Bukmacher na Mundial | Bukmacherzy MŚ Katar 2022

Przed zbliżającym się mundialem, sprawdzamy gdzie gracze mogą typować jego rozstrzygnięcia. Na mistrzostwa świata bukmacherzy szykują różnorodną i bogatą ofertę zakładów. Którzy bukmacherzy Katar 2022 pozwalają już typować? Czy dostępne są bonusy bukmacherskie na mundial? Bierzemy pod lupę temat bukmacherów na mistrzostwa świata w piłce nożnej. 

Mundial bukmacherzy z bonusem

Sprawdzając, jaki bukmacher na mistrzostwa świata będzie najlepszy, można przyjrzeć się bonusom na mundial. W tabeli umieściliśmy przykłady oferty bonusowej dla nowych graczy u czołowych bukmacherów.

BukmacherWartość bonusuSprawdź bonus
STS1640 PLNSPRAWDŹ
Fortuna830 PLNSPRAWDŹ
Superbet1555 PLNSPRAWDŹ
Betclic200 PLNSPRAWDŹ
Totalbet5239 PLNSPRAWDŹ

Rejestrując się za pomocą linków z tabeli, a także przy użyciu kodów promocyjnych, można aktywować bonusy o wspomnianej wartości, które dostępne są również na typowaniu mundialu u bukmacherów. 

Bukmacherzy Katar 2022 – co obstawiać?

Na mundial 2022 bukmacherzy przygotowali bardzo szeroką ofertę zakładów. Pierwsze zdarzenia zaczęły pojawiać się już na kilka miesięcy przed samą imprezą, a im bliżej będzie do samego turnieju, tym więcej kursów powinno być dostępnych. Bukmacherzy mistrzostwa świata traktują bardzo poważnie. Jakie kategorie zakładów można znaleźć? Podzieliliśmy je na kilka typów. 

Bukmacherzy Mundial – zakłady meczowe

Najważniejsze zakłady na mistrzostwa świata bukmacherzy przygotują w związku z poszczególnymi meczami. Gracze mogą liczyć nawet na kilkadziesiąt rynków przy pojedynczym spotkaniu, co oznacza ponad stop dostępnych kursów. Tym samym każdy mecz mundialu będzie potraktowany, tak jak najważniejsze mecze klubowe. Do wyboru będą nie tylko zakłady na wynik końcowy, ale także wiele innych rozstrzygnięć. Bukmacherzy Katar 2022 powinni uwzględnić również przy okazji zakładów na żywo. 

Bukmacherzy Mistrzostwa Świata – zakłady turniejowe

Poza typowaniem pojedynczych meczów, podczas mistrzostw świata dostępne będą również zakłady turniejowe. Mogą one dotyczyć np. zwycięzcy danej grupy, tego kto awansuje do finału, zdobędzie medal czy zostanie mistrzem. Opcji jest sporo. Czołowi bukmacherzy z pewnością udostępnią takie zakłady. Wielu z nich już teraz pozwala obstawiać mundial w taki właśnie sposób. 

Bukmacherzy Katar 2022 – zakłady indywidualne 

Bukmacherzy mundial pozwolą obstawiać także pod kątem poszczególnych piłkarzy. Wśród kategorii indywidualnych kluczowy będzie tytuł króla strzelców, ale to nie jedyny zakład, który można w bukmacherskiej ofercie znaleźć. W tym przypadku także można przypuszczać, że im bliżej turnieju, tym bardziej rozbudowana będzie propozycja u poszczególnych bukmacherów.

Bukmacherzy Mundial 2022 – zakłady specjalne 

Przy okazji piłkarskich mistrzostw świata Katar 2022 bukmacherzy mogą udostępnić także zakłady specjalne. W tym przypadku możliwości jest sporo i wiele zależy od kreatywności poszczególnych bukmacherów. Skoro na mundialu zagra reprezentacja Polski, to prawdopodobne są zakłady specjalne dotyczące występu Biało-Czerwonych. I to zarówno jako drużyny, jak i indywidualnych popisów poszczególnych piłkarzy. Choć zakłady specjalne to tylko dodatek do głównej oferty, można czasem trafić na naprawdę interesujące propozycje. 

Bukmacherzy Mundial 2022 – gdzie obstawiać?

Dobrą informacją dla graczy jest fakt, że wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce będą mieli dostępną ofertę na mistrzostwa świata. Bukmacherzy wiedzą, że to najważniejsza impreza sportowa w roku i dlatego starannie przygotowują ofertę na to wydarzenie. Poniżej prezentujemy przykłady czołowych bukmacherów na Mundial, wraz z propozycjami zakładów i bonusami dla nowych graczy. 

Bukmacher Katar 2022 – STS

STS, który jest sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, już teraz proponuje sporo zakładów na mundial. Bukmacher dla nowych graczy przygotował bonusy. Można je uzyskać rejestrując się TUTAJ z kodem MEGABONUS. Bonusy mają wartość 1640 zł:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 100 zł,
 • Bonus od trzech pierwszych wpłaty 1500 zł,
 • Zakład bez ryzyka (cashback) na sporty wirtualne 20 zł,
 • Zakład bez ryzyka (cashback) na Betgames 20 zł.
STS kod promocyjny

W ofercie STS znaleźć można zakłady na mundial, które dotyczą praktycznie każdej z opisanych wcześniej kategorii zakładów. STS zakłady na poszczególne mecze przygotuje, gdy do turnieju zostanie już mniej czasu. Można mieć jednak pewność, że będzie to bardzo rozbudowana propozycja typowania. Już teraz znaleźć można zakłady turniejowe, które uwzględniają m.in. szanse na wyjście z grupy każdej drużyny.

