STS kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna STS bonus 1640 PLN - należy podać kod promocyjny STS przy rejestracji
100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN od depozytu + 20 PLN na Betgames + 20 PLN na Sporty wirtualne
Kod bonusowy MEGABONUS

Kod promocyjny STS o treści MEGABONUS pozwala na skorzystanie z oferty powitalnej na łączną kwotę 1640 zł. W jej skład wchodzą: darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu, a także dwa bonusy na sporty wirtualne oraz Betgames. W tym artykule przedstawiamy, gdzie podczas rejestracji należy wpisać wspomniany kod bonusowy STS. Szczegółowo opisujemy również zasady funkcjonowania wszystkich promocji STS oraz warunki, jakie należy spełnić przed wypłatą środków. Znajdziesz tutaj również informacje o bonusach STS dla stałych klientów, szerokiej ofercie zakładów bukmacherskich oraz metodach płatności dostępnych przy wpłatach i wypłatach. Sprawdź, co oferuje STS w bonusie powitalnym.

STS bonus z kodem promocyjnym

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera STS z wykorzystaniem kodu promocyjnego:

Typ bonusu STSSTS Bonus
STS Kod Promocyjny do wpisaniaMEGABONUS
Darmowy zakładBrak
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus od wpłaty1500 PLN
Bonus na BetGames20 PLN
Bonus na sporty wirtualne20 PLN
Zaproś kumpla50 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuStyczeń 2023

STS kod bonusowy – gdzie wpisać kod promocyjny?

Przygotowany przez STS bonus powitalny jest dostępny dla wszystkich nowych użytkowników, którzy podczas rejestracji skorzystają z kodu promocyjnego STS o treści MEGABONUS. Poniżej omawiamy, w jaki sposób założyć konto u tego bukmachera oraz gdzie wpisać wspomniany kod bonusowy STS. W pierwszej kolejności należy przejść na stronę główną bukmachera STS. Można to zrobić klikając w jeden z dostępnych w tym artykule banerów lub linków (np. KLIKNIJ TUTAJ!)

STS kod promocyjny – rejestracja krok 1

Kiedy już znajdziemy się na stronie bukmachera STS, musimy odnaleźć zakładkę ZAŁÓŻ KONTO – znajduje się ona w prawym górnym rogu.. Zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego, gdzie wymagane będzie podane takich danych, jak:

 • adres e-mail,
 • hasło do konta,
 • numer telefonu

Po uzupełnieniu tych informacji pozostaje nam jeszcze wpisanie kodu bonusowego STS o treści MEGABONUS oraz zaznaczenie okienka, że chcemy otrzymać swój bonus powitalny i zgadzamy się z jego zasadami. Trzeba również potwierdzić fakt, iż jesteśmy pełnoletni oraz zapoznaliśmy się i akceptujemy regulamin oraz politykę prywatności.

STS kod bonusowy- rejestracja krok 2

Drugim krokiem w procesie rejestracji z kodem promocyjnym STS jest uzupełnienie pozostałych danych osobowych, takich jak:

 • imię i nazwisko,
 • państwo urodzenia,
 • numer PESEL

Następnie pozostaje nam wpisanie kodu SMS, otrzymanego na podany wcześniej numer telefonu oraz zaznaczenie skąd pochodzą środki, które chcemy przeznaczyć na grę. Ostatnim etapem jest potwierdzenie, że wszystkie podane dane są prawdziwe, a wpłacane pieniądze pochodzą z legalnego źródła.

Gdy się z tym uporamy, to pozostaje nam tylko kliknąć w przycisk ZAREJESTRUJ i proces zakładania konta możemy uznać za zakończony.

STS kod promocyjny – trzy bonusy na start

Firma bukmacherska STS przygotowała dla nowych klientów trzy bonusy powitalne o łącznej wartości 1504 zł. Należy pamiętać, że są one dostępne tylko wtedy, gdy skorzystamy z podanego powyżej kodu promocyjnego STS. Możemy wtedy liczyć na:

 • Freebet, czyli darmowy zakład w wysokości 29 zł
 • Cashback, czyli zakład bez ryzyka do 235 zł
 • 100% bonus od depozytu do 1200 zł

Możemy skorzystać ze wszystkich tych bonusów w tym samym momencie – jeden nie wyklucza drugiego. W dalszej części szczegółowo opisujemy każdą z tych promocji.

