Fortuna kod promocyjny | Najwyższy bonus na start 335 PLN

Kod promocyjny Fortuna to: FORTUNAMAX. Wpisany przy rejestracji aktywuje najwyższy bonus powitalny do 335 zł.
Kod bonusowy FORTUNAMAX

Kod promocyjny Fortuna pozwala aktywować powitalne bonusy bukmacherskie przy okazji zakładania konta. Jaki bonus Fortuna przygotowała dla rejestrujących się graczy? Szczegóły oferty bukmachera prezentujemy poniżej.

Jaki jest Fortuna kod promocyjny maj 2024?

Fortuna kod promocyjny to: FORTUNAMAX. Za wpisanie go podczas rejestracji nowego konta Fortuna przyzna bonusy powitalne o łącznej wartości 335 PLN. To trzy zakłady bez ryzyka i bez obrotu oraz darmowe zakłady.

Typ bonusu FortunaFortuna Bonus
Fortuna kod promocyjnyFORTUNAMAX
Zakłady bez ryzyka300 PLN
Darmowe zakłady30 PLN
Udostępnienie kuponu5 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuMaj 2024

Szczegóły poszczególnych promocji opisujemy w dalszej części tego tekstu. Opisujemy także jak użyć w Fortunie kod promocyjny podczas rejestracji konta w serwisie bukmachera.

Fortuna kod promocyjny

Jak odebrać bonus powitalny Fortuna?

Fortuna bonus powitalny przyzna graczom, którzy zarejestrują nowe konto i będą postępować zgodnie z regulaminem bukmachera, określającym skorzystanie z konkretnych promocji.

Jak to wygląda krok po kroku? Poniżej prezentujemy, jak skorzystać ze wszystkich bonusów Fortuny dostępnych z kodem:

 • Wypełnij formularz rejestracyjny dostępny po kliknięciu w jeden z przycisków w tekście
 • Wpisz kod FORTUNAMAX w polu “Kod promocyjny”, aby skorzystać ze wszystkich promocji powitalnych
 • Zweryfikuj konto – poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości – aby otrzymać freebet bez depozytu 20 PLN
 • Dokonaj pierwszej wpłaty, aby odebrać freebet z depozytem w kwocie 10 PLN (bonus powitalny Fortuna jedynie z kodem, np. FORTUNAMAX)
 • Wytypuj pierwszy kupon za środki własne, w razie porażki otrzymasz cashback do 100 PLN
 • Wytypuj drugi kupon za środki własne, w razie porażki otrzymasz cashback do 100 PLN
 • Wytypuj trzeci kupon za środki własne, w razie porażki otrzymasz cashback do 100 PLN
 • Udostępnij kupon w sekcji „Strefa Kuponów” aby odebrać bonus 5 PLN

Jaki jest Fortuna bonus powitalny 335 PLN?

Rejestrując się u bukmachera gracz może uzyskać bonusy powitalne do 335 PLN. Fortuna kod promocyjny o treści FORTUNAMAX przygotowała dla czytelników Bet.pl. Jego użycie pozwala na zwiększenie standardowej oferty na start, która bez kodu wynosi 325 PLN.

Powitalny pakiet bonusowy składa się z kilku promocji, które szczegółowo opisujemy w kolejnych akapitach.

Fortuna bonus bez ryzyka do 300 PLN

Nowi gracze Fortuny skorzystają z zakładów bez ryzyka na trzy pierwsze kupony po rejestracji. Łączna wartość zwrotu wyniesie 300 PLN (3x 100 PLN) i w razie porażki środki trafią z powrotem na konto główne. Oto warunki i zasady cashbacków powitalnych w Fortunie.

Zakład bez ryzyka na 1. kupon do 100 PLN

Fortuna bonus powitalny na zakład bez ryzyka przyznaje dla pierwszego kuponu w historii konta, który powinien zostać wytypowany ze środków własnych. Bonus zostanie przyznany, jeśli zakład zostanie rozliczony jako przegrany. Warunki bonusu są następujące:

 • Bukmacher przyzna 100% stawki do 100 PLN
 • Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna
 • Kurs kuponu jest dowolny

Jeśli nasz kupon okaże się przegrany, to bukmacher zwróci pełną stawkę zakładu do maksymalnie 100 PLN. Bonus aktywny jest 48 godzin od momentu jego przyznania, a czas na rozliczenie kuponu to siedem dni.

