LVBet kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna LVBet bonus 3353 PLN - należy podać kod promocyjny LVBet przy rejestracji
zakład bez ryzyka 333 PLN + bonus od depozytu 1500 PLN + 1500 PLN + darmowy zakład 20 PLN

LVBet przygotował dla nowych klientów ofertę powitalną o łącznej wartości 3353 zł. Do skorzystania z niej nie jest obecnie wymagany kod promocyjny LVBet. Bonus powitalny zostanie przyznany każdemu, kto prawidłowo przejdzie proces rejestracji. Jak to zrobić? Szczegółowo opisujemy to w tym tekście. Dowiesz się z niego również, jakie promocje LVBet ma dla stałych użytkowników, jak prezentuje się aktualna oferta tego bukmachera oraz jakie akceptuje metody płatności. Zapraszamy do lektury.

LVBet bonus z kodem promocyjnym

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera LVbet – aktualnie wpisanie kodu promocyjnego nie jest wymagane:

Typ bonusu LVBetLVBet Bonus
LVBet Kod Promocyjny do wpisanianie jest wymagany
Darmowy zakład20 PLN
Zakład bez ryzyka333 PLN
Bonus od wpłaty3000 PLN
Bonus na EsportBrak
Bonus na sporty wirtualne620 PLN
Zaproś kumpla20 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuStyczeń 2023

LVBet kod promocyjny – gdzie wpisać kod promocyjny?

LVBet oferuje nowym klientom bonusy powitalne. Mogą z nich skorzystać wszyscy gracze, którzy założą konto u tego bukmachera. W chwili obecnej podczas rejestracji nie jest wymagany kod promocyjny LVBet. Sam proces zakładania konta to bardzo prosta sprawa. Nie powinien zająć więcej, niż kilka minut. Poniżej omawiamy krok po kroku, jak dokonać rejestracji i gdzie wpisać kod bonusowy LVBet, jeżeli taki wymóg pojawi się w przyszłości. Aby rozpocząć proces zakładania konta, trzeba przejść na stronę bukmachera LVBet, można zrobić to poprzez kliknięcie w jeden z dostępnych na tej stronie banerów lub linków (np. KLIKNIJ TUTAJ!).

LVBet kod promocyjny – rejestracja krok 1

Proces rejestracji należy rozpocząć od wizyty na stronie głównej LVBet. Można tam się dostać klikając w jeden z dostępnych w tym artykule banerów lub poprzez tradycyjne wpisanie adresu strony www. Kiedy już to zrobimy, musimy kliknąć w znajdujący się w prawym górnym rogu żółty przycisk „Rejestracja”.

LVBet kod promocyjny – rejestracja krok 2

Zostaniemy przeniesieni do pierwszego okienka formularza rejestracyjnego. Należy tutaj podać takie dane, jak:

 • imię
 • nazwisko
 • narodowość
 • PESEL
LVBet rejestracja z kodem promocyjnym - krok 2

Po wypełnieniu wymaganych pól klikamy czarny przycisk „Następny”.

LVBet kod promocyjny – rejestracja krok 3

Naszym oczom ukaże się kolejne okienko, w którym należy wpisać takie informacje, jak:

 • adres e-mail
 • login
 • hasło
 • telefon
LVBet rejestracja z kodem bonusowym - krok 3

Na tym etapie znajdziemy również pole, w którym można wpisać kod promocyjny LVBet. Tak jak wspominaliśmy, aktualnie ten bukmacher tego nie wymaga.

Po wypełnieniu wszystkich danych musimy zaznaczyć jeszcze checkboxy przy oświadczeniach, że:

 • jesteśmy pełnoletni
 • zapoznaliśmy się z Regulaminem i Polityką Prywatności
 • wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych
 • podane przez nas informacje są prawdziwe

Jeżeli wszystko zrobimy prawidłowo, wówczas na zielono podświetli się przycisk „Zakończenie rejestracji”.

LVBet kod promocyjny – rejestracja krok 4

W tym momencie nasze konto zostało utworzone. Trzeba jeszcze je aktywować – w tym celu należy otworzyć maila i kliknąć w przesłany link weryfikacyjny. W tym miejscu warto przejrzeć zakładkę SPAM, bo takie wiadomości akurat często tam wpadają.

LVBet rejestracja z kodem promocyjnym - krok 4

Kiedy to zrobimy, zostaniemy automatycznie przeniesieni na stronę LVBet, a naszym oczom ukaże się kolejne okienko. Tym razem będzie ono dotyczyło zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Nie jest to obowiązkowe, ale warto się zgodzić, bo będziemy wtedy na bieżąco ze wszystkimi informacjami o bonusach i promocjach.

