PZBuk kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna PZBuk bonus 1050 PLN - należy podać kod promocyjny PZBuk przy rejestracji
zakład bez ryzyka 1000 PLN + freebet 50 PLN
Kod bonusowy MECZYKI

Kod promocyjny PZBuk o treści MECZYKI pozwala nowym użytkownikom na korzystanie z powitalnej oferty. Jej łączna kwota może wynieść 1050 zł. Bonus startowy w PZBuk zawiera: cashback do 1000 zł oraz darmowy zakład w wysokości 50 zł. W artykule przedstawiamy, gdzie wpisać kod bonusowy PZBuk, aby skorzystać z tej promocji. Dodatkowo opisujemy zasady funkcjonowania (w tym obrotu) zarówno bonusów startowych, jak i tych dla stałych klientów. Przybliżamy ofertę zakładów bukmacherskich i reguły operowania środkami przy wpłatach na saldo depozytowe oraz wypłatach na konto bankowe. W tym artykule przedstawiamy, co gwarantuje kod promocyjny PZBuk.

PZBuk bonus z kodem promocyjnym

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera PZBuk z wykorzystaniem kodu promocyjnego:

Typ bonusu PZBukPZBuk Bonus
PZBuk Kod Promocyjny do wpisaniaMECZYKI
Darmowy zakład50 PLN
Zakład bez ryzyka1000 PLN
Bonus od wpłatyBrak
Bonus na Esport60 PLN
Bonus na sporty wirtualne60 PLN
Zaproś kumplaBrak
Aktualizacja kodu i bonusuStyczeń 2023

PZBuk kod promocyjny – gdzie wpisać kod promocyjny?

Jeśli gracz chciałby skorzystać z możliwości, które oferowane są po wykorzystaniu kodu promocyjnego PZBuk, musi użyć go w trakcie rejestracji na stronie internetowej bukmachera. W przypadku gdy tego nie zrobi, wówczas bonus powitalny przepadnie i nie będzie opcji użycia go ponownie w przyszłości. 

Dlatego, choć nie powinna ta kwestia sprawiać większych problemów, przyjrzymy się pokrótce procesowi rejestracyjnemu w witrynie bukmachera. Podpowiemy także, w jakim miejscu należy wpisać kod bonusowy PZBuk, aby mieć pewność, że zainteresowanym klientom nie ucieknie szansa na cashback i freebet. 

Na początku trzeba przenieść się na stronę internetową PZBuka. Można to zrobić klikając w któryś z banerów znajdujących się w tym tekście albo jeden z linków np. (KLIKNIJ TUTAJ!). 

PZBuk kod promocyjny – rejestracja krok 1

Po przejściu na witrynę bukmachera, oczom gracza ukaże się strona startowa, a na samym środku przycisk “Zarejestruj się”. Należy kliknąć w niego, a z prawej strony pojawi się formularz rejestracyjny, składający się z kilku części. W pierwszej z nich trzeba uzupełnić takie informacje jak:

 • nazwa użytkownika (login)
 • adres e-mailowy
 • numer telefonu
 • hasło
PZBuk rejestracja z kodem bonusowym - krok 1

Poniżej znajdują się także dwa miejsca na zaznaczenie odpowiednich zgód. Obowiązkowym jest zezwolenie na przetwarzanie danych osobowych, z kolei dobrowolne na otrzymywanie informacji handlowych. Czy warto rozważyć zakreślenie tej drugiej opcji? Dzięki niej klienci otrzymywać mogą wszystkie informacje o nowych promocjach, ofertach, a kto wie, być może również bonusy PZBuk. 

PZBuk kod promocyjny – rejestracja krok 2

To bardzo istotny etap, ponieważ to właśnie tutaj użytkownicy wpisywać będą kod promocyjny PZBuk o treści MECZYKI. Tu też uzupełnione muszą zostać rubryki z informacjami o danych osobowych. Co należy podać bukmacherowi? 

 • imię
 • nazwisko
 • serię i numer dowodu osobistego lub paszportu
 • ulicę
 • kod pocztowy
 • miasto
 • datę urodzenia
 • płeć
 • numer PESEL
 • kraj zamieszkania
 • walutę (dostępne są jedynie polskie złotówki)
PZBuk rejestracja - krok 2

Tuż pod formularzem znajduje się miejsce na opcjonalne podanie kodu bonusowego PZBuk. Właśnie tu, przed kontynuacją rejestracji, trzeba wpisać hasło MECZYKI. Na koniec pozostanie jedynie zaznaczenie oświadczenia o ukończeniu 18 lat, co pozwoli na przejście do kolejnej części zakładania konta. 

