Firma forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to jeden z popularnych i legalnych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce. W tym tekście przybliżamy jak działa bukmacher forBET i jaką ofertę zakładów, bonusów i innych produktów ma dla graczy.

forBET zakłady bukmacherskie

Bukmacher forBET zakłady wzajemne na polskim rynku prowadzi od 2016 roku. Legalną działalność prowadzi na mocy zezwolenia z Ministerstwa Finansów. Operator znany jest wśród kibiców sportu m.in. ze względu na sponsoring Arki Gdynia, ŁKSu Łódź czy rozgrywek tenisowych w Polsce.

Po rejestracji w forBET bukmacher oferuje graczom dostęp do szerokiej oferty zakładów. Ma dla nich również szereg promocji, w tym najwyższy bonus powitalny przy rejestracji z kodem BETVIP. Typerzy mogą skorzystać również z takich produktów jak szybkie płatności, aplikacja mobilna czy pogląd typów innych graczy.

forbet bukmacher

forBET bukmacher – czym się wyróżnia?

Warto zwrócić uwagę, że legalny bukmacher wyróżnia się na rynku kilkoma rzeczami. Mogą one mieć duży wpływ na to, jakie o forBET opinie będą mieli typerzy, a także czy w ogóle zdecydują się skorzystać z jego oferty. Poniżej przedstawiamy najciekawsze, dostępne w forBET produkty.

MaxiZysk

Jednym z ciekawszych produktów w ofercie bukmachera jest MaxiZysk. W forBET zakłady z wykorzystaniem MaxiZysku pozwalają uzyskać wyższe wygrane, a działanie samej promocji jest dla graczy bardzo przejrzyste.

forBET zakłady z MaxiZyskiem

MaxiZysk w forBET bukmacher przedstawia jako jedyny tego typu produkt na rynku. Jak to działa? W trakcie trwania promocji gracz wpłaca określoną kwotę, np. 200 PLN. Wpłacone środki pojawią się na saldzie i wraz z nimi pojawi się opcja zagrania MaxiZysku. Stawka kuponu musi być równa wartości wpłaty, a wygrana na kuponie (bez stawki) zostanie podwojona.

Betmarket

Nie masz pomysłu na kupon? Możesz zainspirować się innymi typerami. Tak w skrócie można opisać czym jest Betmarket. W forBET zakłady stawiane przez innych graczy podejrzymy i porównamy właśnie w tym miejscu, a dzięki temu mamy możliwość skonfrontowania swoich typów z innymi.

Dodatkowo strona i stworzona przez forBET aplikacja mobilna pozwalają komunikować się wszystkich typerom na czacie, gdzie często trwa dyskusja na temat zdarzeń, meczów i wzajemna wymiana doświadczeń. 

forBET bukmacher VIP

Najbardziej aktywni gracze mogą liczyć na to, że będą specjalnie traktowani przez bukmachera. W forBET działa bowiem Program VIP, dla wyróżniających się typerów. Na co mogą oni liczyć? Przede wszystkim dedykowane bonusy, indywidualną obsługę klienta a także dodatkowe benefity, jak choćby bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne. 

forBET bukmacher VIP

QuickPay

W forBET szybkie wypłaty realizowane są poprzez QuickPay. Dzięki temu gracze mogą otrzymać środki nawet w ciągu 30 dni minut od momentu zlecenia przelewu.

forBET szybkie wypłaty QuickPay

Kiedy realizowane są u bukmachera forBET wypłaty dzięki tej platformie? QuickPay działa przez siedem dni w tygodniu od 8:00 do 23:00. Wypłaty za pośrednictwem tego systemu obowiązują dla 10 czołowych banków: Millenium, ING, Credit Agricole, mBank, Alior Bank, Velo Bank, Pekao S.A, PKO BP, Santander, BNP, Bank Pocztowy.

Sponsoring

Bukmacher angażuje się nie tylko w prowadzenie zakładów wzajemnych, ale również we wspieranie sportu. Stąd działalność na polu sponsoringu, w który marka chętnie się angażuje.

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. jest sponsorem piłkarskich klubów Arka Gdynia i ŁKS Łódź. Ponadto bukmacher jest partnerem Polskiego Związku Tenisowego i wspiera tenisowe rozgrywki w Polsce. Operator wspiera też związek Amp Futbolu czy też prowadzi akcję Grupę forBET Runners, której twarzą i ambasadorem jest Wojtek Sobierajski.

forBET opinie

Jakie o marce forBET opinie mają użytkownicy serwisu bukmachera? Gdzie są mocne i słabe strony operatora? Najważniejsze kwestie prezentujemy w tabeli poniżej, a następnie je omawiamy, aby nakreślić jakim forBET jest bukmacherem.