LVBet kod promocyjny – rejestracja krok 5

Przed rozpoczęciem typowania w LVBet będziemy musieli ustawić jeszcze swoje limity. Jest to standardowa procedura stosowana przez większość legalnie działających w Polsce bukmacherów. Możemy wybrać dzienny oraz miesięczny limit na obrocie oraz czasu spędzonego na grze.

LVBet kod promocyjny – rejestracja krok 6

Ostatni etap zakładania konta w LVBet to przejście pełnej rejestracji. Nie musimy tego robić od razu – jest to wymagane dopiero wtedy, gdy będziemy chcieli wypłacić zgromadzone środki. W tym celu należy w menu wybrać zakładkę „Pełna rejestracja”.

Zostaniemy przeniesieni do okienka, w którym niezbędne będzie podanie takich danych, jak:

 • adres zamieszkania (ulica, kod pocztowy, miasto)
 • kraj zamieszkania
 • rodzaj dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • numer dowodu tożsamości
 • numer rachunku bankowego

W tym miejscu należy również zamieścić zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości. Na samym końcu pozostaje potwierdzić, że jesteśmy właścicielami podanego konta bankowego.

LVBet kod promocyjny – bonusy powitalne

Tak jak wspominaliśmy, przygotowany przez LVBet bonus powitalny, opiewa na wartość 3333 zł. Dostępny jest dla wszystkich użytkowników, więc nie ma potrzeby stosowania kodu promocyjnego LVBet

Obecnie w skład pakietu powitalnego wchodzą trzy bonusy:

 • bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł
 • bonus od drugiego depozytu do 1000 zł
 • zakład bez ryzyka do 333 zł

W dalszej części tekstu szczegółowo omawiamy każdą z tych promocji. Dowiesz się co należy zrobić, żeby otrzymać maksymalne bonusy oraz jaki jest wymagany obrót przed wypłatą przyznanych środków.

LVBet kod promocyjny – bonus od pierwszej wpłaty do 2000 zł

Pierwszy element pakietu powitalnego, do otrzymania którego nie jest wymagany kod promocyjny LVBet, to bonus od pierwszej wpłaty – maksymalnie do 2000 zł. Można z niego skorzystać w ciągu 30 dni od zdeponowania pierwszych środków na koncie gracza. W jaki sposób działa ta promocja?

Każdy użytkownik dostanie bonus w wysokości 1% swojej pierwszej wpłaty z mnożnikiem kursu x100. W przypadku maksymalnego depozytu można otrzymać więc 20 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z tej promocji wynosi 50 zł. Co to jest mnożnik kursu?

Aktywacja bonusu powitalnego spowoduje, że będziemy mogli skorzystać z mnożnika kursu x100. W przypadku, gdy kurs całkowity naszego kuponu wyniesie np. 4.27, to dzięki tej promocji zostanie on zwiększony do poziomu 427.00. Grając wówczas za 20 zł (po odjęciu 12% podatku stawka wyniesie 17,60 zł) będzie można wygrać 7515,20 zł.

Bonus powitalny można wykorzystać na kupony o minimalnym kursie łącznym 2.50, na których są co najmniej 3 zdarzenia z kursem równym lub większym niż 1.25. Nie mogą się na nim znaleźć zakłady specjalne na zawodników (np. kto strzeli bramkę) oraz handicapy azjatyckie. Zakład z wykorzystaniem mnożnika kursy jest dostępny tylko jednorazowo – nie można go rozłożyć na kilka kuponów.

Jeżeli nasz kupon okaże się zwycięski, wówczas przed wypłatą środków wymagany będzie czterokrotny obrót kwotą depozytu. W przypadku maksymalnego bonusu wynoszącego 2000 zł należy zagrać łącznie za 8000 zł. Do obrotu zaliczane są kupony z minimalnym kursem całkowitym 2.00. W przypadku zakładów kombinowanych, co najmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs równy lub większy niż 1.50. Obrót nie obejmuje zakładów systemowych oraz kuponów, na których znajdują się zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Bonus powitalny dostępny jest również dla osób, które dokonają wpłaty w przedziale 10 – 49.99 zł. Jeżeli wyślą one maila z tytułem „Bonus Powitalny” na adres [email protected], to otrzymają bonus w wysokości 10% depozytu z mnożnikiem x10.

LVBet kod bonusowy – bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł

Na podobnych zasadach działa bonus od drugiej wpłaty – z tym, że maksymalna kwota możliwa do otrzymania wynosi 1000 zł. Każdy gracz, który dokona drugiego depozytu do LVBet otrzyma bonus w wysokości 1% wpłacanej kwoty z mnożnikiem x50.

