Fortuna Cashback 600 PLN

Fortuna Cashback 600 PLN | bezpieczny zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MECZYKI

Fortuna oferuje nowym klientom pakiet powitalny. W jego skład wchodzi również cashback, czyli zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Co zrobić aby z niego skorzystać? Czy otrzymanymi w ten sposób środkami trzeba dokonać obrotu? Dowiesz się tego czytając poniższy tekst. Znajdziesz tam również informacje o innych promocjach oferowanych przez Fortunę oraz zestawienie innych bukmacherów mających w ofercie zakład bez ryzyka.

Cashback Fortuna – na czym polega?

Cashback jest jednym z najpopularniejszych bonusów oferowanych obecnie przez firmy bukmacherskie. To nic innego, jak zakład bez ryzyka, dzięki któremu możemy zagrać pierwszy kupon, bez ryzyka utraty własnych środków. W sytuacji, gdy okaże się on przegrany, wówczas otrzymamy zwrot postawionej stawki.

Chcąc skorzystać z cashbacku, konieczne jest dokonanie depozytu. Gdy nasz kupon okaże się wygrany, to nie będzie się to wiązało z żadnymi dodatkowymi korzyściami. Można więc stwierdzić, że oferowany m.in. przez takich bukmacherów, jak Fortuna zakład bez ryzyka, jest polisą ubezpieczeniową, która zadziała w momencie zajścia określonego zdarzenia (w tym wypadku przegranego kuponu).

W niektórych przypadkach zwrócone w ten sposób pieniądze nie wymagają żadnego obrotu. Oznacza to, że można je od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Przed skorzystaniem z takiej promocji należy koniecznie zapoznać się z jej regulaminem. W jaki sposób funkcjonuje w Fortunie bezpieczny zakład bez ryzyka?

Fortuna Cashback 600 PLN – jak skorzystać z zakładu bez ryzyka?

Fortuna Cashback jest dostępny dla każdego nowego użytkownika, który przy dokonywaniu rejestracji użyje kodu promocyjnego o treści MECZYKI oraz zaakceptuje zasady i regulamin bonusu. Na stronę bukmachera można przejść w wygodny i łatwy sposób – wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych w tym artykule banerów lub linków (np. KLIKNIJ TUTAJ).

Jeżeli prawidłowo przejdziemy proces zakładania konta, wówczas automatycznie zostaniemy upoważnienie do skorzystania z bezpiecznego zakładu bez ryzyka w Fortunie. Niezbędne będzie jednak dokonanie depozytu oraz postawienie pierwszego kuponu. Jeżeli nam się nie poszczęści, to zostanie nam zwrócona równowartość stawki do kwoty 600 PLN (w tym przypadku to bukmacher bierze na siebie 12% podatek).

Oznacza to, że chcąc otrzymać maksymalny bonus, wystarczy zagrać za 600 PLN lub więcej. Jeżeli stawka będzie niższa od tej kwoty, to cashback Fortuna również będzie mniejszy, np.: grając za 200 PLN, w razie niepowodzenia dostaniemy zwrot 200 PLN.

Oferowany przez Fortunę zakład bez ryzyka można przeznaczyć na dowolne zakłady sportowe znajdujące się w ofercie. Na kuponie nie mogą znaleźć się zdarzenia ze sportów wirtualnych oraz Bet On Games. 

Ważne jest również to, że przyznany bonus nie może zostać przez nas wypłacony. Musimy go w całości przeznaczyć na kolejne zakłady. Wypłacie będzie podlegała dopiero uzyskana przez nas ewentualna wygrana, np. otrzymaliśmy bonus w wysokości 600 PLN i zagraliśmy kupon z kursem 2.00 za stawkę 600 PLN, dzięki czemu wygraliśmy 1056 PLN – to ta kwota będzie podlegała dopiero wypłacie.

Fortuna kod promocyjny

Fortuna – pozostałe bonusy

Fortuna bezpieczny zakład bez ryzyka to nie jedyny bonus, jaki ten bukmacher przygotował dla klientów. Oferta powitalna składa się jeszcze z dwóch elementów, które szczegółowo opisujemy poniżej. Promocje dostępne są również dla stałych graczy – część z nich gości w ofercie na dłużej, a niektóre pojawiają się cyklicznie np. przy okazji pewnych wydarzeń sportowych.

