STS cashback 100 PLN

STS Cashback 100 PLN | bezpieczny zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MEGABONUS

STS w swojej ofercie powitalnej dla nowych graczy posiada kilka bonusów. Jednym z nich jest STS zakład bez ryzyka do 100 zł. Z poniższego tekstu dowiecie się, co należy zrobić, aby otrzymać cashback STS, a także jakie warunki należy spełnić, żeby go wypłacić. Ponadto opiszemy wszystkie inne promocje, które przysługują typerom na start u tego bukmachera oraz przedstawimy Wam, gdzie jeszcze szukać zakładów bez ryzyka na polskim rynku. Zapraszamy do lektury.

Cashback STS – na czym polega?

Cashback można znaleźć u wielu legalnych bukmacherów. Dla stałych typerów to pojęcie stosunkowo jasne. Jednak dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają obstawianie i nie wiedzą dokładnie, co oznacza to pojęcie – przygotowaliśmy krótkie wprowadzenie na konkretnym przykładzie. Czym zatem jest cashback STS?

Pod tym hasłem kryje się STS zakład bez ryzyka. Korzystając z tego bonusu, zakład postawiony przez graczy będzie po prostu ubezpieczony. Chodzi w nim o to, że w przypadku przegranego kuponu postawiona stawka zostanie zwrócona na konta graczy, którzy wzięli udział w tej promocji. Nie będzie to jednak pełna kwota, a pomniejszona o 12% podatku – co wynika z ustaleń prawnych. Wtedy otrzymane środki można przelać na rachunek bankowy lub odpowiednio obrócić. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób został stworzony dany bonus przez bukmachera. W przypadku, gdy uda się wytypować wszystkie mecze poprawnie, to wygrana kwota znajdzie się koncie depozytowym typerów.

Taką możliwość daje chociażby STS bezpieczny zakład bez ryzyka. Jak wyglądają szczegóły z nim związane? Opiszemy je dokładnie w poniższych akapitach.

STS cashback 235 zł

W STS cashback 235 zł przysługuje wszystkim graczom, którzy podczas zakładania konta skorzystają z kodu promocyjnego MEGABONUS. Po wpisaniu go w odpowiednie miejsce, odblokowane zostaną wszystkie bonusy, które dostępne są dla graczy w ofercie powitalnej. Cały proces można rozpocząć poprzez kliknięcie w dostępny na stronie baner lub link (np. KLIKNIJ TUTAJ)

Ważne jest to, aby pamiętać, że ubezpieczony będzie tylko pierwszy zakład postawiony na stronie bukmachera. Oznacza to, że suma wniesiona na Wasz premierowy kupon – w przypadku niepowodzenia – zostanie zwrócona na konto depozytowe.  Będzie ona jednak pomniejszona o 12% podatku, co jest zgodne z obowiązującym w naszym kraju prawem. Aby STS bezpieczny zakład bez ryzyka został Wam przyznany w całości, należy zagrać dokładnie za 262,50 zł. Wtedy bukmacher zwróci najwyższą możliwą kwotę, czyli wspomniane 231 zł.

STS kod promocyjny

STS pozostałe bonusy

W STS cashback to nie jedyny bonus, który oferowany jest na start u tego bukmachera. Ponadto nowo zarejestrowani mogą skorzystać z kilku innych promocji w ofercie powitalnej. Poniżej znajdziecie ich szczegółowy opis.

Freebet 29 zł

Typerzy po założeniu konta w STS, otrzymają bonus bez depozytu 29 zł. To promocja, w której – jak sama nazwa wskazuje – nie jest wymagana jakakolwiek wpłata, aby ją otrzymać. Bukmacher przelewa na konto bonusowe 29 zł wszystkim tym, którzy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny MEGABONUS.

W przypadku obracania środków wygląda to nieco inaczej, niż przy STS cashback. Otrzymana suma musi zostać potrojona, z kursem minimalnym całego zakładu 1.91. Istotne jest to, że tylko wygrane kupony wliczają się do obrotu tej promocji. Gdy spełni się postawione warunki, kwota zostanie przelana do depozytu. Warto także wspomnieć, że freebet nie musi być postawiony jednorazowo –  środki można rozbić na kilka kuponów.

