ETOTO kod bonusowy. Bonus powitalny 797 PLN na Euro

Oferta powitalna ETOTO bonus 797 PLN - najwyższy bonus z naszym kodem
Kod bonusowy MEGABONUS

Kod bonusowy ETOTO o treści MEGABONUS aktywuje maksymalny bonus do 797 zł u tego bukmachera. Z czego składa się bonus powitalny w ETOTO? Jak odebrać najwyższy bonus na start u tego operatora? Wyjaśniamy to w naszym tekście.

Jaki jest ETOTO kod bonusowy czerwiec 2024?

ETOTO kod bonusowy to: MEGABONUS. Wpisz kod przy rejestracji, a otrzymasz najwyższy bonus powitalny na rynku 797 PLN: bonusy od depozytu 100% do 700 PLN, freebety 77 PLN za trzy pierwsze wpłaty i darmowy zakład za kod bonusowy.

W ETOTO najwyższy bonus na rynku u tego bukmachera obowiązuje po założeniu konta z kodem MEGABONUS. Kliknięcie w poniższy przycisk przekieruje Cię bezpośrednio do formularza z uzupełnionym kodem.

Bonusy z kodem ETOTOWartość
Bonus 100% od I depozytu200 PLN
Darmowy zakład za I depozyt20 PLN
Freebet za kod „MEGABONUS”20 PLN
Bonus 100% od II depozytu200 PLN
Freebet za drugi depozyt20 PLN
Bonus 100% od III depozytu300 PLN
Freebet za trzeci depozyt37 PLN
Maksymalna wysokość bonusu797 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuCzerwiec 2024

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera ETOTO. Jest to najwyższa oferta powitalna u tego bukmachera.

etoto kod bonusowy - bonus powitalny 797 pln

Jak odebrać bonus powitalny ETOTO?

Odebranie bonusu powitalnego o wartości 797 PLN (najwyższego na rynku) wiąże się z wpisaniem kodu promocyjnego i spełnieniem kilku dodatkowych warunków. Tłumaczymy wszystko krok po kroku poniżej:

 1. Założenie konta z kodem MEGABONUS
 2. Wpłata pierwszego depozytu na konto, za który otrzymasz bonus do 200 PLN (od pierwszego depozytu), freebet 20 PLN (za wpłatę na min. 200 PLN) i freebet 20 PLN (za kod MEGABONUS i depozyt na min. 50 PLN)
 3. Do wypłaty bonusu od depozytu wymagany jest trzykrotny obrót (kupony z kursem min. 2.00, kurs zdarzenia min. 1.20) w ciągu 30 dni. Przy wpłacie na 200 PLN musisz zagrać łącznie za 600 PLN
 4. Freebetem wystarczy zagrać raz za całą jego wartość i wykorzystać go w ciągu siedmiu dni od przyznania go na konto. Wygrana trafi na konto główne jako zysk z kuponu (wygrana z kuponu – stawka freebetu)
 5. Wpłata drugiego depozytu, który aktywuje bonus 100% do 200 PLN. Chcąc otrzymać maksymalną wartość bonusu, należy wpłacić 200 PLN. Taka wartość depozytu aktywuje też freebet 20 PLN.
 6. Wpłata trzeciego depozytu wiąże się z możliwością odebrania 100% do 300 PLN. Depozyt na min. 300 PLN pozwala odebrać bonus 300 PLN za wpłatę oraz freebet 37 PLN
 7. Warunki obrotu bonusem za drugi i trzeci depozyt są takie same jak za pierwszą wpłatę (AKO min 2.00, kurs zdarzenia min. 1.20). Z wykorzystaniem freebetów jest tak samo jak za bonus za kod MEGABONUS (w ciągu siedmiu dni na dowolny zakład w aplikacji mobilnej)
 8. Poza wcześniejszymi bonusami za każdą wpłatę dostaniemy jeszcze punkty lojalnościowe: 30 punktów za pierwszy depozyt, 50 punktów za drugi i 100 punktów za trzeci

ETOTO bonus powitalny – 797 PLN z kodem bonusowym

Czego mogą się spodziewać nowi gracze w bonusie powitalnym od ETOTO? Aż sześciu bonusów, których maksymalna wartość może wynieść nawet 797 PLN. Należy pamiętać o rejestracji z kodem MEGABONUS, który gwarantuje najwyższy bonus ETOTO na rynku.

W dalszej części artykułu przybliżymy dokładne warunki, które należy spełnić, aby móc wypłacić otrzymane od bukmachera środki promocyjne. Chodzi przede wszystkim o wymogi obrotu i minimalnego kursu kuponów.

