Fuksiarz kod promocyjny | najwyższy bonus na start 770 PLN

Oferta powitalna Fuksiarz bonus 770 PLN
500 PLN zakład bez ryzyka, freebety 70 PLN i cashback bez limitu 200 PLN
Kod bonusowy MEGABONUS

Kod promocyjny dla Fuksiarza umożliwia odebranie bonusu na start do 770 PLN. Rejestrując się przez link z naszej strony, masz możliwość skorzystania z najwyższego bonusu powitalnego u tego bukmachera. Z czego się składa pakiet na na start? Analizujemy to w tym tekście.

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny wrzesień 2023?

Fuksiarz kod promocyjny to: MEGABONUS i aktywuje on bonus na start do 770 PLN. Bonus powitalny w Fuksiarzu obejmuje: zakład bez ryzyka 500 PLN, freebety 70 PLN i cashback bez limitu 200 PLN.

W tabeli pokazane są wszystkie elementy bonusu na start w Fuksiarzu razem z wartościami, jakie obowiązują po założeniu konta:

Bonusy z kodem w FuksiarzuWartość
Cashback 50% bez obrotu na start500 PLN
Freebet za aplikację mobilną50 PLN
Freebet na La Liga20 PLN
Cashback bez limitu200 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuWrzesień 2023
Bonus 770 PLN w Fuksiarzu z kodem MEGABONUS

Oferta powitalna jest skierowana do wszystkich nowych graczy Fuksiarza. Założenie konta z kodem MEGABONUS pozwala skorzystać z bonusu na start o wartości 770 PLN złożonego z zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon, freebetów oraz cashbacku bez limitu.

Fuksiarz kod promocyjny - bonus 770 PLN

Jak odebrać bonus powitalny Fuksiarz?

Bonus na start w Fuksiarzu to pakiet o wartości 770 PLN złożony z czterech bonusów, które szczegółowo opiszemy poniżej. Teraz skupimy się na tym, jak odebrać wszystkie bonusy powitalne, pokazując krok po kroku ten proces.

 1. Rejestracja z kodem o treści MEGABONUS
 2. Zalogowanie się na swoje konto gracza na stronie internetowej, stronie mobilnej lub aplikacji mobilnej (po ściągnięciu jej ze strony mobilnej lub z App Store)
 3. Wpłata depozytu, najlepiej min. 50 PLN – od tej kwoty pierwszy kupon zaliczany jest do promocji „zakład bez ryzyka”
 4. Jeśli chcesz odebrać maksymalną wartość bonusu, to wartość wpłaty powinna wynosić 1137 PLN
 5. Zagranie pierwszego kuponu za min. 50 PLN z min. dwoma zdarzeniami i kursem zdarzenia min. 1.60. Jeśli obstawimy w aplikacji mobilnej ten zakład, to bez względu na wynik kuponu otrzymamy freebet 50 PLN
 6. W sytuacji przegranego pierwszego kuponu trafi do nas zwrot w wysokości 50% stawki zakładu (pomniejszony o podatek 12% od wygranej). Nie trzeba nim obracać i pieniądze można od razu wypłacić na konto bankowe
 7. Freebet 50 PLN przysługuje wszystkim graczom Fuksiarza i odebranie go wiążę się z zagraniem dowolnego zakładu za min. 25 PLN w aplikacji. Oferta łączy się z cashbackiem za pierwszy kupon
 8. Freebet 20 PLN otrzymamy po rejestracji konta i wpłacie na dowolny depozyt. Wykorzystać go można na zakłady z piłkarskiej ligi hiszpańskiej
 9. Po odebraniu zakładu bez ryzyka oraz freebetów, możemy korzystać z codziennej promocji „Cashback bez limitu”, która pozwala na zwrot części stawek z każdego kupony aż do 200 PLN wypłacanych w gotówce

Fuksiarz bonus powitalny – 770 PLN z kodem promocyjnym

Fuksiarz, podobnie jak konkurenci, przygotował dla klientów bonus na start oraz promocje dla stałych klientów. Co istotne, aby z nich skorzystać, wystarczy użyć kodu promocyjnego o treści: MEGABONUS. Poniżej szczegółowo omawiamy bonus na start dla nowych użytkowników, czyli cashback do 500 PLN, freebety 70 PLN oraz cashback bez limitu 200 PLN.

