ComeOn kod bonusowy: z kodem 100 PLN bonus start!

Oferta powitalna ComeOn bonus 100 PLN - najwyższy zakład bez ryzyka z naszym kodem
Kod bonusowy NIEWYMAGANY
Dostępny do: maj 31, 2024

Kod bonusowy dla ComeOn pozwala odebrać bonus powitalny do 100 zł. Z czego składa się pakiet powitalny od tego bukmachera? Czy kod bonusowy ComeOn daje dodatkowe korzyści? Sprawdzamy ofertę promocyjną dla nowych i stałych klientów ComeOn.

Jaki jest ComeOn kod bonusowy maj 2024?

ComeOn kod bonusowy nie jest potrzebny do odebrania bonusu na start. Dla nowych graczy ComeOn bonus powitalny składa się z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Zwrot za przegrany kupon otrzymamy na konto główne, czyli będziemy mogli od razu wypłacić środki na konto bankowe.

Comeon kod bonusowy w rejestracji
Bonusy z kodem ComeOnWartość
Maksymalna wartość zakładu bez ryzyka bez obrotu100 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuMaj 2024

W tabeli pokazane są wszystkie elementy bonusu na start w ComeOn. Do odebrania najwyższej oferty powitalnej wystarczy założenie konta przez poniższy przycisk.

Jak odebrać bonus powitalny ComeOn?

Aby skorzystać z oferty powitalnej w ComeOn, wymagane jest założenie darmowego konta użytkownika przez jeden z przycisków z tego tekstu. Poniżej pokazujemy, jak przejść proces rejestracji i skorzystać z bonusu na start w ComeOn:

 1. Załóż konto w ComeOn. Formularz rejestracyjny składa się z trzech kroków. Na ten moment wpisanie w ComeOn kodu bonusowego nie jest wymagane (wystarczy rejestracja przez link)
 2. Po założeniu konta będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej, czyli zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Oferta obowiązuje na jeden, wybrany kupon w ComeOn
 3. Wpłać depozyt na kwotę min. 100 PLN. Jeśli chcesz otrzymać maksymalny bonus, to jego wartość powinna wynieść co najmniej 113.64 PLN (zwrot jest pomniejszony o 12% podatku)
 4. Wybierz na kuponie „zakład bez ryzyka” z listy dostępnych bonusów i zagraj kupon za min. 56.82 PLN (113.64 PLN aby zwrot wyniósł 200 PLN)
 5. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot środków (pomniejszony o podatek) na konto depozytowe maksymalnie do 100 PLN
 6. Na skorzystanie z promocji masz 7 dni od daty aktywacji bonusu na koncie
Comeon kod bonusowy - bonus 100 PLN

ComeOn bonus powitalny – 100 PLN z kodem bonusowym

Co czeka na nowych graczy ComeOn po założenia konta?

Aktualnie jedynym bonusem w ComeOn jest zakład bez ryzyka i bez obrotu do 100 PLN. Oferta obowiązuje dla wszystkich graczy, którzy założą nowe konto u bukmachera. Szczegóły i warunki dotyczące tej promocji tłumaczymy w dalszej części tego tekstu.

ComeOn bonus powitalny – zakład bez ryzyka bez obrotu 100 PLN

Bonus powitalny w ComeOn to zakład bez ryzyka do 100 PLN. Zwrot trafi na nasze konto w formie gotówki.

ComeOn zakład bez ryzykaWartość
Wartość wpłatyMin. 100 PLN
Wartość bonusu50 – 100 PLN
Warunki kuponuMin. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00

Odebranie zakładu bez ryzyka możliwe jest po założeniu darmowego konta. Użycie kodu bonusowego ComeOn nie ma wpływu na wysokość tej promocji powitalnej.

Oferta zostanie aktywowana po wpłacie na kwotę co najmniej 100 PLN, podczas gdy wartość może wynieść od 50 do 100 PLN. Jeśli chcemy otrzymać maksymalny zwrot za kupon, musimy zagrać za co najmniej 113.64 PLN. Dlaczego? Ponieważ zwrot od bukmachera pomniejszony jest o 12% z tytułu podatku od gier.

ComeOn pozwala nam wybrać, który kupon po rejestracji zagramy w ramach tej promocji. Zrobimy to wybierając „zakład bez ryzyka” z listy „dostępne bonusy” na przygotowanym kuponie. Wystarczy wpisać stawkę i obstawić wybrane typy.