Bonus 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł

Jednym z bonusów powitalnych, który – tak jak cashback STS – otrzymacie podczas rejestracji z kodem, jest również bonus dający 100% od pierwszej wpłaty do 1200 zł. Oznacza to, że środki przelane na konto gracza zostaną podwojone. Kiedy wpłacicie 500 złotych, drugie tyle otrzymacie w formie bonusu, czyli będziecie mogli postawić zakłady na łączną sumę 1000 złotych.

Warunki dotyczące wypłaty są dokładnie takie same, jak w przypadku freebetu – trzykrotny obrót z kursem przynajmniej 1.91. Zatem przy maksymalnym bonusie 1200 zł, należy zagrać za 3600 zł, aby środki przeniosły się na konto depozytowe. Dodatkowym aspektem jest fakt, że do obrotu wliczają się tylko kupony wygrane. 

Pewne 20 zł na Betgames

Bonusy powitalne to nie tylko STS zakład bez ryzyka, freebet i bonus od depozytu. Wszyscy nowi gracze, tuż po założeniu konta, mogą skorzystać ze specjalnej promocji na gry karciane. Betgames – bo to właśnie pod tym hasłem one się kryją – to możliwość typowania wojny, pokera oraz bakarat.  Warto zaznaczyć, że to zupełnie legalna praktyka na rynku bukmacherskim.

Wystarczy, że postawicie tego typu zdarzenia z kursem minimalnym 1.90. Do promocji wliczają się tylko przegrane kupony z pierwszego dnia obstawiania zakładów na gry karciane. Maksymalnie możecie liczyć na 20 zł zwrotu środków.

STS cashback do 20 zł na sporty wirtualne

Opisywany przez nas STS bezpieczny zakład bez ryzyka do 231 zł to nie jedyny cashback, który znajdziecie w ofercie powitalnej. Gracze mają także dostęp do tego rodzaju promocji na sporty wirtualne. Wystarczy obstawiać tego typu zdarzenia, po kursie minimalnym 1.90, a pierwsze przegrane kupony do łącznej sumy 20 zł będą ubezpieczone i wrócą do Was w formie bonusu.   

Klasycznie dla tego bukmachera – środki wymagają trzykrotnego obrotu po kursie zakładu 1.91, czyli dokładnie tak samo, jak w przypadku wszystkich innych promocji z oferty powitalnej. Tutaj także wliczają się tylko kupony wygrane, o czym warto pamiętać. Jedynie wspomniany cashback STS nie posiada żadnych wymogów i od razu znajduje się on na koncie depozytowym typerów.

STS kod promocyjny

Cashback u innych bukmacherów

Tak jak wspominaliśmy na początku artykułu – zakłady bez ryzyka, takie jak cashback STS, dostępne są u wielu legalnych bukmacherów na rynku. Poniżej przedstawimy zestawienie niektórych firm posiadających cashback w swoich ofertach.

Fortuna cashback 600 zł

Za założenie konta Fortuna przyznaje zakład bez ryzyka maksymalnie do 600 zł. Bonus ten dostępny jest dla każdego nowego gracza po wpisaniu kodu MECZYKI podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Należy także pamiętać, aby po pierwszym logowania w zakładce “Moje bonusy” aktywować przyznany bonus – macie na to trzy dni. W innym razie nie zostanie on przyznany.

Pod względem warunków jest on taki sam, jak STS cashback, a więc nie jest wymagany żaden obrót, ani minimalny kurs zakładu. W przypadku przegranego kuponu kwota pomniejszona o podatek wróci na konto depozytowe typerów. Tak więc również w Fortunie można od razu wypłacić oddane środki lub przeznaczyć je na obstawianie.

Betfan cashback 600 zł

Kolejnym bukmacherem, który oferuje zakład bez ryzyka, jest Betfan. Można tutaj liczyć na zwrot do 600 zł z przegranych kuponów. Żeby jednak promocja ta była aktywna, to podczas rejestracji konta należy wpisać kod MEGABONUS. To on uprawnia do skorzystania z pakietu powitalnego.

