisujemy hasło MEGABONUS

Pozostaje jedynie potwierdzić kliknięciem oświadczenie o prawdziwości danych osobowych, znajomości przepisów i regulaminu, i przycisk “otwórz konto”, będzie aktywny. Po jego naciśnięciu, otwarte zostanie konto tymczasowe. 

Pozwala ono użyć bonusy powitalne Betfan, zawierać zakłady oraz dokonywać wpłat gotówki do depozytu. Nałożony jest na ten typ konta limit zakładów – do 5000 zł. Żadnych ograniczeń oraz możliwość wypłat, gwarantuje natomiast konto stałe. Jego założenie to ostatni etap.  

Betfan kod promocyjny – rejestracja krok 3

Polega on na kompletnej weryfikacji tożsamości. Można wykonać ją w dowolnym momencie, ale zawsze przed pierwszą wypłatą wygranych na konto bankowe. W tym celu trzeba w prawym górnym rogu wybrać zakładkę “Mój profil” i tam dokończyć rejestrację, przesyłając zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego lub paszportu, a w przypadku gdy typer nie jest Polakiem – karty pobytu w naszym kraju. Użytkownik musi również wskazać źródło dochodu, które wykorzystywane będzie do obstawiania zakładów. Natomiast numer rachunku bankowego powinien uzupełnić się automatycznie, przy pierwszej wypłacie środków. Jego podanie również jest obowiązkowe.

Betfan informuje, że proces weryfikacyjny z reguły trwa do kilkunastu minut. Maksymalnie może zająć 48 godzin. W jaki sposób gracz może przyspieszyć swoją weryfikację? Zdecydowanie ułatwi ją wysłanie czytelnych skanów lub zdjęć dokumentów. Gdy cały cykl zakończy się pozytywnie, bukmacher prześle na adres e-mailowy stosowną wiadomość.

Betfan kod promocyjny – dwa bonusy na start

Bonus powitalny Betfan na start dla nowo zarejestrowanych osób składa się z dwóch części. Są to:

 • bonus bez ryzyka do 600 zł (cashback); 
 • bonus od depozytu do 1000 zł (przy drugiej wpłacie). 

Na czym polegają te promocje, które gracz otrzyma, gdy wykorzysta kod promocyjny Betfan o treści MEGABONUS? W tym tekście przedstawiamy, jak dokładnie prezentują się oba bonusy powitalne Betfan, jak z nich skorzystać i co należy zrobić, żeby możliwa była wypłata pieniędzy na konto. 

Betfan kod promocyjny – Bonus bez ryzyka do 600 zł (cashback 600 zł) 

Na początku trzeba wyjaśnić, czym właściwie jest cashback. Ta nazwa pochodzi z języka angielskiego i tłumaczymy ją jako zwrot gotówki, ponieważ w przypadku przegranej, bukmacher oddaje typerowi jego pieniądze przeznaczone na ten kupon.

Bonus powitalny Betfan składa się m.in. właśnie z cashbacku, który obowiązuje w formie pierwszego zakładu, postawionego przy pierwszej wpłacie gracza (do 600 zł). 

Jak to wszystko wygląda? Zakład bez ryzyka jest dostępny oczywiście tylko w przypadku, gdy użytkownik podczas zakładania konta uzupełni rubrykę na kod bonusowy Betfan hasłem MEGABONUS. Podstawowy warunek to wpłata środków na konto gracza, a następnie obstawienie kuponu. Tylko pierwszy z nich będzie omawianym cashbackiem, dlatego aby w pełni wykorzystać bonus powitalny Betfan, należy zagrać za 600 zł. Bukmacher wymaga także, aby minimalna stawka wynosiła 50 zł. Jeśli uda się wygrać – firma wypłaci wygraną. W przypadku niepowodzenia – zwróci pieniądze na konto. 

Dodajmy, że po skorzystaniu z kodu promocyjnego Betfan i wykorzystywania oferty powitalnej bukmachera, cashback nie podlega konieczności obrotu, dlatego zwrot można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. 

Betfan kod promocyjny – bonus od depozytu do 1000 zł 

Bonus powitalny Betfan to nie tylko cashback, ale również bonus od depozytu do 1000 zł. Dzięki niemu, użytkownicy po raz drugi wpłacający pieniądze na konto, otrzymają ich dwukrotność,  do 1000 zł. To oznacza, że ten legalny polski bukmacher, za wpisanie kodu promocyjnego Betfan o treści MEGABONUS i wpłacenie przy drugim depozycie 1000 zł, przekaże graczowi kolejny 1000 zł, co w sumie daje 2000 zł do wykorzystania w grze. Dodajmy jeszcze, że minimalna kwota w przypadku drugiego depozytu to 100 zł.

