TOTALbet kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna TOTALBet bonus 5239 PLN - należy podać kod promocyjny TOTALBet przy rejestracji
5000 PLN bonus od depozytu + freebet 39 PLN + cashback 200 PLN

Bukmacher Totalbet oferuje bonus startowy w wysokości 5239 zł, na który składają się dwie promocje – bonus od depozytu do 5000 zł, cashback do 200 zł i freebet w wysokości 39 zł. Czy aby z nich skorzystać, będzie potrzebny kod promocyjny Totalbet? Jeśli tak – jaki jest kod bonusowy Totalbet? Dzięki naszemu artykułowi dowiesz się, jakie bonusy Totalbet przygotował dla nowych i stałych klientów. Podpowiadamy także, jak w Totalbecie wygląda proces rejestracji oraz kwestia wpłat i wypłat. Przekazujemy też najważniejsze informacje o bukmacherze. Zapraszamy do lektury.

Aktualnie linki do TOTALBet nie działają

Sprawdź ofertę bukmachera Superbet
MECZYKI
Kod bonusowy
Oferta powitalna Superbet bonus 1555 PLN - należy podać kod promocyjny Superbet przy rejestracji
zakład bez ryzyka 1300 PLN + freebet 35 PLN + bonus od depozytu 200 PLN + bonus za aplikację mobilną 20 PLN

TOTALbet – gdzie wpisać kod promocyjny? 

Zacznijmy od tego, że ten bukmacher oferuje bonusy wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie przy rejestracji nie jest wprawdzie wymagany Totalbet kod promocyjny, ale możliwe, że to w przyszłości ulegnie zmianie. Na ten moment jednak Totalbet kodu bonusowego nie wymaga, dlatego wystarczy, że założysz konto, by skorzystać z promocji, które omówimy w dalszej części tego tekstu.

Totalbet kod bonusowy – rejestracja krok pierwszy 

Jak założyć konto w Totalbet? Na początku przenieś się na stronę główną bukmachera. Następnie w prawym górnym rogu kliknij przycisk załóż konto. 

Totalbet kod promocyjny – rejestracja krok drugi 

Wówczas na ekranie pojawi się formularz rejestracyjny. Musisz podać w nim informacje takie jak: 

 • adres e-mailowy do korespondencji; 
 • hasło; 
 • numer telefonu. 

Pod nimi znajdują się zgody, które należy zaznaczyć. Są to oświadczenie o akceptacji regulaminów zakładów oraz zgoda na otrzymywanie treści marketingowych za pośrednictwem telefonu i e-maila. 

TOTALBet rejestracja z kodem promocyjnym - krok 2

Po wypełnieniu pól oraz zaznaczeniu wszystkich zgód, naciśnij przycisk “Dalej”. 

Totalbet kod bonusowy – rejestracja krok trzeci

Przeniesie Cię on na drugą stronę formularza rejestracyjnego, w którym musisz umieścić swoje dane osobowe: 

 • imię; 
 • nazwisko; 
 • obywatelstwo; 
 • numer PESEL (w przypadku gdy jesteś obcokrajowcem, Totalbet poprosi Cię o jeszcze kilka innych danych, w tym datę urodzenia i numer dokumentu tożsamości). 
TOTALBet rejestracja z kodem promocyjnym - krok 3

Gdy już podasz te informacje, kliknij “Załóż konto”. 

Totalbet kod promocyjny – rejestracja krok czwarty 

Na Twój adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Użyj go lub wklej do paska przeglądarki, aby dokończyć proces rejestracji konta tymczasowego. Umożliwi Ci ono dokonywanie wpłat i zawieranie zakładów. Wypłata wygranych na konto jest natomiast dostępna wyłącznie dla graczy, którzy mają konto stałe. 

Totalbet kod bonusowy – rejestracja krok piąty 

Jak w pełni zweryfikować konto? To proste. Wejdź w zakładkę “moje konto”, a następnie “dokument tożsamości”. Prześlij skan lub zdjęcie aktualnego dowodu osobistego lub paszportu. Pracownicy Biura Obsługi Klienta bukmachera Totalbet dokonają weryfikacji Twoich dokumentów. Gdy wszystko będzie w porządku, wówczas uzyskasz możliwość wypłaty swoich wygranych i korzystania ze wszystkich usług dostępnych w Totalbecie.

TOTALbet kod promocyjny – dwa bonusy na start 

Tak jak wspomnieliśmy, w trakcie rejestracji nie musisz użyć żadnego kodu promocyjnego Totalbet. Po jej zakończeniu u bukmachera Totalbet, bonusy powitalne o łącznej wartości 5040 zł (bonus od depozytu do 5000 zł i freebet za 40 zł) będą gotowe do wykorzystania. 

