Fame MMA typy bukmacherskie | Kursy na Fame MMA 19

Zobacz jak wyglądają kursy na Fame MMA 19. Typy na to wydarzenie przygotował bukmacher Betclic.

Jak prezentują się przed najbliższą galą Fame MMA typy bukmacherskie? Sprawdziliśmy ofertę bukmachera Betclic, który jako jedyny oferuje na Fame MMA kursy. Kto jest faworytem, jaki bonus na galę znajdziemy w ofercie? Zapraszamy do lektury tekstu o zbliżającej się gali.

Zobacz więcej: kody promocyjne Betclic

Fame MMA typy bukmacherskie

Tylko jeden bukmacher ma ofertę zakładów na galę freak fightów federacji Fame MMA. Typy bukmacherskie znajdziemy w Betclicu, czyli u partnera Fame MMA. Typy na wszystkie walki prezentujemy w dalszej części tekstu, poniżej natomiast prezentujemy najciekawsze typy na galę.

Fame MMA typyKurs w Betclic
Arkadiusz Tańcula wygra1.70
Marcin Wrzosek wygra1.28
Filip „Filipek” Marcinek wygra1.20

Zaprezentowane wyżej typy bukmacherskie na Fame MMA dotyczą gali, która odbędzie się 2.09. Organizatorzy zaplanowali w sumie 10 pojedynków. Z kolei bukmacher Betclic przygotował bonus dla graczy, który prezentujemy poniżej.

Fame MMA – bonus Betclic

Rejestrując nowe konte w Betclicu można uzyskać bonus powitalny o wartości 200 PLN. To najwyższa promocja na start dostępna na rynku, która obowiązuje przy rejestracji z kodem bonusowym o treści MECZYKI.

Bonus BetclicWartość 
Zakład bez ryzyka (cashback)200 PLN
Kod bonusowy MECZYKI
Link do rejestracjiKLIKNIJ TUTAJ

Jak działa powitalny bonus Betclica? Jest to zwrot stawki do 200 PLN, jeśli pierwszy wytypowany kupon okaże się przegrany. Przykładowo: zawieramy zakład, na którym umieszczamy dostępne na Fame MMA typy bukmacherskie z oferty Betclica. Taki zakład musi mieć kurs minimalny 1.14, choć oczywiście może to być zdecydowanie wyższa wartość. Nie ma ograniczeń w tym zakresie.

Jeśli zakład jest wygrany, to po prostu otrzymujemy wygraną. W razie porażki bukmacher zwraca stawkę zakładu do 200 PLN w formie freebetu. Za wartość bonusu wystarczy zagrać na kuponie z kursem 2.14 lub wyższym. Wygrana z darmowego zakładu – pomniejszona o wartość stawki i podatek – trafia od razu na konto gracza. Środki można wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. 

Fame MMA typy bukmacherskie z bonusem

Fame MMA kursy bukmacherskie na galę

Na najbliższą galę Fame MMA typy bukmacherskie są już dostępne. Wydarzenie pod nazwą Fame MMA 19 zaplanowano na 2.09. Tradycyjnie już w klatce organizacji zaprezentują się postacie znane ze środowiska freakfigtów. 

Poniżej prezentujemy przygotowane przez Betclic na galę Fame MMA typy bukmacherskie:

 • Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz „Ferrari” Roślik 1.70 – 1.95
 • Marcin „Xayoo” Majkut vs Franciszek „Franio” Rusiecki 1.28 – 3.10
 • Paweł „Księżniczka” Tyburski vs Alberto Simao 1.33 – 2.85
 • Jakub Nowaczkiewicz vs Robert Karaś 2.65 – 1.38
 • Sebastian Fabijański vs Filip „Filipek” Marcinek 3.70 – 1.20
 • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki 1.65 – 2.00
 • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga 1.28 – 3.15
 • Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz 1.42 – 2.50
 • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak 1.38 – 2.65
 • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Mariusz „Hejter” Słoński 1.75 – 1.90

Przy okazji Fame MMA typy bukmacherskie wskazują kilku wyraźnych faworytów do wygranej. Czy przygotowane na galę Fame MMA typy bukmacherskie odzwierciedlają faktyczne możliwości zawodników? W kolejnych akapitach analizujemy, kto może wyjść zwycięsko ze swojego starcia podczas gali. 

