Betclic kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna Betclic bonus 200 PLN - należy podać kod promocyjny Betclic przy rejestracji
cashback 200 PLN dla nowych graczy
Kod bonusowy MECZYKI

Kod promocyjny Betclic o treści MECZYKI uprawnia do skorzystania z oferty powitalnej o wartości 200 zł. W jej skład wchodzi zakład bez ryzyka. W tym tekście szczegółowo opisujemy, gdzie podczas procesu zakładania konta należy wpisać kod bonusowy Betclic oraz w jaki sposób należy obrócić przyznanymi środkami. Znajdziesz tutaj również informacje o ofercie tego bukmachera, promocjach dla stałych klientów oraz proponowanych przez niego metodach płatności. Sprawdź, co w swoim bonusie powitalnym oferuje Betclic. Zapraszamy do lektury.

Betclic bonus z kodem promocyjnym

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera Betclic z wykorzystaniem kodu promocyjnego:

Typ bonusu BetclicBetclic Bonus
Betclic Kod Promocyjny do wpisaniaMECZYKI
Darmowy zakład Brak
Zakład bez ryzyka 200 PLN
Bonus od wpłatyBrak
Bonus na EsportBrak
Bonus na sporty wirtualneBrak
Zaproś kumplaBrak
Aktualizacja kodu i bonusuStyczeń 2023

Betclic kod bonusowy – gdzie wpisać kod promocyjny?

Firma Betclic przygotowała dla nowych użytkowników specjalną ofertę powitalną. Mogą z niej skorzystać gracze, którzy podczas rejestracji użyją kodu promocyjnego Betclic o treści MECZYKI. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie zajmie więcej niż kilka minut. W dalszej części omawiamy krok po kroku, w jaki sposób zarejestrować się i gdzie wpisać kod bonusowy Betclic. Rozpocząć należy, od przejścia na stronę bukmachera poprzez kliknięcie w jeden z dostępnych na stronie banerów lub linków (np. KLIKNIJ TUTAJ!)

Betclic kod bonusowy – rejestracja krok 1

Rejestrację należy rozpocząć od wizyty na stronie głównej Betclic. Można się tam dostać po kliknięciu w jeden z banerów dostępnych w tym artykule o czym wspomnieliśmy wcześniej. Kiedy już się tam znajdziemy, to musimy odszukać przycisk “Zarejestruj się” – znajduje się on w prawym górnym rogu.

Betclic kod promocyjny – rejestracja krok 2

Naszym oczom ukaże się pierwsza część formularza rejestracyjnego. Na tym etapie wymagane jest podanie następujących danych osobowych:

 • płeć
 • imię
 • nazwisko
 • data urodzenia
 • adres e-mail
Betclic rejestracja z kodem promocyjnym - krok 1

Po ich wypełnieniu musimy jeszcze złożyć oświadczenie, że:

 • zapoznaliśmy się i akceptujemy postanowienia Regulaminu, Komunikatów oraz Polityki Prywatności
 • mamy ukończone 18 lat
 • podane przez nas dane aktualne i zgodne z prawdą
 • wpłacane na grę środki pochodzą z legalnego źródła
 • wyrażamy chęć skorzystania z bonusu powitalnego Betclic i akceptujemy postanowienia jego regulaminu

Można to zrobić w bardzo prosty sposób – wystarczy przesunąć w prawo suwak tak, aby zaświecił się na zielono. Tak samo wyrażamy zgodę na ewentualne otrzymywanie treści marketingowych. Jeżeli wszystko zostało wypełnione poprawnie, wówczas trzeba kliknąć przycisk “Dalej”.

Betclic kod bonusowy – rejestracja krok 3

Na tym etapie zostaniemy poproszeni o podanie kolejnych danych osobowych, takich jak:

 • PESEL
 • adres (ulica, miasto i kod pocztowy)
 • numer telefonu
Betclic rejestracja - krok 2

Po wpisaniu wszystkich informacji należy nacisnąć przycisk “Następny” – tym oto sposobem przeniesiemy się do kolejnego kroku procesu rejestracji, w którym przyda nam się kod bonusowy Betclic.

Betclic kod promocyjny – rejestracja krok 4

Zanim wpiszemy kod promocyjny Betclic, musimy uzupełnić swój login oraz ustanowić hasło, składające się z minimum 8 znaków, zawierające 1 małą literę, 1 dużą literę i 1 cyfrę. Następnie wybieramy “Pytanie bezpieczeństwa” i podajemy na nie odpowiedź. Jest to dodatkowa forma zabezpieczenia stosowana w przypadku, gdy zapomnimy swoich danych do logowania. 

Betclic rejestracja z kodem bonusowym - krok 3

Na samym końcu pozostaje nam jeszcze wpisanie kodu bonusowego Betclic o treści MECZYKI. Jeżeli wszystko wypełnimy poprawnie, to będziemy mogli zakończyć proces rejestracji, klikając “Zapisz się”.

