Forbet kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna Forbet bonus 2200 PLN - należy podać kod promocyjny Forbet przy rejestracji
2200 PLN bonus od depozytu
Aktualnie linki do Forbet nie działają

Bukmacher forBET oferuje klientom potrójny bonus powitalny oraz inne promocje. W tym tekście szczegółowo opisujemy każdą z nich. Wskazujemy też czy aktualnie potrzebny jest forBET kod promocyjny. Dodatkowo znajdziesz tutaj informacje o tym bukmacherze oraz oferowanych przez niego metodach płatności. Zapraszamy do lektury.

Aktualnie linki do forBet nie działają

Sprawdź ofertę bukmachera Superbet
MECZYKI
Kod bonusowy
Oferta powitalna Superbet bonus 1555 PLN - należy podać kod promocyjny Superbet przy rejestracji
zakład bez ryzyka 1300 PLN + freebet 35 PLN + bonus od depozytu 200 PLN + bonus za aplikację mobilną 20 PLN

forBET – gdzie wpisać kod promocyjny?

Wszyscy nowi klienci mogą liczyć w forBET na bonus powitalny. Wystarczy prawidłowo przejść przez etap zakładania konta. Aktualnie u tego bukmachera nie jest potrzebny Forbet kod promocyjny. Jeśli ulegnie to zmianie, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Proces rejestracji jest standardowy. Nawet początkujący gracze powinni się z tym uporać w mniej niż 5 minut. Dla ułatwienia zadania przygotowaliśmy krótką instrukcję krok po kroku, w której opisujemy, jakie dane należy podać wypełniając formularz oraz gdzie wpisać forBET kod bonusowy, jeśli pojawi się taki wymóg.

Krok 1 – jak otrzymać forBET bonus powitalny?

Na samym początku należy dostać się na stronę główną tego bukmachera. Najlepiej zrobić to, klikając w jeden z widocznych w tym tekście banerów. Następnie trzeba odszukać zielony przycisk “Rejestracja”, znajdujący się w prawym górnym rogu.

Krok 2 – bonus powitalny w forBET

Formularz rejestracyjny składa się z 3 etapów. W pierwszym z nich konieczne jest podanie:

 • adresu e-mail
 • nazwy użytkownika
 • hasła do konta (należy je powtórzyć)
Forbet kod promocyjny - rejestracja krok 1

Aby przejść do kolejnego kroku, trzeba też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zaznaczyć, że zapoznaliśmy się i akceptujemy Regulamin zakładów wzajemnych online oraz Politykę prywatności. Bez tego nie będzie można przejść do kolejnego kroku. Na samym końcu pozostaje jeszcze odhaczenie, że interesuje nas forBET bonus powitalny oraz chcemy otrzymywać oferty marketingowe.

Krok 3 – gdzie wpisać forBET kod promocyjny?

W drugim kroku niezbędne jest podanie następujących danych osobowych:

 • obywatelstwo
 • imię
 • nazwisko
 • numer telefonu komórkowego
 • kod pocztowy, miasto, ulicę, numer domu i mieszkania
Forbet kod promocyjny - rejestracja krok 2

Na tym etapie nie ma miejsca, żeby wpisać forBET kod promocyjny. Taka możliwość pojawi się po tym, jak klikniemy przycisk “Dalej”.

Krok 4 – czy forBET kod promocyjny jest potrzebny aby otrzymać bonus powitalny?

Zanim naszym oczom ukaże się okienko, w którym wpisuje się forBET kod promocyjny, zostaniemy poproszeni o podanie następujących informacji:

 • data urodzenia
 • typ dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • seria i numer dokumentu tożsamości
 • numer PESEL
 • numer konta bankowego
Forbet kod promocyjny - rejestracja krok 3

W tym kroku niezbędne jest też dołączenie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Na samym końcu formularza znajduje się miejsce na ewentualny forBET kod bonusowy. Tak jak wspominaliśmy, w chwili obecnej nie ma potrzeby, aby go wpisywać.

Krok 5 – jak odebrać bonus powitalny w forBET?

Aby odebrać forBET bonus powitalny, konieczne jest złożenie oświadczenia, że nasz udział w zakładach wzajemnych organizowanych przez bukmachera, nie narusza obowiązujących przepisów, a wpłacane środki pochodzą z legalnych źródeł i będą wykorzystywane zgodnie z prawem.