Bukmacher Mundial – Fortuna

W przypadku Fortuny także można spodziewać się bardzo poważnego potraktowania mundialu. Wiele opcji na zawieranie zakładów już jest dostępne, a rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwala aktywować bonusy powitalne do 830 zł, w tym cashback na mundial.

 • Darmowy zakład (freebet) 30 zł,
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 600 zł,
 • Bonus od drugiego depozytu 200 zł.
Fortuna kod promocyjny

Fortuna, podobnie jak opisany wcześniej STS, szykuje sporo możliwości typowania mistrzostw świata Katar 2022. Bukmacher już teraz udostępnia typy na mecze grupowe, zakłady turniejowe i wiele zakładów specjalnych. Dostępna jest specjalna zakładka “Piłka nożna – MŚ 2022”, gdzie znalazły się zdarzenia związane z turniejem. 

Bukmacher Mistrzostwa Świata – Superbet

Bukmacher Mundial 2022 pozwala już typować. Superbet ponadto przygotował bonusy powitalne dla nowych graczy, którzy założą konto TUTAJ i wpiszą kod promocyjny MECZYKI. Powitalne promocje mają wartość 1555 zł.

 • Darmowy zakład (freebet) 35 zł,
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 1300 zł,
 • Bonus od depozytu 200 zł,
 • Bonus za pobranie aplikacji 20 zł.
Superbet kod promocyjny

Superbet pierwsze zakłady na mistrzostwa świata przygotował na długo przed samym turniejem. Można spodziewać się, że ich liczba będzie jeszcze rosła. U tego bukmachera na każdy, pojedynczy mecz gracze znajdą kilkadziesiąt kursów, do tego dochodzą zakłady turniejowe. 

Bukmacher Mundial 2022 – Betclic

Firma Betclic nie jest wyjątkiem i także ma w ofercie zakłady na mundial. Bukmacher przygotował także bonus powitalny dla rejestrujących się poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI. Wartość promocji na start to 200 zł. 

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 200 zł.
Betclic kod promocyjny

Ten bukmacher mundial 2022 traktuje równie poważnie co konkurencja. Przede wszystkim w Betclic można typować poszczególne mecze turnieju, a do wyboru jest nawet kilkaset kursów na pojedynczy mecz. Gracze będą także mogli obstawiać rozstrzygnięcia turniejowe, co może cieszyć się wśród nich popularnością. 

Katar 2022 bukmacher – Totalbet

Totalbet przygotował już pierwsze zakłady na mundial 2022. Bukmacher ma także bonus powitalny, po rejestracji TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI. Wartość promocji to maksymalnie 5239 zł, a jeden z bonusów to freebety na mundial.

 • Darmowe zakłady (freebet) 39 zł,
 • Bonus od depozytu 5000 zł,
 • Zakład bez ryzyka do 200 zł.
Totalbet kod promocyjny

W Totalbet można typować zarówno poszczególne mecze mundialu, na które dostępnych jest kilkadziesiąt zakładów w każdym przypadku, jak i obstawiać zakłady turniejowe. Oferta będzie poszerzała się z czasem. Można zatem przypuszczać, że gracze otrzymają równie rozbudowaną propozycję typów, jak w przypadku pozostałych bukmacherów. 

Polecamy: obstawianie Erlinga Haalanda u bukmachera

Bukmacherzy Mistrzostwa Świata – najważniejsze informacje

Turniej w Katarze rozpocznie się nietypowo jak na mistrzostwa świata. Początek imprezy zaplanowano na 21 listopada, a jej zakończenie to 18 grudnia. Po raz ostatni na mundialu wystąpią 32 reprezentacje, które zakwalifikowały się według konkretnego klucza.

W imprezie zagra 13 reprezentacji z Europy, 5 drużyn z Afryki, 4 zespoły z Ameryki Południowej, 4 reprezentacje z Azji, 3 ze strefy CONCACAF, 2 drużyny z baraży międzykontynentalnych i gospodarz turnieju, czyli Katar. Losowanie grup odbyło się 1 kwietnia. Już teraz wiemy, że na mundialu Polska mierzyć się będzie z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. Zagramy w grupie C. 

Pozostałe grupy także wyglądają ciekawie. Grupa A to: Katar, Ekwador, Senegal i Holandia. W grupie B zmierzą się: Anglia, Iran, USA, Walia/Szkocja/Ukraina; w grupie D: Francja, Zjednoczone Emiraty Arabskie/Australia/Peru, Dania, Tunezja; grupie E: Hiszpania, Kostaryka/Nowa Zelandia, Niemcy, Japonia; grupie F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja

; grupie G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun, natomiast grupa H to: Portugalia, Ghana, Urugwaj i Korea Południowa.

Mistrzostwa świata w Katarze zostaną rozegrane na ośmiu stadionach. W sumie odbędą się 64 spotkania turnieju. Na początek rywalizacja toczyć się będzie w fazie grupowej. Z każdej z grup dalej awansują dwie najlepsze drużyny, które stworzą pary 1/8 finału. Wygrani zagrają w ćwierćfinałach. Cztery najlepsze reprezentacje narodowe mierzyć się będą w półfinałach. Wygrani toczyć będą batalię o tytuł mistrza świata, a przegrani z półfinałów o trzecie miejsce. 

Dla reprezentacji Polski będzie to dziewiąta wizyta na mundialu. Do tej pory najlepsze wyniki osiągnęliśmy w 1974 i 1982 roku, gdy Biało-Czerwoni kończyli turnieje z brązowym medalem. Podczas mistrzostw świata w XXI wieku nie szło nam zbyt dobrze. Polska grała w Korei i Japonii (2002), Niemczech (2006) oraz Rosji (2018). Ani razu nie udało się wyjść z grupy.