Zwrot w razie przegranej zostanie dopisany do konta głównego, co daje nam możliwość dalszej gry lub wypłaty środków na konto bankowe. ComeOn daje nam 7 dni na skorzystanie z promocji od chwili jej przyznania na konto.

Bonusy z kodem ComeOn – jak obrócić?

Bonus powitalny w ComeOn składa się z jednego bonusu – zakład bez ryzyka do 100 PLN. Otrzymanym zwrotem nie trzeba obracać, bo środki wrócą do nas na nasze konto depozytowe. Możemy zrobić z nimi to, co chcemy – wypłacić lub obstawiać za nie dalej.

Gdzie wpisać kod bonusowy do ComeOn?

Do uzyskania najwyższej wartości promocji na start w ComeOn wymagana jest darmowa rejestracja konta, np. przez link z naszego artykułu.

Gdzie wpisać kod promocyjny ComeOn? W polu „kod bonusowy” w drugim kroku formularza rejestracyjnego. Warto jednak zauważyć, że obecnie nie ma wymogu rejestracji z kodem w ComeOn. Wartość promocji powitalnej będzie taka sama dla wszystkich nowych graczy i wyniesie maksymalnie 100 PLN.

Po przejściu darmowej rejestracji bonus na start w ComeOn zostanie aktywowany i po wpłacie depozytu będziesz mógł odebrać zakład bez ryzyka do 100 PLN. 

Jak wpisać kod bonusowy ComeOn?

Zakładając, że prędzej czy później kod bonusowy do ComeOn będzie dostępny, to skorzystanie z niego będzie wyglądać następująco:

 1. Skopiuj kod bonusowy MEGABONUS dla czytelników Bet.pl
 2. Wejdź na stronę bukmachera
 3. Kliknij w prawym górnym rogu na przycisk „Zarejestruj się”
 4. Wypełnij wszystkie wymagane pola oraz zaznacz niezbędne zgody
 5. W polu „Kod bonusowy” wklej skopiowany wcześniej kod
 6. Dokończ rejestrację i korzystaj z zakładów i bonusów w ComeOn

Jak zarejestrować konto w ComeOn z kodem bonusowym?

Krok 1

Formularz rejestracyjny w ComeOn możemy wypełnić na stronie internetowej bukmachera. Po kliknięciu w jeden z linków w naszym tekście zostaniemy przeniesieni do “szybkiej rejestracji” złożonej z trzech kroków. Do wyboru mamy:

 • wypełnienie formularza własnoręcznie,
 • szybką rejestrację przy pomocy “Transactionlink”, dzięki której bukmacher pobierze część danych z naszego konta bankowego.

Krok 2

W formularzu rejestracyjnym w ComeOn mamy do przejścia trzy etapy. Polegają one na wypełnieniu podstawowych danych konta oraz danych osobowych. 

W pierwszym kroku należy umieścić informacje dotyczące konta gracza:  

 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Hasło do konta (z jedną cyfrą lub znakiem specjalnym i złożone z 8-15 znaków)
Comeon kod bonusowy - 1 krok rejestracji

Po zaznaczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i dobrowolnym zaznaczeniu zgody marketingowej, klikamy dalej, po czym przejdziemy do kolejnego kroku.

Krok 3

W drugim kroku formularza rejestracyjnego musimy podać:

 • Imię i nazwisko
 • Data urodzenia
 • Numer PESEL
 • Kod bonusowy ComeOn (nie jest wymagany)
Comeon kod bonusowy - krok 2 rejestracji

Jak już wspomnieliśmy, kod bonusowy jest opcjonalny i aktualnie nie podwyższa wartości bonusu na start. Rejestracja przez link z naszej strony pozwoli na zagranie zakładu bez ryzyka bez obrotu do 100 PLN.  

Do przejścia do kolejnego kroku wymagane jest zaakceptowanie regulaminu, potwierdzenie prawdziwości danych i faktu posiadania min. 18 lat. 

Po sprawdzeniu poprawności wpisanych informacji klikamy w “Kontynuuj” i przechodzimy do ostatniego kroku formularza rejestracyjnego w ComeOn. 

Krok 4

W trzecim kroku formularza darmowej rejestracji w ComeOn mamy do ustalenia dwa limity:

 • czasu gry (dzienny oraz miesięczny)
 • limit obrotu (dzienny oraz miesięczny)

Po wypełnieniu wszystkich czterech pól klikamy w przycisk “Otwórz konto” i w ten sposób staniemy się posiadaczami konta tymczasowego w ComeOn.