PlusyMinusy
Bardzo dobra oferta na startBrak transmisji live
Duża dostępność kursów na sportPrzeciętna oferta na esport
Wysokie kursy na wiele rynków
Stała oferta promocyjna

Jeśli przyjmiemy, że najważniejszymi cechami dobrego operatora z punktu widzenia graczy jest szeroka oferta zakładów, wysokie kursy i ciekawe akcje promocyjne, to w forBET legalny bukmacher stanął na wysokości zadania. Oceniając po kolei każdy z tych punktów znajdziemy bowiem dużo więcej zalet, aniżeli mankamentów.

Już pierwszy kontakt z bukmacherem forBET pozwoli wyrobić sobie o nim dobre zdanie. Rejestrując się z kodem BETVIP mamy bowiem możliwość uzyskać najwyższy bonus powitalny, który zawiera m.in. cashback do 1300 PLN czy grę bez podatku. Równie interesująco wygląda stała oferta promocyjna. Przede wszystkim cechuje ją różnorodność. Od opisanego wyżej MaxiZysku, przez czasowe akcje związane z różnorodnymi wydarzeniami sportowymi (ale nie tylko), darmowego typera w ramach Strefy Gracza, aż bo bonusy urodzinowe i podwyższone kursy na wybrane zdarzenia. 

Do tego gracze na wysokie kursy liczyć mogą nie tylko w ramach oferty promocyjnej. Bukmachera cechują bowiem atrakcyjne kursy na topowe rynki, porównując to z analogiczną ofertą wielu innych, legalnych bukmacherów. Jeśli chodzi o dostępność zdarzeń, to w forBET zakłady sportowe możemy typować z około 30 dyscyplin sportu. Dla wielu z nich znajdziemy typy nie tylko na wiodące imprezy, ale także na małe turnieje czy rozgrywki w egzotycznych krajach. 

O ile oferta sportowa w forBET uchodzili za jedną z czołowych na rynku, o tyle nieco mniej okazale prezentuje się choćby esport. Dedykowana zakładka dla tej kategorii nie znalazła się nawet na głównym panelu, a dostępność zdarzeń jest dużo mniejsza niż u wielu innych bukmacherów. Widać, że forBET zakłady na sport postawił zdecydowanie wyżej niż na esport. Kolejnym mankamentem oferty tego bukmachera jest brak transmisji na żywo, które z pewnością byłby dobrym uzupełnieniem dla pozostałych dostępnych dla graczy produktów.

forBET legalny bukmacher

Gracze mogą zadawać sobie pytanie w kontekście bukmachera forBET czy legalny jest to operator? Odpowiedź brzmi: tak. Firma forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa na mocy zezwolenia numer PS4.6831.10.2016 wydanego na okres 6 lat. Decyzją z dnia 15.11.2021 licencja została przedłużona na kolejne 6 lat. 

Siedzibą bukmachera mieści się przy ul. Królewskiej 18, 00-103 Warszawa. Numer KRS: 0000263257. Forbet zakłady bukmacherskie może prowadzić w internecie, nie ma natomiast zezwolenia na działalność w punktach stacjonarnych. Korzystać z usług operatora możemy zatem za pośrednictwem jego strony internetowej czy strony mobilnej. U bukmachera forBET aplikacja mobilna uzupełnia te dwie opcje, a za jej pośrednictwem także możemy obstawiać zakłady. 

Ambasadorem forBET jest dziennikarz sportowy Bartek Ignacik. Ponadto forBET legalny bukmacher to także sponsor takich klubów jak Arka Gdynia czy ŁKS Łódź, a także Dziki Warszawa. Marka jest też oficjalnym partnerem polskiej federacji AMP Futbolu.

Opinie o bonusie powitalnym forBET

W forBET zakłady typować możemy m.in. z wykorzystaniem bonusów. Najwyższy pakiet powitalnych promocji otrzymamy rejestrując się z kodem BETVIP. Jakie forBET opinie zbiera na jego podstawie? Sprawdzamy.

forBET bonus na startWartość
Zakład bez ryzyka1330 PLN
Bonus od depozytu2000 PLN (+50 PLN extra)
Gra bez podatku 30 dni

W forBET rejestracja z naszym kodem zapewnia dostęp do najwyższego cashbacku do 1330 PLN, który obowiązuje na pierwszy kupon. Jeśli zakład będzie przegrany otrzymamy zwrot, którym należy tylko raz obrócić na kuponie z min. 3 zdarzeniami o kursie 1.30 lub więcej każdy.

