PZBuk kod bonusowy | PZBuk Bonus powitalny 2023 PLN

PZBuk bonus powitalny 2023 PLN - przy rejestracji poprzez podany link
Zakład bez ryzyka 1000 PLN + bonus od wpłat 1000 PLN + freebet 23 PLN
Kod bonusowy MECZYKI

Kod bonusowy w PZBuk dostępny jest w formie linku rejestracyjnego, który pozwala aktywować dla graczy bonus powitalny. Jak skorzystać z promocji na start? Z czego składa się w PZBuk bonus powitalny? Odpowiadamy w artykule.

Jaki jest PZBuk kod bonusowy wrzesień 2023?

PZBuk bonus powitalny przyzna nowym użytkownikom, którzy zarejestrują się po kliknięciu w przycisk lub baner w tym tekście. Ta forma rejestracji pozwala uzyskać bonusy powitalne o wartości 2023 PLN na start. 

Typ bonusu PZBukPZBuk bonus
PZBuk kod bonusowyKLIKNIJ TUTAJ
Zakład bez ryzyka1000 PLN
Bonus od wpłat1000 PLN
Darmowy zakład23 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuWrzesień 2023

O tym jak dokładnie działa w PZBuk bonus powitalny piszemy w kolejnych akapitach. Warto pamiętać, że podany bonus dostępny jest dla graczy, którzy zarejestrują się poprzez formularz dostępny po kliknięciu w przycisk lub baner w tekście.

PZBuk kod promocyjny

Jak odebrać PZBuk bonus powitalny?

PZBuk kod bonusowy w formie linku, pozwala uzyskać promocje na start. Pakiet powitalny składa się z kilku promocji na start. Jak aktywować je wszystkie? Opisujemy to krok po kroku, aby gracz mógł skorzystać ze wszystkich przygotowanych przez bukmachera bonusów.

 • Na samym początku rejestrujemy się klikając w przycisk lub baner dostępny w tekście
 • Aby skorzystać ze wszystkich promocji należy zweryfikować konto, w tym podać numer telefonu
 • Wpłacając pierwszy depozyt – min. 50 PLN – można otrzymać freebet o wartości 23 PLN
 • Za pierwszy przegrany kupon bukmacher przyzna cashback do 1000 PLN (stawka od 200 PLN do 1000 PLN)
 • Bukmacher premiuje także drugi, trzeci i czwarty depozyt
 • Przy drugiej wpłacie otrzymamy bonus 25% do 250 PLN
 • Przy trzeciej wpłacie otrzymamy bonus 25% do 350 PLN
 • Przy czwartej wpłacie otrzymamy bonus 25% do 400 PLN

PZBuk bonus powitalny 2023 PLN

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, w PZBuk bonus powitalny składa się z kilku promocji. Poniżej szczegółowo opisujemy każdą z nich.

PZBuk bonus bez ryzyka 1000 PLN

W PZBuk kod bonusowy w formie linku pozwala uzyskać również cashback. Dostępny u bukmachera zakład bez ryzyka wyróżnia się na polskim rynku. Dotyczy on bowiem nie pierwszego zakładu w historii konta, a pierwszego przegranego. Nie ma znaczenia, który w kolejce będzie to kupon. Maksymalny zwrot wynosi 1000 PLN. Warunki uzyskania bonusu są następujące:

 • Stawka zakładu musi wynieść co najmniej 200 PLN
 • Stawka zakładu musi wynieść nie więcej niż 1000 PLN
 • Zakład składa się z co najmniej 2 zdarzeń o kursie min. 1.40 każde

Po otrzymaniu bonusu należy wykorzystać go w ciągu maksymalnie 30 dni. 

