Fortuna kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna Fortuna bonus 830 PLN - należy podać kod promocyjny Fortuna przy rejestracji
zakład bez ryzyka 600 PLN + freebet 30 PLN + bonus od depozytu 200 PLN
Kod bonusowy MECZYKI

Kod promocyjny Fortuna o treści MECZYKI pozwala na skorzystanie z oferty powitalnej na łączną kwotę 830 zł. Bonus powitalny Fortuna zawiera: freebet 30 zł, cashback do 600 zł oraz bonus od depozytu do 200 zł. W artykule przedstawiamy, gdzie wpisać kod bonusowy Fortuna, aby skorzystać z całej promocji. Dodatkowo opisujemy zasady funkcjonowania (w tym obrotu) zarówno bonusów startowych Fortuny, jak i pozostałych. Przybliżamy szeroką ofertę zakładów bukmacherskich Fortuna i reguły operowania środkami przy wpłatach na konto depozytowe oraz wypłatach do banku. Poniżej prezentujemy, co gwarantuje kod promocyjny Fortuna.

Fortuna bonus z kodem promocyjnym

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera Fortuna z wykorzystaniem kodu promocyjnego:

Typ bonusu FortunaFortuna Bonus
Fortuna Kod Promocyjny do wpisaniaFORTUNAVIP
Darmowy zakład30 PLN
Zakład bez ryzyka600 PLN
Bonus od wpłaty200 PLN
Bonus na EsportBrak
Bonus na sporty wirtualneBrak
Zaproś kumpla100 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuStyczeń 2023

Fortuna kod promocyjny – gdzie wpisać kod bonusowy?

Skorzystanie z bonusu powitalnego Fortuna, jest możliwe tylko wtedy, gdy użytkownik, podczas tworzenia nowego konta na stronie internetowej bukmachera, wykorzysta kod promocyjny Fortuna o treści MECZYKI. Rejestracja nie powinna przysporzyć debiutującemu graczowi większych problemów, jednak na wszelki wypadek przeanalizujemy, jak wygląda cały proces dołączania do grona klientów firmy bukmacherskiej Fortuna. Aby bezpośrednio przenieść się na witrynę organizatora zakładów wzajemnych, można kliknąć w jeden z linków znajdujących się w tym artykule (np. KLIKNIJ TUTAJ!) lub banerów zamieszczonych w środku tekstu.

Fortuna kod promocyjny – rejestracja krok 1

Po przejściu na stronę główną bukmachera, w prawym górnym rogu typer musi odszukać zakładkę “Rejestracja”, a następnie w nią kliknąć. Na ekranie pojawi się formularz rejestracyjny, w którym podawane są następujące dane:

 • pseudonim
 • hasło
 • adres e-mailowy
 • kod PIN
 • imię
 • nazwisko
 • numer telefonu
 • numer PESEL
Fortuna rejestracja z kodem bonusowym - krok 1

Nowy klient Fortuny ma także obowiązek złożyć oświadczenie o legalności środków wykorzystywanych na grę oraz potwierdzić osiągnięcie pełnoletności. Tak jak w przypadku innych bukmacherów, tak również w Fortunie, obstawianie zakładów jest możliwe tylko wtedy, gdy gracz ukończył 18 lat.

W kroku pierwszym znajduje się również rubryka na kod bonusowy Fortuna. W to miejsce trzeba wpisać hasło MECZYKI, dzięki czemu aktywowany zostanie bonus powitalny Fortuna o łącznej wartości 2720 zł. 

Na koniec tego etapu, bukmacher prosi gracza o zaznaczenie zgód marketingowych. Specjalne treści można otrzymywać za pomocą wiadomości SMS, e-maili lub obu tych platform. Czy warto wybrać tego rodzaju opcje? Zdecydowanie tak, ponieważ bukmacher będzie mógł przesyłać graczowi informacje na temat jego konta, gry, specjalnych ofert i promocji. Może się tam znaleźć nawet kod promocyjny Fortuna, jeśli firma zdecyduje się na akcję, której celem będzie aktywizacja klientów posiadających już konto. 

Fortuna kod promocyjny – rejestracja krok 2

Po uzupełnieniu wszystkich danych z części pierwszej, na adres e-mailowy gracza zostanie przesłany link potwierdzający. Po jego użyciu należy uwierzytelnić konto poprzez podanie następujących danych osobowych: 

 • numeru konta bankowego
 • numeru dowodu osobistego
 • województwa
 • kodu pocztowego i miasta
 • ulicy i numeru domu lub lokalu
Fortuna rejestracja - krok 2

Tu również konieczne będzie wysłanie zdjęć albo skanów dokumentu tożsamości, aby potwierdzić pełnoletność. Trzeba pamiętać, że rejestracja zakończy się sukcesem tylko wtedy, gdy dowód osobisty zostanie zeskanowany z obu stron. To standardowa procedura u legalnych bukmacherów w Polsce. 