Zakład bez ryzyka na 2. kupon do 100 PLN

Kolejny bonus Fortuny w formie zakładu bez ryzyka dostępny jest na drugi kupon wytypowany w ciągu maksymalnie 48 godzin od rejestracji konta w serwisie bukmachera. Analogicznie jak w przypadku pierwszego z dostępnych zakładów bez ryzyka, kupon biorący udział w promocji powinien być wytypowany ze środków własnych, a ogólne zasady – poza wartością bonusu – pozostają bez zmian:

 • Bukmacher przyzna 100% stawki do 100 PLN
 • Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna
 • Kurs kuponu jest dowolny

W razie poprawnego typowania premierowego kuponu gracz uzyskuje pełną wygraną, a jeśli zakład będzie przegrany to otrzyma zwrot.

Zakład bez ryzyka na 3. kupon do 100 PLN

Ostatni z powitalnych zakładów bez ryzyka bukmacherzy przyznaje na trzeci kupon postawiony od momentu założenia konta. Przypominamy, że podczas rejestracji w Fortunie kod promocyjny o treści FORTUNAMAX wpiszemy w formularzu. Zakład bez ryzyka po raz kolejny obowiązuje na kuponie zagranym ze środków własnych i działa on następująco:

 • Bukmacher przyzna 100% stawki do 100 PLN
 • Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna
 • Kurs kuponu jest dowolny

W razie poprawnego typowania kuponu objętego promocją gracz uzyskuje pełną wygraną, a jeśli obstawi błędnie otrzyma pełny zwrot stawki do 100 PLN.

Fortuna bonus freebet 35 PLN

Drugą częścią promocji powitalnej Fortuny są freebety. Na nowych graczy czekają łącznie trzy darmowe zakłady, które dają dodatkowe 35 PLN do wykorzystania na typowanie zakładów u bukmachera.

Fortuna darmowy zakład 20 PLN

Fortuna bonus powitalny bez depozytu przyzna już za samą rejestrację i weryfikację konta. Darmowy zakład ma wartość 20 PLN w formie punktów FKP. Można z niego skorzystać w określony sposób:

 • Freebet można dzielić na kilka zakładów
 • Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
 • Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna
 • Kurs kuponu jest dowolny
 • Brak daty ważności bonusu
Fortuna kod promocyjny na freebet bez depozytu

Jeśli zakład wytypowany za freebet będzie wygrany, to cała kwota trafi od razu na saldo depozytowe bez konieczności obrotu.

Fortuna darmowy zakład 10 PLN (tylko z kodem promocyjnym)

Każdy nowy gracz może otrzymać również drugi darmowy zakład. Jednym z warunków jest wpisanie kodu promocyjnego Fortuny podczas rejestracji. Wartość freebetu wynosi 10 PLN (przyznawany jest w punktach FKP), a zasady jego otrzymania i użycia są następujące:

 • Zarejestruj się z kodem (Fortuna kod promocyjny: FORTUNAMAX)
 • Wpłać pierwszy depozyt i odbierz bonus
 • Freebet można dzielić na kilka zakładów
 • Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
 • Liczba zdarzeń na kuponie jest dowolna
 • Kurs kuponu jest dowolny
 • Brak daty ważności bonusu

Jeśli zakład wytypowany za freebet będzie trafiony, to na konto gracza trafi wygrana bez konieczności obrotu.

Fortuna bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN

W Fortunie można uzyskać również bonus o wartości 5 PLN za udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów”. Bonus otrzymamy za pierwszy kupon, który udostępnimy. Jak to zrobić? Po wysłaniu kuponu wystarczy kliknąć w przycisk „Udostępnij” lub znaleźć swój zakład w zakładce „Kupony” i wybrać opcję „Udostępnij w Strefie Kuponów”.

Fortuna bonus za udostępnienie kuponu

Fortuna przyzna bonus w formie punktów FKP, które wymienimy na darmowy zakład o wartości 5 PLN. Warunki użycia freebetu są takie same, jak w przypadku promocji za kod promocyjny i rejestrację konta stałego.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Jak prawidłowo użyć kod promocyjny podczas rejestracji? Kod należy wpisać w polu „Kod promocyjny” w trzecim kroku formularza rejestracyjnego. Użycie go jest wymagane do aktywowania najwyższej wartości promocji na start w Fortunie.