Fuksiarz kod promocyjny – cashback 50% do 500 PLN

Cashback to bardzo popularna forma promocji. Polega na możliwości skorzystania z zakładu bez ryzyka. W skrócie oznacza to, że w razie niepowodzenia, bukmacher zwraca nam część lub całość zainwestowanej stawki. Jak wygląda to w przypadku promocji Fuksiarza i bonusu powitalnego?

Aby z niej skorzystać, niezbędne jest dokonanie depozytu na minimum 50 PLN i postawienie pierwszego kuponu za taką samą kwotę. Musi on jednak zawierać co najmniej 2 zdarzenia z kursem równym lub większym niż 1.60. 

W przypadku, gdy okaże się trafiony, to wygrana trafia na nasze konto. Jeśli nie będziemy mieli szczęścia, wówczas Fuksiarz zwróci nam 50% postawionej stawki maksymalnie do 500 PLN (po odjęciu obowiązkowego podatku od gier). Chcąc uzyskać najwyższy możliwy zwrot, trzeba postawić pierwszy kupon za co najmniej 1137 PLN.

Zwrócone w ten sposób środki nie podlegają żadnemu obrotowi. Oznacza to, że można je przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę na swoje konto bankowe.

Grając pierwszy kupon w Fuksiarzu w aplikacji mobilnej, odbierzemy dodatkowe 50 PLN w formie freebetu. Dokładny opis warunków otrzymania tego bonusu prezentujemy w kolejnym akapicie.

Fuksiarz bonus powitalny – freebet 50 PLN

Freebety są uwielbiane przez graczy bukmacherskich, szczególnie, kiedy ich otrzymanie jest bardzo proste. Tak jest w Fuksiarzu, który wszystkim swoim graczom przyznaje freebet 50 PLN za aplikację mobilną.

Jak otrzymać bonus?

 1. Ściągnij aplikację mobilną Fuksiarza
 2. Zaloguj się do niej
 3. Zagraj dowolny zakład za min. 25 PLN
 4. Odbierz freebet 50 PLN niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu

W skrócie: grasz za 25 PLN (lub więcej) i odbierasz 50 PLN, czyli nawet dwa razy więcej niż wynosiła stawka kuponu.

Promocja z freebetem jest skierowana do wszystkich graczy, zatem łączy się z zakładem bez ryzyka za pierwszy kupon.

Aby nasz kupon zaliczył się do tej promocji, musi być to pierwszy zakład w Fuksiarzu postawiony za min. 50 PLN i z min. dwoma zdarzeniami z kursem min. 1.60 każdego. Po spełnieniu tych warunków pierwszy kupon zostanie zaliczony do cashbacku powitalnego i otrzymamy za niego jeszcze pewny freebet 50 PLN.

Darmowy zakład za aplikację nie wymaga obrotu i wystarczy obstawić raz za całą jego wartość (w ciągu 72 godzin od otrzymania bonusu, kupony AKO z kursem min. 1.40 zdarzenia). Jeśli wygramy, to Fuksiarz dopisze nam na konto główne zysk z kuponu (wygrana minus stawka).

Fuksiarz bonus powitalny – freebet 20 PLN

Bukmacher został oficjalnym sponsorem La Liga w Polsce i z tej okazji przygotował specjalną promocję promującą ten fakt. Dzięki niej nowi gracze po rejestracji konta i wpłacie depozytu na dowolną kwotę otrzymają freebet w wysokości 20 PLN.

Freebet jest ważny przez 72 godzin od chwili jego przyznania. Aby wykorzystać, należy przygotować kupon AKO z min. 2 zdarzeniami z kursem pojedynczym min. 1.40 wyłącznie na ligę hiszpańską i zagrać go za darmowy zakład. Wygrana z freebetu, podobnie jak w przypadku bonusu za aplikację mobilną, trafi na konto główne w formie zysku netto. Środkami z wygranej nie trzeba obracać.

