Betclic bez podatku. Jak działa gra bez podatku w Betclic?

W Betclic bez podatku możemy obstawiać wszystkie zakłady z oferty sportowej. Jak to możliwe i w jaki sposób skorzystać z promocji u legalnego bukmachera? Szczegóły opisujemy w tym tekście.

Betclic bez podatku

Gra bez podatku w Betclic jest elementem oferty dla wszystkich graczy, chociaż można śmiało uznać to także za powitalny bonus. W końcu tego typu promocja realnie przekłada się na potencjalne wygrane.

W Betclic bez podatku typować możemy wszystkie zakłady z oferty sportowej, a rejestrując się z kodem BETPLVIP dodatkowo otrzymamy zakład bez ryzyka do 50 PLN na pierwszy kupon.

Co zrobić, aby skorzystać z obu tych promocji? Należy zarejestrować się klikając w przycisk poniżej, przy użyciu wskazanego kodu.

Gra bez podatku w Betclic – zasady

Jakie są warunki tego, aby gra bez podatku w Betclic była możliwa? Przede wszystkim należy zarejestrować konto w serwisie bukmachera. Jeśli już to zrobimy, to wystarczy… typować.

Betclic bez podatku - zasady

W Betclic bez podatku możemy obstawiać:

 • Zakłady pojedyncze i wielokrotne
 • Zakłady przedmeczowe i na żywo
 • Wszystkie zakłady z oferty sportowej
 • Oferta dostępna jest bez limitu kursowego i czasowego 

Tak naprawdę w Betclic bez podatku zagramy zatem dowolny zakład, nawet wytypowany za środki bonusowe, który zakłada typowanie zdarzeń sportowych. 

Promocja na kuponie będzie aktywowana automatycznie, zatem gra bez podatku w Betclic nie wymaga od nas zapisywania się do akcji. Wyższe o ok. 14% wygrane są dopisywane do wartości zagranego kuponu.

Betclic bez podatku – jak skorzystać?

Żeby gra bez podatku w Betclic była możliwa, musimy mieć założone konto u bukmachera. W tym celu możemy kliknąć w przycisk poniżej, co automatycznie przeniesie nas do formularza rejestracyjnego.

Formularz rejestracyjny składa się z trzech stron. Wypełniamy na nich kolejno:

 • Tytuł (Pan/Pani)
 • Pierwsze imię
 • Nazwisko
 • Data urodzenia
 • Numer PESEL

Na kolejnej stronie podajemy:

 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Adres zamieszkania
 • Kod pocztowy
 • Miasto

Ostatnia część formularza zakłada podanie takich informacji, jak:

W tym momencie będziemy mogli utworzone konto tymczasowe i możemy grać bez podatku w Betclic. Jednak do wypłaty środków na rachunek bankowy niezbędna jest jeszcze weryfikacja konta. W tym celu należy przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Gra bez podatku w Betclic – przykład

Jeśli założyliśmy już konto, to możemy od razu zagrać zakład bez podatku. Na przykładzie pokażemy, że realnie zwiększa to potencjalną wartość wygranej na kuponie.

Przyjmijmy, że wytypowaliśmy trzy zdarzenia na kuponie:

 • wygrana Niemców ze Szkocją po kursie 1.26
 • wygrana Włochów z Albanią po kursie 1.36
 • wygrana Anglii z Serbią po kursie 1.48

Łączny kurs naszego kuponu to 2.54.

Betclic bez podatku na kuponie

Jak widać na obrazku wyżej, gdybyśmy zagrali taki kupon za 100 PLN, to w standardowej ofercie wygrana wyniesie 223.52 PLN. W Betclicu jednak będzie to dokładnie 254 PLN.

Różnica wynosi zatem 30.48 PLN. Promocja automatycznie została dodana przy tworzeniu kuponu na stronie bukmachera.

Betclic bez podatku – jak to możliwe?

Wiemy już, że Betclic bez podatku pozwala typować wszystkie zakłady z oferty sportowej i robi to w pełni legalnie. Jak to możliwe? Po prostu obowiązujące w Polsce 12% podatku od zakładów bierze “na siebie”. 

