ETOTO kod bonusowy | bonus powitalny

Oferta powitalna ETOTO bonus 200% - należy podać kod promocyjny ETOTO przy rejestracji
bonus od pierwszej wpłaty 200% do 200 PLN

ETOTO w ofercie startowej proponuje nowym graczom bonus 50% od zakładu bez ryzyka. Maksymalna kwota, którą można otrzymać, to 200 zł. ETOTO bonus powitalny dostępny jest dla wszystkich zdecydowanych na założenie konta u tego bukmachera. W poniższym artykule sprawdzamy, jak wygląda oferta firmy – zarówno dla nowych, jak i stałych typerów. Więcej informacji o specjalnym ETOTO kodzie bonusowym podamy w dalszej części tekstu. Dowiecie się, czy odpowiedni dla ETOTO kod promocyjny jest już dostępny i co daje jego wykorzystanie podczas rejestracji. Zapraszamy do lektury.

ETOTO bonus z kodem promocyjnym

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera ETOTO – aktualnie wpisanie kodu promocyjnego nie jest wymagane:

Typ bonusu ETOTOETOTO Bonus
ETOTO Kod Promocyjny do wpisanianie jest wymagany
Darmowy zakładBrak
Zakład bez ryzykaBrak
Bonus od wpłaty200 PLN
Bonus na EsportBrak
Bonus na sporty wirtualneBrak
Zaproś kumpla50 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuStyczeń 2023

ETOTO – gdzie wpisać kod promocyjny?

Założenie konta aktualnie nie wymaga wpisywania żadnego kodu promocyjnego ETOTO. Oznacza to, że jeśli zarejestrujecie się, wykorzystując podany tutaj link (np. KLIKNIJ TUTAJ!), to zostanie Wam przypisana pełna oferta powitalna, którą przygotowało ETOTO. Należy więc przejść przez formularz rejestracyjny i po zweryfikowaniu danych zalogować się na stronie bukmachera, aby mieć dostęp do wszystkich bonusów.

ETOTO kod promocyjny – bonus na start

Czego mogą się spodziewać nowi gracze w bonusie powitalnym od ETOTO? Każdy z nich otrzyma dokładnie taką samą kwotę na konto bonusowe, którą wcześniej zasilił swój depozyt – ale maksymalnie do 1500 zł. Oznacza to, że można liczyć na podwojenie tego, co zostało wpłacone. Przy najwyższej sumie będzie to łącznie 3000 złotych. Co do minimalnej kwoty, to już 1 zł kwalifikuje się do promocji i również ona zostanie podwojona.

W dalszej części artykułu przybliżymy dokładne warunki, które należy spełnić, aby móc wypłacić otrzymane od bukmachera środki promocyjne. Chodzi przede wszystkim o wymogi obrotu i minimalnego kursu kuponów.

ETOTO kod promocyjny – bonus od depozytu 100% do 1500 zł

Wspomniana wyżej promocja – bonus od depozytu 100% do 1500 zł to aktualnie jedyny element bonusowego pakietu powitalnego w ETOTO. Jak ona działa?

Gdy tylko dokonacie przelewu środków na konto gracza, to bukmacher automatycznie przyzna Wam równowartość depozytu w formie bonusu. Co więcej – podczas rejestracji nie trzeba wpisać żadnego kodu bonusowego ETOTO, żeby skorzystać z pakietu powitalnego. Oczywiście, jak tylko zostanie on wprowadzony, to natychmiast o tym poinformujemy.

Jeśli chodzi o warunki dotyczące wypłaty bonusu powitalnego ETOTO, to wymagany jest czterokrotny obrót otrzymaną kwotą. Oznacza to, że np. przy wpłacie 500 zł należy postawić zakłady za łączną sumę 2000 zł, żeby odblokować środki bonusowe. Ponadto określone zostały minimalne kursy – dla całego kuponu jest to 2.20, a dla pojedynczych spotkań przynajmniej 1.30. Na spełnienie narzuconych wymogów bukmacher przewidział 30 dni, a po upływie tego czasu promocja przestanie być aktywna.

Ważne jest to, że do obrotu nie wliczają się zakłady postawione na sporty wirtualne, a jedynie te przedmeczowe oraz z zakładki live.

ETOTO kod promocyjny

ETOTO bonusy i promocje

Skoro na nowo zarejestrowanych czeka ETOTO bonus powitalny, to nie mogło zabraknąć opcji także dla stałych typerów. Co otrzymają oni za lojalność wobec bukmachera? Promocje te przyjmują różne formy i co pewien czas są zmieniane lub zastępowane przez inne. Za moment przybliżymy, na co aktualnie mogą liczyć bardziej doświadczeni gracze tego bukmachera.

Bonus ETOTO – ETOTOmania

ETOTOmania to program lojalnościowy, stworzony w celu nagradzania najbardziej aktywnych graczy. W tej akcji bierze udział każdy kupon postawiony za pośrednictwem strony bukmachera. Co daje ta promocja i czy potrzebny jest specjalny ETOTO kod promocyjny, aby z niej skorzystać?

