FAME MMA obstawianie. Gdzie obstawiać FAME 21 u bukmachera?

Gala FAME 21 odbędzie się w dziś wieczorem. Gdzie i jak obstawiać Fame MMA bez podatku? Zapraszamy do lektury na temat bukmachera i oferty bonusowej na Fame MMA. Szczegóły poniżej.

Fame MMA – obstawianie FAME 21 u bukmachera

Gdzie można obstawiać Fame MMA? Na dzisiejszą galę FAME 21 obstawianie zakładów oferuje wyłącznie Betclic. Założenie konta z kodem BETPLVIP pozwala skorzystać z zakładu bez ryzyka do 50 PLN na pierwszy kupon.

Gdzie obstawiać galę Fame MMA 21 u bukmachera?Betclic
Jaki jest bonus powitalny?Zakład bez ryzyka 50 PLN
Gra bez podatku bez limitu
Jaki jest kod promocyjny?BETPLVIP

Kliknięcie w poniższy przycisk przekieruje Cię bezpośrednio do formularza rejestracyjnego w Betclicu z automatycznie uzupełnionym kodem BETPLVIP. Darmowe założenia konta uprawnia do obstawiania Fame MMA 21 bez podatku.

Bonus w Betclicu możesz wykorzystać np. do obstawiania Fame MMA 21 lub innych gal spod szyldu federacji Fame MMA. Betclic jest legalnym polskim bukmacherem i obstawianie oraz korzystanie z niego jest w 100% bezpieczne.

Fame MMA gdzie obstawiać?

Tak jak pisaliśmy wyżej, obstawianie FAME 21 możliwe jest tylko w Betclicu. Rejestracja z kodem BETPLVIP aktywuje pierwszy zakład bez ryzyka do 50 PLN dla nowych graczy. Ponadto możliwe jest typowanie gali bez podatku dzięki promocji bukmachera, która ważna jest do odwołania.

Obstawianie tylko w Betclicu wynika z faktu, że federacja podpisała umowę na wyłączność z daną firmą bukmacherską. Nie jest to nic nowego – wiele organizacji sportów walki postępuje w taki sam sposób.

Jak obstawić Fame MMA?

Do obstawianie Fame MMA 21 oraz kolejnych gal spod szyldu Fame MMA potrzebować będziesz konta w Betclicu. Tłumaczymy krok po kroku, jak założyć konto w Betclicu, skorzystać z bonusów i postawić kupon na Fame MMA:

 1. Kliknij w przycisk na stronie i przejdź na stronę Betclica
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny złożony z 3 kroków. W ostatnim wpisz kod promocyjny na Fame MMA: „BETPLVIP” i potwierdź rejestrację przyciskiem „Zapisz się”
 3. Dokonaj pierwszego depozytu na konto. Jeśli chcesz skorzystać z maksymalnego zwrotu za pierwszy kupon, wpłać 57 PLN lub więcej (Betclic nie pobiera prowizji za wpłatę)
 4. Wybierz, co chcesz obstawić na Fame MMA. Zakłady znajdziesz w kategorii: „Sport” -> „Sztuki walki” -> „Fame MMA”. Kliknij w kurs zakładu, dzięki czemu dodasz zdarzenie na kupon
 5. Wpisz stawkę zakładu: min. 2 PLN, a 57 PLN, jeśli chcesz zabezpieczyć swój pierwszy kupon na 50 PLN
 6. Zatwierdź kupon kliknięciem w przycisk „Obstaw”
 7. Jeśli trafisz, otrzymasz regularną wygraną na konto gracza. Jeśli nie, na Twoje konto trafi freebet do 50 PLN
 8. Aby skorzystać z freebetu, stwórz dowolny zakład z kursem min. 2.14. Wygraną z freebetu (pomniejszoną o stawkę zakładu) będziesz mógł od razu wypłacić na swoje konto bankowe

Obstawianie Fame MMA w Betclicu – jakie zakłady?

Oferta Betclica na obstawianie Fame MMA jest mocno rozbudowana. Czego więc można spodziewać się po zakładach na Fame MMA w Betclicu? Od razu po ogłoszeniu przez federację karty walk, bukmacher tworzy ofertę kursową na każdy pojedynek.

Najbardziej popularnym zdarzeniem dotyczącym chyba każdej dyscypliny dostępnej u bukmacherów jest wskazanie wygranego pojedynku. W przypadku sportów walki, a więc również Fame MMA zakłady na zwycięzcę danej walki to w teorii 50% szans na wygraną. W końcu należy wytypować jednego z dwóch walczących.

