ForBET kod promocyjny | Najwyższy bonus powitalny w forBET

Oferta powitalna forBET bonus 3380 PLN + Gra bez podatku
Najwyższy na rynku cashback 1330 PLN, bonus od wpłaty 2050 PLN i 30 dni gry bez podatku
Kod bonusowy BETVIP

Kod promocyjny forBET jest dostępny dla nowych graczy. Pozwala on uzyskać u bukmachera forBET bonus powitalny o najwyższej wartości na rynku. Jak działa kod promocyjny? Czym wyróżnia się bukmacher? Wszystkiego dowiecie się z tego tekstu.

Jaki jest forBET kod promocyjny lipiec 2024?

W forBET kod promocyjny to BETVIP. Użycie tego kodu przy okazji rejestracji pozwala uzyskać najwyższy pakiet powitalnych bonusów, w tym zakład bez ryzyka (cashback) do 1330 PLN dostępny wyłącznie z naszym kodem.

Typ bonusu forBETWartość
forBET kod promocyjnyBETVIP
Zakład bez ryzyka 1330 PLN (najwyższy cashback)
Bonus od drugiej wpłaty2050 PLN
Gra bez podatku30 dni od rejestracji
Aktualizacja kodu i bonusuLipiec 2024

Jak skorzystać z najwyższego pakietu powitalnego za wpisany podczas rejestracji w forBET kod promocyjny? Szczegóły wszystkich promocji opisujemy w dalszej części tego tekstu. Przedstawiamy zarówno warunki odbioru bonusów, jak i proces zakładania konta.

forbet kod promocyjny

Jak odebrać bonus powitalny forBET?

Wspomnieliśmy już, że jeśli wpiszemy, rejestrując się w forBET kod promocyjny o treści BETVIP, otrzymamy bonusy o wartości 3380 PLN na start. Jak odebrać bonus powitalny forBET? Poniżej wszystkie zasady opisujemy krok po kroku.

 • Załóż konto z kodem promocyjnym forBET;
 • Uzupełnij wszystkie dane konta;
 • Wpłać pierwszy depozyt o wartości min. 20 PLN i zagraj dowolny kupon z oferty sportowej;
 • Stawka kuponu to również min. 20 PLN;
 • Jeśli zakład będzie przegrany otrzymasz cashback do 1330 PLN;
 • Wpłać drugi depozyt o wartości min. 20 PLN a otrzymasz bonus od wpłaty;
 • Maksymalny bonus od wpłaty wynosi 2050 PLN;
 • Przez pierwsze 30 dni od rejestracji możesz grać bez podatku na kuponach spełniających warunki regulaminu;

forBET bonus powitalny

Pakiet powitalnych promocji, które zapewnia użycie kodu promocyjny, to w sumie trzy bonusy. Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka o najwyższej na rynku wartości 1330 PLN. Przy okazji drugiej wpłaty można uzyskać jej podwojenie, nawet do 2000 PLN + 50 PLN extra za kod promocyjny forBET. Ponadto przez 30 dni od założenia konta możemy typować kupony bez podatku.

forBET bonus na zakład bez ryzyka 1330 PLN z kodem

W forBET bonus powitalny w formie cashbacku zostanie przyznany, jeśli pierwszy wytypowany kupon okaże się przegrany. Aby skorzystać z bonusu należy:

 • Wpłacić co najmniej 20 PLN na konto depozytowe
 • Postawić pierwszy kupon o dowolnym kursie i stawce min. 20 PLN
 • Najwyższy dostępny bonus ma wartość 1330 PLN
 • W razie błędnego typowania otrzymamy 100% zwrotu stawki

Przypominamy, że z naszym kodem gracz otrzyma najwyższy zwrot dostępny na rynku. Bonusem wystarczy zagrać jeden raz na kuponach z trzema zdarzeniami (kurs zdarzenia 1.30). 

forBET bonus 100% od drugiej wpłaty 2050 PLN z kodem

Kolejną promocją jest w forBET bonus powitalny przyznawany za drugą wpłatę na konto. Bukmacher podwaja ten depozyt do kwoty nawet 2000 PLN + 50 PLN extra. Warunki tego bonusu są następujące:

 • Wpłać drugi depozyt o wartości co najmniej 20 PLN
 • Wpłacając min. 100 PLN otrzymasz dodatkowe 50 PLN extra oprócz podwojenia depozytu
 • Wpłacając 2000 PLN otrzymasz maksymalny bonus
 • Postaw kupon lub kupony o sumie stawek równej wartości drugiej wpłaty
 • Minimalny kurs kuponu to 2.00
 • Bukmacher przyznaje 100% bonusu po spełnieniu warunków