STS kod bonusowy na darmowy zakład (Freebet 29 zł)

Freebet to promocja, dzięki której możemy obstawić kupon bez konieczności angażowania własnych środków. W tym wypadku STS przekazuje każdemu nowemu klientowi 29 zł na konto bonusowe, do wykorzystania na pierwszy zakład. Nie musimy przed tym dokonywać żadnej wpłaty. Bonus aktywuje się bezpośrednio po rejestracji, ale tylko wtedy, gdy podczas zakładania konta wpiszemy kod promocyjny STS.

Otrzymane w ten sposób środki musimy trzykrotnie obrócić przed wypłatą – wymagane więc będzie zagranie za 87 zł (3 x 29 z = 87 zł). Liczą się tylko wygrane kupony, których kurs całkowity wynosi 1.91 lub więcej. Możemy zagrać zakład pojedynczy lub wielokrotny (kilka zdarzeń na kuponie). Po spełnieniu warunków obrotu, środki z konta bonusowego zostaną automatycznie przeniesione na konto depozytowe. Możemy je przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę.

STS bonus powitalny – zakład bez ryzyka (Cashback 235 zł)

Drugim bonusem powitalnym przygotowanym przez STS jest tzw. cashback o wartości 231 zł. Promocja ta pozwala na zagranie zakładu bez ponoszenia żadnego ryzyka, ponieważ w sytuacji, gdy nasz kupon okaże się przegrany, STS zwróci nam równowartość stawki, pomniejszonej o należny podatek od gier hazardowych (obecnie wynosi on 12%). Cashback dostępny jest dla tych klientów, którzy podczas rejestracji wpisali kod bonusowy STS, dokonali depozytu oraz zawarli dowolny zakład.

Jeżeli będziemy mieli pecha i nasz pierwszy zakład będzie nietrafiony, wówczas STS zwróci nam maksymalnie 231 zł. Aby otrzymać taką kwotę będziemy musieli zagrać za 262,50 zł lub więcej (262,50 zł – 12% podatku = 231 zł). Jeżeli zagramy za kwotę mniejszą, to zwrot będzie taki sam, jak wniesiona stawka pomniejszona o wspomniany podatek, np.: stawka: 100 zł – ewentualny zwrot: 88 zł.

Ważnym elementem zakładu bez ryzyka jest to, że zwrócone środki nie podlegają żadnemu obrotowi. Oznacza to możliwość przeznaczenia ich na dalszą grę lub wypłacenia na konto bankowe, od razu po otrzymaniu zwrotu. Dotyczy to jednak tylko tych graczy, którzy podczas zakładania konta użyli specjalnego kodu bonusowego STS.

STS kod promocyjny na 100% bonus od depozytu do 1200 zł

Trzeci bonus powitalny w STS to podwojenie pierwszego depozytu. Każdy nowy klient może więc liczyć na dodatkowe środki na grę np. wpłacając 500 zł, do dyspozycji będzie miał 1000 zł. W ramach tej promocji maksymalnie można otrzymać 1200 zł. Taki bonus STS dopisze do naszego konta gracza, gdy wpłata będzie równa lub wyższa niż 1200 zł. Oferta ta łączy się z dwoma pozostałymi bonusami, pod warunkiem, że podczas rejestracji wpiszemy w odpowiednim polu kod promocyjny STS.

Nasz pierwszy depozyt zostanie automatycznie podwojony po zaksięgowaniu środków na koncie gracza. Zwykle nie trwa to dłużej niż kilkanaście sekund. Stanie się tak wtedy, gdy oprócz podania wspomnianego kodu bonusowego STS, zaznaczymy okienko „Chcę otrzymać swój bonus startowy!” oraz zaakceptujemy warunki i regulamin promocji. Jednym z jego najważniejszych punktów jest ten dotyczący obrotu, zarówno środkami depozytowymi, jak i bonusowymi.

