STS zakład bez ryzyka | STS cashback 100 PLN

STS zakład bez ryzyka 100 PLN | Sprawdź cashback w STS
Kod bonusowy MEGABONUS

W STS zakład bez ryzyka jest częścią powitalnego pakietu bonusowego. STS bez ryzyka pozwala typować pierwszy kupon, a jak dokładnie działa bonus? Piszemy o tym w tekście oraz przedstawimy, gdzie jeszcze szukać zakładów bez ryzyka na polskim rynku. Zapraszamy do lektury.

STS zakład bez ryzyka – na czym polega?

Dostępny w STS cashback, to promocja popularna u wielu legalnych bukmacherów. Dla stałych typerów to pojęcie stosunkowo jasne. Jednak dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają obstawianie i nie wiedzą dokładnie, co oznacza to pojęcie – przygotowaliśmy krótkie wprowadzenie na konkretnym przykładzie. Czym zatem jest zakład bez ryzyka STS, znany także jako cashback?

Pod hasłem STS zakład bez ryzyka kryje się nic innego jak bonus bukmacherski. Korzystając z tego bonusu, zakład postawiony przez graczy będzie po prostu ubezpieczony. Chodzi w nim o to, że w przypadku przegranego kuponu postawiona stawka zostanie zwrócona na konta graczy, którzy wzięli udział w tej promocji. Wartość promocji to w przypadku bukmachera STS 100 PLN.

STS cashback z kodem

STS zakład bez ryzyka – jak odebrać?

W STS zakład bez ryzyka przysługuje wszystkim graczom, którzy podczas zakładania konta skorzystają z kodu promocyjnego MEGABONUS. Po wpisaniu go w odpowiednie miejsce, odblokowane zostaną wszystkie bonusy, które dostępne są dla graczy w ofercie powitalnej. Zakład bez ryzyka STS ma wartość 100 PLN.

STS zakład bez ryzykaWartość
Maksymalny zwrot 100 PLN
Zakład bez ryzyka STSPierwszy kupon, bez kursu minimalnego
Obrót bonusemBez obrotu grając za środki własne

Ważne jest to, aby pamiętać, że ubezpieczony będzie tylko pierwszy zakład postawiony na stronie bukmachera. Oznacza to, że suma wniesiona na premierowy kupon – w przypadku niepowodzenia – zostanie zwrócona na konto depozytowe.  Bukmacher przyznaje pełny zwrot stawki, bez potrącenia podatku. Aby w STS zakład bez ryzyka został przyznany w najwyższej możliwej wartości, wystarczy zagrać kupon o stawce 100 PLN.

Żeby wykorzystać w STS zakład bez ryzyka, należy postępować zgodnie z określonymi w regulaminie bukmachera warunkami:

 1. Zarejestruj się klikając w jeden z przycisków w tekście i wpisz kod promocyjny MEGABONUS
 2. Wpłać pierwszy depozyt na konto u bukmachera
 3. Wytypuj pierwszy kupon – kurs i liczba zdarzeń są dowolne
 4. Grając za min. 100 PLN możesz otrzymać maksymalny, dostępny w STS cashback
 5. Jeśli pierwszy kupon był przegrany otrzymasz zwrot
 6. Grając za środki własne cashback STS jest bez obrotu
 7. Typując za środki bonusowe należy dokonać dwukrotnego obrotu bonusem po kursie min. 1.91
 8. Po wykonaniu obrotu środki trafią na rachunek depozytowy i są do dyspozycji

STS cashback – jak wykorzystać?

Na jakie zakłady możemy przeznaczyć otrzymamy od STS cashback? Przypominamy, że w STS zakład bez ryzyka – poza tym, że obowiązuje na pierwszy kupon – nie ma wymogów kursowych. Przyznany przez STS cashback typowany za środki własne jest bonusem bez obortu, natomiast grając za bonus trzeba nim dwukrotnie obrócić po kursie co najmniej 1.91.

Z obrotu bonusu wyłączone są zakłady Superoferta, Hit Dnia i dostępne w kategorii Betgames. Dodatkowo wyłączone są kupony Maxikombi, Zakład bezpieczny oraz wypłacone za pomocą opcji Cashout.

STS zakład bez ryzyka = STS cashback

Warto wiedzieć, że zakład bez ryzyka STS i cashback to tak naprawdę ten sam bonus. Różni się tylko nazewnictwem, ale z punktu widzenia gracza jest to ta sama promocja. Jeśli zatem spotkamy się ze stwierdzeniem, że bukmacher przyznaje nam zakład bez ryzyka, to najpewniej będzie to znaczyło to samo, co gdy mówimy, że dostępnym bonusem jest cashback.

Przypominamy, że w STS zakład bez ryzyka to promocja na start, a wspomniany zakład pozwala odzyskać stawkę do 100 PLN (STS cashback = STS zwrot pieniędzy).

STS cashback a cashout

Wspomnieliśmy już dostępny w STS zakład bez ryzyka to praktycznie to samo co cashback. Co natomiast z cashoutem? To już zupełnie inne podejście z kręgów bukmacherskich i także warto je znać. Jest to powiem kolejny produkt, który ma ułatwiać graczom typowanie. Zakład bez ryzyka STS obowiązuje tylko na pierwszy kupon – z cashoutu będziemy mogli skorzystać zdecydowanie częściej.

Cashout to nic innego, jak wcześniejsze zamknięcie kuponu, na którym część zdarzeń jest jeszcze w grze. Warunkiem jest to, że żadne zdarzenie nie mogło zostać rozstrzygnięte jako przegrane. Bukmacher proponuje z jaką kwotą może być wypłacony cashout. Może być to zarówno kwota wyższa, jak i niższa niż stawka kuponu.

