Fame MMA typy bukmacherskie | Kursy na Fame 21

Jak prezentują się przed najbliższą galą Fame MMA typy bukmacherskie? Sprawdziliśmy ofertę bukmachera Betclic, który jako jedyny ma na Fame MMA kursy. Kto jest faworytem, jaki bonus na galę znajdziemy w ofercie? Czy wytypujemy galę bez podatku? Zapraszamy do lektury tekstu o zbliżającej się gali.

FAME MMA 21 typy bukmacherskie

Tylko jeden bukmacher ma zakłady na FAME 21, zatem nie będziemy zadawać sobie pytania, jak wybrać bukmachera z ofertą na to wydarzenie? Kursy bukmacherskie znajdziemy wyłącznie w Betclicu, czyli u partnera Fame MMA.

Typy na wszystkie walki prezentujemy w dalszej części tekstu, poniżej natomiast prezentujemy najciekawsze kursy na galę. Warto mieć na uwadze, że najbliższą galę spod szyldu Fame można typować bez podatku, dzięki trwającej u operatora akcji „Gra bez podatku”.

Fame MMA typyKurs w Betclic
Adamek wygra1.25
„Strachu” wygra1.22
„Wampir” wygra1.12

Zaprezentowane wyżej typy bukmacherskie na Fame MMA dotyczą gali, która odbędzie się już dziś wieczorem. Organizatorzy zaplanowali w sumie 10 pojedynków. Z kolei bukmacher Betclic przygotował bonus dla graczy, który prezentujemy poniżej.

Fame MMA – bonus Betclic

Rejestrując nowe konto w Betclicu można uzyskać bonus powitalny o wartości 50 PLN. To najwyższa promocja na start dostępna na rynku, która obowiązuje przy rejestracji z kodem bonusowym o treści BETPLVIP.

Bonus BetclicWartość 
Zakład bez ryzyka (cashback)50 PLN
Kod bonusowy BETPLVIP
Promocja na Fame MMAGra bez podatku

Jak działa powitalny bonus Betclica? Jest to zwrot stawki do 50 PLN, jeśli pierwszy wytypowany kupon okaże się przegrany. Przykładowo: zawieramy zakład, na którym umieszczamy dostępne na Fame MMA typy bukmacherskie z oferty Betclica. Taki zakład musi mieć kurs minimalny 1.14, choć oczywiście może to być zdecydowanie wyższa wartość. Nie ma ograniczeń w tym zakresie.

Jeśli zakład jest wygrany, to po prostu otrzymujemy wygraną. W razie porażki bukmacher zwraca stawkę zakładu do 50 PLN w formie freebetu. Za wartość bonusu wystarczy zagrać na kuponie z kursem 2.14 lub wyższym. Wygrana z darmowego zakładu – pomniejszona o wartość stawki – trafia od razu na konto gracza. Środki można wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. 

Bukmacher pozwala typować galę Fame MMA 21 bez podatku, co zwiększy potencjalną wygraną o 14%. Promocja jest ważna do odwołania.

Fame MMA typy bukmacherskie z bonusem

Fame MMA kursy bukmacherskie na galę

Na najbliższą galę Fame MMA typy bukmacherskie są już dostępne. Wydarzenie pod nazwą Fame 21 zaplanowano na dzisiejszy wieczór. Tradycyjnie już w klatce organizacji zaprezentują się postacie znane ze środowiska freakfigtów. 

Poniżej prezentujemy przygotowane przez Betclic na galę Fame MMA typy bukmacherskie:

 • Patryk „Bandura” Bandurski vs Tomasz „Góral” Adamek kursy: 3.10 – 1.25
 • Alan Kwieciński vs Michał „Wampir” Pasternak kursy: 4.40 – 1.12
 • Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar vs Mariusz „Hejter” Słoński kursy: 2.32 – 1.45
 • Rafał „Takefun” Górniak vs Robert „Sutonator” Pasut kursy: 1.85 – 1.72
 • Adrian Cios vs Tomasz „Strachu” Oświeciński kursy: 3.30 – 1.22
 • Grzegorz „Greg” Gancewski vs Piotr „Szeli” Szeliga kursy: 2.70 – 1.33
 • Jakub „Azdus” Matowicki vs Miłosz „Dejvid” Boras kursy: 1.90 – 1.68
 • Dominik „Kaleson” Cybulski vs Jakub „Guzik” Szymański kursy: 1.33 – 2.70
 • Dominik „Mrozzo” Mrozowski vs Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz kursy: 3.10 – 1.25
 • Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska kursy: 1.35 – 2.60

Kursy na Fame MMA w Betclic aktualne na 18.05. Kursy mogą ulec zmianie.

Przy okazji Fame MMA typy bukmacherskie wskazują kilku wyraźnych faworytów do wygranej. Czy przygotowane na galę Fame MMA typy bukmacherskie odzwierciedlają faktyczne możliwości zawodników? W kolejnych akapitach analizujemy, kto może wyjść zwycięsko ze swojego starcia podczas gali. 

