Prezentujemy jakie o bukmacherze LVBet opinie mają gracze i co ten operator przygotował dla typerów. Z tego tekstu dowiesz się więcej na temat oferty, dostępnych promocji i produktów tego legalnego bukmachera.

LVBet opinie o bukmacherze

LVBet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi z zakresu prowadzenia zakładów wzajemnych. Bukmacher działa na mocy zezwolenia, które pozwala aby operator funkcjonował zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online. To sprawia, że działający pod nazwą LVBet bukmacher na pewno wyróżnia się na rynku, bowiem nie każdy z legalnych przedstawicieli branży działa w obu tych formach.

W tym tekście skupiamy się przede wszystkim na tym, jakie LVBet zakłady bukmacherskie online ma dla swoich graczy. Warto wiedzieć, że na start uzyskać można u tego operatora wysoki bonus powitalny. Po lekturze tego artykułu, będziecie mogli wyrobić sobie o LVBet opinie na podstawie jego oferty promocyjnej, ale także na podstawie dostępnych zakładów, produktów, systemów płatności czy aplikacji mobilnej.

LVBet opinie o bukmacherze

LVBet bukmacher – czym się wyróżnia?

Jak każdy operator, tak i marka LVBet Zakłady Bukmacherskie, ma kilka istotnych wyróżników w swojej ofercie. Warto od nich zacząć recenzję, aby móc wyrobić sobie o LVBet opinie na bazie kluczowych atutów bukmachera. 

LV Jackpot

Jednym z ważnym elementów oferty bukmachera jest LV Jackpot, który stanowi flagową promocję w ofercie tego operatora. Istotne jest to, że gracze mogą typować w ramach Jackpota zarówno za środki własne – i tym samym uzyskiwać wyższe wygrane – a także za darmo, a jeśli będzie trafnie typowali, to otrzymamy od bukmachera bonusy.

Player Bets

W LVBet bukmacher pozwala konstruować typerom własne zakłady na zawodników, które dodatkowo łączyć możemy w ramach jednego meczu. To innowacyjne podejście, które wyróżnia operatora na polskim rynku. 

Choć typowanie statystyk zawodników ma w swojej ofercie kilku bukmacherów, to kreatora zakładów z taką opcją łączenia kursów nie spotkamy u konkurencji. Przygotowane przez LVBet zakłady bukmacherskie w zakresie Player Bets są zatem czymś, co wyróżnia firmę na rynku.  

Rapid Pay

Oferowane przez LVBet szybkie wypłaty to kolejny z atutów bukmachera. Ile trwa wypłata w LV BET? Korzystając z opcji Rapid Pay można spodziewać się, że środki na rachunku bankowym znajdą się już w ciągu 10 minut, co jest jedną z najszybszych opcji na rynku.

W LVBet metody płatności są różne, a z Rapid Pay skorzystać możemy, jeśli mamy konto w jednym z dziewięciu obsługiwanych banków. Błyskawiczne wypłaty oferowane są codziennie w godzinach od 8:00 do 1:00.

Esport

W LVBet zakłady bukmacherskie na esport od dawna stanowią bardzo ważny element całej oferty. Operator przygotował dedykowaną zakładkę, która wyróżnia się designem na tle strony LVBet.

LVBet zakłady bukmacherskie na esport

Bukmacher ponadto pozwala śledzić transmisje z wybranych meczów esportowych, które udostępniane są z platformy Twitch. 

LVBet opinie

Przy wyborze bukmachera wielu graczy bierze pod uwagę recenzje innych typerów. O LVBet opinie są w większości pozytywne. Co jest najczęściej doceniane przez użytkowników serwisu, a gdzie klienci widzą pewne braki? Najważniejsze kwestie prezentujemy w tabeli i omawiamy.

