Fuksiarz kod promocyjny na Euro | najwyższy bonus 250 PLN

Oferta powitalna Fuksiarz bonus 250 PLN - najwyższy bonus z naszym kodem
Kod bonusowy MEGABONUS

Kod promocyjny dla Fuksiarza umożliwia odebranie bonusu na start do 250 PLN. Rejestrując się przez link z naszej strony, masz możliwość skorzystania z najwyższego bonusu powitalnego u tego bukmachera. Z czego się składa pakiet na na start? Analizujemy to w tym tekście.

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny czerwiec 2024?

Fuksiarz kod promocyjny to: MEGABONUS. Aktywuje on bonus na start do 250 PLN. Bonus powitalny w Fuksiarzu obejmuje: zakład bez ryzyka 50 PLN i cashback bez limitu 200 PLN.

Kliknięcie w poniższy przycisk pozwala założyć darmowe konto i skorzystać z najwyższej oferty na start od bukmachera w Polsce.

Bonusy z kodem w FuksiarzuWartość
Cashback 100% bez obrotu na start50 PLN
Cashback bez limitu200 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuCzerwiec 2024

W tabeli pokazane są wszystkie elementy bonusu na start w Fuksiarzu razem z wartościami, jakie obowiązują po założeniu konta w przypadku rejestracji przez nasz link.

Fuksiarz kod promocyjny - bonus 250 PLN powitalny

Jak odebrać bonus powitalny Fuksiarz?

Bonus na start w Fuksiarzu to pakiet o wartości 250 PLN złożony z dwóch bonusów, które szczegółowo opiszemy poniżej. Jak odebrać w Fuksiarzu bonus powitalny? Wymagane są następujące działania:

 1. Rejestracja z kodem o treści MEGABONUS po kliknięciu w link w tekście
 2. Zalogowanie się na swoje konto gracza na stronie internetowej, stronie mobilnej lub aplikacji mobilnej (po ściągnięciu jej ze strony mobilnej lub z App Store)
 3. Wpłata depozytu o wartości min. 50 PLN
 4. Zagranie pierwszego kuponu za min. 50 PLN z min. dwoma zdarzeniami i kursem zdarzenia min. 1.60.
 5. W sytuacji przegranego pierwszego kuponu trafi do nas zwrot w wysokości 100% stawki zakładu do 50 PLN. Nie trzeba nim obracać i pieniądze można od razu wypłacić na konto bankowe
 6. Po odebraniu zakładu bez ryzyka możemy korzystać z codziennej promocji „Cashback bez limitu”, która pozwala na zwrot części stawek z każdego kuponu aż do 200 PLN wypłacanych w gotówce

Fuksiarz bonus powitalny – 250 PLN z kodem promocyjnym

Fuksiarz, podobnie jak konkurenci, przygotował dla klientów bonus na start. Co istotne, aby skorzystać z maksymalnej wartości promocji do 250 PLN, wystarczy kliknąć w przycisk i przy rejestracji użyć kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS.

Fuksiarz kod promocyjny – cashback 100% do 50 PLN

Pierwszym bonusem w Fuksiarzu jest zakład bez ryzyka. W skrócie oznacza to, że w razie niepowodzenia, bukmacher zwraca nam część lub całość zainwestowanej stawki. Jak wygląda to w przypadku promocji Fuksiarza i bonusu powitalnego?

Aby skorzystać z oferty, niezbędne jest dokonanie depozytu na minimum 50 PLN i postawienie pierwszego kuponu o co najmniej takiej stawce. Musi on jednak zawierać minimum 2 zdarzenia z kursem równym lub większym niż 1.60. 

W przypadku, gdy okaże się trafiony, to wygrana trafia na nasze konto. Jeśli nie będziemy mieli szczęścia, wówczas Fuksiarz zwróci nam 100% postawionej stawki maksymalnie do 50 PLN. Zatem chcąc uzyskać najwyższy możliwy zwrot, trzeba postawić pierwszy kupon za co najmniej 50 PLN.

Zwrócone w ten sposób środki nie podlegają żadnemu obrotowi. Oznacza to, że można je przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę na swoje konto bankowe.

Fuksiarz kod promocyjny – Cashback bez limitu 200 PLN

Cashback bez limitu to flagowa oferta bukmachera. Dzięki niej można otrzymywać zwroty w przypadku nietrafionych kuponów. Ich wysokość zależy od liczby zdarzeń – im jest ich więcej, tym wyższy cashback można otrzymać. Maksymalny zwrot za jeden kupon wynosi 200 PLN.

Aby skorzystać z tej promocji należy zawierać zakłady z własnych środków z oferty „Cashback”. Kupon może zawierać dowolną liczbę zdarzeń, a osiągnięcie kursu minimalnego pojedynczego zakładu nie jest wymagany.

W przypadku, gdy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, środki zostaną zwrócone na specjalne konto, z którego możemy od razu „przelać” środki na konto główne.

To, jaki procent stawki otrzymamy z powrotem, uzależnione jest od liczby zdarzeń:

Przykładowo: jeżeli postawimy kupon zawierający 30 zdarzeń za co najmniej 455 PLN, wówczas w razie niepowodzenia Fuksiarz zwróci nam 50% postawionej stawki, czyli 200 PLN (kwota jest pomniejszona o podatek 12%).