PZBuk kod promocyjny – rejestracja krok 3

Ten etap polega na ustaleniu limitów czasu gry: dziennego oraz miesięcznego, a także obrotu. Można wybrać te, które domyślnie ustawi bukmacher albo swoje własne. Dlaczego powinno się to zrobić? Pozwoli to uchronić gracza przed popadnięciem w nałóg hazardowy, będący poważną chorobą, niszczącą nie tylko samego uzależnionego, ale również jego najbliższe otoczenie. 

PZBuk rejestracja z kodem promocyjnym - krok 3

Następnie należy kliknąć przycisk “Otwórz konto”, a użytkownik otrzyma na e-mail link aktywacyjny. Po skorzystaniu z niego, konto zostanie utworzone i możliwe będzie użycie bonusu powitalnego PZBuk.

PZBuk kod promocyjny – rejestracja krok 4

Ostatni etap rejestracji nastąpić może w późniejszym czasie, najpóźniej przed pierwszą wypłatą na konto bankowe. W panelu użytkownika trzeba wybrać zakładkę “Wyślij dokumenty” i przesłać zdjęcia lub skany obu stron dokumentu tożsamości. Konieczne jest też uzupełnienie numer rachunku bankowego, na który przekazywane będą wygrane.

PZBuk musi zweryfikować konto gracza, a gdy to zrobi, będzie on mógł w pełni korzystać z usług serwisu – zawierać zakłady, wypłacać pieniądze, odebrać bonusy PZBuk i robić wirtualne zakupy w e-sklepie tej firmy bukmacherskiej. 

PZBuk kod promocyjny – dwa bonusy na start 

Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały dla nowych typerów składający się z dwóch części bonus powitalny. PZBuk pozwala łączyć obie promocje ze sobą, dlatego ich wartość w sumie może wynieść 520 zł. Na ofertę startową składa się:

 • zakład bez ryzyka (cashback) w wysokości 500 zł
 • darmowy zakład (freebet) w wysokości 20 zł

Na czym polegają poszczególne promocje, które klient otrzyma, gdy tylko wykorzysta kod bonusowy PZBuk, wpisując hasło MECZYKI podczas rejestracji? W tym tekście przedstawiamy, jak dokładnie prezentują się oba bonusy powitalne bukmachera, jak je wykorzystać i co użytkownik musi zrobić, żeby możliwa była wypłata wygranych pieniędzy na konto bankowe. 

PZBuk kod promocyjny – zakład bez ryzyka w wysokości 500 zł (Cashback 500 zł) 

Pierwszą promocją, którą otrzymują nowi typerzy, gdy tylko użyją kod promocyjny PZBuk w trakcie drugiego kroku rejestracji, jest cashback w wysokości 500 zł. Co oznacza cashback w branży bukmacherskiej? Jego nazwa pochodzi z języka angielskiego i dosłownie to zwrot gotówki, a właściwie zwrot stawki przegranego zakładu.

Jakie są warunki tego bonusu? PZBuk zwróci użytkownikowi stawkę, maksymalnie 500 zł, za pierwszy przegrany zakład. Musi on spełniać dwa warunki: 

 • zostać wysłany za maksymalnie 500 zł
 • zawierać w sobie przynajmniej dwa zdarzenia, każde o kursie minimalnym 1.40

Inaczej niż w przypadku większości polskich legalnych bukmacherów, cashback nie dotyczy wyłącznie jakiegokolwiek pierwszego zakładu, a pierwszego niepowodzenia. Co to oznacza? Jeśli gracz postawi trzy zakłady spełniające powyższe warunki i je trafi, a dopiero za czwartym powinie mu się noga, to wówczas uaktywni się bonus powitalny PZBuk w postaci cashbacku i otrzyma on zwrot stawki. 

Jak wyglądają warunki obrotu przydzielonym bonusem? PZBuk nie stwarza większych problemów użytkownikom. Mają oni na to zadanie 30 dni, a obrócić wystarczy tylko raz, dokładnie na takich samych zasadach, czyli stawiając minimum dwa zdarzenia, każde o kursie przynajmniej 1.40. 