PlusyMinusy
Różnorodna oferta bonusowaWarunki obrotu bonusem powitalnym
Płatności błyskawiczneBrak kalendarza oferty LIVE
Oferta Player BetsPrzeciętny interfejs strony i aplikacji
Program VIP

Jak każdy operator, tak i ten działający pod szyldem LVBet bukmacher ma swoje mocne i słabe strony. Gracze wyrażając o LVBet opinie – w większości dobre – chętnie poruszają temat oferty bonusowej.

Tu możemy przyjąć dwa kryteria oceny, które mocno wpływają na ocenę. Po pierwsze warto docenić samą różnorodność promocji, które ma w swojej ofercie LVBet. Mowa tu zarówno o bonusie powitalnym, który szerzej opiszemy w dalszej części tekstu, jak i stałych bonusach dla zarejestrowanych użytkowników. Nieco mniej przychylne są oceny na temat obrotu bonusem na start, szczególnie w przypadku promocji od depozytu. Reguły mogą być dla typerów nieco skomplikowane, a poza tym wymogi – co trzeba powiedzieć wprost – są dość spore. Bonusami, a także samą wpłatą należy obrócić kilkukrotnie, co graczy może zniechęcić.

Na szczęście bukmacher LVBet może do siebie przekonać kilkoma innymi aspektami, które przykrywają wymogi obrotu bonusem od wpłaty. Mowa tu choćby o szybkich płatnościach czy ofercie Player Bets, które opisaliśmy już nieco wcześniej.

Najbardziej aktywni gracze mogą także liczyć na zaproszenie do Strefy VIP, czyli programu lojalnościowego bukmachera dla najbardziej aktywnych graczy. Zaproszeni do Strefy VIP użytkownicy mogą liczyć m.in. na indywidualną obsługę, dodatkowe promocje, bilety i eventy czy też ekspresowe rozliczanie transakcji.

Wracając jeszcze do słabszych stron LVBet zakłady bukmacherskie online u tego bukmachera nie zawsze typuje się w sposób przejrzysty. O ile design strony to kwestia gustu, o tyle wielu graczy zwraca uwagę na to, że na stronie czy w aplikacji nagromadzenie kolorów i szybkość działania czasem są problemem.

LVBet legalny bukmacher

Firma LVBet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wańkowicza 3, 40-384 Katowice, to jeden z bukmacherskich operatorów w Polsce. Czy LV BET jest legalne? Tak, bukmacher uzyskał zezwolenie o numerze DAG11.6831.4.2022 na prowadzenie działalności z zakresu prowadzenia zakładów wzajemnych w internecie i punktach stacjonarnych.

Początki działalności LVBet przypadają na rok 2016. Obecnie ambasadorem marki jest Łukasz Gikiewicz, polski piłkarz. Bukmacher jest również donatorem polskiego sportu. Co sponsoruje LV BET? Wśród klubów, których partnerem jest bukmacher LVBet, wymienić można Śląsk Wrocław i Piasta Gliwice. Kibice tych zespołów mogą zresztą liczyć na specjalne akcje promocyjne ze strony bukmachera, w tym bonus powitalny dla karnetowiczów.

Opinie o bonusie powitalnym LVBet

W LVBet zakłady bukmacherskie online typować można z wykorzystaniem bonusów powitalnych. Rejestracja konta z kodem MECZYKI pozwala uzyskać promocje o wartości nawet 2135 PLN na start.

LVBet bonus na startWartość
Bonusy od wpłat 2000 PLN
Darmowe zakłady45 PLN
Pozostałe bonusy90 PLN
Gra bez podatku33 dni od rejestracji

Rejestrując się z podanym kodem można uzyskać kilka bonusów na start. Wśród nich znajdziemy m.in. promocje od trzech pierwszych wpłat na konto, których łączna wartość to nawet 2000 PLN. Warunki promocji różnią się dla każdego z trzech depozytów.

LVBet bukmacher na start

Dodatkowo uzyskać możemy darmowe zakłady, w tym bonus bez depozytu. W LVBet bukmacher przyzna 20 PLN bez wymogu wpłaty własnej i 25 PLN przy rejestracji ze wspomnianym już wcześniej kodem promocyjnym. 

