Betclic Freebet

Betclic Freebet | darmowy zakład
Kod bonusowy MECZYKI

Betclic oferuje nowym graczom pakiet startowy, dzięki któremu typerzy mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 200 zł. Czy to jedyna promocja dla nowo zarejestrowanych użytkowników? Poniżej przedstawimy, czy poza cashbackiem dostępny jest w Betclic freebet lub bonus od depozytu. Opiszemy także darmowe zakłady u innych, wybranych bukmacherów. 

Freebet – na czym polega?

Na starcie warto przybliżyć, co kryje się pod pojęciem freebetu. Jak sama nazwa wskazuje – z języka angielskiego – jest to darmowy zakład. Część bukmacherów w naszym kraju posiada go w ofercie powitalnej dla nowych użytkowników. Firmy przelewają środki na konta bonusowe graczy. Dzięki nim, wnosząc premierowy zakład, nie będziesz musiał ponieść żadnych kosztów – wystarczy zarejestrować i zweryfikować konto.

Każdy bukmacher określa własne wymogi dotyczące wysokości przyznawanego darmowego zakładu, a także warunki, które należy spełnić w celu jego wypłaty z konta bonusowego do depozytu. W dalszej części artykułu wskażemy kilka firm bukmacherskich oferujących tego typu promocję. Aby jednak skorzystać z pozostałych bonusów bukmachera Betclic można przenieść się na jego stronę poprzez jeden z banerów lub linków dostępnych na tej stronie (np. KLIKNIJ TUTAJ).

Betclic Freebet

Na samym początku musimy powiedzieć, że aktualnie u bukmachera Betclic freebet nie jest dostępny. Ta promocja nie widnieje w ofercie powitalnej, ale jak tylko zostanie tam dodana, to niezwłocznie Cię o tym poinformujemy. Przyjrzyjmy się zaś temu, co Betclic dokładnie proponuje nowym klientom. 

Betclic pozostałe bonusy

Jeśli w Betclic darmowy zakład nie jest składnikiem pakietu na start, to co przysługuje nowo zarejestrowanym typerom? Bukmacher oferuje wspomniany już zakład bez ryzyka, czyli cashback. W dalszej części tekstu podajemy szczegóły dotyczące jego przyznania oraz wymogów, które musisz spełnić w celu wypłaty przyznanych środków.

Cashback Betclic 200 zł

Zamiast freebetu Betclic przygotował najwyższy cashback na rynku dla nowych użytkowników. Bonus ten zostanie aktywowany tylko wtedy, gdy podczas wypełniania formularza rejestracyjnego podasz kod promocyjny MECZYKI. Wtedy Twój premierowy kupon będzie ubezpieczony na maksymalną kwotę 200 zł.

Zatem jeśli przegrasz pierwszy zakład (jego kurs nie może być niższy niż 1.14), otrzymasz zwrot stawki na konto bonusowe. Musisz jednak pamiętać, że przyznana kwota będzie pomniejszona o obowiązujący w Polsce podatek, który wynosi 12%. Gdybyś chciał skorzystać z pełnego cashbacku, musiałbyś postawić pierwszy zakład za 625 zł.

Otrzymane środki podlegają w Betclic ustalonym w regulaminie odpowiednim kursom i warunkom obrotu. W celu wypłaty kwoty przyznanej w ramach zakładu bez ryzyka, musisz spełnić wymagania bukmachera. Ustalił on ośmiokrotny obrót bonusem,= po kursie całkowitym zakładu minimum 2.00. Oznacza to, że w przypadku skorzystania z pełnego bonusu, należy obstawić kupony za minimum 4400 zł, a wtedy pozostała na koncie bonusowym kwota zostanie automatycznie przeniesiona do depozytu. Warto jeszcze wspomnieć, że na spełnienie powyższych warunków masz 30 dni.

Freebet u innych bukmacherów

Podczas gdy u bukmachera Betclic freebet jest niedostępny, na rynku są firmy, które mają tę promocję w swojej ofercie powitalnej. Poniżej przedstawimy kilka wybranych miejsc, w których typerzy znajdą darmowe zakłady. Jaka jest wysokość tych bonusów i jak wyglądają ich warunki wypłaty?

Freebet STS 29 zł

W ofercie powitalnej STS znalazło się kilka bonusów. W przeciwieństwie do firmy Betclic, darmowy zakład w STS jest dostępny. Wynosi on 29 zł i otrzymają go wszyscy nowo zarejestrowani klienci, którzy podczas rejestracji konta wpisali kod promocyjny MEGABONUS. 

W celu jego wypłaty musisz trzykrotnie obrócić przyznaną stawkę, po kursie całkowitym zakładu co najmniej 1.91. Żeby więc wypłacić te środki, trzeba obstawić kupony za minimum 87 zł. Uwaga, do obrotu wliczane są tylko stawki z wygranych zakładów.

Freebet Fortuna 30 zł

Następna firma, w której ofercie powitalnej – w przeciwieństwie do bukmachera Betclic – freebet ma miejsce, to Fortuna. Należy jednak pamiętać, że promocja ta przysługuje wyłącznie użytkownikom zarejestrowanym z kodem promocyjnym MECZYKI. Kwota przyznawana przez tego bukmachera to 30 zł, jednakże bonus bez depozytu przekazywany jest w formie punktów FKP, zbieranych przez każdego gracza w ramach programu lojalnościowego. Każdy nowy typer otrzyma 2800 punktów FKP, odpowiadających sumie 30 zł freebetu. Przyznane punkty możesz obstawić na jednym kuponie, ale też na kilku mniejszych – wedle uznania. Minimalna stawka w Fortunie wynosi 2 zł, więc maksymalnie za wspomniane 30 zł obstawisz dziesięć zakładów.

Bukmacher nie określił żadnych warunków dotyczących wypłaty środków z przyznanej promocji. Zatem nie musisz spełniać obrotu, ani minimalnego kursu. Jeśli tylko poprawnie obstawisz zakład, to wygrana znajdzie się na Twoim depozycie.

Freebet Superbet 34 zł

W Superbet, inaczej niż u bukmachera Betclic, darmowy zakład jest przyznawany każdemu nowemu typerowi. Musisz jednak spełnić kilka wymogów, zanim bonus bez depozytu o wartości 34 zł trafi na Twoje konto. 

Przede wszystkim podczas wypełniania formularza rejestracyjnego trzeba wpisać kod promocyjny MECZYKI. Po drugie, premierowy depozyt nie może być niższy niż 50 zł. Jeśli spełnisz wskazane wyżej warunki, to bukmacher przyzna Ci darmowy zakład w wysokości 34 zł na konto bonusowe. 

Abyś mógł wypłacić środki z bonusu bez depozytu, musisz jednokrotnie obrócić otrzymaną kwotą. Superbet określił również minimalne wartości kursowe. Dla zakładu SOLO jest to kurs całkowity minimum 1.60, a dla AKO kurs pojedynczego spotkania nie może być niższy niż 1.60.