ETOTO kod bonusowy – bonus od depozytu 100% do 200 zł

Bonus od pierwszego depozytu 100% do 200 zł to pierwszy element bonusowego pakietu powitalnego w ETOTO. Jak on działa?

Bonus 100% od I depozytu w ETOTOWartość
Wysokość bonusuMax. 200 PLN
Wysokość wpłatyOd 50 PLN do 200 PLN
Obrót bonusem3x, kurs min. 2.00, kurs zdarzenia min. 1.20
Czas na obrót30 dni

Gdy tylko dokonacie przelewu środków na konto gracza, to bukmacher automatycznie przyzna Wam równowartość depozytu w formie bonusu. Minimalna wartość wpłaty w ramach tej promocji wynosi 50 PLN, a maksymalny bonus zostanie przyznany za depozyt na 200 PLN lub więcej.

Jeśli chodzi o warunki dotyczące wypłaty bonusu powitalnego ETOTO, to wymagany jest trzykrotny obrót wpłaconą kwotą, co pozwoli na uwolnienie bonusu i dopisanie go do salda głównego. Oznacza to, że np. przy wpłacie 200 PLN należy postawić zakłady za łączną sumę 600 PLN, żeby odblokować środki bonusowe.

Ponadto określone zostały minimalne kursy – dla całego kuponu jest to 2.00, a dla pojedynczych spotkań przynajmniej 1.20. Na spełnienie narzuconych wymogów bukmacher przewidział 30 dni, a po upływie tego czasu promocja przestanie być aktywna (bonus przepada).

Ważne jest to, że do obrotu nie wliczają się zakłady postawione na sporty wirtualne, a jedynie te przedmeczowe oraz z zakładki live. W trakcie obrotu nie wolno dokonywać wypłaty depozytu, ponieważ w takiej sytuacji bonus będzie anulowany przez bukmachera.

ETOTO bonus powitalny – freebet 20 PLN za pierwszą wpłatę

Ten bonus związany jest z pierwszą wpłatą i gwarantuje darmowe 20 PLN do wykorzystania w aplikacji mobilnej.

Freebet za pierwszą wpłatęWartość
Wysokość bonusu20 PLN
Minimalna wpłata200 PLN
Czas na wykorzystanie7 dni

Do odebrania freebetu wymagane jest założenie konta oraz pierwsza wpłata na co najmniej 200 PLN.

Promocja łączy się z bonusem od pierwszego depozytu i tym samym wpłata na więcej niż 200 PLN podwoi nasz depozyt i zagwarantuje nam freebet 20 PLN. Oznacza to też, że w ETOTO darmowy zakład jest związany bezpośrednio z wpłatą i jest bonusem od depozytu.

Z darmowego zakładu można skorzystać jedynie w aplikacji mobilnej ETOTO w ciągu siedmiu dni od daty przyznania bonusu na konto. Bukmacher nie ustalił warunków minimalnego kursu lub minimalnej liczby zdarzeń. Za freebet wystarczy zagrać raz za całą jego wartość i w sytuacji wygranego kuponu zysk z niego (wygrana z freebetu minus jego wartość) trafi na nasze konto depozytowe.

ETOTO bonus powitalny – freebet 20 PLN z kodem

Ten bonus zostaje aktywowany jedynie po użyciu kodu bonusowego w formularzu rejestracyjnym.

Freebet za kod bonusowyWartość
Wysokość bonusu20 PLN
Minimalna wpłata50 PLN
Czas na wykorzystanie7 dni

Do odebrania freebetu wymagane jest założenie konta kodem MEGABONUS oraz pierwszy depozyt w wysokości min. 50 PLN. Warunki skorzystania z darmowego zakładu są takie same jak w przypadku pozostałych freebetów.

ETOTO kod bonusowy – bonus od depozytu 100% do 200 zł

Bonus od depozytu 100% do 200 PLN jest następnym elementem pakietu powitalnego, który nagradza wpłatę środków.

Bonus 100% od II depozytu w ETOTOWartość
Wysokość bonusuMax. 200 PLN
Wysokość wpłatyOd 2 PLN do 200 PLN
Obrót bonusem3x, kurs min. 2.00, kurs zdarzenia min. 1.20
Czas na obrót30 dni

Warunki uwolnienia bonusu nie różnią się niczym od bonusu za pierwszy depozyt. Jedyną różnicą jest wpłata, od której obowiązuje oferta (2 PLN zamiast 50 PLN).

ETOTO bonus powitalny – freebet 20 PLN za drugą wpłatę

Kolejnym freebetem w ETOTO jest 20 PLN za drugą wpłatę.