Totalbet bonus powitalny od depozytu do 5000 zł 

Pierwszym bonusem powitalnym Totalbet jest bonus od depozytu – maksymalnie do 5000 zł. W ramach tej promocji bukmacher podwoi Twój pierwszy depozyt, dlatego jeśli wpłacisz na konto 5000 zł, drugie tyle dostaniesz w środkach bonusowych. Uwaga – każdy z graczy ma opcję wyboru dwóch wariantów użycia bonusu. Jak to wygląda w praktyce? 

Totalbet bonus powitalny – wariant 4×4 

Decydując się tę opcję, musisz czterokrotnie obrócić swoim depozytem. Twoje kupony mają mieć cztery zdarzenia, o kursie minimalnym 1.25. Gdy Twój zakład okaże się wygrany, wówczas zostanie “uwolnione” 25% depozytu. W przypadku wpłaty maksymalnej kwoty, czyli 5000 zł, 25% wynosi 1250 zł. Pieniądze trafią na Twoje konto główne, dzięki czemu masz możliwość wypłaty ich lub przeznaczenia na dalszą grę. Kontynuuj obrót aż do momentu zamknięcia w ten sposób 100% wpłaty pierwszego depozytu. 

Totalbet bonus powitalny – wariant 5×3 

Ten wariant w ramach bonusu powitalnego Totalbet, działa na bliźniaczo podobnej zasadzie jak analizowany poprzednik. Tutaj musisz jednak obrócić swoim depozytem pięciokrotnie z trzema zdarzeniami na kuponie. Każda kolejna wygrana uwalnia 1/5 , czyli 20% depozytu. Kurs minimalny pozostaje bez zmian. 

Totalbet bonus powitalny po rejestracji – freeebet 40 zł 

Każdy nowy gracz, który zarejestrował konto stałe po 25 marca 2020 roku, może skorzystać z tej promocji. Przypominamy, że nie jest tutaj wymagany kod promocyjny Totalbet. Freebet, czyli z języka angielskiego darmowy zakład, otrzymasz w formule 20+20. Co to oznacza? 

Pierwsze 20 zł dostaniesz właśnie za pomyślną weryfikację i stworzenie konta stałego. Pozostałe podarowane zostaną w zamian za wykonanie czterech dodatkowych czynności: 

 • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych; 
 • 5 zł za dokonanie pierwszego depozytu w wysokości minimum 10 zł; 
 • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego (za minimum 5 zł); 
 • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne (za minimum 5 zł). 

Łącznie będziesz miał pięć darmowych zakładów o wartości 40 zł, a wygrane, na które wykorzystałeś pieniądze z freebetu, nie podlegają obowiązkowi obrotu. 

Totalbet kod promocyjny

TOTALbet bonusy pozostałe 

Jakie inne promocje, nie tylko bonusy powitalne, Totalbet przygotował dla graczy? Przyjrzyjmy się ofercie dla wszystkich użytkowników, którzy by z niej skorzystać, także nie są zobowiązani do wpisywania kodu promocyjnego Totalbet. 

Totalbet – freebet na urodziny 

Obchodzisz urodziny? Bukmacher ma dla Ciebie prezent. Jest to freebet, do którego nie potrzebujesz kodu bonusowego Totalbet

Freebet otrzymasz w dniu urodzin. Ważny jest przez 7 dni od momentu przyznania. Czy promocja ma jeszcze jakieś warunki? Twoje konto musi być zweryfikowane, zasilone depozytem w wysokości 10 zł oraz posiadać przynajmniej jeden wysłany zakład. 

Jeśli spełniasz te warunki, zaloguj się w dniu urodzin po godzinie 12:00, stwórz kupon z kursem minimalnym 2.00 i zaznacz opcję freebetu na kuponie. Gdy wygrasz, pieniądze możesz wypłacić lub przeznaczyć je na dalszą grę. 

Totalbet bezpieczny zakład 

Kolejnym bonusem oferowanym przez tego bukmachera jest bezpieczny zakład. Do tej promocji również nie będziesz potrzebował jakiegokolwiek kodu promocyjnego Totalbet. Bonus ten zostanie Ci przyznany automatycznie do wszystkich kuponów, spełniających trzy warunki: 

 • przynajmniej 10 zdarzeń
 • minimalna stawka 10 zł
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.20

W przypadku gdy na Twoim kuponie wystąpi tylko jeden błąd (np. trafisz 9 typów na 10), wówczas Twoja wygrana będzie równa postawionej stawce, a więc nastąpi pewnego rodzaju cashback.