PZBuk bonus od drugiej wpłaty 250 PLN

Bukmacher ma w swojej ofercie także bonusy powitalne od wpłaty. Pierwszym z nich jest promocja o wartości 25% od drugiego depozytu do maksymalnie 250 PLN. Szczegóły uzyskania bonusu są następujące:

 • Aby uwolnić bonus należy raz obrócić wpłatą i bonusem (zagrać kupony o sumie stawek wpłata + bonus)
 • Na kuponach zaliczanych do obrotu powinny znaleźć się min. 3 zdarzenia
 • Kurs kuponu to co najmniej 3.50

Na obrót gracz ma 14 dni.

PZBuk bonus od trzeciej wpłaty 350 PLN

PZBuk bonus powitalny od trzeciej wpłaty ma takie same zasady, jak promocja opisana powyżej. Różnica polega jedynie na wysokości maksymalnej bonusu. W tym przypadku jest 350 PLN, co stanowi również 25% wartości wpłaty objętej promocją.

Zasady obrotu i czas na jego wykonanie pozostają niezmienne.

PZBuk bonus od czwartej wpłaty 400 PLN

Także ostatnia promocja dotycząca wpłaty pozwala uzyskać 25% jej wartości. Tym razem maksymalny bonus to jednak 400 PLN. Ponownie PZBuk bonus powitalny uwalnia na znanych już wcześniej zasadach.

Zarówno warunki obrotu jak i 14-dniowy okres na jego wykonanie obowiązują przy okazji bonusu od czwartej wpłaty na konto.

PZBuk freebet 23 PLN

Pakiet powitalnych bonusów w PZBuk uzupełnia freebet o wartości 23 PLN dostępny dla graczy, którzy dopiero zakładając konto. W PZBuk kod bonusowy zastępuje link rejestracyjny, aktywny po kliknięciu w przycisk lub baner na stronie. Warunki niezbędne do otrzymania freebetu są następujące:

 • Wpłać pierwszy depozyt i zagraj kupon za min. 50 PLN
 • Na kuponie muszą znaleźć się min. 2 zdarzenia
 • Kurs kuponu to co najmniej 2.00

Jeśli zakłady zostanie postawiony prawidłowo, to bukmacher przyzna freebet o wartości 23 PLN. Wystarczy za niego zagrać na kuponie z min. 2 zdarzeniami o kursie zdarzenia 1.40 lub wyższym.

Gdzie wpisać PZBuk kod bonusowy?

Bukmacher PZBuk kod bonusowy zastępuje linkiem rejestracyjnym, który kryje się pod jednym z przycisków lub banerów w tym tekście (u góry strony). Jak zarejestrować się u bukmachera, aby otrzymać pakiet powitalnych bonusów? Proces zakładania konta prezentujemy krok po kroku.

PZBuk rejestracja z kodem – dane logowania

Na po początku, po kliknięciu w przycisk lub baner, przeniesiemy się do formularza, gdzie trzeba będzie wpisać dane niezbędne do logowania w serwisie bukmachera. Są to następujące informacje:

 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Hasło

Gracz zostanie poproszony również o zaznaczenie informacje potwierdzające znajomość regulaminu, a także może wyrazić zgody marketingowe (wymagane, aby uzyskać w PZBuk bonus powitalny), które pozwolą uzyskać informacje o bonusach i promocjach.

PZBuk kod bonusowy przy rejestracji

PZBuk rejestracja z kodem – wybór formularza

Z drugim kroku należy wybrać ścieżkę rejestracji. Dostępne są bowiem dwie możliwości wypełnienia formularza rejestracyjnego:

 • Rejestracja poprzez mojeID (profil zaufany w banku)
 • Ręczne wypełnienie standardowego formularza

Jeśli wybierzemy pierwszą opcję, to kolejny krok możemy pominąć, bowiem dane uzupełnione zostaną na podstawie naszych personaliów zadeklarowanych w banku. W przeciwnym razie wypełniamy ręcznie niezbędne informacje.

