UWAGA!!! BetX z dniem 22.07.2024r. zawiesza działalność w Polsce. Bukmacher nie przyjmuje już nowych zakładów, a także depozytów. Wszystkie promocje również są wygaszane. Zawarte wcześniej zakłady zostaną rozliczne zgodnie z planem. Środki z konta gracza wypłacać można do 30 sierpnia 2024r. Po upływie tego terminu będą one automatycznie wypłacane na wskazany przy rejestracji numer konta bankowego.

Ofertę dla graczy cały czas mają inni bukmacherzy. Wśród nich jest firma STS, która zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu bukmacherów. Rejestrując się z kodem MEGABONUS uzyskać można najwyższy bonus powitalny w STS.

BetX bukmacher

BetX zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje od 2020 roku. Początki działalności tego operatora sięgają jednak 2003 roku. Bukmacher działa m.in. na rynkach europejskich i afrykańskich.

W Polsce pod marką BetX bukmacher działa online, zatem świadczy swoje usługi poprzez stronę internetową, stronę mobilną i w aplikacji. Gracze znajdą w ofercie BetX zakłady bukmacherskie na sport, esport, gry wirtualne czy karciane. 

BetX zakłady bukmacherskie – czym się wyróżnia?

Jak każdy operator, tak i BetX chce wyróżniać się na rynku. Co przychodzi na myśl na hasło “BetX bukmacher”? Niewątpliwie ten operator ma w swojej ofercie kilka produktów, które warto przedstawić.

Freebet z boostem

Jednym z wyróżników bukmachera BetX są freebety z boostem. Na czym polega ta forma przyznawania promocji u operatora?

Freebety w BetX przyznawane są w formie stawki 2 zł z mnożnikiem kursowym, którego wysokość odpowiada wartości całego bonusu. Gracz samodzielnie aktywuje promocję na kuponie.

BetX bukmacher z freebetem

Każdorazowo darmowy kupon można aktywować na kuponie z kursem całkowitym min. 2.00. 

Esport Club i Vip Club

Typując w BetX zakłady bukmacherskie można uzyskać promocje za aktywność. Operator przygotował w tym zakresie dwie propozycje: BetX Esport Club i VIP Club.

Gracze mogą otrzymać freebety i cashback, których wysokość uzależniona jest od obrotu. Oferta VIP Club dotyczy typowania zakładów z oferty przedmeczowej i/lub na żywo.

BetX zakłady bukmacherskie - VIP Club

Z kolei Esport Club to propozycja skierowana dla graczy obstawiających zdarzenia esportowe. Tu również uzyskać można dodatkowe środki na grę lub cashback.

BetX zakłady bukmacherskie - Esport Club

Promocje dostępne są dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Combo Box

Kolejną propozycję w BetX bukmacher nazwał “Combo Box”. Jest to specjalna oferta zakładu akumulowanego, która składa się z typów wybranych przez bukmachera. Wybierając taki zakład gracz zyskuje wyższy kurs, aniżeli tworząc samemu zakład AKO z tych samych zdarzeń.

BetX bukmacher - ComboBox

“Combo Box” to oferta dostępna codziennie w stosownej zakładce na stronie bukmachera i w aplikacji mobilnej.

BetX opinie

Jakie bukmacher BetX ma największe atuty i mankamenty w swoim produkcie? Wystawiając BetX opinie dokładnie analizujemy wszystkie aspekty jego działalności, a widoczne plusy i minusy omawiamy poniżej.

PlusyMinusy
Różnorodna i szeroka oferta bonusowaSkomplikowana oferta powitalna
Wysokie kursy na wybrane rynkiBrak transmisji TV
Atrakcyjna oferta na esport
Błyskawiczne płatności

Niewątpliwie w BetX bukmacher postawił na bardzo szeroką i różnorodną politykę promocyjną. Gracze już przy rejestracji uzyskać mogą wiele bonusów na start, a codzienna – stała i cykliczna – oferta bonusowa również jest mocno rozbudowana.