Kursy mogą ulegać zmianom z biegiem czasu – często bowiem na galach Fame MMA występują debiutanci, więc na początku trudno jest oszacować, kto będzie faworytem. Oczywiście im bliżej gali, tym więcej wiadomo o fighterach. Wtedy też oferta na obstawianie Fame MMA staje się bardziej rozbudowana.

Poza wskazaniem zwycięzcy można już wnosić zakłady na:

 • liczbę rozpoczętych rund – walki w Fame MMA zwykle zakontraktowane są na trzy rundy. Obstawiając kupon zawierający zdarzenia na Fame MMA można więc wytypować, ile rund w danym starciu się odbędzie (zwykle chodzi o typ zakłady under/over, czyli poniżej/powyżej 1.5 lub 2.5 rundy),
 • metoda zwycięstwa – największe możliwości podczas obstawiania Fame MMA dają zakłady dotyczące sposobu wygrania pojedynku. Zawodnicy mogą bowiem wygrać przez KO, a więc nokaut, TKO, czyli nokaut techniczny, poddanie lub na punkty,
 • w której rundzie wygra dany zawodnik – w grę wchodzą pierwsza, druga lub trzecia runda,
 • czy walka zakończy się w 1. minucie – ten zakład jest okazją na złapanie bardzo wysokich kursów, które potrafią wynosić kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt!
 • czy walka potrwa pełen dystans – do wyboru są opcje: TAK lub NIE. Kursy na to zdarzenie różnią się w zależności od stylu walk zawodników. „Stójkowicze” będą faworyzowani do skończenia przed czasem, a zawodnicy preferujący walkę w parterze, według Betclic będą mieć większe szansę na starcie trwające pełen dystans.

Na czym obstawić Fame MMA 21?

Betclic jest bukmacherem działającym wyłącznie w internecie i nie obstawisz Fame MMA w punktach naziemnych.

Do obstawiania w Betclicu możemy skorzystać z:

 • strony internetowej – dostępna pod adresem www.betclic.pl,
 • strony mobilnej – ten sam adres tylko że na smartfonach lub tabletach,
 • aplikacja mobilnej – na systemy Android lub iOS. Żeby mieć ją na „androidzie”, trzeba wejść na stronę mobilną, pobrać ją z niej i zainstalować zgodnie z instrukcją. Na „iOS-ach” wystarczy ściągnąć ją z App Store i zainstalować na swój telefon.

Zakres funkcjonalności Betclica jest taki sam dla strony internetowej oraz aplikacji mobilnej i obejmuje:

 • założenie konta i zalogowanie się na nie,
 • wpłacenie i wypłacenie pieniędzy,
 • obstawianie meczy online,
 • korzystanie z bonusów.

FAME MMA bukmacher do obstawiania

Betclic jest jednym z bukmacherów posiadających ofertę powitalną dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym. Dla graczy, którzy wykorzystali bonus na start, czekają różne bonusy i promocje.

Zakład bez ryzyka do 50 PLN dla nowych graczy

Każdy nowy gracz, który skorzysta z kodu BETPLVIP, może liczyć na cashback do 50 PLN. Maksymalny zwrot przysługuje przy stawce pierwszego kuponu 57 PLN. Zatem nawet w przypadku przegrania pierwszego zakładu, Betclic odda Ci w formie bonusu postawioną kwotę (odejmując 12% podatku, co wynika z ustawy hazardowej).

Aby wypłacić przyznany bonus należy zagrać za całą jego wartość kupon z kursem min. 2.14. Wygrana z freebetu zostanie wypłacona jako zysk netto z kuponu (wysokość wygranej – stawka freebetu).

Gra bez podatku

W Betclicu możliwe jest obstawianie zakładów z całej oferty sportowej, także obstawianie Fame MMA, bez podatku. To przekłada się na około 14% wyższe wygrane z zakładów.

Promocja dotyczy zarówno kuponów SOLO jak i AKO i dostępna jest na zakłady z całej oferty sportowej u tego bukmachera.

Fame MMA obstawianie bez podatku

Boost

Ostatnią ze stałych promocji jest Boost. To nic innego jak podwyższenie kursu na najciekawsze wydarzenia danego dnia. Najczęściej dotyczą meczów piłkarskich, bądź występów polskich zawodników w turniejach tenisowych, a czasami nawet Fame MMA.

Zakłady znajdują się w sekcji „Super Kursy”.

Sprawdź również: obstawianie Clout MMA

Porady do obstawiania Fame MMA

Typowanie gal freak fightowych jest trudne ze względu na małą ilość dostępnych informacji o zawodnikach. Jest to szczególnie problematyczne przy debiutantach, a tych na wielu kartach nie brakuje. Można powiedzieć, że każda informacja jest na wagę złota.