PZBuk rejestracja z kodem poprzez mojeID

PZBuk rejestracja z kodem – dane personalne

Jakie dane trzeba uzupełnić, jeśli zdecydujemy się wypełnić formularz ręcznie? Są to przede wszystkim, takie informacje, jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Data urodzenia
 • PESEL
 • PZBuk kod bonusowy (opcjonalnie)

Należy również potwierdzić, że zadeklarowane przez nas informacje są zgodne z prawdą i mamy ukończone 18 lat. Pamiętajmy, że PZBuk kod bonusowy możemy wpisać w odpowiednie miejsce, ale decydującym aspektem jest rejestracja poprzez jeden z linków w tekście.

Rejestracja w PZBuk - miejsce na kod bonusowy

PZBuk rejestracja z kodem – limity

Na sam koniec określamy jeszcze limity na grę. W tym przypadku wypełnić należy cztery rubryki na ostatniej stronie formularza rejestracyjnego:

 • Limit czasu gry – dzienny (w godzinach)
 • Limit czasu gry – miesięczny (w godzinach)
 • Limit obrotu – dzienny (PLN)
 • Limit obrotu – miesięczny (PLN)

Następnie pozostaje już tylko kliknąć “Otwórz konto” i będziemy mogli zacząć przygodę z typowaniem. Jeśli wszystko wypełniliśmy prawidłowo, a do formularza przenieśliśmy się klikając w przycisk lub baner w tekście, to dostępny w PZBuk bonus powitalny będzie aktywny.

PZBuk rejestracja - limity na grę

PZBuk rejestracja z kodem – weryfikacja konta

Jeśli rejestrowaliśmy się w tradycyjny sposób, zatem wypełniając formularz ręcznie, to na sam koniec trzeba będzie jeszcze zweryfikować konto. W tym celu musimy przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport). Jeśli bukmacher poprawnie zweryfikuje zgodność danych z tymi, które zadeklarowaliśmy w formularzu, to uzyskamy status konta stałego. Jest to niezbędne m.in. do tego, aby wypłacać środki z konta w PZBuk na rachunek bankowy.

Bonusy z PZBuk kodem bonusowym – jak obrócić?

W PZBuk bonus powitalny wiąże się z obowiązkiem obrotu konkretnymi bonusami. Co istotne, u bukmachera warunki obrotu nie są zbyt skomplikowane a przy okazji wymogi nie są wygórowane, tylko realne do spełnienia. Jak obrócić bonus powitalny w PZBuk? Opisujemy poniżej zasady dla każdej z dostępnych promocji. 

Obrót cashbackiem w PZBuk

Pierwszym bonusem powitalnym PZBuk jest cashback przyznany za pierwszy przegrany kupon. Jeśli już taki nam się przydarzy, to otrzymanym zwrotem – maksymalnie 1000 PLN – należy obrócić. 

Co istotne, wystarczy zrobić to jeden raz za wartość cashbacku na kuponie wielokrotnym z kursem każdego zdarzenia 1.40 lub więcej. Gracz ma na to 30 dni od momentu otrzymania bonusu. 

Obrót bonusami od depozytu w PZBuk

Nieco inaczej wyglądają zasady obrotu bonusami od depozytu. Przypominamy, że bukmacher przyznaje 25% wartości drugiej, trzeciej i czwartej wpłaty. W każdym przypadku obrót wygląda dokładnie tak samo.

Gracz musimy dokonać tylko jednokrotnego obrotu, ale musi zrobić to zarówno bonusem jak i depozytem za który został on przyznany. Do obrotu zaliczają się kupony z minimum 3 zdarzeniami i całkowitym kursem kuponu 3.50 lub więcej. W przypadku każdego z przyznanych bonusów od wpłaty, na pełny obrót gracz ma dokładnie 14 dni. 

Obrót freebetem w PZBuk

Ostatnią z powitalnych promocji w PZBuk jest freebet. Jakie są zasady obrotu tym bonusem? Tak naprawdę trudno mówić w ogóle o wymogach obrotu, bowiem za freebet po prostu wystarczy zagrać – w przeciwnym razie, byłyby to darmowe środki, a przecież takich bukmacher przyznać nam raczej nie może.