Fortuna kod promocyjny – rejestracja krok 3

W trzeciej odsłonie procesu rejestracyjnego, nowy klient zostanie poproszony o uzupełnienie czasu i limitów gry (np. okresu ile tygodniowo chce przeznaczyć na typowanie). Sztywne określenie tego pozwoli poradzić sobie w przypadku popadnięcia w nałóg, który jest straszliwą chorobą, niszczącą nie tylko zdrowie gracza, ale też jego rodziny i najbliższego otoczenia.

Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym - krok 3

Zapoznanie się z powyższymi trzema krokami pozwoli zdecydowanie szybciej stworzyć konto, a w efekcie sprawnie wykorzystać bonus powitalny Fortuna. Rejestracja konta stałego (o tym poniżej) pozwala na wypłacanie wygranych pieniędzy z salda depozytowego na konto bankowe.

Konto tymczasowe, a bonus powitalny Fortuna 

Konto tymczasowe związane jest bezpośrednio z pierwszym krokiem rejestracji na stronie bukmachera. Właśnie tam wpisywany jest kod promocyjny Fortuna o treści MECZYKI, który sprawi, że zostanie “uwolniony” bonus powitalny.

Jakie sposobności przed użytkownikiem otwiera konto tymczasowe? Po otrzymaniu bonusu powitalnego Fortuna, będzie on miał możliwość przelania pieniędzy do depozytu i obstawienia pierwszego kuponu. Przypomnijmy, że aby utworzyć konto tymczasowe, wystarczy podać takie dane jak m.in. pseudonim, adres e-mail, hasło, imię, nazwisko czy PESEL.

Na co natomiast nie pozwala nam tymczasowy status konta? Blokuje on możliwość wypłaty wygranych środków na konto bankowe. Ta opcja zostanie odblokowana po pełnej weryfikacji, czyli po utworzeniu konta stałego. 

Konto stałe i kod promocyjny Fortuna 

Pełna aktywacja konta zapewni typerowi perspektywę zawierania zakładów bez ograniczeń, a co najważniejsze, gwarantuje pewność wypłacania wygranych na konto bankowe. Dokończenie kroku drugiego, o którym wspominaliśmy wyżej, nazywamy utworzeniem konta stałego. Tak jak podanie podstawowych danych i kodu promocyjnego Fortuna kończyło część pierwszą, tak tu należy przede wszystkim przesłać fotokopię lub skan obu stron dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz podać numer rachunku bankowego, gdzie przelewane będą środki z depozytu. Trzeba pamiętać, że bez wykonania tych kilku czynności nie będzie możliwa wypłata pieniędzy wygranych np. po wykorzystaniu bonusu powitalnego Fortuna.  

Mobilna rejestracja Fortuna – kod bonusowy 

Fortuna przygotowała też dla klientów aplikację mobilną. Czy można zarejestrować się za pomocą apki bukmachera? Częściowo tak. Po jej uruchomieniu zobaczymy wyłącznie zakładkę “Zaloguj”, a po kliknięciu w nią – button “Rejestracja”. Skorzystanie z niego przeniesie użytkownika na mobilną stronę, gdzie może założyć konto i wykorzystać kod bonusowy Fortuna. Podsumowując, dokonanie rejestracji za pomocą smartfona i aplikacji jest po części możliwe. Potrzebna będzie jednak mobilna przeglądarka internetowa. W przypadku zakładania konta na telefonie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby typer mógł wykorzystać bonus powitalny Fortuna w wysokości 2720 zł.

Fortuna kod promocyjny – trzy bonusy na start 

Sporo wspominaliśmy o tym, dlaczego warto rozważyć wykorzystanie kodu promocyjnego Fortuna o treści MECZYKI. Poniżej przyjrzyjmy się temu, co użytkownik naprawdę otrzymuje w ramach tego bonusu powitalnego

W jego skład wchodzą trzy elementy: 

 • Freebet, czyli darmowy zakład w wysokości 20 zł
 • Cashback, czyli zakład bez ryzyka w wysokości 600 zł
 • Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 2100 zł

Na czym polegają te promocje, które gracz dostanie, gdy tylko wykorzysta kod bonusowy Fortuna, wpisując hasło MECZYKI w pierwszym etapie rejestracji? W tym tekście przedstawiamy, jak dokładnie prezentują się wszystkie trzy bonusy powitalne Fortuna, jak w pełni je wykorzystać i co użytkownik musi zrobić, żeby możliwa była wypłata wygranych pieniędzy na konto bankowe. 

Jak najszybciej przejść na stronę z rejestracją? Wystarczy posłużyć się jednym z banerów umieszczonych w naszym tekście. Kod promocyjny Fortuna powinien uzupełnić się wówczas automatycznie, po załadowaniu się witryny bukmachera.

