Fortuna kod promocyjny | Najwyższy bonus na start 640 PLN

Oferta powitalna Fortuna bonus 635 PLN - najwyższy bonus powitalny
Kod bonusowy FORTUNAMAX

Kod promocyjny Fortuna pozwala uzyskać powitalne bonusy bukmacherskie przy okazji rejestracji konta. Jaki bonus Fortuna przygotowała dla nowych graczy? Szczegóły oferty bukmachera prezentujemy poniżej.

Jaki jest Fortuna kod promocyjny wrzesień 2023?

Fortuna kod promocyjny ma treść FORTUNAMAX. Jaki bonus Fortuna przyzna za wpisanie go podczas rejestracji nowego konta? Jest to kilka promocji powitalnych o łącznej wartości 640 PLN.

Typ bonusu FortunaFortuna Bonus
Fortuna kod promocyjnyFORTUNAMAX
Zakłady bez ryzyka600 PLN
Darmowe zakłady35 PLN
Udostępnienie kuponu5 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuWrzesień 2023

Szczegóły poszczególnych promocji opisujemy w dalszej części artykułu. Opisujemy także jak użyć Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji konta w serwisie bukmachera.

Fortuna kod promocyjny

Jak odebrać bonus powitalny Fortuna?

Fortuna bonus powitalny przyzna graczom, którzy zarejestrują nowe konto i będą postępować zgodnie z regulaminem bukmachera, określającym skorzystanie z konkretnych promocji. Jak to wygląda krok po kroku? 

 • Wypełnij formularz rejestracyjny dostępny po kliknięciu w jeden z przycisków lub banerów
 • Wpisz kod FORTUNAMAX w polu “Kod promocyjny”, aby skorzystać ze wszystkich promocji powitalnych
 • Zweryfikuj w pełni konto – poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości – aby otrzymać freebet bez depozytu 20 PLN
 • Dokonaj pierwszej wpłaty, aby odegrać freebet z depozytem w kwocie 15 PLN (bonus powitalny Fortuna z kodem MECZYKI)
 • Wytypuj pierwszy kupon za środki własne, w razie porażki otrzymasz cashback do 100 PLN
 • Wytypuj pierwszy kupon za środki własne po 72h od rejestracji, w razie porażki otrzymasz cashback do 200 PLN
 • Wytypuj pierwszy kupon za środki własne po 144h od rejestracji, w razie porażki otrzymasz cashback do 300 PLN
 • Udostępnij kupon w sekcji „Strefa Kuponów” aby odebrać bonus 5 PLN

Fortuna bonus powitalny 640 PLN

Rejestrując się u bukmachera gracz może uzyskać bonusy powitalne do 640 PLN. Fortuna kod promocyjny o treści FORTUNAMAX pozwala na zwiększenie standardowej oferty na start, która wynosi 620 PLN. Powitalny pakiet na start składa się z kilku promocji, które szczegółowo opisujemy w kolejnych akapitach.

Fortuna bonus na zakład bez ryzyka 100 PLN

Fortuna bonus powitalny na zakład bez ryzyka przyznaje dla pierwszego kuponu w historii konta, który powinien zostać wytypowany ze środków własnych. Bonus zostanie przyznany, jeśli zakład zostanie rozliczony jako przegrany. Warunki bonusu są następujące:

 • Bukmacher przyzna 100% stawki do 100 PLN
 • Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna
 • Kurs kuponu jest dowolny

W razie poprawnego typowania premierowego kuponu gracz uzyskuje pełną wygraną, a bonus nie wchodzi w życie.

Fortuna bonus na zakład bez ryzyka 200 PLN

Kolejny bonus Fortuna w formie zakładu bez ryzyka dostępny jest na pierwszy kupon wytypowany po 72 godzinach (3 dniach) od rejestracji konta w serwisie bukmachera. Analogicznie jak w przypadku pierwszego z dostępnych zakładów bez ryzyka, kupon biorący udział w promocji powinien być wytypowany ze środków własnych, a ogólne zasady – poza wartością bonusu – pozostają bez zmian:

 • Bukmacher przyzna 100% stawki do 200 PLN
 • Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna
 • Kurs kuponu jest dowolny

W razie poprawnego typowania premierowego kuponu gracz uzyskuje pełną wygraną, a bonus nie wchodzi w życie.

