Betters kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna Betters bonus 450 PLN - należy podać kod promocyjny Betters przy rejestracji
150 PLN freebet + 300 PLN zakład bez ryzyka

W Betters bonus powitalny wynosi maksymalnie 450 zł. Każdy z nowych graczy może liczyć na freebety, łącznie do 150 zł, a także zakład bez ryzyka do 300 zł. Oferta startowa to jednak nie wszystko. Co oferuje Betters? Przyjrzeliśmy się bliżej promocjom dla wszystkich użytkowników, a także szczegółowym informacjom na temat bukmachera. Jeżeli chcesz wiedzieć, czy w Betters kod promocyjny pozwala na dodatkowe bonusy z oferty startowej oraz jak wygląda założenie konta, to zapraszamy do lektury.

Betters kod promocyjny – freebety na start i zakład bez ryzyka

W Betters bonus powitalny przysługuje każdemu, kto poprawnie zarejestruje konto. Wystarczy, że przejdziesz przez formularz rejestracyjny i otrzymasz maila aktywacyjnego od bukmachera. Wtedy bukmacher przyzna Ci trzy bonusy z oferty startowej – dwa freebety o łącznej maksymalnej wartości 150 zł, a także zakład bez ryzyka do 300 zł. A co należy zrobić, aby wypłacić przyznane sumy z bonusów powitalnych w Betters?     

Betters bonus powitalny – freebet do 100 zł

Pierwszy z freebetów przysługuje wszystkim nowym użytkownikom, którzy wyślą pierwszy kupon za minimum 20 zł. Gdy to zrobisz, możesz liczyć na 50 zł freebetu. Aby otrzymać pełną wartość bonusu, należy obstawić premierowy zakład za co najmniej 100 zł. Wtedy na Twoje konto trafi dokładnie 100 zł bonusu.

W jaki zaś sposób wypłacić otrzymaną sumę?

Środki bonusowe znajdą się na koncie od razu po rozstrzygnięciu kuponu obstawionego za depozyt. Od tego momentu masz dokładnie 24 godziny, aby obrócić przyznaną stawką. W tym celu musisz postawić zakład SOLO lub AKO po kursie całkowitym minimum 1.80. Jeżeli trafisz, to wygrana znajdzie się na Twoim koncie depozytowym. Musisz jedynie pamiętać , że od zostanie od niej odjęta stawka otrzymanego freebetu (wygrana będzie więc pomniejszona o 50 lub 100 zł, w zależności od tego, z której opcji skorzystałeś). 

Betters bonus powitalny – freebet 50/50

Co jeszcze oferuje w bonusie powitalnym Betters?

Druga z promocji wchodząca w skład oferty powitalnej Betters to freebet 50/50. Jest to swego rodzaju loteria, ponieważ otrzyma ją co 50. gracz, który założy poprawnie konto. Jeśli będziesz to właśnie Ty, to bukmacher przeleje na Twoje konto bonusowe 50 zł. Taki freebet podlega dokładnie tym samym wymogom, ten opisany wyżej. Należy postawić zakład SOLO lub AKO po kursie łącznym minimum 1.80. Wygrana kwota, po odjęciu stawki (a więc 50 zł) od razu znajdzie się na Twoim depozycie. Na wykonanie obrotu masz maksymalnie 30 dni. 

Betters bonus powitalny – zakład bez ryzyka do 300 zł

Ostatnia z promocji startowych to cashback do 300 zł. Co ciekawe w tym, jak i w poprzednich przypadkach, wystarczy jedynie poprawnie założyć i zweryfikować konto w Betters. Kod promocyjny nie jest wymagany, aby otrzymać dostęp do oferty powitalnej. Tymczasem przyjrzyjmy się bliżej promocji zakład bez ryzyka do 300 zł.

Bukmacher oferuje zakład bez ryzyka od drugiego postawionego kuponu, maksymalnie do 300 zł. Minimalna kwota zakładu, która pozwala na skorzystanie z promocji, wynosi 30 zł. Betters, w przypadku przegranego zakładu, zwróci 100% postawionej stawki. Gdy jednak poprawnie wytypujesz drugi kupon i będzie to zakład AKO z minimum trzema zdarzeniami, a także kursem całkowitym co najmniej 2.50, to dodatkowo otrzymasz zwrot 50% stawki do 150 zł. Aby wypłacić przyznane środki pochodzące z bonusu powitalnego, Betters wymaga dokładnie tego samego, co w przypadku freebetów. W przypadku cashbacku również od wygranej będzie odjęta stawka przyznanej kwoty, a więc 150 lub 300 zł. Bukmacher zastrzegł również, że najwyższa wygrana może wynieść 2000 zł.

Betters – bonusy dla wszystkich graczy

Poza bonusem powitalnym, Betters przygotował również ofertę dla wszystkich graczy. Co znalazło się pośród tego typu promocji?

Betters kod promocyjny – Łańcuch

Pierwsza z nich nosi nazwę “Łańcuch”. To swego rodzaju nowość na polskim rynku bukmacherskim. Promocja ta dotyczy zakładów AKO, w których bardzo ważna jest kolejność obstawionych zdarzeń. Jeżeli wszystkie mecze będą poprawnie wytypowane, to oczywiście cała wygrana znajdzie się na Twoim koncie depozytowym. W przypadku “Łańcucha” możliwa jest jednak wygrana części sumy, nawet gdy źle wytypujesz część spotkań.