Freebet za drugą wpłatęWartość
Wysokość bonusu20 PLN
Minimalna wpłata200 PLN
Czas na wykorzystanie7 dni

Warunki otrzymania i wykorzystania freebetu za drugi depozyt są analogiczne do oferty za pierwszą wpłatę.

ETOTO kod bonusowy – bonus od depozytu 100% do 300 zł

Przy trzeciej wpłacie otrzymamy 100% wpłaty w środkach bonusowych, maksymalna wartość bonusu wynosi 300 PLN.

Bonus 100% od III depozytu w ETOTOWartość
Wysokość bonusuMax. 300 PLN
Wysokość wpłatyOd 2 PLN do 300 PLN
Obrót bonusem3x, kurs min. 2.00, kurs zdarzenia min. 1.20
Czas na obrót30 dni

Dodatkowym elementem trzeciej wpłaty jest też freebet 37 PLN. Zostanie on dopisany do konta gracza, jeśli nasz trzeci depozyt wyniesie 300 PLN (lub więcej). Jednym słowem, ETOTO nagradza odebranie maksymalnego bonusu od trzeciej wpłaty dodatkowym darmowym zakładem.

ETOTO bonus powitalny – freebet 37 PLN

Ostatnim bonusem z pakietu na start w ETOTO jest freebet za trzecią wpłatę o wartości 37 PLN.

Freebet za trzecią wpłatęWartość
Wysokość bonusu37 PLN
Minimalna wpłata300 PLN
Czas na wykorzystanie7 dni

Aby otrzymać darmowy zakład, wartość trzeciej wpłaty musi wynosić 300 PLN lub więcej. Jeśli tak się stanie, to poza bonusem za trzeci depozyt (100% do 300 PLN) ETOTO przekaże freebet 37 PLN graczom, którzy spełnią warunki oferty.

Także i tym razem warunki skorzystania z promocji są identyczne jak w przypadku poprzednich bonusów i wykorzystanie oraz wypłata przebiega tak samo jak z freebetem za pierwszą i drugą wpłatę.

Bonusy z kodem ETOTO – jak obrócić?

Promocje powitalne w ETOTO są podzielone na dwa rodzaje: bonusy od depozytu i freebety. Oba rodzaje ofert na start mają inne warunki obrotu:

 • bonusy od pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu: obrót 3x, min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.20, kurs łączny min. 2.00 w ciągu 30 dni
 • freebety za trzy wpłaty: brak obrotu, wystarczy zagrać raz w aplikacji mobilnej za całą wartość darmowego zakładu
 • freebety za kod bonusowy: brak obrotu, wystarczy zagrać raz w aplikacji mobilnej za całą wartość darmowego zakładu

Wartość pakietu powitalnego w ETOTO z kodem wynosi 797 PLN. Szczegółowy opis każdej promocji znajdują się na stronie bukmachera w regulaminie oferty na start.

ETOTO – gdzie wpisać kod bonusowy?

Chcąc otrzymać wyższy bonus powitalny w ETOTO, należy wykorzystać kod promocyjny MEGABONUS. Gdzie wpisać kod bonusowy ETOTO? W pierwszym kroku formularza rejestracyjnego w polu „Kod bonusowy”.

Oznacza to, że jeśli zarejestrujecie się, wykorzystując kod MEGABONUS, to zostanie Wam przypisana najwyższa oferta powitalna na rynku.

Należy więc przejść przez formularz rejestracyjny i po zweryfikowaniu danych zalogować się na stronie bukmachera, aby mieć dostęp do wszystkich bonusów.

Jak zarejestrować konto w ETOTO z kodem MEGABONUS?

Krok 1

Do założenia konta w ETOTO niezbędne jest przejście na stronę bukmachera (lub pobranie aplikacji mobilnej). Można to zrobić przez przycisk lub klikając w jeden z banerów znajdujących się w tym tekście.

Krok 2

Formularz rejestracyjny w ETOTO składa się z dwóch etapów i do wypełnienia jest zaledwie kilka punktów.

W pierwszym kroku wpisujemy:

 • adres e-mail (który będzie naszym loginem)
 • hasło do konta
 • kod bonusowy (np. o treści MEGABONUS)
etoto kod bonusowy - rejestracja krok 1

Do przejścia do kolejnego kroku należy też zaznaczyć zgodę potwierdzającą, że mamy 18 lat i zapoznaliśmy się z regulaminem w ETOTO. Z kolei zgoda marketingowa jest dobrowolna.

Po przejściu dalej nie będziemy mogli cofnąć się do pierwszego kroku formularza, dlatego warto dokładnie sprawdzić poprawność danych.

