Betclic kod promocyjny | Najwyższy bonus powitalny [Czerwiec 2024]

Oferta powitalna Betclic bonus 50 PLN - należy podać kod promocyjny Betclic przy rejestracji
cashback 50 PLN dla nowych graczy + gra bez podatku
Kod bonusowy BETPLVIP

Betclic kod promocyjny pozwala skorzystać z najwyższej oferty powitalnej na start. W tym tekście szczegółowo opisujemy, jak odebrać bonus powitalny. Prezentujemy ofertę i pozostałe promocje bukmachera. Przedstawiamy też proces rejestracji konta.

Jaki jest Betclic kod promocyjny czerwiec 2024?

Betclic kod promocyjny to: BETPLVIP. Pozwala on uzyskać na start najwyższy bonus u tego bukmachera. Dostępny w Betclic bonus powitalny, to zakład bez ryzyka na pierwszy kupon po założeniu konta. Maksymalny cashback wynosi 50 PLN i zawiera grę bez podatku bez limitu na całą ofertę sportową.

Typ bonusu BetclicBetclic bonus powitalny
Betclic kod promocyjnyBETPLVIP
Zakład bez ryzyka50 PLN
Gra bez podatkuBez limitu na ofertę sportową
Aktualizacja kodu i bonusuCzerwiec 2024

O tym gdzie wpisać kod promocyjny Betclic, a także jak dokładnie działa u bukmachera bonus powitalny, piszemy więcej w kolejnych akapitach tego tekstu.

Betclic kod promocyjny

Jak odebrać bonus powitalny Betclic?

Jak możemy odebrać najwyższy bonus powitalny Betclic? Poniżej prezentujemy, jak skorzystać z promocji na start dla nowych graczy krok po kroku.

 • Otwórz formularz rejestracyjny i wypełnij wszystkie wymaga pola
 • W trakcie rejestracji wpisz kod promocyjny Betclic o treści BETPLVIP
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na rachunek depozytowy u bukmachera
 • Zagraj pierwszy kupon w Betclic (za min. 57 PLN, chcąc otrzymać maksymalny zwrot)
 • Jeśli zakład będzie przegrany, otrzymasz cashback do 50 PLN w formie freebetu
 • Dodatkowo wszystkie zakłady z oferty sportowej możesz grać bez podatku 24h/7

Betclic bonus powitalny

Kody promocyjne Betclic o treści BETPLVIP pozwalają uzyskać bonus powitalny o wartości 50 PLN oraz obstawiać bez podatku całą ofertę sportową. W tym momencie to najwyższa promocja na start u tego bukmachera. Szczegółowo opisujemy ją poniżej.

Betclic bonus na zakład bez ryzyka 50 PLN

Tak jak wspominaliśmy, oferowany przez Betclic bonus powitalny to zakład bez ryzyka do 50 PLN. Aby skorzystać z tego zakładu bez ryzyka, w pierwszej kolejności należy dokonać wpłaty oraz postawić pierwszy kupon z minimalnym kursem 1.14.

Betclic kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Jeżeli okaże się on nietrafiony, wówczas otrzymamy zwrot stawki, za którą zagraliśmy, pomniejszoną o 12% podatek od gier. Betclic środki za przegraną przyzna nam w postaci freebetu. Warunki są zatem następujące:

 • Wpłać pierwszy depozyt
 • Zagraj pierwszy kupon
 • Maksymalny zwrot przy stawce 57 PLN
 • Jeśli zakład będzie przegrany, otrzymamy cashback do 50 PLN w formie freebetu
 • Bonusem należy wykorzystać na kuponie lub kuponach po kursie min. 2.14
 • Otrzymany freebet nie ma daty ważności – można go użyć w dowolnym momencie

Betclic bonus na grę bez podatku

Uzupełnieniem bonusu powitalnego jest gra bez podatku na całą ofertę sportową. Betclic jest jedynym bukmacherem w Polsce, który oferuje tę promocję bez limitu, dodając tym samym 14% do wygranych kuponów.

Jakie są warunki gry bez podatku w Betclic?

