Betclic freebet 50 PLN | Darmowy zakład w Betclic

Betclic Freebet | darmowy zakład
Kod bonusowy BETPLVIP

W Betclic freebet uzyskamy w ramach zwrotu za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany. Jak działa u bukmachera ten rodzaj bonusu? O szczegółach piszemy w tym tekście. Przedstawiamy też innych bukmacherów, którzy mają freebet w ofercie dla nowych graczy.

Betclic freebet 50 PLN

W przypadku Betclic freebet, to forma bonusu w jakiej przyznawany jest zwrot za pierwszy zakład, jeśli ten okaże się przegrany.

Powitalna promocja o wartości 50 PLN w Betclic jest najwyższym bonusem bukmachera na rynku. Aktywować ją można, jeśli użyjemy podczas rejestracji w Betclic kody promocyjne o treści BETPLVIP. Konto założymy klikając w baner lub przycisk poniżej.

Betclic freebet

Betclic freebet – na czym polega?

Na starcie warto przybliżyć, co kryje się pod pojęciem freebetu. Jak sama nazwa wskazuje – z języka angielskiego – jest to darmowy zakład. Część bukmacherów w naszym kraju posiada go w ofercie powitalnej dla nowych użytkowników. Firmy przelewają środki na konta bonusowe graczy. Dzięki nim, wnosząc premierowy zakład, nie będziesz musiał ponieść żadnych kosztów – wystarczy zarejestrować i zweryfikować konto. Czasem wymagane jest np. dokonanie wpłaty, ale skoro i tak planujemy grać u bukmachera, to nie jest to wymóg szczególnie trudny do spełnienia.

Każdy bukmacher określa własne wymogi dotyczące wysokości przyznawanego darmowego zakładu, a także warunki, które należy spełnić w celu jego wypłaty z konta bonusowego do depozytu. W dalszej części artykułu wskażemy kilka firm bukmacherskich oferujących freebety na start.

W przypadku Betclic freebet działa nieco inaczej, bowiem jest to forma zwrotu stawki z tytułu cashbacku. W Betclic zakład bez ryzyka to promocja powitalna o wartości 50 PLN. Jeśli nasz typ będzie błędny, to otrzymamy freebet o właśnie takiej wartości maksymalnej.

Jak odebrać freebet Betclic?

Jak otrzymać w Betclic freebet? Przede wszystkim najpierw musimy zarejestrować się z kodem BETPLVIP i dokonać pierwszej wpłaty na konto. Kolejnym krokiem będzie wytypowanie premierowego kuponu. Jeśli ten będzie wygrany, to po prostu zgarniamy zwycięską wartość kuponu. W razie błędnego typu otrzymamy od Betclic freebet.

Należy pamiętać, że aby uzyskać najwyższy zwrot w formie darmowych zakładów do maksymalnie 50 PLN, musimy zagrać kupon za minimum 57 PLN. Wyższa stawka nie wpływa na ewentualnie zwiększenie przyznawanego przez Betlcic freebetu. Minimalny kurs kuponu objętego promocją to 1.14.

Jak wykorzystać w Betclic freebet?

Na samym początku musimy powiedzieć, że aktualnie u bukmachera Betclic freebet przyznaje jako formę zwrotu z tytułu zakładu bez ryzyka. Nie jest to zatem typowy darmowy zakład, ale jednak nadal możemy powiedzieć, że w pewnym sensie ten bonus dostępny jest u bukmachera.

Za freebet od Betclic wystarczy zagrać na kuponie o kursie 2.14 lub wyższym, a wygrana – pomniejszona o wartość stawki – trafi od razu na konto depozytowe gracza. Nie trzeba dodatkowo obracać bonusem.

Betclic freebet na kuponie

Bonus uruchamiamy samodzielnie na kuponie spełniającym wymogi promocji, tak jak na obrazku umieszczonym powyżej.

Jak założyć konto w Betclic do odebrania freebetu?

Jak założyć konto, aby móc otrzymać w Betclic freebet powitalny? Po kliknięciu w przycisk dostępny u góry tego tekstu przeniesiemy się do formularza rejestracyjnego. Następnie musimy postępować zgodnie z poleceniami na ekranie, przede wszystkim wypełniając określone dane.

Dane osobowe

Na pierwszej z trzech stron formularza będzie trzeba podać dane osobowe, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia i numer PESEL.

Rejestracja w Betclic z freebetem - krok 1

Co istotne, wszystkie dane zawarte w formularzu muszą być zgodne z tym, jak są one zapisane w naszym dokumencie tożsamości.

Dane kontaktowe

Aby odebrać od Betclic freebet za rejestracją na drugiej stronie formularza musimy wpisać dane kontaktowe, którymi są: numer telefonu, adres email, adres, kod pocztowy i miasto.

Rejestracja w Betclic z freebetem - krok 2

Logowanie i kod na freebet

Na ostatniej stronie formularza rejestracyjnego wpiszemy dane niezbędne do logowania, czyli nazwę użytkownika i hasło. Dodatkowo należy podać kod promocyjny BETPLVIP, aby móc otrzymać od Betclic freebet powitalny.