Zobacz więcej: kody promocyjne Betclic

Fame MMA 21 – karta walk

Przy okazji gali Fame MMA 21 typy bukmacherskie znajdziemy na wszystkie pojedynki w karcie głównej. Jak prezentuje się karta walk tej gali? Przedstawiamy ją poniżej:

 • Patryk „Bandura” Bandurski vs Tomasz „Góral” Adamek (BOKS)
 • Alan Kwieciński vs Michał „Wampir” Pasternak (BOKS)
 • Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar – Mariusz „Hejter” Słoński (K-1, gołe pięści)
 • Rafał „Takefun” Górniak vs Robert „Sutonator” Pasut (K-1, małe rękawice)
 • Adrian Cios vs Tomasz „Strachu” Oświeciński (MMA)
 • Grzegorz „Greg” Gancewski vs Piotr „Szeli” Szeliga (MMA)
 • Jakub „Azdus” Matowicki vs Miłosz „Dejvid” Boras (K-1, małe rękawice)
 • Dominik „Kaleson” Cybulski vs Jakub „Guzik” Szymański (BOKS, małe rękawice)
 • Dominik „Mrozzo” Mrozowski vs Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz (K-1)
 • Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska (BOKS / K-1 / MMA)

Spośród wszystkich 10 walk większość odbędzie się w K-1, MMA i boksie. Będą też walki na specjalnych zasadach.

Jakie zakłady można typować na Fame MMA?

W ofercie Betclica na obstawianie Fame MMA typy bukmacherskie dotyczą różnych rynków zakładów. Najbardziej popularne są typy na rozstrzygnięcie każdej z walk (1-2), ale to nie jedyne dostępne przy okazji Fame MMA kursy w ofercie.

Przykłady innych typów na Fame MMA 21 to:

 • Sposób zakończenia walki (poddanie/decyzja/KO, TKO, DSQ)
 • Czas zakończenia walki (runda 1., runda 2., runda 3.)
 • Który zawodnik wygra w której rundzie?
 • Czy walka odbędzie się w pełnym dystansie? (TAK lub NIE)

Wszystkie dostępne już na Fame MMA typy bukmacherskie znaleźć można w Betclicu.

Sprawdź również: obstawianie Prime MMA

Fame MMA 21 bez podatku w Betclic z kodem

Kod promocyjny w Betclic gwarantuje nam zwrot za pierwszy kupon w historii konta, który okaże się przegrany. Od bukmachera możemy otrzymać do 50 PLN. To jednak nie koniec promocji, ponieważ operator zarówno dla nowych, jak i stałych graczy przygotował możliwość gry bez podatku, którą można wykorzystać m.in. na typowanie gali Fame MMA 21.

Aby skorzystać z gry bez podatku w Betclic, należy po prostu postawić kupon z oferty sportowej. Promocja jest dostępna bez kursu minimalnego. Nie została także ograniczona czasowo.

Pewne typy na Fame MMA

Warto zaznaczyć, że nie istnieje coś takiego, jak pewne typy na Fame MMA. Chociaż to walki w większości amatorów, to toczą się one jak najbardziej na serio. I jak to w sporcie bywa, nie możemy być pewni żadnego rozstrzygnięcia przed zakończeniem pojedynku.

Dlatego prezentowane na Fame MMA typy bukmacherskie należy traktować jako wskazówkę, a nie gwarancję pewnej wygranej. Pamiętajmy również, że jedynym legalnym bukmacherem z kursami na Fame MMA jest Betclic. Wszyscy inni bukmacherzy w Polsce, którzy oferują typowanie walk tej federacji, nie są legalnymi bukmacherami.

Fame MMA darmowe typy

Wszystkie dostępne w tym tekście typy na Fame MMA są w pełni darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat za prezentowany typy i publikujemy je w oparciu o własną analizę dostępnych kursów i zdarzeń.

W kolejnym akapicie znajdziesz darmowe typy Fame MMA na wszystkie walki, które odbędą się podczas najbliższej gali. 

Fame MMA 21 typy na galę

Podczas gali Fame 21 zawodnicy rywalizować będą w kilku formułach. Większość walk zaplanowano na zasadach K-1, MMA i boksie.

Poniżej prezentujemy typy na Fame 21 na walki, które odbędą się w ramach karty głównej tej gali.

Patryk „Bandura” Bandurski vs Tomasz „Góral” Adamek

W głównej walce karty głównej podczas Fame MMA typy bukmacherskie w roli faworyta wskazują Tomasza Adamka, czyli byłego mistrza świata w boksie zawodowym. Na jego tle „Bandura” nie ma zbyt dużych szans na triumf, a jego wygrana byłaby sporą niespodzianką.

Typ: Tomasz Adamek wygra (kurs 1.25)

Alan Kwieciński vs Michał „Wampir” Pasternak

W formule bokserskiej zawalczą również Alan Kwieciński i „Wampir”. Faworytem do wygranej jest tu Pasternak. Kwieciński nie ma zbyt wielu argumentów w tej formule, zatem wygrana „Wampira” wydaje się być bardzo prawdopodobna, co potwierdzają zresztą wystawione na Fame MMA 21 kursy bukmacherskie w Betclicu.

