Betfan to legalny bukmacher, który pozwolenie na prowadzenie działalności otrzymał w październiku 2018 roku. Firma chwali się, że udało jej się cały proces ukończyć w rekordowo krótkim czasie – sześciu miesięcy. Ministerstwo Finansów wydało licencję wyłącznie na zakłady w internecie, dlatego nie znajdziemy punktów stacjonarnych bukmachera. Betfan posiada rozbudowaną ofertę zakładów, nie tylko sportowych, ale również z innych dziedzin – polityki czy show biznesu. Gracze mogą też przedstawić bukmacherowi propozycje własnych zakładów. Poznaj recenzję bukmachera, opinie graczy i dostępne bonusy.

Betfan jest jedną z najbardziej wyróżniających się firm bukmacherskich w Polsce. Jak działa Betfan i czy warto założyć tam konto? Odpowiadamy na te pytania w recenzji bukmachera Betfan. 

Betfan bukmacher

Betfan jest legalnym polskim bukmacherem działającym w Polsce na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Firma oferuje zakłady bukmacherskie w internecie: na stronie betfan.pl i w aplikacji mobilnej. Twarzą marki jest Mariusz Pudzianowski, który pojawia się na kreacjach i w spotach reklamowych.

Na nowych graczy Betfan przygotowany został pakiet powitalny składający się z bonusu od pierwszej wpłaty 200% do 300 PLN. Wpłacając 150 PLN, otrzymamy ekstra 300 PLN w formie środków bonusowych. 

Betfan bukmacher

Betfan zakłady bukmacherskie – czym się wyróżniają?

Betfan przez lata funkcjonowania zbiera pozytywne recenzje ze strony graczy, którzy, jak sami twierdzą, lubią tam obstawiać. Co sprawia, że decydują się oni na tego bukmachera?

Zakłady na rozrywkę

Od początku swojej działalności Betfan podszedł do wielu zagadnień w bardzo kreatywny sposób. Jednym z nich była rozszerzona oferta na rozrywkę, na którą bukmacher stawia cały czas. Pozostałe firmy oferują kursy z podobnego zakresu, natomiast Betfan przebija innych liczbą zdarzeń oraz ich oryginalnością.

Betfan bukmacher - oferta na rozrywkę

W kategorii “Rozrywka” znajdziemy m.in. zakłady na politykę, różne wydarzenia sportowe czy kulturalne. Gracze mogą typować nawet, jaka będzie… pogoda. Niezależnie od tego, co się dzieje w sporcie, to w tej zakładce zawsze znajdzie się coś do obstawiania. 

Bonus powitalny

W recenzjach o Betfan gracze przeważają pozytywne opinie o promocji powitalnej. Składa się z ona z bonusu od pierwszej wpłaty i wynosi 200% do 300 PLN. 

Czym wyróżnia się Betfan w tym aspekcie? Przyznaniem 200% wpłaty w formie środków bonusowych.

Żaden z innych bukmacherów w Polsce nie daje swoim nowym graczom więcej niż 100% pierwszego depozytu. W praktyce oznacza to, że otrzymamy dwukrotność naszej wpłaty w postaci bonusu, gdzie u innych operatorów jest to równowartość depozytu (dostajesz tyle samo, ile wpłacasz). 

Inną mocną stroną tego bonusu są proste warunki obrotowe – wymagany jest zaledwie jeden obrót. 

Betfan opinie 

Czy opinie o Betfan są pozytywne czy negatywne? Jakie zalety i wady dostrzegają gracze? Oto lista plusów i minusów na podstawie recenzji i analizy produktu bukmachera.

ZaletyWady
Bonus powitalnyNiewiele transmisji LIVE
Szeroka oferta na rozrywkęMało rozbudowany bonus powitalny
Zakłady na życzenie – My Bet

Mocną stroną Betfana jest promocja powitalna. Gracze szczególnie podkreślają fakt otrzymania 200% wpłaty w bonusie. Jednocześnie pojawiają się też negatywne opinie, które wskazują na mało rozwinięty pakiet startowy i brak innych promocji.