Za freebet zagramy na kuponie wielokrotnym, zawierającym co najmniej 2 zdarzenia, przy zachowaniu kursu każdego z nich w wysokości 1.40 lub więcej. Wygrana z freebetu, pomniejszona o wartość stawki, trafia od razu na konto gracza. 

Oferta PZBuk – promocje

Bukmacher nie zatrzymuje się wyłącznie na promocjach dla nowych graczy. Także i doświadczeni klienci, którzy już wcześniej użyli kodu bonusowego PZBuk i nadal korzystają z usług bukmachera, mogą liczyć na specjalne bonusy. Co można wyróżnić w stałej ofercie PZBuka? Odpowiadamy w tej sekcji.

Kombo+

Kombo+ to bonus PZBuk pozwalający na zwiększenie zysku przy zakładach wielokrotnych. Jest to promocja, która szczególnie spodoba się fanom “puszczania taśm”, ponieważ dotyczy kuponów z minimum trzema zdarzeniami. A im większa ich liczba, tym wyższa jest dodatkowa wygrana od bukmachera. Poniżej można zobaczyć, jak liczba typów przekłada się na wzrost zysku:

 • 3 zdarzenia – 3% 
 • 4 zdarzenia – 7%
 • 5 zdarzeń – 10%
 • 6 zdarzeń – 15%
 • 7 zdarzeń – 20%
 • 8 zdarzeń – 25%
 • 9 zdarzeń – 30%
 • 10 zdarzeń – 35%
 • 11 zdarzeń – 40%
 • 12-19 zdarzeń – 50%
 • 20 zdarzeń – 100%

Dodatkowe wygrane nie podlegają obowiązkowi obrotu, dlatego saldo gracza zasilane jest i wygraną, i bonusem PZBuk. Jak wyglądałoby to na prostym przykładzie? Jeśli typer obstawi 7 zdarzeń, wszystkie trafi i wygra 500 zł, to bukmacher powiększy jego saldo o kolejne 125 zł. 

Aby móc korzystać z Kombo+, nie jest wymagany w PZBuk kod promocyjny. To promocja przeznaczona dla każdego gracza i nie jest powiązana z bonusami powitalnymi. PZBuk na stronie internetowej udostępnia rozgrywki, które mogą brać udział w promocji. To:

 • Piłka nożna – Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów
 • Tenis – turnieje cyklu ATP, WTA oraz Wielkiego Szlema
 • Siatkówka – PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Piłka ręczna – SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Koszykówka – NBA, Energa Basket Liga 

Mega Kurs

Oferta Mega Kurs to nic innego, jak podwyższone kursy na wybrane wydarzenia z oferty PZBuk. Kod bonusowy nie jest wymagany, aby skorzystać z tej promocji. Gracze po prostu dodają do kuponu zdarzenia oznaczone jako Mega kurs, a podwyższone wygrane trafiają od razu na konto. Nie trzeba nimi w żaden sposób obracać.

Propozycje zdarzeń z Mega Kursami aktualizowane są na bieżąco i codziennie znaleźć można inną ofertę w ramach tej promocji.

PZBuk zakłady bukmacherskie

Co można typować u bukmachera? Bez względu na to czy na zakłady przeznaczymy w PZBuk bonus powitalny, czy też typujemy za własne środki, oferta zakładów jest równie szeroka. Choć niektóre zdarzenia wyłączone są z udziału w promocji powitalnej. Zakłady w PZBuk podzielić można na cztery główne kategorie.

