Totolotek kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna Totolotek bonus powitalny o wartości 574 PLN - należy podać kod promocyjny Totolotek przy rejestracji
bonus od depozytu 500 PLN + freebet 25 PLN bez depozytu + 49 PLN za wpłatę w aplikacji
Kod bonusowy MEGABONUS

Totolotek oferuje bonusowy pakiet powitalny, składający się z bonusu od pierwszej wpłaty, freebetu, a także pieniędzy za założenie aplikacji mobilnej tego bukmachera. Aktywuje je Totolotek kod promocyjny, a z nim, nowi typerzy mogą liczyć na bonusy o łącznej wartości 574 zł. Każdy z nich, wchodzący w skład dostępnego w Totolotku bonusu powitalnego, ma określone reguły dotyczące ich wypłaty – chodzi o warunki obrotu i wymagane kursy minimalne. W tym artykule każdy może dowiedzieć się, co należy zrobić, aby Totolotek kod bonusowy spełnił swoją funkcję i został aktywowany. Zapraszamy do lektury.

Totolotek bonus z kodem promocyjnym

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera Totolotek z wykorzystaniem kodu promocyjnego:

Typ bonusu TotolotekTotolotek Bonus
Totolotek Kod Promocyjny do wpisaniaMEGABONUS
Darmowy zakład25 PLN
Zakład bez ryzykaBrak
Bonus od wpłaty500 PLN
Bonus za wpłatę w aplikacji49 PLN
Bonus na sporty wirtualneBrak
Zaproś kumpla70 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuStyczeń 2023

Totolotek kod promocyjny – gdzie wpisać kod promocyjny?

Kluczem do prawidłowego wykorzystania bonusów powitalnych jest wpisanie kodu promocyjnego Totolotek o treści MEGABONUS w odpowiednie miejsce. Proces rejestracji konta u tego bukmachera przebiega szybko i sprawnie – nikt nie powinien mieć z tym większych problemów. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami, które na bieżąco pojawiają się przy wypełnianiu formularza. Aby przenieść się na stronę bukmachera Totolotek, można kliknąć w jeden z banerów lub linków znajdujących się w tym artykule (np. KLIKNIJ TUTAJ!).

Totolotek kod promocyjny – rejestracja konta krok po kroku

Poniżej opisujemy, jak w kilku krokach można założyć konto w Totolotku, aby skorzystać z pakietu powitalnego. W końcu tylko poprawne przejście rejestracji i skorzystanie z kodu bonusowego Totolotek, pozwoli Wam odebrać ofertę startową.

Totolotek kod promocyjny – rejestracja krok 1

Po wejściu w zakładkę “Zarejestruj się!” zostaniecie automatycznie przeniesieni do wypełnienia wstępnego formularza rejestracyjnego. Tam trzeba podać dane osobowe, a także dane do logowania. Ważne, abyście zwrócili uwagę na ostatnią rubrykę, gdzie należy zaznaczyć, że chcecie otrzymać bonus powitalny.

Totolotek rejestracja z kodem promocyjnym - krok 1

Totolotek kod promocyjny – rejestracja krok 2

Następny krok polega na wysłaniu danych poprzez kliknięcie w pole “Ukończenie rejestracji”. W tym momencie musicie uzbroić się w kilka minut cierpliwości. Musicie poczekać, aż bukmacher prześle Wam na maila link aktywacyjny, w który należy wejść po jego otrzymaniu.

Totolotek kod promocyjny – rejestracja krok 3

Po pierwszym zalogowaniu wystarczy znaleźć zakładkę “Moje konto” i dokończyć rejestrację, a także dodatkowe dane osobowe. Jak tylko zostaną one pozytywnie zweryfikowane, to pozostaje wpisać Totolotek kod bonusowy w odpowiednie miejsce.

Totolotek kod promocyjny – rejestracja krok 4

Znajdziecie je wchodząc w zakładkę “Wpłata” i wybierając opcję “Inne” – “Kod bonusowy”. To właśnie w tym miejscu podaje się odpowiedni dla bukmachera kod promocyjny od Totolotka, MEGABONUS.