Fortuna bonus na zakład bez ryzyka 300 PLN

Ostatni z powitalnych zakładów bez ryzyka bukmacherzy przyznaje na pierwszy kupon postawiony po 144 godzinach (6 dniach) od momentu założenia konta. Przypominamy, że podczas rejestracji można wpisać Fortuna kod promocyjny: FORTUNAMAX. Zakład bez ryzyka po raz kolejny typujemy ze środków własnych i działa on następująco:

 • Bukmacher przyzna 100% stawki do 300 PLN
 • Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna
 • Kurs kuponu jest dowolny

W razie poprawnego typowania premierowego kuponu gracz uzyskuje pełną wygraną, a bonus nie wchodzi w życie.

Fortuna darmowy zakład 20 PLN

Fortuna bonus powitalny bez depozytu przyzna już za samą rejestrację i weryfikację konta. Darmowy zakład ma wartość 20 PLN i można z niego skorzystać w określony sposób:

 • Freebet można dzielić na kilka zakładów
 • Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
 • Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna
 • Kurs kuponu jest dowolny

Jeśli zakład wytypowany za freebet będzie wygrany, to na konto gracza trafi wartość netto kuponu, czyli jego wartość pomniejszona o stawkę.

Fortuna darmowy zakład 15 PLN (tylko z kodem promocyjnym)

Gracz otrzyma również drugi darmowy zakład, jeśli przygotowany dla bukmachera Fortuna kod promocyjny o treści FORTUNAMAX zostanie wpisany podczas rejestracji. Wartość tego freebetu to 15 PLN. Zasady wykorzystania są podobne:

 • Freebet można dzielić na kilka zakładów
 • Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
 • Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna
 • Kurs kuponu jest dowolny

Jeśli zakład wytypowany za freebet będzie wygrany, to na konto gracza trafi wartość netto kuponu, czyli jego wartość pomniejszona o stawkę.

Fortuna bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN

W Fortunie można uzyskać również bonus o wartości 5 PLN za udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów”. Bonus otrzymamy za pierwszy kupon, który udostępnimy. Jak to zrobić? Po wysłaniu kuponu wystarczy kliknąć w przycisk „Udostępnij” lub znaleźć swój zakład w zakładce „Kupony” i wybrać opcję „Udostępnij w Strefie Kuponów”.

Fortuna przyzna bonus w formie punktów FKP, które wymienimy na darmowy zakład o wartości 5 PLN.

Fortuna kod promocyjny na bonusy

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Jak prawidłowo użyć kod promocyjny Fortuna? Przypominamy, że jego treść to FORTUNAMAX. Kod należy wpisać w stosownym okienku podczas rejestracji konta w serwisie bukmachera. Proces rejestracyjny – krok po kroku – opisujemy poniżej.

Jak zarejestrować konto w Fortunie z kodem ?

Fortuna kod promocyjny o treści FORTUNAMAX wpiszemy podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, do którego możemy przenieść się klikając w jeden z linków lub banerów w tekście.

Gracz ma do wyboru dwie ścieżki rejestracji:

 • Standardowy formularz rejestracyjny
 • Rejestracja poprzez profil w banku
Fortuna kod promocyjny - rejestracja etap 1

Wybierając rejestrację poprzez profil bankowy nie musimy ręcznie wpisywać wszystkich danych. Jeśli jednak preferujemy standardową opcję wypełnienia formularza, to zrobimy to w kilku krokach.

Fortuna rejestracja z kodem – dane logowania

Wypełnienie tradycyjnego formularza, gdzie w dalszym kroku wpisujemy także Fortuna kod promocyjny, zaczynamy od uzupełnienia danych logowania.

Fortuna kod promocyjny - rejestracja etap 2

Mowa tu o podstawowych informacjach, takich jak: pseudonim, adres e-mail, hasło czy numer telefonu oraz kod PIN (wysłany na wskazany numer).

Fortuna rejestracja z kodem – dane personalne

Kolejnym krokiem będzie wpisanie danych personalnych, które pozwolą na weryfikację danych użytkownika.

Fortuna kod promocyjny - rejestracja etap 3

Rejestrując się w Fortunie należy wpisać swoje imię i nazwisko, a także numer pesel.