 • Cała oferta sportowa
 • Zakłady SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej i LIVE
 • Brak kursu minimalnego oraz wymaganej liczby zdarzeń (jedynie grając za freebet kurs min. to 2.14)
 • Przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu

Grając bez podatku, bonus jest od razu dopisywany na konto depozytowe. Na przygotowanym przez nas kuponie znajdziemy porównanie kwoty wygranej dzięki promocji do standardowej wysokości.

Betclic bonus powitalny bez podatku

Gdzie wpisać kod promocyjny Betclic?

Betclic bonus powitalny ma dla nowych użytkowników. Z oferty skorzystają gracze, którzy podczas rejestracji użyją kodu promocyjny o treści BETPLVIP.

Gdzie wpisać kod promocyjny Betclic? W ostatnim formularza rejestracyjnego w polu „Mam kod promocyjny z freebetem”.

betclic kod promocyjny - gdzie wpisać w rejestracji

Jak zarejestrować konto w Betclic z kodem BETPLVIP?

Proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie zajmie więcej niż kilka minut. W dalszej części omawiamy krok po kroku, w jaki sposób zarejestrować się i gdzie wpisać kod promocyjny Betclic.

Proces należy rozpocząć od przejścia na stronę bukmachera poprzez kliknięcie w jeden z dostępnych na stronie przycisków.

Betclic rejestracja z kodem – formularz rejestracji

Rejestrację należy rozpocząć od wizyty na stronie głównej Betclic. Można się tam dostać po kliknięciu w jeden z banerów dostępnych w tym artykule o czym wspomnieliśmy wcześniej. Kiedy już się tam znajdziemy, to musimy odszukać przycisk “Zarejestruj się” – znajduje się on w prawym górnym rogu.

Betclic rejestracja z kodem – najważniejsze informacje

Naszym oczom ukaże się pierwsza część formularza rejestracyjnego. Na tym etapie wymagane jest podanie następujących danych osobowych, dopiero później przyjdzie wpisać nam dostępny dla Betclic kod promocyjny:

 • Tytuł (Pan/Pani)
 • Pierwsze imię
 • Nazwisko
 • Data urodzenia
 • Numer PESEL
Betclic rejestracja z kodem promocyjnym - krok 1

Jeżeli wszystko zostało wypełnione poprawnie, wówczas klikamy przycisk “Kontynuuj”.

Betclic rejestracja z kodem – dane personalne

Na kolejnym etapie zostaniemy poproszeni o podanie kolejnych danych osobowych, takich jak:

 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Adres zamieszkania
 • Kod pocztowy
 • Miasto
Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 2

Po wpisaniu wszystkich informacji należy nacisnąć przycisk “Kontynuuj” – tym oto sposobem przeniesiemy się do kolejnego kroku procesu rejestracji, w którym przyda nam się przygotowany dla Betclic kod promocyjny.

Betclic rejestracja z kodem – hasło i kod promocyjny

Zanim użyjemy kody promocyjne Betclic, musimy uzupełnić swoją nazwę użytkownika oraz ustanowić hasło, składające się z minimum 8 znaków, zawierające 1 małą literę, 1 dużą literę i 1 cyfrę. Dzięki temu nasze hasło będzie bezpieczne.  

Na samym końcu podajemy dostępny Betclic kod promocyjny o treści BETPLVIP. Dzięki temu Betclic bonus powitalny, w formie zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon, przyzna nam po ukończeniu rejestracji i zagraniu pierwszego kuponu zgodnie z regulaminem.

Po uzupełnieniu kodu promocyjnego musimy jeszcze złożyć oświadczenie, że:

 • Zapoznaliśmy się i akceptujemy postanowienia Regulaminu, Komunikatów oraz Polityki Prywatności
 • Mamy ukończone 18 lat
 • Podane przez nas dane aktualne i zgodne z prawdą
 • Wpłacane na grę środki pochodzą z legalnego źródła

Można to zrobić w bardzo prosty sposób – wystarczy przesunąć w prawo suwak tak, aby zaświecił się na zielono. Tak samo wyrażamy zgodę na ewentualne otrzymywanie treści marketingowych.