Jeśli prawidłowo wykonaliśmy podane wyżej kroki, to bukmacher przyzna bonus na konto depozytowe. Trzeba nim jeszcze dwukrotnie obrócić na kuponach z kursem 2.50, składających się z min. 3 zdarzeń.

forBET bonus na grę bez podatku z kodem

W forBET bonus powitalny stanowi również gra bez podatku przez 30 dni od momentu zarejestrowania konta. W tym czasie typowane kupony, które spełniają warunki promocji, rozliczane są według współczynnika 1.00 zamiast 0.88 (podatek). Gracz zyskuje więc o 14% wyższe wygrane. Kupony biorące udział w promocji powinny:

 • Zawierać co najmniej 3 zdarzenia
 • Zakłady mogą pochodzić z oferty pre-match, LIVE lub sportów wirtualnych
 • Kurs każdego zdarzenia to min. 1.30

Z promocji wyłączone są zakład z kategorii gier karcianych na gry karciane, zakłady systemowe, zakłady postawione za środki bonusowe a także zakłady długoterminowe, specjalne czy Combo Expert.

Gdzie wpisać kod promocyjny forBET?

Jak skorzystać z opisanego wyżej bonusu powitalnego w forBET? W tym celu należy założyć konto z kodem promocyjnym o treści BETVIP. Cały proces rejestracji opisujemy punkt po punkcie. 

forBET rejestracja z kodem – dane logowania

W pierwszym kroku po kliknięciu w jeden z przycisków lub banerów w tekście zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. Na początek będzie trzeba uzupełnić dane, które posłużą do logowania się w serwisie bukmachera:

 • Login
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • forBET kod promocyjny o treści BETVIP
forBET kod promocyjny na bonusy

Aby otrzymać w forBET bonus powitalny należy jeszcze zaznaczyć stosowny checkbox, który znajduje się nad oknem do wpisania treści kodu promocyjnego.

forBET rejestracja z kodem – wybór formularza

Następnie możemy wybrać w jaki sposób chcemy dokonać rejestracji konta. Dostępne są dwie opcje:

 • Rejestracja przez mojeID (bankowość elektroniczna)
 • Wypełnienie tradycyjnego formularza rejestracyjnego

Z racji tego, że już wcześniej wpisujemy forBET kod promocyjny, wybór sposobu zakładania konta nie ma wpływu na przyznany przez forBET bonusu powitalnego. Oczywiście, o ile prawidłowo wpisaliśmy wcześniej podany kod.

forBET rejestracja z kodem – dane personalne

Jeśli zdecydowaliśmy się wypełnić formularz, to w tym miejscu należy uzupełnić swoje dane osobowe. Należą do nich:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Obywatelstwo
 • Kraj urodzenia
 • PESEL
 • Data urodzenia
 • Dane adresowe
forBET bonus powitalny za rejestrację

W przypadku zdecydowania się na rejestrację poprzez bankowość internetową, wystarczy postępować zgodnie z komunikatami, które wyświetlą się na ekranie.

forBET rejestracja z kodem – weryfikacja

Ostatnim etapem rejestracji konta jest jego weryfikacja. Jeśli uzupełnimy wszystkie potrzebne dane, to otrzymamy od forBET bonus powitalny. Wybierając bankowość internetową niezbędne dane powinny zaczytać się automatycznie. W przypadku standardowego formularza należy jeszcze przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem i podać numer rachunku bankowego.

Weryfikacja jest niezbędna, aby móc wypłacać środki na swoje konto. Będzie ona niezbędna, bez względu na to czy wpisaliśmy dostępny w forBET kod promocyjny. 

Bonusy z kodem promocyjnym forBET – jak obrócić?

W tym miejscu opiszemy jak obrócić w forBET bonus powitalny. Przypominamy, że to w sumie trzy promocje – zakład bez ryzyka, bonus od depozytu a także gra bez podatku. Bonusy mają wartość 3380 PLN, jeśli wpiszemy podczas rejestracji w forBET kod promocyjny BETVIP.

forBET bonus powitalny – zakład bez ryzyka

Najwyższy dostępny na rynku cashback o wartości aż 1330 PLN otrzymamy, jeśli podczas rejestracji wpiszemy forBET kod promocyjny. Bonus obowiązuje na pierwszy zagrany kupon. Jak obrócić przyznanym bonusem?

