Fame MMA typy bukmacherskie | Kursy na Fame 20

Jak prezentują się przed najbliższą galą Fame MMA typy bukmacherskie? Sprawdziliśmy ofertę bukmachera Betclic, który jako jedyny oferuje na Fame MMA kursy. Kto jest faworytem, jaki bonus na galę znajdziemy w ofercie? Zapraszamy do lektury tekstu o zbliżającej się gali.

Zobacz więcej: kody promocyjne Betclic

FAME MMA 20 typy bukmacherskie

Tylko jeden bukmacheer ma zakłady na FAME 20, zatem nie będziemy zadawać sobie pytania jak wybrać bukmachera z ofertą na to wydarzenie. Typy bukmacherskie znajdziemy wyłącznie w Betclicu, czyli u partnera Fame MMA. Typy na wszystkie walki prezentujemy w dalszej części tekstu, poniżej natomiast prezentujemy najciekawsze typy na galę.

Fame MMA typyKurs w Betclic
„Don Kasjo” wygra1.55
„Murcix” wygra1.25
„Xayoo” wygra1.14

Zaprezentowane wyżej typy bukmacherskie na Fame MMA dotyczą gali, która odbędzie się 10.02. Organizatorzy zaplanowali w sumie 14 pojedynków. Z kolei bukmacher Betclic przygotował bonus dla graczy, który prezentujemy poniżej.

Fame MMA – bonus Betclic

Rejestrując nowe konte w Betclicu można uzyskać bonus powitalny o wartości 200 PLN. To najwyższa promocja na start dostępna na rynku, która obowiązuje przy rejestracji z kodem bonusowym o treści MECZYKI.

Bonus BetclicWartość 
Zakład bez ryzyka (cashback)200 PLN
Kod bonusowy BETPLVIP

Jak działa powitalny bonus Betclica? Jest to zwrot stawki do 200 PLN, jeśli pierwszy wytypowany kupon okaże się przegrany. Przykładowo: zawieramy zakład, na którym umieszczamy dostępne na Fame MMA typy bukmacherskie z oferty Betclica. Taki zakład musi mieć kurs minimalny 1.14, choć oczywiście może to być zdecydowanie wyższa wartość. Nie ma ograniczeń w tym zakresie.

Jeśli zakład jest wygrany, to po prostu otrzymujemy wygraną. W razie porażki bukmacher zwraca stawkę zakładu do 200 PLN w formie freebetu. Za wartość bonusu wystarczy zagrać na kuponie z kursem 2.14 lub wyższym. Wygrana z darmowego zakładu – pomniejszona o wartość stawki i podatek – trafia od razu na konto gracza. Środki można wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. 

Fame MMA typy bukmacherskie z bonusem

Fame MMA kursy bukmacherskie na galę

Na najbliższą galę Fame MMA typy bukmacherskie są już dostępne. Wydarzenie pod nazwą Fame 20 zaplanowano na 10.02. Tradycyjnie już w klatce organizacji zaprezentują się postacie znane ze środowiska freakfigtów. 

Poniżej prezentujemy przygotowane przez Betclic na galę Fame MMA typy bukmacherskie:

 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Michał „Boxdel” Baron kursy: 1.55 – 2.20
 • Marcin „Xayoo” Majkut vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk kursy: 1.14 – 4.50
 • F. Marcinek/D. Malczyński vs J. Bratan/A. Polański kursy 3.95 – 1.18
 • A. Roślik/K. Wilczak vs A. Tańcula/M. Wiewiórka kursy 2.30 – 1.50
 • Jakub „Kosa” Kosecki vs Łukasz „Tuszol” Tuszyński kursy: 2.50 – 1.42
 • Michał „Wampir” Pasternak vs Norman „Stormin” Parke kursy: 1.98 – 1.69
 • Natan Marcoń vs Piotr Szeliga kursy: 2.35 – 1.48
 • Marta „Murcix” Błoch vs Paulina Kozłowska kursy: 1.25 – 3.30
 • Wiktor „Wronek” Wronka vs Tomasz Olejnik kursy: 1.82 – 1.82
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Krystian „Krycha” Wilczak (turniej K-1) kursy: 1.18 – 3.95
 • Josef „Bratan” Simao vs Adrian „Polak” Polański (turniej K-1) kursy: 2.85 – 1.33
 • Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (turniej K-1) kursy: 2.25 – 1.52
 • Filip „Filipek” Marcinek vs Dawid Malczyński (turniej K-1) kursy: 3.95 – 1.18

Przy okazji Fame MMA typy bukmacherskie wskazują kilku wyraźnych faworytów do wygranej. Czy przygotowane na galę Fame MMA typy bukmacherskie odzwierciedlają faktyczne możliwości zawodników? W kolejnych akapitach analizujemy, kto może wyjść zwycięsko ze swojego starcia podczas gali. 