Prawidłowo ukończona w LVBet rejestracja konta z kodem MECZYKI pozwoli skorzystać również z 33 dni gry bez podatku, oraz dodatkowych bonusów o wartości nawet 90 PLN. W tym cashbacku w aplikacji, bonusu dla kibiców czy bonusu na typowanie sportów wirtualnych.

LVBet zakłady bukmacherskie – oferta

Jakie są dostępne w LVBet zakłady bukmacherskie online? To może być kwestia kluczowa z punktu widzenia graczy, a w tym miejscu szczegółowo opisujemy przygotowane dla typerów rynki zakładów.

Sporty

Najważniejszym elementem oferty bukmachera LVBet są zakłady online na sport. W serwisie znalazło się kilkadziesiąt dyscyplin sportu, na które udostępnione są przez LVBet zakłady bukmacherskie, które dostępne są na wiele różnych rynków w zależności od dyscypliny.

Bet Builder

Zakłady Bet Builder obowiązują na zakłady sportowe. Dostępne są przede wszystkim na mecze piłki nożnej, ale operator pozwala łączyć zakłady w ramach jednego meczu także na wybrane mecze hokeja na lodzie, koszykówki, baseballa czy futbolu amerykańskiego.

Na żywo

Kolejną kategorią typów są zakłady na żywo. Ponownie bukmacher pozwala w ten sposób typować przede wszystkim zdarzenia sportowe, ale gracze mogą na żywo typować też wybrane i dostępne w LVBet zakłady bukmacherskie online na esport.

Gry

W ramach symulowanych gier karcianych gracze mogą wybrać jedną z trzech gier. Są to poker, blackjack i wojna. Dodatkowo dostępny jest stół polski poker. Szczegóły wszystkich gier, regulamin i zasady rozgrywki, znaleźć można na stronie bukmachera.

Wirtualne

Dodatkową kategorię zakładów w LVBet bukmacher umieścił pod nazwą Wirtualne. Mowa tu o rozgrywanych z użyciem algorytmu komputerowego gier wirtualnych, które w LVBet stanowią: wyścigi, tenis, piłka nożna, żużel, wyścigi konne, wyścigi psów i wyścigi motocyklowe.

Esport

W ofercie bukmachera bardzo ważny jest esport, który doczekał się dedykowanej zakładki z charakterystyczną szatą graficzną. Gracze chcący typować esport w LVBet znajdą zdarzenia na wszystkie najważniejsze rozgrywki z topowych tytułów, a ponadto będą mogli śledzić transmisje na żywo.

LVBet kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie są niewątpliwie jednym z bardziej istotnych czynników, jeśli chodzi o wybór operatora. Co w tym przypadku ma do zaoferowania LVBet? 

Oferowane przez bukmachera kursy mieszczą się w rynkowej średniej, a ponadto w ofercie LVBet wybrane zakłady typować można po podwyższonych kursach, w ramach promocji Kurs+.

Kolejną promocją, która pozwala uzyskać wyższe wygrane, jest LV Kombi Boost. W tym przypadku można aktywować bonus do wygranej na kuponach wielokrotnych.

Jak założyć konto w LVBet?

W LVBet rejestracja konta możliwa jest na jeden z trzech sposobów: poprzez klasyczny formularz rejestracyjny, szybką rejestrację poprzez mojeID lub błyskawiczną wybierając logowanie przez mObywatela. 

LVBet rejestracja

Możliwość założenia konta znajdziemy klikając w przycisk “Rejestracja” na stronie bukmachera. Podobnie wygląda to, jeśli miejsce zakładania konta będzie udostępniona przez LVBet aplikacja mobilna. Do formularza przeniesiemy się także klikając w przycisk na początku tekstu.

Bez względu na wybór formularza rejestracyjnego, gracze będą musieli uzupełnić swoje dane logowania a ponadto bukmacher sprawdzi nasze dane osobowe. Przy wyborze klasycznego formularza, dane będzie trzeba jeszcze zweryfikować przesyłając skan dokumentu tożsamości. W pozostałych przypadkach nie będzie to konieczne.