To sprawia, że typerzy mają wiele okazji do uzyskania freebetów, wyższych kursów na wybrane wydarzenia czy też mogą grać bezpieczne kupony na określonych zasadach. Na pewno w tym aspekcie opinie o BetX są bardzo pozytywne.

Sam pakiet powitalny nie jest jednak idealny. Podzielenie promocji na wiele bonusów sprawia, że na pierwszy rzut oka ich aktywacja i prawidłowe użycie wydaje się trudną sztuką. 

Gracze zwracają uwagę, że BetX ma atrakcyjne kursy na niektóre rynki, a także dobrą ofertę na esport. To kolejne atuty operatora. Na plus wypadają także dostępne formy płatności, które w BetX bukmacher udostępnia użytkownikom. 

Wśród minusów warto wspomnieć brak transmisji. Wielu czołowych operatorów pozwala oglądać streamingi z wybranych wydarzeń sportowych, co zachęca graczy do ich wyboru. W tym przypadku operator nie oferuje takiej opcji.

BetX legalny bukmacher

Czy BetX jest legalny? Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Operator uzyskał zezwolenie z Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności z zakresu prowadzenia zakładów wzajemnych w internecie nr PS4.6831.30.2017.

Spółką odpowiedzialną za markę BetX jest BetX Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Stefana Batorego 5, 43-300 Bielsko-Biała. Firmą powiązaną z międzynarodową działalnością bukmachera jest Evona Electronic Ltd. To z kolei przedsiębiorstwo odpowiedzialne m.in. za tworzenie oprogramowania dla firm prowadzących działalność z zakresu przyjmowania zakładów bukmacherskich.

Opinie o bonusie powitalnym BetX

Wspominaliśmy już o tym, że w BetX zakłady bukmacherskie można zawierać z wykorzystaniem bonusów powitalnych. Jakie promocje dostępne są na start? Warto poznać je bliżej.

BetX bonus na startWartość
Misja I: Cashback300 PLN
Misja II: Freebet300 PLN
Punkty BetX4750 punktów

Bukmacher przygotował promocje, które są ściśle powiązane z dokonaniem dwóch pierwszych wpłat na konto depozytowe. Są to:

 • Cashback 100% do 300 PLN po 1. wpłacie, której wysokość wyniesie min. 20 PLN. Maksymalny bonus aktywujemy przy stawce co najmniej 300 PLN, a promocja obowiązuje na pierwszy zakład,
 • Freebet 100% do 300 PLN po dokonaniu 2. wpłaty

Dodatkowo po 1. wpłacie uzyskać można nawet 1500 punktów BetX, jeśli użyjemy podczas rejestracji kodu i wpłacimy co najmniej 100 PLN.

Jeśli przy 2. wpłacie wartość wyniesie co najmniej 100 PLN a zarejestrowaliśmy się z kodem, to otrzymamy nawet 1750 punktów BetX na start.

Dodatkowe punkty bukmacher BetX przyzna też za zgody marketingowe, weryfikację i aplikację mobilną.

BetX zakłady bukmacherskie – oferta

Jaką ofertę zakładów bukmacherskich BetX ma dla typerów? Operator dostępne rynki podzielić na kilka kategorii, które opisujemy poniżej.

Zakłady Sportowe

Najbardziej rozbudowaną ofertę znajdziemy na typowanie zakładów sportowych). W BetX bukmacher pozwala obstawiać zakłady z ponad 20 najważniejszych dyscyplin sportu, od piłki nożnej czy tenisa, przez siatkówkę, piłkę ręczną, aż po sporty zimowe i sporty walki.

Na typowanie zakładów sportowych znajdziemy nawet kilkaset kursów przy najpopularniejszych wydarzeniach, a w przypadku wybranych dyscyplin możemy obstawiać również niszowe rozgrywki czy ligi egzotyczne.

Zakłady LIVE

Betx przygotował dla graczy zakłady na żywo. Wśród typów live dostępnych jest kilka dyscyplin sportu, a atutem bukmachera jest dostępny kalendarz zbliżających się wydarzeń, Znajdziemy go w zakładce “Zakłady na żywo”.

