Fortuna zakład bez ryzyka | Fortuna cashback 300 PLN

Fortuna zakład bez ryzyka 300 PLN | 3x cashback 100 PLN
Kod bonusowy FORTUNAMAX

Fortuna zakład bez ryzyka, czyli cashback o wartości nawet 300 PLN, to element pakietu powitalnego bukmachera. Co zrobić aby z niego skorzystać? Jak działają zakłady bez ryzyka u bukmachera? O szczegółach piszemy w tym artykule.

Fortuna zakład bez ryzyka – na czym polega?

Cashback jest jednym z najpopularniejszych bonusów oferowanych obecnie przez firmy bukmacherskie. To nic innego, jak zakład bez ryzyka, dzięki któremu możemy zagrać kupon, bez ryzyka utraty własnych środków. W sytuacji, gdy okaże się on przegrany, wówczas otrzymamy zwrot postawionej stawki.

W Fortunie cashback to w sumie aż trzy zakłady bez ryzyka. Zwrot otrzymamy na pierwszy kupon w historii, ponadto Fortuna zakład bez ryzyka oferuje na pierwszy kupon po trzech dniach i pierwszy kupon po sześciu dniach od rejestracji.

Fortuna zakład bez ryzyka z kodem

Fortuna zakład bez ryzyka – jak odebrać?

Fortuna zakład bez ryzyka przyznaje przy okazji rejestracji konta. Fortuna 300 PLN dzieli w sumie na trzy kupony, które objęte są cashbackiem. Maksymalnie możemy otrzymać od bukmachera Fortuna zwrot w kwocie 100 PLN za każdy z trzech pierwszych kuponów.

Fortuna zakład bez ryzykaWartość
Cashback za 1. kupon 100 PLN
Cashback za 2. kupon 100 PLN
Cashback za 3. kupon 100 PLN
Warunki obrotu bonusemBez obrotu, zwrot w gotówce

Jeżeli prawidłowo przejdziemy proces zakładania konta, wówczas automatycznie Fortuna zakład bez ryzyka przyzna nam według przedstawionego w tabeli schematu. Warto wiedzieć, że w przypadku bukmachera Fortuna cashback obowiązuje na dowolny kupon – bez minimalnej liczby zdarzeń czy kursu minimalnego.

Oznacza to, że chcąc otrzymać maksymalny bonus, wystarczy zagrać za 100 PLN lub więcej na pierwszym kuponie. Podobnie sytuacja wygląda z drugim i trzecim kuponem, za które maksymalnie również otrzymamy po 100 PLN cashbacku.

Fortuna zakład bez ryzyka można przeznaczyć na dowolne zakłady sportowe znajdujące się w ofercie. Na kuponie nie mogą znaleźć się zdarzenia ze sportów wirtualnych oraz Bet On Games. 

Krok po kroku zagranie za zakład bez ryzyka wygląda następująco:

 1. Rejestrujemy konto z kodem FORTUNAMAX
 2. Wpłacamy swój pierwszy depozyt
 3. Gramy pierwszy kupon, dla którego Fortuna cashback będzie dostępny w razie porażki
 4. Jeśli nasz typ był błędny, otrzymamy od bukmachera Fortuna zwrot do 100 PLN
 5. Analogicznie gramy pierwszy drugi i trzeci kupon od założenia konta
 6. Wszystkie zakłady bez ryzyka Fortuny aktywne są przez 48 godzin od rejestracji konta, czas na ich rozliczenie to siedem dni
 7. Bonusy w każdym przypadku trafiają od razu na saldo depozytowe

Fortuna cashback – jak wykorzystać?

Jak wspomnieliśmy już wcześniej Fortuna zakład bez ryzyka przyznaje na trzy różne kupony, jednak warunki skorzystania o bonusu są za każdym razem takie same. Fortuna zwrot przyznaje bezpośrednio na konto i nie wymaga obrotu.