Niezbędne jest również potwierdzenie, że:

 • jesteśmy pełnoletni
 • wszystkie podane przez nas dane są zgodne z prawdą
 • nie jesteśmy/nie byliśmy osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne oraz nie jesteśmy członkami rodziny lub bliskim współpracownikiem takiej osoby

Na samym końcu musimy jeszcze podać, z jakiego źródła pochodzą środki przeznaczone na grę.

Forbet kod promocyjny – potrójny bonus powitalny

Oferowany przez forBET bonus powitalny składa się z trzech elementów:

 • 100% bonusu od pierwszego depozytu do kwoty 2000 PLN
 • mnożnika MaxiZysk przy drugim depozycie do 200 PLN
 • możliwości gry przez 14 dni bez podatku

Tak jak wspominaliśmy, do skorzystania z nich nie jest obecnie wymagany specjalny forBET kod promocyjny. Gdy tylko się to zmieni, niezwłocznie was o tym poinformujemy. Poniżej znajdziecie szczegółowe omówienie każdej promocji.

Forbet kod promocyjny – 100% bonus od pierwszego depozytu do 2000 PLN

Podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 2000 PLN, to pierwsza promocja oferowana w ramach bonusu powitalnego w forBET. Dzięki niej, już na samym starcie przygody z tym bukmacherem, można dostać dodatkowe środki na grę. Przyznawane są one automatycznie każdemu graczowi, który poprawnie przeszedł proces rejestracji oraz dokonał pierwszej wpłaty na co najmniej 20 PLN.

Bonus na samym początku zostaje zablokowany – w celu uwolnienia tych środków należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą pierwszego depozytu po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Nie ma tutaj znaczenia zarówno liczba kuponów, jak i znajdujących się na nich zdarzeń. Po spełnieniu tego wymagania będziemy mogli zacząć korzystać ze środków bonusowych.

Przed ich wypłatą niezbędny jest jednak dwukrotny obrót, na następujących warunkach:

 • minimalny kurs całkowity na kuponie nie może być niższy od 2.50
 • na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 3 zdarzenia, każde z minimalnym kursem 1.30

Na dokonanie obrotu mamy 14 dni liczonych od dnia aktywacji przez forBET bonusu powitalnego. Nie zaliczają się do niego zakłady systemowe oraz zdarzenia ze sportów wirtualnych i gier karcianych. Dodatkowo, każda wypłata z salda głównego przed wykonaniem obrotu, oznacza zakończenie promocji i utratę środków bonusowych.

forBET bonus powitalny – mnożnik MaxiZysk do drugiego depozytu do 200 PLN

Każdy gracz, który dokona drugiego depozytu na minimum 20 PLN, otrzyma specjalny mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 200 PLN. Na czym polega ta promocja? Pozwala dwukrotnie zwiększyć zysk z postawionego kuponu.

Aby tak się stało, należy zagrać jednorazowo za stawkę równą kwocie drugiej wpłaty. W przypadku depozytu wyższego niż 200 PLN, wystarczy zagrać dokładnie za 200 PLN. Chcąc skorzystać z MaxiZysk, trzeba przed puszczeniem typów wybrać odpowiednią opcję na liście sald. Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1.40 każde.

Na skorzystanie z tej promocji użytkownik ma 48 godzin. Po tym czasie nie będzie już takiej możliwości. W jej ramach maksymalna wygrana może wynieść 2279 PLN.

forBET kod bonusowy – 14 dni gry bez podatku

Ostatnim elementem bonusu powitalnego w forBET jest możliwość gry przez 14 dni bez konieczności płacenia podatku. Aby tak się stało, na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia z kursem równym lub większym niż 1.30. Mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej, na żywo lub WIRTUALNE I.

Okres 14 dni gry bez podatku zostaje aktywowany do 24 godzin roboczych od momentu rejestracji. Jeśli zostaną spełnione wszystkie warunki promocji, wówczas współczynnik kuponu automatycznie zmieni się na 1.00. W jej ramach należy grać wyłącznie za własne środki.

forBET kod bonusowy – promocje dla stałych graczy

Bonus powitalny to nie jedyna promocja przygotowana przez forBET. Bukmacher ten nie zapomniał o stałych graczach i dla nich też przygotował kilka bonusów. Mają oni możliwość skorzystania z:

 • gry bez podatku
 • bonusu urodzinowego
 • zwiększonych kursów

Przypominamy, że dostępne są one dla wszystkich użytkowników. W celu ich aktywowania nie jest potrzebny forBET kod promocyjny. 

forBET kod bonusowy – gra bez podatku

Chcąc cieszyć się grą bez podatku, trzeba obstawiać zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo w godzinach między 07:30 a 10:30. Jeśli na kuponie znajdą się co najmniej 3 pozycje z minimalnym kursem 1.30, wówczas współczynnik automatycznie zmieni się na 1.00. 