Oferta typów na żywo aktualizowana jest na bieżąco, a wybrane mecze można śledzić również na podglądzie poprzez wizualizację w formie graficznej. 

Esport

Jeśli chodzi o esport, to bukmacher BetX jest jednym z operatorów, który posiada najbardziej rozbudowaną ofertę na rynku.

Gracze mogą typować rozstrzygnięcia wszystkich najważniejszych rozgrywek esportowych, a wśród tytułów znajdziemy m.in. Counter Strike, Valorant, Call of Duty, League of Legends, Dota 2 czy wiele innych.

Gry Karciane

Symulowane gry karciane znajdziemy w zakładce “Live Bet”. Gracze do wyboru mają jedną z trzech dostępnych rozgrywek:

 • Poker
 • Wojna 
 • Blackjack

Typowanie gier karcianych odbywa się w czasie rzeczywistym, a rozgrywkę prowadzi krupier, którego na żywo obserwować możemy na ekranie. Gracze samodzielnie wybierają typy i określają stawkę zakładów. 

Sporty Wirtualne

Dostępne dla typerów są też zakłady wirtualne. Sporty wirtualne imitują realne zmagania sportowe, a dostępne zakłady są odzwierciedleniem tych, które znaleźć można obstawiają realne mecze czy wyścigi.

W Betx dostępne są następujące sporty wirtualne: piłka nożna, wyścigi konne i wyścigi psów.

BetX kursy bukmacherskie

Jak wyglądają kursy w BetX? W wielu przypadkach u tego operatora możemy uzyskać bardzo okazyjne przeliczniki na wybrane zdarzenia. 

Przykładowo, na mecz Ekstraklasy (Stal Mielec – Puszcza Niepołomice) operator wystawił następujące kursy: 2.01 – 3.50 – 3.60. W tym przypadku marża wyniosła 6.10%, co jest dobrym wynikiem.

Na mecz koszykarskiej ligi NBA (Indiana Pacers – Houston Rockets) kursy wyniosły 1.34 – 3.20. W tym przypadku marża to 5.88%. 

Jeszcze niższą marżę bukmacher BetX stosuje przy ofercie o nazwie “eXtra kursy”. Przykładowy mecz:

BetX kursy bukmacherskie

Marża za ten zakład to zaledwie 2.34%. To bardzo niska marża jak na rynkowe standardy. Możemy zatem stwierdzić, że BetX oferuje kursy z niezbyt wysoką marżą w standardowej ofercie, a korzystając np. z “eXtra kursów” możemy liczyć na bardzo korzystne przeliczniki.

Jak założyć konto w BetX?

W BetX zakłady bukmacherskie będziemy mogli zawierać po wcześniejszej rejestracji konta. Poniżej opisujemy proces rejestracyjny krok po kroku.

Etap 1 – dane logowania

Po otwarciu formularza rejestracyjnego należy uzupełnić dane, które pozwolą nam logować się do konta:

 • Nazwa użytkownika
 • E-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu
 • Kod bonusowy 

Aby przejść do kolejnej strony będziemy musieli wpisać jeszcze kod SMS, który otrzymamy na podany numer telefonu. 

Etap 2 – dane osobowe

W drugim etapie będziemy przede wszystkim wpisywać dane osobowe. Aby założyć konto w BetX należy podać:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer PESEL

W tym miejscu zaznaczamy także zgody marketingowe (opcjonalnie), za co bukmacher po weryfikacji konta przyzna bonus o wartości 30 zł

Wymagane jest też potwierdzenie, że podaliśmy prawidłowe dane. Na końcu trzeba także odpowiedzieć na pytanie, czy zajmujemy stanowisko polityczne. 

Następnie możemy kliknąć przycisk “Rejestracja”, co pozwoli utworzyć konto w Betx.

Etap 3 – weryfikacja

W tym momencie będziemy mogli już korzystać z oferty bukmachera, ale aby móc wypłacać środki czy skorzystać z niektórych promocji należy dokonać weryfikacji.