Fuksiarz kod promocyjny – Cashback bez limitu 200 PLN

Cashback bez końca to pewna nowość wśród promocji u bukmacherów. Dzięki niej można otrzymywać zwroty w przypadku nietrafionych kuponów. Ich wysokość zależy od liczby zdarzeń – im jest ich więcej, tym wyższy cashback można otrzymać. Maksymalny zwrot za jeden kupon wynosi 200 PLN.

Aby skorzystać z tej promocji należy zawierać zakłady z własnych środków z oferty „Cashback”. Kupon musi zawierać trzy zdarzenia, każde z kursem 1.60 lub wyższym.

W przypadku, gdy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, środki zostaną zwrócone na specjalne konto, z którego możemy od razu „przelać” środki na konto główne.

To, jaki procent stawki otrzymamy z powrotem, uzależnione jest od liczby zdarzeń:

Fuksiarz kod - cashback bez limitu

Przykładowo: jeżeli postawimy kupon zawierający 30 zdarzeń za co najmniej 455 PLN, wówczas w razie niepowodzenia Fuksiarz zwróci nam 50% postawionej stawki, czyli 200 PLN (kwota jest pomniejszona o podatek 12%).

Zwrócone w ten sposób środki gromadzone są na specjalnym koncie „Cashback”. W każdej chwili można je przenieść na konto główne gracza i przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę na konto bankowe. Istotne jest to, że nie trzeba nimi dokonywać żadnego obrotu.

Fuksiarz – gdzie wpisać kod promocyjny?

Fuksiarz oferuje nowym klientom bonus powitalny. Może z niego skorzystać każdy użytkownik, który prawidłowo przejdzie proces rejestracji i zrobi to przez link z naszej strony.

Sam proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie powinien zająć więcej niż parę minut. Poniżej w kilku krokach szczegółowo omawiamy jak zarejestrować się u tego bukmachera.

Jak założyć konto w Fuksiarzu z kodem MEGABONUS?

Krok 1

W pierwszej kolejności musimy dostać się na stronę główną bukmachera lub pobrać aplikację mobilną. Można to zrobić w prosty sposób, klikając w jeden z dostępnych w tym artykule banerów lub linków. Następnie w prawym górnym rogu należy odszukać czerwony przycisk “Rejestracja”.

Krok 2

Zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. Na początku zostaniemy poproszeni o podanie takich danych, jak:

 • email
 • numer telefonu
 • hasło
Fuksiarz kod promocyjny - rejestracja krok 1

W tym kroku niezbędne jest zaznaczenie zgody, że mamy ukończone 18 lat oraz zapoznaliśmy się i akceptujemy postanowienia Regulaminów.

Krok 3

W kolejnym etapie zostaniemy poproszeni o podanie kilku danych osobowych, takich jak:

 • imię
 • nazwisko
 • kraj zamieszkania
 • PESEL
Fuksiarz kod - rejestracja 2

Należy również wpisać czterocyfrowy kod SMS, który zostanie wysłany na podany przez nas numer telefonu. W tym miejscu można również skorzystać z aktywacji konta poprzez email. Na samym końcu należy zaznaczyć “Chcę otrzymać bonus powitalny”. W chwili obecnej w formularzu rejestracyjnym nie ma miejsca, żeby wpisać Fuksiarz kod promocyjny, ale dzięki rejestracji przez nasz link każdy gracz ma gwarancję bonusu powitalnego do 770 PLN.

Krok 4

Przed rozpoczęciem gry i odebraniem od bukmachera Fuksiarz bonusu powitalnego niezbędne jest ustanowienie limitów na grę. Można skorzystać z propozycji przygotowanej przez bukmachera lub wprowadzić własne ograniczenia. 

W każdej chwili można dokonać zmiany – należy jednak mieć na uwadze, że zmniejszenie limitów odbywa się natychmiastowo, a zwiększenie po upływie 24 godzin (pierwsza zmiana), tygodnia (druga zmiana), 3 miesięcy (trzecia i każda kolejna zmiana).