Proces rejestracyjny – krok po kroku – opisujemy poniżej.

Jak zarejestrować konto w Fortunie z kodem FORTUNAMAX?

Fortuna kod promocyjny pozwala wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, do którego możemy przenieść się klikając w jeden z linków w tekście.

Gracz ma do wyboru dwie ścieżki rejestracji:

 • Standardowy formularz rejestracyjny
 • Rejestracja poprzez profil w banku
Fortuna kod promocyjny - rejestracja etap 1

Wybierając rejestrację poprzez profil bankowy nie musimy ręcznie uzupełniać wszystkich danych. Jeśli jednak preferujemy standardową opcję wypełnienia formularza, to zrobimy to w kilku krokach.

Fortuna rejestracja z kodem – dane logowania

Wypełnienie tradycyjnego formularza zaczynamy od uzupełnienia danych logowania. Bez względu na wybrany rodzaj rejestracji, Fortuna kod promocyjny pozwoli uzupełnić na stosownym etapie. Póki co jednak – skupiając się na pierwszej stronie dostępnej ankiety – wpisujemy podstawowe informacje.

Fortuna kod promocyjny - rejestracja etap 2

Mowa tu o danych, takich jak: pseudonim, adres e-mail, hasło czy numer telefonu oraz kod PIN (wysłany na wskazany numer telefonu).

Fortuna rejestracja z kodem – dane personalne

Kolejnym krokiem będzie wpisanie danych personalnych, które pozwolą na weryfikację danych użytkownika.

Fortuna kod promocyjny - rejestracja etap 3

Rejestrując się w Fortunie należy wpisać swoje imię i nazwisko, a także numer PESEL.

Fortuna rejestracja z kodem – kod promocyjny

Fortuna kod promocyjny pozwoli uzupełnić na kolejnej stronie formularza rejestracyjnego. Przypominamy, że jego treść to FORTUNAMAX. Chęć odbioru bonusu potwierdzamy zaznaczając checkbox.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Prawidłowo wpisany kod promocyjny pozwala uzyskać najwyższy bonus powitalny o wartości 335 PLN.

Fortuna rejestracja z kodem – zgody marketingowe

Jeśli uzupełniliśmy kod promocyjny od Fortuny, to pora przejść do ostatniej zakładki w formularzu. Tam możemy zaznaczyć kanały komunikacji, którymi bukmacher będzie informował o swojej ofercie i promocjach. Dostępne są opcje kontaktu przez SMS i e-mail.

Dodatkowo na koniec należy potwierdzić zapoznanie się z regulaminem i potwierdzić, że skończyliśmy 18 lat. 

Fortuna rejestracja z kodem

Po prawidłowym przejściu przez proces rejestracji trzeba jeszcze zweryfikować konto. Aby to zrobić, należy przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Weryfikacja powinna zająć około kilkunastu minut.

Trzeba pamiętać, że bez wykonania pełnej weryfikacji konta nie będzie możliwa wypłata środków. Wybierając rejestrację poprzez profil bankowy nie musimy przesyłać dodatkowo skanu dokumentu, bowiem weryfikację naszej tożsamości bukmacher potwierdzi na podstawie konta w danym banku.

Bonusy z kodem promocyjnym Fortuna – jak obrócić?

Fortuna bonus powitalny, a właściwie cały pakiet bonusowy o wartości 335 PLN, przyzna graczom którzy wpisali kod promocyjny. Jak obrócić poszczególne bonusy u tego bukmachera?

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, w Fortunie można uzyskać trzy zakłady bez ryzyka na start. Warunki obrotu każdym z tych bonusów są takie same, a właściwie trzeba stwierdzić, że takich warunków nie ma. Zakłady bez ryzyka są bowiem bonusami bez obrotu.

Oznacza to, że jeśli kupon objęty cashbackiem będzie przegrany, to środki – do określonej warunkami promocji kwoty – wrócą od razu na konto depozytowe gracza i są do jego dyspozycji w dowolny sposób. 

Kolejnym elementem powitalnego pakietu u bukmachera są darmowe zakłady, które również nie wymagają obrotu – za freebet wystarczy zagrać (wartość darmowego zakładu można rozdzielić na kilka kuponów) a samą wygraną nie trzeba dodatkowo obracać. Na konto gracza – w przypadku prawidłowego typu – trafi wartość kuponu pomniejszona o jego stawkę.