Po wykonaniu tej czynności ustalona kwota powinna znaleźć się automatycznie na koncie bonusowym. Musicie jednak pamiętać, że jeśli nie podacie kodu w odpowiednim momencie, to bukmacher nie przyzna Wam wspomnianych środków.

Totolotek kod promocyjny – trzy bonusy na start

Nadszedł czas, aby przybliżyć wszystkie bonusy, które oferuje Totolotek. Na każdego nowo zarejestrowanego gracza, który wykorzystał Totolotek kod bonusowy, czekają trzy bonusy:

 • Freebet – czyli darmowy zakład o wartości 25 zł
 • Bonus od pierwszego depozytu – do 500 zł
 • Promocja w aplikacji – za pobranie jej i zalogowanie się, bonus do 49 zł

Jak wyglądają szczegóły oferowanych promocji, po wpisaniu specjalnego kodu MEGABONUS? Wyjaśnienie specyfiki każdego z nich znajdziecie w dalszej części artykułu.

Totolotek kod promocyjny – darmowy zakład 25 zł

Wśród bonusów, które otrzymacie, korzystając z kodu powitalnego Totolotek, jest darmowy zakład na premierowy kupon, czyli po prostu freebet w wysokości 25 zł. To środki, które bukmacher rozdaje wszystkim tym, którzy zdecydowali się założyć u niego konto. To tak naprawdę jedyny bonus, za który można obstawiać kupony bez wpłaty środków własnych z konta bankowego.

Na jego obrót macie maksymalnie 14 dni – po upływie tego czasu traci on ważność. Zatem w przeciągu wspomnianych dwóch tygodni musicie obrócić go dwukrotnie, po łącznym kursie minimum 2.00. Żeby móc odblokować otrzymaną kwotę i mieć możliwość jej wypłaty, należy obstawić kupony o wartości 40 zł. Pamiętajcie tylko o tym, że do promocji wliczają się jedynie zakłady SOLO i AKO – te systemowe nie będą brane pod uwagę.

Totolotek kod promocyjny – bonus od depozytu do 500 zł

Następny bonus, przysługujący wszystkim, co wpisali Totolotek kod promocyjny, to 100% od depozytu do kwoty 500 zł. Tego typu promocja polega na przyznaniu dokładnie takiej samej kwoty, jaką wcześniej wpłaciliście na konto depozytowe. Są jednak dwie liczby graniczne – minimalna wpłata musi wynieść 20 zł, inaczej bonus nie zostanie Wam przypisany. Maksymalnie możecie liczyć na 500 zł, zatem nawet w przypadku wyższej wpłaty i tak na koncie bonusowym znajdzie się ustalone pół tysiąca.

Warunki, jakie należy spełnić, aby móc wypłacić bonus powitalny od Totolotka, to przynajmniej trzykrotny obrót otrzymaną sumą oraz depozytem. Oznacza to, że przy chęci realizacji pełnego bonusu należy zagrać łącznie za 3000 złotych, aby można było go wypłacić. Co więcej – na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, z kursem każdego z nich przynajmniej 1.35.

Totolotek kod promocyjny – bonus za zainstalowanie aplikacji do 49 zł

Ostatnią z promocji przysługującą graczom, którzy podali Totolotek kod promocyjny i wpisali hasło MEGABONUS, jest bonus za pobranie aplikacji bukmachera. Jak tylko ją zainstalujecie, to pierwszy depozyt zostanie nagrodzony bonusem 100% od tej wpłaty – maksymalnie do 49 złotych. Tak jak w przypadku promocji na stronie internetowej, tak i tutaj – minimalną stawką, która uprawnia do skorzystania z niej, jest 20 złotych. W tym miejscu również musicie potroić otrzymaną stawkę, aby móc ją ostatecznie wypłacić. Zmienia się jednak wymóg kursowy – wystarczy, że cały kupon osiągnie kurs 1.90. Już wtedy będzie on wliczany do obrotu.