Bukmacher wymaga jednokrotnego obrotu przyznanym bonusem. Na kuponie zaliczanym do obrotu powinny znaleźć się min. 3 zdarzenia, a kurs każdego z nich to co najmniej 1.30. Na obrót gracz ma 14 dni.

forBET bonus powitalny – bonus od depozytu

Nieco więcej wymogów bukmacher stawia przy okazji obrotu w forBET bonusem powitalnym od drugiej wpłaty. Przypominamy, że przy okazji tej promocji zyskujemy podwojenie depozytu do nawet 2000 PLN + 50 PLN extra, czyli łącznie nawet 2050 PLN.

Zanim uwolnimy bonus od wpłaty, należy zagrać kupony o kursie min. 2.00 i sumie stawek równej wartości wpłaconego, drugiego depozytu. Wówczas możemy już przejść do obrotu samym bonusem. Jeśli w momencie jego przyznania mamy na saldzie bonusowym inny aktywny bonus, środki trafią do kolejki na maksymalnie 14 dni.

Bonusem od depozytu trzeba obrócić dwukrotnie. Kurs minimalny kuponu zaliczanego do obrotu wynosi 2.50, a na samym kuponie powinny znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich to nie mniej niż 1.30. Z obrotu wyłączone są zakłady systemowe, gry karciane i sporty wirtualne. Na obrót gracz ma 14 dni.

forBET bonus powitalny – gra bez podatku

Bonus powitalny forBET stanowi także gra bez podatku przez 30 dni od momentu rejestracji. W tym przypadku nie obowiązują żadne wymogi obrotu bonusem. Wyższe o 14% wygrane od razu trafiają na konto gracza, jeśli kupon spełnia warunki udziału w promocji.

Bonus bez podatku uruchamia się na kuponach automatycznie. Kupony zaliczane do gry bez podatku powinny zawierać min. 3 zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo i/lub sportów wirtualnych. Minimalny kurs zdarzenia to 1.30.

Oferta forBET – promocje

Wpisując przy rejestracji w forBET kod promocyjny możemy otrzymać bonusy powitalne, ale bukmacher nie poprzestaje tylko na nich. W ofercie znajdziemy również inne, stałe lub czasowe promocje dostępne dla wszystkich graczy. Przykładowe bonusy forBET opisujemy poniżej. 

Strefa Gracza

Jedną ze stałych promocji, w ramach której gracz ma szansę zdobyć bonusy za skuteczne typowanie wybranych zdarzeń, jest Strefa Gracza. W zakładce Promocje wybieramy sekcję Strefa Gracza, a następnie przechodzimy do interesującej nas oferty. W przypadku Strefy Gracza możemy wyróżnić dwie kategorie tej promocji:

 • Typer Open – dostępny dla wszystkich graczy
 • Typer Elite – dostępny dla aktywnych (szczegóły w regulaminie)

Im więcej zdarzeń zawartych w Typerze uda nam się trafić, tym wyższy bonus otrzymamy od forBET. Szczegółowe informacje na temat przyznawanych bonusów dostępne w regulaminie na stronie bukmachera.

Turbokurs

Promocja znana powszechnie i dostępna u legalnych bukmacherów. Turbokurs to po prostu podwyższone kursy na wybrane wydarzenia z oferty forBET. Zakłady można typować zarówno na kuponach pojedynczych, jak i wielokrotnych.

Turbokurs w forBET

Turbokursy znajdziemy w ofercie zdarzeń przedmeczowych, ale można łączyć je także z typami na żywo. 

Bonus urodzinowy

Kolejną ofertą promocją jest w forBET bonus urodzinowy. Promocja dostępna jest dla  zarejestrowanych graczy. Ważne, aby w dniu urodzin zalogować się na swoje konto. Wartość bonusu to 20 PLN.

Co ważne, bonus urodzinowy bukmacher przyzna tym graczom, którzy w ciągu trzech miesięcy od dnia urodzin dokonali wpłaty depozytu w wysokości min. 100 PLN i obrócili tą kwotą. Ostatnim wymogiem jest to, aby konto gracza zostało założone min. 7 dni przed datą urodzin.

forBET bonus urodzinowy

Bonusem należy obrócić dwukrotnie na kuponach AKO o kursie min. 2.00. Na kuponie zaliczanym do obrotu powinny znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia, a kurs każdego z nich to 1.20 lub więcej. Do obrotu zaliczają się zdarzenia przedmeczowe i/lub na żywo. W trakcie dokonywania obrotu bonusem nie można zlecić wypłaty depozytu. Na obrót bonusem gracz ma 14 dni.