Zwrócone w ten sposób środki nie wymagają obrotu, a promocja nie jest limitowana liczbą kuponów.

Fuksiarz – gdzie wpisać kod promocyjny?

Fuksiarz oferuje nowym klientom bonus powitalny. Może z niego skorzystać każdy użytkownik, który prawidłowo przejdzie proces rejestracji i zrobi to przez link z naszej strony.

Sam proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Poniżej krok po kroku omawiamy jak zarejestrować się u tego bukmachera.

Jak założyć konto w Fuksiarzu z kodem MEGABONUS?

Krok 1

W pierwszej kolejności musimy dostać się na stronę główną bukmachera lub pobrać aplikację mobilną. Można to zrobić w prosty sposób, klikając w jeden z dostępnych w tym artykule przycisków. Następnie w prawym górnym rogu należy odszukać czerwony przycisk “Rejestracja”.

Krok 2

Zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. Na początku zostaniemy poproszeni o podanie takich danych, jak:

 • email
 • numer telefonu
 • hasło
Fuksiarz kod promocyjny - rejestracja krok 1

W tym kroku niezbędne jest zaznaczenie zgody, że mamy ukończone 18 lat oraz zapoznaliśmy się i akceptujemy postanowienia Regulaminów.

Krok 3

W kolejnym etapie zostaniemy poproszeni o podanie kilku danych osobowych, takich jak:

 • imię
 • nazwisko
 • kraj zamieszkania
 • PESEL
Fuksiarz kod - rejestracja krok 2

Należy również wpisać czterocyfrowy kod SMS, który zostanie wysłany na podany przez nas numer telefonu. W tym miejscu można również skorzystać z aktywacji konta poprzez email. Na samym końcu należy zaznaczyć “Chcę otrzymać bonus powitalny”. W chwili obecnej w formularzu rejestracyjnym nie ma miejsca, żeby wpisać kod promocyjny, ale dzięki rejestracji przez nasz link każdy gracz ma gwarancję bonusu powitalnego do 250 PLN.

Krok 4

Przed rozpoczęciem gry niezbędne jest ustanowienie limitów na grę. Można skorzystać z propozycji przygotowanej przez bukmachera lub wprowadzić własne ograniczenia. 

W każdej chwili można dokonać zmiany – należy jednak mieć na uwadze, że zmniejszenie limitów odbywa się natychmiastowo, a zwiększenie po upływie 24 godzin (pierwsza zmiana), tygodnia (druga zmiana), 3 miesięcy (trzecia i każda kolejna zmiana).

Krok 5

Ostatnim etapem procesu rejestracji jest pełna aktywacja konta. Bez tego nie będziemy mieli możliwości wypłaty środków na konto bankowe. W tym celu należy wejść w zakładkę “Twoje dane” i uzupełnić następujące pola:

 • ulica
 • kod pocztowy
 • miasto
 • numer konta bankowego
 • rodzaj i numer dokumentu tożsamości

Niezbędne jest również wysłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Do wyboru mamy dowód osobisty lub paszport.

Pozostałe bonusy w Fuksiarzu

Bonus powitalny to nie jedyny bonus oferowany przez tego bukmachera. Każdy gracz, który prawidłowo przejdzie proces rejestracji, może liczyć również na inne promocje, które szczegółowo opisujemy poniżej.

Mega Boost

Mega Kursy Boost to specjalna zakładka, w której znajdują się zdarzenia z wyższymi kursami niż w ofercie regularnej. Znajdziemy ją po lewej stronie w Menu pod ikonką z “rakietą” podpisaną „Boost”. Dostęp do niej mają wszyscy gracze, którzy założyli konto u tego bukmachera. 

Cashback na sporty wirtualne

Kolejną promocją dla stałych graczy jest casbhack na sporty wirtualne. Oferta dotyczy każdego kuponu na virtuale spełniającego warunki promocji:

 • Kurs minimalny kuponu 1.20
 • Zakłady tylko na wirtualną piłkę nożną
 • Maksymalnie za 2000 PLN

Za każdy taki kupon, który okaże się jednocześnie przegrany, Fuksiarz zwróci 3% stawki na konto depozytowe. Z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy.

Cashout

Cashout to kolejna opcja, z której będziemy mogli skorzystać u tego bukmachera. Polega ona na wcześniejszej możliwości zamknięcia kuponu i wypłacenia części wygranej z zakładu. 

W takim przypadku nie trzeba czekać do zakończenia wszystkich postawionych przez nas zdarzeń. Funkcja ta dostępna jest tylko wtedy, gdy gramy za własne środki, a aktualna wygrana przekracza wartość stawki.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny MEGABONUS w Fuksiarzu?

Rejestrując się przez jeden z linków w naszym tekście, masz możliwość odebrania najwyższego bonusu powitalnego w Fuksiarzu na polskim rynku. Ten składa się z cashbacku 50 PLN bez obrotu i cashbacku bez limitu 200 PLN. Całość pakietu powitalnego to bonus o wartości 250 PLN.