Druga promocja to bonus 100% od drugiej wpłaty do 2000 PLN + 50 PLN extra tylko z kodem, jeśli wpłata wyniesie min. 100 PLN. W tym przypadku najpierw należy zagrać kupon lub kupony z sumą stawek równą wpłaconemu depozytowi, a następnie dwukrotnie obracamy bonusem na kuponach z 3 zdarzeniami o kursie każdego 1.30 lub więcej.

Ostatnia promocja, to 30 dni gry bez podatku od rejestracji. Współczynnik zakładów zmienia się z 0.88 na 1.00, na kuponach spełniających warunki min. 3 zdarzeń z kursem 1.30 lub więcej.

Miejscem typowania zakładów z bonusem może być zarówno strona internetowa, strona mobilna, jak i przygotowana przez forBET aplikacja mobilna.

forBET zakłady bukmacherskie – oferta

Jaka jest oferta bukmachera na zakłady bukmacherskie? ForBET przygotował kilka kategorii, wśród których nie brakuje zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo i dodatkowych propozycji. 

Oferta

Na stronie forBET bukmacher przygotował zakładkę “Oferta”, która przede wszystkim zawiera przedmeczowe zakłady na rynki sportowe. To zdecydowanie najbardziej rozbudowana kategoria typów dostępnych u operatora, zawierająca około 30 dyscyplin sportu. 

Duży nacisk forBET stawia na ofertę z najważniejszych dyscyplin sportu. Dlatego wśród typów na piłkę nożną możemy znaleźć m.in. rozgrywki w ligach regionalnych, a w przypadku tenisa znajdziemy sporo kursów nawet na turnieje rangi challenger. Ponadto bukmacher – na tle konkurencji – wypada dobrze z ofertą na żużel, F1 czy sporty zimowe.

LIVE

Oferta zakładów online byłaby niepełna bez zakładów na żywo. Nieważne czy to forBET czy legalny, konkurencyjny bukmacher – zakłady LIVE na pewno będziemy mogli obstawiać. Pytaniem jest, jak bardzo rozbudowana została ta sekcja typów? W forBET możemy ją ocenić pozytywnie, choć jest pole do poprawy.

Najlepiej prezentują się zakłady LIVE na piłkę nożną, gdzie dla wielu spotkań znajdziemy nawet kilkadziesiąt rynków typów, a także na tenisa. Na tym nie koniec, bo forBET zakłady bukmacherskie na żywo udostępnie też dla kilkunastu innych dyscyplin sportu. W zależności od rangi wydarzenia i dyscypliny liczba dostępnych typów może się jednak drastycznie różnić. Stąd na sporty niszowe wybór sekcji jest dużo mniejszy. Brakuje także jakichkolwiek transmisji na żywo, co jest minusem oferty bukmachera.

Wirtualne

Gracze mogą obstawiać także sporty wirtualne. Dostępnych jest kilka podgier, z których aż trzy dotyczą piłki nożnej. Ponadto “wirtualki”, które przygotował działający pod szyldem forBET bukmacher dotyczą tenisa, koszykówki, wyścigów psów i wyścigów koni.

Gry karciane

Uzupełnienie oferty stanowią gry karciane. Wiemy, że forBET to legalny bukmacher, dlatego rozgrywka w symulowane “karcianki” odbywa się na zasadzie typowania rozstrzygnięć losowanych przez krupiera. Gracz sam nie siada do stołu, jak ma to miejsce w przypadku kasyna, bowiem taka forma zakładów byłaby w Polsce nielegalna. 

Jakie tytuły gier karcianych znajdziemy w operatora? Są to poker, blackjack oraz wojna.

forBET kursy bukmacherskie

Warto pochylić się nad tym, jakie kursy oferuje graczom bukmacher. ForBET w kilku przypadkach potrafi pozytywnie zaskoczyć. Wysokie kursy na tle średniej rynkowej znajdziemy m.in. na piłke nożną, tenisa, sporty zimowe, żużel czy siatkówkę.