Fame MMA 19 – karta walk

Przy okazji gali Fame Friday Arena typy bukmacherskie znajdziemy na 10 pojedynków. Właśnie tyle starć organizatorzy zaplanowali na to wydarzenie. Jak prezentuje się karta walk tej gali? Przedstawiamy ją poniżej:

 • Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Marcin „Xayoo” Majkut vs Franciszek „Franio” Rusiecki
 • Paweł „Księżniczka” Tyburski vs Alberto Simao
 • Jakub Nowaczkiewicz vs Robert Karaś
 • Sebastian Fabijański vs Filip „Filipek” Marcinek
 • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki
 • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga
 • Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz
 • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak
 • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Mariusz „Hejter” Słoński

Spośród wszystkich 10 walk, aż 5 odbędzie się na zasadach K-1. Ponadto jedną walkę zakontraktowano na zasadach bokserskich. Pozostałe odbędą się w formule MMA.

Jakie zakłady można typować na Fame MMA?

W ofercie Betclica na Fame MMA typy bukmacherskie dotyczą różnych rynków zakładów. Najbardziej popularne są typy na rozstrzygnięcie każdej z walk (1-2), ale to nie jedyne dostępne przy okazji Fame MMA kursy w ofercie.

Przykłady innych typów na Fame MMA to:

 • Sposób zakończenia walki (poddanie/decyzja/KO, TKO, DSQ)
 • Czas zakończenia walki (runda 1., runda 2., runda 3.)
 • Który zawodnik wygra w której rundzie?
 • Czy walka odbędzie się w pełnym dystansie? (TAK lub NIE)

Wszystkie dostępne już na Fame MMA typy bukmacherskie znaleźć można w Betclicu.

Pewne typy na Fame MMA

Warto zaznaczyć, że nie istnieje coś takiego jak pewne typy na Fame MMA. Chociaż to walki w większości amatorów, to toczą się one jak najbardziej na serio. I jak to w sporcie bywa, nie możemy być pewni żadnego rozstrzygnięcia przed zakończeniem pojedynku.

Dlatego prezentowane na Fame MMA typy bukmacherskie należy traktować jako wskazówkę, a nie gwarancję pewnej wygranej. Pamiętajmy również, że jedynym legalnym bukmacherem z kursami na Fame MMA jest Betclic. Wszyscy inni bukmacherzy w polsce, którzy oferują typowanie walk tej federacji, nie są legalnymi bukmacherami.

Fame MMA darmowe typy

Wszystkie dostępne w tym tekście typy na Fame MMA są w pełni darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat za prezentowany typy i prezentujemy w oparciu o własną analizę dostępnych kursów i zdarzeń.

W kolejnym akapicie znajdziesz darmowe typy Fame MMA na wszystkie walki, które odbędą się podczas najbliższej gali. 

Fame MMA 19 typy na galę

Podczas gali Fame MMA 19 zawodnicy rywalizować będą w kilku formułach. Większość walk zaplanowano na zasadach K-1, odbędą się również pojedynki w MMA oraz jedna walka, w której zawodnicy rywalizować będą w boksie. Czy te reguły przekładają się na przygotowane przed Fame MMA typy bukmacherskie i kursy? Sprawdźmy.

Arkadiusz Tańcula – Amadeusz “Ferrari” Roślik

W walce wieczoru podczas Fame MMA 19 zmierzą się Arkadiusz Tańcula i Amadeusz “Ferrari” Roślik, który przyjął walkę w zastępstwie za Krzysztofa “Diablo” Włodarczyka. Na linii Tańcula – Roślik od dłuższego czasu jest konflikt, który obaj zawodnicy będą chcieli wyjaśnić sobie w klatce Fame MMA. Kursy bukmacherskie w roli faworyta stawiają Tańculę, zaś “Ferrari” jest w tej konfrontacji underdogiem.

Typ: Tańcula wygra

Marcin “Xayoo” Majkut – Franciszek “Franio” Rusiecki

Na tę walkę podczas gali Fame MMA typy bukmacherskie są bardzo jednoznaczne. Faworytem tej konfrontacji jest „Xayoo” i w pełni możemy się z tym zgodzić. Patrząc na dotychczasowe wyniki, Marcin Majkut jest jednym z lepiej walczących na zasadach K-1 zawodników. “Franio” w tej sytuacji nie może być zatem faworytem, a jego wygraną należałoby potraktować jako dość sporą niespodziankę.

