ComeOn kod bonusowy: z kodem 200 PLN na start!

COMEON KOD BONUSOWY

Kod bonusowy dla ComeOn pozwala odebrać bonus powitalny do 200 zł. Z czego składa się pakiet powitalny do tego bukmachera? Czy kod bonusowy ComeOn daje dodatkowe korzyści? Sprawdzamy ofertę promocyjną dla nowych i stałych klientów ComeOn.

Jaki jest ComeOn kod bonusowy grudzień 2023?

ComeOn kod bonusowy nie jest potrzebny do odebrania bonusu na start. Dla nowych graczy ComeOn bonus powitalny składa się z zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Zwrot za przegrany kupon otrzymamy na konto główne, czyli będziemy mogli od razu wypłacić środki na konto bankowe.

W tabeli pokazane są wszystkie elementy bonusu na start w ComeOn. Do odebrania najwyższej oferty powitalnej wystarczy założenie konta przez poniższy przycisk.

Bonusy z kodem ComeOnWartość
Zakład bez ryzyka200 PLN
Maksymalna wysokość bonusu200 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuGrudzień 2023

W ComeOn kod bonusowy nie jest wymagany do odebrania bonusu. W tym momencie wartość promocji powitalnej (z kodem czy bez kodu) wynosi 200 PLN. Z oferty można skorzystać po rejestracji darmowego konta po kliknięciu w baner.

Comeon kod bonusowy - bonus 200 PLN

Jak odebrać bonus powitalny ComeOn?

Aby odebrać ofertę powitalną w ComeOn, wymagane jest założenie darmowego konta użytkownika przez jeden z przycisków lub banerów w tym tekście. Poniżej pokazujemy, jak przejść proces rejestracji i skorzystać z oferty na start w ComeOn:

 1. Załóż konto w ComeOn. Formularz rejestracyjny składa się z trzech kroków. Na ten moment wpisanie w ComeOn kodu bonusowego nie jest wymagane (wystarczy rejestracja przez link)
 2. Po założeniu konta będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej, czyli zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Oferta obowiązuje na jeden, dowolny kupon w ComeOn
 3. Wpłać depozyt na kwotę min. 200 PLN. Jeśli chcesz otrzymać maksymalny bonus, to jego wartość powinna wynieść co najmniej 227.27 PLN (zwrot jest pomniejszony o 12% podatku)
 4. Wybierz na kuponie „zakład bez ryzyka” z listy dostępnych bonusów i zagraj kupon za min. 200 PLN (227.27 PLN aby zwrot wyniósł 200 PLN)
 5. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot środków (pomniejszony o podatek) na konto depozytowe maksymalnie do 200 PLN
 6. Na skorzystanie z promocji masz 7 dni od daty aktywacji bonusu na koncie

ComeOn bonus powitalny – 200 PLN z kodem bonusowym

Co czeka na nowych graczy ComeOn po założenia konta?

Aktualnie jedynym bonusem w ComeOn jest zakład bez ryzyka i bez obrotu do 200 PLN. Oferta obowiązuje dla wszystkich graczy, którzy założą nowe konto u bukmachera. Szczegóły i warunki dotyczące tej promocji tłumaczymy w dalszej części tego tekstu.

ComeOn bonus powitalny – zakład bez ryzyka bez obrotu 200 PLN

Bonus powitalny w ComeOn to zakład bez ryzyka do 200 PLN. Zwrot trafi na nasze konto w formie gotówki.

Bonus bez ryzyka z kodem bonusowymWartość
Wartość wpłatyMin. 200 PLN
Wartość bonusuMaks. 200 PLN
ObrótBrak obrotu

Odebranie w formie zakładu bez ryzyka możliwe jest po założeniu darmowego konta. Użycie kodu bonusowego ComeOn nie ma wpływu na wysokość tej promocji powitalnej.

Oferta zostanie aktywowana po wpłacie na kwotę co najmniej 200 PLN, podczas gdy maksymalna wartość bonusu została ustalona na 200 PLN. Jeśli chcemy otrzymać maksymalny zwrot za kupon, musimy zagrać za co najmniej 227.27 PLN. Dlaczego? Ponieważ zwrot od bukmachera pomniejszony jest o 12% z tytułu podatku od gier.