Właśnie dlatego ważna jest kolejność ułożenia zdarzeń na kuponie. Każdy z meczów liczy się także osobno. Tutaj warto posłużyć się przykładem. Mając cztery spotkania na kuponie i dwa pierwsze z nich “wejdą”, to na “koncie łańcuchowym” znajdzie się suma z równania:

  • stawka x 0.88 x kurs zdarzenia – stawka

A więc na “koncie łańcuchowym” znajduje się Twoja wygrana netto. Jeśli trzeci mecz okaże się przegrany, to nic nie przechodzi na wspomniane wyżej konto. Nie oznacza to jednak, że cały kupon będzie przegrany. Stawka na ostatni mecz zostanie pokryta z tego, co udało zebrać się na “koncie łańcuchowym”. Jeżeli zamykające kupon spotkanie będzie poprawnie wytypowane, to suma z tego meczu i tego, co pozostało w skarbonce z “Łańcucha”, będzie Twoją wygraną. 

Betters kod promocyjny – Kontroferta

W Betters bonus powitalny i “Łańcuch” to nie wszystko. Każdy z graczy może skorzystać również z promocji o nazwie “Kontroferta”. Dostępna jest ona jedynie na zakłady typu SOLO, a polega na stworzeniu – jak sama nazwa wskazuje – kontroferty kursowej na dane wydarzenie. Jeśli nie zgadzasz się z kursem stworzonym przez bukmachera, to w Betters sam możesz zaproponować kurs na dane zdarzenie.

“Kontroferta” może przyjąć jednak maksymalny kurs, podany w okienku obok tworzenia własnej oferty na konkretne spotkanie. Bukmacher określa także minimalną stawkę, za którą kupon po ustalonym przez Ciebie kursie będzie mógł zostać wniesiony. Jeśli wszystko zatwierdziłeś, wystarczy poczekać na zgodę pracowników Betters. Pojawi się ona po chwili na Twoim koncie. 

Betters kod promocyjny – gdzie wpisać?

Warto przyjrzeć się również samej rejestracji. Jak już wspominaliśmy, w Betters kod promocyjny nie jest wymagany, aby otrzymać dostęp do dodatkowej oferty powitalnej. Wystarczy poprawnie założyć konto gracza. Jak to zrobić? 

Betters kod promocyjny – rejestracja krok 1

Na starcie należy wejść w czerwony przycisk “Zarejestruj”, znajdujący się w prawym górny rogu strony internetowej. Następnie, zostaniesz automatycznie przeniesiony do pierwszej strony formularza rejestracyjnego. Tam należy podać dane do logowania, czyli e-mail, hasło, login, numer telefonu, a także kod, który przyjdzie do Ciebie za pośrednictwem SMS. Jest również miejsce na kod promocyjny – Betters na ten moment nie wprowadził go jeszcze do oferty. Jeżeli podałeś wszystkie informacje, należy przejść dalej. 

Betters kod promocyjny - rejestracja krok 1

Betters kod promocyjny – rejestracja krok 2

W drugiej części, bukmacher wymaga danych osobowych. Tam musisz podać imię i nazwisko, datę urodzenia, numer PESEL, a także obywatelstwo. Pamiętaj, że wszystkie dane, które podałeś muszą być zgodne z prawdą. Inaczej będziesz miał problem z późniejszym dokonaniem pełnej rejestracji.

Betters kod promocyjny - rejestracja krok 2

Betters kod promocyjny – rejestracja krok 3

Krok trzeci, to akceptacja regulaminu, oświadczenie o pełnoletniości, wydanie zgód marketingowych, a także ustalenie limitów. Gdy zatwierdzisz formularz, musisz poczekać na maila od bukmachera z linkiem aktywacyjnym. Jak tylko go otrzymasz, możesz rozpocząć grę w Betters.

Betters kod promocyjny – rejestracja krok 4

Aby posiadać konto stałe, a więc z dostępem do wszystkim możliwości oferowanych przez bukmachera, musisz dokonać pełnej rejestracji. W tym celu musisz zalogować się na konto, wejść w swój profil i ustawienia. Tam będziesz mógł wgrać zdjęcia dowodu osobistego, a także podać numer rachunku bankowego. Bukmacher zweryfikuje Twoje dane i wyśle Ci kolejnego maila. Tym razem będziesz już posiadaczem konta stałego.

Betters – wpłaty i wypłaty

Skoro aspekty z bonusem powitalnym w Betters, a także rejestracją mamy już za sobą, to nadszedł czas na kolejny ważny aspekt. Są nim niewątpliwie metody płatności, a więc wpłaty i wypłaty.

Jeśli chodzi o wpłacanie środków na konto gracza, to możliwości jest kilka. Są one stosunkowo mocno rozbudowane, jak na nowego bukmachera na rynku. Wśród nich znajdziesz P24NOW, BLIK, karty Visa i Mastercard, Google PAY, PAYPo, Apple Pay, a także przelewy online. Środki na koncie znajdą się natychmiast, a bukmacher nie pobiera oczywiście żadnej prowizji.

W przypadku wypłat również mamy do czynienia z przelewami natychmiastowymi. Dzięki temu, posiadacze najpopularniejszym banków w Polsce (około 20) otrzymają przelane środki z depozytu na konto bankowe w kilka minut. 

Betters – informacje o bukmacherze

Betters to jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku bukmacherskim. Działalność rozpoczął w 2021 roku i aktualnie zakłady można obstawiać jedynie za pośrednictwem ich strony internetowej. W ofercie znajduje się ponad 20 dyscyplin sportowych, a także gry wirtualne oraz e-sport. Siedziba Betters mieści się w Cieszynie, a prezesem spółki jest Konrad Łabudek.

Dodaj komentarz