TOTALbet kod promocyjny: MEGABONUS | bonus 5239 PLN na start

TOTALbet kod promocyjny
Kod bonusowy MEGABONUS
Dostępny do: gru 31, 2023

Nowi gracze TOTALbet mogą skorzystać z kodu promocyjnego przy rejestracji i odebrać wyższy bonus na start. Z czego składa się bonus powitalny TOTALbet? Jakie promocje bukmacher oferuje stałym graczom? Odpowiadamy na te pytania w tym tekście.

Jaki jest TOTALbet kod promocyjny grudzień 2023?

TOTALbet kod promocyjny to: MEGABONUS.

Kod pozwala odebrać bonus powitalny do 5239 PLN: 100% do 5000 PLN, 200 PLN cashback, 100% do 200 PLN i freebety 39 PLN. Jest to wyższy bonus na start TOTALbet niż w ofercie regularnej.

W tabeli przedstawiamy poszczególne wartości bonusów na start od TOTALbet:

Bonusy z kodem w TOTALbetWartość
Bonus od pierwszego depozytu5000 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Darmowe zakłady (freebety)39 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuGrudzień 2023
Bonus 5239 PLN w TOTALbet z kodem MEGABONUS
Totalbet kod promocyjny - bonus 5239 PLN

Jak odebrać bonus powitalny w TOTALbet?

Bonus powitalny w TOTALbet o wartości 5239 PLN czeka na nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem o treści MEGABONUS. Jak to zrobić? Tłumaczymy krok po kroku.

 1. Rejestracja z kodem MEGABONUS i zaznaczenie zgód marketingowych.
 2. Kod gwarantuje nam freebet 9 PLN, zgody marketingowe darmowy zakład 10 PLN, a kolejne 20 PLN otrzymamy za uzupełnienie danych w panelu gracza (razem 39 PLN we freebetach)
 3. Wpłata środków na konto min. 10 PLN. Przy depozycie 5000 PLN otrzymamy maksymalną wartość bonusu od pierwszego depozytu (wpłata 5000 PLN = 5000 PLN w bonusie)
 4. Zagranie pierwszego kuponu w historii konta, który będzie zakładem bez ryzyka. Kupon należy zagrać w ciągu 48 godzin od założenia konta, za nie więcej niż 200 PLN i z maks. 3 zdarzeniami
 5. Za wygrany kupon otrzymamy regularną wygraną, a w przypadku porażki zwrot 100% stawki do 200 PLN na konto depozytowe (od razu do wypłaty)
 6. Otrzymany bonus od depozytu (maks. 5000 PLN) trzeba uwolnić grając za środki depozytowe.
 7. Za zagranie za wartość depozytu (kuponami z min. 4 zdarzeniami i kursem min. 1.30 każdego) uwolnimy 25% bonusu. Robiąc tak 4-krotnie uwolnimy cały otrzymany bonus.

TOTALbet bonus powitalny – 5239 PLN z kodem promocyjnym 

Tak jak wspomnieliśmy, w trakcie rejestracji należy użyć kodu promocyjnego TOTALbet, chcąc otrzymać maksymalną wartość bonusu 5239 PLN, która jest wyższa od oferty bez kodu.

TOTALbet kod promocyjny – bonus od depozytu 5000 PLN

Pierwszym bonusem powitalnym TOTALbet jest bonus od depozytu – maksymalnie do 5000 PLN.

W ramach tej promocji bukmacher podwoi Twój pierwszy depozyt, dlatego jeśli wpłacisz na konto 5000 PLN, drugie tyle dostaniesz w środkach bonusowych. Uwaga – każdy z graczy musi obrócić depozytem 4 razy, żeby odebrać proporcjonalną część bonusu już w formie gotówki. Jak to wygląda w praktyce?

Twoje kupony mają mieć cztery zdarzenia, o kursie minimalnym 1.30. Gdy zagrasz za wartość wpłaty, wówczas zostanie “uwolnione” 25% depozytu. W przypadku wpłaty maksymalnej kwoty, czyli 5000 PLN, 25% wynosi 1250 PLN. Pieniądze trafią na Twoje konto główne, dzięki czemu masz możliwość wypłaty ich lub przeznaczenia na dalszą grę. Kontynuuj obrót aż do momentu zamknięcia w ten sposób 100% wpłaty pierwszego depozytu. 

TOTALbet bonus powitalny – zakład bez ryzyka 200 PLN

Kolejnym bonusem jest zakład bez ryzyka do 200 PLN, w którym TOTALbet zwraca 100% środków i pieniądze wracają na konto główne. Co to oznacza? To, że zwrotu nie trzeba obracać i można go od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

Cashback co prawda nie będzie widoczny w panelu klienta, ale po założeniu konta i pierwszej wpłacie zostanie aktywowany i będzie gotowy do użycia.