Betclic kod bonusowy – rejestracja krok 5

W kolejnym kroku możemy ustawić limity kwotowe oraz czasowe na zakłady. Do wyboru są trzy poziomy stworzone przez Betclic: Początkujący, Amator i Ekspert. Każdy z nich ma z góry ustalone limity, które można jednak w dowolny sposób modyfikować. Następnie zostaniemy przeniesieni do etapu składania depozytu. Wpłaty można dokonać od razu lub przejść do konta użytkownika.

Betclic kod promocyjny – rejestracja krok 6

Od tego momentu posiadamy konto tymczasowe, które umożliwia dokonywanie wpłat oraz obstawianie zakładów sportowych. Jeżeli chcielibyśmy dokonać wypłaty swoich środków, to musimy przejść ostatni etap rejestracji, czyli dokonać pełnej weryfikacji danych osobowych.

W tym celu należy przenieść się do zakładki “Moje konto” i kliknąć “Moje dokumenty”. Następnie trzeba podać numer swojego konta bankowego oraz przesłać do Betclic skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Jeżeli wszystko okaże się poprawne, nasze konto stanie się w pełni aktywne i będziemy mogli wypłacać zgromadzone na nim środki. W tym momencie proces rejestracji z kodem promocyjnym Betclic można uznać za zakończony.

Betclic kod promocyjny – bonus na start

Firma Betclic przygotowała dla nowych klientów ofertę powitalną o wartości 550 zł. Jest ona dostępna dla wszystkich tych, którzy poprawnie przejdą proces rejestracji konta oraz wpiszą w odpowiednim miejscu kod promocyjny Betclic.

Obecnie w skład bonusu na start wchodzi cashback, czyli tzw. zakład bez ryzyka do 550 zł. Promocja ta polega na zwrocie stawki postawionego kuponu, gdy ten zostanie rozliczony jako przegrany. Dzięki niej można więc rozpocząć grę w Betclic bez obawy utraty swoich środków. 

W dalszej części artykułu szczegółowo omawiamy oferowany przez Betclic bonus na start. Dowiesz się m.in. jak działa ta promocja oraz jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc wypłacić otrzymane środki.

Betclic kod promocyjny –  bonus bez ryzyka w wysokości do 550 zł (cashback)

Tak jak wspominaliśmy, oferowanym przez Betclic bonusem na start jest cashback do 550 zł. Aby skorzystać z tego zakładu bez ryzyka, w pierwszej kolejności należy dokonać wpłaty oraz postawić pierwszy kupon z minimalnym kursem 1.14. Jeżeli okaże się on nietrafiony, wówczas otrzymamy zwrot stawki, za którą zagraliśmy, pomniejszoną o 12% podatek od gier.

Grając np. za 100 zł, otrzymany zwrot w ramach cashbacku będzie wynosił 88 zł (100 zł – 12% podatku = 88 zł). Aby skorzystać z maksymalnej kwoty bonusu, należy więc zagrać za minimum 625 zł (625 zł – 12% podatku = 550 zł). Jeżeli stawka będzie wyższa, wówczas Betclic zwróci tylko 550 zł.

Środki te w pierwszej kolejności trafiają na “Saldo bonusowe”. Przed ich przeniesieniem na “Saldo pieniężne” wymagany jest ośmiokrotny obrót z minimalnym kursem 2.00. Jeżeli przyznany przez Betclic bonus wynosi 100 zł, to musimy zagrać za 800 zł. W przypadku otrzymania maksymalnego zwrotu w wysokości 550 zł, należy zawrzeć zakłady za 4400 zł. Na wykonanie obrotu mamy 30 dni, liczonych od momentu rozliczenia pierwszego przegranego zakładu. Nie wchodzą do niego zakłady systemowe, zakłady na te same zdarzenia, zakłady z mniej niż dwoma możliwymi rezultatami oraz zakłady anulowane.

Betclic bonusy i promocje dla stałych klientów

Oprócz oferty powitalnej, dostępnej dla graczy korzystających z kodu promocyjnego, Betclic przygotował również bonusy dla stałych klientów. Niektóre z nich pojawiają się cyklicznie, przy okazji największych wydarzeń sportowych, inne z kolei są dostępne cały czas. Poniżej przedstawiamy i opisujemy aktualne promocje.

Betclic bonus – Multi+

Multi+ to rodzaj bonusu, z którego można skorzystać w przypadku grania zakładów wielokrotnych z minimum 5 zdarzeniami na kuponie z kursem równym lub większym niż 1.20. Jeżeli okaże się on trafiony, wówczas Betclic powiększy naszą wygraną do 50%. Zasada w tej promocji jest bardzo prosta – im więcej zdarzeń dodamy do kuponu, tym wyższa może być dodatkowa wygrana.