W plusach użytkownicy wymieniają jeszcze oferta na rozrywkę i możliwość wysłania prośby o dodanie własnego zakładu przez bukmachera (My Bet). W minusach gracze sygnalizują też, że liczba dostępnych transmisji jest niska i brakuje ich na podstawowe wydarzenia sportowe.

Betfan legalny bukmacher 

Na początek trzeba odpowiedzieć na kluczowe pytanie w kontekście zakładów bukmacherskich w Polsce: “Czy Betfan jest legalny w Polsce?”. Tak, Betfan to legalny bukmacher.

Betfan Sp. z o.o. otrzymała licencję na oferowanie zakładów wzajemnych (nr: PS4.6831.3.2D18) dnia 29 października 2018 roku. Zezwolenie wystawione przez Ministra Finansów dotyczy zakładów w internecie i jest ważne przez okres sześciu lat. Betfan otrzymał ją zaledwie w ciągu sześciu miesięcy od daty założenia spółki, co jest rekordowo krótkim czasem wśród polskich firm bukmacherskich.

Betfan - legalny bukmacher

Spółka ma swoją siedzibę przy ulicy Śmiałej 26 w Warszawie i znajduje się w KRS pod numerem 0000727637.

Opinie o bonusie powitalnym Betfan

Swoją opinie o bonusie powitalnym Betfan wyrobimy na podstawie jednego bonusu – 200% do 300 PLN od pierwszej wpłaty po rejestracji.

Betfan bukmacher - bonus powitalny

Promocja dla nowych graczy zbiera w znacznej części bardzo dobre recenzje. Jej głównym atutem jest wartość, jaką gracz otrzyma w środkach bonusowych. Jeśli np. wpłacimy 150 PLN, to 300 PLN zostanie dodane do naszego konta bonusowego. 

Gracze nie powinni mieć też większych problemów z wypłatą pieniędzy. Po odblokowaniu bonusu (tj. zagraniu za depozyt) wymagany jest tylko jednokrotny obrót środkami bonusowymi na kuponach z min. dwoma zdarzeniami.

Połączenie wysokiego bonusu z prostymi warunkami obrotowymi jest w oczach użytkowników bardzo korzystne.

Zastrzeżenia? W gruncie rzeczy są dwa: zawarcie tylko jednej promocji w zestawie powitalnym oraz stosunkowo niewielka kwota bonusu na start (jest to jeden z najniższych na polskim rynku). 

Oferta zakładów bukmacherskich w Betfan

Zakłady bukmacherskie w Betfan zawierają wszystkie podstawowe dyscypliny sportowe, na czele z piłką nożną. Na rozgrywki piłkarskie liczba zdarzeń dodatkowych wynosi ok. 400:

Betfan oferta zakładów

W Betfan oferta zakładów dzieli się na:

 • zakłady przedmeczowe
 • zakłady na żywo
 • esport
 • gry karciane (blackjack, polski poker, wojna, poker)
 • sporty wirtualne (piłka nożna, nba, wyścigi psów i koni)

Dodatkowymi narzędziami, które gracze wykorzystają przy zawieraniu zakładów, są:

 • Bet Builder (kreator zakładów)
 • My Bet (zakład na życzenie)

Zakres zakładów bukmacherskich nie odbiega od tego, co znajdziemy u pozostałych firm w Polsce. Betfan dodatkowo zyskuje dodatkowo na tym polu dzięki kreatorowi zakładów i funkcjonalności My Bet. 

Kursy bukmacherskie

Wysokość kursów bukmacherskich zakładów w Betfan nie jest mocną stroną bukmachera.

Marża (zysk) jest stosunkowo wysoka, co przekłada się negatywnie na wartość poszczególnych przeliczników. Analizując najpopularniejsze wydarzenia piłkarskie, kursy tego operatora znajdują się zazwyczaj w dolnej połowie bukmacherów.

Braki na tej płaszczyźnie Betfan nadrabia częściowo przez promocję AKO Booster, która zwiększa wygraną w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Maksymalny “boost” to nawet 150%, a dodatkowe środki zasilą od razu nasze konto depozytowe. Z drugiej strony wymagane są kursy min. 1.40, co przy kuponach AKO zwiększa prawdopodobieństwo niepowodzenia kuponu. 