Po wypełnieniu wszystkich pół i zaznaczeniu (odhaczeniu) wymaganych zgód, pozostaje nam jedynie zatwierdzić założenie konta. Robimy to przez przycisk „Zamknij”.

Betclic kod promocyjny - rejestracja krok 3

Betclic rejestracja z kodem – weryfikacja konta

Po wypełnieniu formularza – czyli prawidłowo podając m.in. dane personalne, login, hasło, Betclic kod promocyjny itp. – utworzymy konto tymczasowe. W jego ramach uzyskamy dostęp do większości funkcjonalności serwisu internetowego bukmachera. Nie będziemy jednak mogli np. wypłacać środków na rachunek bankowy. W tym celu potrzebna jest weryfikacja konta.

Jak prawidłowo dokonać weryfikacji w serwisie Betclic? Należy przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport). Bukmacher powinien zweryfikować zgodność danych już w ciągu kilkunastu minut.

Jeśli okaże się, że są one zgodne z tym co zadeklarowaliśmy w formularzu, to konto uzyska status konta stałego i będziemy mogli już bez ograniczeń dysponować środkami na koncie depozytowym.

Bonusy z kodem promocyjnym Betclic – jak obrócić?

Ważnym pytaniem w kontekście tego jak działa w Betclic bonus powitalny, jest kwestia obrotu bonusem. Przypominamy, że na start gracze otrzymać mogą zakład bez ryzyka na pierwszy kupon oraz obstawiać bez podatku zakłady sportowe.

Wiemy już, że cashback za kody promocyjne Betclic otrzymać można w przypadku pierwszego wytypowanego kuponu w historii konta, jeśli ten okaże się przegrany. Przyjmijmy, że właśnie tak się stało. Jak wówczas wygląda obrót bonusem? W następujący sposób:

 • Wartość bonusu to wysokość stawki pierwszego kuponu (pomniejszona o 12% podatku)
 • Maksymalny bonus wynosi 50 PLN
 • Bonus przyznawany jest we freebecie
 • Za freebet należy zagrać na kuponach o kursie co najmniej 2.14
 • Wygraną z freebetu nie trzeba obracać

Jak widać, bonusem wystarczy obrócić jeden raz – a właściwie – zagrać kupony. Ich liczba nie ma znaczenia, co oznacza, że wartość bonusu możemy podzielić na wiele kuponów. Trzeba pamiętać, że typując kupony z freebetu gracz wygrywa jego wartość netto, czyli pomniejszoną o samą stawkę.

Betclic bonus powitalny nie jest ograniczony czasowo. To znaczy, że nie musimy nim obracać w ciągu np. 7 czy 14 dni. Mamy tu pełną dowolność, pod warunkiem, że nie dokonamy czasowego lub trwałego zamknięcia konta u bukmachera. W takim przypadku bonus przepadnie, a nawet zakładając nowe konto Betclic kod promocyjny nie upoważnia nas do ponownego odbioru bonusu.

Jeśli chodzi o obrót za grę bez podatku, to nie jest on wymagany. Wygrana zasila od razu konto depozytowe, z którego możemy typować dalej lub wypłacić środki na konto bankowe.

Pozostałe bonusy Betclic

Oprócz oferty powitalnej, dostępnej dla graczy korzystających z kodu promocyjnego, Betclic przygotował również bonusy dla wszystkich zarejestrowanych typerów. Niektóre z nich pojawiają się cyklicznie, przy okazji największych wydarzeń sportowych, inne z kolei są dostępne cały czas. Poniżej przedstawiamy i opisujemy stałe promocje bukmachera.

Super Kursy

Kolejną promocją oferowaną przez Betclic jest tzw. boost, czyli najwyższy na rynku kurs na najciekawsze zdarzenia sportowe w danym dniu. Dzięki temu bonusowi mamy więc możliwość zwiększenia wygranej. Wszystkie te zdarzenia znajdziemy w zakładce “Super Kursy”, widocznej w pasku menu.