Typ: „Wampir” wygra (kurs 1.12)

Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar vs Mariusz „Hejter” Słoński

Konfrontacja tych zawodników odbędzie się w formule K-1 na gołe pięści, co będzie czymś zupełnie nowym w świecie freaków. Kursy w Betclicu nie wskazują wyraźnego faworyta w tym starciu, ale bardziej doświadczonym zawodnikiem jest „Hejter” i to jego wygrana może być nieco bardziej prawdopodobna.

Typ: „Hejter” wygra (kurs 1.45)

Rafał „Takefun” Górniak vs Robert „Sutonator” Pasut

Starcie „Takefuna” z „Sutonatorem” to jedna z walk w formule K-1 podczas Fame MMA 21. Kto wygra tę walkę? Zdaniem analityków bukmacherskich większe na sukces ma mieć Robert Pasut. Jego zwycięstwo przewiduje też większość typerów na stronie Betlica.

Typ: Pasut wygra (kurs 1.72)

Adrian Cios vs Tomasz „Strachu” Oświeciński

Podczas gali Fame MMA 21 typy dostępna jest również walka Adriana Ciosa z Tomaszem Oświecińskim. Popularny aktor jest zdecydowanym faworytem do wygranej z Ciosem, który ostatnio pokonywał dwukrotnie Marcina Najmana (przez dyskwalifikację tego drugiego) czy też Pawła Jóźwiaka. Tym razem „Strachu” powinien być dla niego poważniejszym rywalem.

Typ: „Strachu” wygra (kurs 1.30)

Grzegorz „Greg” Gancewski vs Piotr „Szeli” Szeliga

W tym pojedynku górą powinien być bardziej doświadczony Piotr Szeliga, chociaż „Greg” zostawił po sobie dobre wrażenie gdy debiutował w federacji Fame MMA. Po stronie „Szeliego” są jednak lepsze warunki fizyczne oraz wspomniane już doświadczenie.

Typ: „Szeli” wygra (kurs 1.22)

Jakub „Azdus” Matowicki vs Miłosz „Dejvid” Boras

Na gali Fame MMA 21 zmierzą się ze sobą debiutanci: „Azdus” oraz „Dejvid”. Dwaj młodzi twórcy z platformy Twitch dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportami walki. Kto będzie mógł cieszyć się z wygranej? Stawiamy na „Azdusa”. Jednak w tym starciu każde rozstrzygnięcie jest możliwe.

Typ: „Azdus” wygra (kurs 1.90)

Dominik „Kaleson” Cybulski vs Jakub „Guzik” Szymański

Podczas Fame MMA 21 typy w roli faworyta stawiają Dominika Cybulskiego, który stoczy swój pierwszy pojedynek dla federacji. „Guzik” w przeszłości walczył już na galach Fame MMA i może zaskoczyć wyżej notowanego rywala, co zwiastuje niespodziankę.

Typ: „Guzik” wygra (kurs 2.70)

Dominik „Mrozzo” Mrozowski vs Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz

Podczas Fame MMA 31 zawalczą również przedstawiciele branży fitness. W rywalizacji Mrozowskiego z Sobonkiewiczem stawiamy na tego drugiego, który powinien pewnie pokonać swojego przeciwnika.

Typ: „Młody Ninja” wygra (kurs 1.25)

Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska

Konfrontacja dwóch zawodowych zawodniczek powinna dostarczyć sporo, tym bardziej z racji formuły. Zasady walki będą zmieniały się co rundę, aby dodać jej jeszcze więcej kolorytu. Mimo to, zdecydowaną faworytką jest Klaudia Syguła i jej wygrana typujemy.

Typ: Klaudia Syguła wygra (kurs 1.35)

Fame MMA 21 typy – informacje o gali

Gala Fame MMA 21 odbędzie się 18.05 w PreZero Arenie w Gliwiach. Kibice zobaczą 10 walk w formułach MMA, K-1 i boksie.

Na Fame MMA typy bukmacherskie przygotował tylko jeden bukmacher, którym jest firma Betclic. Rejestracja z kodem BETPLVIP pozwala uzyskać powitalny bonus o wartości 50 PLN na typowanie walk. U tego operatora można również typować Fame MMA bez podatku.

Kto jest faworytem walki na Fame MMA 21: Bandurski – Adamek?

Według bukmacherów Betclic faworytem do zwycięstwa jest Tomasz Adamek (kurs 1.25).

Kiedy odbędzie się gala Fame MMA 21?

Gala odbędzie się w sobotę 18 maja w PreZero Arenie w Gliwicach.

Jaki bonus przygotował Betclic na Fame MMA 21?

Z naszym kodem promocyjnym można otrzymać zakład bez ryzyka do 50 PLN w Betclic. Dodatkowo bukmacher pozwala stawiać kupony z oferty sportowej bez podatku, co można wykorzystać m.in. na typowanie gali Fame MMA 21.