Fortuna rejestracja z kodem – kod promocyjny

Fortuna kod promocyjny wpiszemy na kolejnej stronie formularza rejestracyjnego. Przypominamy, że jego treść to FORTUNAMAX. Chęć odbioru bonusu potwierdzamy zaznaczając checkbox.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Prawidłowo wpisany kod promocyjny pozwala uzyskać najwyższy bonus powitalny o wartości 640 PLN.

Fortuna rejestracja z kodem – zgody marketingowe

Jeśli uzupełniliśmy Fortuna kod promocyjny, to pora przejść do ostatniej zakładki w formularzu. Tam gracz może zaznaczyć kanały komunikacji, którymi bukmacher będzie informował o swojej ofercie i promocjach. Dostępne są opcje kontaktu przez SMS i e-mail.

Dodatkowo na koniec należy potwierdzić zapoznanie się z regulaminem i potwierdzić, że skończyliśmy 18 lat. 

Fortuna rejestracja z kodem

Po prawidłowym przejściu przez proces rejestracji trzeba jeszcze zweryfikować konto. Aby to zrobić, należy przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Weryfikacja powinna zająć około kilkunastu minut.

Trzeba pamiętać, że bez wykonania pełnej weryfikacji konta nie będzie możliwa wypłata pieniędzy wygranych nawet jeśli Fortuna kod promocyjny wpiszemy podczas rejestracji.  

Bonusy z kodem promocyjnym Fortuna – jak obrócić?

Fortuna bonus powitalny, a właściwie cały pakiet bonusowy o wartości 640 PLN, przyzna graczom, którzy wpisali kod promocyjny. Jak obrócić poszczególne bonusy u tego bukmachera? Przypominamy, że na start dostępne są zakłady bez ryzyka (cashback) oraz darmowe zakłady (freebet).

Fortuna bonus powitalny – zakład bez ryzyka

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, w Fortunie można uzyskać trzy zakłady bez ryzyka na start. Warunki obrotu każdym z tych bonusów są takie same, a właściwie trzeba stwierdzić, że ich nie ma. Zakłady bez ryzyka są bowiem bonusami bez obrotu.

Oznacza to, że jeśli kupon objęty cashbackiem będzie przegrany, to środki – do określonej warunkami promocji kwoty – wrócą od razu na konto depozytowe gracza i są do jego dyspozycji w dowolny sposób. 

Fortuna bonus powitalny – darmowy zakład

Kolejnym elementem powitalnego pakietu u bukmachera są darmowe zakłady. Fortuna kod promocyjny, użyty podczas rejestracji konta, pozwala uzyskać freebet po pierwszej wpłacie. Dostępny jest też darmowy zakład za rejestrację konta. Wartości freebetów to 15 i 20 PLN, a także 5 PLN za udostępnienie kuponu.

Co ważne, za freebet wystarczy zagrać (wartość darmowego zakładu można rozdzielić na kilka kuponów) a samą wygraną nie trzeba dodatkowo obracać. Na konto gracza – w przypadku prawidłowego typu – trafi wartość kuponu pomniejszona o jego stawkę.

Oferta Fortuny – promocje

Wiemy już, że Fortuna kod promocyjny na powitalne bonusy przygotowała dla graczy. Na tym jednak nie kończy się oferta bonusowa bukmachera. Czy Fortuna przygotowała inne promocje i ma wyróżniające się na rynku produkty? O tym piszemy poniżej, prezentując przykładowe elementy stałej oferty bonusowej w Fortunie. Opisujemy też najważniejsze produkty dostępne dla typerów.

Fortuna bonus AKO

Bonus Fortuna na kupony wielokrotne, to promocja dla graczy, którzy lubią grać tzw. taśmy, czyli kupony składające się z wielu zakładów. W tym przypadku co najmniej 5.

Aby skorzystać z tego bonusu Fortuna kod promocyjny nie jest wymagany, jest to stała promocja dedykowana wszystkim zarejestrowanym graczom. Co więcej, typy można tworzyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, a także w punktach stacjonarnych bukmachera. Po spełnieniu odpowiednich warunków, które zostały określone w regulaminie, typerzy mogą liczyć na zwiększenie swojej wygranej od 7% do nawet 50%.