Betclic kod na Super Kursy

Z oferty tej mogą korzystać wszyscy gracze, w tym Ci, którzy wpisali podczas rejestracji w Betclic kod promocyjny o treści BETPLVIP.

Misje

Lubisz wyzwania typerskie? W Betclic za wykonywanie misji czekają nagrody w postaci freebetów!

Lista zadań znajduje się w panelu gracza, gdzie wytłumaczone są zasady akcji. Jeżeli ukończymy misję z sukcesem, to Betclic nagrodzi nas freebetem, który będziemy mogli odebrać przez 35 dni od daty przyznania.

Zbierz drużynę

Promocja polega na zapraszaniu znajomych do rejestracji w Betclic. Każdy gracz może wygenerować swój kod promocyjny. Jeśli nasz kumpel założy przez ten kod konto, to możemy zgarnąć po 20 PLN we freebetach.

Betclic zakłady bukmacherskie

Oferta zakładów bukmacherskich dostępnych w Betclic opiera się przede wszystkim na najpopularniejszych dyscyplinach, takich jak piłka nożna czy tenis. Nie oznacza to, że nie znajdziemy tutaj niszowych sportów, czy też zupełnie innych rynków typów.

Betclic zakłady przedmeczowe (pre-match)

Najważniejszą część oferty zakładów bukmacherskich z Betclic są zakłady przedmeczowe, które dotyczą przede wszystkim aż kilkudziesięciu dyscyplin sportu, w tym przede wszystkim takich sportów, jak:

 • Sztuki walki
 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Biathlon
 • Biegi narciarskie
 • Boks
 • Dart
 • E-sports
 • Formuła 1
 • Futbol amerykański
 • Futbol australijski
 • Golf
 • Hokej na lodzie
 • Kolarstwo
 • Kombinacja norweska
 • Koszykówka
 • Krykiet
 • Narciarstwo alpejskie
 • Nascar
 • Piłka ręczna
 • Piłka wodna
 • Rajdy samochodowe
 • Rugby
 • Siatkówka
 • Skoki narciarskie
 • Snooker
 • Tenis stołowy
 • Unihokej
 • Wyścigi motocyklowe

Oprócz powyższych dyscyplin sportowych, Betclic daje również możliwość typowania niektórych wydarzeń związanych z rozrywką i polityką. Możemy m.in. obstawiać, kto zgarnie w tym roku Oscara lub wygra konkurs Eurowizji.

Oferta Betclic opiera się na dwóch filarach: zakładach przedmeczowych oraz zakładach na żywo. Każdy z nich charakteryzuje się tym, że otwiera wiele rynków w ramach poszczególnych zdarzeń. W ramach typowania przedmeczowego możemy skorzystać m.in. z My Combi (kreator zakładów), anulowania zakładu do dwóch minut od momentu zagrania, czy dodanie kursów do obstawionego już kuponu (obejmuje też ofertę LIVE) .

Betclic zakłady live

Betclic, podobnie jak inni bukmacherzy, stawia na mocny rozwój zakładów na żywo. Jest to obecnie jedna z popularniejszych form typowania przez graczy. Grając zakłady live, możemy na bieżąco reagować na boiskowe sytuacje oraz nie musimy czekać na rozliczenie zakładu do końca spotkania.

Oferta zakładów na żywo jest praktycznie taka sama, jak tych przedmeczowych. Znajdziemy tutaj zarówno zdarzenia z najpopularniejszych dyscyplin, jak i tych mniej znanych. W przypadku np. tenisa ziemnego będziemy mieli możliwość obstawiania zarówno turniejów Wielkiego Szlema, jak i mniejszych turniejów. Co ważne, oferta na żywo jest wzbogacona o liczne transmisje ze spotkań piłkarskich, tenisowych czy koszykarskich.

Zakłady live w Betclic charakteryzują się dużą ilością rynków. Dzięki temu możemy typować nie tylko samego zwycięzcę pojedynku, ale również szereg innych zdarzeń związanych z daną dyscypliną. Co ważne zakłady na żywo wliczane są do obrotu bonusem, przyznawanym użytkownikom, którzy podczas zakładania konta wpisali kod promocyjny Betclic o treści BETPLVIP.