Pozostałe bonusy Fortuny

Wiemy już, że Fortuna kod promocyjny na powitalne bonusy przygotowała dla swoich nowych graczy. Na tym jednak nie kończy się oferta bonusowa bukmachera. Czy w Fortunie znajdziemy inne promocje i wyróżniające się na rynku produkty? O tym piszemy poniżej, prezentując przykładowe elementy stałej oferty bonusowej u tego operatora. Opisujemy też najważniejsze produkty dostępne dla typerów.

Fortuna bonus AKO

Bonus Fortuny na kupony wielokrotne, to promocja dla graczy, którzy lubią grać tzw. taśmy, czyli kupony składające się z wielu zakładów. W tym przypadku co najmniej 5.

Aby skorzystać z tego bonusu od Fortuny kod promocyjny nie jest wymagany. Jest to stała promocja dedykowana wszystkim zarejestrowanym graczom. Co więcej, typy można tworzyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, a także w punktach stacjonarnych bukmachera.

Jak już wspomnieliśmy, na kuponie musi się znaleźć przynajmniej 4 zdarzeń, a im większy kupon, tym większy bonus. Stawki zaczynają się od 4% w przypadku 4 typów, a kończą na 70% przy 18. i więcej. Podstawowym warunkiem jest to, że każdy pojedynczy zakład musi mieć kurs min. 1.35. Jeśli tak się stanie, kupon automatycznie zostaje wykluczony z uczestnictwa w promocji.

Fortuna kod promocyjny - AKO bonusy

Mistrzowskie Boosty

W tej promocji Fortuna łączy zdarzenie lub zdarzenia w jeden kurs i daje swoim graczom możliwość obstawienia go po wyższym przeliczniku niż w regularnej ofercie. Przykładowo, z okazji półfinałów Ligi Mistrzów można było obstawić wygraną PSG i gola Kyliana Mbappe po kursie 2.45, zamiast 1.95 w standardowym wariancie.

Fortuna bonus - mistrzowski boost

W kategorii „MISTRZOWSKI BOOST” znajdziemy codziennie jeden taki zakład. Na te zdarzenie obowiązuje limit stawki zakładu i maksymalnie można obstawić za nie więcej niż 50 PLN.

Betbuilder bez podatku

W Fortunie na obstawianie zakładów z kreatora zakładów (Betbuilder) obowiązuje promocja na grę bez podatku. Jeśli spełnimy warunki promocji, to nasze wygrane z kuponów z Betbuildera będą wyższe o 14%. Oto zasady:

 • Promocja obowiązuje w maju codziennie między godziną 00:00 a 15:00
 • Minimalny kurs zdarzenia: 1.30
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3

Podwyższenie wygranej aktywuje się automatycznie po spełnieniu warunków oferty.

Klub lojalnościowy Fortuna Klub Plus 

Pierwszą styczność z punktami Fortuna Klub Plus nowy klient będzie miał podczas wykorzystywania darmowego zakładu, który można otrzymać m.in. wpisując Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji.

Jak działalność programu lojalnościowego wygląda w praktyce? Premie przyznawane są aktywnym graczom, bowiem im większa liczba zakładów, tym szybciej rosną punkty. Fortuna nalicza je za każdy wysłany kupon, a za każde 2 PLN przeznaczone na typowanie, użytkownicy otrzymują 1 punkt. Jednego dnia można otrzymać maksymalnie 300 punktów, nawet jeśli suma stawek wyniesie więcej, niż 600 PLN. Poniższe zestawienie prezentuje jak wygląda zależność między wydaną kwotą na zakłady, a zgarniętymi punktami:

 • 10 PLN – bonus 5 punktów FKP
 • 20 PLN – bonus 10 punktów FKP
 • 50 PLN – bonus 25 punktów FKP
 • 100 PLN – bonus 50 punktów FKP
 • 200 PLN – bonus 100 punktów FKP
 • 500 PLN – bonus 250 punktów FKP
 • 600 PLN – bonus 300 punktów FKP
 • Więcej niż 600 PLN – bonus 300 punktów FKP

Bukmacher w regulaminie informuje również, że może przyznawać punkty na innych zasadach, niż te opisane powyżej. Dodaje także adnotację, która wydaje się oczywista – zakłady anulowane lub nierozliczone, nie zostaną zaliczone do klasyfikacji. Natomiast uzbierane “oczka” nie mają określonego terminu ważności, chyba że konto klienta zostanie zamknięte, co na pewno jest pozytywną informacją dla graczy.