Skarby ferajny

To darmowa gra od forBET, w której gracz raz dziennie może odkryć kartę, pod którą kryje się bonus. Na co można trafić?

 • Freebet 20, 50, 100 PLN (obrót 1x, min. 4 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30, kurs ogólny min. 2.86, czas na obrót 72H)
 • Bonus 50, 100, 200 PLN (obrót 3x, min. 2 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.20, kurs ogólny min. 2.00, czas na obrót 120H)
 • Gra Bez Podatku (min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.30, następnego dnia od otrzymania nagrody – od 11:00 do 11:00)
 • Bonus od depozytu 50% do 100 PLN, 100% do 200 PLN (bonus dostępny dzień po odnalezieniu Skarbu, obrót depozytem 1x, min. 2 zdarzenia, kurs ogólny min. 2.00. Obrót bonusem: 1x, min 4. zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.40, kurs ogólny min. 4.00, czas na obrót 72 h)
 • MaxiZysk 50, 100, 200 PLN (oferta przedmeczowa i LIVE, kupon min. 4 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.40, kurs ogólny 4.40. Czas na zagranie 24 godziny)

Ranne granie bez podatku

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7-11 można obstawiać w forBET bez podatku. Oferta dotyczy zakładów przedmeczowych, LIVE oraz sportów wirtualnych. Jakie kupony spełniają warunki akcji? Muszą się na nim znaleźć co najmniej 3 zdarzenia z kursem minimalnym każdego z nich wynoszącym 1.30.

Hit Dnia – 0% marży

Analitycy forBET codziennie wybierają najciekawsze zdarzenia i udostępniają je w Hicie Dnia po wyższym kursie bez marży. Można zagrać kupon SINGIEL lub AKO bez dodatkowych limitów stawki. Jeśli kupon został wytypowany prawidłowo, wygrana trafi na konto gracza i będzie można ją wypłacić.

VIP Club

VIP Club to program lojalnościowy dla najbardziej aktywnych graczy forBET. W zależności od posiadanego statusu, członkowie mogą liczyć na bonusy i przywileje, jak na przykład bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne.

Jak dołączyć do programu? Na specjalne zaproszenie bukmachera lub zakładając konto w ramach okresu próbnego. Gracz może także sam skontaktować się z przedstawicielami forBET, jeśli jego miesięczne depozyty przekraczają 10 000 zł, a do tej pory nie otrzymał zaproszenia do VIP Clubu. W programie lojalnościowym brane są pod uwagę aktywność, obrót oraz wysokość i częstotliwość wpłat.

forBET zakłady bukmacherskie

Jeśli poznaliśmy już dostępny w forBET bonus powitalny i promocje czasowe, to pora przejść do zapoznania się z ofertą zakładów bukmacherskich i tego bukmachera. Co forBET przygotował w tym zakresie? Sprawdziliśmy.

Przedmeczowe (Oferta)

Najbardziej rozbudowaną kategorią zakładów w forBET są typy przedmeczowe, które znajdziemy w zakładce Oferta. Bukmacher przygotował zakłady z kilkudziesięciu dyscyplin sportu. Od najbardziej popularnych – jak piłka nożna czy tenis – aż po niszowe konkurencje. Co istotne, w wielu przypadkach forBET gwarantuje zakłady na niższe ligi lub mniej popularne rozgrywki, co wyróżnia bukmachera na tle konkurencji.

Gracze, którzy wpisali podczas rejestracji w forBET kod promocyjny mogą typować zakłady przedmeczowe z użyciem powitalnych bonusów.

LIVE (Na żywo)

Sporą popularnością wśród graczy cieszy się obstawianie na żywo. Nie inaczej jest w przypadku forBET, który oferuje rozbudowaną kategorię z typami LIVE. Wśród dyscyplin, które można obstawiać na żywo, znajdziemy m.in.:

 • Piłkę nożną
 • Tenis
 • Siatkówkę
 • Koszykówkę
 • Tenis stołowy
 • E-sport
 • Badminton
 • Baseball
 • Hokej na lodzie
 • Hokej na trawie
 • Krykiet
 • Snooker

Zakłady LIVE można typować korzystając z bonusu powitalnego forBET.