Betclic gry karciane

Wśród dostępnych w Betclic zakładów bukmacherskich dostępne są także internetowe gry karciane na żywo. Jakie tytuły typerzy mogą znaleźć w ofercie bukmachera Betclic? Jest to kilka tzw. karcianek, które można legalnie obstawiać:

 • Wojna
 • Blackjack
 • Poker

Obstawianie gier karcianych nie różni się od typowania standardowych zakładów u bukmachera. Rozgrywka toczy się 24/7, zatem cały czas mamy możliwość typowania konkretnych gier.

Dlaczego warto wykorzystać Betclic kod promocyjny?

Co dają kody promocyjne Betclic o treści BETPLVIP? Użycie kodu podczas rejestracji nowego konta u bukmachera pozwala uzyskać powitalny bonus w kwocie 50 PLN na pierwszy kupon. Dzięki temu nawet jeśli przy premierowym typie nie uda nam się skutecznie zagrać, to nie tracimy środków na grę.

Dostajemy zatem niejako drugą szansę, a za przyznany w formie freebetu Betclic bonus powitalny wystarczy zagrać tylko raz, zatem wymogi nie są przesadnie wygórowane.

Jak postawić zakład w Betclic?

Jak wytypować zakład u bukmachera? To w gruncie rzeczy prosty i łatwy proces, który nie zajmie nam dużo czasu – pomijając rzecz jasna samo analizowanie zdarzeń do typowania. Jak postawić u bukmachera kupon? Opisujemy to poniżej.

Betclic stawianie zakładu na stronie

Wysyłanie zakładu to proces szybki i sprawny, jeśli chodzi o samą techniczną stronę typowania. Na początek szukamy odpowiedniego zdarzenia (ręcznie lub poprzez wyszukiwarkę) a następnie klikamy w kurs, który odpowiada wybranemu przez nas rozstrzygnięciu.

Po prawej stronie na stronie internetowej będzie mogli znaleźć podgląd wirtualnego kuponu. W tym miejscu znajdziemy kurs poszczególnych zdarzeń, kurs całkowity kuponu, miejsce do określenia stawki zakładu, a także potencjalną wygraną. Jeśli wszystko się zgadza, to zostaje tylko kliknąć przycisk „Obstaw” i kupon jest już w grze.

betclic bonus - jak postawić kupon

Betclic stawianie zakładu w aplikacji

W przypadku typowania zakładu w aplikacji mobilnej proces obstawiania wygląda praktycznie tak samo, z tą tylko różnicą, że całość odbywa się za pomocą smartfona. Analogicznie jednak wybieramy określone zdarzenia, ustalamy stawkę kuponu i ostatecznie zatwierdzamy kupon.

Betclic – wpłaty i wypłaty

Aby otrzymać bonus powitalny, oprócz wpisania Betclic kodu promocyjnego, należy również dokonać pierwszego depozytu. Betclic oferuje kilka metod płatności, które szczegółowo opisujemy poniżej. Wszystkie z nich są całkowicie bezpieczne i legalne. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji od wpłacanych środków.

Forma płatnościWpłata minimalna
Przelew tradycyjny1 PLN
BLIK1 PLN
Karta płatnicza1 PLN
PaysafeCard1 PLN
Skrill1 PLN
ApplePay1 PLN

Wpłacanie pieniędzy do Betclic jest bardzo proste. Wystarczy poprawnie przejść proces rejestracji, tak aby nasze konto tymczasowe zostało utworzone. Przed złożeniem pierwszego depozytu nie trzeba przechodzić pełnej weryfikacji danych. Można zrobić to w późniejszym terminie.