Krok 3

W drugim etapie formularza rejestracyjnego mamy do uzupełnienia pola z podstawowymi danymi personalnymi:

 • Imię i nazwisko
 • Numer telefonu
 • Numer PESEL

Jeśli chcemy, możemy zaznaczyć zgodę na marketing bezpośredni przy pomocy telefonu, natomiast nie jest to wymagane.

Po wypełnieniu wszystkich boxów klikamy przycisk „kontynuuj” i mamy założone konto tymczasowe.

Krok 4

Konto tymczasowe daje ograniczone możliwość i co prawda pozwala na obstawianie i korzystanie z bonusów, ale do np. wypłacenia środków jest wymaga pełna weryfikacja.

Można to zrobić na dwa sposoby, oba w zakładce: „Twoje Konto” i sekcji „Twój profil”:

 1. Wrzucając skany dokumentu tożsamości i uzupełniając dane dotyczące konta bankowego
 2. Poprzez Moje ID i łącząc nasze konto gracza z kontem bankowym

Po potwierdzeniu tożsamości w jeden lub drugi sposób nasze konto uzyska status „stałego” i będziemy mogli korzystać z zakładów w ETOTO w pełnym zakresie.

Pozostałe bonusy ETOTO

Skoro na nowo zarejestrowanych czeka bonus powitalny, to nie mogło zabraknąć opcji także dla stałych typerów.

Promocje te przyjmują różne formy i co pewien czas są zmieniane lub zastępowane przez inne. Za moment przybliżymy, na co aktualnie mogą liczyć bardziej doświadczeni gracze tego bukmachera.

Powiększone kursy – Boost

W ramach tej promocji ETOTO dodaje do swojej oferty zakłady zakłady z wyższymi przelicznikami niż w regularnej oferty. Analitycy operatora codziennie umieszczają tam pięć różnych opcji na różne wydarzenia sportowe.

Zakłady przygotowane w ramach Boosta dostępne są w kategorii: Dyscypliny -> BOOST: wystrzelone kursy.

Liga VIP

„Każdy gracz jest dla nas ważny i każdemu oferujemy najlepszą obsługę, jednak czasem potrzeba czegoś więcej. Dlatego dla naszych najbliższych i najbardziej lojalnych przyjaciół stworzyliśmy klub VIP.” – takimi słowami ETOTO wita potencjalnych graczy VIP na swojej podstronie dotyczącej Ligi.

Jakie korzyści czekają na członków?

 • Priorytetowe wypłaty
 • Osobisty asystent
 • Specjalny bonus powitalny na powitanie w Lidze
 • Oferty i bonusy tylko dla klientów VIP
 • Bonusy urodzinowe
 • Wyjazdy VIP

Dołączenie do Loży VIP wymaga specjalnego zaproszenia. Przy selekcji nowych członków „selekcjonerzy” zwracają uwagę na:

 • lojalność (jak długo klient ma konto)
 • częstotliwość obstawiania
 • zaangażowanie (wizyty na stronie, wpłaty, obrót)
 • zakłady (rodzaje i sposób stawiania)

Uważasz, że powinieneś być członkiem i posiadać status VIP-a? Napisz na adres mailowy bukmachera i zgłoś swoją kandydaturę.

Bonusomat

To codzienna promocja dla zarejestrowanych graczy, którzy zweryfikowali swoje konta. W jej ramach bierzemy udział w losowaniu nagród, którymi mogą być: jackpot 2000 PLN (główna nagroda), freebety, bonusy, boosty kursowe, gra bez podatku.

Dlaczego warto wykorzystać kod MEGABONUS w ETOTO?

Bonus powitalny z kodem MEGABONUS jest pakietem o wartości 797 PLN. Rejestracja z naszym kodem aktywuje najwyższy bonus na start w ETOTO na rynku.

Jak postawić zakład w ETOTO?

Założenie konta ma jeden cel (poza odebraniem bonusów) – postawienie zakładu u bukmachera. W ETOTO proces typowania przedstawia się następująco:

 1. Zaloguj się na konto – na stronie lub aplikacji mobilnej bukmachera
 2. Znajdź w ofercie zakłady, które chcesz obstawić
 3. Kliknij na kurs zakładu, co doda automatycznie zdarzenie na kupon
 4. Wpisz stawkę kuponu
 5. Zatwierdź kupon przyciskiem „Postaw zakład”
etoto bonus - kupon

ETOTO oferta

Oferta zakładów, na którą otrzymacie bonus powitalny ETOTO,  jest pełna “klasycznych” sportów, gier e-sportowych, a także sportów wirtualnych.  Dostęp do każdej z wymienionych zakładek przysługuje wszystkim graczom. Typerzy mają do dyspozycji szeroką gamę dyscyplin, a wśród nich są:

 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Tenis ziemny
 • Hokej na lodzie
 • Boks
 • Piłka ręczna
 • MMA
 • Badminton
 • Futbol amerykański
 • Żużel
 • Dart
 • Golf 
 • Kolarstwo

To tylko namiastka tego, co znajdziemy u bukmachera ETOTO. Typować można konkurencje typowo zimowe czy letnie, a także te całoroczne. Z tego względu, każdy może obstawiać to, w czym czuje się najlepiej.