Krok 5

Do odblokowania wszystkich funkcji konta gracza w ComeOn (m.in. wypłat na konto bankowe) potrzebne jest zweryfikowanie konta na “stałe”. Aby to zrobić należy:

 • wgrać dokument tożsamości w zakładce – “Konto gracza” -> “Wyślij dokumenty”,
 • dodać zrzut wyciągu bankowego

Kiedy bukmacher potwierdzi autentyczność naszych danych, to uzyskamy konto stałe. Dzięki temu będziemy mogli wypłacać środki zgromadzone w ComeOn.

Dlaczego warto skorzystać z kodu bonusowego ComeOn?

Skorzystanie z kodu bonusowego może podnieść wartość promocji powitalnej na dwa sposoby:

 • podwyższając już dostępną ofertę
 • aktywując dodatkowy bonus

W ComeOn, na razie kod bonusowy nie jest potrzebny – wystarczy założenie konta gracza przez link z tego tekstu. Dlaczego warto to zrobić?

 • Aktywacja najwyższego bonusu powitalnego w ComeOn
 • Możliwość zagrania kuponu bez ryzyka
 • Otrzymanie zwrotu za przegrany zakład w gotówce, którą można od razu wypłacić lub obstawiać za nią dalej w ComeOn

Pozostałe bonusy ComeOn

Oferta powitalna to jedno, ale równie istotne dla graczy jest to co dalej, tzn. stałe promocje. Co ComeOn przygotował w ofercie dla stałych użytkowników, którzy wykorzystali już bonus na start?

SpinOn

Darmowa gra, w której codziennie do wylosowania jest jedna nagroda w postaci promocji, freebetu czy bonusu. Zasady są bardzo proste: kręcimy kołem, a za wylądowanie na nagradzanym polu otrzymamy przypisaną korzyść.

comeon spinon promocja

Sklep gracza

Program lojalnościowy, w którym za konkretne działania można odebrać punkty do wykorzystania na nagrody w sklepie gracza. 

ComeOn przyznaje punkty za:

 • codzienne logowanie – 20 punktów
 • wpłatę środków – 1 PLN = 1 punkt
 • obstawianie zakładów – 5 PLN = 10 punktów
 • pełną rejestrację konta – 500 punktów
 • zatwierdzenie dokumentów – 500 punktów
 • pierwszą wypłatę – 100 punktów

Otrzymane punkty wymienimy na darmowe zakłady na różne dyscypliny sportowe.

Szybka szóstka

To darmowy konkurs dla typerów, który polega na przewidzeniu rezultatów zbliżających się meczów. Maksymalna nagroda to 2500 zł.

Jak wykorzystać ComeOn kod bonusowy?

Bonusem powitalnym w ComeOn jest zakład bez ryzyka, a kod bonusowy nie ma wpływu na jego wysokość. Dla czytelników Bet.pl jego wartość wynosi 100 PLN i jest to maksymalny cashback powitalny po rejestracji w ComeOn.

Wykorzystanie bonusu z tytułu oferty na start ma pewne ograniczenia. ComeOn wymaga zagrania kuponu złożonego z min. trzech zdarzeń i łącznego kursu co najmniej 3.00. Promocja nie aktywuje się automatycznie – należy ją wybrać z rozwijanego menu „Dostępne bonusy” widocznego na kuponie. Na skorzystanie z casbhacku mamy siedem dni od momentu rejestracji konta gracza.

Jeśli chodzi o to, jakie zdarzenia wytypujemy, to mamy tutaj pełną dowolność. Piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka czy nawet esport – stawiamy, na co chcemy, pamiętając jednocześnie o warunkach dotyczących kuponu.

W maju 2024 kod bonusowy w ComeOn można wykorzystać na:

 • finał Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
 • mecz Tottenham – Manchester City (14.05)
 • turniej WTA i ATP w Rzymie z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza
 • mecze NBA i NHL
 • ostatnią kolejkę polskiej Ekstraklasy (25.05)

Jak postawić zakład w ComeOn?

Po założeniu darmowego konta w ComeOn jesteśmy gotowi do obstawiania. W ComeOn zagranie kuponu przebiega następująco:

 1. Zaloguj się na konto gracza na stronie internetowej lub mobilnej
 2. Znajdź w ofercie zakładów zdarzenia, które chcesz dodać na kupon
 3. Kliknij w kurs, co spowoduje dodanie zakładu do kuponu
 4. Wpisz stawkę kuponu
 5. Zagraj kupon klikając w przycisk „Postaw zakład”

ComeOn – wpłaty i wypłaty

Bonus na start w ComeOn jest związany z zakładem zagranym z konta głównego. Otrzymanie kolejnych bonusów, jak i obstawianie zakładów będzie wymagać od nas wpłat na konto w większości przypadków. 