Aby wykorzystać maksymalny bonus należy zagrać swój pierwszy kupon za 200 PLN. Jest to jednocześnie maksymalna stawką, za jaką należy obstawić, żeby pierwszy zakład liczył się do promocji bez ryzyka. Taki kupon może mieć też maksymalnie 3 zdarzenia i musi być postawiony w ciągu 48 godzin od momentu rejestracji. Ważne: na kuponie spełniającym warunki promocji pojawi się dopisek „Zakład bez ryzyka”.

Jeśli Twój pierwszy kupon będzie:

 • wygrany, to otrzymasz wygraną na konto główne (depozytowe)
 • przegrany, to otrzymasz zwrot 100% stawki do 200 PLN również na konto główne (depozytowe) w ciągu 24 godzin od zagrania.

W skrócie: pierwszy zakład bez ryzyka możesz zagrać za maksymalnie 200 PLN i musi on mieć nie więcej niż 3 zdarzenia i nie może być zagrany później 48 godzin od chwili rejestracji. Jeśli nie trafisz swojego debiutanckiego kuponu, to 100% wróci na konto główne, a otrzymanymi środkami nie trzeba będzie obracać.

TOTALbet kod promocyjny – freebety 39 PLN

Każdy nowy gracz, który zarejestrował konto z kodem MEGABONUS, może skorzystać z tej promocji i odebrać maksymalną wartość freebetów 39 PLN. Freebet, czyli z języka angielskiego darmowy zakład, otrzymasz za spełnienie określonych wymagań bukmachera.

 • 20 PLN – za pomyślną weryfikację i stworzenie konta stałego. Aby to zrobić należy przejść proces rejestracji i w profilu gracza uzupełnić wszystkie wymagane dane.
 • 9 PLN – wpisanie przy rejestracji kodu promocyjnego MEGABONUS
 • 10 PLN – zaznaczenie zgód marketingowych przy rejestracji

Łącznie otrzymasz trzy darmowe zakłady, które należy wykorzystać na kupony:

 • SOLO lub AKO
 • Z kursem całkowitym min. 2.00
 • Na jeden kupon, nie można dzielić freebetu na kilka części

Wygrane z freebetów nie podlegają obowiązkowi obrotu i można je od razu wypłacić na konto. 

TOTALbet – gdzie wpisać kod promocyjny? 

Zacznijmy od tego, że ten bukmacher oferuje bonusy wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, a kod promocyjny TOTALbet o treści MEGABONUS aktywuje wyższy bonus i dodatkowy freebet po rejestracji.

Kod trzeba wpisać w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego w polu „Kod promocyjny”. Przejdziemy tam po kliknięciu w poniższy przycisk.

Jak zarejestrować konto w TOTALbet z kodem MEGABONUS?

Krok 1

Jak założyć konto w TOTALbet? Na początku przenieś się na stronę główną bukmachera lub pobierz i wejdź do aplikacji mobilnej. Następnie w prawym górnym rogu kliknij przycisk załóż konto. 

Krok 2

Wówczas na ekranie pojawią się dwie metody rejestracji:

 • przez bankowość elektroniczną
 • przez formularz rejestracyjny

O tej pierwszej formie TOTALbet napisał następująco: „Zarejestruj się za pomocą bankowości elektronicznej i zaakceptuj przekazanie swoich danych niezbędnych do rejestracji w naszym serwisie (np. imię, nazwisko, PESEL, data urodzenia). Usługa mojeID gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność przekazywanych danych.:

Wybierając formularz rejestracyjny. Musisz podać w nim informacje takie jak: 

 • adres e-mailowy do korespondencji; 
 • hasło; 
 • numer telefonu
 • kod promocyjny (np. MEGABONUS)

Pod nimi znajdują się zgody, które należy zaznaczyć. Są to oświadczenie o akceptacji regulaminów zakładów oraz zgoda na otrzymywanie treści marketingowych za pośrednictwem telefonu i e-maila. 

totalbet kod promocyjny - rejestracja 1

Po wypełnieniu pól oraz zaznaczeniu wszystkich zgód, naciśnij przycisk “Dalej”. 

Krok 3

Przeniesie Cię on na drugą stronę formularza rejestracyjnego, w którym musisz umieścić swoje dane osobowe: 

 • imię; 
 • nazwisko; 
 • obywatelstwo; 
 • numer PESEL (w przypadku gdy jesteś obcokrajowcem, TOTALbet poprosi Cię o jeszcze kilka innych danych, w tym datę urodzenia i numer dokumentu tożsamości). 
TOTALBet rejestracja z kodem promocyjnym - krok 3

Gdy już podasz te informacje, kliknij “Załóż konto”. 