Oznacza to, że Fortuna 300 PLN maksymalnego zwrotu pozwala wypłacić bez żadnych zobowiązań, co jest jedną z najbardziej korzystnych z punktu widzenia gracza promocji bukmacherskich na rynku. W tym przypadku Fortuna cashback różni się bowiem od wielu innych, tego typu bonusów, gdzie gracz musi dokonywać obrotu.

Fortuna cashback = zakład bez ryzyka Fortuna

Warto wiedzieć, że zarówno „Fortuna cashback” jak i „Fortuna zakład bez ryzyka” to dokładnie to samo określenie. Możemy się z nimi spotykać zamiennie. W końcu cashback to z języka angielskiego zwrot pieniędzy. I dokładnie w takie sam sposób Fortuna zwrot środków przyznaje w przypadku, gdy objęte cashbackiem zakłady okazują się przegrane.

Przypominamy, że Fortuna zakład bez ryzyka na trzy objęte promocją kupony przyzna, gdy podczas rejestracji wpiszemy kod powitalny o treści FORTUNAMAX.

Fortuna cashback a cashout

Nieco inną formą promocji bukmacherskiej jest cashout. Fortuna 300 PLN zwrotu na trzy kupony przyzna, gdy określone zakłady będą przegrane. Z kolei cashout u bukmachera Fortuna to nie tylko zwrot, co wcześniejsze zamknięcie kuponu, gdy zaledwie część zdarzeń została już rozliczona.

Cashout dostępny jest na wybrane kupony, ściśle z regulaminem bukmachera. Fortuna zwrot stawki z pewnym procentem możliwej wygranej pozwala „wyjąć”, jeśli rozstrzygnięte już zdarzenia na kuponie są wygrane, a pozostałe nie są jeszcze rozstrzygnięte.

Fortuna cashback a cashout

Fortuna – pozostałe bonusy

Fortuna cashback przygotowała dla klientów. Oferta powitalna składa się jeszcze z darmowych zakładów, które szczegółowo opisujemy poniżej. Promocje dostępne są również dla stałych graczy – część z nich gości w ofercie na dłużej, a niektóre pojawiają się cyklicznie np. przy okazji pewnych wydarzeń sportowych.

Freebety 35 PLN

U bukmachera na start dostępne są trzy darmowe zakłady, które otrzymać można po rejestracji z naszym kodem. Promocje kształtują się z następujący sposób:

 • Darmowy zakład 20 PLN bez depozytu
 • Darmowy zakład 10 PLN za kod
 • Darmowy zakład 5 PLN za udostępnienie kuponu w „Strefie Kuponów”

Wszystkie freebety są w Fortunie bonusami bez obrotu, zatem wystarczy za nie zagrać. Bonusy przyznawane są w formie punktów FKP. Gracz otrzymuje równowartość kwoty bonusu w postaci punktów i uruchamia go na kuponie.

AKO Bonusy

Kolejną promocją, obok powitalnej oferty Fortuna cashback i freebet, jest oferta AKO Bonusów. Jest to przyznawany automatycznie każdemu graczowi bonus za typowanie kuponów wielokrotnych, które:

 • będą zawierały co najmniej 4 zdarzenia (im więcej, tym wyższy bonus)
 • minimalny kurs każdego zdarzenia będzie wynosił 1.35
 • zdarzenia muszą pochodzić z oferty na: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i hokej

Promocja AKO Bonusy polega na tym, że Fortuna przyznaje bonus od 3% do 70% wartości do wygranej z kuponu.

Minimalny stawka kuponu wynosi w tym przypadku 2 PLN. Ewentualne wygrane z takich zakładów nie podlegają żadnemu obrotowi, można je więc wypłacić na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Cashback u innych bukmacherów

Zakład bez ryzyka Fortuna nie umieściła w swoim pakiecie na start jako jedyna. Zakład bez ryzyka oferują również inni legalni bukmacherzy działający w Polsce. Poniżej znajdziecie informacje o tym, na jakich zasadach funkcjonuje ten bonus w innych firmach.