Zgromadzone punkty gracze mogą wykorzystać m.in na:

 • Darmowe zakłady
 • Bonusy dostępne w katalogu
 • Bonusy kursowe

Szczegóły dostępne są na stronie i w aplikacji Fortuny.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Bukmacher ma w swojej ofercie wiele wydarzeń, jakie mogą obstawiać zarówno nowi gracze, wykorzystujący swój Fortuna kod promocyjny na bonusy, jak i doświadczeni typerzy. Każdy fan sportu znajdzie coś dla siebie. Chociaż w Fortunie można typować nie tylko wydarzenia sportowe. O szczegółach piszemy w kolejnych akapitach tego tekstu.

Fortuna rodzaje zakładów

Bukmacher Fortuna bonus powitalny, a także ofertę zakładów bukmacherskich, dodatkowo wspomaga swoimi flagowymi produktami. Chodzi tu przede wszystkim o dostępne opcje typowania. Poza prostym zakładem, gracze mogą skorzystać z kilku innych możliwości:

 • SOLO – kupon zawierający jedno zdarzenie
 • AKO – kupon zawierający dwa lub więcej zdarzeń
 • MaxiKombi – kupon zawierający kombinację zakładów SOLO i/lub AKO
 • Bezpieczny – kupon rozstrzygany jako wygrany nawet przy jednym błędnym typie
 • BetBuilder – kupon łączący wiele zakładów na jeden mecz lub pojedynek (np. piłkarski, NBA, NHL czy UFC)
Fortuna zakłady

Jak typować kupony w Fortunie? Szczegóły opiszemy szerzej nieco później.

Zakłady bukmacherskie (pre-match)

Najbardziej rozbudową ofertę zakładów bukmacher przygotował na piłką nożną, ponadto użytkownicy mogą znaleźć w Fortunie zdarzenia z takich dyscyplin sportu jak, m.in.: 

 • Tenisa ziemnego
 • Hokeja na lodzie
 • Koszykówki
 • Siatkówki
 • Piłki ręcznej
 • Żuża
 • MMA
 • Skoków narciarskich
 • Biathlonu
 • Narciarstwa alpejskiego
 • Badmintona
 • Bandy
 • Baseballa
 • Boksu
 • Futsalu
 • Golfa
 • Hokeja na trawie
 • Krykieta
 • Lacrosse’a
 • Dartów
 • Piłki wodnej
 • Rugby
 • Snookera
 • Squasha
 • Szachów
 • Tenisa stołowego
 • E-sportu (Counter Strike’a, League of Legends, Doty czy Call of Duty)

Chętni odnajdą również zakłady niezwiązane ze sportową rywalizacją, a dotyczących np. polityki i rozrywki.

Zakłady LIVE

Fortuna bonus powitalny pozwala również wykorzystać na typowanie zakładów LIVE, w trakcie których kursy zmieniają się na bieżąco. Sporą część spotkań, jakie znajdują się w ofercie przedmeczowej, spotkamy także i tutaj. Najwięcej zdarzeń do postawienia na żywo dotyczy takich dyscyplin jak piłka nożna, tenis ziemny, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, tenis stołowy, skoki narciarskie czy e-sport. 

Obstawianie wydarzeń w trakcie ich trwania pozwala dobrze ocenić sytuację, którą śledzi się na bieżąco, a także gwarantuje szybsze rozstrzygnięcie kuponu. Dzięki prostej w obsłudze stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej, można to robić prawie przez cały czas trwania meczu, nie odrywając się od widowiska. Wystarczy połączenie z siecią. 

Bet on Games (gry karciane)

W Fortunie dostępne są także zakłady na wirtualne gry karciane, które znajdziemy w zakładce Bet on Games. Gracze mogą w czasie rzeczywistym zawierać zakłady online na kilka dostępnych tytułów gier, którymi są:

 • Poker
 • Dragon Tiger
 • Baccarat

W stosownej zakładce gracze, poza samą możliwością typowania gier karcianych, znajdą również zasady i regulamin dla każdej z przygotowanych gier. Każda z tzw. „karcianek” posiada wiele dostępnych typów zakładów, które można typować 24/7. Jeśli dołączymy do gry w trakcie trwania rundy, to należy poczekać na kolejne rozdanie, aby móc wnieść zakład.