ETOTO – wpłaty i wypłaty

Nie zapominajmy także o pozostałych aspektach, wiążących się pośrednio z typowaniem zakładów bukmacherskich. Za takie na pewno należy uznać metody płatności, czyli wpłaty i wypłaty związane z kontem gracza. Można dokonywać ich zarówno z aplikacji mobilnej, jak i klasycznie – za pośrednictwem strony internetowej.

Wpłaty

Jeśli chodzi o wpłaty, to do dyspozycji graczy jest kilka możliwości. Środki można przelać za pomocą takich podmiotów, jak:

 • BLIK – minimalna kwota → 1 zł
 • Przelewy24 – minimalna kwota → 1 zł
 • Karty VISA lub MasterCard – minimalna kwota → 1 zł
 • Dotpay – minimalna kwota → 1 zł

Jak widać, depozyt doładujecie przy wykorzystaniu kart płatniczych, przelewów bankowych, a także z systemem BLIK. ETOTO nie pobiera żadnych prowizji, a przelane sumy powinny znaleźć się na koncie gracza natychmiast.

Wypłaty

Jeśli chodzi o przeciwny aspekt, czyli wypłaty środków na konto bankowe, to tutaj warto przybliżyć cały proces. Co należy zrobić krok po kroku, aby transakcja zakończyła się sukcesem?

Przede wszystkim musicie znaleźć zakładkę “Wypłata”. Mieści się ona w prawym górnym rogu strony internetowej. Następnie zostaniecie przeniesieni do formularza, w którym należy podać kwotę, jaką chcecie zlecić i wpisać numer rachunku bankowego.

Przypominamy, że wypłaty depozytu można dokonać tylko wtedy, gdy macie w pełni zweryfikowane konto gracza. 

Spory atut to wprowadzenie przez bukmachera przelewów błyskawicznych, dzięki czemu środki praktycznie natychmiast znajdą się w na rachunku bankowym. Dodajmy, że minimalnie z depozytu można przelać do banku złotówkę.

ETOTO – aplikacja mobilna

Aplikacja powstała zarówno na system iOS oraz Android. Niewątpliwie jest to gest w stronę wszystkich typerów, którzy cenią sobie komfort i wygodę obstawiania. Opcja na telefon posiada także wszystkie funkcje, które dostępne są za pośrednictwem witryny www – chodzi o wszelkiego rodzaju zakłady przedmeczowe, live, statystyki czy match tracker.  Ponadto jest ona intuicyjna i prosta w obsłudze, więc nie powinno być problemu z jej użytkowaniem. 

W zaletach aplikacji ETOTO wymienia:

 • natywna nawigacja SDF
 • szybkie ładowanie
 • obstawianie TURBO jednym przyciskiem
 • powtarzanie zakładów co 1 sekundę
 • rozbudowana historia kuponów
 • weryfikacja konta przez MojeID

ETOTO – informacje o bukmacherze

ETOTO to legalna firma działająca już od dekady na polskim rynku. W 2014 roku otrzymała ona licencję od Ministerstwa Finansów i od tego momentu nieprzerwanie organizują zakłady bukmacherskie.

Bukmacher ten jest również jedynym podmiotem na rynku, który tak mocno zaangażował się w social media. ETOTO działa na Youtubie, gdzie spod ich ręki wyszły specjalne programy o tematyce sportowej, jak choćby “Piłkarski Quiz Pod Napięciem”. Twarzą bukmachera jest Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC.

ETOTO kod bonusowy – najważniejsze pytania

Jaki jest ETOTO kod bonusowy?

Aktualny ETOTO kod bonusowy ma treść MEGABONUS. Wpisując go przy rejestracji, możesz odebrać najwyższy bonus na rynku u tego bukmachera do 797 PLN.

Z czego składa się bonus powitalny ETOTO?

Bonus z kodem w ETOTO składa się: z bonusów od trzech pierwszych depozytów do 700 PLN, freebetów 77 PLN i freebetu za kod MEGABONUS.