FAME MMA obstawianie | gdzie obstawiać Fame MMA?

Fame MMA szykuje kolejną galę, tym razem to Fame MMA 19, które odbędzie się 2 września w Tauron Arenie w Krakowie. Gdzie obstawiać Fame MMA? Zapraszamy do lektury na temat bukmachera i oferty bonusowej na Fame MMA.

Fame MMA – obstawianie Fame MMA 19 u bukmachera

Na początek najważniejsze pytanie „gdzie można obstawiać Fame MMA?”. Obstawianie Fame MMA jest możliwe wyłącznie w Betclicu. Jeśli założysz konto z kodem BETPLVIP, to możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do 200 PLN na pierwszy kupon.

Kliknięcie w poniższy przycisk przekieruje Cię bezpośrednio do rejestracji w Betclicu z automatycznie uzupełnionym kodem BETPLVIP.

Bonus w Betclicu możesz wykorzystać np. do obstawiania Fame MMA 19 lub innych gal spod szyldu Fame MMA.

Betclic jest legalnym polskim bukmacherem i obstawianie oraz korzystanie z niego jest w 100% bezpieczne.

Fame MMA gdzie obstawiać?

Tak jak podaliśmy wyżej, obstawianie Fame MMA 19 możliwe jest to tylko w Betclicu. Rejestracja z kodem BETPLVIP aktywuje pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN dla nowych graczy.

Obstawianie tylko w Betclicu wynika z faktu, że federacja podpisała umowę na wyłączność z daną firmą bukmacherską. Nie jest to nic nowego – wiele organizacji sportów walki postępuje w taki sam sposób.

Zatem: gdzie obstawiać Fame MMA 19? Kursy na tę, jak i inne gale federacji Fame MMA dostępne na walki są jedynie w Betclicu – legalnym bukmacherze z licencją na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce.

Jak obstawić Fame MMA?

Do obstawianie Fame MMA 19 oraz kolejnych gal spod szyldu Fame MMA potrzebować będziesz konta w Betclicu. To jedyny polski bukmacher, który oferuje kursy na Fame MMA.

Tłumaczymy krok po kroku, jak założyć konto w Betclicu, skorzystać z bonusów i postawić kupon na Fame MMA:

 1. Kliknij w przycisk na stronie lub baner i przejdź na stronę Betclica
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny złożony z 3 kroków. W ostatnim kroku wpisz kod promocyjny „BETPLVIP” i potwierdź rejestrację przyciskiem „Zapisz się”
 3. Dokonaj pierwszego depozytu na konto. Jeśli chcesz skorzystać z maksymalnego zwrotu za pierwszy kupon, wpłać 227.30 PLN lub więcej (Betclic nie pobiera prowizji za wpłatę)
 4. Wybierz, co chcesz obstawić na Fame MMA. Zakłady znajdziesz w kategorii: „Sport” -> „Sztuki walki” -> „Fame MMA”. Kliknij w kurs zakładu, dzięki czemu dodasz zdarzenie na kupon
 5. Wpisz stawkę zakładu: min. 2 PLN, a 227.30 PLN, jeśli chcesz zabezpieczyć swój pierwszy kupon na 200 PLN
 6. Zatwierdź kupon kliknięciem w przycisk „Obstaw”
 7. Jeśli trafisz, otrzymasz regularną wygraną na konto gracza. Jeśli nie, na Twoje konto trafi freebet do 200 PLN
 8. Aby skorzystać z freebetu, stwórz dowolny zakład z kursem min. 2.14. Wygraną z freebetu (pomniejszoną o stawkę zakładu) będziesz mógł od razu wypłacić na swoje konto bankowe

Obstawianie Fame MMA w Betclicu – jakie zakłady?

Oferta Betclica na obstawianie Fame MMA jest mocno rozbudowana. Czego więc można spodziewać się po zakładach na Fame MMA w Betclicu?

Od razu po ogłoszeniu przez federację karty walk bukmacher tworzy ofertę kursową na każdy pojedynek.

Najbardziej popularnym zdarzeniem dotyczącym chyba każdej dyscypliny dostępnej u bukmacherów jest wskazanie wygranego pojedynku. W przypadku sportów walki, a więc również Fame MMA zakłady na zwycięzcę danej walki to w teorii 50% szans na wygraną. W końcu należy wytypować jednego z dwóch walczących.