Fortuna bonus powitalny a także zgromadzone przez graczy punkty FKP nie obowiązują na typowanie zakładów w Bet on Games.

Wirtualne sporty

Sporty wirtualne to ostatnia z kategorii zakładów dostępnych u bukmachera. W Fortunie można znaleźć kilka, dostępnych 24/7 dyscyplin dostępnych dla typerów:

 • Piłka nożna
 • Piłka nożna plus
 • Piłka nożna MŚ
 • Rzuty karne
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów
 • Samochody

Typowanie sportów wirtualnych podobne jest do obstawiania zakładów LIVE, z tą jednak różnicą, że rozgrywka odbywa się poprzez wyliczenia algorytmu, nie zaś w realnym świecie. Jak najbardziej realne są jednak zakłady, który można typować. Fortuna bonus powitalny nie obowiązuje na typowanie zakładów z kategorii Wirtualne Sporty.

Dlaczego warto wykorzystać Fortuna kod promocyjny?

Fortuna kod promocyjny o treści FORTUNAMAX pozwala uzyskać najwyższy na rynku bonus powitalny u tego bukmachera. Przypominamy, że rejestrując się z podanym kodem, gracz ma prawo odebrać bonusy o łącznej wartości 335 PLN, podczas gdy standardowa oferta to 325 PLN.

Wyłącznie z kodem promocyjnym Fortuny dostępny jest darmowy zakład (freebet) o wartości 10 PLN przy pierwszej wpłacie. Ponadto gracze mogą skorzystać z trzech zakładów bez ryzyka – o wartości 100 PLN każdy oraz freebetu bez depozytu w kwocie 20 PLN na start. Dodatkowym bonusem jest 5 PLN za udostępnienie kuponu.

Jak postawić zakład w Fortunie?

Jeśli założymy już konto, to możemy przystąpić do typowania zakładów u bukmachera. Jak wytypować kupon w Fortunie? Prezentujemy to na podstawie strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej.

Fortuna stawianie zakładu na stronie internetowej

Postawienie kuponu na stronie internetowej odbywa się w kilku prostych krokach. Na początku rzecz jasna należy znaleźć interesujące nas zdarzenia (lub zdarzenia). Możemy to zrobić za pomocą wyszukiwarki lub wybierając dany mecz z listy.

Następnie należy kliknąć w kurs oznaczający wybrane przez nas rozstrzygnięcie. Wówczas po prawej stronie witryny ukaże nam się zakład z określonym przez nas zdarzeniem. Jeśli chcemy dodać kolejne zakłady – czyli postawić kupon wielokrotny (AKO) – robimy to w taki sam sposób.

W polu wirtualnego kuponu należy jeszcze określić stawkę zakładu, a następnie nacisnąć przycisk „Zagraj”, wybierając saldo główne lub posiadane punkty FKP.

Fortuna kod promocyjny - kupon gracza

Gracz przed zatwierdzeniem wie, jaka jest potencjalna wygrana oraz ile punktów FKP otrzyma za wysłany kupon.

Fortuna stawianie zakładu w aplikacji mobilnej

Wysłanie kuponu w aplikacji mobilnej jest równie proste, co poprzez stronę internetową. Co ważne, Fortuna kod promocyjny wpisany podczas rejestracji pozwala uzyskać bonusy, które obowiązują również na typowanie w aplikacji.

Z listy zakładów wybieramy zatem interesujący nas typ, a kiedy już stworzymy kupon – np. SOLO lub AKO – przechodzimy do określenia jego stawki i zatwierdzenia zakładu.

Fortuna kupon w aplikacji z kodem

W obu przypadkach typowanie wygląda zatem bardzo podobnie. Zatwierdzenie kuponu w aplikacji mobilnej odbywa się poprzez kliknięcie przycisku „Zagraj” ze wskazaniem określonej przez gracza stawki zakładu.

Fortuna – wpłaty i wypłaty 

Bukmacher Fortuna przygotował wiele możliwości przeprowadzania transakcji na koncie depozytowym. Przypominamy, że na start Fortuna bonus powitalny bez depozytu przyznaje w wysokości 20 PLN. Jeśli jednak chcemy skorzystać z pozostałych promocji, to wpłata środków na konto i tak nas czeka. Poniżej prezentujemy dostępne formy dokonywania wpłat, a także ich minimalne kwoty.