Betfan oferuje cashback w nieco innej formie, niż chociażby STS zakład bez ryzyka. Mianowicie trzy pierwsze przegrane zakłady podlegają ubezpieczeniu. Jest to kolejno 100 zł, 200 zł, a także 300 zł – czyli łącznie do 600 zł. Pamiętajcie tylko o podatku, o którym pisaliśmy nieco wyżej – każda kwota, która wraca na Wasze konto, będzie pomniejszona o 12%.

Betclic cashback 550 zł

Maksymalnie do 550 zł zwróci Wam Betclic, który również oferuje zakład bez ryzyka. Aby mieć dostęp do takiej kwoty należy podczas rejestracji konta wpisać MEGABONUS550. Żebyście otrzymali maksymalny cashback, stawka zakładu musi wynieść 625 zł. Wtedy w przypadku niepowodzenia wróci do Was najwyższa możliwa kwota.

Bonus ten – w przeciwieństwie do STS cashback – podlega warunkom obrotu w celu ewentualnej wypłaty zwróconych środków. Betclic wymaga ośmiokrotnego pomnożenia otrzymanej stawki, po kursie całego zakładu przynajmniej 2.00. Dopiero po spełnieniu tych wymogów będziecie mogli przelać środki na konto bankowe.

Superbet cashback 1300 zł

Specjalny bonus powitalny, który swoją formułą odbiega od klasycznego podejścia do cashbacku, jak chociażby STS zakład bez ryzyka, można znaleźć w Superbet. Oferuje on tak zwany “Tydzień bez ryzyka” – a gracze mogą liczyć na zwrot do nawet 1300 zł. Jak wyglądają szczegóły?

Przede wszystkim należy wpisać podczas rejestracji konta, kod promocyjny MECZYKI. Wtedy aktywujecie specjalną ofertę do tego bukmachera. Tydzień, podczas którego będą liczone Wasze nietrafione zakłady, rozpoczyna się od pierwszego depozytu.

Po upływie siedmiu dni bukmacher obliczy, jaki bonus przysługuje poszczególnym graczom. Od sumy stawek odejmuje się wygrane kwoty i podatek. Kwota, która wyjdzie z tego równania zostanie przelana typerom – maksymalnie do 1300 zł. Potrzebny jest czterokrotny obrót z kursem przynajmniej 1.80 w zakładach AKO i minimum 1.30 na pojedynczy mecz. Na obrót macie dokładnie 14 dni.

PZBuk cashback 500 zł

Flagowym bonusem w PZBuk jest właśnie zakład bez ryzyka do 500 zł, który możecie otrzymać po wpisaniu podczas rejestracji kodu MEGABONUSPZB. Aby w ogóle odblokować możliwość ubezpieczenia swojego zakładu, muszą znaleźć się na nim minimum dwa zdarzenia, z kursem pojedynczego meczu przynajmniej 1.40.

Po przegranym kuponie wymogi są dokładnie takie same. Jednokrotny obrót i zakład AKO z wyżej wskazanym kursem. Warto jednak zaznaczyć, że po spełnieniu wszystkich wymagań wypłacić będzie można jedynie kwotę zarobioną. Na przykład – przy stawce 300 zł i wygraniu zakładu z cashbacku na sumę 700 zł, to otrzymacie tylko kwotę “na czysto”. W tym wypadku będzie to 400 zł, które bukmacher przeleje na Wasze konto depozytowe.

LVBet cashback 333 zł

Ostatnią firmą, która przyznaje nowo zarejestrowanym graczom zakład bez ryzyka – w takiej formie jak chociażby cashback STS – jest LVBet. Oferowana maksymalna kwota to 333 zł zwrotu za przegrany kupon. Bukmacher przyznaje swoim typerom tego typu promocję dopiero od trzeciego depozytu. Wtedy również dodaje on 1% do wpłaty, więc przelewając depozyt w wysokości 330 zł, otrzymacie wspomnianą najwyższą kwotę, która podlega zwrotowi.

Aby wypłacić przyznaną sumę bonusową, wystarczy jednokrotny obrót, z kursem całego zakładu, chociażby 1.75. Gdy tylko spełnicie te wymogi, to automatycznie wygrana będzie gotowa do wypłaty.