Jak postawić zakład w Fuksiarzu?

Proces założenia konta opisaliśmy szczegółowo wcześniej, teraz pora na postawienie zakładu. W naszym przykładzie użyjemy strony internetowej, natomiast obstawienie przez stronę mobilną lub aplikację mobilną wygląda zasadniczo tak samo.

 1. Zaloguj się na konto, wpisując swój email i hasło
 2. Wpłać depozyt. Aby to zrobić, kliknij w przycisk „Wpłata” w prawym górnym rogu. Wyświetli Ci się formularz metodami płatności oraz kwotą depozytu
 3. Przejdź do oferty zakładów przedmeczowych lub zakładów na żywo. Fuksiarz pozwala na łączenie jednych i drugich, więc możesz swobodnie przechodzić między zdarzeniami i wybierać kursy z całej oferty
 4. Po znalezieniu kursu, który chcemy zagrać, kliknij w niego i tym samym dodasz go na kupon
 5. Wpisz stawkę zakładu lub wybierz freebet z listy
 6. Potwierdź zawarcie zakładu przyciskiem „Postaw zakład”
Fuksiarz bonus - kupon

Listę kuponów znajdziesz w panelu klienta w sekcji „Historia kuponów”.

Fuksiarz – wpłaty i wypłaty

Tak jak wspominaliśmy, aby skorzystać z bonusu powitalnego w Fuksiarzu, trzeba wpłacić środki na konto. Bukmacher oferuje kilka metod płatności – każda z nich jest odpowiednio zabezpieczona, dzięki czemu nasze pieniądze są całkowicie bezpieczne.

Fuksiarz – wpłaty 

Fuksiarz oferuje błyskawiczne wpłaty, dzięki czemu od razu możemy przystąpić do gry. Do wyboru mamy następujące opcje:

 • Dotpay
 • Blik
 • TPay
 • Przelewy24
 • Karta Visa/MasterCard
 • Tradycyjny przelew bankowy

Niezależnie od wybranej metody płatności minimalny depozyt wynosi 1 PLN. Wszystkie wpłaty są bez prowizji, a ich księgowanie odbywa się 24 godziny na dobę przez 7 dni tygodnia. Aby dokonać depozytu wystarczy szybka rejestracja, bez konieczności podawania wszystkich danych osobowych i przesyłania dokumentów.

Fuksiarz – wypłaty 

Fuksiarz realizuje wypłaty tylko i wyłącznie na osobiste konto bankowe. Dlatego niezbędne jest dokonanie pełnej rejestracji, w której podajemy numer rachunku oraz przesyłamy skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

Mając konto w najpopularniejszych bankach możemy liczyć na błyskawiczną wypłatę. Nie poniesiemy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów, a minimalna wartość wypłaty wynosi 5 PLN. Wypłatę środków można zlecić o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od dnia tygodnia.

Fuksiarz – aplikacja mobilna

Obstawianie na smartfonach jest wyborem nr 1 graczy u większości bukmacherów. Nic więc dziwnego, że ci przeznaczają dużą część swoich budżetów i inwestują w aplikacje mobilne. Ma być szybko, sprawnie, bez zacinania i najlepiej z dodatkowymi bonusami.

Fuksiarz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy z aplikacją dostępną na systemy Android i iOS.

Dlaczego warto pobrać aplikację Fuksiarza? Według samego bukmachera atutami niej są:

 • szybki dostęp do aplikacji przez logowanie biometryczne
 • zakłady bukmacherskie kompatybilne z Twoim telefonem
 • szybkie obstawianie dzięki wyszukiwarce zespołów i zawodników
 • powiadomienia PUSH o wynikach meczów i kuponów
Fuksiarz aplikacja

Jak pobrać aplikację?

 • Android – ze strony mobilnej Fuksiarza
 • iOS – z App Store

Aplikacja Fuksiarza jest bezpieczna i pozwala założyć konto, obstawiać czy korzystać z bonusów bukmacherskich.

Fuksiarz – informacje o bukmacherze 

Fuksiarz to bukmacher, który pojawił się na rynku na początku 2021 roku. Jest to w pełni legalna firma. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową otrzymała 9 grudnia 2020 roku.

Właścicielem marki jest Bukmacherska Sp. z o.o, z siedzibą przy al. Jana Pawła II 80, lok. 14 w Warszawie. Jej twarzą reklamową został znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski. Fuksiarz jest oficjalnym bukmacherem LaLiga w Polsce. Fuksiarz jest również oficjalnym sponsorem Polskiej Federacji Padla i Polskiej Ligi Tenisa.

Fuksiarz kod promocyjny – najczęstsze pytania

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarzu ma treść MEGABONUS. Po rejestracji z nim wartość pakietu na start sięga do 250 PLN.

Jaki jest bonus powitalny Fuksiarz?

Bonus na start w Fuksiarzu obejmuje: zakład bez ryzyka i bez obrotu do 50 PLN i cashback bez limitu na każdy kupon. Nasza oferta jest najwyższym bonusem Fuksiarza w Polsce.

Dodaj komentarz