ComeOn pozwala nam wybrać, który kupon po rejestracji zagramy w ramach tej promocji. Zrobimy to wybierając „zakład bez ryzyka” z listy „dostępne bonusy” na przygotowanym kuponie. Wystarczy już wpisać stawkę i obstawić wybrane typy.

Zwrot w razie przegranej zostanie dopisany do konta głównego, co daje nam możliwość dalszej gry lub wypłaty środków na konto bankowe. ComeOn daje nam 7 dni na skorzystanie z promocji od chwili jej przyznania na konto.

Bonusy z kodem ComeOn – jak obrócić?

Bonus powitalny w ComeOn składa się z jednego bonusu – zakład bez ryzyka do 200 PLN. Otrzymanym zwrotem nie trzeba obracać, bo środki wrócą do nas na nasze konto depozytowe. Możemy zrobić z nimi to, co chcemy – wypłacić lub obstawiać za nie dalej.

ComeOn – gdzie wpisać kod promocyjny?

Do uzyskania najwyższej wartości promocji na start w ComeOn wymagana jest darmowa rejestracja konta, np. przez link z naszego artykułu.

Gdzie wpisać kod promocyjny ComeOn? W polu „kod bonusowy” w drugim kroku formularza rejestracyjnego. Warto jednak zauważyć, że obecnie nie ma wymogu rejestracji z kodem w ComeOn. Wartość promocji powitalnej będzie miała taką samą wartość dla wszystkich nowych graczy i wyniesie maksymalnie 200 PLN.

Po przejściu darmowej rejestracji bonus na start w ComeOn zostanie aktywowany i po wpłacie depozytu będziesz mógł odebrać zakład bez ryzyka do 200 PLN. 

Jak zarejestrować konto w ComeOn z kodem bonusowym?

Krok 1

Formularz rejestracyjny w ComeOn możemy wypełnić na stronie internetowej bukmachera. Po kliknięciu w jeden z linków w naszym tekście zostaniemy przeniesieni do “szybkiej rejestracji” złożonej z trzech kroków. Do wyboru mamy:

 • wypełnienie formularza własnoręcznie,
 • szybką rejestrację przy pomocy “Transactionlink”, dzięki której bukmacher pobierze część danych z naszego konta bankowego.

Krok 2

W formularzu rejestracyjnym w ComeOn mamy do przejścia trzy etapy. Polegają one na wypełnieniu podstawowych danych konta oraz danych osobowych. 

W pierwszym kroku należy umieścić informacje dotyczące konta gracza:  

 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Hasło do konta (z jedną cyfrą lub znakiem specjalnym i złożone z 8-15 znaków)
Comeon kod bonusowy - 1 krok rejestracji

Po zaznaczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i dobrowolnym zaznaczeniu zgody marketingowej, klikamy dalej, po czym przejdziemy do kolejnego kroku.

Krok 3

W drugim kroku formularza rejestracyjnego musimy podać:

 • Imię i nazwisko
 • Data urodzenia
 • Numer PESEL
 • Kod bonusowy ComeOn (nie jest wymagany)
Comeon kod bonusowy - krok 2 rejestracji

Jak już wspomnieliśmy, kod bonusowy jest opcjonalny i aktualnie nie podwyższa wartości bonusu na start. Rejestracja przez link z naszej strony pozwoli na zagranie zakładu bez ryzyka bez obrotu do 200 PLN.  

Do przejścia do kolejnego kroku wymagane jest zaakceptowanie regulaminu, potwierdzenie prawdziwości danych i faktu posiadania min. 18 lat. 

Po sprawdzeniu poprawności wpisanych informacji klikamy w “Kontynuuj” i przechodzimy do ostatniego kroku formularza rejestracyjnego w ComeOn. 