Przed wypłatą środków z konta bonusowego należy dokonać trzykrotnego obrotu depozytem po minimalnym kursie 2.50 (w przypadku zakładów kombinowanych jedno ze zdarzeń musi mieć kurs równy lub większy niż 1.50) Przy maksymalnej wpłacie wymagane więc będzie zagranie za 3000 zł. Podobnie jak w przypadku „Bonusu od pierwszej wpłaty”, aby skorzystać z tej promocji nie trzeba posiadać kodu promocyjnego LVBet.

LVBet bonus powitalny – zakład bez ryzyka do 333 zł

Ostatnim elementem bonusu powitalnego jest zakład bez ryzyka do 333 zł. Jest to promocja typu „cashback”, która w przypadku nietrafionego kuponu zapewnia zwrot postawionej stawki. Można go aktywować przy dokonywaniu trzeciej wpłaty do LVBet. Należy wówczas zaznaczyć okienko bonusowe „Zakład bez ryzyka” – środki zostaną wówczas przypisane do salda bonusowego i zostaną dodatkowo powiększone o 1%.

Promocja ta dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego kuponu postawionego po dokonaniu trzeciego depozytu. Minimalny kurs zakładu bez ryzyka wynosi 1.75. Można grać zarówno single, jak i zakłady kombinowane. Jeżeli otrzymamy od LVBet cashback, to przed wypłatą środków będziemy musieli nimi jednokrotnie obrócić po kursie równym lub większym niż 1.75.

LVBet kod promocyjny

LVBet pozostałe bonusy

Oprócz pakietu powitalnego LVBet przygotował również inne bonusy i promocje. Poniżej krótko je przedstawiamy.

LVBet bonus powitalny do 600 zł na sporty wirtualne

Osoby dokonujące pierwszej wpłaty do LVBet mogą skorzystać również z bonusu powitalnego w wysokości 600 zł na sporty wirtualne. Jest on dostępny tylko i wyłącznie w momencie dokonywania pierwszego depozytu i nie można go łączyć z „Bonusem od pierwszej wpłaty do 2000 zł”.

Minimalna wpłata pozwalająca na skorzystanie z promocji wynosi 20 zł. Otrzymane środki bonusowe podlegają 6-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.50. Zaliczane są do niego kupony zawierające zdarzenia ze sportów wirtualnych.

LVBet kod bonusowy – Zbijamy podatek po rejestracji

Bukmacher przygotował też dość ciekawy dodatek do bonusu powitalnego. Aby z niego skorzystać nie jest wymagane posiadanie kodu promocyjnego LVBet. Wystarczy prawidłowo przejść proces rejestracji i przez pierwsze 14 dni możemy grać bez płacenia 12% podatku od postawionej stawki.

Do promocji zaliczane są kupony składające się z 3 lub więcej zdarzeń z minimalnym łącznym kursem całkowitym 2.40. Pod uwagę nie są brane:

 • zakłady pojedyncze
 • zakłady postawione za środki bonusowe
 • zakłady typu „MultiSingiel”
 • zakłady zawierające zdarzenia ze sportów wirtualnych
 • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out

LVBet oferta

Oferta LVBet w głównej mierze oparta jest na najpopularniejszych dyscyplinach sportowych, takich jak: piłka nożna, koszykówka czy tenis. Znajdziemy tutaj również mniej popularne sporty, choćby surfing. Poniżej przedstawiamy, jak prezentuje się aktualna oferta tego bukmachera:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Hokej
 • Tenis stołowy
 • Piłka ręczna
 • MMA / Kick-boxing
 • Snooker
 • Darts
 • Boks
 • Futbol amerykański
 • Baseball
 • Koszykówka 3×3
 • Formuła 1
 • Biathlon
 • Futsal
 • Narciarstwo alpejskie
 • Kolarstwo
 • Żużel
 • Golf
 • Rugby
 • Futbol australijski
 • Wyścigi samochodowe
 • Badminton
 • Krykiet
 • Szachy / Warcaby
 • Unihokej
 • Futbol gaelicki
 • NASCAR
 • Rajdy samochodowe
 • Bandy
 • Sumo
 • Surfing
 • Piłka wodna
 • Air hockey

Oprócz powyższych zdarzeń sportowych LVBet oferuje również możliwość typowania rozstrzygnięć w e-sporcie oraz wydarzeń związanych z rozrywką (np. Oscary lub Eurowizja).