ETOTO przyznaje punkty za obstawianie. I to od liczby postawionych kuponów oraz wysokości stawek zależy, na ile punktów może liczyć dany typer. Następnie, gdy uda się mu zebrać odpowiednią sumę, to można wymienić je na specjalne nagrody. Bonus ten jest rozliczany co miesiąc i wtedy następuje podsumowanie ostatecznego wyniku, co prowadzi do przyznania graczom jednego z trzech poziomów – brązowego, srebrnego lub złotego. Każdy z nich charakteryzuje się innymi nagrodami oraz częstotliwością ich przyznawania.

Warto także wspomnieć o tym, w jaki sposób ETOTO przyznaje wyżej wspomniane punkty. Stworzono specjalną tabelę, która jasno określa to, jak są one przydzielane. Wygląda to następująco:

 • Kursy 1.50 – 1.99 → współczynnik 1 (każde 5 zł = 1 punkt)
 • Kursy 2.00 – 2.99 → współczynnik 2 (każde 5 zł = 2 punkty)
 • Kursy 3.00 – 4.99 → współczynnik 3 (każde 5 zł = 3 punkty)
 • Kursy 5.00 – 9.99 → współczynnik 4 (każde 5 zł = 4 punkty)
 • Kursy 10.00 lub wyższe → współczynnik 5 (każde 5 zł = 5 punktów)

Bukmacher wprowadził także specjalny kalkulator, określający sumę, jaka zostanie przyznana za określony kurs. Łatwo można więc sprawdzić liczbę punktów przysługujących w ramach tej promocji.

Na stronie bukmachera dostępna jest pełna “rozpiska” bonusów przypisana do konkretnego dnia miesiąca. Wśród nich znajdziecie chociażby freebety czy bonusy od wpłaty. W zależności od poziomu, który zostanie Wam przypisany, kwoty wahają się od pięciu do 50 zł. Żeby wziąć w niej udział, nie jest wymagany żaden kod promocyjny ETOTO, bez którego uczestnictwo byłoby niemożliwe.

Promocja ETOTO – Zakłady Puls

Drugą z promocji, którą oferuje bukmacher ETOTO stałym typerom, polega na podwyższeniu wygranych, gdy poprawnie wytypuje się czy zostanie strzelona bramka w przeciągu najbliższych 30 sekund, minuty, pięciu minut lub 10 minut. Postawienie takiego zakładu dzieli go na trzy części. I to właśnie od tego zależy, jak wysoki bonus zostanie przyznany. Jest on aktywny na zdarzenia, przy których widnieje ikona pulsu serca. Tę promocję można znaleźć i na stronie mobilnej, i w aplikacji.

Właśnie na tego typu promocje aktualnie mogą liczyć stali gracze. Zmieniają się one jednak co jakiś czas i w celu przyszłych dostępnych akcji promocyjnych – czy to dla wszystkich, czy z wykorzystaniem ETOTO kodu bonusowego, dobrze jest śledzić tego bukmachera w Internecie. Tam na pewno będzie można dowiedzieć się o nich najszybciej.

Aplikacja mobilna bukmachera

Dodatkowe promocje znajdziecie także w aplikacji mobilnej stworzonej przez ETOTO. Dostępne są tam zarówno bonusy, które widnieją na stronie internetowej, ale też te przysługujące jedynie w wersji mobilnej. Tak jest chociażby z akcją opisaną powyżej, czyli Zakładami Puls. Informacji na ten temat można szukać w social mediach oraz na fanpage’u bukmachera. 

Aplikacja powstała zarówno na system iOS oraz Android. Niewątpliwie jest to gest w stronę wszystkich typerów, którzy cenią sobie komfort i wygodę obstawiania z każdego systemu operacyjnego. Opcja na telefon posiada także wszystkie funkcje, które dostępne są za pośrednictwem witryny www – chodzi o wszelkiego rodzaju zakłady przedmeczowe, live, statystyki czy match tracker.  Ponadto jest ona intuicyjna i prosta w obsłudze, więc nie powinno być problemu z jej użytkowaniem. 

ETOTO oferta

Oferta zakładów, na którą otrzymacie bonus powitalny ETOTO,  jest pełna “klasycznych” sportów, gier e-sportowych, a także sportów wirtualnych.  Dostęp do każdej z wymienionych zakładek przysługuje wszystkim graczom – nie musicie więc wpisywać specjalnego kodu promocyjnego ETOTO, aby móc korzystać z całego wachlarza zdarzeń. Typerzy mają do dyspozycji szeroką gamę dyscyplin, a wśród nich są:

 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Tenis ziemny
 • Hokej na lodzie
 • Boks
 • Piłka ręczna
 • MMA
 • Badminton
 • Futbol amerykański
 • Żużel
 • Dart
 • Golf 
 • Kolarstwo

To tylko namiastka tego, co znajdziemy u bukmachera ETOTO. Typować można konkurencje typowo zimowe czy letnie, a także te całoroczne. Z tego względu, każdy może obstawiać to, w czym czuje się najlepiej – a zacząć można od kuponu za specjalny ETOTO bonus powitalny, z którego skorzystają wszyscy nowi użytkownicy.