Jak już wspomnieliśmy, na kuponie musi się znaleźć przynajmniej 5 zdarzeń, a im większy kupon, tym większy bonus. Stawki zaczynają się bowiem od 7% w przypadku 5 typów, a kończą na 50% przy 14. i więcej. Podstawowym warunkiem jest to, że każdy pojedynczy zakład nie może mieć mniejszego kursu niż 1.30. Jeśli tak się stanie, kupon automatycznie zostaje wykluczony z uczestnictwa w promocji.

Tabela ze stawkami w ramach Fortuna Bonus AKO prezentuje się następująco:

 • 5 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 7% do wygranej
 • 6 zdarzeń – dodatkowe 10% do wygranej 
 • 7 zdarzeń – dodatkowe 15% do wygranej
 • 8 zdarzeń – dodatkowe 20% do wygranej 
 • 9 zdarzeń – dodatkowe 25% do wygranej
 • 10 zdarzeń – dodatkowe 30% do wygranej
 • 11 zdarzeń – dodatkowe 35% do wygranej
 • 12 zdarzeń – dodatkowe 40% do wygranej
 • 13 zdarzeń – dodatkowe 45% do wygranej
 • 14 i więcej zdarzeń – dodatkowe 50% do wygranej

Fortuna bonus bez podatku (Happy Hours)

Promocja Happy Hours u tego bukmachera, oferowana jest stałym klientom i ponownie Fortuna kod promocyjny nie jest wymagany, aby móc z niej skorzystać. Na czym polega ta forma bonusu od Fortuny? Dzięki niej, w określonych dniach i godzinach, można grać bez konieczności opłacenia podatku od obrotu w grach hazardowych, który wynosi 12%. Oferta dotyczy wybranych rynków typów.

Co to właściwie oznacza? Zamiast współczynnika x 0,88 (po odjęciu 12% podatku), bukmacher przyznaje współczynnik x 1.00, dzięki czemu typerzy otrzymują premię do zawartego zakładu w wysokości 14%. Na rozliczeniu kuponu pojawia się bonus w wysokości kursu 1.14, dzięki czemu wygrana będzie odpowiednio wyższa.

Bonus zostanie przypisany automatycznie do każdego kuponu spełniającego warunki udziału w promocji:

 • Minimalnie 3 zdarzenia na kuponie
 • Minimalny kurs zdarzenia to 1.30
 • Stawka zakładu co najmniej 2 PLN
 • Oferta prematch i/lub live

Klub lojalnościowy Fortuna Klub Plus 

Pierwszą styczność z punktami Fortuna Klub Plus nowy klient będzie miał podczas wykorzystywania darmowego zakładu, który można otrzymać m.in. wpisując Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji.

Jak działalność programu lojalnościowego wygląda w praktyce? Premie przyznawane są aktywnym graczom, bowiem im większa liczba zakładów, tym szybciej rosną punkty. Fortuna nalicza je za każdy wysłany kupon, a za każde 2 zł przeznaczone na typowanie, użytkownicy otrzymują 1 punkt. Jednego dnia można otrzymać maksymalnie 300 punktów, nawet jeśli suma stawek wyniesie więcej, niż 600 zł. Poniższe zestawienie prezentuje jak wygląda zależność między wydaną kwotą na zakłady, a zgarniętymi punktami:

 • 10 zł – bonus 5 punktów FKP
 • 20 zł – bonus 10 punktów FKP
 • 50 zł – bonus 25 punktów FKP
 • 100 zł – bonus 50 punktów FKP
 • 200 zł – bonus 100 punktów FKP
 • 500 zł – bonus 250 punktów FKP
 • 600 zł – bonus 300 punktów FKP
 • 600+ zł – bonus 300 punktów FKP

Bukmacher w regulaminie informuje również, że może przyznawać punkty na innych zasadach, niż te opisane powyżej. Dodaje także adnotację, która wydaje się oczywista – zakłady anulowane lub nierozliczone, nie zostaną zaliczone do klasyfikacji. Natomiast uzbierane “oczka” nie mają określonego terminu ważności, chyba że konto klienta zostanie zamknięte, co na pewno jest pozytywną informacją dla graczy.