Decydując się na skorzystanie z tej promocji, musimy liczyć się z faktem, że wypłaty pierwszego depozytu będziemy mogli dokonać dopiero po zawarciu zakładów na łączną kwotę odpowiadającą wpłaconym środkom. Czyli przy maksymalnej wpłacie 1200 zł będziemy musieli zagrać dokładnie za 1200 zł. Do obrotu zaliczane będą jednak tylko kupony z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.85. Jeżeli pierwsza wpłata była wyższa niż 1200 zł, wówczas ewentualna nadwyżka ponad tą kwotę może być wypłacona w dowolnej chwili.

Obowiązkowemu obrotowi podlegają również środki na koncie bonusowym. Przed ich wypłatą bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu, czyli przy maksymalnym bonusie powitalnym STS wynoszącym 1200 zł, będziemy musieli zagrać za 3600 zł. Do obrotu zaliczane są tylko i wyłącznie wygrane kupony z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.91. Bieżące saldo można śledzić na swoim koncie użytkownika. Po spełnieniu wszystkich warunków środki bonusowe zostaną automatycznie przeniesione na saldo depozytowe.

STS kod promocyjny

STS bonusy i promocje dla stałych klientów

Oprócz potrójnego bonusu powitalnego, uruchamianego po wpisaniu kodu promocyjnego, STS przygotował również szereg promocji dla stałych użytkowników. Są one skierowane do aktywnych graczy, którzy korzystają z oferty dostępnej u tego bukmachera.

Bonusy STS dzielą się na stałe i tymczasowe. Wiele z nich jest dostępnych przy okazji najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak: Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata lub Europy czy finał Ligi Mistrzów. Promocje te są ograniczone czasowo, więc trzeba na bieżąco sprawdzać ofertę. Poniżej przedstawiamy kilka aktualnych bonusów oferowanych przez STS stałym klientom.

Bonus STS – Pewne 20 zł na Betgames – zakład bez ryzyka 

Wszyscy miłośnicy gier karcianych, zarówno Ci, którzy podczas rejestracji konta wpisali kod promocyjny STS, jak i pozostali gracze, mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka. W tym celu należy postawić za środki z konta depozytowego zakłady SOLO z minimalnym kursem 1.90 (liczony w momencie rozstrzygnięcia zakładu) na wyniki gier karcianych dostępnych w Betgames. Do wyboru są następujące gry: Poker, Poker 6 Plus, Wojna i Bakarat.

W razie niepowodzenia STS dokona zwrotu równowartości stawki z przegranych kuponów, które zostały zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby. Czas liczony jest od momentu postawienia pierwszego zakładu na gry karciane w Betgames po założeniu konta, do godziny 23:59 tego samego dnia. 

W ramach tej akcji maksymalnie można otrzymać 20 zł. W tym celu należy więc zagrać za 22,73 zł (22,73 – 12% podatku od gier = 20 zł) lub więcej. Jeżeli wyślemy 10 kuponów ze stawką 2 zł, ale tylko 5 z nich okaże się przegranych, wówczas STS zwróci nam 8,80 zł (10 zł – 12% podatku od gier = 8,80 zł). Zwrot nastąpi na nasze konto depozytowe maksymalnie w ciągu trzech dni od spełnienia wymaganych warunków. Otrzymanymi środkami nie trzeba dokonywać żadnego obrotu – można je przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę.

Bonus STS – Pewne 20 zł na Sporty Wirtualne – zakład bez ryzyka

Na podobną promocję co miłośnicy gier karcianych mogą liczyć również fani sportów wirtualnych. Dostępna jest ona dla wszystkich klientów, również tych, którzy podczas procesu zakładania konta nie wpisali kodu bonusowego STS. Aby z niej skorzystać, należy zawrzeć z konta depozytowego  zakłady SOLO lub AKO (dwa lub więcej zdarzeń na kuponie) z minimalnym kursem łącznym 1.90, wyłącznie na zdarzenia z oferty Sportów Wirtualnych. Do wyboru mamy: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, wyścigi koni i wyścigi psów.

Jeżeli typy okażą się nietrafione, wówczas STS zwróci nam równowartość stawek za kupony zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby. W tym wypadku czas również liczony jest od momentu postawienia pierwszego zakładu na Sporty Wirtualne po założeniu konta, do godziny 23:59 tego samego dnia.