Fame MMA 20 – karta walk

Przy okazji gali Fame MMA 20 typy bukmacherskie znajdziemy na pojedynki w karcie głównej i turnieju K-1. Jak prezentuje się karta walk tej gali? Przedstawiamy ją poniżej:

 • Finał turnieju K-1
 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Michał „Boxdel” Baron (K-1, duże rękawice)
 • Marcin „Xayoo” Majkut vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk (K-1, małe rękawice)
 • Ferrari/Krycha vs Tańcula/Wiewiór (półfinał turnieju K-1)
 • Filipek/Malczyński vs Bratan/Polak (półfinał turnieju K-1)
 • Jakub „Kosa” Kosecki vs Łukasz „Tuszol” Tuszyński (K-1, małe rękawice)
 • Michał „Wampir” Pasternak vs Norman „Stormin” Parke (MMA)
 • Natan Marcoń vs Piotr Szeliga (specjalne zasady)
 • Marta „Murcix” Błoch vs Paulina Kozłowska (K-1, małe rękawice)
 • Wiktor „Wronek” Wronka vs Tomasz Olejnik (boks)
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Krystian „Krycha” Wilczak (ćwierćfinał turnieju K-1)
 • Josef „Bratan” Simao vs Adrian „Polak” Polański (ćwierćfinał turnieju K-1)
 • Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (ćwierćfinał turnieju K-1)
 • Filip „Filipek” Marcinek vs Dawid Malczyński (ćwierćfinał turnieju K-1)

Spośród wszystkich 14 walk połowa, czyli dokładnie 7 pojedynków, to walki w ramach jubileuszowego turnieju w formule K-1 z udziałem łącznie ośmiu zawodników.

W turnieju biorą udział:

 • Adrian „Polak” Polański
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Arkadiusz Tańcula
 • Dawid Malczyński
 • Filip „Filipek” Marcinek
 • Josef Bratan
 • Krystian „Krycha” Wilczak
 • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Jakie zakłady można typować na Fame MMA?

W ofercie Betclica na obstawianie Fame MMA typy bukmacherskie dotyczą różnych rynków zakładów. Najbardziej popularne są typy na rozstrzygnięcie każdej z walk (1-2), ale to nie jedyne dostępne przy okazji Fame MMA kursy w ofercie.

Przykłady innych typów na FAME Reborn to:

 • Sposób zakończenia walki (poddanie/decyzja/KO, TKO, DSQ)
 • Czas zakończenia walki (runda 1., runda 2., runda 3.)
 • Który zawodnik wygra w której rundzie?
 • Czy walka odbędzie się w pełnym dystansie? (TAK lub NIE)

Wszystkie dostępne już na Fame MMA typy bukmacherskie znaleźć można w Betclicu.

Sprawdź również: obstawianie Prime MMA

Pewne typy na Fame MMA

Warto zaznaczyć, że nie istnieje coś takiego jak pewne typy na Fame MMA. Chociaż to walki w większości amatorów, to toczą się one jak najbardziej na serio. I jak to w sporcie bywa, nie możemy być pewni żadnego rozstrzygnięcia przed zakończeniem pojedynku.

Dlatego prezentowane na Fame MMA typy bukmacherskie należy traktować jako wskazówkę, a nie gwarancję pewnej wygranej. Pamiętajmy również, że jedynym legalnym bukmacherem z kursami na Fame MMA jest Betclic. Wszyscy inni bukmacherzy w polsce, którzy oferują typowanie walk tej federacji, nie są legalnymi bukmacherami.

Fame MMA darmowe typy

Wszystkie dostępne w tym tekście typy na Fame MMA są w pełni darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat za prezentowany typy i prezentujemy w oparciu o własną analizę dostępnych kursów i zdarzeń.

W kolejnym akapicie znajdziesz darmowe typy Fame MMA na wszystkie walki, które odbędą się podczas najbliższej gali. 

Fame MMA 20 typy na galę

Podczas gali Fame 20 zawodnicy rywalizować będą w kilku formułach. Większość walk zaplanowano na zasadach K-1. Podczas gali odbędzie się zresztą turniej w tej właśnie formule. Ponadto organizatorzy przygotowali pojedynki w ramach karty głównej.

Poniżej prezentujemy typy na Fame 20 na walki, które odbędą się w ćwierćfinałach turnieju i karcie głównej.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Michał „Boxdel” Baron

W głównej walce karty głównej podczas Fame MMA typy bukmacherskie w roli faworyta wskazują „Don Kasjo”. Z tymi przewidywaniami można się zgodzić, bowiem Życiński na tle innych freaków wyróżnia się przeszłością w sportach walki. To może zdecydować o jego wygranej z „Boxdelem”.

Typ: „Don Kasjo” wygra

Marcin „Xayoo” Majkut vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk

Na tę walkę podczas gali Fame MMA typy bukmacherskie są dość jednoznaczne. Faworytem tej konfrontacji jest „Xayoo”. Majkut nie przegrał jeszcze ani jednej walki podczas swojej przygody z freakfightami, natomiast „Daro Lew” niezbyt często wychodził zwycięsko ze swoich pojedynków.