Jak zatem w ComeOn wypadają metody płatności?

Wpłaty

W ComeOn pieniądze wpłacimy za pomocą:

 • BLIK
 • Szybkich przelewów (Przelewy24)

Minimalna wartość wpłaty to 5 PLN, a czas realizacji zlecenia wynosi mniej niż minutę.

Wypłaty

Wypłaty w ComeOn są realizowane przez:

 • Przelewy24 (wypłaty ekspresowe w ciągu 2 godzin od zlecenia)
 • Dotpay (wypłaty w ciągu 1-2 dni roboczych)

Minimalna kwota wypłaty to także 5 PLN, a środki powinny znaleźć się na koncie bankowym do dwóch godzin od zlecenia wypłaty. Należy docenić fakt, że w ComeOn wypłaty ekspresowe funkcjonują już od pierwszego dnia działalności w Polsce.

ComeOn kod bonusowy a pozostałe bonusy powitalne

Porównując promocje powitalne za kod bonusowy ComeOn do pozostałych ofert na start na polskim rynku, wyłania się obraz solidnego, natomiast ograniczonego bonusu.

Dużym atutem jest zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne. To promocja, która co prawda wymaga od nas zaangażowania kapitału, ale pozwala zagrać bez ryzyka aż do 100 PLN. Zbliżony mechanizm promocji ma STS, która podobnie jak ComeOn zwraca 100% stawki, jednak nie pomniejsza jej o podatek. Dodatkowo czołowy polski operator nie ogranicza się jedynie do cashbacku i to właśnie w tym możemy doszukiwać się słabych stron kodu bonusowego ComeOn.

Rzadkością wśród bukmacherów jest posiadanie wyłącznie jednej promocji w pakiecie powitalnym. Operatorów z tylko jednym bonusem na start policzymy na palcach jednej ręki. W dodatku ComeOn ma drugą najniższą wartość pakietu na polskim rynku, „wyprzedzając” Betclic. Ten operator ma jednak inną, mocną kartę przetargową, którą jest gra bez podatku na zakłady sportowe bez żadnych limitów.

Porównując ComeOn do bukmacherów z podobnym „stażem” na rynku, widzimy dużą różnicę w wysokości oferty. Dla przykładu, Goplusbet proponuje cztery promocje powitalne, których łączna wartość dla czytelników Bet.pl wynosi 925 PLN.

W ComeOn kod bonusowy nie aktywuje ani wyższej promocji powitalnej ani nie gwarantuje nam żadnego dodatkowego bonusu. Jeśli szukać szans ComeOn na poprawę zestawu startowego, to wiązałoby się to z podwyższeniem wartości promocji, dodaniem kolejnych bonusów oraz stworzeniu dodatkowych korzyści za użycie kodu bonusowego.

BukmacherBonus powitalnyRodzaje bonusów na startLink
ComeOn100 PLNCashback bez obrotuSprawdź
STS760 PLNCashback bez obrotu, bonus od depozytów, bonus za zadaniaSprawdź
Betclic50 PLNCashback ze zwrotem we freebecie, gra bez podatku bez limituSprawdź
Goplusbet925 PLNCashback, bonus od depozytu, bonus bez wpłaty, freebetSprawdź

ComeOn – informacje o bukmacherze

ComeOn to legalny bukmacher, który działalność w Polsce rozpoczął w połowie września 2023 roku. Marka działa na rynkach międzynarodowych, m.in. w Szwecji, Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Spółką zarządzającą ComeOn jest Cherry Online, która w naszym kraju związana jest z innym legalnym operatorem – PZBukiem.

Bonus powitalny w ComeOn to zakład bez ryzyka do 100 PLN, który zabezpiecza nasz kupon i gwarantuje zwrot środków na konto depozytowe. Do uzyskania najwyższej wartości bonusu wystarczy założyć konto przez specjalny link przygotowany dla czytelników Bet.pl. W tym momencie kod bonusowy w ComeOn nie jest wymagany do otrzymania bonusu na start.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy ComeOn?

Kod bonusowy w ComeOn nie jest wymagany w formularzu rejestracyjnym. Do uzyskania maksymalnej wartości promocji na start wystarczy rejestracja przez link z tego tekstu.

Jaki jest bonus powitalny ComeOn?

Na nowych graczy ComeOn czeka bonus powitalny składający się z zakład bez ryzyka do 100 PLN. Środki za przegraną zostaną zwrócone w gotówce.

Dodaj komentarz