Fortuna bonus powitalny – Freebet 20 PLN

Każdy gracz, który założy konto używając kodu promocyjnego o treści MECZYKI, może liczyć nie tylko na Fortuna Cashback, ale również na darmowy zakład w wysokości 20 PLN. Po dokonaniu rejestracji na koncie gracza pojawi się 2800 pkt FKP, które można wymienić na freebet.

Podobnie jak w przypadku cashback Fortuna, przyznane w tej promocji środki nie podlegają wypłacie. Można je przeznaczyć na zawarcie zakładów, a wypłacić będzie można dopiero ewentualną wygraną. 

Fortuna oferta powitalna – bonus od pierwszej wpłaty do 2100 PLN

Ostatnim elementem oferty powitalnej jest 100% bonus od pierwszego depozytu do 2100 PLN. Wpłacając taką kwotę mamy możliwość otrzymania dodatkowych 2100 PLN . W przypadku mniejszej wpłaty Fortuna podwoi jej równowartości. Co należy zrobić, aby ten otrzymać bonus?

W ciągu 4 dni od wpłaty powinniśmy postawić swój pierwszy zakład. Następnie mamy 30 dni na dokonanie 4-krotnego obrotu wpłaconej kwoty. Przy maksymalnym bonusie oznacza to zagranie za 8400 PLN.  

Do obrotu zaliczane są kupony o łącznym kursie 1.60, zawierające co najmniej 3 zdarzenia. Po spełnieniu tych warunków na naszym saldzie gracza zostanie dopisana równowartość pierwszego depozytu do wysokości 2100 PLN.

Fortuna – Graj bez podatku

Kolejną promocją, obok Fortuna cashback, jest bonus Happy Hours. Jest on przyznawany automatycznie każdemy graczowi, który postawi kupon spełniający następujące wymagania:

  • będzie zawierał co najmniej 3 zdarzenia
  • minimalny kurs każdego zdarzenia będzie wynosił 1.30

Promocja Happy Hours polega na tym, że Fortuna przyznaje bonus kursowy w wysokości 1.14. Dzięki temu to bukmacher płaci za nas obowiązkowy podatek od gier. 

Minimalny stawka kuponu wynosi w tym przypadku 2 PLN. Ewentualne wygrane z takich kuponów nie podlegają żadnemu obrotowi, można je więc wypłacić na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę.

Fortuna kod promocyjny

Cashback u innych bukmacherów

Fortuna cashback nie jest jedyną tego typu promocją na rynku. Zakład bez ryzyka oferują również inni legalni bukmacherzy działający w Polsce. Poniżej znajdziecie informacje o tym, na jakich zasadach funkcjonuje ten bonus w innych firmach.

STS Cashback – zakład bez ryzyka 281 PLN

STS oferuje zakład bez ryzyka w ramach swojej oferty powitalnej. Aby go otrzymać trzeba spełnić trzy warunki:

  • podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny o treści MECZYKI
  • dokonać pierwszego depozytu
  • postawić pierwszy zakład

W sytuacji, gdy pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, wówczas STS zwróci nam równowartość zainwestowanej stawki (pomniejszonej o obowiązkowy 12% podatek od gier), maksymalnie do wysokości 281 PLN. 

Aby otrzymać zwrot w takiej wysokości należy zagrać za co najmniej 319,31 PLN. Stawka może być oczywiście wyższa – należy jednak pamiętać, że na nasze konto tak i tak wróci maksymalnie tylko 281 PLN. Zwróconymi w ten sposób środkami nie trzeba dokonywać żadnego obrotu. Można je więc przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę na konto bankowe.

Betfan Cashback – zakład bez ryzyka 600 PLN

W Betfan Cashback również oferowany jest w ramach oferty powitalnej dla nowych graczy. W tym przypadku, podczas zakładania konta, również niezbędne będzie podanie kodu promocyjnego o treści MEGABONUS, dokonanie depozytu oraz postawienie pierwszego kuponu.

Gdy okaże się on nietrafiony, to na konto gracza zostanie zwrócona równowartość stawki. Maksymalnie możemy otrzymać 600 PLN. Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka w Betfan należy zagrać za minimum 50 PLN.

