STS zakład bez ryzyka | STS cashback 100 PLN

STS zakład bez rzyka 100 PLN | Sprawdź cashback w STS
Kod bonusowy MEGABONUS

W STS zakład bez ryzyka jest częścią powitalnego pakietu bonusowego. STS bez ryzyka pozwala typować pierwszy kupon, a jak dokładnie działa bonus? Piszemy o tym w tekście oraz przedstawimy Wam, gdzie jeszcze szukać zakładów bez ryzyka na polskim rynku. Zapraszamy do lektury.

STS zakład bez ryzyka – na czym polega?

Dostępny również w STS cashback można znaleźć u wielu legalnych bukmacherów. Dla stałych typerów to pojęcie stosunkowo jasne. Jednak dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają obstawianie i nie wiedzą dokładnie, co oznacza to pojęcie – przygotowaliśmy krótkie wprowadzenie na konkretnym przykładzie. Czym zatem jest zakład bez ryzyka STS, znany także jako cashback?

Pod hasłem STS zakład bez ryzyka kryje się nic innego jak bonus bukmacherski. Korzystając z tego bonusu, zakład postawiony przez graczy będzie po prostu ubezpieczony. Chodzi w nim o to, że w przypadku przegranego kuponu postawiona stawka zostanie zwrócona na konta graczy, którzy wzięli udział w tej promocji. Wartość promocji to w przypadku bukmachera STS 100 PLN.

STS zakład bez ryzyka – jak odebrać?

W STS zakład bez ryzyka przysługuje wszystkim graczom, którzy podczas zakładania konta skorzystają z kodu promocyjnego MEGABONUS. Po wpisaniu go w odpowiednie miejsce, odblokowane zostaną wszystkie bonusy, które dostępne są dla graczy w ofercie powitalnej. Zakład bez ryzyka STS ma wartość 100 PLN.

STS zakład bez ryzykaWartość
Maksymalny zwrot 100 PLN
Zakład bez ryzyka STSPierwszy kupon, bez kursu minimalnego
Obrót bonusem2x obrót, kurs kuponu min. 1.91

Ważne jest to, aby pamiętać, że ubezpieczony będzie tylko pierwszy zakład postawiony na stronie bukmachera. Oznacza to, że suma wniesiona na premierowy kupon – w przypadku niepowodzenia – zostanie zwrócona na konto depozytowe.  Będzie ona jednak pomniejszona o 12% podatku, co jest zgodne z obowiązującym w naszym kraju prawem. Aby w STS zakład bez ryzyka został przyznany w najwyższej możliwej wartości, należy zagrać dokładnie za 113,64 PLN. Wtedy bukmacher zwróci najwyższą możliwą kwotę, czyli przygotowane przez STS 100 PLN.

Żeby wykorzystać w STS zakład bez ryzyka, należy postępować zgodnie z określonymi w regulaminie bukmachera warunkami:

 1. Zarejestruj się klikając w jeden z przycisków w tekście i wpisz kod promocyjny MEGABONUS
 2. Wpłać pierwszy depozyt na konto u bukmachera
 3. Wytypuj pierwszy kupon – kurs i liczba zdarzeń są dowolne
 4. Grając za min. 113,64 możesz otrzymać maksymalny, dostępny w STS cashback
 5. Jeśli pierwszy kupon był przegrany otrzymasz zwrot, którym należy obrócić przed wypłatą
 6. Bukmacher wymaga dwukrotnego obrotu bonusem po kursie min. 1.91
 7. Do obrotu zaliczane są wyłącznie wygrane kuponu
 8. Po wykonaniu obrotu środki trafią na rachunek depozytowy i są do dyspozycji

STS cashback – jak wykorzystać?

Na jakie zakłady możemy przeznaczyć otrzymamy od STS cashback? Przypominamy, że w STS zakład bez ryzyka – poza tym, że obowiązuje na pierwszy kupon – nie ma wymogów kursowych. Przyznany przez STS cashback trzeba natomiast obrócić na jasno określonych zasadach, po kursie co najmniej 1.91.

Z obrotu bonusu wyłączone są zakłady Superoferta, Hit Dnia i dostępne w kategorii Betgames. Dodatkowo wyłączone są kupony Maxikombi, Zakład bezpieczny oraz wypłacone za pomocą opcji Cashout.

STS zakład bez ryzyka = STS cashback

Warto wiedzieć, że zakład bez ryzyka STS i cashback to tak naprawdę ten sam bonus. Różni się tylko nazewnictwem, ale z punktu widzenia gracza jest to ta sama promocja. Jeśli zatem spotkamy się ze stwierdzeniem, że bukmacher przyznaje nam zakład bez ryzyka, to najpewniej będzie to znaczyło to samo, co gdy mówimy, że dostępnym bonusem jest cashback.

Przypominamy, że w STS zakład bez ryzyka to promocja na start, a wspomniany zakład pozwala odzyskać stawkę do 100 PLN (STS cashback = STS zwrot pieniędzy).

STS cashback a cashout

Wspomnieliśmy już dostępny w STS zakład bez ryzyka to praktycznie to samo co cashback. Co natomiast z cashoutem? To już zupełnie inne podejście z kręgów bukmacherskich i także warto je znać. Jest to powiem kolejny produkt, który ma ułatwiać graczom typowanie. Zakład bez ryzyka STS obowiązuje tylko na pierwszy kupon – z cashoutu będziemy mogli skorzystać zdecydowanie częściej.