Krok 4

Na Twój adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Użyj go lub wklej do paska przeglądarki, aby dokończyć proces rejestracji konta tymczasowego. Umożliwi Ci ono dokonywanie wpłat i zawieranie zakładów. Wypłata wygranych na konto jest natomiast dostępna wyłącznie dla graczy, którzy mają konto stałe. 

Krok 5

Jak w pełni zweryfikować konto? To proste. Wejdź w zakładkę “Moje konto”, a następnie “dokument tożsamości”. Prześlij skan lub zdjęcie aktualnego dowodu osobistego lub paszportu. Pracownicy Biura Obsługi Klienta bukmachera TOTALbet dokonają weryfikacji Twoich dokumentów. Gdy wszystko będzie w porządku, wówczas uzyskasz możliwość wypłaty swoich wygranych i korzystania ze wszystkich usług dostępnych w Totalbecie.

Bonusy z kodem promocyjnym TOTALbet – jak obrócić?

W swoich bonusach powitalnych TOTALbet postawił na prostotę i dwa elementy pakietu powitalnego (zakład bez ryzyka oraz freebety) nie wymagają obrotu. Zwrot za cashback można od razu wypłacić, z kolei za freebet wystarczy obstawić, a wygrana trafi na konto depozytowe.

W przypadku bonusu od depozytu samym bonusem nie trzeba de facto obracać, natomiast do uwolnienia bonusu niezbędne jest obrócenie depozytem: kupony z 4 zdarzeniami z kursem min. 1.30 każdego. Po zagraniu za wartość pierwszej wpłaty zgodnie z warunkami promocji, odpowiednio 25% zostanie dodane do konta głównego.

Pozostałe bonusy TOTALbet

Jakie inne promocje, poza bonusami powitalnymi, TOTALbet przygotował dla graczy? Przyjrzyjmy się ofercie dla wszystkich użytkowników, którzy odbiorą bonusy na start.

Gra bez podatku 

Niektórzy bukmacherzy oferują grę bez podatku. Robi to również Totalbet i bierze na siebie podatek, dzięki czemu grasz będzie mógł zagrać bez konieczności ponoszenia opłaty od gier hazardowych, która w Polsce wynosi 12%. Wystarczy spełnić kilka warunków ustalonych przez bukmachera. Jakich? Co zrobić, by grać bez podatku?

W trakcie trwania promocji, obstaw zakład akumulowany składający się z minimum trzech zdarzeń z oferty przedmeczowej lub live o minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.30.

Freebet na urodziny 

Obchodzisz urodziny? Bukmacher ma dla Ciebie prezent. Jest to freebet, który otrzymasz w dniu urodzin.

Bonus jest ważny jest przez 7 dni od momentu przyznania. Czy promocja ma jeszcze jakieś warunki? Twoje konto musi być zweryfikowane, zasilone depozytem w wysokości 10 PLN oraz posiadać przynajmniej jeden wysłany zakład. 

Jeśli spełniasz te warunki, zaloguj się w dniu urodzin po godzinie 12:00, stwórz kupon z kursem minimalnym 2.00 i zaznacz opcję freebetu na kuponie. Gdy wygrasz, pieniądze możesz wypłacić lub przeznaczyć je na dalszą grę. 

TOTAL VIP – program lojalnościowy 

U tego bukmachera każdy ma możliwość dołączenia do programu TOTAL VIP.

Nagrodami dla członków tego klubu są darmowe zakłady. Co zrobić, by zasilić szeregi tego grona? Zbieraj punkty za obstawianie zakładów. W zależności od liczby zdarzeń na kuponie, każda złotówka przeznaczona na zakład przeliczana jest jako 0,5 – 1,2 punktu. Jeśli w ciągu tygodnia uda Ci się zgarnąć przynajmniej 3500 oczek, dołączysz do programu i otrzymasz darmowy zakład w wysokości 10 PLN. 

100 najlepszych graczy w ramach TOTAL VIP otrzymuje status VIP GOLD i obok freebetu TOTALbet podaruje im cashback z części dokonanego obrotu. Cashback ten zapisywany jest na saldzie głównym z możliwością dalszej gry lub wypłaty, więc nie musisz nim dodatkowo obracać. 

Dlaczego warto wykorzystać kod MEGABONUS w TOTALbet?

Standardowa oferta powitalna składa się z bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i dwóch darmowych zakładów. Zakładając konto z kodem MEGABONUS, otrzymujemy dodatkowy freebet o wartości 9 PLN. Dzięki temu łączna wartość bonusu powitalnego TOTALbet może wynieść nawet 5239 PLN i jest to kwota wyższa niż w przy rejestracji bez kodu.

Jak postawić zakład w TOTALbet?

Typowanie w TOTALbet składa się z takich samych kroków i działań, jak u innych legalnych bukmacherów.