W tym celu przesyłamy skan lub fotokopię dokumentu tożsamości ze zdjęciem, uzupełniamy w panelu swoje dane adresowe i wpisujemy numer rachunku bankowego.

BetX aplikacja mobilna

Dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemami Android i iOS dostępna jest w BetX aplikacja mobilna. Za jej pośrednictwem gracze mają dostęp do pełnej oferty zakładów, mogą korzystać z bonusów, zarejestrować konto czy dokonywać wpłat i wypłat z konta.

Aplikację bukmacherską pobrać można ze strony internetowej bukmachera (Android) lub App Store (iOS).

Czym charakteryzuje się aplikacja mobilna BetX? 

 • Bonusy w aplikacji
 • Dostęp do pełnej oferty zakładów
 • Intuicyjny i nowoczesny interfejs
 • Dostęp do wpłat i wypłat
BetX aplikacja mobilna

BetX obsługa klienta

W BetX opinie, pytania czy też reklamacje można zgłaszać korzystając z kilku kanałów kontaktowych z bukmacherem. 

Dla graczy dostępny jest przede wszystkim chat online, który czynny jest od 8:00 do 22:00. Ponadto wybrać można kontakt mailowy z operatorem pisząc na [email protected]

Odpowiedzi na część nurtujących pytań znajdziemy również w zakładce FAQ. Bukmacher wyjaśnia tam jak działają w BetX bonusy, płatności, aplikacja mobilna czy też jak zawierać zakłady u tego operatora.

BetX metody płatności

Bukmacher BetX przygotował kilka metod płatności. Na początek warto przyjrzeć się wpłatom na konto depozytowe u bukmachera, których dokonywać możemy poprzez:

 • BLIK
 • DotPay
 • Przelewy24

Minimalna wartość depozytu u bukmachera BetX wynosi 5 PLN, bez względu na wybraną formę płatności. Środki na koncie depozytowym księgowane są natychmiastowo, bez względu na termin wykonania przelewu.

W kolei wypłaty środków na rachunek bankowy możliwe są od 1 PLN. Bukmacher BetX wypłaty błyskawiczne oferuje dla wybranych banków, a środki mogą być księgowane nawet w ciągu 15 minut. Standardowe zlecenie wypłaty księgowanie jest maksymalnie w ciągu 7 dni, ale zwyczajowo zajmuje to 1-2 dni robocze.

Czas wypłaty zależny jest również od godzin księgowania w bankach. Optymalne metody płatności, które pozwolą skrócić czas oczekiwania na przelew, a także dostępne godziny księgowania szybkich płatności znajdziemy na stronie bukmachera.

BetX bukmacher – podsumowanie

Jakim bukmacherem jest BetX? To jeden mniej popularnych, ale godny uwagi operator zakładów bukmacherskich w Polsce. Posiada atrakcyjne kursy, rozbudowaną ofertę promocyjną czy choćby nowoczesną aplikację mobilną.

BetX cały czas rozwija swój produkt, co z perspektywy graczy jest dobrą informacją. Wśród mankamentów oferty wskazać może spore rozdrobnienie oferty powitalnej, czy brak transmisji z wydarzeń sportowych. Nie są to jednak minusy, które powinny przesłaniać plusy bukmachera, któremu warto dać szansę.

FAQ

Czy BetX jest legalny?

Tak. Działający pod szyldem BetX bukmacher jest w pełni legalnym operatorem zakładów bukmacherskich w Polsce. Firma działa na mocy zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów, które pozwala świadczyć usługi online.

Czy warto grać w BetX?

Na oferowane przez BetX zakłady bukmacherskie możemy spojrzeć z perspektywy dostępnej oferty, wysokości kursów czy też dostępnych promocji bukmacherskich. Wszystkie te aspekty są atutami operatora, dlatego szukając mało znanego bukmachera BetX prezentuje się pozytywnie i może być dobrym wyborem.

1,0 rating

Dodaj komentarz