Typ: „Xayoo” wygra

Paweł “Księżniczka” Tyburski – Alberto Simao

Jednym z zestawień podczas gali będzie konfrontacja Pawła Tyburskiego z Alberto Simao. Ich walka odbędzie się na zasadach K-1, a faworytem bukmachera Betclic do wygranej jest “Księżniczka”. W swoim ostatnim pojedynku jeden z braci Tyburskich przegrał z Michałem Pasternakiem, ale zaprezentował się z dobrej strony.

Typ: Paweł Tyburski wygra

Jakub Nowaczkiewicz – Robert Karaś

Konfrontacja tych zawodników odbędzie się w formule bokserskiej. Nie da się ukryć, że w przypadku tej walki podczas Fame MMA typy skłaniają się w kierunku faworyzowania Roberta Karasia. Wyraźnie przemawiają za nim kursy wystawione na galę Fame MMA 19 u bukmachera Betclic, który jako jedyny ma w ofercie typy Fame MMA.

Typ: Robert Karaś wygra

Sebastian Fabijański – Filip “Filipek” Marcinek

Pojedynek rapera z aktorem… i raperem. Sebastian Fabijański to jedna z najbardziej kontrowersyjnych w ostatnim czasie postaci w polskim showbiznesie. Sporo mówi się także o jego problemach m.in. ze zrobieniem wagi przed walką. W tym przypadku faworytem będzie „Filipek”, który już kilkukrotnie pokazał swoje umiejętności.

Typ: “Filipek” wygra

Piotr “Tybori” Tyburski – Tomasz “Zadyma” Gromadzki

Najbardziej wyrównane zestawienie podczas gali. Przynajmniej na to wskazują dostępne na Fame MMA 19 typy bukmacherskie w Betclic. Drugi z braci Tyburskich może zaskoczyć doświadczonego w boksie i walkach na gołe pięści „Zadymę”. Formuła MMA, w której rywalizować będą obaj zawodnicy, na pewno nie jest najmocniejszą stroną Gromadzkiego, dlatego nieco większe szanse na wygraną ma „Tybori”. W pierwszej walce obu zawodników padł wynik remisowy.

Typ: “Tybori” wygra

Marcin Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga

Jedno ze starć, które budzi największe zainteresowanie kibiców to pojedynek Marcina Wrzoska z Piotrem Szeligą. Konflikt obu zawodników dodaje pikanterii tej walce, w której zdecydowanym faworytem będzie Wrzosek. Ten zawodnik w przeszłości z powodzeniem walczył dla największych federacji MMA, takich jak m.in. KSW. Dlatego nie dziwi, że na Fame MMA typy skłaniają się zdecydowanie ku jego wygranej.

Typ: Marcin Wrzosek wygra

Przemysław Szyszka – Norbert Daszkiewicz

W walce Przemysława Szyszki z Norbertem Daszkiewiczem nie ma aż tak dużej różnicy w kursach Fame MMA, które wystawił bukmacher Betclic. Mimo wszystko, to ten pierwszy jest w opinii ekspertów faworytem do wygranej i możemy zgodzić się z tym typowaniem. Walka odbędzie się na zasadach MMA.

Typ: Przemysław Szyszka wygra

Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Dominika Rybak

W kobiecej rywalizacji podczas Fame MMA 19 typy w roli faworytki stawiają „Sheeyę”. Chociaż to Dominika Rybak ma do tej pory większe doświadczenie w walkach, to jej rywalka uważana jest za kandydatkę do wygranej w tym zestawieniu planowanym na najbliższej edycji Fame MMA.

Typ: “Sheeya” wygra

Natan Marcoń – Mariusz “Hejter” Słoński

Galę otworzy walka Natana Marconia z „Hejterem”. Trudno w tym przypadku o wskazanie faworyta do wygranej, bowiem wystawione na Fame MMA kursy bukmacherskie w Betclic są dość wyrównane. Mimo wszystko, można zakładać, że to „Hejter” wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Kibice pamiętają bowiem, że Marcoń nie zanotował jeszcze żadnej wygranej w trakcie swojej przygody z freakfightami.

Typ: “Hejter” wygra

Fame MMA 19 typy – informacje o gali

Gala Fame MMA Friday odbędzie się 2.09 w Krakowie. Kibice zobaczą 10 walk w formułach MMA, K-1 i boksie. Na Fame MMA typy bukmacherskie przygotował tylko jeden bukmacher, którym jest firma Betclic. Rejestracja z kodem MECZYKI pozwala uzyskać powitalny bonus o wartości 200 PLN na typowanie walk.

Data publikacji: 5 lipca 2023 @ 14:02

Dodaj komentarz