Oferta LVBet opiera się na czterech filarach:

 • Zakładach przedmeczowych
 • Zakładach na żywo
 • Sportach wirtualnych
 • E-sporcie

Najbardziej rozbudowaną ofertę mają oczywiście zakłady przedmeczowe. Liczba zdarzeń oraz powiązanych z nimi rynków jest ogromna. Największe pole manewru mają gracze, którzy typują rozstrzygnięcia w piłce nożnej, koszykówce, tenisie oraz hokeju. Podobnie jest w zakładach na żywo – tutaj również najszerszą ofertę mają wspomniane dyscypliny.

Jeżeli chodzi o sporty wirtualne, to element ten jest stale rozwijany przez LVBet. Aktualnie można obstawiać tutaj:

 • Wirtualną piłkę nożną
 • Wirtualne wyścigi
 • Wirtualny tenis

W przypadku e-sportu najwięcej rynków znajdziemy przy dwóch grach: Counter Strike oraz League of Legends. Oprócz tych dwóch tytułów w ofercie pojawiają się również takie pozycje, jak: Dota 2, Valorant, StarCraft2, Call of Duty czy King of Glory.

LVBet obrót bonusem

Tak jak wspominaliśmy, w chwili obecnej w LVBet kod promocyjny nie jest wymagany. Bonusy u tego bukmachera mogą otrzymać wszyscy gracze, którzy prawidłowo przejdą proces rejestracji oraz spełnią wymagania dotyczące obrotu. Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek promocji, należy szczegółowo zapoznać się z jej regulaminem. Na jakie aspekty zwracać uwagę?

Przede wszystkim na to czy obrotowi podlegają tylko bonusy czy również depozyt. Ważne jest również to ile razy trzeba obrócić tymi środkami oraz jaki powinien być minimalny kurs całkowity na kuponie i ile zdarzeń powinno się na nim znaleźć (ich kurs też jest istotny). Na samym końcu warto sprawdzić jakie zakłady nie są zaliczane do obrotu, bo na tym polu bukmacherzy stosują szereg wykluczeń.

LVBet kod promocyjny

LVBet wpłaty i wypłaty

Do skorzystania z bonusu powitalnego nie jest wymagany kod promocyjny LVBet, jednak nie obejdzie się bez dokonania wpłaty. LVBet oferuje w tym zakresie kilka metod płatności. W dalszej części szczegółowo opisujemy każdą z nich

LVBet – wpłaty

Dokonanie pierwszego depozytu nie jest niczym skomplikowanym. W tym celu wystarczy założyć konto tymczasowe – nie trzeba przechodzić pełnego procesu weryfikacji. Następnie należy wybrać jedną z 7 dostępnych metod płatności:

 • Przelewy24
 • Dotpay
 • Blik
 • Karta płatnicza
 • TPay
 • Paymenticon
 • Paysafecard

Niezależnie którą z nich wybierzemy, minimalny depozyt wynosi 10 zł a maksymalny 10000 zł. Wyjątkiem jest tutaj Paysafecard gdzie najmniejsza wpłata to 20 zł a największa 3000 zł.

Środki księgowane są natychmiastowo, więc możemy rozpocząć grę od razu po dokonaniu depozytu. Od dokonywanej wpłaty nie są pobierane żadne dodatkowe prowizje.

LVBet – wypłaty

Tak jak wspominaliśmy, przed dokonaniem wypłaty konieczna jest pełna weryfikacja konta. Kiedy to zrobimy, możemy skorzystać z Rapid Pay – błyskawicznej metody przelewania środków, oferowanej przez LVBet. Dzięki tej usłudze środki mogą trafić na nasze konto bankowe nawet w ciągu 10 minut od złożenia zlecenia.

Charakteryzuje się ona tym, że jest bezprowizyjna, błyskawiczna i całkowicie bezpieczna. Wypłaty realizowane są każdego dnia w godzinach od 08:00 do 01:00. Z szybkich wypłat mogą skorzystać klienci takich banków, jak: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Credit Agricole, Getin Bank.

LVBet informacje o bukmacherze

LVBet to spółka działająca w branży od 2016 roku. Jest to całkowicie legalny polski bukmacher, posiadający stosowne zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach, a jej punkty naziemne rozlokowane są na terenie całej Polski.

LVBet mocno angażuje się w działalność sponsoringową. Logo firmy można zobaczyć na koszulkach takich drużyn, jak Wisła Kraków czy Widzew Łódź. Na wsparcie mogą liczyć również Wisła Płock, Stal Mielec, Garbarnia Kraków, Unia Leszno oraz Victoria Londyn.

Bukmacher ten jest również oficjalnym sponsorem organizacji Fame MMA. Od 2019 roku główną twarzą reklamową LVBet jest Jakub Błaszczykowski.