Dla lepszego zobrazowania posłużymy się tabelą przedstawiającą procentowe wygrane, które można otrzymać, korzystając z bonusu Multi+:

 • 5 zdarzeń na kuponie = wygrana większa o 7%
 • 6 zdarzeń na kuponie = wygrana większa o 10%
 • 7 zdarzeń na kuponie = wygrana większa o 15%
 • 8 zdarzeń na kuponie = wygrana większa o 20%
 • 9 zdarzeń na kuponie = wygrana większa o 25%
 • 10 zdarzeń na kuponie = wygrana większa o 30%
 • 11 zdarzeń na kuponie = wygrana większa o 35%
 • 12 zdarzeń na kuponie = wygrana większa o 40%
 • 13 zdarzeń na kuponie = wygrana większa o 45%
 • 14 i więcej zdarzeń na kuponie = wygrana większa o 50%

Do promocji wliczają się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo – można je łączyć na kuponach. Jeżeli jakieś zdarzenie zostanie przełożone lub anulowane, wówczas nie zostaje wliczone do Multi+. Jeżeli mamy więc na kuponie 10 zdarzeń i jedno z nich zostanie anulowane, wówczas nasza ewentualna wygrana zostanie powiększona o 25%. W ramach tej promocji maksymalnie możemy dostać 10000 zł.

Otrzymany od Betclic bonus trafia bezpośrednio na nasze konto depozytowe i nie musimy dokonywać żadnego obrotu. Można te środki przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę na konto bankowe.

Betclic bonus – Boost

Kolejną promocją oferowaną przez Betclic jest tzw. BOOST, czyli najwyższy na rynku kurs na najciekawsze zdarzenia sportowe w danym dniu. Dzięki temu bonusowi mamy więc możliwość zwiększenia wygranej. Wszystkie te zdarzenia znajdziemy w zakładce “Super Kursy”, widocznej w pasku menu. Z oferty tej mogą korzystać wszyscy gracze, w tym Ci, którzy zarejestrowali się przy użyciu kodu promocyjnego Betclic.

Betclic oferta

Oferta Betclic opiera się przede wszystkim na najpopularniejszych dyscyplinach, takich jak piłka nożna czy tenis. Nie oznacza to, że nie znajdziemy tutaj niszowych sportów. Poniżej przedstawiamy aktualną pełną ofertę:

 • Sztuki walki
 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Biathlon
 • Biegi narciarskie
 • Boks
 • Dart
 • E-sports
 • Formuła 1
 • Futbol amerykański
 • Futbol australijski
 • Golf
 • Hokej na lodzie
 • Kolarstwo
 • Kombinacja norweska
 • Koszykówka
 • Krykiet
 • Narciarstwo alpejskie
 • Nascar
 • Piłka ręczna
 • Piłka wodna
 • Rajdy samochodowe
 • Rugby
 • Siatkówka
 • Skoki narciarskie
 • Snooker
 • Tenis stołowy
 • Unihokej
 • Wyścigi motocyklowe

Oprócz powyższych dyscyplin sportowych, Betclic daje również możliwość typowania niektórych wydarzeń związanych z rozrywką i polityką. Możemy m.in. obstawiać, kto zgarnie w tym roku Oscara lub wygra konkurs Eurowizji.

Oferta Betclic opiera się na dwóch filarach: zakładach przedmeczowych oraz zakładach na żywo. Każdy z nich charakteryzuje się tym, że otwiera wiele rynków w ramach poszczególnych zdarzeń. W chwili obecnej nie znajdziemy tutaj opcji grania sportów wirtualnych czy gier karcianych.

Betclic zakłady live

Betclic, podobnie jak inni bukmacherzy, stawia na mocny rozwój zakładów na żywo. Jest to obecnie jedna z popularniejszych form typowania przez graczy. Grając zakłady live, możemy na bieżąco reagować na boiskowe sytuacje oraz nie musimy czekać na rozliczenie zakładu do końca spotkania.

Oferta zakładów na żywo jest praktycznie taka sama, jak tych przedmeczowych. Znajdziemy tutaj zarówno zdarzenia z najpopularniejszych dyscyplin, jak i tych mniej znanych. W przypadku np. tenisa ziemnego będziemy mieli możliwość obstawiania zarówno turniejów Wielkiego Szlema, jak i małych turniejów z kategorii Futures.

Zakłady live w Betclic charakteryzują się dużą ilością rynków. Dzięki temu możemy typować nie tylko samego zwycięzcę pojedynku, ale również szereg innych zdarzeń związanych z daną dyscypliną. Co ważne zakłady na żywo wliczane są do obrotu bonusem, przyznawanym użytkownikom, którzy podczas zakładania konta skorzystali z kodu promocyjnego Betclic.