Do tego gracze mogą liczyć na jeszcze wyższe przeliczniki korzystając z oferty Turbo Kurs, dostępnej w wybrane dni na określone wydarzenia – najczęściej te najbardziej popularne – znajdujące się w ofercie forBET.

Jak założyć konto w forBET?

Do skorzystania z oferty forBET rejestracja jest niezbędna. Jak założyć konto u bukmachera? Zrobimy to w kilku prostych krokach. 

Klikając w dostępny na stronie przycisk otworzymy formularz, w którym na początek będziemy musieli uzupełnić dane niezbędne do logowania w serwisie bukmachera. Są to login, adres email oraz hasło.

forBET rejestracja z kodem

W tym miejscu wpiszemy również kod dostępny dla czytelników Bet.pl (treść: BETVIP), który uprawnia do odbioru najwyższego bonusu powitalnego o wartości 3380 PLN.

Następnie możemy wybrać, czy chcemy wypełnić formularz ręcznie czy też skorzystać z logowania poprzez bankowość elektroniczną.

formularz rejestracyjny forBET

W forBET rejestracja z wykorzystaniem funkcji mojeID nie będzie wymagała weryfikacji dokumentów. Jeśli zdecydujemy się samodzielnie uzupełnić dane personalne, to dane będziemy musieli jeszcze potwierdzić przesyłając skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

forBET aplikacja mobilna

Przygotowana przez forBET aplikacja mobilna jest dostępna na systemy Android i iOS. Pobrać ją można bezpośrednio ze strony bukmachera (dla urządzeń z Androidem) lub pobrać w sklepie App Store (dla iOS).

Do najmocniejszych stron aplikacji od forBET zależy zaliczyć:

 • Pełną ofertę zakładów (z uwzględnieniem zakładów live, wirtualnych i gier karcianych)
 • Czat między graczami
 • Opcja szybkiego typowania
 • QuickPay, czyli dostępne w forBET szybkie wypłaty
 • Dostęp do promocji
 • Dostęp do statystyk

Wystawione aplikacji forBET opinie są w większości pozytywne. W App Store na bazie 1,9 tys głosów średnia nota dla niej wynosi 4,7/5.

forBET obsługa klienta

W przypadku firmy forBET bukmacher opinie, pytania i reklamacje pozwala zgłaszać na kilka sposób. Obsługę klienta u tego operatora możemy podzielić według dostępnych form kontaktu. Są nimi:

 • Kontakt mailowy
 • Chat online

Dodatkowo na indywidualną i priorytetową obsługę klienta mogą liczyć klienci VIP.

forBET metody płatności

Jak wyglądają w forBET wypłaty i wpłaty? Bukmacher udostępnia kilka form płatności, w tym szybkie wypłaty za pomocą platformy QuickPay, które księgowane są do 10 największych banków w ciągu 30 minut (7 dni w tygodniu, od 8:00 do 23:00).

Dostępne platformy, za pomocą których można dokonać płatności, to:

 • PayU
 • Przelewy24
 • tpay
 • Paysafecard

ForBET wypłaty i wpłaty realizuje już od wartości 1 PLN. Bukmacher za transakcje płatnicze nie pobiera opłat ani prowizji.

forBET bukmacher – podsumowanie

Podsumowując, legalny bukmacher forBET to jeden z czołowych operatorów na polskim rynku. Chociaż dla wielu typerów nie jest on oczywistym pierwszym wyborem, to oceniając całą ofertę, na pewno jest godny uwagi. W forBET zakłady bukmacherskie oferowane są na bardzo szeroką skalę, kursy w wielu przypadkach są powyżej średniej a produkty – takie jak dostępna w forBET aplikacja, szybkie płatności czy promocje – ocenić można pozytywnie.

Rzecz jasna nie brakuje elementów, który forBET mógłby poprawić. Przede wszystkim mowa tu o ofercie transmisji na żywo czy zwiększeniu dostępnych kursów na esport. Minusy nie przesłaniają jednak plusów, których jest zdecydowanie więcej.

FAQ

Czy forBET to legalny bukmacher?

Tak. Nazwanie forBET legalnym bukmacherem jest w 100% zgodne z prawdą. Operator działa online w oparciu o zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów.

Czy u bukmachera forBET warto grać?

ForBET to jeden z ciekawszych bukmacherów na rynku. Operator ma rozbudowaną ofertę sportową z wysokimi kursami na wybrane dyscypliny, a także może pochwalić się ciekawymi produktami. Jego atutem są także szybkie płatności, aplikacja i bonusy.

3,5 rating