STS pozostałe bonusy

W STS zakład bez ryzyka to nie jedyny bonus, który oferowany jest na start u tego bukmachera. Ponadto nowo zarejestrowani mogą skorzystać z kilku innych promocji w ofercie powitalnej. Poniżej znajdziecie ich szczegółowy opis.

Bonus od trzech pierwszych wpłat 600 PLN

Jednym z bonusów powitalnych, który – tak jak zakład bez ryzyka STS – otrzymacie podczas rejestracji z kodem MEGABONUS, jest również bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe. Promocje kształtują się w następujący sposób:

 • 100% od pierwszego depozytu do 100 PLN
 • 50% od drugiego depozytu do 200 PLN
 • 50% od trzeciego depozytu do 300 PLN

Aby móc wypłacić wpłacony depozyt należy zagrać kupony o sumie stawek równej przyznanemu bonusowi po kursie 1.85 lub więcej. Samym bonusem obracamy dwukrotnie po kursie 1.91 lub więcej na wygranych i/lub przegranych kuponach. Każdy bonus należy aktywować w sekcji „Moje bonusy” w ciągu 7 dni od przyznania. 

Bonus za wykonanie zadań 60 PLN

Kolejna promocja na start to bonus w wysokości 60 PLN za wykonanie zadań bukmacherskich. Chodzi w tym przypadku o zagranie odpowiednich kuponów. Po każdej z trzech wpłat uruchamiane są dwa zadania:

 • Kupon postawiony w aplikacji mobilnej
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem ze sportowej przedmeczowej
 • Kupon z oferty zakładów na żywo
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Betgames
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem na sporty wirtualne
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem na E-sport

Stawka każdego z kuponów powinna wynieść min. 15 PLN a kurs minimalny to 1.91. Warunki zakładów są takie same, jak w przypadku wcześniej wymienionych.

Bukmacher bonus przyznaje w trzech etapach: po wykonaniu zadań po 1. wpłacie – 10 PLN, po 2. wpłacie – 20 PLN i po 3. wpłacie – 30 PLN. Każdorazowo bonus należy aktywować w ciągu 7 dni.

Cashback u innych bukmacherów

Tak jak wspominaliśmy na początku artykułu – zakład bez ryzyka STS – to nie jedyny tego typu bonus dostępny u legalnych, polskich bukmacherów. Przykładowe, inne promocje tego typu prezentujemy poniżej.

Fortuna cashback 300 PLN

Za założenie konta Fortuna przyznaje zakłady bez ryzyka maksymalnie do 300 PLN. Bonus ten dostępny jest dla każdego nowego gracza na pierwsze trzy kupony, a maksymalny zwrot z tytułu każdego zakładu to 100 PLN.

Co ciekawe, w przeciwieństwie do tego jak funkcjonuje w STS cashback, ten w Fortunie dostępny jest bez wymogu obrotu bonusem.

Betclic cashback 50 PLN

Maksymalnie do 50 PLN zwróci Wam Betclic, który również oferuje zakład bez ryzyka. Aby mieć dostęp do takiej kwoty należy podczas rejestracji konta wpisać BETPLVIP. Żebyście otrzymali maksymalny cashback, stawka zakładu musi wynieść 57 PLN. Wtedy w przypadku niepowodzenia wróci do Was najwyższa możliwa kwota.

Bonus ten przyznawany jest w formie freebetu, za który należy zagrać kupon. Wygraną z freebetu nie trzeba obracać.

Superbet cashback 3500 PLN

Specjalny bonus powitalny, który swoją formułą odbiega od klasycznego podejścia do cashbacku, jak chociażby STS zakład bez ryzyka, można znaleźć w Superbet. Oferuje on tak zwany “Tydzień bez ryzyka” – a gracze mogą liczyć na zwrot do nawet 3500 PLN. Jak wyglądają szczegóły?

Przede wszystkim należy wpisać podczas rejestracji konta, kod promocyjny BETPL. Wtedy aktywujecie specjalną ofertę do tego bukmachera. Tydzień, podczas którego będą liczone Wasze nietrafione zakłady, rozpoczyna się od pierwszego depozytu.

Po upływie siedmiu dni bukmacher obliczy, jaki bonus przysługuje poszczególnym graczom. Od sumy stawek odejmuje się wygrane kwoty i podatek. Kwota, która wyjdzie z tego równania zostanie przelana typerom – maksymalnie do 3500 PLN. Potrzebny jest trzykrotny obrót z kursem przynajmniej 1.91. Na obrót macie dokładnie 7 dni.

STS zakład bez ryzyka – podsumowanie

Podsumowując, w STS zakład bez ryzyka dostępny jest – wraz z innymi bonusami – przy rejestracji z kodem o treści MEGABONUS. Gracze mogą otrzymać od STS zwrot za pierwszy kupon do 100 PLN, a ponadto skorzystać z takich promocji jak bonus od trzech pierwszych wpłat czy bonus za wykonanie zadań.

Jaki jest STS zakład bez ryzyka?

STS bez ryzyka pozwoli zagrać pierwszy kupon, a maksymalny zwrot w razie porażki wyniesie wówczas 100 PLN.

Jak odebrać STS cashback na start?

Należy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny MEGABONUS, a następnie zagrać wpłacić pierwszy depozyt i zagrać zakład. Grając za środki własne w STS zakład bez ryzyka jest bonusem bez obrotu.