Fortuna kod promocyjny – darmowy zakład (Freebet 20 zł) 

Pierwszy bonus powitalny Fortuna dla nowych użytkowników to freebet 20 zł. Czym tak naprawdę jest? Słówko freebet pochodzi z języka angielskiego i tak jak wskazuje tytuł tej sekcji, oznacza darmowy zakład. Bukmacher oferuje go po ukończeniu pełnej rejestracji, jednak aby go otrzymać, gracz nie musi zasilać depozytu. Co to oznacza? Nie ma potrzeby przelewania ani złotówki, a i tak otrzyma od firmy możliwość zakładu za 20 zł. 

W rzeczywistości typer nie otrzymuje od Fortuny żywej gotówki, a 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Zastępują one prawdziwe pieniądze i mają równowartość dokładnie 20 zł. Gracze mogą dysponować nimi jak tylko zechcą. Właściwie jedyną rzeczą, której nie mogą zrobić, jest wypłacenie ich bezpośrednio na konto bankowe. Taka możliwość nie istnieje. 

W jaki sposób więc wykorzystać środki otrzymane od bukmachera w ramach bonusu powitalnego Fortuna? 2800 punktów Fortuna Klub Plus nie musi zostać zużytych na jeden zakład. Oznacza to, że użytkownik ma pozostawioną pełną dowolność. Może raz obstawić za 20 zł, dwa razy za 10 zł, a równie dobrze dziesięciokrotnie za 2 zł. 

Wypłata tych środków, które przekazywane są po wykorzystaniu kodu promocyjnego Fortuna nie przysparza właściwie żadnych problemów. Punkty Fortuna Klub Plus przepadają w momencie wysłania kuponu. W przypadku błędnego typowania znikają one całkowicie, a gdy kupon zostanie trafiony, wówczas na saldzie głównym pojawi się wygrana. Będzie ona od razu gotowa do wypłaty lub przeznaczenia na dalszą grę. Co istotne, ta część bonusu powitalnego Fortuna nie podlega obowiązkowi obrotu na warunkach określonych przez bukmachera.

Fortuna kod promocyjny – zakład bez ryzyka (Cashback 600 zł) 

Drugi bonus powitalny Fortuna, który otrzymują nowo zarejestrowani klienci to cashback 600 zł. Czym jest cashback? Podobnie jak w przypadku freebetu, jego nazwa pochodzi z języka angielskiego i dosłownie oznacza zwrot gotówki. Jak wygląda to natomiast w branży bukmacherskiej? To dokładnie zwrot stawki przegranego zakładu.

Firma po użyciu kodu bonusowego Fortuna zwraca pieniądze za pierwszy nietrafiony kupon wysłany przez gracza po aktywowaniu jego konta. Stąd właśnie nazwa – zakład bez ryzyka – ponieważ zainwestowane środki wrócą do depozytu typera. 

Jak wygląda sprawa użycia omawianej oferty? Tak jak darmowy zakład nie wymagał wpłacenia depozytu, tak w tym przypadku jest to konieczne. Sprawa wydaje się być oczywista: żeby postawić kupon, za który stawka w przypadku niepowodzenia zostanie zwrócona, trzeba mieć na niego odpowiednie środki. Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka Fortuna, należy aktywować go w sekcji „Moje bonusy” (koniecznie przy pierwszym zalogowaniu), najpóźniej 3 dni od momentu rejestracji. 

Po wykonaniu tego obowiązku, wystarczy zawrzeć dowolny zakład. Fortuna nie wymusza ani wysokości stawki, ani kursów pojedynczych zdarzeń, ani kursu całkowitego. Można zagrać nawet za 1000 zł, jednak gracz musi mieć z tyłu głowy, że na jego konto wróci wówczas 600 zł, co jest związane z regulaminem wspomnianego bonusu powitalnego Fortuna

Gdy zawarty zakład okaże się wygrany, zainwestowane pieniądze pomnożone przez kurs całkowity wylądują na koncie. Jeśli klientowi nie powiedzie się ta sztuka, bukmacher zwraca mu stawkę. Bez konieczności płacenia obowiązkowego 12% podatku.

Przyjrzyjmy się, jak to wygląda w praktyce. Po postawieniu zakładu za 600 zł, bukmacher zwróci na konto 600 zł. Co zrobić, aby w pełni wykorzystać bonus? Obstawić za minimum 600 zł – wówczas w ramach bonusu powitalnego, Fortuna odda użytkownikowi 600 zł. 

Kwota z cashbacku nie jest związana z żadną koniecznością obrotu pieniędzmi, dlatego zwrot, który ląduje w depozycie, a nie na koncie bonusowym, można od razu wypłacić lub też przeznaczyć na kolejne zakłady u bukmachera. 