Przed wypłatą otrzymanych środków trzeba nimi jednokrotnie obrócić. Mamy na to 7 dni, liczonych od momentu aktywacji bonusu. Do obrotu zaliczane są kupony z minimalnym kursem całkowitym 3.80, zawierające co najmniej 3 zdarzenia.

Betclic Cashback – zakład bez ryzyka 550 PLN

Betclic to kolejny bukmacher, witający nowych użytkownikiem promocją cashback. Jest ona dostępna dla tych graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod bonusowy o treści MEGABONUS550. Mamy wtedy możliwość zagrania pierwszego zakładu bez ryzyka.

W razie niepowodzenia Betlcic zwróci nam równowartość postawionej stawki (pomniejszonej o obowiązkowy 12% podatek od gier), maksymalnie do kwoty 550 PLN. Chcąc więc skorzystać z takiego zwrotu należy zagrać za co najmniej 625 PLN.

Otrzymane w ramach tej promocji środki podlegają obowiązkowemu 8-krotnemu obrotowi. Zaliczane są do niego kupony z kursem minimalnym 2.00. W przypadku maksymalnego bonusu konieczne jest zagranie za 4400 PLN.

Superbet Cashback – zakład bez ryzyka 1300 PLN

Zakład bez ryzyka w Superbet dostępny jest graczy, którzy zarejestrowali swoje konto przy użyciu kodu promocyjnego MECZYKI. Jest to jeden z elementów oferty powitalnej przygotowanej przez tego bukmachera. W ramach tego bonusu można otrzymać maksymalnie 1300 PLN.

Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to tradycyjny cashback, z jakim można się spotkać w innych firmach. Aby móc z niego skorzystać niezbędne jest dokonanie depozytu na minimum 20 PLN. W tym momencie uruchamia się tzw. “Tydzień bez ryzyka” – okres rozliczeniowy trwający 7 dni, podczas którego Superbet wylicza bonus według następującego wzoru:

Suma postawionych stawek – suma uzyskanych wygranych – suma podatków od gier = wysokość przyznanego bonusu

Otrzymanym bonusem należy czterokrotnie obrócić w ciągu 14 dni. Zaliczane są tylko kupony z minimalnym kursem całkowitym 1.80, zawierające co najmniej dwa zdarzenia z kursem równym lub wyższym niż 1.30. Po spełnieniu tych warunków środki zostaną przeniesione na saldo depozytowe, skąd będzie można zlecić ich wypłatę.

PZBuk Cashback – zakład bez ryzyka 500 PLN

Cashback z PZBuk dostępny jest dla tych graczy, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny MEGABONUSPZB. Można wtedy liczyć na zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon, spełniający następujące wymagania:

  • maksymalna stawka nie może być większa niż 500 PLN
  • znajdują się na nim co najmniej 2 zdarzenia z minimalnym kursem 1.40

Ważne jest to, że cashback nie ogranicza się jedynie do pierwszego postawionego kuponu, ale obowiązuje przez cały czas, aż do momentu, gdy jeden z nich okaże się nietrafiony. Otrzymany bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni. 

W tym czasie należy postawić kupon za stawkę odpowiadającą kwocie przyznanego bonusu, składający się z co najmniej 2 zdarzeń z kursem minimalnym 1.40. Jeżeli okaże się on trafiony, wówczas na nasze konto gracza trafi kwota wygranej ponad postawioną stawkę, np. stawka 500 PLN – wygrana 850 PLN = na saldo gracza trafia 350 PLN.

LVBet Cashback – zakład bez ryzyka 333 PLN

Zakład bez ryzyka w LVBet jest jednym z elementów oferty powitalnej. Aby móc z niego skorzystać nie trzeba posiadać obecnie kodu promocyjnego. Cashback dostępny jest po dokonaniu trzeciego depozytu, pod warunkiem zaznaczenia odpowiedniego okienka “Zakład bez ryzyka”.

Minimalna wpłata pozwalająca na skorzystanie z tej promocji wynosi 25 PLN. Z kolei maksymalny zwrot jaki można otrzymać to 333 PLN. Chcąc otrzymać zwrot stawki za postawiony pierwszy kupon, musi się na nim pojawić zdarzenie z kursem wynoszącym co najmniej 1.75. Takie same wymagania trzeba spełnić dokonując obowiązkowego jednokrotnego obrotu, po którym dopiero będzie możliwa wypłata środków.