Jak wyglądają warunki tej promocji? Początkowo kwota, którą gracz otrzyma od firmy bukmacherskiej, będzie nieaktywna. Zostanie “uwolniona” po wykorzystaniu na zakłady całego drugiego depozytu użytkownika. Kurs kuponów w tym przypadku nie może być niższy niż 2.50. 

Po wykonaniu tego obowiązku, odblokowane zostaną pieniądze od bukmachera. W przeciwieństwie do pierwszej części bonusu powitalnego Betfan, te podlegają konieczności obrotu. Jak to zrobić? Należy wykonać go trzykrotnie, z kuponami o kursie minimalnym 2.50, które zawierają w sobie przynajmniej trzy zdarzenia o kursie minimalnym 1.30. Po dokonaniu obrotu, pieniądze z konta bonusowego przejdą na depozytowe i będą gotowe do wypłaty lub do dalszej gry.  

Betfan kod promocyjny

Betfan bonusy i promocje

Kod promocyjny Betfan nie jest potrzebny, żeby skorzystać z dwóch promocji tego bukmachera: Simply The Bet i Simply The Game. Na czym one polegają?

Simply The Bet to cotygodniowy (w przedziale poniedziałek – niedziela) ranking. Gracze zbierają w nim punkty za obstawiane zakłady i otrzymują bonusy, których wysokość zależy od miejsca w tabeli. Na liczbę punktów przyznaną użytkownikowi wpływa liczba zakładów jakie zawarł, a także wysokość ich stawek. 

Kupony, które biorą udział w promocji, muszą zawierać przynajmniej 3 zdarzenia z kursem całkowitym 2.50 lub wyższym, a minimalna stawka to 2 zł.

Jak przeliczane są punkty?

 1. Wygrane kupony: 
 • Zakłady LIVE: stawka x liczba zdarzeń x 2;  
 • Zakłady PRE-GAME: stawka x liczba zdarzeń x 1.  
 1. Przegrane kupony:
 • Zakłady LIVE: stawka x liczba zdarzeń x 4; 
 • Zakłady PRE-GAME: stawka x liczba zdarzeń x 2.

Co na koniec tygodnia otrzymują gracze, którzy znajdą się na poszczególnych miejscach w tabeli Simply The Bet? 

 • Miejsce 1. – doładowanie bonusem 150 zł; 
 • Miejsce 2. – doładowanie bonusem  80 zł; 
 • Miejsce 3. – doładowanie bonusem 65 zł;  
 • Miejsca 4-5. – doładowanie bonusem 35 zł;  
 • Miejsca 6-10. – doładowanie bonusem 30 zł;
 • Miejsca 11-19. – doładowanie bonusem 20 zł;  
 • Miejsca 20-29. – doładowanie bonusem 15 zł;  
 • Miejsca 30-39. – doładowanie bonusem 10 zł;  
 • Miejsca 40-50. – doładowanie bonusem 5 zł.

Środki bonusowe będą mogły zostać przeniesione na konto główne, gdy gracz obróci nimi trzykrotnie, a na każdym kuponie znajdą się przynajmniej 3 zdarzenia (łączny kurs minimalny 2.50). Po dokonaniu tej sztuki w depozycie pojawi się bonus z mnożnikiem x10. Każdy z użytkowników może otrzymać go 3 razy. 

Simply The Game to natomiast ranking, w którym premiowane są kupony z gier karcianych i sportów wirtualnych. Zakłady zaliczane do promocji muszą spełnić następujące warunki:

 • Zakład SOLO: kurs ogólny kupon na poziomie minimum 1.50 lub wyższy;
 • Zakład AKO: kurs ogólny kuponu na poziomie minimum 2.25 lub wyższy.

Minimalna stawka zakładu biorącego udział w rankingu wynosi 2 zł.

Punkty w rankingu Simply The Game przeliczane są według następującego wzoru:

 • Zakłady SOLO: 1 PLN = 1 pkt – za Sporty Wirtualne i Gry Karciane; 
 • Zakłady AKO: 1 PLN = 3 pkt – tylko za Sporty Wirtualne.

Co otrzymują gracze, którzy zajmują najwyższe miejsca w tabeli Simply The Game?

 • Miejsce 1. – doładowanie 700 zł; 
 • Miejsce 2. – doładowanie 300 zł; 
 • Miejsce 3. – doładowanie 150 zł;  
 • Miejsca 4. – doładowanie 100 zł;  
 • Miejsca 5. – doładowanie 75 zł;
 • Miejsca 6-10. – doładowanie 50 zł;  
 • Miejsca 11-15. – doładowanie 30 zł;  
 • Miejsca 15-20. – doładowanie 25 zł;  
 • Miejsca 21-25. – doładowanie 20 zł;  
 • Miejsca 26-30. – doładowanie 10 zł.