Fortuna kod promocyjny – bonus od depozytu 2100 zł 

Trzecim bonusem powitalnym Fortuna jest bonus od depozytu 100% do 2100 zł. Co to oznacza w praktyce? Bukmacher do wspomnianej wysokości, podwoi pierwszą wpłatę na konto depozytowe użytkownika. Dlatego, gdy znajdzie się tam 100 zł, otrzyma od niego drugie 100 zł i razem będzie miał 200 zł, a kiedy zdecyduje się na przelew maksymalnej kwoty – 2100 zł, dostanie od bukmachera także 2100 zł i łączna kwota do wykorzystania na grę wyniesie 4200 zł. 

Co zrobić, żeby po wykorzystaniu kodu promocyjnego Fortuna otrzymać podwojenie pierwszego depozytu? Tak jak w przypadku zakładu bez ryzyka, gracz wyraża chęć udziału w akcji promocyjnej, akceptując bonus w zakładce “Moje bonusy”, znajdującej się w panelu użytkownika. Ma na to 3 dni od chwili ukończenia rejestracji. Z kolei od momentu potwierdzenia bonusu ma kolejne 3 dni, w trakcie których musi złożyć swój pierwszy depozyt. Czas na zawarcie zakładów po umieszczeniu pierwszych środków to maksymalnie 4 doby od wpłaty.

Inaczej niż w przypadku dwóch pierwszych części bonusu powitalnego Fortuna, tutaj bukmacher wymaga obrotu środkami. Najpierw należy wykonać go pieniędzmi gracza, bowiem dopiero wtedy aktywowane zostanie podwojenie jego wpłaty.

Jak wygląda ta kwestia? Nowy użytkownik zamierzający otrzymać bonus od depozytu, musi w ciągu 30 dni dokonać czterokrotnego obrotu własnymi środkami. Przykładowo, przy wpłacie 500 zł ta wartość wynosi 2000 zł. Kupony, które wchodzić będą w skład obrotu mają zawierać przynajmniej 3 zdarzenia, a ich kurs nie może być niższy niż 1.60. 

Gdy to zadanie zostanie wykonane, wówczas uwolniony zostanie bonus od depozytu, czyli ostatnia z promocji, które gwarantuje kod bonusowy. Fortuna chce, aby także pieniądze od niej zostały wykorzystane na zakład. Tu jednak wystarczy otrzymane środki przeznaczyć na dowolny kupon. Nie ma określonej minimalnej liczby zdarzeń, ich kursów oraz kursu całkowitego. 

W analizowanym wyżej przypadku, kiedy gracz wpłaca 500 zł, powinien on obstawić zakład o kursie przynajmniej 1.14. Dlaczego? Kwota 440 zł, która jest związana z odjęciem od 500 zł podatku od gier hazardowych (12%), pomnożona przez kurs 1,14, pozwoli wygrać 501,60 zł, czyli przekroczyć wartość stawki.

Po wykorzystaniu bonusu na jednorazowy zakład, pojawią się one na koncie depozytowym i tak jak w przypadku poprzednich bonusów powitalnych Fortuna, będą gotowe do wypłaty lub przeznaczenia na dalszą grę. 

Fortuna kod promocyjny

Fortuna bonusy i promocje 

Bukmacher nie ogranicza się wyłącznie do promocji, oferowanych użytkownikom z nowymi kontami. Także i doświadczeni klienci, którzy w przeszłości wykorzystali swój bonus powitalny Fortuna, mogą liczyć na oferty skierowane bezpośrednio do nich. Co firma ma w zanadrzu dla swoich stałych graczy?

Bukmacher Fortuna – bonusy AKO

Ta promocja dotyczy zakładów wielokrotnych zwykłych, bowiem przygotowano ją dla tych, którzy na swoich kuponach umieszczają kilka lub kilkanaście zdarzeń, nierzadko puszczając bukmacherskie taśmy. 

Skorzystanie z niej jest możliwe bez konieczności używania specjalnego kodu promocyjnego Fortuna. Typy można tworzyć zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, a także w punkcie stacjonarnym. Po spełnieniu odpowiednich warunków, które zostały określone w regulaminie, typerzy mogą liczyć na zwiększenie swojej wygranej nawet o 50%.

Na kuponie musi się znaleźć przynajmniej 5 zdarzeń, a im większy kupon, tym większy bonus. Stawki zaczynają się bowiem od 7% w przypadku 5 typów, a kończą na 50% przy 14. i więcej. Podstawowym warunkiem jest to, że każdy pojedynczy zakład nie może mieć mniejszego kursu niż 1.15. Jeśli tak się stanie, kupon automatycznie zostaje wykluczony z uczestnictwa w promocji.