Minimalna wpłata wynosi 1 PLN, natomiast maksymalna 100 000 PLN. Wszystkie z nich księgowane są natychmiastowo na koncie, można więc od razu przystąpić do obstawiania zakładów. Niezależnie od tego w jaki sposób dokonamy wpłaty, nie zostaniemy obciążeni żadnymi dodatkowymi kosztami. Na nasze konto trafi więc dokładnie tyle samo środków, ile zadeklarowaliśmy podczas wypełniania formularzu wpłaty. Dodatkowo, gdy podczas zakładania konta użyliśmy w Betclicu kod promocyjny o treści BETPLVIP, to saldo gracza nie zmniejszy się po pierwszym przegranym zakładzie, ponieważ zostanie nam zwrócona stawka pomniejszona o należny podatek od gier.

Po wybraniu metody wpłaty, musimy wpisać, jaką kwotę chcemy zdeponować. Następnie zostaniemy przeniesieni na stronę danego operatora płatności np. banku. Jeżeli wszystko wykonamy poprawnie, wówczas z powrotem trafimy na stronę bukmachera, a na naszym saldzie pojawią się wpłacone środki.

Jak wyglądają wypłaty w Betclic?

O ile do dokonania wpłaty wystarczy nam konto tymczasowe, o tyle do wypłacenia środków niezbędna jest jego pełna aktywacja. W tym celu należy przesłać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości oraz podać numer konta bankowego.

Zlecenie wypłaty, realizowanej na konto bankowe użytkownika, możliwe jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W tym celu należy przejść do sekcji “Wypłaty”, wpisać odpowiednią kwotę i zatwierdzić operację hasłem do logowania.

W większości przypadków pieniądze trafią na nie natychmiast, w wyjątkowych okazjach może to potrwać 1-2 dni robocze. Wszystko zależy od tego, w jakim banku posiadamy konto. Minimalna możliwa wypłata wynosi 1 PLN, natomiast maksymalna 100 000 PLN. Wypłaty w Betclic są całkowicie bezpłatne.

Betclic – aplikacja mobilna

W Betclic dostępna jest aplikacja mobilna na smartfony czy tablety, gdzie gracze mogą korzystać z pełnej oferty bukmachera. Betclic przygotował aplikację dla dwóch najpopularniejszych systemów operacyjnych, którymi są Android i iOS.

Betclic - aplikacja mobilna

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej przede wszystkim można zawierać zakłady bukmacherskie, co jest oczywiste, ale nie jest to jedyna funkcjonalność aplikacji przygotowanej dla graczy Betclic. Co można jeszcze zrobić z poziomu tej aplikacji?

 • Założyć konto (np. wpisując Betclic kod promocyjny: BETPLVIP)
 • Wykorzystać Betclic bonus powitalny i stałe promocje
 • Dokonywać wpłat i wypłat z konta
 • Uzyskać dostęp do statystyk meczowych
 • Znaleźć kalendarz dostępnych zakładów

Betclic – informacje o bukmacherze

W Betclic kody promocyjne o treści BETPLVIP są dostępne i pozwalają uzyskać powitalny bonus w kwocie 50 PLN oraz grę bez podatku na wszystkie zakłady sportowe. Firma Betclic powstała w Londynie w 2005 roku. Jej właścicielem jest spółka BEM Operations Limited.

Po nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 r. firma na pewien czas zniknęła z naszego kraju. Ponownie zaczęła działać od lipca 2019 roku, po wcześniejszym uzyskaniu stosownego zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Firma chcąc dotrzeć do jak największego grona klientów mocno weszła w sponsoring drużyn sportowych. Obecnie jest sponsorem Ruchu Chorzów. Betclic współpracuje także z UFC i jest oficjalnym partnerem federacji. Jest to również oficjalny bukmacher federacji Fame MMA.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Dostępny u bukmachera Betclic kod promocyjny ma treść BETPLVIP. Jego użycie możliwe jest przy zakładaniu nowego konta.

Jak wygląda dostępny w Betclic bonus powitalny?

Bukmacher dla graczy rejestrujących się z kodem promocyjnym przygotował powitalny bonus o wartości 50 PLN. Jest to zakład bez ryzyka (cashback) na pierwszy kupon. Dodatkowo bukmacher pozwala grać bez podatku, bez limitu wszystkie zakłady z oferty sportowej.