Rejestracja w Betclic z freebetem - krok 3

Musimy jeszcze zaznaczyć w formularzu, że zapoznaliśmy się z regulaminem a zadeklarowane przez nas dane są zgodne z prawdą. Po założeniu konta trzeba je jeszcze zweryfikować przesyłając skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Mamy na to 30 dni od rejestracji.

Betclic pozostałe bonusy

W Betclic darmowy zakład, to nie jedyna dostępna promocja. Pora przedstawić bonusy dostępne w stałej ofercie tego bukmachera. Mowa o tych, które nie są ściśle związane z rejestracją konta, a które Betclic przygotował dla typerów.

Gra bez podatku

Wszyscy gracze w Betclic mogą skorzystać z gry bez podatku, bez limitu na wszystkie zakłady sportowe. Bukmacher pozwala grać zakłady bez podatku na kuponach SOLO i AKO. Nie ma wymogu kursu minimalnego, jeśli typujemy za środki własne. Grając bez podatku za freebet w Betclic należy zachować kurs min. 2.14.

Wygrane z kuponów bez podatku nie podlegają obrotowi, a wyższe o ok. 14% wygrane trafiają od razu na konto gracza.

Zbierz drużynę

Bonus można uzyskać w ramach akcji „Zbierz Drużynę”. W każdym miesiącu bukmacher przyzna freebety na typowanie zakładów za zaproszenie do gry kolejnych graczy. Jak skorzystać z promocji? Na początek należy założyć konto i w pełni je zweryfikować. Następnie należy wpłacić swój pierwszy depozyt w wysokości min. 20 PLN. Następnie w zakładce „Moje konto” będziemy mogli odszukać kolejną zakładkę, tym razem nazwaną „Zbierz drużynę”. Po kliknięciu wygenerujemy specjalny kod, który możemy przesłać zapraszanemu graczowi. Jeśli ten zarejestruje z naszego polecenia to freebet trafi do zapraszającego i zaproszonego typera.

Freebet za polecenie ma wartość 20 PLN dla obu graczy. Co miesiąc można wysłać maksymalnie pięć zaproszeń.

Misje

W Betclic freebety odebrać można również za „Misje”. Co to takiego? To specjalna oferta promocyjna, która pozwala graczom uzyskać darmowe środki na grę. Aby to zrobić wchodzimy w zakładkę „Misje” na stronie lub w aplikacji bukmacher, a następnie sprawdzamy dostępne zadania.

Jeśli aktualnie możemy wykonać konkretną misję, to wystarczy zapisać się do udziału w akcji i wykonać określone zadanie, za które otrzymamy freebet od Betclica.

Freebet Betclic a inne darmowe zakłady

Darmowe zakłady przygotowali w swojej ofercie dobrze znani na rynku operatorzy, a także nowi bukmacherzy. Poniżej przedstawimy kilka wybranych miejsc, w których typerzy znajdą darmowe zakłady. Jaka jest wysokość tych bonusów i jak wyglądają ich warunki wypłaty? Porównujemy freebet Betclic z podobnymi bonusami u innych operatorów.

Freebet w Superbecie

W Superbecie na start można uzyskać kilka freebetów, co odróżnia tego operatora od Betclica. Inne są też zasady przyznawania bonusów. Bukmacher przyzna następujące freebety przy rejestracji z kodem promocyjnym:

  • Freebet 35 PLN z kodem
  • Freebet 20 PLN w aplikacji

Bonusy nie są zatem formą zwrotu w ramach cashbacku, tak jak działa w Betclic freebet na start. Co ciekawe, cashback w Superbet także jest dostępny i występuje jako promocja „Tydzień bez ryzyka”.

Freebety w Fortunie

W Fortunie dostępny jest darmowy zakład bez depozytu w wysokości 20 PLN. Z promocji tej mogą skorzystać użytkownicy, którzy założą konto. Po przejściu procesu rejestracji na naszym koncie gracza pojawi się 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które wymienimy na freebet.

Jeśli założymy konto z kodem FORTUNAMAX, to otrzymamy również freebet po pierwszej wpłacie w kwocie 10 PLN. Ponadto gracz może otrzymać darmowy zakład o wartości 5 PLN za udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów”. Warunki przyznawania i obrotu tymi bonusami są takie same, jak w przypadku freebetu bez depozytu. Fortuna nie wymaga od graczy dokonywania żadnego obrotu.

Operator postawił zatem na klasyczne freebety w ofercie. Z kolei dostępne u bukmachera zakłady bez ryzyka gwarantują zwrot środków od razu na saldo depozytowe. W Betclic freebet to właśnie forma zwrotu z tytułu cashbacku. Różnica jest też w wartości promocji. W Betclic freebet może mieć wartość do 50 PLN, a Fortuna ma trzy cashbacki do 100 PLN każdy.

FAQ

Jaki jest freebet w Betclic?

W Betclic freebet jest bonusem powitalnym, którego wartość to maksymalnie 50 PLN. Bonus bukmacher przyzna jeśli pierwszy kupon w historii konta gracza będzie przegrany.

Jak uzyskać w Betclic freebet?

Aby skorzystać z powitalnej promocji, którą jest w Betclic freebet do 50 PLN, musimy zarejestrować konto z kodem BETVIP. Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty i zagrać kupon o kursie min. 1.14. Jeśli zakład będzie przegrany, otrzymamy zwrot w formie freebetu do 50 PLN.