Totolotek bonusy i promocje

To nie wszystko. Skoro bukmacher przyznaje promocje z kodem bonusowym Totolotek nowym graczom, to musi pamiętać także o tych stałych. Wśród bonusów dla nich znajdziemy:

 • Bonus Lucky Loser

Totolotek stworzył promocję, z której każdy wychodzi zwycięsko. Wynika to z samej nazwy, która oznacza po prostu “szczęśliwy przegrany”. Bukmacher informuje w swoich social mediach, a także na stronie internetowej o spotkaniach, które wchodzą w tę promocję i kwocie minimalnej zakładu. Jeśli obstawicie skutecznie – cała wygrana trafi na wasze konto. Jeśli nie, to bukmacher zwróci Wam kwotę w bonusie – aktualnie to 33 zł.

 • Cashback Grany poniedziałek

Najnowszą promocją w ofercie Totolotka jest cashback – nawet do 30 złotych. We wszystkich tego typu akcjach mogą brać udział również nowi gracze, którzy założyli konto podając podczas rejestracji kod bonusowy od Totolotka. Cashback Grany poniedziałek – jak sama nazwa wskazuje – będzie dostępny pierwszego dnia każdego kolejnego tygodnia. Aby wziąć udział w promocji wystarczy postawić zakład za dokładnie 31 złotych. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej dwa spotkania piłkarskie, rozgrywane właśnie w poniedziałek. Minimalny kurs, który uprawnia do skorzystania z tego bonusu, wynosi 2.00. Obstawiać można tylko trzytorowo, a więc na wygraną gospodarzy, gości bądź remis. 

Następnie, gdy Wasz kupon okaże się przegrany, to macie czas do wtorku do godziny 20:00, aby skontaktować się z biurem obsługi klienta. Wystarczy przesłać numer kuponu, który Wam nie wszedł. Jak tylko zostanie on zweryfikowany przez konsultanta, to otrzymacie specjalny kod o wartości 30 złotych na kolejne zakłady. 

 • Bonus King Size

Ostatnim bonusem, który znajdziecie w stałej ofercie Totolotka,  jest bonus dla wszystkich fanów zakładów akumulowanych. Bonus King Size pozwala na zwiększenie Waszej ewentualnej wygranej nawet o dodatkowe 66%. I tak naprawdę, im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym wyższy procent będzie do niego dodany. W poniższej tabeli przedstawiamy wartości, które przypisane są do poszczególnej liczby spotkań:

 • 5 zdarzeń → +5%
 • 6 zdarzeń → +10%
 • 7 zdarzeń → +15%
 • 8 zdarzeń → +20%
 • 9 zdarzeń → +25%
 • 10 zdarzeń → +30%
 • 11 zdarzeń → +35%
 • 12 zdarzeń → +40%
 • 13 zdarzeń → +45%
 • 14 zdarzeń → +50%
 • 15-29 zdarzeń → +52%
 • 30 zdarzeń → +66%

Totolotek oferta

Oferta, którą przygotował Totolotek, jest kompleksowa i każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie. Obstawiać można zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Bukmacher oferuje zarówno klasyczne dyscypliny sportu, jak i sporty elektroniczne. Typerzy mogą obstawiać chociażby:

 • Piłkę nożna
 • Tenis ziemny
 • Siatkówkę
 • Koszykówkę
 • Piłkę ręczną
 • Baseball
 • Hokej na lodzie
 • Bandy
 • Biathlon
 • Boks
 • Counter Strike
 • Dota 2
 • League of Legends
 • Formułę 1
 • Snooker
 • Rugby
 • Żużel

Nie jest to oczywiście wszystko. Poza nimi mamy także konkurencje, które rozgrywane są sezonowo, jak chociażby sporty zimowe, lekkoatletyka czy kolarstwo. Jak widać jest ich mnóstwo – zarówno tych najpopularniejszych, ale też niszowych. Musimy zaznaczyć, że nie wszystkie z nich dostępne będą w zakładce live. Tam możecie się spodziewać około 15. najpopularniejszych dyscyplin.