Dzięki temu gracze mogą grać w Betclic bez podatku na wszystko, w ramach oferty sportowej, a z tego tytułu nie czekają ich żadne konsekwencje. Można stwierdzić, że tą opcją bukmacher stworzył jeden z najlepszych bonusów bukmacherskich na rynku. Nie ma tu bowiem żadnych haczyków, wymogów czy warunków obrotu.

Co istotne, musimy pamiętać, że nadal obowiązuje graczy 10% podatku od wygranych powyżej 2279 PLN. Tego operator nie rekompensuje, ale podstawowy – do tego wyższy – podatek w wysokości 12% dla wszystkich zakładów już tak.

Gra bez podatku u innych bukmacherów

W Betclic bez podatku możemy grać wszystkie zakłady z oferty sportowej, bez limitu. Nie jest to jednak jedyny operator z ofertą obstawiania bez podatku na rynku. Inni bukmacherzy przygotowali podobne promocje, choć mające bardziej wymagające warunki.

Bukmacher bez podatkuCzas trwania promocjiWarunki
forBET30 dni od rejestracjiAKO3, kurs zdarzenia 1.30
LVBet45 dni od rejestracjiAKO2, kurs kuponu 1.45

Grę bez podatku czasem w swojej ofercie czasowych i stałych promocji mają nowi bukmacherzy, albo też ci będą już dłużej na rynku. Poniżej opisujemy ofertę forBET i LVBet, które zawarły tego typu promocję w pakiecie powitalnym.

forBET gra bez podatku

O ile w Betclic bez podatku możemy grać wszystkie zakłady sportowe bez limitu, o tyle w forBET z tej promocji skorzystamy przez pierwsze 30 dni typowania zakładów. Co ważne, kupony biorące udział w promocji muszą składać się z co najmniej 3 zdarzeń a kurs pojedynczego to 1.30 lub więcej.

Oferta obowiązuje wyłącznie na kupony wytypowane ze środków własnych, które zawierają zakłady przedmeczowe, na żywo i/lub zakłady na sporty wirtualne.

LVBet gra bez podatku

Kolejnym operatorem, który oferuje granie bez podatku jest LVBet. U tego bukmachera bez podatku obstawiać można przez 45 dni po rejestracji konta.

Jednak i w tym przypadku musimy pamiętać, których Betclic bez podatku nie narzuca. W LVBet wymagane są co najmniej dwa zdarzenia na kuponie i jego kurs w wysokości co najmniej 1.45.

Czy warto grać bez podatku w Betclic?

Tak. Gra bez podatku w Betclic jest bardzo dobrą promocją z punktu widzenia gracza. Nie wiąże się ona z żadnymi dodatkowymi wymogami, co zazwyczaj jest mankamentem oferty na obstawianie bez podatku u bukmacherów.

Możemy stwierdzić, że w Polsce Betclic jest obecnie jedynym operatorem, gdzie bez podatku zagramy wszystkie sportowe zakłady bez dodatkowych kruczków i obostrzeń. Pod tym względem to najlepszy bukmacher działający na rynku.

Tego typu promocja jest więc czystym zyskiem z punktu widzenia gracza. Konkretnie zyskiem blisko 14%, bo mniej więcej o tyle wyższe wygrane można uzyskać na kuponach grając bez podatku.

Betclic bez podatku – podsumowanie

Gra bez podatku Betclic to oferta przeznaczona dla wszystkich, zarejestrowanych u bukmachera graczy. Z promocji skorzystać można typując dowolne zdarzenia z oferty sportowej, bez żadnego limitu.

Betclic nie określa ani liczby zdarzeń, ani ich kursów. Promocja na kuponach aktywuje się automatycznie, gracz nie musi więc nawet zapisywać się do udziału w ofercie grania bez podatku.

FAQ

Dla kogo gra bez podatku Betclic?

W Betclic gra bez podatku jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy posiadają konto u bukmachera.

Jakie są zasady gry bez podatku Betclic?

Gra bez podatku w Betclic odbywa się na kuponach SOLO i AKO o dowolnym kursie, na zakłady z całej oferty sportowej bukmachera. Nie ma żadnego limitu kuponów a gra bez podatku aktywuje się automatycznie po dodaniu zdarzenia do kuponu.