Maksymalny możliwy zwrot w tej promocji wynosi 20 zł. Aby otrzymać taką kwotę będziemy musieli zagrać za 22,73 zł (22,73 zł – 12% podatku od gier = 20 zł). Środki trafiają na saldo bonusowe i przed ich wypłatą trzeba nimi trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.91. Do obrotu nie są zaliczane zakłady bezpieczne i Maxikombi oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cash-out.

Bonus STS – Cashback do 50 zł

Dla osób rejestrujących się w przy użyciu kodu promocyjnego, jak i dla starych klientów, STS przygotował bonus Cashback, w którego ramach można ubiegać się o zwrot stawek za przegrane kupony do kwoty 50 zł. Każdy tydzień został podzielony na dwa etapy: od poniedziałku do czwartku i od piątku do niedzieli. W tym czasie należy zawrzeć kupony za środki z konta depozytowego. Stawka, kurs oraz liczba zdarzeń nie mają tutaj żadnego znaczenia. Typować można zarówno zakłady live, jak i przedmeczowe.

W przypadku, gdy kupony okażą się przegrane, wówczas otrzymamy 20% cashback, liczony od łącznej sumy stawek postawionych w danym etapie. Maksymalny zwrot w pierwszym etapie może wynieść 30 zł, natomiast w drugim 20 zł. Łącznie w ciągu tygodnia można więc otrzymać 50 zł.

Przyznane środki zapisywane są na saldzie bonusowym. Przed wypłatą konieczny jest ich trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91. Jeżeli więc nasz bonus wyniesie 50 zł, to wymagane będzie zagranie za co najmniej 150 zł. Do obrotu nie zostaną zaliczone kupony: wypłacone za pomocą opcji Cash-out, Maxikombi, Zakłady Bezpieczne oraz zawierające zdarzenia z Betgames.

Bonus STS – Zaproś kumpli i odbierz 340 zł

Ostatnim elementem stałej oferty promocyjnej dla użytkowników jest akcja “Zaproś Kumpla”. Firma nagradza w niej graczy, którzy zaproszą innych typerów do zakładania konta w STS. Jeżeli chcesz otrzymać dodatkowe środki na grę, w pierwszej kolejności musisz uzyskać specjalny link rejestracyjny, przy pomocy którego znajomi będą przechodzić do procesu zakładania nowego konta. Aby go uzyskać, należy dokonać dowolnej wpłaty i obrócić ją za łączną kwotę 25 zł po kursie równym lub większym 1.85.

Po spełnieniu powyższych warunków link zostanie aktywowany, a my za każdego poleconego klienta możemy otrzymać 50 zł. Stanie się tak jednak wtedy, gdy dokona on depozytu na minimum 50 zł i wykona obrót środkami na łączną kwotę 500 zł po kursie wynoszącym co najmniej 1.85. Każdy zachęcony przez nas kumpel może użyć podczas zakładania konta specjalnego kodu bonusowego STS, dzięki czemu zapewni sobie dostęp do promocyjnej oferty powitalnej.

Maksymalnie możemy polecić sześciu znajomych. Za trzeciego i szóstego STS oferuje dodatkowe 20 zł, czyli łącznie do zgarnięcia jest 340 zł. Przed wypłatą tych środków konieczny jest jednak ich trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91.

STS oferta

Oferta STS w głównej mierze oparta jest na najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. Prym wiedzie tutaj oczywiście piłka nożna, jednak obstawiać można tutaj praktycznie każdy sport: od badmintona, poprzez bandy, na unihokeju kończąc.

Poniżej prezentujemy aktualną pełną ofertę. Przypominamy również, że bonusy powitalne dostępne są tylko dla tych użytkowników, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny STS.

Najpopularniejsze dyscypliny:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Hokej na lodzie
 • Siatkówka
 • Skoki narciarskie
 • Piłka ręczna

Pozostałe dyscypliny:

 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Biegi narciarskie
 • Boks
 • Darts
 • Esport
 • Formuła 1
 • Futbol amerykański
 • Futbol australijski
 • Futsal
 • Krykiet
 • Kolarstwo
 • Koszykówka 3×3
 • NASCAR
 • Narciarstwo alpejskie
 • Rajdy samochodowe
 • Rugby
 • Snooker
 • Sporty walki
 • Szachy
 • Tenis stołowy
 • Unihokej
 • Żużel

Oprócz wydarzeń związanych ze sportem, STS posiada również możliwość obstawiania zdarzeń z branż rozrywkowej (np. kto zdobędzie Oscara czy nagrodę Grammy) oraz polityki (głównie związanych z wyborami w Polsce i na świecie).