Warto pamiętać, że nowi gracze mogą uzyskać od bukmachera bonusy na start. Aby skorzystać z pakietu promocyjnego w LVBet rejestracja powinna zostać poparta wpisaniem kodu o treści MECZYKI.

LVBet aplikacja mobilna

Ważnym produktem w całej ofercie, jest w przypadku LVBet aplikacja mobilna. Czym się ona charakteryzuje i jakie funkcje powinny być najważniejsze dla graczy?

 • Pełna oferta zakładów online
 • Dostęp do promocji i bonusów
 • Match tracker
 • Błyskawiczne płatności (w tym LVBet wypłaty Rapid Pay)
 • Sporty wirtualne w aplikacji
 • Opcja cashout

W LVBet aplikacja mobilna dostępna jest na systemy Android i iOS.

LVBet aplikacja

Typerzy korzystający z urządzeń z Androidem mogą pobrać aplikację bezpośrednio ze strony bukmachera, natomiast w przypadku iOS aplikacja dostępna jest w sklepie App Store.

LVBet obsługa klienta

Jak skontaktować się z bukmacherem? W LVBet opinie, reklamacje i pytania przedstawimy na kilka sposobów. Możemy skorzystać z:

 • Formularza mailowego
 • Chatu online
 • FAQ

Pytania na chacie zadawać można 24h/7, a konsultanci z odpowiedzą starają się zgłosić w możliwie najkrótszym czasie. Podobnie jest w przypadku formularza mailowego, gdzie możemy zgłaszać swoje pytania. 

Z kolei najczęściej zadawane pytania – czyli zakładka FAQ – podzielona została na osiem konkretnych części tematycznych, gdzie będziemy mogli znaleźć odpowiedzi na takie kwestie jak przygotowane w LVBet metody płatności, kwestie techniczne czy rozliczanie zakładów.

LVBet metody płatności

W LVBet wypłata środków możliwa jest w mniej niż kwadrans, a wpłaty na koncie pojawiają się w mniej niż minutę. Dzięki temu oferowane przez bukmachera LVBet metody płatności oceniane są bardzo wysoko. 

Z jakich form możemy skorzystać? Dostępne są wpłaty i wypłaty poprzez:

 • Przelewy24
 • Plix
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Karty płatnicze
 • BLIK
 • Paysafecard
 • PayPal

W przypadku największych polskich banków dostępne jest skorzystanie z Rapid Pay. Są to w LVBet błyskawiczne wypłaty środków. Ile trwa wypłata w LV BET? Korzystając z Rapid Pay nawet 10 minut. Minimalne wartości transakcji to wpłata w wysokości 1 PLN i wypłata w kwocie 10 PLN.

LVBet bukmacher – podsumowanie

Podsumowując, LVBet opinie zbiera raczej dobre i temu bukmacherowi warto dać szansę. Nie unika on kilku mankamentów w swojej ofercie. Warto w tym miejscu wspomnieć choćby o warunkach obrotu bonusem na start, czy też kwestiach związanych z zakładami na żywo. 

Niewątpliwie jednak w LVBet zakłady bukmacherskie online to bardzo rozbudowana oferta, co trzeba pochwalić. Od kwestii rynków sportów, przez esport aż po dodatkowe rynku: sporty wirtualne czy gry karciane. Atutami bukmachera są też szybkie i błyskawiczne płatności oraz promocje dla wszystkich graczy.

FAQ

Czy LV Bet jest legalne?

Tak. Bukmacher LVBet w Polsce działa w 100% legalnie, na mocy zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów.

Czy u bukmachera LVBet warto grać?

W LVBet zakłady bukmacherskie są na pewno godne uwagi. To jeden z mniej znanych operatorów, ale mogących pochwalić się solidną ofertą typów. W LVBet bukmacher stawia także na ciekawe promocje i szybkie płatności, co powinni docenić gracze.

2,0 rating