Tabela ze stawkami w ramach Fortuna Bonus AKO prezentuje się następująco:

 • 5 zdarzeń na kuponie – dodatkowe 7% do wygranej
 • 6 zdarzeń – dodatkowe 10% do wygranej 
 • 7 zdarzeń – dodatkowe 15% do wygranej
 • 8 zdarzeń – dodatkowe 20% do wygranej 
 • 9 zdarzeń – dodatkowe 25% do wygranej
 • 10 zdarzeń – dodatkowe 30% do wygranej
 • 11 zdarzeń – dodatkowe 35% do wygranej
 • 12 zdarzeń – dodatkowe 40% do wygranej
 • 13 zdarzeń – dodatkowe 45% do wygranej
 • 14 i więcej zdarzeń – dodatkowe 50% do wygranej

Jak te wartości będą wyglądały w przypadku konkretnej wygranej? Dla przykładu załóżmy, że gracz wygrał 100 zł, ale na jego kuponie znalazły się zdarzenia o kursie przynajmniej 1.15 i było ich minimum pięć, co pozwoli skorzystać z promocji Fortuna Bonus AKO. Ile w rzeczywistości znajdzie się na jego koncie?

 • 5 zdarzeń na kuponie: Wygrana 100 zł + Bonus 7 zł = Łączna wygrana 107 zł
 • 6 zdarzeń: Wygrana 100 zł + Bonus 10 zł = Łączna wygrana 110 zł
 • 7 zdarzeń: Wygrana 100 zł + Bonus 15 zł = Łączna wygrana 115 zł
 • 8 zdarzeń: Wygrana 100 zł + Bonus 20 zł = Łączna wygrana 120 zł
 • 9 zdarzeń: Wygrana 100 zł + Bonus 25 zł = Łączna wygrana 125 zł
 • 10 zdarzeń: Wygrana 100 zł + Bonus 30 zł = Łączna wygrana 130 zł
 • 11 zdarzeń: Wygrana 100 zł + Bonus 35 zł = Łączna wygrana 135 zł
 • 12 zdarzeń: Wygrana 100 zł + Bonus 40 zł = Łączna wygrana 140 zł
 • 13 zdarzeń: Wygrana 100 zł + Bonus 45 zł = Łączna wygrana 145 zł
 • 14 i więcej zdarzeń: Wygrana 100 zł + Bonus 50 zł = Łączna wygrana 150 zł

Im większa wygrana oraz liczba zdarzeń, tym większy łączny zysk. Niezależnie od tego za jaką stawkę wysłane zostaną kupony, bukmacher zawsze zakwalifikuje je automatycznie do promocji Fortuna bonusy AKO, gdy tylko spełnią warunki 5. zdarzeń i minimalnego kursu 1.15. Nie ma tu żadnego haczyka.

Fortuna bonus Happy Hours 

Promocja Happy Hours u tego bukmachera, oferowana jest stałym klientom, bez konieczności używania jakiegokolwiek kodu promocyjnego Fortuna. Na czym polega? Dzięki niej, w określonych godzinach, można grać bez konieczności opłacenia podatku od obrotu w grach hazardowych, który wynosi 12%. Co to właściwie oznacza? Zamiast pomnożenia stawki x 0,88, (po odjęciu 0,12 podatku), bukmacher oblicza ją jako x 1,03, dzięki czemu typerzy otrzymują premię do zawartego zakładu w wysokości 14%. Na rozliczeniu kuponu pojawia się bonus w wysokości kursu 1.14, dzięki czemu wygrana będzie odpowiednio wyższa.

Co zrobić, aby aktywować promocję Happy Hours, skoro nie wymaga ona użycia kodu bonusowego? Fortuna stawia jasne warunki. Automatyczny bonus zostanie przypisany do każdego kuponu spełniającego wytyczne danego bonusu. Jakie? Na jednym znaleźć muszą się minimum 3 zdarzenia, o minimalnym kursie 1.30. Stawka kuponu, który może wziąć udział w Happy Hours zaczyna się już od 2 zł.

Oferta Happy Hours uruchamiana jest często przy okazji różnych ważnych wydarzeń sportowych. Należą do nich mistrzostwa świata czy Europy w piłce nożnej, mecze Ligi Mistrzów, Puchar Świata w skokach narciarskich, czy różnego rodzaju weekendowe hity. To bukmacher zawsze informuje o zdarzeniach, które w danym czasie można obstawiać bez podatku, dlatego warto rozważyć śledzenie tego rodzaju komunikatów na bieżąco. Dodajmy jeszcze, że tego bonusu nie uda się połączyć z innymi ofertami: Superoferta+, Hit Dnia czy Zakład Bezpieczny, ponieważ wyklucza takie przypadki regulamin. Podobnie uniemożliwia on opcję cashoutu, czyli wcześniejszego zamknięcia zakładu. Do promocji nie zaliczają się też zakłady zawarte na Wirtualne Sporty.