Betfan promocje dla stałych graczy 

Bonus powitalny Betfan dla nowych graczy został omówiony wyżej. A co bukmacher przygotował dla stałych klientów? W ofercie znajdą oni promocję Bet Friends. To bonus w wysokości 100 zł przekazywany przez bukmachera za zaproszenie do gry znajomego za pomocą specjalnie wygenerowanego kodu promocyjnego Betfan. Premię otrzymuje zarówno zapraszany, jak i zapraszający. Warunki są proste: nowy klient musi wpłacić minimum 100 zł i obrócić depozytem za 300 zł po kursie minimalnym całkowitym 1.80, a wówczas obaj gracze dostaną 100 zł. Z kolei w ramach oferty Matchday Boost użytkownicy mogą spodziewać się podwyższonych kursów na najciekawsze zdarzenia sportowe.

Kod bonusowy Betfan nie będzie też potrzebny w przypadku promocji cashout. W tłumaczeniu z języka angielskiego to po prostu wypłata, a w branży bukmacherskiej oznacza zamknięcie zakładu przed jego końcem. Bukmacher umożliwia w ten sposób graczom odzyskanie części zainwestowanych środków i zminimalizowanie strat lub gwarantuje wygraną, jednak niższą od początkowej. Z cashoutu użytkownicy mogą skorzystać zarówno podczas gry na żywo, jak i wysyłania kuponów przedmeczowych. Oczywistym jest, że opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu możliwa będzie tylko wtedy, gdy udostępni ją sam bukmacher.

Betfan w swojej ofercie ma również takie promocje, które pojawiają się nieregularnie. Jedną z nich jest gra bez podatku. Do niedawna była ona stałym elementem, teraz pojawia się np. przed spotkaniami Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Skorzystanie z niej nie wymaga od użytkownika kodu bonusowego. Betfan faktycznie oferuje grę bez podatku, biorąc go “na siebie”.

Jakie warunki należało spełnić w przypadku ostatniej takiej promocji, skoro nie było potrzeby wpisywać żadnego kodu promocyjnego? Betfan postawił sprawę jasno:

 • każdy kupon musiał składać się z przynajmniej trzech zdarzeń;
 • kurs minimalny pojedynczego zdarzenia nie mógł być niższy niż 1.20;
 • na kuponie mogły znajdować się wyłącznie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Dlaczego gracz nie płaciłby podatku? Ponieważ to bukmacher Betfan wziąłby wtedy na siebie obowiązek opłacenia wymaganych przez RP 12% od każdego zakładu. 

Powyższy przykład udowadnia, że warto rozważyć regularne śledzenie promocji tej firmy bukmacherskiej, gdyż wiele z nich pojawia się tylko co jakiś czas, a może zagwarantować użytkownikowi większy zysk.

Betfan oferta 

Bonus powitalny Betfan to tylko początek gry dla wielu graczy, którzy mogą obstawiać typy w szerokiej ofercie bukmacherskiej. Dominuje w niej oczywiście piłka nożna.  Futbol to polski sport narodowy, ale Betfan nie ogranicza się wyłącznie do rozgrywek w naszym kraju. Użytkownicy mogą próbować swoich sił w typowaniu meczów z kilkudziesięciu różnych państw, zarówno w najpopularniejszych ligach, a także tych amatorskich. 

To jednak nie wszystko. Kod promocyjny Betfan można wykorzystać również na próbę przewidywania innych, mniej popularnych sportów. Co znajduje się w ofercie tego bukmachera?

 • Koszykówka;
 • Siatkówka; 
 • Tenis ziemny; 
 • Piłka ręczna; 
 • Skoki narciarskie; 
 • MMA; 
 • Boks; 
 • Hokej na lodzie; 
 • Biathlon; 
 • Narciarstwo alpejskie; 
 • Żużel; 
 • Badminton; 
 • Bandy; 
 • Baseball; 
 • Darty; 
 • Futbol amerykański; 
 • Futbol australijski; 
 • Futsal; 
 • Kolarstwo; 
 • Krykiet; 
 • Piłka wodna; 
 • Rugby; 
 • Snooker; 
 • Sporty motorowe; 
 • Squash; 
 • Unihokej; 
 • E-sport (Counter Strike, Dota, Call of Duty, League of Legends, Starcraft). 

Betfan oferuje też paletę zakładów specjalnych. Znajdziemy wśród nich te oscylujące nie tylko wokół sportu, ale także polityki, show biznesu, ekonomii czy nawet pogody. 

Początkujący gracz może wykorzystać swój bonus powitalny Betfan również na wirtualne gry. W tym momencie użytkownicy mają do wyboru wirtualną piłkę nożną, tenisa ziemnego, wyścigi konne i psów, koszykówkę, żużel i kolarstwo torowe. 