Totalbet gra bez podatku 

Niektórzy bukmacherzy oferują grę bez podatku. Robi to również Totalbet. Kod bonusowy nie jest potrzebny, abyś mógł zagrać bez konieczności ponoszenia opłaty od gier hazardowych, która w Polsce wynosi 12%. Wystarczy spełnić kilka warunków ustalonych przez bukmachera. Jakich? Co zrobić, by grać bez podatku? W trakcie trwania promocji, obstaw zakład akumulowany składający się z minimum trzech zdarzeń z oferty przedmeczowej lub live o minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.20. Ta promocja łączy się z ofertą Total Bonus. 

Totalbet – promocja Total Bonus 

Czym jest oferta Total Bonus? Zacznijmy od tego, że nie jest do niej potrzebny kod promocyjny Totalbet. Wykorzystując ją, Twoja wygrana może wzrosnąć nawet o ponad 100%. Aktywowana zostanie w przypadku, gdy na Twoim kuponie znajdą się przynajmniej cztery zdarzenia, wszystkie o kursie minimalnym 1.20. Właśnie dlatego może się z nią połączyć promocja pozwalająca na grę bez podatku. 

Jak działa Total Bonus? Im większa liczba zdarzeń, tym większa wygrana. W przypadku czterech zdarzeń to skromny 1% dodatkowego zysku, jednak przy 30 zdarzeniach, można już otrzymać 113% dodatku do wygranej. 

Totalbet – program lojalnościowy 

U tego bukmachera każdy ma możliwość dołączenia do programu TOTAL VIP. Co istotne, nie musisz posiadać żadnego kodu bonusowego Totalbet, by zostać VIP-em. Nagrodami dla członków tego klubu są darmowe zakłady. Co zrobić, by zasilić szeregi tego grona? Zbieraj punkty za obstawianie zakładów. W zależności od liczby zdarzeń na kuponie, każda złotówka przeznaczona na zakład przeliczana jest jako 0,5 – 1,2 punktu. Jeśli w ciągu tygodnia uda Ci się zgarnąć przynajmniej 3500 oczek, dołączysz do programu i otrzymasz darmowy zakład w wysokości 10 zł. 

100 najlepszych graczy w ramach TOTAL VIP otrzymuje status VIP GOLD i obok freebetu Totalbet podaruje im cashback z części dokonanego obrotu. Cashback ten zapisywany jest na saldzie głównym z możliwością dalszej gry lub wypłaty, więc nie musisz nim dodatkowo obracać. 

TOTALbet – wpłaty i wypłaty 

Totalbet to legalny polski bukmacher, dlatego grając za jego pośrednictwem masz pewność, że Twoje depozyty są bezpieczne, a wygrane na pewno zostaną Ci wypłacone. Depozytu na konto możesz dokonać na kilka sposobów. Wymienimy wśród nich płatności BLIKiem, PayU, Paysafecard, czy transakcje kartami Visa lub MasterCard. Wpłaty dokonasz również poprzez przelew bankowy. Totalbet współpracuje z następującymi bankami: 

 • Alior Bank; 
 • Bank BPS; 
 • Bank Zachodni WBK; 
 • Bank Pocztowy; 
 • BGŻ PNB Paribas; 
 • Bank Pekao; 
 • BOŚ Bank; 
 • Get In Bank; 
 • Citi Handlowy; 
 • Credit Agricole; 
 • Deutsche Bank; 
 • ING; 
 • Inteligo; 
 • mBank; 
 • Noble Bank; 
 • Plus Bank; 
 • i innymi. 

Jak widzisz powyższa lista jest dość długa i znajdują się na niej najpopularniejsze banki, dlatego bez żadnych problemów dokonasz wpłaty do depozytu. A jak wygląda kwestia wypłat wygranych? Odnajdź zakładkę “Wypłata” i wybierz kwotę, którą chcesz, aby przesłano na Twoje konto bankowe za pośrednictwem szybkich przelewów internetowych. Totalbet chwali się, że jego średni czas wypłaty to 8 minut, jednak ten rezultat zależy właściwie od godzin pracy Twojego banku. 

TOTALbet – informacje o bukmacherze 

Totalbet pozwolenie od Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej otrzymał 22 marca 2018 roku. Podkreślamy, że jest to wyłącznie zezwolenie na zakłady w internecie, dlatego nie znajdziemy w żadnym miejscu naszego kraju punktów stacjonarnych oznaczonych charakterystycznym ciemno zielonym kolorem. 

Totalbet jest sponsorem “Zielonych”, czyli piłkarskiej drużyny Warty Poznań. To także partner Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, VERVA Warszawa Orlen Paliwa oraz organizacji sportów walki Fight Exclusive Night. 

Bukmacher swoją siedzibę ma w Warszawie, a jego kapitał zakładowy to 4.000.000 zł.

Dodaj komentarz