Wirtualne (Sporty wirtualne)

Bukmacher przygotował także ofertę obstawiania sportów wirtualnych, które w kontekście typowania nie różnią się zbytnio od zakładów na realne wydarzenia sportowe. Z tą jednak różnicą, że w tym przypadku mamy do czynienia z rozstrzygnięciem zdarzeń za pomocą algorytmu. Jakie sporty wirtualne znajdziemy w forBET?

To przede wszystkim piłka nożna w trzech odmianach: Bundesliga, Liga forBET oraz Mistrzostwa forBET. Ponadto gracze mogą typować koszykówkę, wyścigi konne i wyścigi psów. W forBET kod promocyjny gwarantuje nowych graczom bonusy, a niektóre z nich można wykorzystać także na typowanie sportów wirtualnych.

Gry karciane

Ostatnią z kategorii zakładów w forBET są gry karciane. W tym przypadku oferta dostępnych gier jest bardzo zróżnicowana, a typerzy mogą wybierać spośród następujących tytułów:

 • Blackjack
 • Poker
 • Wojna

Przyznany w forBET bonus powitalny nie jest dostępny na obstawianie gier karcianych.

Betarchitekt

Betarchitekt to nic innego jak popularny w zakładach bukmacherskich Betbuilder, pozwalający łączyć zdarzenia na kuponie w ramach jednego wydarzenia. ForBET jako pierwszy wprowadził kreatora zakładów na polski rynek.

MaxiZysk

„MaxiZysk” jest jedną z flagowych promocji bukmachera forBET. Na czym polega?

 • Gracz w trakcie trwania akcji wpłaca depozyt określony w regulaminie. Może to być np. 200 zł.
 • Po dokonaniu wpłaty na saldzie pojawiają się środki, a wraz z nimi także MaxiZysk.
 • Stawka kuponu z mnożnikiem MaxiZysk musi wynosić tyle samo ile wysokość depozytu, która została określona w regulaminie.
 • Po zagraniu kuponu z mnożnikiem MaxiZysk środki zostaną pobrane z głównego salda.
 • Możliwa wygrana na kuponie zostanie dwukrotnie pomnożona (bez wartości stawki)

Dlaczego warto wykorzystać forBET kod promocyjny?

Wpisując podczas rejestracji w forBET kod promocyjny o treści BETVIP można uzyskać najwyższy pakiet bonusowy o wartości nawet 3380 PLN + gra bez podatku. Jest oferta aż o 380 PLN wyższa niż przy rejestracji bez wskazanego kodu.

Gracze rejestrujący się z kodem mogą aktywować forBET bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka do nawet 1330 PLN, co czyni go najwyższym bonusem bukmachera na rynku. Dodatkowo kod promocyjny gwarantuje dodatkowe 50 PLN extra przy okazji bonusu od wpłaty, przy depozycie min. 100 PLN.

Jak postawić zakład w forBET?

Czas przejść do opisu tego, jak w forBET możemy obstawiać zakłady bukmacherskie. Nie jest to trudne i wystarczy, że ktoś raz przejdzie przez cały proces i na pewno będzie już wiedział, jak prawidłowo skonstruować kupon u bukmachera. 

forBET stawianie kuponu na stronie internetowej

Jak postawić kupon na stronie forBET? Najpierw musimy znaleźć interesujący nas zakład z oferty bukmachera. Możemy zrobić to ręcznie, np. przeglądając dostępne rozgrywki umieszczone w panelu po lewej stronie witryny, a następnie szukając interesujących nas meczów i kursów. Drugą opcją jest skorzystanie z wyszukiwarki. W obu przypadkach wybór typu odbywa się poprzez kliknięcie w kurs, który odpowiada typowanemu przez nas rozstrzygnięciu. 

Dodając w ten sposób jedno lub kilka zdarzeń stworzymy wirtualny kupon, którego podgląd dostępny jest po prawej stronie. Na wirtualnym kuponie może sprawdzić kurs całkowity, potencjalną wygraną i ustawiamy wybraną przez nas stawkę, a także saldo z którego chcemy postawić zakład – np. konto główne lub bonusowe. Ostatnim krokiem jest zatwierdzenie zakładu.

forBET kupon z kodem promocyjnym

forBET stawianie kuponu w aplikacji mobilnej

Typowanie kuponu w aplikacji mobilnej przebiega tak samo jak na stronie internetowej, z tym tylko wyjątkiem, że podgląd wirtualnego kuponu rozwijamy klikając w żółtą belkę, która pojawi się po kliknięciu w interesujący nas typ. Wówczas okno wirtualnego kuponu się otworzy, a sam zakład wysyłamy analogicznie, jak na stronie internetowej.