Mistrzostwa Typerów Fortuna – bonusy dla najlepszych graczy

Użytkownicy mogą swoje kupony zgłaszać do Mistrzów Typerów, gdzie do wygrania są bonusy od bukmachera czy nagrody rzeczowe. Trwają one przez cały rok kalendarzowy i zawierają 12 etapów – każdy z nich równy miesiąc. Mistrzostwa są przeznaczone wyłącznie dla graczy, którzy dołączyli do klubu lojalnościowego Fortuna Klub Plus (o nim poniżej). Wykorzystanie punktów FKP z bonusu powitalnego Fortuna nie sprawi, że klient dołączy do programu.

Jak zgłosić kupon do udziału w zawodach? Nie trzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego Fortuna. Wystarczy przed jego wysłaniem zaznaczyć odpowiednie pole “Zgłoś do Mistrzostw”, które znajduje się w panelu zawierania zakładów. Z kolei gdy typer woli kupować zakłady w punktach stacjonarnych, wówczas musi zgłosić pracownikowi obsługi fakt chęci udziału. 

Co miesiąc zmieniają się wytyczne stawiane przed graczami, dlatego dobrym pomysłem będzie dokładne śledzenie warunków opisywanych przez bukmachera na stronie internetowej. Każdego miesiąca firma przygotowuje ranking, zawierający 50 najlepszych, typujących zarówno przez internet, jak i stacjonarnie. Równolegle w każdym z punktów naziemnych, tworzony jest zestawienie 5 triumfatorów. Wszyscy oni mogą liczyć na nagrody rzeczowe czy kody bonusowe Fortuna.

Jakie są warunki promocji? Maksymalny limit zgłaszanych kuponów nie może przekroczyć 100 zł w ciągu dnia. Nie ma jednak znaczenia wysokość kwot na poszczególne z nich. Gracz może raz postawić za 100 zł, albo dziesięciokrotnie za 10 zł. Do Mistrzostw nie kwalifikują się wydarzenia LIVE oraz sporty wirtualne. 

Klub lojalnościowy Fortuna Klub Plus 

Pierwszą styczność z punktami Fortuna Klub Plus nowy klient będzie miał podczas wykorzystywania darmowego zakładu w ramach bonusu powitalnego Fortuna. Aby przystąpić do klubu, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie internetowej bukmachera, w zakładce “Promocje” lub w jednym z lokali stacjonarnych. 

Jak działalność programu lojalnościowego wygląda w praktyce? Premie przyznawane są aktywnym graczom, bowiem im większa liczba zakładów, tym szybciej rosną punkty. Fortuna nalicza je za każdy wysłany kupon, a każde 2 zł przeznaczone na typowanie, użytkownicy otrzymują 1 punkt. Jednego dnia można otrzymać maksymalnie 300 punktów, nawet jeśli suma stawek wyniesie więcej, niż 600 zł. Poniższe zestawienie prezentuje korelację między wydaną kwotą na zakłady, a zgarniętymi punktami:

 • 10 zł – bonus 5 punktów FKP
 • 20 zł – bonus 10 punktów FKP
 • 50 zł – bonus 25 punktów FKP
 • 100 zł – bonus 50 punktów FKP
 • 200 zł – bonus 100 punktów FKP
 • 500 zł – bonus 250 punktów FKP
 • 600 zł – bonus 300 punktów FKP
 • 600+ zł – bonus 300 punktów FKP

Bukmacher w regulaminie informuje również, że może przyznawać punkty na innych zasadach, niż te opisane powyżej. Dodaje także adnotację, która wydaje się oczywista – zakłady anulowane lub nierozliczone, nie zostaną zaliczone do klasyfikacji. Natomiast uzbierane “oczka” nie stracą ważności i nie są odejmowane od konta wraz z końcem roku kalendarzowego, chyba że konto klienta zostanie zamknięte. Wówczas pozostające punkty zostaną wyzerowane, bez możliwości przywrócenia ich po ponownym otwarciu.

Zgromadzone punkty gracze mogą wykorzystać na:

 • Darmowe zakłady
 • Bonusy dostępne w katalogu
 • Bonusy kursowe

Dla zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty FKP.

Nieregularne promocje i bonusy Fortuna 

Bukmacher co jakiś czas przygotowuje dla swoich stałych klientów promocje o ograniczonym czasie trwania. Pokaźną liczbę minionych wydarzeń można zobaczyć w zakładce “Archiwum promocji”, którą odnajdziemy na witrynie internetowej bukmachera. Jakie z nich pojawiają się najczęściej i czy są do nich potrzebne kody promocyjne Fortuna?

Fortuna bonus Bezpiecznik

Bezpieczniki w Fortunie oznaczają grę bez ryzyka, ponieważ w przypadku nietrafienia kuponu, gracze otrzymują cashback. Jest to promocja udostępniana najczęściej podczas dużych wydarzeń sportowych (ostatnio np. KSW), a także w trakcie ligowych rozgrywek (poprzednio podczas pierwszej kolejki po przerwie zimowej w 1. lidze). Promocja dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i tych wysyłanych na żywo, a jej wykorzystanie nie będzie związane z koniecznością użycia kodu bonusowego Fortuna.