ETOTO kod promocyjny

ETOTO – wpłaty i wypłaty

Nie zapominajmy także o pozostałych aspektach, wiążących się pośrednio z typowaniem zakładów bukmacherskich. Poza zarejestrowaniem się, które daje możliwość skorzystania z bonusu powitalnego ETOTO, każdemu nowemu typerowi – i to bez wpisywania jakiegokolwiek ETOTO kodu promocyjnego –  ważne są również inne czynniki. Jednym z nich są metody płatności, czyli wpłaty i wypłaty związane z kontem gracza. Można dokonywać ich zarówno z aplikacji mobilnej, jak i klasycznie – za pośrednictwem strony internetowej. Już za moment przybliżymy szczegóły związane z tymi działaniami. 

Czego możecie spodziewać się po bukmacherze ETOTO?

ETOTO metody płatności – wpłaty

Jeśli chodzi o wpłaty, to do dyspozycji graczy jest kilka możliwości. Środki można przelać za pomocą takich podmiotów, jak:

 • BLIK – minimalna kwota → 1 zł
 • Przelewy24 – minimalna kwota → 1 zł
 • Karty VISA lub MasterCard – minimalna kwota → 1 zł
 • Dotpay – minimalna kwota → 1 zł
 • Skrill – minimalna kwota → 10 zł
 • Neteller – minimalna kwota → 20 zł

Jak widać, depozyt doładujecie przy wykorzystaniu kart płatniczych, przelewów bankowych, a także z wykorzystaniem portfeli elektronicznych. ETOTO nie pobiera żadnych prowizji, a przelane sumy powinny znaleźć się na koncie gracza natychmiast. Przypominamy, że na start przysługuje specjalny ETOTO bonus powitalny od pierwszego depozytu, który dostępny jest dla każdego – do skorzystania z pełni możliwości nie jest więc wymagany kod promocyjny ETOTO

ETOTO metody płatności – wypłaty

Jeśli chodzi o przeciwny aspekt, czyli wypłaty środków na konto bankowe, to tutaj warto przybliżyć cały proces. Co należy zrobić krok po kroku, aby transakcja zakończyła się sukcesem?

Przede wszystkim musicie znaleźć zakładkę “Wypłata”. Mieści się ona w prawym górnym rogu strony internetowej. Następnie zostaniecie przeniesieni do formularza, w którym należy podać kwotę, jaką chcecie zlecić i wpisać numer rachunku bankowego.

Przypominamy, że wypłaty depozytu można dokonać tylko wtedy, gdy macie w pełni zweryfikowane konto gracza. Wtedy również macie możliwość wykorzystania bonusu powitalnego ETOTO. Co więcej – aktualnie ETOTO kod promocyjny nie jest wymagany, ponieważ pełna oferta startowa przysługuje każdemu. 

Spory atut to wprowadzenie przez bukmachera przelewów błyskawicznych, dzięki czemu środki praktycznie natychmiast znajdą się w na rachunku bankowym. Dodajmy, że minimalnie z depozytu można przelać do banku złotówkę.

ETOTO – informacje o bukmacherze

ETOTO to legalna firma działająca już od dekady na polskim rynku. W 2011 roku otrzymała ona licencję od Ministerstwa Finansów i od tego momentu nieprzerwanie organizują zakłady bukmacherskie – zarówno za pośrednictwem swojej strony internetowej, jak i punktów naziemnych. Znajdują się one chociażby w Krakowie, Warszawie oraz Białymstoku.

Bukmacher ten jest również jedynym podmiotem na rynku, który tak mocno zaangażował się w social media. ETOTO działa na Youtubie, gdzie spod ich ręki wyszły specjalne programy o tematyce sportowej – “Futbolowy Head to Head”, “Piłkarski Quiz Pod Napięciem”, a także “W Ringu”. Na tym kanale, a także w zakładce “Blog” na stronie działają najpopularniejsi dziennikarze sportowi w naszym kraju, którzy ściśle współpracują z ETOTO. Każdy z nich jest znanym i cenionym ekspertem piłki nożnej, więc ich zaangażowanie prawdopodobnie wpływa korzystnie na postrzeganie tej firmy.
Na koniec przypominamy, że skorzystanie z pełnego pakietu powitalnego, a także ze wszystkich innych funkcji strony internetowej będzie możliwe tylko po założeniu i zweryfikowaniu konta. ETOTO bonus powitalny przysługuje wszystkim graczom, a więc nie potrzeba wpisywać specjalnego kodu promocyjnego ETOTO podczas rejestracji.