Największe zainteresowanie graczy wzbudzają tradycyjne zakłady przedmeczowe, jednak oferta STS nie ogranicza się tylko do nich. Znajdziemy tutaj również zakłady na żywo, możliwość obstawiania sportów wirtualnych, e-sportu oraz gier karcianych.

STS zakłady live

Jednym z ważniejszych elementów oferty STS są zakłady live. Wraz z rozwojem rynku bukmacherskiego i rozszerzenia usługi o zakłady w internecie, wielu graczy przekonało się do obstawiania zdarzeń sportowych w czasie ich trwania. Zakłady na żywo dają możliwość natychmiastowego i dynamicznego reagowania na to, co dzieje się na boisku, korcie czy parkiecie. Dzięki nim można liczyć również na szybkie rozliczenie kuponu, gdyż w wielu przypadkach nie trzeba czekać do zakończenia spotkania, jak ma to miejsce przy tradycyjnym puszczaniu kuponu. Zakłady Live liczą się też do obrotu środkami bonusowymi, które zostały przyznane po wpisaniu kodu promocyjnego STS podczas rejestracji.

Oferta zakładów na żywo jest równie szeroka, jak przedmeczowa. Będziemy mieli możliwość obstawiania praktycznie wszystkich dyscyplin sportowych. Niektóre zdarzenia nie są dostępne przed ich rozpoczęciem, a pojawiają się dopiero w ofercie Zakładów Live. Znajdziemy tutaj nie tylko najpopularniejsze ligi czy rozgrywki, ale również te niszowe, które nie są transmitowane w telewizji.

Grając w zakłady na żywo można obrać wiele taktyk. Jedną z nich jest czekanie, aż faworyt niezbyt dobrze rozpocznie spotkanie i jako pierwszy traci bramkę lub przegrywa seta. Wówczas kurs na jego zwycięstwo staje się atrakcyjniejszy, niż przed meczem. To oczywiście żadna cudowna recepta na wieczny, murowany sukces w zakładach bukmacherskich, dlatego przy szukaniu takich okazji trzeba zachować ostrożność. W tym celu można wykorzystać środki bonusowe przyznawane nowym użytkownikom, którzy przy rejestracji skorzystali z kodu promocyjnego STS.

Zakłady Live w STS charakteryzują się mnogością rynków w ramach poszczególnych zdarzeń. Oznacza to, że mamy możliwość typowania nie tylko samego zwycięzcy meczu, ale również dodatkowych opcji, takich jak np.: kto strzeli następną bramkę, kto wygra kolejnego seta, jaka będzie liczba bramek.

STS sporty wirtualne

Oprócz tradycyjnych zdarzeń sportowych STS oferuje graczom możliwość obstawiania tzw. Sportów Wirtualnych. To coraz popularniejsza forma rozrywki, będącą połączeniem gier komputerowych z zakładami bukmacherskimi. Cały mechanizm opiera się na symulacji wydarzeń z różnych dyscyplin. Do wyboru mamy: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, wyścigi psów i wyścigi koni. 

Gra jest bardzo dynamiczna, a kupony rozliczane są co kilka minut – nie trzeba więc czekać kilku godzin na rozstrzygnięcie zakładu. Sporty Wirtualne cieszą się szczególną popularnością w okresach, kiedy najlepsze ligi mają przerwę w rozgrywkach. Ważne, że typując zakłady z tej sekcji, możemy wykonać wymagany obrót bonusem powitalnym, przyznawanym osobom, które skorzystały z kodu promocyjnego STS.

Dodatkowo STS oferuje obecnie zakład bez ryzyka na Sporty Wirtualne. Można więc zapoznać się z tą formą obstawiania, bez konieczności angażowania własnych środków.