Kod bonusowy Betfan może również okazać się przydatny w typowaniu zdarzeń na żywo, które również proponuje bukmacher. Dominują pośród nich piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis ziemny czy hokej na lodzie, gdyż to właśnie je śledzi najwięcej użytkowników i to ich kursy są na bieżąco aktualizowane przez pracowników bukmachera. W Betfanie typy live można łączyć z zakładami przedmeczowymi. 

Kod promocyjny Betfan nie będzie potrzebny natomiast w przypadku własnych zakładów. Czym są właściwie “własne zakłady”? Betfan daje możliwość stworzenia niejako swojej oferty, gdyż jeśli gracz chce wytypować jakieś wydarzenie, ale nie istnieje ono w panelu bukmachera, może w specjalnym formularzu, w którym wpisuje swój pomysł i datę rozliczenia zakładu, poprosić o obliczenie kursu i udostępnienia go innym klientom.

kod promocyjny Betfan

Betfan – wpłaty i wypłaty

Wpłaty na konto gracza w Betfan są szybkie i nie sprawiają żadnych problemów. Transakcji można dokonywać 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia. Klient może skorzystać z kilku możliwości. To platformy Przelewy24 oraz BLIK, karty płatnicze Visa i Master Card, a także Revolut. Nie pobierane są żadne prowizje, natomiast minimalna wpłata zaczyna się już od 2 zł. 

Jakie banki obsługuje Betfan? 

 • PKO BP; 
 • Pekao SA;
 • mBank; 
 • Inteligo; 
 • Santander; 
 • ING; 
 • Alior Bank; 
 • Millennium;
 • Credite Agricole;
 • Eurobank;
 • BNP Paribas;
 • Getin Bank; 
 • BOŚ Bank; 
 • SGB-Bank; 
 • Bank Pocztowy; 
 • Get Bank; 
 • Citibank; 
 • Nest Bank; 
 • Volkswagen Bank.

Wypłaty środków na konto bankowe również nie powinny przysporzyć problemów. Betfan realizuje je pomiędzy 7:00, a 23:00 przez siedem dni w tygodniu. Najczęściej są to szybkie wypłaty, co oznacza, że gotówka powinna zostać dostarczona w ciągu 15 minut. Nie ma również wyznaczonych minimalnych kwot, które można przelać do banku gracza.  

Po skorzystaniu z bonusu powitalnego Betfan i spełnieniu wcześniej omówionych warunków bukmachera co do obrotu, będzie możliwa wypłata środków na konto bankowe gracza. Należy mieć na uwadze, że pierwsze przekazanie wygranych może trwać dłużej, nawet do 48 godzin. Jest to spowodowane dodatkową weryfikacją ze strony bukmachera. Ta kwestia dotyczy jednak tylko “debiutanckiego przelewu”, bowiem później wszystko toczy się już niezwykle szybko. 

Betfan – informacje o bukmacherze 

Betfan licencję od Ministerstwa Finansów otrzymał pod koniec października 2018 roku. Firma chwali się, że udało jej się dokonać tego w pół roku, co jest rekordowo szybkim wynikiem. Betfan, według informacji, które prezentuje oficjalna strona Ministerstwa Finansów, posiada pozwolenie na prowadzenie zakładów zarówno w punktach naziemnych, jak i przez internet. 

Obecnie w Polsce nie znajdziemy lokalizacji stacjonarnych bukmachera, a kupony można obstawiać wyłącznie w sieci. Betfan działa w niej bardzo aktywnie. Jego strona, na której dominuje ciemnozielona barwa, z żółtymi elementami, jest przejrzysta, intuicyjna i prosta w obsłudze. Na górnym pasku użytkownicy znajdą zakładki Sport, LIVE, Esport, Sporty wirtualne, Gry karciane, Rozrywka, Cashback i Promocje. Tam też pojawia się przycisk Zaloguj oraz Otwórz konto. Po skorzystaniu z kodu promocyjnego, Betfan gwarantuje nowym typerom bonus powitalny. Betfan przygotował promocję na łączną sumę 1600 zł, o której można przeczytać powyżej. 

Natomiast po lewej, klienci znajdą spis wszystkich dyscyplin, które mogą typować. Nieco niżej można zapoznać się z informacjami dotyczącymi płatności, regulaminów, pomocy czy polityki prywatności. Betfan stworzył również własne aplikacje mobilne na telefony z systemem Android i iPhone’y (iOS).  

Bukmacher prowadzi także konta w mediach społecznościowych. Posiada profile na Facebooku, Instagramie, “ćwierka” na Twitterze, pojawia się coraz więcej filmów na kanale YouTube.  W social mediach bukmachera znajdują się informacje na temat nadchodzących wydarzeń, opisy promocji, a także kursy na poszczególne zdarzenia. 

Twarzą reklamową bukmachera jest Mariusz “Pudzian” Pudzianowski, były strongman, a obecnie zawodnik mieszanych sztuk walki, który toczy pojedynki w federacji KSW.