Zakłady bukmacherskie

Najbardziej rozbudowana oferta typów, to tzw. typy przedmeczowe. W tym przypadku gracze znajdą zakłady na kilkadziesiąt dyscyplin sportu, ale nie tylko. Typować możemy:

 • Piłkę nożną
 • Tenis
 • Koszykówkę
 • Piłkę ręczną
 • Siatkówkę
 • E-sport (Counter Strike’a, Dotę, League of legends)
 • Hokej na lodzie 
 • MMA
 • Tenis stołowy
 • Baseball
 • Snooker i Bilard
 • Rzutki
 • Futbol amerykański
 • Boks
 • Sporty motorowe
 • Futbol australijski
 • Siatkówkę plażową 
 • Krykiet
 • Kolarstwo
 • Futsal
 • Rugby League
 • Rugby
 • Żeglarstwo
 • Zakłady Specjalne (jak na przykład typowanie zwycięzcy Eurowizji czy Oscarów)

Zakłady na żywo

Wybrane zakłady z oferty przedmeczowej można obstawiać również na żywo. W PZBuk bonus powitalny dostępny jest zarówno na zakłady przedmeczowe, jak i właśnie typowanie na żywo.

Jakie zakłady można obstawiać live? Są to przede wszystkim wybrane mecze tenisowe, piłki nożnej, koszykówki czy siatkówki. Również fani E-sportu znajdą dla siebie typy w ofercie na żywo u bukmachera.

Wirtualne TV

Kolejną kategorią zakładów są symulowane sporty wirtualne. Obstawiać je mozna 24h/7 a wśród dostępnych dyscyplin w tej kategorii znajdziemy mecze piłki nożnej.

Zasady rozgrywki są dokładnie opisane na stronie bukmachera. 

Gry TV

Ostatnią kategorią zakładów bukmacherskich w PZBuk są gry karciane, które znajdziemy w zakładce Gry TV. Do wyboru jest pięć tytułów, które można obstawiać na żywo:

 • Poker
 • Wojna
 • Blackjack
 • Poker indyjski
 • Wojna: Andar Bahar

Dlaczego warto wykorzystać PZBuk kod bonusowy?

Tak naprawdę w PZBuk kod bonusowy nie jest niezbędny, bowiem o przyznaniu bonusów na start decyduje link rejestracyjny (dostępny po kliknięciu w przycisk lub baner w tym tekście). Jeśli założymy konto właśnie w ten sposób, to otrzymamy od PZBuk bonus powitalny o wartości 2023 PLN.

Promocje są od siebie niezależne, zatem gracz będzie mógł skorzystać z pełnej oferty powitalnej u bukmachera.

Jak postawić zakład w PZBuk?

Graczy może interesować to, jak u bukmachera postawić zakład. Bez względu na to czy wpiszemy podczas rejestracji w PZBuk kod bonusowy, czy też nie, schemat ten jest zawsze taki sam. Nie jest to nic skomplikowanego, a szczegóły prezentujemy poniżej. 

PZBuk stawianie zakładu na stronie internetowej

Postawienie kuponu w PZBuk wymaga rzecz jasna posiadania konta w serwisie bukmachera. Jeśli już je założyliśmy i zalogowaliśmy się na stronie, to czas wybrać interesujące nas zdarzenia.

Możemy je znaleźć wpisując np. nazwę danej drużyny w wyszukiwarkę lub wybrać interesujące nas rozgrywki ręcznie, przeglądając panel po lewej stronie witryny. 

Następnie klikamy w kurs, który odpowiada zakładowi jaki chcemy postawić. Wygląda to jak na zdjęciu poniżej. 

PZBuk wybór zakładu z kodem bonusowym

Jak widać, zaznaczyliśmy dwa typy – zatem nasz kupon będzie wielokrotny. Podgląd wirtualnego kuponu zobaczymy po prawej stronie, gdzie możemy ustalić również stawkę i zobaczyć potencjalną wygraną.

PZBuk kupon z kodem bonusowym

Jeśli wszystko się zgadza, to wystarczy kliknąć przycisk “Postaw zakład” i nasz kupon jest już w grze.