Zgromadzone punkty gracze mogą wykorzystać m.in na:

 • Darmowe zakłady
 • Bonusy dostępne w katalogu
 • Bonusy kursowe

Fortuna zakłady bukmacherskie

Bukmacher ma w swojej ofercie wiele wydarzeń, jakie mogą obstawiać zarówno nowi gracze, wykorzystujący swój Fortuna kod promocyjny na bonusy, jak i doświadczeni typerzy. Każdy fan sportu znajdzie coś dla siebie. Chociaż w Fortunie można typować nie tylko wydarzenia sportowe. O szczegółach piszemy w kolejnych akapitach tego tekstu.

Fortuna rodzaje zakładów

Bukmacher Fortuna bonus powitalny, a także ofertę zakładów bukmacherskich, dodatkowo wspomaga swoimi flagowymi produktami. Chodzi tu przede wszystkim o dostępne opcje typowania. Poza prostym zakładem, gracze mogą skorzystać z kilku innych możliwości:

 • SOLO – kupon zawierający jedno zdarzenie
 • AKO – kupon zawierający dwa lub więcej zdarzeń
 • MaxiKombi – kupon zawierający kombinację zakładów SOLO i/lub AKO
 • Bezpieczny – kupon rozstrzygany jako wygrany nawet przy jednym błędnym typie
 • BetBuilder – kupon łączący wiele zakładów na jeden mecz

Jak typować kupony w Fortunie? Szczegóły opiszemy szerzej nieco później.

Zakłady bukmacherskie (pre-match)

Najbardziej rozbudową ofertę zakładów bukmacher przygotował na piłką nożną, ponadto użytkownicy mogą znaleźć w Fortunie zdarzenia z takich dyscyplin sportu jak, m.in.: 

 • Tenisa ziemnego
 • Hokeja na lodzie
 • Koszykówki
 • Siatkówki
 • Piłki ręcznej
 • Żuża
 • MMA
 • Skoków narciarskich
 • Biathlonu
 • Narciarstwa alpejskiego
 • Badmintona
 • Bandy
 • Baseballa
 • Boksu
 • Futsalu
 • Golfa
 • Hokeja na trawie
 • Krykieta
 • Lacrosse’a
 • Dartów
 • Piłki wodnej
 • Rugby
 • Snookera
 • Squasha
 • Szachów
 • Tenisa stołowego
 • E-sportu (Counter Strike’a, League of Legends, Doty czy Call of Duty)

Chętni odnajdą również zakłady niezwiązane ze sportową rywalizacją, a dotyczących np. polityki, rozrywki czy społeczeństwa.

Zakłady LIVE

Fortuna bonus powitalny pozwala również wykorzystać na typowanie zakładów LIVE, w trakcie których kursy zmieniają się na bieżąco. Sporą część spotkań, jakie znajdują się w ofercie przedmeczowej, spotkamy także i tutaj. Najwięcej zdarzeń do postawienia na żywo dotyczy takich dyscyplin jak piłka nożna, tenis ziemny, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, tenis stołowy, skoki narciarskie czy e-sport. 

Obstawianie wydarzeń w trakcie ich trwania pozwala dobrze ocenić sytuację, którą śledzi się na bieżąco, a także gwarantuje szybsze rozstrzygnięcie kuponu. Dzięki prostej w obsłudze stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej, można to robić prawie przez cały czas trwania meczu, nie odrywając się od widowiska. Wystarczy połączenie z siecią. 

Bet on Games (gry karciane)

W Fortunie dostępne są także zakłady na wirtualne gry karciane, które znajdziemy w zakładce Bet on Games. Gracze mogą w czasie rzeczywistym zawierać zakłady online na kilka dostępnych tytułów gier, którymi są:

 • Poker
 • Dragon & Tiger
 • Baccarat

W stosownej zakładce gracze, poza samą możliwością typowania gier karcianych, znajdą również zasady i regulamin dla każdej z przygotowanych gier. Każda z tzw. karcianek posiada wiele dostępnych typów zakładów, które można typować 24/7. Jeśli dołączymy do gry w trakcie trwania rundy, to należy poczekać na kolejne rozdanie, aby móc wnieść zakład.

Fortuna bonus powitalny a także zgromadzone przez graczy punkty FKP nie obowiązują na typowanie zakładów w Bet on Games.