Jak założyć konto w Betfan?

Rejestrację nowego konta w Betfan przeprowadzimy przez uzupełnienie formularza rejestracyjnego. Bukmacher maksymalnie uprościł ten proces i w każdym kroku mamy tylko jedno pole do uzupełnienia:

 • Imię
 • Nazwisko
 • E-mail
 • Hasło
 • PESEL
 • Numer telefonu
 • Kod SMS
 • Kod promocyjny

W pierwszym etapie rejestracji utworzymy konto tymczasowe, które jest ważne przez 30 dni i ma pewne ograniczenia (np. zablokowane wypłaty). Do pełnej weryfikacji musimy dodać do systemu skany dokumentu tożsamości oraz uzupełnić wszystkie dane w profilu klienta. Jeżeli pracownicy Betfan potwierdzą autentyczność podanych informacji, to status naszego konta zmieni się na “stały”. 

Betfan aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Betfan została przygotowana na systemy:

 • iOS (do dodania przez opcję “Udostępnienia do ekranu początkowego) 
 • Android (do pobrania ze strony internetowej)

O ile pobranie ze strony jest standardową praktyką na “Androidach”, o tyle przy urządzeniach z systemem iOS apki bukmacherów znajdują się w App Store. Betfan nie zdecydował się na taki krok. Sposób ściągnięcia aplikacji jest nieintuicyjny i wielu użytkowników z powodu braku w App Store może nie mieć nawet świadomości, że jest ona dostępna.  

Jako atuty swojej aplikacji bukmacher wskazuje:

 • nowoczesny interfejs
 • natychmiastowe logowanie
 • szybkość działania
 • tryb ciemny

Jeżeli lubimy obstawiać w Betfan, aplikacja powinna spełnić nasze wymagania. Znajdują się w niej wszystkie funkcjonalności ze strony internetowej, np. założenie konta, korzystanie z bonusów czy typowanie zakładów. 

Betfan obsługa klienta

W Betfan obsługa klienta oferuje pomoc dla graczy w różnych formach:

 • Czat (aktywny od 9:00 do 23:00)
 • Sekcja pytań i odpowiedzi
 • Formularz kontaktowy

Betfan zapewnia podstawowe narzędzia obsługi klienta, chociaż godziny pracy czatu mogłyby być nieco dłuższe. 

Betfan metody płatności 

W Betfan zarówno przy wpłatach i wypłatach wykorzystywany jest system szybkich płatności. 

Minimalna wartość depozytu w Betfan została ustalona na 2 PLN, a od wpłat nie jest pobierana żadna prowizja. Do dyspozycji graczy są płatności przez Przelewy24, kartę płatniczą, BLIK i Paysafe Card. 

W Betfan szybkie wypłaty funkcjonują codziennie od 8:00 do 0:00 i trwają średnio ok. 15 minut. Jak twierdzi sam bukmacher, środki zostaną zaksięgowane w tak krótkim czasie dla 97% kont bankowych w Polsce. W Betfan wypłaty są pozbawione prowizji. Najmniejsza kwota, jaką wypłacimy, to 10 PLN. 

Betfan zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Betfan jest polskim bukmacherem internetowym od 2019 roku. Czy Betfan jest bezpieczny? Tak, a gwarancję tego pełni licencja wystawiona przez Ministerstwo Finansów.

W zdecydowanej większości opinie graczy o tym operatorze są pozytywne. Marka jest rozpoznawalna dzięki kreatywnej ofercie na rozrywkę i twarzy ambasadora (Mariusza Pudzianowskiego). 

FAQ

Czy Betfan bukmacher jest legalny?

Tak, Betfan jest legalnym bukmacherem internetowym z zezwoleniem z 29 października 2018 roku.

Czy u bukmachera Betfan warto grać?

Betfan jest cenioną firmą wśród użytkowników. Wśród atutów gracze wymieniają promocję powitalną, ofertę na rozrywkę i zakłady na życzenie.

3,8 rating