Betclic freebet 200 PLN | Darmowy zakład w Betclic

Betclic Freebet | darmowy zakład
Kod bonusowy BETPLVIP

Betclic freebet pozwala uzyskać w ramach zwrotu za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany. Jak działa u bukmachera ten bonus? O szczegółach piszemy w tym tekście. Przedstawiamy też innych bukmacherów, którzy mają freebet w ofercie dla nowych graczy. Zapraszamy do lektury. 

Betclic freebet 200 PLN

W przypadku Betclic freebet, to forma bonusu w jakiej przyznawany jest zwrot za pierwszy zakład, jeśli ten okaże się przegrany.

Powitalna promocja o wartości 200 PLN w Betclic jest najwyższym bonusem bukmachera na rynku. Aktywować ją można, jeśli użyjemy podczas rejestracji w Betclic kody promocyjne o treści BETPLVIP. Konto założymy klikając w baner lub przycisk poniżej.

Betclic freebet 200 PLN

Betclic freebet – na czym polega?

Na starcie warto przybliżyć, co kryje się pod pojęciem freebetu. Jak sama nazwa wskazuje – z języka angielskiego – jest to darmowy zakład. Część bukmacherów w naszym kraju posiada go w ofercie powitalnej dla nowych użytkowników. Firmy przelewają środki na konta bonusowe graczy. Dzięki nim, wnosząc premierowy zakład, nie będziesz musiał ponieść żadnych kosztów – wystarczy zarejestrować i zweryfikować konto. Czasem wymagane jest np. dokonanie wpłaty, ale skoro i tak planujemy grać u bukmachera, to nie jest to wymóg szczególnie trudny do spełnienia.

Każdy bukmacher określa własne wymogi dotyczące wysokości przyznawanego darmowego zakładu, a także warunki, które należy spełnić w celu jego wypłaty z konta bonusowego do depozytu. W dalszej części artykułu wskażemy kilka firm bukmacherskich oferujących freebety na start.

W przypadku Betclic freebet działa nieco inaczej, bowiem jest to forma zwrotu stawki z tytułu cashbacku. W Betclic zakład bez ryzyka to promocja powitalna o wartości 200 PLN. Jeśli nasz typ będzie błędny, to otrzymamy freebet o właśnie takiej wartości maksymalnej.

Betclic freebet 200 PLN

Na samym początku musimy powiedzieć, że aktualnie u bukmachera Betclic freebet przyznaje jako formę zwrotu z tytułu zakładu bez ryzyka. Nie jest to zatem typowy darmowy zakład, ale jednak nadal możemy powiedzieć, że w pewnym sensie ten bonus dostępny jest u bukmachera.

Jak otrzymać w Betclic freebet? Przede wszystkim najpierw musimy zarejestrować się z kodem BETPLVIP i dokonać pierwszej wpłaty na konto, a następnie wytypować premierowy kupon. Jeśli będzie on przegrany otrzymamy zwrot w formie darmowych zakładów do maksymalnie 200 PLN.

Za freebet od Betclic wystarczy zagrać na kuponie o kursie 2.14 lub wyższym, a wygrana – pomniejszona o wartość stawki – trafi od razu na konto depozytowe gracza. Nie trzeba dodatkowo obracać bonusem.

Betclic freebet na kuponie

Betclic pozostałe bonusy

W Betclic darmowy zakład, to nie jedyna dostępna promocja. Pora przedstawić bonusy dostępne w stałej ofercie tego bukmachera. Mowa o tych, które nie są ściśle związane z rejestracją konta, a które Betclic przygotował dla typerów.

Multi+

Bukmacher przygotował bonus za typowanie kuponów wielokrotnych. Jeśli na jednym kuponie znajdzie się co najmniej pięć zdarzeń, to można uzyskać dodatkowy procent do wygranej. Im więcej zdarzeń, tym większa premia:

 • Kupon z 5 zdarzeniami + 5% do wygranej
 • Kupon z 6 zdarzeniami + 7% do wygranej
 • Kupon z 7 zdarzeniami + 10% do wygranej
 • Kupon z 8 zdarzeniami + 12% do wygranej
 • Kupon z 9 zdarzeniami + 15% do wygranej
 • Kupon z 10 zdarzeniami + 20% do wygranej
 • Kupon z 11 zdarzeniami + 25% do wygranej
 • Kupon z 12 zdarzeniami + 30% do wygranej
 • Kupon z 13 zdarzeniami + 40% do wygranej
 • Kupon z 14 zdarzeniami + 50% do wygranej
 • Kupon z 15 zdarzeniami + 60% do wygranej
 • Kupon z 16 zdarzeniami + 70% do wygranej
 • Kupon z 17 zdarzeniami + 80% do wygranej
 • Kupon z 18 zdarzeniami + 90% do wygranej
 • Kupon z 19 zdarzeniami + 100% do wygranej
 • Kupon z 20 zdarzeniami + 110% do wygranej
 • Kupon z 21 zdarzeniami + 120% do wygranej

Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1.20. W ofercie biorą udział zakłady przedmeczowe i na żywo.