Kursy mogą ulegać zmianom z biegiem czasu – często bowiem na galach Fame MMA występują debiutanci, więc na początku trudno jest oszacować, kto będzie faworytem. Oczywiście im bliżej gali, tym więcej wiadomo o fighterach. Wtedy też oferta na obstawianie Fame MMA staje się bardziej rozbudowana.

Poza wskazaniem zwycięzcy można już wnosić zakłady na:

 • liczbę rozpoczętych rund – walki w Fame MMA zwykle zakontraktowane są na trzy rundy. Obstawiając kupon zawierający zdarzenia na Fame MMA można więc wytypować, ile rund w danym starciu się odbędzie (zwykle chodzi o typ mniej/więcej niż 1.5/2.5 rundy),
 • metoda zwycięstwa – największe możliwości podczas obstawiania Fame MMA dają zakłady dotyczące sposobu wygrania pojedynku. Zawodnicy mogą bowiem wygrać przez KO, a więc nokaut, TKO, czyli nokaut techniczny, poddanie lub na punkty,
 • w której rundzie wygra dany zawodnik – w grę wchodzą pierwsza, druga lub trzecia runda,
 • czy walka zakończy się w 1. minucie – ten zakład jest okazją na złapanie bardzo wysokich kursów, które potrafią wynosić kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt!
 • czy walka potrwa pełen dystans – do wyboru są opcje: TAK lub NIE. Kursy na to zdarzenie różnią się w zależności od stylu walk zawodników. „Stójkowicze” będą faworyzowani do skończenia przed czasem, a zawodnicy preferujący walkę w parterze, według Betclic będą mieć większe szansę na starcie trwające pełen dystans.

Na czym obstawić Fame MMA 19?

Betclic jest bukmacherem działającym wyłącznie w internecie i nie obstawisz Fame MMA w punktach naziemnych.

Do obstawiania w Betclicu możemy skorzystać z:

 • strony internetowej– dostępna pod adresem www.betclic.pl,
 • strony mobilnej – ten sam adres tylko że na smartfonach lub tabletach,
 • aplikacja mobilnej – na systemy Android lub iOS. Żeby mieć ją na „androidzie”, trzeba wejść na stronę mobilną, pobrać ją z niej i zainstalować zgodnie z instrukcją. Na „iOS-ach” wystarczy ściągnąć ją z App Store i zainstalować na swój telefon.

Zakres funkcjonalności Betclica jest taki sam dla strony internetowej oraz aplikacji mobilnej i obejmuje:

 • założenie konta i zalogowanie się na nie,
 • wpłacenie i wypłacenie pieniędzy,
 • obstawianie zakładów,
 • korzystanie z bonusów.

FAME MMA bukmacher

Betclic jest jednym z bukmacherów posiadających ofertę powitalną dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym. Dla graczy, którzy wykorzystali bonus na start, czekają różne bonusy i promocje.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN dla nowych graczy

Każdy nowy gracz, który skorzysta z kodu BETPLVIP, może liczyć na cashback do 200 PLN. Maksymalny zwrot przysługuje przy stawce pierwszego kuponu 227.30 PLN. Zatem nawet w przypadku przegrania pierwszego zakładu, Betclic odda Ci w formie bonusu postawioną kwotę (odejmując 12% podatku, co wynika z ustawy hazardowej).

Aby wypłacić przyznany bonus należy zagrać za całą jego wartość kupon z kursem min. 2.14. Wygrana z freebetu zostanie wypłacona jako zysk netto z kuponu (wysokość wygranej – stawka freebetu).

Multi+

Dla stałych użytkowników, którzy zainteresowani są zakładami AKO, bukmacher przygotował ofertę o nazwie Multi+.

Jak to działa?

Im więcej typów znajdzie się na kuponie, tym wyższy dodatek będzie doliczony do podstawowej kwoty. Dzięki temu można otrzymać nawet +120% do ewentualnej wygranej z zakładu. Promocja rozpoczyna się od 5 zdarzeń, kiedy to dodatkowy zysk wynosi 6%. Każde kolejne spotkanie to szansa na wyższą wygraną, aż do 120% za 21 lub więcej zdarzeń.