Kilka porad, które mogą pomóc Wam i przybliżyć do skutecznego typowania Fame MMA:

 • analizuj zmiany kursów bukmachera
 • śledź doniesienia medialne i media społecznościowe zawodników
 • korzystaj z bonusów i promocji np. na grę bez ryzyka
 • przeanalizuj zasady pojedynku
 • sprawdź historię walk zawodników
 • porównaj swoje pomysły z innymi typerami

Ciekawą wskazówką może być procentowy rozkład typów graczy na Betclicu. Pod kursami na zwycięzców walk znajduje się porównanie, jak użytkownicy gracze na dany rezultat:

 • zielony pasek – większość graczy stawia na tego zawodnika
 • pomarańczowy pasek – rozkład jest bardziej wyrównany, ale nadal mogą występować znaczni faworyci
 • czerwony pasek – mało kto typuje wygraną tego zawodnika
fame mma 21 obstawianie kursów w Betclic

Obstawianie Fame MMA 21 – karta walk

Podczas najbliższej gali Fame MMA włodarze zakontraktowali 10 pojedynków. Listę wszystkich walk przedstawiamy poniżej:

 • Patryk „Bandura” Bandurski vs Tomasz „Góral” Adamek (BOKS)
 • Alan Kwieciński vs Michał „Wampir” Pasternak (BOKS)
 • Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar – Mariusz „Hejter” Słoński (K-1, gołe pięści)
 • Rafał „Takefun” Górniak vs Robert „Sutonator” Pasut (K-1, małe rękawice)
 • Adrian Cios vs Tomasz „Strachu” Oświeciński (MMA)
 • Grzegorz „Greg” Gancewski vs Piotr „Szeli” Szeliga (MMA)
 • Jakub „Azdus” Matowicki vs Miłosz „Dejvid” Boras (K-1, małe rękawice)
 • Dominik „Kaleson” Cybulski vs Jakub „Guzik” Szymański (BOKS, małe rękawice)
 • Dominik „Mrozzo” Mrozowski vs Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz (K-1)
 • Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska (BOKS/K-1/MMA)

Spośród wszystkich starć, większość odbędzie się w K-1, MMA lub boksie.

Fame MMA – obstawianie faworytów Betclica

Betclic wystawił kursy na zwycięzców wszystkich walk podczas gali Fame MMA 21. Którzy zawodnicy są największymi faworytami swoich pojedynków?

Poniżej przedstawiamy typy na Fame MMA dotyczące tych zawodników, którzy powinni odnieść pewne zwycięstwa w swoich walkach:

 • Tomasz „Strachu” Oświeciński – kurs 1.22
 • Tomasz Adamek – kurs 1.25
 • Michał „Wampir” Pasternak – kurs 1.12

Rozkład sił w tych walkach dobrze pokazuje także procentowa ocena szans na wygraną. Dla przykładu Tomasz „Strachu” Oświeciński ma około 80% szans na wygraną w swoim pojedynku z Adrianem Ciosem.

Obstawianie zdarzeń na Fame MMA o niskich kursach to w teorii pewne trafienie, ale w zakładach bukmacherskich, a szczególnie we freak-figtach, nigdy nie ma „pewniaczków”.

Fame MMA 21 – informacje o gali

Gala FAME 21 odbędzie się 18 maja w PreZero Arenie w Gliwicach. Podczas gali zaplanowano 10 pojedynków w formułach K-1, MMA oraz boksie.

Gdzie obstawiać Fame MMA? Jeśli chcesz obstawić Fame MMA 21, kursy bukmacherskie z pełną ofertą znajdziesz jedynie w Betclicu. Nowi gracze skorzystają z bonusu powitalnego w formie zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon do 50 PLN. Konto w Betclicu można założyć z kodem BETPLVIP. Zarówno na nowych, jak i stałych graczy czeka możliwość gry bez podatku na ofertę sportową w Betclic, co można wykorzystać np. na typowanie gali Fame MMA 21.

FAQ

Gdzie obstawiać Fame MMA?

W Betclicu, który jest legalnym polskim bukmacherem i jako jedyny posiada w swojej ofercie kursy na Fame MMA.

Czy obstawię Fame MMA z bonusem?

Po założeniu nowego konta gracza z kodem o treści BETPLVIP będziesz mógł zabezpieczyć swój zakład i otrzymać do 50 PLN za przegrany pierwszy kupon. Dodatkowo możliwa jest także gra bez podatku w Betclic.