Z promocji wyłączone są:

 • zakłady systemowe
 • zakłady długoterminowe
 • zakłady zagrane za środki bonusowe

Obowiązuje ona na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej oraz punktach naziemnych.

forBET kod promocyjny – bonus urodzinowy

Każdy aktywny gracz, który w ciągu 3 miesięcy przed swoimi urodzinami wpłacił do forBET minimum 100 PLN i dokonał tymi środkami jednokrotnego obrotu, może liczyć na specjalny bonus w dniu swojego święta. Promocja dostępna jest też dla nowych użytkowników, zakładających konto 7 dni przed lub 7 dni po swoich urodzinach. W tym drugim przypadku należy wysłać maila na adres [email protected] z prośbą o przyznanie dodatkowych środków na grę. 

Bonus urodzinowy wynosi obecnie 20 PLN, a przed jego wypłatą konieczny jest dwukrotny obrót po minimalnym kursie 2.00, z zastrzeżeniem, że kurs każdego znajdującego się na nim zdarzenia nie może być niższy niż 1.20. Na wykonanie obrotu gracz ma 14 dni. Środki dodawane są na konto gracza od poniedziałku do piątku.

forBET kod bonusowy – TurboKurs Bartka Ignacika

TurboKurs to promocja pozwalająca na typowanie zdarzeń z podwyższonym współczynnikiem. Wybiera je osobiście ambasador tej akcji – Bartek Ignacik, dziennikarz Canal+. Informacja o tym, jakie zdarzenie oferowane jest z mega kursem, pojawia się w mediach społecznościowych bukmachera (Facebook, Twitter, Instagram), w inbox oraz mobilnych powiadomieniach.

Promocja TurboKurs obowiązuje dla 100 pierwszych kuponów. Oznacza to, że po przekroczeniu tego pułapu, nie da się dodać takiego zdarzenia do kuponu. Jeśli nam się to uda, to można grać za dowolną stawkę zarówno zakład pojedynczy, jak i wielokrotny. 

forBET – metody płatności

Tak jak wspominaliśmy, chcąc rozpocząć grę u tego bukmachera, trzeba zarejestrować konto (nie jest potrzebny forBET kod promocyjny) oraz dokonać depozytu. Do wyboru mamy kilka metod płatności, które spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, co sprawia, że nasze środki są całkowicie bezpieczne.

forBET – wpłaty

Bukmacher forBET oferuje klientom kilka metod dokonywania wpłat. Charakteryzują się one błyskawicznym księgowaniem, dzięki czemu od razu można przystąpić do gry. Do wyboru mamy następujące opcje:

 • PayU
 • Dotpay
 • TPay
 • Paysafecard
 • Skycash
 • karta kredytowa

Minimalna wpłata wynosi 1 PLN. W przypadku, gdy środki po doładowaniu nie pojawią się na koncie gracza, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

forBET – wypłaty

Wypłaty środków z forBET możliwe są tylko i wyłącznie na osobiste konto bankowe gracza. Ich realizacja odbywa się codziennie w godzinach od 09:00 do 23:00. Minimalnie można wypłacić 1 PLN.

Chcąc jak najbardziej usprawnić ten proces, forBET uruchomił specjalną usługę Quick Pay, umożliwiającą błyskawiczną wypłatę. Dzięki temu nie trzeba nerwowo oczekiwać kolejnej sesji przychodzącej dostępnej w banku, w którym mamy założony rachunek.

forBET – informacje o bukmacherze

Firma forBET rozpoczęła działalność w Polsce w 2016 roku. Posiada stosowne zezwolenie, wydane przez Ministra Finansów, na organizowanie zakładów wzajemnych zarówno w Internecie, jak i w punktach naziemnych.

Bukmacher ten bardzo aktywnie angażuje się w działalność sponsorską. Chce w ten sposób dotrzeć do nowego grona klientów. Aktualnie forBET wspiera takie kluby piłkarskie, jak: Arka Gdynia, ŁKS Łódź czy Raków Częstochowa. Jest też oficjalnym sponsorem x-kom AGO, sponsorem tytularnym WMZPN oraz oficjalnym partnerem Polskiego Związku Tenisa i AMP Futbol.

Dodaj komentarz