Typ: „Xayoo” wygra

Jakub „Kosa” Kosecki vs Łukasz „Tuszol” Tuszyński

Jednym z zestawień podczas gali będzie konfrontacja piłkarza ze streamerem z popularnej grupy „Bungee”. Faworytem tej walki jest Tuszyński. Tak wskazują dostępne na Fame 20 kursy w Betclicu. „Tuszol” może górować nad rywalem warunkami fizycznymi i to jego największy atut.

Typ: „Tuszol” wygra

Michał „Wampir” Pasternak vs Norman „Stormin” Parke

Konfrontacja tych zawodników odbędzie się w formule MMA, co będzie podczas najbliższej gali wyjątkiem. Dwaj fighterzy z bogatą karierą sportową powinni dać przede wszystkim walkę stojącą na wysokim poziomie umiejętności. Kto wygra? Kursy są dość wyrównane, ale patrząc na to jak w ostatnim czasie prezentują się obaj zawodnicy, to – wbrew kursom – z wygranej może cieszyć się Pasternak.

Typ: Michał Pasternak wygra

Natan Marcoń vs Piotr Szeliga

Marcoń w ostatnim czasie jest jednym z najgłośniejszych przedstawicieli środowiska freakowego, ale niekoniecznie ze względu na swoje sportowe wyniki. Chociaż w tym starciu na specjalnych zasadach Szeliga ma mieć pewne ograniczenia, bo będzie miał do dyspozycji tylko jedną rękę, to jest i tak faworytem do wygranej.

Typ: Szeliga wygra

Marta „Murcix” Błoch vs Paulina Kozłowska

Podczas jubileuszowej gali Fame MMA 20 typy dostępne są również na walkę kobiet. Zarówno Marta Błock jak i Paulina Kozłowska nie mają wielkiego doświadczenia, ale na podstawie obserwacji można w roli faworytki stawiać „Murcix”.

Typ: „Murcix” wygra

Wiktor „Wronek” Wronka vs Tomasz Olejnik

Kolejny reprezentant ekipy „Bungee” zadebiutuje na Fame 20. „Wronek” zmierzy się z Tomaszem Olejnikiem. Kursy Betclica na ich walkę są dość wyrównane, a w tym starciu może wygrać Olejnik, który ma już większe doświadczenie w środowisku freakfightowym.

Typ: Olejnik wygra

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Krystian „Krycha” Wilczak (turniej K-1)

W ramach turnieju K-1 podczas Fame 20 zawalczą „Ferrari” oraz „Krycha”. Zdecydowanym faworytem bukmacherów do wygranej w ćwierćfinałowym pojedynku jest Amadeusz Roślik. Jego przeciwnik w ostatnim czasie ma słabą passę występów i jego triumf byłby niespodzianką.

Typ: „Ferrari” wygra

Josef „Bratan” Simao vs Adrian „Polak” Polański (turniej K-1)

Podczas Fame MMA 20 typy w roli faworyta stawiają Adriana Polańskiego. Zestawienie obu zawodników w ramach turnieju K-1 jest jednym z trzech dość jednostronnie ocenianych. Wygraną „Bratana” trzeba będzie w tym przypadku uznać za niespodziewaną.

Typ: „Polak” wygra

Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (turniej K-1)

Najbardziej wyrównanym pojedynek ćwierćfinałowym w turnieju K-1 jest zestawienie Tańculi z Wiewiórką. Kto może wygrać tę walkę? Nieco większe szanse na zwycięstwo powinien mieć „Wiewiór”. Potwierdzają to także kursy bukmacherskie Fame wystawione przez Betclica.

Typ: „Wiewiór” wygra

Filip „Filipek” Marcinek vs Dawid Malczyński (turniej K-1)

Konfrontacja „Filipka” z Dawidem Malczyńskim ma wyraźnego faworyta w osobie tego drugiego. Malczyński nad rywalem góruje warunkami fizycznymi, a w swoich poprzednich walkach udowadniał całkiem niezłe umiejętności. Filipek we freakfightach radzi sobie ze zmiennym szczęściem, a wygrane odnosił przeciwko niżej notowanym rywalom.

Typ: Dawid Malczyński wygra

Fame MMA 20 typy – informacje o gali

Gala Fame MMA 20 odbędzie się 10.02 w Tauron Arenie w Krakowie. Kibice zobaczą 14 walk w formułach MMA, K-1 i boksie. Podczas gali odbędzie się turniej K-1.

Na Fame MMA typy bukmacherskie przygotował tylko jeden bukmacher, którym jest firma Betclic. Rejestracja z kodem BETPLVIP pozwala uzyskać powitalny bonus o wartości 200 PLN na typowanie walk.

Dodaj komentarz