Pierwszym krokiem będzie założenie konta gracza, ale ten proces opisaliśmy wcześniej. Aby postawić zakład wystarczy:

 1. Wejść na stronę internetową, mobilną lub włączyć aplikację mobilną
 2. Zalogować się na konto gracza
 3. Wpłacić depozyt (najlepiej o wartości 200 PLN lub 5000 PLN, w zależności od tego, czy chcemy maksymalną wartość zakładu bez ryzyka, czy bonusu od I depozytu)
 4. Wybrać zdarzenia, które chcemy umieścić na kuponie. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć w kurs, co automatycznie doda zakład na kupon.
 5. Wpisać stawkę kuponu lub wybrać freebet, za który chcemy zagrać
 6. Zatwierdzić zakład poprzez kliknięcie przycisku „Postaw”

TOTALbet – wpłaty i wypłaty 

Część bonusów powitalnych TOTALbet (bonusu od I depozytu i zakładu bez ryzyka) wymaga wpłacenia środków na konto. Bez zrobienia tego będziemy mogli jedynie wykorzystać darmowe zakłady, tracąc niejako szansę na odebranie cashbacku 200 PLN i bonusu od depozytu 5000 PLN.

Jak przebiegają wpłaty i wypłaty w TOTALbet?

Wpłaty w TOTALbet

Depozytu na konto możesz dokonać na kilka sposobów, a przy każdym z nich nie pobierana jest żadna prowizja. Wymienimy wśród nich płatności BLIKiem, PayU, Paysafecard, czy transakcje kartami Visa lub MasterCard. Wpłaty dokonasz również poprzez przelew bankowy. TOTALbet współpracuje z następującymi bankami: 

 • Alior Bank; 
 • Bank BPS; 
 • Bank Zachodni WBK; 
 • Bank Pocztowy; 
 • BGŻ PNB Paribas; 
 • Bank Pekao; 
 • BOŚ Bank; 
 • Get In Bank; 
 • Citi Handlowy; 
 • Credit Agricole; 
 • Deutsche Bank; 
 • ING; 
 • Inteligo; 
 • mBank; 
 • Noble Bank; 
 • Plus Bank; 
 • i innymi. 

Jak widzisz powyższa lista jest dość długa i znajdują się na niej najpopularniejsze banki, dlatego bez żadnych problemów dokonasz wpłaty do depozytu.

Wypłaty w TOTALbet

Jak wygląda kwestia wypłat wygranych? Odnajdź zakładkę “Wypłata” i wybierz kwotę, którą chcesz, aby przesłano na Twoje konto bankowe za pośrednictwem szybkich przelewów internetowych. TOTALbet chwali się, że jego średni czas wypłaty to 8 minut, jednak ten rezultat zależy właściwie od godzin pracy Twojego banku. Usługa działa przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, a dzienny limit wypłaty wynosi 5000 PLN.

TOTALbet – aplikacja mobilna

„Szybko, wygodnie, mobilnie. Obstawiaj gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji mobilnej TOTALbet.” – tak swoją aplikację mobilną opisuje TOTALbet na podstronie dotyczącej apki. Ściągnąć ją mogą użytkownicy na systemy Android (ze strony internetowej) oraz iOS (z App Store).

Jakie atuty ma aplikacja mobilna TOTALbet według samego bukmachera?

 • Pełna oferta
 • Szybkie płatności
 • Match tracker
 • Statystyki

W aplikacji TOTALbet działają wszystkie podstawowe funkcje bukmachera, tak jak na stronie internetowej lub mobilnej.

TOTALbet – informacje o bukmacherze 

TOTALbet pozwolenie od Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej otrzymał 22 marca 2018 roku. Podkreślamy, że jest to wyłącznie zezwolenie na zakłady w internecie, dlatego nie znajdziemy w żadnym miejscu naszego kraju punktów stacjonarnych oznaczonych charakterystycznym ciemno zielonym kolorem. 

TOTALbet jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej drużyny Warty Poznań oraz siatkarskiego Aluronu Warty Zawiercie.

Bukmacher swoją siedzibę ma w Warszawie, a jego kapitał zakładowy to 4 000 000 PLN.

TOTALbet kod promocyjny – najczęstsze pytania

Jaki jest kod promocyjny TOTALbet?

Aktualny kod promocyjny w TOTALbet to MEGABONUS. Jego użycie w formularzu rejestracyjnym pozwala odebrać bonus powitalny 5239 PLN.

Jaki jest bonus powitalny TOTALbet?

Bonus na start w TOTALbet składa się z: bonusu od depozytu do 5000 PLN, zakładu bez ryzyka do 200 PLN oraz freebetów 39 PLN.

Dodaj komentarz