PZBuk stawianie zakładu w aplikacji mobilnej

Typowanie w aplikacji mobilnej nie różni się tym, które znane jest ze stawiania kuponu w witrynie internetowej bukmachera. Zmieniają się wyłącznie aspekty wizualne, ale co do zasady, kupon typujemy na takich samych zasadach.

PZBuk kod bonusowy – dostępny w formie linku rejestracyjnego – pozwala uzyskać bonusy, które z powodzeniem możemy użyć również wysyłając zakłady w aplikacji.

PZBuk – wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty to kwestia istotna zarówno dla stałych graczy, jak i nowych, którzy dopiero dołączyli do grona klientów.. PZBuk oferuje wiele sposobów wpłaty pieniędzy na saldo użytkownika. 

Forma płatnościMinimalna wpłata
Przelewy245 PLN
BLIK5 PLN
DotPay5 PLN
Karta płatnicza (VISA, MasterCard)5 PLN
Paysafecard5 PLN

Wpłat można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i nie jest pobierana żadna prowizja. Minimalna kwota to 5 zł, z kolei maksymalna nie została określona.

Jak wyglądają wypłaty w PZBuk?

Również 5 zł to minimalna kwota podczas wypłaty pieniędzy na konto gracza. Te realizowane są za pomocą dwóch platform:

 • Przelewy24 (wypłaty ekspresowe, trwające około 30 minut)
 • dotpay (wypłaty standardowe, trwające 1-2 dni robocze)

W zależności od tego, w jakim banku posiadamy rachunek, różnica czasu w księgowaniu wypłacanych środków może się różnić. 

Warto pamiętać, że w PZBuk kod bonusowy w formie linku pozwala uzyskać bonusy na start. Jednak zanim zlecimy wypłatę środków bonusowych, muszą się one znaleźć na saldzie depozytowym, po dokonaniu wymaganego obrotu.

PZBuk – aplikacja mobilna

Dla typerów dostępna jest aplikacja mobilna bukmachera na urządzenia z systemami iOS i Android. Aplikacja pozwala korzystać z oferty PZBuk na smartfonach i innych urządzeniach. Jakie są jej największe atuty?

 • Wygodne obstawianie zakładów przedmeczowych i na żywo,
 • Szybkie płatności
 • Zakłady Kardio dostępne tylko na urządzeniach mobilnych
 • Opcja cashout
 • Dostępna oferta zakładów na sporty wirtualne
 • Promocje dostępne wyłącznie dla użytkowników aplikacji (PZBuk kod bonusowy nie jest wymagany)

PZBuk – informacje o bukmacherze 

W PZBuk kod promocyjny występuje w formie linku rejestracyjnego, który znajdziemy klikając w baner lub przycisk na początku tekstu. Korzystając z tej formy rejestracji, można uzyskać bonusy powitalne o wartości 2023 PLN.

Bukmacher PZBuk otrzymał pozwolenie od Ministerstwa Finansów wyłącznie na prowadzenie działalności w internecie, dlatego nie znajdziemy w Polsce jego punktów stacjonarnych. Serwis wystartował jesienią 2018 roku, a jego właścicielem jest sztokholmska spółka Cherry AB. 

Szeroka oferta tego bukmachera powinna odpowiadać potrzebom każdego gracza, który dołączy do grona klientów, wykorzystując kod promocyjny PZBuk, w formie opisanej nieco wyżej. Bukmacher pozwala obstawiać wiele wydarzeń, a najbardziej aktywni typerzy, mogą dołączyć do specjalnego klubu VIP.

FAQ

Jaki jest PZBuk kod bonusowy?

W PZBuk kod bonusowy dostępny jest w formie linku rejestracyjnego. Jeśli założymy konto poprzez dedykowany link, otrzymamy pakiet promocji na start.

Jaki jest PZBuk bonus powitalny?

PZBuk bonus powitalny to kilka promocji na start o łącznej wartości 2023 PLN. W skład pakietu wchodzą zakład bez ryzyka, bonusy od wpłat oraz freebet.