Betclic obrót bonusem

Wpisanie podczas rejestracji kodu bonusowego Betclic upoważnia nas do skorzystania z zakładu bez ryzyka do kwoty 550 zł. Tak jak wspominaliśmy otrzymanymi w ten sposób środkami trzeba obrócić przed wypłatą. Podobnie może się dziać w przypadku innych promocji, oferowanych cyklicznie przez Betclic. Poniżej wyszczególniamy na co zwracać największą uwagę przy dokonywaniu wymaganego obrotu:

 • ile razy trzeba obrócić przyznanym bonusem
 • czy obrotowi podlega sam bonus czy również kwota depozytu
 • ile musi wynosić minimalny kurs pojedynczego zdarzenia
 • jaki powinien być kurs całkowity na kuponie
 • w jakim czasie należy dokonać obrotu
 • jakie zakłady zaliczane są do obrotu

Przed skorzystaniem z bonusu warto zapoznać się z regulaminem danej promocji, w którym szczegółowo opisane są warunki obrotu.

Betclic – wpłaty i wypłaty

Aby otrzymać bonus powitalny, oprócz wpisania kodu promocyjnego, należy również dokonać pierwszego depozytu. Betclic oferuje kilka metod płatności, które szczegółowo opisujemy poniżej. Wszystkie z nich są całkowicie bezpieczne i legalne. 

Betclic wpłaty

Wpłacanie pieniędzy do Betclic jest bardzo proste. Wystarczy poprawnie przejść proces rejestracji, tak aby nasze konto tymczasowe zostało utworzone. Przed złożeniem pierwszego depozytu nie trzeba przechodzić pełnej weryfikacji danych. Można zrobić to w późniejszym terminie.

W chwili obecnej Betclic oferuje 4 metody płatności:

 • Przelewy24
 • karta kredytowa lub depozytowa
 • Skrill
 • Paysafecard

Minimalna wpłata wynosi 1 zł, natomiast maksymalna 100 tys zł. Wszystkie z nich księgowane są natychmiastowo na koncie, można więc od razu przystąpić do obstawiania zakładów. Niezależnie od tego w jaki sposób dokonamy wpłaty, nie zostaniemy obciążeni żadnymi dodatkowymi kosztami. Na nasze konto trafi więc dokładnie tyle samo środków, ile zadeklarowaliśmy podczas wypełniania formularzu wpłaty. Dodatkowo, gdy podczas zakładania konta użyliśmy kodu bonusowego Betclic, to saldo gracza nie zmniejszy się po pierwszym przegranym zakładzie, ponieważ zostanie nam zwrócona stawka pomniejszona o należny podatek od gier.

Po wybraniu metody wpłaty, musimy wpisać, jaką kwotę chcemy zdeponować. Następnie zostaniemy przeniesieni na stronę danego operatora płatności np. banku. Jeżeli wszystko wykonamy poprawnie, wówczas z powrotem trafimy na stronę bukmachera, a na naszym saldzie pojawią się wpłacone środki.

Betclic wypłaty

O ile do dokonania wpłaty wystarczy nam konto tymczasowe, o tyle do wypłacenia środków niezbędna jest jego pełna aktywacja. W tym celu należy przesłać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości oraz podać numer konta bankowego.

Zlecenie wypłaty, realizowanej na konto bankowe użytkownika, możliwe jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W tym celu należy przejść do sekcji “Wypłaty”, wpisać odpowiednią kwotę i zatwierdzić operację hasłem do logowania.

W większości przypadków pieniądze trafią na nie natychmiast, w wyjątkowych okazjach może to potrwać 1-2 dni robocze. Wszystko zależy od tego, w jakim banku posiadamy konto. Minimalna możliwa wypłata wynosi 1 zł, natomiast maksymalna 100 000 zł. Wypłaty w Betclic są całkowicie bezpłatne.

Betclic – informacje o bukmacherze

Firma Betclic powstała w Londynie w 2005 roku. Jej właścicielem jest spółka BEM Operations Limited. Na polskim rynku po raz pierwszy pojawiła się w kilka lat temu, a jej twarzą reklamową został znany dziennikarz sportowy Mateusz Borek.

Po nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 r. firma na pewien czas zniknęła z naszego kraju. Ponownie zaczęła działać od lipca 2019 roku, po wcześniejszym uzyskaniu stosownego zezwolenie Ministerstwa Finansów. Od tego czasu wszyscy nowi klienci, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny Betclic, mogą korzystać z promocyjnej oferty powitalnej.

Firma chcąc dotrzeć do jak największego grona klientów mocno weszła w sponsoring drużyn sportowych. W 2019 roku nawiązała współpracę z ówczesnym mistrzem Polski – Piastem Gliwice oraz reprezentacją Polski w siatkówce mężczyzn. Jest to również oficjalny bukmacher federacji Fame MMA.