Krok 5

Ostatnim etapem procesu rejestracji jest pełna aktywacja konta. Bez tego nie będziemy mieli możliwości wypłaty środków na konto bankowe. W tym celu należy wejść w zakładkę “Twoje dane” i uzupełnić następujące pola:

 • ulica
 • kod pocztowy
 • miasto
 • numer konta bankowego
 • rodzaj i numer dokumentu tożsamości

Niezbędne jest również wysłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Do wyboru mamy dowód osobisty lub paszport.

Pozostałe bonusy w Fuksiarzu

Bonus powitalny to nie jedyny bonus oferowany przez tego bukmachera. Każdy gracz, który prawidłowo przejdzie proces rejestracji, może liczyć również na inne promocje, które szczegółowo opisujemy poniżej.

Early Payout

Promocja Early Payout to także pewna nowość na polskim rynku bukmacherskim. Na czym dokładnie polega? Typując zwycięstwo drużyny X, w momencie gdy wyjdzie ona na prowadzenie 2-0, nasz typ zostanie rozliczony jako wygrany, niezależnie od końcowego rozstrzygnięcia.

Z promocji tej mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy poprawnie przejdą proces rejestracji.

Oferta Early Payout obejmuje następujące czołowe rozgrywki piłkarskie:

fuksiarz kod - early payout

Mega Boost

Mega Kursy Boost to specjalna zakładka, w której znajdują się zdarzenia z wyższymi kursami niż w ofercie regularnej. Znajdziemy ją po lewej stronie w Menu pod ikonką z “rakietą” podpisaną „Boost”. Dostęp do niej mają wszyscy gracze, którzy założyli konto u tego bukmachera. 

Cashback na sporty wirtualne

Kolejną promocją dla stałych graczy jest casbhack na sporty wirtualne. Oferta dotyczy każdego kuponu na virtuale spełniającego warunki promocji:

 • Kurs minimalny kuponu 1.20
 • Zakłady tylko na wirtualną piłkę nożną
 • Maksymalnie za 2000 PLN

Za każdy taki kupon, który okaże się jednocześnie przegrany, Fuksiarz zwróci 3% stawki na konto depozytowe. Z promocji można korzystać nieograniczoną ilość razy.

Cashout

Cashout to kolejna opcja, z której będziemy mogli skorzystać u tego bukmachera. Polega ona na wcześniejszej możliwości zamknięcia kuponu i wypłacenia części wygranej z zakładu. 

W takim przypadku nie trzeba czekać do zakończenia wszystkich postawionych przez nas zdarzeń. Funkcja ta dostępna jest tylko wtedy, gdy gramy za własne środki, a aktualna wygrana przekracza wartość stawki.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny MEGABONUS w Fuksiarzu?

Rejestrując się w Fuksiarz, masz możliwość odebrania najwyższego bonusu powitalnego w Fuksiarzu na polskim rynku. Ten składa się z cashbacku 500 PLN bez obrotu, freebetów 70 PLN i cashbacku bez limitu 200 PLN. Całość pakietu powitalnego to bonus o wartości 770 PLN.

Jak postawić zakład w Fuksiarzu?

Proces założenia konta opisaliśmy szczegółowo wcześniej, teraz pora na postawienie zakładu. W naszym przykładzie użyjemy strony internetowej, natomiast obstawienie przez stronę mobilną lub aplikację mobilną wygląda zasadniczo tak samo.

 1. Zaloguj się na konto, wpisując swój email i hasło
 2. Wpłać depozyt. Aby to zrobić, kliknij w przycisk „Wpłata” w prawym górnym rogu. Wyświetli Ci się formularz metodami płatności oraz kwotą depozytu
 3. Przejdź do oferty zakładów przedmeczowych lub zakładów na żywo. Fuksiarz pozwala na łączenie jednych i drugich, więc możesz swobodnie przechodzić między zdarzeniami i wybierać kursy z całej oferty
 4. Po znalezieniu kursu, który chcemy zagrać, kliknij w niego i tym samym dodasz go na kupon
 5. Wpisz stawkę zakładu lub wybierz freebet z listy
 6. Potwierdź zawarcie zakładu przyciskiem „Postaw zakład”
Fuksiarz kupon

Listę kuponów znajdziesz w panelu klienta w sekcji „Historia kuponów”.