Fortuna bonus Pewniak

Inną ofertą, do której też nie potrzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego Fortuna są Pewniaki. Jest to gwarantowany bonus od bukmachera, niezależnie od tego, czy kupon okaże się wygrany czy przegrany. Warto rozważyć regularne śledzenie Pewniaków od Fortuny, ponieważ po spełnieniu indywidualnych warunków dla każdej promocji, można otrzymać pieniądze na grę. Po raz ostatni Pewniaki wiązały się z zakładami na gry karciane oraz rozgrywki Pucharu Polski.

Fortuna bonus za pierwszy depozyt

To promocja dla tych, którzy albo zastanawiają się nad rejestracją, albo choć założyli konto, to nie dokonali pierwszej wpłaty, a co za tym idzie niekoniecznie wykorzystali bonus powitalny Fortuna. Bukmacher proponuje im możliwość złożenia pierwszego depozytu, który zostanie przez niego podwojony. Wysokość zależna jest od indywidualnych warunków oferty.

eFortuna kod promocyjny 

Bukmacher przygotował dla nowych graczy bonus powitalny Fortuna o łącznej wartości 1145 zł. Składa się on z trzech części. To:

 • darmowy zakład w wysokości 2800 punktów Fortuna Klub Plus, co pozwala obstawić bez ponoszenia jakiejkolwiek opłaty za równowartość 20 zł
 • jednorazowy zwrot stawki w przypadku porażki, czyli popularny cashback, do 125 zł
 • bonus od pierwszego wpłaconego depozytu do 1000 zł

Skorzystanie z tej oferty będzie możliwe po użyciu kodu promocyjnego Fortuna o treści MECZYKI. Innym rozwiązaniem jest kliknięcie w baner bukmachera znajdujący się w tym tekście, dzięki czemu użytkownik zostanie automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym kod bonusowy Fortuna będzie już uzupełniony. 

Fortuna oferta 

Bukmacher ma w swojej ofercie wiele wydarzeń, jakie mogą obstawiać zarówno nowi gracze, wykorzystujący swój bonus powitalny Fortuna, jak i doświadczeni typerzy. Każdy fan sportu znajdzie coś dla siebie. Oczywiście najbardziej zadowoleni będą miłośnicy piłki nożnej, ponieważ wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, paleta zakładów jest tu zdecydowanie najszersza. Jednak firma nie ogranicza się wyłącznie do zdarzeń futbolowych. Co użytkownicy znajdą jeszcze u bukmachera? Przybliżamy pozostałe sporty, które można typować po założeniu konta z kodem bonusowym Fortuna.

Fortuna – oferta zakładów przedmeczowych

Poza piłką nożną użytkownicy mogą próbować swoich sił w przewidywaniu zdarzeń z: 

 • Tenisa ziemnego
 • Hokeja na lodzie
 • Koszykówki
 • Siatkówki
 • Piłki ręcznej
 • Żuża
 • MMA
 • Skoków narciarskich
 • Biathlonu
 • Narciarstwa alpejskiego
 • Badmintona
 • Bandy
 • Baseballa
 • Boksu
 • Futsalu
 • Golfa
 • Hokeja na trawie
 • Krykieta
 • Lacrosse’a
 • Dartów
 • Piłki wodnej
 • Rugby
 • Snookera
 • Squasha
 • Szachów
 • Tenisa stołowego
 • E-sportu (Counter Strike’a, League of Legends, Doty czy Call of Duty)

Chętni odnajdą również zakłady niezwiązane ze sportową rywalizacją, a dotyczących np. polityki czy społeczeństwa.

Fortuna – oferta zakładów na żywo

Bonus powitalny Fortuna można również wykorzystać na typowanie zakładów LIVE, w trakcie których kursy zmieniają się na bieżąco. Sporą część spotkań, jakie znajdują się w ofercie przedmeczowej, spotkamy także i tutaj. Najwięcej zdarzeń do postawienia na żywo dotyczy takich dyscyplin jak piłka nożna, tenis ziemny, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie, piłka ręczna, tenis stołowy, skoki narciarskie czy e-sport. 

Obstawianie wydarzeń w trakcie ich trwania pozwala dobrze ocenić sytuację, którą śledzi się na bieżąco, a także gwarantuje szybsze rozstrzygnięcie kuponu. Dzięki prostej w obsłudze stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej, można to robić prawie przez cały czas trwania meczu, nie odrywając się od widowiska. Wystarczy połączenie z siecią. 