PZBuk kod promocyjny – darmowy zakład w wysokości 20 zł 

Po wykorzystaniu kodu promocyjnego PZBuk o treści MECZYKI, nowy gracz otrzyma również drugi bonus. PZBuk przekazuje na konto użytkownika 20 zł, które można wykorzystać na darmowy zakład.

Jak wyglądają kwestie obrotu bonusem? PZBuk daje na to 21 dni, jednak na tym podobieństwa się kończą. 

Aby otrzymać PZBuk freebet należy dokonać pierwszego depozytu w wysokości minimum 20 zł. Bukmacher w ciągu kilku minut przekaże dodatkowe 20 zł na konto gracza. Początkowo ich wypłata nie będzie możliwa, gdyż trzeba zagrać za nie zakład (freebet). Na kuponie muszą się znaleźć przynajmniej dwa zdarzenia, a pojedynczy kurs każdego zdarzenia nie może być niższy niż 1.40. 

Wygrane środki z kuponu nie podlegają żadnemu obrotowi, więc można je wypłacić, bądź wykorzystać na dalszą grę.

PZBuk bonus

PZBuk bonusy i promocje 

Bukmacher nie zatrzymuje się wyłącznie na promocjach dla nowych graczy. Także i doświadczeni klienci, którzy już wcześniej użyli kodu promocyjnego PZBuk i nadal korzystają z usług bukmachera, mogą liczyć na specjalne bonusy. Co można wyróżnić w stałej ofercie PZBuka? Odpowiadamy w tej sekcji.

Promocja PZBuk Kombo+

Kombo+ to bonus PZBuk pozwalający na powiększenie zysku przy zakładach wielokrotnych. Jest to promocja, która szczególnie spodoba się fanom “puszczania taśm”, ponieważ dotyczy kuponów z minimum trzema zdarzeniami. A im większa ich liczba, tym wyższa jest dodatkowa wygrana od bukmachera. Poniżej można zobaczyć, jak liczba typów przekłada się na wzrost zysku:

 • Zakład wielokrotny z 3 zdarzeniami – dodatkowe 2% wygranej
 • z 4 zdarzeniami – 4%
 • z 5 zdarzeniami – 7%
 • z 6 zdarzeniami – 14%
 • z 7 zdarzeniami i więcej – 25%

Dodatkowe wygrane nie podlegają obowiązkowi obrotu, dlatego saldo gracza zasilane jest i wygraną, i bonusem PZBuk. Jak wyglądałoby to na prostym przykładzie? Jeśli typer obstawi 7 zdarzeń, wszystkie trafi i wygra 500 zł, to bukmacher powiększy jego saldo o kolejne 125 zł. 

Aby móc korzystać z Kombo+, nie trzeba mieć żadnego kodu promocyjnego PZBuk. To promocja przeznaczona dla każdego gracza i nie jest powiązana z bonusami powitalnymi. PZBuk na stronie internetowej udostępnia rozgrywki, które mogą brać udział w doładowaniach zakładów. To:

 • Piłka nożna – Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów
 • Tenis – turnieje cyklu ATP, WTA oraz Wielkiego Szlema
 • Siatkówka – PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Piłka ręczna – SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Koszykówka – NBA, Energa Basket Liga 

PZBuk cashout 

Cashout to możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu. Oferuje większą kontrolę nad zakładami oraz szansę na zwrot, nawet tuż przed zakończeniem wydarzenia. Nie jest związany z powitalnym kodem bonusowym PZBuk. Aby skorzystać z cashoutu, musi udostępnić go sam bukmacher. Dodatkowo zaproponowana przez niego kwota zwrotu nie może być niższa od wniesionej stawki. 

PZBuk sklep gracza 

Bonusy PZBuk każdy z graczy może również zakupić samodzielnie. E-sklep bukmachera oferuje ich całkiem sporo i nie dotyczą one wyłącznie wspomnianego w poprzednich częściach tekstu bonusu powitalnego. PZBuk w ramach programu lojalnościowego przydziela użytkownikom punkty, które można wymieniać na różne promocje.

Najtańszym produktem jest zakład o wartości 5 zł (za 10 000 punktów), z kolei najdroższym – środki bonusowe w wysokości 500 zł, kosztujące 400 000 punktów. 