Zakłady biorące udział w promocji będą oznaczone pomarańczową ikonką:

Obstawianie Fame MMA - Multi+

Boost

Ostatnią ze stałych promocji jest Boost. To nic innego jak podwyższenie kursu na najciekawsze wydarzenia danego dnia. Najczęściej dotyczą meczów piłkarskich, bądź występów polskich zawodników w turniejach tenisowych, a czasami nawet Fame MMA.

Maksymalna kwota, którą można postawić na zakład w ramach Boost, wynosi 25 PLN. Zakłady znajdują się w sekcji „Super Kursy”.

Obstawianie Fame MMA – porady

Typowanie gal freak fightowych jest trudne ze względu na małą ilość dostępnych informacji o zawodnikach. Jest to szczególnie problematyczne przy debiutantach, a tych na wielu kartach nie brakuje. Można powiedzieć, że każda informacja jest na wagę złota.

Kilka porad, które mogą pomóc Wam i przybliżyć do skutecznego typowania Fame MMA:

 • analizuj zmiany kursów bukmachera
 • śledź doniesienia medialne i media społecznościowe zawodników
 • korzystaj z bonusów i promocji np. na grę bez ryzyka
 • przeanalizuj zasady pojedynku
 • sprawdź historię walk zawodników
 • porównaj swoje pomysły z innymi typerami

Ciekawą wskazówką może być procentowy rozkład typów graczy na Betclicu. Pod kursami na zwycięzców walk znajduje się porównanie, jak użytkownicy gracze na dany rezultat:

 • zielony pasek – większość graczy stawia na tego zawodnika
 • pomarańczowy pasek – rozkład jest bardziej wyrównany, ale nadal mogą występować znaczni faworyci
 • czerwony pasek – mało kto typuje wygraną tego zawodnika
Fame MMA obstawianie faworytów w Betclic

Obstawianie Fame MMA 19 – karta walk

Na pierwszej odsłonie Fame MMA Friday Arena włodarze zakontraktowali 10 pojedynków. Listę wszystkich walk przedstawiamy poniżej:

 • Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Marcin „Xayoo” Majkut vs Franciszek „Franio” Rusiecki
 • Paweł „Księżniczka” Tyburski vs Alberto Simao
 • Jakub Nowaczkiewicz vs Robert Karaś
 • Sebastian Fabijański vs Filip „Filipek” Marcinek
 • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki
 • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga
 • Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz
 • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak
 • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Mariusz „Hejter” Słoński

Spośród 10 starć, większość odbędzie się w K-1, cztery walki zaplanowano w MMA, a jedna walka zostanie stoczona na zasadach bokserskich.

Fame MMA – faworyci Betclica

Betclic wystawił kursy na zwycięzców wszystkich 10 walk podczas gali Fame MMA 19. Którzy zawodnicy są największymi faworytami swoich pojedynków?

Poniżej przedstawiamy trzech uczestników Fame MMA, którzy powinni odnieść pewne zwycięstwa w swoich walkach:

 • Filip „Filipek” Marcinek – kurs 1.20
 • Marcin Wrzosek – kurs 1.28
 • Marcin „Xayoo” Majkut – kurs 1.28

Rozkład sił w tych walkach dobrze pokazuje także procentowa ocena szans na wygraną. Dla przykładu Marcin Wrzosek ma ok. 80% szans na wygraną w swoim pojedynku z Piotrem „Szelim” Szeligą.

Fame MMA 19 – informacje o gali

Gala Fame MMA 19 odbędzie się 2 września w krakowskiej Tauron Arenie. Podczas gali zakontraktowanych jest 10 pojedynków w formułach K-1, MMA oraz boksie.

Gdzie obstawiać Fame MMA? Jeśli chcesz obstawić Fame MMA 19, kursy bukmacherskie z pełną ofertą znajdziesz jedynie w Betclicu. Nowi gracze skorzystają z bonusu powitalnego w formie zakładu bez ryzyka na pierwszy kupon do 200 PLN. Konto w Betclicu można założyć z kodem BETPLVIP.

FAQ

Gdzie obstawiać Fame MMA?

W Betclicu, który jest legalnym polskim bukmacherem i jako jedyny posiada w swojej ofercie kursy na Fame MMA?

Czy obstawię Fame MMA z bonusem?

Po założeniu nowego konta gracza z kodem o treści BETPLVIP, będziesz mógł zabezpieczyć swój zakład i otrzymać do 200 PLN za przegrany pierwszy kupon.

Data publikacji: 3 września 2021 @ 09:33

Dodaj komentarz