Wirtualne sporty

Sporty wirtualne to ostatnia z kategorii zakładów dostępnych u bukmachera. W Fortunie można znaleźć kilka, dostępnych 24/7 dyscyplin dostępnych dla typerów:

 • Piłka nożna
 • Piłka nożna plus
 • Piłka nożna MŚ
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów
 • Samochody

Typowanie sportów wirtualnych podobne jest do obstawiania zakładów LIVE, z tą jednak różnicą, że rozgrywka odbywa się poprzez wyliczenia algorytmu, nie zaś w realnym świecie. Jak najbardziej realne są jednak zakłady, który można typować. Fortuna bonus powitalny nie obowiązuje na typowanie zakładów z kategorii Wirtualne Sporty.

Dlaczego warto wykorzystać Fortuna kod promocyjny?

Fortuna kod promocyjny o treści FORTUNAMAX pozwala uzyskać najwyższy na rynku bonus powitalny u tego bukmachera. Przypominamy, że rejestrując się z podanym kodem, gracz ma prawo odebrać bonusy o łącznej wartości 640 PLN, podczas gdy standardowa oferta to 620 PLN.

Wyłącznie z kodem promocyjnym Fortuna dostępny jest darmowy zakład (freebet) o wartości 15 PLN przy pierwszej wpłacie. Ponadto gracze mogą skorzystać z trzech zakładów bez ryzyka – 100, 200 i 300 PLN oraz freebetu bez depozytu w kwocie 20 PLN na start. Dodatkowym bonusem jest 5 PLN za udostępnienie kuponu.

Jak postawić zakład w Fortunie?

Jeśli założymy już konto, wpisując Fortuna kod promocyjny za który odbierzmy bonus powitalny, to możemy przystąpić do typowania zakładów u bukmachera. Jak wytypować kupon u bukmachera? Prezentujemy to na podstawie strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej.

Fortuna stawianie zakładu na stronie internetowej

Postawienie kuponu na stronie internetowej odbywa się w kilku prostych krokach. Na początku rzecz jasna należy znaleźć interesujące nas zdarzenia (lub zdarzenia). Możemy to zrobić za pomocą wyszukiwarki lub wybierając dany mecz z listy.

Następnie należy kliknąć w kurs oznaczający wybrane przez nas rozstrzygnięcie. Wówczas po prawej stronie witryny ukaże nam się zakład z określonym przez nas zdarzeniem. Jeśli chcemy dodać kolejne zakłady – czyli postawić kupon wielokrotny (AKO) – robimy to w taki sam sposób.

Fortuna kupon z kodem promocyjnym

W polu wirtualnego kuponu należy jeszcze określić stawkę zakładu, a następnie nacisnąć przycisk „Zagraj”. Wówczas kupon będzie wysłany. Gracz przed zatwierdzeniem wie, jaka jest potencjalna wygrana, ile punktów FKP otrzyma za wysłany kupon, a także jaka jest wartość podatku.

Fortuna stawianie zakładu w aplikacji mobilnej

Wysłanie kuponu w aplikacji mobilnej jest równie proste, co poprzez stronę internetową. Co ważne, Fortuna kod promocyjny wpisany podczas rejestracji pozwala uzyskać bonusy, które obowiązują również na typowanie w aplikacji.

Z listy zakładów wybieramy zatem interesujący nas typ, a kiedy już stworzymy kupon – np. SOLO lub AKO – przechodzimy do określenia jego stawki i zatwierdzenia zakładu.

Fortuna kupon w aplikacji z kodem

W obu przypadkach typowanie wygląda zatem bardzo podobnie. Zatwierdzenie kuponu w aplikacji mobilnej odbywa się poprzez kliknięcie przycisku „Zagraj” ze wskazaniem określonej przez gracza stawki zakładu.

Fortuna – wpłaty i wypłaty 

Bukmacher Fortuna przygotował wiele możliwości przeprowadzania transakcji na koncie depozytowym. Przypominamy, że na start Fortuna bonus powitalny bez depozytu przyznaje w wysokości 20 PLN. Jeśli jednak chcemy skorzystać z pozostałych promocji, to wpłata środków na konto i tak nas czeka. Poniżej prezentujemy dostępne formy dokonywania wpłat, a także ich minimalne kwoty.