STS Cashback – zakład bez ryzyka 100 PLN

STS oferuje zakład bez ryzyka w ramach swojej oferty powitalnej. Aby go otrzymać trzeba spełnić trzy warunki:

 • podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny o treści MEGABONUS
 • dokonać pierwszego depozytu
 • postawić pierwszy zakład

W sytuacji, gdy pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, wówczas STS zwróci nam równowartość zainwestowanej stawki, maksymalnie do wysokości 100 PLN. Bukmacher nie potrąci podatku od cashbacku.

Grając za środki własne zwrot przyznawany będzie w formie gotówki, a jeśli typujemy zakład bez ryzyka za środki bonusowe, to cashback wróci do nas jako bonus. Należy nim wówczas obrócić dwukrotnie po kursie 1.91.

Superbet Cashback – zakład bez ryzyka 3500 PLN

Zakład bez ryzyka w Superbet dostępny jest graczy, którzy zarejestrowali swoje konto przy użyciu kodu promocyjnego BETPL. Jest to jeden z elementów oferty powitalnej przygotowanej przez tego bukmachera. W ramach tego bonusu można otrzymać maksymalnie 3500 PLN.

Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to tradycyjny cashback, taki jak choćby zakład bez ryzyka Fortuna. Aby móc z niego skorzystać niezbędne jest dokonanie depozytu na minimum 20 PLN. W tym momencie uruchamia się tzw. “Tydzień bez ryzyka” – okres rozliczeniowy trwający 7 dni, podczas którego Superbet wylicza bonus według następującego wzoru:

Suma postawionych stawek – suma uzyskanych wygranych – suma podatków od gier = wysokość przyznanego bonusu

Otrzymanym bonusem należy czterokrotnie obrócić w ciągu 14 dni. Zaliczane są tylko kupony z minimalnym kursem całkowitym 1.80, zawierające co najmniej dwa zdarzenia z kursem równym lub wyższym niż 1.30. Po spełnieniu tych warunków środki zostaną przeniesione na saldo depozytowe, skąd będzie można zlecić ich wypłatę.

Betclic Cashback – zakład bez ryzyka 50 PLN

Betclic to kolejny bukmacher, witający nowych użytkownikiem promocją cashback. Jest ona dostępna dla tych graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod bonusowy. Mamy wtedy możliwość zagrania pierwszego zakładu bez ryzyka.

W razie niepowodzenia Betlcic zwróci nam równowartość postawionej stawki (pomniejszonej o obowiązkowy 12% podatek od gier), maksymalnie do kwoty 50 PLN. Chcąc więc skorzystać z takiego zwrotu należy zagrać za co najmniej 57 PLN.

Otrzymane w ramach tej promocji środki podlegają obowiązkowemu 1-krotnemu obrotowi. Zaliczane są do niego kupony z kursem minimalnym 2.14.

Fortuna zakład bez ryzyka – podsumowanie

Fortuna zakład bez ryzyka przyznaje na aż trzy kupony. Za pierwszy kupon w historii konta możemy otrzymać 100 PLN zwrotu od Fortuny, za drugi oraz trzeci zakład ponownie możemy otrzymać cashback do 100 PLN. Aby otrzymać od bukmachera Fortuna zwrot, czyli skorzystać z promocji, podczas rejestracji należy wpisać kod powitalny FORTUNAMAX.

FAQ

Jaki jest Fortuna zakład bez ryzyka?

Fortuna zwrot nawet do 300 PLN przyznaje na trzech pierwszych kuponach, które objęte są warunkami promocji.

Jak odebrać Fortuna cashback na start?

Należy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny FORTUNAMAX a następnie zagrać kupony zgodnie z regulaminem. Bonusem nie trzeba obracać.