Krok 4

W trzecim kroku formularza darmowej rejestracji w ComeOn mamy do ustalenia dwa limity:

 • czasu gry (dzienny oraz miesięczny)
 • limit obrotu (dzienny oraz miesięczny)

Po wypełnieniu wszystkich czterech pól klikamy w przycisk “Otwórz konto” i w ten sposób staniemy się posiadaczami konta tymczasowego w ComeOn.

Krok 5

Do odblokowania wszystkich funkcji konta gracza w ComeOn (m.in. wypłat na konto bankowe) potrzebne jest zweryfikowanie konta na “stałe”. Aby to zrobić należy:

 • wgrać dokument tożsamości w zakładce – “Konto gracza” -> “Wyślij dokumenty”,
 • dodać zrzut wyciągu bankowego

Kiedy bukmacher potwierdzi autentyczność naszych danych, to uzyskamy konto stałe. Dzięki temu będziemy mogli wypłacać środki zgromadzone w ComeOn.

Pozostałe bonusy ComeOn

Co ComeOn przygotował w ofercie dla stałych użytkowników, którzy wykorzystali już bonus na start?

Sklep gracza

Program lojalnościowy, w którym za konkretne działania można odebrać punkty do wykorzystania na nagrody w sklepie gracza. 

ComeOn przyznaje punkty za:

 • codzienne logowanie – 20 punktów
 • wpłatę środków – 1 PLN = 1 punkt
 • obstawianie zakładów – 5 PLN = 10 punktów
 • pełną rejestrację konta – 500 punktów
 • zatwierdzenie dokumentów – 500 punktów
 • pierwszą wypłatę – 100 punktów

Otrzymane punkty wymienimy na darmowe zakłady na różne dyscypliny sportowe.

Jak postawić zakład w ComeOn?

Po założeniu darmowego konta w ComeOn jesteśmy gotowi do obstawiania. W ComeOn zagranie kuponu przebiega następująco:

 1. Zaloguj się na konto gracza na stronie internetowej lub mobilnej
 2. Znajdź w ofercie zakładów zdarzenia, które chcesz dodać na kupon
 3. Kliknij w kurs, co spowoduje dodanie zakładu do kuponu
 4. Wpisz stawkę kuponu
 5. Zagraj kupon klikając w przycisk „Postaw zakład”

ComeOn – wpłaty i wypłaty

Bonus na start w ComeOn jest związany z zakładem zagranym z konta głównego. Otrzymanie kolejnych bonusów, jak i obstawianie zakładów będzie wymagać od nas wpłat na konto w większości przypadków. 

Jak zatem w ComeOn wypadają metody płatności?

Wpłaty

W ComeOn pieniądze wpłacimy za pomocą:

 • BLIK
 • Szybkich przelewów
 • Karty płatniczej

Wypłaty

Wypłaty w ComeOn są realizowane przez:

 • Przelewy24 (wypłaty ekspresowe w ciągu 2 godzin od zlecenia)
 • Dotpay (wypłaty w ciągu 1-2 dni roboczych)

Należy docenić fakt, że w ComeOn wypłaty ekspresowe funkcjonują już od pierwszego dnia działalności w Polsce.

ComeOn – aplikacja mobilna

W ComeOn aplikacja mobilna jest dostępna na smartfony z systemem iOS. Do obstawiania na urządzeniach z systemem Android możemy skorzystać ze strony mobilnej. 

ComeOn – informacje o bukmacherze

ComeOn to legalny bukmacher, który działalność w Polsce rozpoczął w połowie września 2023 roku. Marka działa na rynkach międzynarodowych, m.in. w Szwecji, Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Spółką zarządzającą ComeOn jest Cherry Online, która w naszym kraju związana jest z innym legalnym operatorem – PZBukiem.

Bonus powitalny w ComeOn to zakład bez ryzyka do 200 PLN, który zabezpiecza nasz kupon i gwarantuje zwrot środków na konto depozytowe. Do uzyskania najwyższej wartości bonusu wystarczy założyć konto przez specjalny link przygotowany dla czytelników Bet.pl. W tym momencie kod bonusowy w ComeOn nie jest wymagany do otrzymania bonusu na start.

Dodaj komentarz