Fuksiarz – wpłaty i wypłaty

Tak jak wspominaliśmy, aby skorzystać z przygotowanego przez bukmachera Fuksiarz bonusu powitalnego, trzeba wpłacić środki na konto. Bukmacher oferuje kilka metod płatności – każda z nich jest odpowiednio zabezpieczona, dzięki czemu nasze pieniądze są całkowicie bezpieczne.

Fuksiarz – wpłaty 

Fuksiarz oferuje błyskawiczne wpłaty, dzięki czemu od razu możemy przystąpić do gry. Do wyboru mamy następujące opcje:

 • Dotpay
 • Blik
 • TPay
 • Przelewy24
 • Karta Visa/MasterCard
 • Tradycyjny przelew bankowy

Niezależnie od wybranej metody płatności minimalny depozyt wynosi 1 PLN. Wszystkie wpłaty są bez prowizji, a ich księgowanie odbywa się 24 godziny na dobę przez 7 dni tygodnia. Aby dokonać depozytu wystarczy szybka rejestracja, bez konieczności podawania wszystkich danych osobowych i przesyłania dokumentów.

Fuksiarz – wypłaty 

Fuksiarz realizuje wypłaty tylko i wyłącznie na osobiste konto bankowe. Dlatego niezbędne jest dokonanie pełnej rejestracji, w której podajemy numer rachunku oraz przesyłamy skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

Mając konto w najpopularniejszych bankach możemy liczyć na błyskawiczną wypłatę. Nie poniesiemy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów, a minimalna wartość wypłaty wynosi 5 PLN. Wypłatę środków można zlecić o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od dnia tygodnia.

Fuksiarz – aplikacja mobilna

Obstawianie na smartfonach jest wyborem nr 1 graczy u większości bukmacherów. Nic więc dziwnego, że ci przeznaczają dużą część swoich budżetów i inwestują w aplikacje mobilne. Ma być szybko, sprawnie, bez zacinania i najlepiej z dodatkowymi bonusami.

Fuksiarz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy z aplikacją dostępną na systemy Android i iOS.

Dlaczego warto pobrać aplikację Fuksiarza? Według samego bukmachera atutami niej są:

 • szybki dostęp do aplikacji przez logowanie biometryczne
 • zakłady bukmacherskie kompatybilne z Twoim telefonem
 • szybkie obstawianie dzięki wyszukiwarce zespołów i zawodników
 • powiadomienia PUSH o wynikach meczów i kuponów.
Fuksiarz aplikacja

Jak pobrać aplikację?

 • Android – ze strony mobilnej Fuksiarza
 • iOS – z App Store

Aplikacja Fuksiarza jest bezpieczna i pozwala założyć konto, obstawiać czy korzystać z bonusów bukmacherskich. Jednym z nich jest freebet 50 PLN za postawienie dowolnego zakładu za min. 25 PLN w aplikacji Fuksiarza.

Fuksiarz – informacje o bukmacherze 

Fuksiarz to bukmacher, który pojawił się na rynku na początku 2021 roku. Jest to w pełni legalna firma. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową otrzymała 9 grudnia 2020 roku.

Siedziba spółki znajduje się w Warszawie przy ulicy Wąchockiej 1F. Jej twarzą reklamową został znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski. Fuksiarz jest również oficjalnym sponsorem Polskiej Federacji Padla.

Bonus powitalny w Fuksiarzu jest pakietem złożonym z zakładu bez ryzyka do 500 PLN (bez obrotu), freebety 70 PLN i cashbacku bez limitu 200 PLN na każdy kupon. Wartość bonusu na start dla naszych czytelników to 750 PLN i jest to najwyższa kwota u tego bukmachera w Polsce.

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarzu ma treść MEGABONUS. Po rejestracji z nim wartość pakietu na start sięga do 770 PLN.

Jaki jest bonus powitalny Fuksiarz?

Bonus na start w Fuksiarzu obejmuje: zakład bez ryzyka i bez obrotu do 500 PLN, freebet za aplikację mobilną 50 PLN, freebet na La Ligę 20 PLN i cashback bez limitu na każdy kupon. Nasza oferta jest najwyższym bonusem Fuksiarza w Polsce.

Dodaj komentarz