STS Betgames

Kolejna opcja oferowana przez STS to możliwość obstawiania zdarzeń w grach karcianych. Na pierwszy rzut oka Betgames wygląda jak typowe internetowe kasyno, dostępne u wielu zagranicznych bukmacherów. Wiadomo jednak, że od 2017 roku w Polsce legalnie działa tylko jedno kasyno internetowe, w pełni kontrolowane przez państwo, czyli Total Casino. Czym więc jest Betgames? W dalszym ciągu są to zakłady bukmacherskie. Nie obstawiamy tu jednak zdarzeń sportowych, a typujemy jakie będzie rozstrzygnięcie karcianych rozgrywek.

Betgames daje w chwili obecnej do wyboru trzy rodzaje gier w karty:

 • Wojnę
 • Pokera
 • Bakarata

Sami nie bierzemy udziału w grze. Zostaje nam przypisana rola kibica, który może jednak wytypować zwycięzcę karcianej rozgrywki. Dla lepszego zobrazowania sytuacji, najlepiej przedstawić to na przykładzie popularnej Wojny. Obserwujemy rozgrywkę, w której uczestniczy gracz oraz krupier. W pierwszej kolejności krupier dobiera kartę dla gracza. Kiedy poznamy jej wartość, możemy obstawić czy gracz wygra lub przegra daną partię albo czy dojdzie do dogrywki, czyli tytułowej wojny. Dzięki temu rozwiązaniu STS zdecydowanie wyróżnia się na tle polskiej konkurencji. Wszak miłośników kart w Polsce nie brakuje.

STS e-sport

Inną bardzo popularną formą rozrywki jest e-sport. Można stwierdzić, że stał się on niejako kolejną dyscypliną sportową. Wiele klubów piłkarskich zakłada osobne sekcje e-sportowe, które rywalizują w oficjalnych rozgrywkach. Do najpopularniejszych gier na świecie należą: Counter Strike, League of Legends, Dota 2, StarCraft 2 czy Call od Duty. Najlepsi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach i całkiem nieźle z tego żyją.

STS oferuje możliwość typowania właśnie takich e-sportowych zdarzeń. Każdego dnia odbywa się szereg wydarzeń, w których możemy wskazać zwycięzcę. Dostępne są zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo.

STS obrót bonusem

Jak już wspominaliśmy, wpisanie specjalnego kodu bonusowego STS podczas zakładania konta, zapewnia użytkownikom dostęp do wielu ofert promocyjnych. Korzystając z nich trzeba jednak mieć na uwadze, że ewentualna wypłata dodatkowych środków możliwa będzie dopiero po wykonaniu stosownego obrotu. Na co zwracać największą uwagę?

Wszystkie warunki obrotu szczegółowo opisane są w regulaminach, z którymi koniecznie trzeba się zapoznać przed rozpoczęciem gry. Najważniejsze aspekty to:

 • ile razy należy obrócić przyznanymi środkami, 
 • jaka jest minimalna liczba zdarzeń na kuponie,
 • jaki jest minimalny łączny kurs
 • ile mamy czasu na dokonanie obrotu
 • jakie zdarzenia zaliczane są do obrotu

W tym artykule przedstawiliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące bonusów przyznawanych w ramach oferty powitalnej oraz promocji dla stałych klientów. 

STS kod promocyjny

STS kod promocyjny – wpłaty i wypłaty

Aby skorzystać z oferty promocyjnej dostępnej po wpisaniu kodu bonusowego STS, niezbędne jest dokonanie depozytu. Co istotne, wszystkie oferowane przez legalne firmy bukmacherskie metody wpłaty i wypłaty środków są bezpieczne i odpowiednio zabezpieczone. Nie musimy się więc martwić, że nasze pieniądze oraz dane osobowe trafią w niepowołane ręce. STS daje do dyspozycji swoim klientom najnowocześniejsze formy płatności, charakteryzujące się tym, że są błyskawicznie księgowane na koncie. Dzięki temu użytkownik może od razu przystąpić do gry. Przyjrzyjmy się bliżej temu, w jaki sposób można wpłacać i wypłacać pieniądze w STS.