Forma płatnościMinimalna wartość
Visa/Visa Electron1 PLN
Mastercard/Maestro1 PLN
BLIK1 PLN
Apple Pay1 PLN
Przelewy bankowe1 PLN
PayU1 PLN
tPay1 PLN

Bukmacher przygotował opcje dokonywania wpłat za pomocą internetowych systemów płatności, jak PayU, tpay czy BLIK, kart płatniczych Visa i MasterCard, oraz banków:

 • PKO
 • Bank Pekao
 • Santander
 • Alior Bank
 • ING
 • Bank Millennium
 • mBank
 • Getin Bank
 • BOŚ Bank
 • PBS Bank
 • Inteligo
 • Idea Bank
 • Noble Bank
 • Credit Agricole
 • BNP Paribas
 • Nest Bank
 • Plus Bank

Minimalna wpłata na konto depozytowe wynosi 1 PLN, a maksymalna to 100 000 PLN. Najczęściej wymienione banki działają całą dobę, a poza tym oferują one księgowość online, dlatego konto depozytowe powinno zostać zasilone w ciągu kilku minut. 

Jak wyglądają wypłaty w Fortunie?

Gracz może wypłacić zgromadzone na koncie środki wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, na podany podczas rejestracji konta stałego numer rachunku. Fortuna informuje, że wypłaty zaczynają się od 2 PLN, a czas trwania waha się między 1-2 dniami i zależy od długości księgowania w banku klienta. 

Warto pamiętać, że rejestrując konto (Fortuna kod promocyjny o treści FORTUNAMAX pozwala uzyskać bonus powitalny) musimy dokonać jego weryfikacji. Bez tego wypłaty środków na rachunek bankowy nie będą możliwe.

Fortuna – aplikacja mobilna

Korzystanie z oferty bukmachera na urządzeniach mobilnych znacząco ułatwia aplikacja mobilna Fortuna. Ta dostępna jest na wiodące systemy operacyjne: Android i iOS.

Aplikacja mobilna Fortuna zapewnia dostęp do pełnej oferty bukmachera, a także gwarantuje szereg innych funkcjonalności, jak choćby:

 • Ponad 40 dyscyplin dostępnych w ofercie zakładów
 • Oferta zakładów LIVE
 • Szybkie wpłaty i wypłaty środków
 • Dostęp do statystyk
 • Transmisje wybranych wydarzeń na żywo
 • Powiadomienia o promocjach i wynikach
 • Dostęp do bonusów w stałej ofercie
 • Możliwość typowania za Fortuna bonus powitalny

Fortuna – informacje o bukmacherze 

Kod promocyjny Fortuny o treści FORTUNAMAX pozwala uzyskać najwyższy na rynku Fortuna bonus powitalny o wartości 335 PLN.

Fortuna jest jednym z najstarszych bukmacherów w naszym kraju. Powstała w 1996 r. pod nazwą Profesjonał, który działał do 2008 r. Wówczas w związku ze zmianami właścicielskimi nastąpił rebranding i całość funkcjonuje pod szyldem znanym do dziś. Bukmacher, od 2013 roku posiada także licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności w internecie.

W sieci firma jest bardzo aktywna. Posiada konta na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz YouTube. Kooperuje ze znanymi ekspertami piłkarskimi, wśród których wymienić możemy Tomasza Ćwiąkałę czy Andrzeja Twarowskiego.

Fortuna wspiera polski sport, sponsorując m.in. piłkarską sekcję Legii Warszawa, Radomiaka Radom orz będąc tytularnym sponsorem rozgrywek Fortuna 1. Ligi i Fortuna Pucharu Polski. Fortuna wspiera także PGE Ekstraligą, federację KSW i Clout MMA oraz rozgrywki Playarena.

FAQ

Jaki jest Fortuna kod promocyjny?

Dostępny dla bukmachera Fortuna kod promocyjny ma treść FORTUNAMAX. Jego użycie podczas rejestracji pozwala uzyskać najwyższy, dostępny bonus powitalny dla nowych graczy.

Jaki jest Fortuna bonus powitalny?

Rejestrując się z kodem promocyjnym otrzymać można bonusy powitalne Fortuna o łącznej wartości 335 PLN. W skład promocji na start wchodzą trzy zakłady bez ryzyka (do 100 PLN każdy z nich) oraz trzy darmowe zakłady o wartości 35 PLN.