Forma płatnościMinimalna wartość
Visa/Visa Electron1 PLN
Mastercard/Maestro1 PLN
BLIK1 PLN
Apple Pay1 PLN
Przelewy bankowe1 PLN
PayU1 PLN
tPay1 PLN

Bukmacher przygotował opcje dokonywania wpłat za pomocą internetowych systemów płatności, jak PayU, tpay czy BLIK, kart płatniczych Visa i MasterCard, oraz banków:

 • PKO
 • Bank Pekao
 • Santander
 • Alior Bank
 • ING
 • Bank Millennium
 • mBank
 • Getin Bank
 • BOŚ Bank
 • PBS Bank
 • Inteligo
 • Idea Bank
 • Noble Bank
 • Credit Agricole
 • BNP Paribas
 • Nest Bank
 • Plus Bank

Minimalna wpłata na konto depozytowe wynosi 1 zł, a maksymalna to 100 000 zł. Najczęściej wymienione banki działają całą dobę, a poza tym oferują one księgowość online, dlatego konto depozytowe powinno zostać zasilone w ciągu kilku minut. 

Jak wyglądają wypłaty w Fortunie?

Gracz może wypłacić zgromadzone na koncie środki wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, na podany podczas rejestracji konta stałego numer rachunku. Fortuna informuje, że wypłaty zaczynają się od 2 PLN, a czas trwania waha się między 1-2 dniami i zależy od długości księgowania w banku klienta. 

Warto pamiętać, że rejestrując konto (Fortuna kod promocyjny o treści FORTUNAMAX pozwala uzyskać bonus powitalny) musimy dokonać jego weryfikacji. Bez tego wypłaty środków na rachunek bankowy nie będą możliwe.

Fortuna – aplikacja mobilna

Korzystanie z oferty bukmachera na urządzeniach mobilnych znacząco ułatwia aplikacja mobilna Fortuna. Ta dostępna jest na wiodące systemy operacyjne: Android i iOS.

Aplikacja mobilna Fortuna zapewnia dostęp do pełnej oferty bukmachera, a także gwarantuje szereg innych funkcjonalności, jak choćby:

 • Ponad 40 dyscyplin dostępnych w ofercie zakładów
 • Oferta zakładów LIVE
 • Szybkie wpłaty i wypłaty środków
 • Dostęp do statystyk
 • Transmisje wybranych wydarzeń na żywo
 • Powiadomienia o promocjach i wynikach
 • Dostęp do bonusów w stałej ofercie
 • Możliwość typowania za Fortuna bonus powitalny

Fortuna – informacje o bukmacherze 

Kod promocyjny Fortuna o treści FORTUNAMAX pozwala uzyskać najwyższy na rynku Fortuna bonus powitalny o wartości 640 PLN.

Fortuna jest jednym z najstarszych bukmacherów w naszym kraju. Powstała w 1996 r. pod nazwą Profesjonał, który działał do 2008 r. Wówczas w związku ze zmianami właścicielskimi nastąpił rebranding i całość funkcjonuje pod szyldem znanym do dziś. Bukmacher, od 2013 roku posiada także licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności w internecie.

W sieci firma jest bardzo aktywna. Posiada konta na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz YouTube. Kooperuje ze znanymi ekspertami piłkarskimi, wśród których wymienić możemy Tomasza Ćwiąkałę czy Andrzeja Twarowskiego.

Fortuna wspiera polski sport. To sponsor główny piłkarskiej sekcji Legii Warszawa. Również w zakresie sponsoringu współpracuje z Miedzią Legnica, Radomiakiem Radom, koszykarską sekcją Legii, jest tytularnym sponsorem rozgrywek Fortuna 1. Ligi i Fortuna Pucharu Polski. Współpracuje także ze PGE Ekstraligą i federacją KSW oraz rozgrywkami Playarena.

FAQ

Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Dostępny dla bukmachera Fortuna kod promocyjny ma treść FORTUNAMAX. Jego użycie podczas rejestracji pozwala uzyskać najwyższy, dostępny bonus powitalny dla nowych graczy.

Jaki jest Fortuna bonus powitalny?

Rejestrując się z kodem promocyjnym otrzymać można bonusy powitalne Fortuna o łącznej wartości 640 PLN. W skład promocji na start wchodzą trzy zakłady bez ryzyka (do 100, do 200 i do 300 PLN) oraz dwa darmowe zakłady. Freeebet bez depozytu 20 PLN, dostępny tylko z kodem freebet 15 PLN a także freebet 5 PLN za udostępnienie kuponu.