STS Wpłaty

Firma bukmacherska STS oferuje klientom szeroki wybór płatności. Praktycznie wszystkie z nich umożliwiają dokonanie depozytu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przyjrzymy się im bliżej:

 • Blik – minimalna wpłata 1 zł
 • PayU – minimalna wpłata 1 zł
 • Dotpay – minimalna wpłata 1 zł
 • Karta kredytowa Visa lub MasterCard – minimalna wpłata 1 zł
 • PayPal – minimalna wpłata 20 zł
 • Skrill – minimalna wpłata 30 zł
 • Neteller – minimalna wpłata 30 zł
 • Wpłata gotówkowa w dowolnym lokalu STS – bez limitu

Niezależnie od formy płatności nie zostanie od nas pobrana żadna dodatkowa prowizja. Jak widać,możliwości jest bardzo wiele – od tradycyjnego przelewu bankowego, poprzez wpłatę kartą kredytową, na portfelach elektronicznych kończąc. Chcąc otrzymać oferowane przez STS bonusy nie musimy się zastanawiać, którą opcję wybrać, ponieważ nie ma na tym polu żadnych ograniczeń – ważne jest tylko wpisanie kodu promocyjnego STS w odpowiednim miejscu podczas rejestracji.

STS Wypłaty

W przypadku wypłat firma stosuje nowoczesną technologię STS Pay. Jest to system szybkich płatności, zapewniający dotarcie środków na konto bankowe w ciągu maksymalnie 15 minut – pod warunkiem, że mamy je założone w jednym z 11 banków: mBank, ING Bank Śląski, PKO BP, Ban Milennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Bank Pekao, Getin Bank, Noble Bank, BGŻ BNP Paribas.

Wypłatę pieniędzy można zlecać o każdej porze dnia i nocy – do wymienionych wyżej banków trafią one natychmiast, a do pozostałych w ciągu 1-2 dni roboczych. Możliwa jest ona w momencie przejścia pełnej weryfikacji konta. W tym celu niezbędne jest podanie wszystkich danych osobowych wymaganych przez bukmachera oraz przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Bez tego STS nie wypłaci nam naszych środków. Podobnie dzieje się w przypadku, gdy nie dokonaliśmy jeszcze wymaganego obrotu bonusem STS.

Zlecenie wypłaty polega na wpisaniu odpowiedniej kwoty oraz zatwierdzeniu operacji hasłem do logowania. Nie ma tutaj żadnych limitów, należy jednak mieć na uwadze, że polskie prawo nakazuje firmom bukmacherskim prowadzenie oddzielnego rejestru danych osób, które wygrały 2280 zł i więcej. Wszystkie wypłaty są darmowe i nie ma żadnego limitu co do ich ilości.

STS – informacje o bukmacherze

Firma bukmacherska Star-Typ Sport funkcjonuje na rynku od 1997 roku. Obecnie jest ona w rękach rodziny Juroszków, którzy pierwsze udziały zakupili w 1999 roku. Od tego czasu nastąpił gwałtowny rozwój spółki – powstały liczne punkty stacjonarne oraz pojawiła się strona internetowa oferująca zakłady online. W 2008 roku STS trafił w ręce brytyjskiej firmy StanleyBet, którzy kupili akcje od Zbigniewa Juroszka za 12 mln euro.

Rynek bukmacherski w Polsce okazał się jednak zbyt wymagający dla przybyszów z Wysp Brytyjskich. Przychody firmy z roku na rok spadały, a StanleyBet zaczął popadać w długi. Misji ratowania STS-u podjęła się ponownie rodzina Juroszków, tym razem w osobie Mateusza. Miało to miejsce w 2012, tuż przed rozpoczynającymi się w Polsce i na Ukrainie mistrzostwami Europy w piłce nożnej.

Od tego momentu STS wyszedł na prostą i z roku na rok zyskuje coraz większy udział w rynku. Obecnie jest to największa firma bukmacherska mająca swoją siedzibę w Polsce. Ze swoją ofertą wyszła poza granice naszego kraju – dostępna jest ona w 11 europejskich państwach z Wielką Brytanią i Niemcami na czele. Wszyscy klienci mogą liczyć na bonusową ofertą powitalną – wystarczy, że podczas procesu zakładania konta użyją STS kod promocyjny.