W aplikacji mobilnej obowiązują bonusy, które otrzymamy wpisując forBET kod promocyjny przy rejestracji konta.

forBET – wpłaty i wypłaty

Jedną z ważniejszych kwestii przy wyborze bukmachera może być kwestia płatności. Na szczęście dla graczy w forBET znajdziemy opcje szybkich transakcji, zarówno jeśli chodzi o wpłaty, jak i wypłaty. Wszystkie operacje odbywają się bez prowizji ze strony bukmachera. 

Forma płatnościMinimalna wartość
Przelewy241 PLN
Tpay1 PLN
DotPay1 PLN
Paysafecard1 PLN
Skycash1 PLN

Trzeba zaznaczyć, że wszystkie wpłaty są w pełni bezpieczne. Gracze mogą wpłacać środki na konto w serwisie bukmachera już od 1 PLN, a księgowanie ich na koncie w forBET trwa zazwyczaj kilka chwil.  

Przyjmowanie wpłat realizowane jest na bieżąco, przez siedem dni w tygodniu. Jeśli mimo zlecenia wpłaty środki nie pojawią się na koncie po kilku minutach, należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Warto pamiętać, że wpłacane środki znajdą się na saldzie głównym. W przypadku bonusów, w tym dostępnego w forBET bonusu powitalnego, najpierw może być wymagany obrót nimi, a do tego czasu zasilają one saldo bonusowe.

Jak wyglądają wypłaty w forBET?

W forBET dostępne są szybkie wypłaty realizowane poprzez system QuickPay. Księgowane są codziennie w godzinach 9:00 – 23:00. Warto również sprawdzić godziny sesji przychodzących w swoim banku, co może mieć wpływ na to, kiedy realnie wypłacone środki pojawią się na rachunku bankowym.

Warto pamiętać, że środki wypłacać mogą wyłącznie gracze, którzy mają w pełni zweryfikowane konto. Jak przebiega proces weryfikacji opisaliśmy wyżej, w akapicie mówiącym jak prawidłowo użyć w forBET kod promocyjny podczas rejestracji.

forBET – aplikacja mobilna 

Bukmacher przygotował udogodnienie dla graczy korzystających z urządzeń mobilnych. Jest nim aplikacja mobilna, którą można ściągnąć na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne – iOS i Android. Z poziomu aplikacji można wykorzystać dostępny w forBET bonus powitalny.

Ponadto aplikacja gwarantuje dostęp do pełnej oferty zakładów. Mowa tu zarówno o typach przedmeczowych, jak i choćby zakładach na żywo. Gracze mogą również komunikować się na czacie z innymi typerami, czy też skorzystać ze wsparcia supportu. Aplikacja mobilna to również dostęp do rozbudowanych statystyk meczowych, szybkie płatności czy wyszukiwarka kursów.

forBET – informacje o bukmacherze

Kod promocyjny forBET to BETVIP i pozwala uzyskać najwyższe powitalne bonusy o wartości 3380 PLN + gra bez podatku. W ramach pakietu powitalnego znaleźć można m.in. najwyższy na rynku cashback do 1330 PLN dostępny tylko z naszym kodem. 

forBET to bukmacher założony w 2016 roku. W 2021 uzyskał przedłużenie swojej licencji na legalne świadczenie usług o kolejne sześć lat. Bukmacher znany jest m.in. ze swojego zaangażowania w promocję sportu. Jest sponsorem kilku drużyn piłkarskich, w tym choćby Cracovii, Arki Gdynia czy ŁKS Łódź. Dodatkowo jest sponsorem tytularnym IV ligi warmińsko-mazurskiej oraz partnerem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. ForBET podpisał także umowy z AMP Futbol i koszykarskimi Dzikami Warszawa.

FAQ

Jaki jest forBET kod promocyjny?

Kod promocyjny forBET ma treść BETVIP. Pozwala on uzyskać pakiet powitalnych bonusów o łącznej wartości 3380 PLN + gra bez podatku.

Jaki jest bonus powitalny forBET?

W skład bonusu powitalnego bukmachera forBET wchodzą: zakład bez ryzyka o wartości 1330 PLN, bonus 100% od drugiej wpłaty do 2050 PLN oraz 30 dni gry bez podatku po założeniu konta.