Zbierz drużynę

Bonus można uzyskać w ramach akcji „Zbierz Drużynę”. W każdym miesiącu bukmacher przyzna freebety na typowanie zakładów za zaproszenie do gry kolejnych graczy. Jak skorzystać z promocji? Na początek należy założyć konto i w pełni je zweryfikować. Następnie należy wpłacić swój pierwszy depozyt w wysokości min. 20 PLN. Następnie w zakładce „Moje konto” będziemy mogli odszukać kolejną zakładkę, tym razem nazwaną „Zbierz drużynę”. Po kliknięciu wygenerujemy specjalny kod, który możemy przesłać zapraszanemu graczowi. Jeśli ten zarejestruje z naszego polecenia to freebet trafi do zapraszającego i zaproszonego typera.

Freebet za polecenie ma wartość 20 PLN dla obu graczy. Co miesiąc można wysłać maksymalnie pięć zaproszeń.

Freebet u innych bukmacherów

Darmowe zakłady przygotowali w swojej ofercie dobrze znani na rynku operatorzy, a także nowi bukmacherzy. Poniżej przedstawimy kilka wybranych miejsc, w których typerzy znajdą darmowe zakłady. Jaka jest wysokość tych bonusów i jak wyglądają ich warunki wypłaty?

Fortuna freebet 40 PLN

W Fortunie dostępny jest darmowy zakład bez depozytu w wysokości 20 PLN. Z promocji tej mogą skorzystać użytkownicy, którzy założą konto. Po przejściu procesu rejestracji na naszym koncie gracza pojawi się 2800 pkt Fortuna Klub Plus, które wymienimy na freebet.

Jeśli założymy konto z kodem FORTUNAMAX, to otrzymamy również freebet po pierwszej wpłacie w kwocie 15 PLN. Ponadto gracz może otrzymać darmowy zakład o wartości 5 PLN za udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów”. Warunki przyznawania i obrotu tymi bonusami są takie same, jak w przypadku freebetu bez depozytu.

Fortuna nie wymaga od graczy dokonywania żadnego obrotu. W razie ewentualnej wygranej wszystkie środki można przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę.

TOTALbet freebet 39 PLN

TOTALbet oferuje trzy freebety w wysokości 39 PLN. W trakcie rejestracji typerzy muszą wpisać kod o treści MEGABONUS w polu “Kod promocyjny ”. Dzięki temu aktywujemy najwyższą wartość promocji.

Na freebet w TOTALbet składają się:

 • 20 PLN – za pomyślną weryfikację konta i rejestrację konta stałego
 • 9 PLN – użycie w formularzu rejestracyjnym kodu promocyjnego MEGABONUS
 • 10 PLN – wyrażenie zgód marketingowych

TOTALbet darmowy zakład wiąże z obowiązkiem zagrania konkretnego kuponu za każdy freebet (czyli oddzielnie za 20, 9 i 10 PLN). Muszą one składać się z kursu minimalnego 2.00 i być kuponami SOLO lub AKO.

Goplusbet freebet 25 PLN

Goplusbet nowym użytkownikom podaruje freebet w wysokości 25 PLN, jeśli podczas rejestracji wpiszą specjalnie przygotowany kod promocyjny o treści MECZYKI. Dzięki temu voucherowi, gracz otrzyma wyższy freebet niż w standardowej ofercie G+Bet. 

Bukmacher doda darmowy zakład, gdy konto zostanie założone z kodem MECZYKI, zweryfikowane oraz zaznaczymy zgody marketingowe przy rejestracji. Tak jak w TOTALbet i w Superbeciefreebet od Goplusbetu podlega obrotowi na określonych zasadach. Jakich? Należy dokonać jednokrotnego obrotu kuponem z min. 3 zdarzeniami, a kurs minimalny zdarzenia nie może być niższy od 1.30.