Fortuna – Wirtualne Sporty

Czym są Wirtualne Sporty, na które także można skorzystać z bonusu powitalnego Fortuna? To rozgrywki, gdzie wiodącą rolę pełni komputer, generujący symulację poszczególnych wydarzeń. Bukmacher pozwala typować okoliczności z zakresu wirtualnej piłki nożnej, żużla, tenisa ziemnego, wyścigów samochodowych, koni czy psów. Tak jak w przypadku prawdziwego sportu, wykorzystanie promocji na start, jest możliwe dzięki uzupełnieniu podczas rejestracji specjalnego miejsca kodem promocyjnym Fortuna.

Fortuna obrót bonusem 

Przypomnijmy jak wygląda obrót bonusem powitalnym Fortuna, który gracze otrzymują po skorzystaniu z kodu bonusowego. Fortuna uznała, że tylko część będzie podlegać temu obowiązkowi. 

W przypadku freebetu 20 zł i cashbacku do 600 zł nie ma konieczności obrotu pieniędzmi. Inaczej sytuacja wygląda w kontekście bonusu od depozytu do 2100 zł. Gracz musi najpierw zagrać za łączną wartość czterokrotności swojej pierwszej wpłaty, a na kuponach muszą znajdować się przynajmniej 3 zdarzenia, o kursie nie niższym od 1.60 każdy. Gdy spełni te wytyczne, wówczas “uwolniony” zostanie bonus od Fortuny, który jest podwojeniem depozytu. Ta kwota również powinna zostać przeznaczona na zakład, gdyż dopiero po tym będzie możliwa wypłata lub korzystanie z niej podczas dalszej gry. Nie została jednak określona minimalna liczba zdarzeń oraz ich kursów czy kursu całkowitego. 

Fortuna kod promocyjny

Fortuna – wpłaty i wypłaty 

Choć freebet 20 zł otrzymamy w ramach bonusu powitalnego Fortuna bez konieczności wpłacenia depozytu, to w pozostałych przypadkach musimy na koncie umieścić gotówkę. Każdemu graczowi zależy, aby jego płatności były bezpieczne i pewne. Te wymagania zdecydowanie spełnia Fortuna. 

Oferuje ona możliwość przelewania pieniędzy za pomocą internetowych systemów płatności, jak PayU, tpay czy BLIK, kart płatniczych Visa i MasterCard, oraz banków:

 • PKO
 • Bank Pekao
 • Santander
 • Alior Bank
 • ING
 • Bank Millennium
 • mBank
 • Getin Bank
 • BOŚ Bank
 • PBS Bank
 • Inteligo
 • Idea Bank
 • Noble Bank
 • Credit Agricole
 • BNP Paribas
 • Nest Bank
 • Plus Bank

Minimalna wpłata na konto depozytowe wynosi 1 zł, a maksymalna to 100 000 zł. Najczęściej wymienione banki działają tu całą dobę, a poza tym oferują one księgowość online, dlatego konto depozytowe powinno zostać zasilone w ciągu kilku minut. 

Co natomiast w kontekście wypłat?

Gracz może wypłacić zgromadzone na koncie środki wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, na podany podczas rejestracji konta stałego numer rachunku. Fortuna informuje, że wypłaty zaczynają się od 2 zł, a czas trwania waha się między 1-2 dniami i zależy od długości księgowania w banku klienta. 

Fortuna – informacje o bukmacherze 

Fortuna jest jednym z najstarszych bukmacherów w naszym kraju. Powstała w 1996 r. pod nazwą Profesjonał, który działał do 2008 r. Wówczas w związku ze zmianami właścicielskimi nastąpił rebranding i całość funkcjonuje pod szyldem znanym do dziś. Bukmacher, od 2013 roku posiada także licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności w internecie, dzięki czemu można obecnie wykorzystywać bonus powitalny Fortuna o łącznej wartości 2720 zł. 

Bukmacher posiada największą na polskim rynku sieć ponad 500 punktów przyjmowania zakładów, zapewniając tym samym zatrudnienie dla ponad 700 pracowników. Należy mieć na uwadze, że kod promocyjny Fortuna można wykorzystać wyłącznie w internecie. 

W sieci firma jest bardzo aktywna. Posiada konta na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz YouTube. Kooperuje ze znanymi ekspertami piłkarskimi, wśród których wymienić możemy Tomasza Ćwiąkałę, Andrzeja Twarowskiego czy Tomasza Łapińskiego.

Fortuna wspiera polski sport. To sponsor główny piłkarskiej sekcji Legii Warszawa. Również w zakresie sponsoringu współpracuje z Miedzią Legnica, Stomilem Olsztyn, Radomiakiem Radom, koszykarską sekcją Legii, Polskim Związkiem Narciarskim, federacją KSW oraz rozgrywkami Playarena. Także piłkarski Puchar Polski i polska 1. liga związane są z bukmacherem, czego efektem jest umieszczenie jego nazwy w tytule rozgrywek.