Totolotek – wpłaty i wypłaty

Ważnym aspektem, który mocno wiąże się z obstawianiem, są niewątpliwie wpłaty i wypłaty środków. Dobrze jest przyjrzeć się szczegółowym informacjom związanym z metodami płatności. Konkretnie chodzi o szybkość przelewów i różnorodność oferowanych banków. Jak to wygląda w Totolotku?

Wpłaty

Jeżeli chcecie, aby na waszych kontach znalazły się środki na obstawianie kuponów, to musicie zasilić je przelewem z konta bankowego. Wykonuje się je dokładnie w tym samym miejscu, gdzie wpisywaliście kod bonusowy od Totolotka, MEGABONUS, a więc po kliknięciu w zakładkę “Wpłać na konto”. 

Właśnie tam możecie wybrać jedną z metod wpłaty środków, która najbardziej Wam odpowiada. Wśród nich znajdują się:

 • BLIK,
 • Dotpay,
 • Tpay,
 • karty Visa oraz Mastercard,
 • Paysafecard,
 • Skrill .

Minimalna kwota, którą można przelać na konto bukmachera, wynosi 4 zł. Totolotek nie pobiera żadnych prowizji z tytułu doładowania depozytu, a środki po chwili od zlecenia wpłaty powinny zostać zaksięgowane.   

Wypłaty

Nie oszukujmy się – w końcu każdy, kto decyduje się na założenie konta, myśli o wygrywaniu, więc warto zwrócić także uwagę na aspekty związane z wypłatą środków. Należy wejść w  zakładkę “Menu”, i tam wyszukać hasło “Wypłata”. Pozostaje wpisać kwotę i zatwierdzić proces.

Środki od bukmachera mogą zostać zaksięgowane nawet po około siedmiu dniach. Wynika to z faktu, że Totolotek realizuje tylko przelewy tradycyjne. Ponadto każda wypłata musi zostać zaakceptowana przez oddziału zajmujący się płatnościami – właśnie z tego względu może to trwać maksymalnie do tygodnia.

Totolotek – informacje o bukmacherze

Totolotek to najstarszy polski bukmacher. Działalność rozpoczął on na początku lat 90. XX wieku – a dokładnie w 1992 roku. Zbliżają się więc okrągłe, 30. urodziny. Możliwe, że z tej okazji przygotuje on specjalne niespodzianki dla swoich graczy.

Jako że firma ta działa od kilku dekad, to dorobiła się ona blisko 300 punktów naziemnych. Zatem jeśli jesteście fanami tradycyjnego odwiedzania bukmachera w salonie, to korzystając z usług Totolotka, jest to możliwe. Warto jednak pamiętać, że ze wszystkich promocji wraz z kodem promocyjnym Totolotek, skorzystacie wyłącznie przez Internet. 

Jako jedyny bukmacher w Polsce – Totolotek może pochwalić się tym, że od 2008 roku jest częścią The European Lotteries and Toto Associaton, czyli organizacji zrzeszającej tego typu podmioty.

Niemal od początku istnienia był on członkiem międzynarodowej grupy Intralot, która skupiała w szeregach największe firmy zajmujące się grami hazardowymi na świecie. Jednak niedawno, Totolotek został wcielony do niemieckiej grupy Merkur Sportwetten. Jest ona częścią potentata rynku bukmacherskiego – firmy Gauselmann.Co więcej, od wielu lat współpracuje on z czołówką polskiego sportu, między innymi sponsorując ekstraklasową Lechię Gdańsk. Ponadto są oni sponsorem tytularnym piłkarskiego Pucharu Polski. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty – te dotyczące działań bukmachera, czy chociażby możliwość założenia konta wykorzystując kod promocyjny Totolotek, pokazuje pełen profesjonalizm firmy, w której obstawianie jest w 100% legalne.