Cashout to nic innego, jak wcześniejsze zamknięcie kuponu, na którym część zdarzeń jest jeszcze w grze. Warunkiem jest to, że żadne zdarzenie nie mogło zostać rozstrzygnięte jako przegrane. Bukmacher proponuje z jaką kwotą może być wypłacony cashout. Może być to zarówno kwota wyższa, jak i niższa niż stawka kuponu.

STS pozostałe bonusy

W STS zakład bez ryzyka to nie jedyny bonus, który oferowany jest na start u tego bukmachera. Ponadto nowo zarejestrowani mogą skorzystać z kilku innych promocji w ofercie powitalnej. Poniżej znajdziecie ich szczegółowy opis.

Bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN

Jednym z bonusów powitalnych, który – tak jak zakład bez ryzyka STS – otrzymacie podczas rejestracji z kodem MEGABONUS, jest również bonus od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe. Promocje kształtują się w następujący sposób:

 • 100% od pierwszego depozytu do 300 PLN
 • 50% od drugiego depozytu do 500 PLN
 • 50% od trzeciego depozytu do 700 PLN

Warunki dotyczące wypłaty są dokładnie takie same, jak w przypadku zakładu bez ryzyka STS – dwukrotny obrót z kursem przynajmniej 1.91. Dodatkowym aspektem jest fakt, że do obrotu wliczają się tylko kupony wygrane. 

Bonus za wykonanie zadań 60 PLN

Kolejna promocja na start to bonus w wysokości 60 PLN za wykonanie zadań bukmacherskich. Chodzi w tym przypadku o zagranie odpowiednich kuponów. Po każdej z trzech wpłat uruchamiane są dwa zadania:

 • Kupon postawiony w aplikacji mobilnej
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem ze sportowej przedmeczowej
 • Kupon z oferty zakładów na żywo
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Betgames
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem na sporty wirtualne
 • Kupon z co najmniej jednym zdarzeniem na E-sport

Stawka każdego z kuponów powinna wynieść min. 15 PLN a kurs minimalny to 1.91. Warunki zakładów są takie same, jak w przypadku wcześniej wymienionych.

Cashback u innych bukmacherów

Tak jak wspominaliśmy na początku artykułu – zakład bez ryzyka STS – to nie jedyny tego typu bonus dostępny u legalnych, polskich bukmacherów. Przykładowe, inne promocje tego typu prezentujemy poniżej.

Fortuna cashback 600 PLN

Za założenie konta Fortuna przyznaje zakłady bez ryzyka maksymalnie do 600 PLN. Bonus ten dostępny jest dla każdego nowego gracza na pierwszy kupon – wartość bonusu to wówczas 100 PLN – a także na pierwszy kupon po trzech dniach od rejestracji – do 200 PLN, i po sześciu dniach od rejestracji – do 300 PLN.

Co ciekawe, w przeciwieństwie do tego jak funkcjonuje w STS cashback, ten w Fortunie dostępny jest bez wymogu obrotu bonusem.

Betclic cashback 200 PLN

Maksymalnie do 200 PLN zwróci Wam Betclic, który również oferuje zakład bez ryzyka. Aby mieć dostęp do takiej kwoty należy podczas rejestracji konta wpisać BETPLVIP. Żebyście otrzymali maksymalny cashback, stawka zakładu musi wynieść 227,30 PLN. Wtedy w przypadku niepowodzenia wróci do Was najwyższa możliwa kwota.

Bonus ten – tak samo jak STS cashback – podlega warunkom obrotu w celu ewentualnej wypłaty zwróconych środków. Betclic wymaga jednokrotnego pomnożenia otrzymanej stawki, po kursie całego zakładu przynajmniej 2.14. Dopiero po spełnieniu tych wymogów będziecie mogli przelać środki na konto bankowe.

Superbet cashback 3500 PLN

Specjalny bonus powitalny, który swoją formułą odbiega od klasycznego podejścia do cashbacku, jak chociażby STS zakład bez ryzyka, można znaleźć w Superbet. Oferuje on tak zwany “Tydzień bez ryzyka” – a gracze mogą liczyć na zwrot do nawet 3500 PLN. Jak wyglądają szczegóły?

Przede wszystkim należy wpisać podczas rejestracji konta, kod promocyjny MEGABONUS. Wtedy aktywujecie specjalną ofertę do tego bukmachera. Tydzień, podczas którego będą liczone Wasze nietrafione zakłady, rozpoczyna się od pierwszego depozytu.

Po upływie siedmiu dni bukmacher obliczy, jaki bonus przysługuje poszczególnym graczom. Od sumy stawek odejmuje się wygrane kwoty i podatek. Kwota, która wyjdzie z tego równania zostanie przelana typerom – maksymalnie do 3500 PLN. Potrzebny jest czterokrotny obrót z kursem przynajmniej 1.80 w zakładach AKO i minimum 1.30 na pojedynczy mecz. Na obrót macie dokładnie 14 dni.

STS zakład bez ryzyka – podsumowanie

Podsumowując, w STS zakład bez ryzyka dostępny jest – wraz z innymi bonusami – przy rejestracji z kodem o treści MEGABONUS. Gracze mogą otrzymać od STS zwrot za pierwszy kupon do 100 PLN, a ponadto skorzystać z takich promocji jak bonus od trzech pierwszych wpłat czy bonus za wykonanie zadań.

Jaki jest STS zakład bez ryzyka?

STS bez ryzyka pozwoli zagrać pierwszy kupon, a maksymalny zwrot w razie porażki wyniesie wówczas 100 PLN.

Jak odebrać STS cashback na start?

Należy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny MEGABONUS a następnie zagrać wpłacić pierwszy depozyt i zagrać zakład. Bonusem przed wypłatą trzeba dwukrotnie obrócić.