Za co przydzielane są punkty? Nowo zarejestrowany gracz po zweryfikowaniu konta (e-mail i telefon) otrzymuje na start 600 punktów. Za każdy poprawny i zatwierdzony przez Punkt Obsługi Klienta dokument – 500 punktów. Codzienne logowanie zostało wycenione na 25 punktów, a każda wpłacona złotówka to dodatkowe oczko. Przy pierwszej wypłacie, konto zostanie zasilone 100 punktami. Punkty lojalnościowe otrzymamy za zawieranie zakładów przedmeczowych oraz na żywo. 

PZBuk klub VIP 

Bonusy od PZBuk, oferty promocyjne oraz konkursy tylko dla klientów VIP – to zalety dołączenia do grona najważniejszych klientów bukmachera. Firma gwarantuje priorytetowe podejście i indywidualną opiekę specjalnego działu, a także dodatkowe bonusy do kupienia w sklepie gracza. Jak dołączyć do klubu VIP? Nie jest potrzebny żaden kod promocyjny. PZBuk sam regularnie sprawdza najbardziej aktywne konta i jeśli tylko użytkownik wyraził zgodę na otrzymywanie treści marketingowych, może otrzymać zaproszenie do elitarnego grona.

PZBuk oferta 

Stali klienci oraz nowi gracze, którzy wykorzystają kod promocyjny PZBuk, mogą obstawiać zdarzenia w wielu kategoriach. Oczywiście największą popularnością cieszy się piłka nożna, ale również i mniej popularne sporty odnajdziemy w ofercie. Poza futbolem znajdziemy w niej: 

 • Tenis
 • Koszykówkę
 • Piłkę ręczną
 • Siatkówkę
 • Sporty wirtualne (piłkę nożną, koszykówkę, wyścigi koni i psów)
 • E-sport (Counter Strike’a, Dotę, League of legends)
 • Hokej na lodzie 
 • MMA
 • Tenis stołowy
 • Baseball
 • Snooker i Bilard
 • Rzutki
 • Futbol amerykański
 • Boks
 • Sporty motorowe
 • Futbol australijski
 • Siatkówkę plażową 
 • Krykiet
 • Kolarstwo
 • Futsal
 • Rugby League
 • Rugby
 • Żeglarstwo
 • Zakłady Specjalne (jak na przykład typowanie zwycięzcy Eurowizji czy Oscarów)
PZBuk bonus

PZBuk – wpłaty i wypłaty 

Wpłaty i wypłaty to kwestia istotna zarówno dla stałych graczy, jak i nowych, którzy dopiero dołączyli do grona klientów, rejestrując się z kodem bonusowym. PZBuk oferuje wiele sposobów wpłaty pieniędzy na saldo użytkownika. Należą do nich:

 • Karty bankowe Visa oraz Master Card; 
 • BLIK
 • tpay
 • dotpay
 • Przelewy24

Wpłat można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i nie jest pobierana żadna prowizja. Minimalna kwota to 5 zł, z kolei maksymalna nie została określona.

Również 5 zł to minimalna kwota podczas wypłaty pieniędzy na konto gracza. Te realizowane są za pomocą dwóch platform:

 • Przelewy24 (wypłaty ekspresowe, trwające około 30 minut)
 • dotpay (wypłaty standardowe, trwające 1-2 dni robocze)

Poniżej można zapoznać się z listą banków, do których wysyłane są zlecenia przekazów pieniężnych:

 • mBank
 • Konto Inteligo
 • Bank PKO BP
 • Santander Bank
 • ING Bank Śląski
 • Bank PEKAO S.A.
 • BNP Paribas
 • Bank Millennium
 • Bank Pocztowy
 • Alior Bank
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • GetIn Bank
 • Idea Bank
 • Bank Ochrony Środowiska
 • Credit Agricole
 • Toyota Bank

PZBuk – informacje o bukmacherze 

Bukmacher otrzymał pozwolenie od Ministerstwa Finansów wyłącznie na prowadzenie działalności w internecie, dlatego nie znajdziemy w Polsce jego punktów stacjonarnych. Serwis wystartował jesienią 2018 roku, a jego właścicielem jest sztokholmska spółka Cherry AB. PZBuk to sponsor reprezentacji Polski w hokeju na lodzie, rodzimej ekstraligi oraz pucharu kraju. 
Szeroka oferta tego bukmachera powinna odpowiadać potrzebom każdego gracza, który dołączy do grona klientów, wykorzystując kod promocyjny. PZBuk pozwala obstawiać wiele wydarzeń, a najbardziej aktywni typerzy, mogą dołączyć do specjalnego klubu VIP.