Superbet Cashback 3500 PLN: zakład bez ryzyka powitalny

SUPERBET CASHBACK
Kod bonusowy BETPL

Superbet dla nowo zarejestrowanych graczy przygotował kilka bonusów w ofercie powitalnej. Wśród nich znajduje się Superbet zakład bez ryzyka do 3500 zł, który nieco różni się od tego typu promocji u innych bukmacherów. Tłumaczymy, w jaki sposób można otrzymać cashback Superbet, a także jak go wypłacić.

Cashback Superbet 3500 PLN – na czym polega?

Superbet zakład bez ryzyka kryje się pod nazwą „Tydzień bez ryzyka”. Bukmacher zabezpiecza pierwsze 7 dni obstawiania po rejestracji i zwraca maksymalnie 3500 PLN w razie ujemnego bilansu gry. Jest to najwyższy dostępny cashback wśród polskich bukmacherów, a do skorzystania z niego niezbędna jest rejestracja z kodem BETPL.

Superbet zakład bez ryzykaWartość
Maksymalny zwrot3500 PLN
Okres zabezpieczenia7 dni od wpłaty na min. 20 PLN
Obrót bonusemObrót 3x, kurs łączny min. 1.91 w 7 dni

Zakład bez ryzyka to część pakietu powitalnego w Superbet. O tym, jak dokładnie skorzystać z tego bonusu i pozostałych promocji tego bukmachera, piszemy dokładnie w dalszej części tekstu.

Superbet zakład bez ryzyka – jak odebrać?

Zakład bez ryzyka – bo tak nazywany jest także cashback – to promocja, którą znajdziecie u wielu legalnych bukmacherów. Dzięki niej nowi gracze mogą zazwyczaj liczyć na ubezpieczenie premierowego kuponu. Oznacza to, że nawet w przypadku złego wytypowania zdarzeń, część postawionej sumy zostanie Wam zwrócona. 

Każda z firm bukmacherskich określa także najwyższą kwotę, którą przelewa w formie bonusu. W Superbet bezpieczny zakład bez ryzyka to maksymalnie 3500 zł. Tak jak wspominaliśmy, ten cashback wygląda jednak nieco inaczej niż w standardowej formule. Z tego względu, że wliczają się do niego kupony z całego tygodnia.

Jak grać bez ryzyka po rejestracji w Superbet?

  1. Załóż konto w Superbet z kodem BETPL
  2. Wpłać pierwszy depozyt na min. 20 PLN w ciągu 14 dni od daty rejestracji
  3. Obstawiaj zakłady przez 7 dni od daty pierwszej wpłaty
  4. Odbierz maksymalnie 3500 PLN bonusu za ujemny bilans
  5. Bonus należy obrócić trzykrotnie na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91 z oferty przedmeczowej i na żywo
  6. Bonus jest aktywny przez 7 dni od chwili przyznania

Całość pakietu powitalnego w Superbet składa się z czterech bonusów i jego wartość wynosi 3755 PLN. Oferta dla czytelników Bet.pl jest najwyższą dostępną u tego bukmachera na polskim rynku.

Superbet zakład bez ryzyka - cashback 3500 PLN

Superbet cashback – zasady i warunki

Superbet cashback, który będzie naliczony od przegranych zakładów z pierwszego tygodnia obstawiania, może maksymalnie wynieść 3500 PLN. Bukmacher posiłkuje się wzorem:

Suma stawek – suma wygranych z zakładów – podatek = kwota bonusu

To właśnie na tej podstawie Superbet przyznaje odpowiednią sumę, przysługującą każdemu typerowi, maksymalnie do 3500 zł. Posiłkując się przykładem, może to wyglądać tak:

1000 zł – 400 zł – 100 zł = 500 zł bonus

Kwota może być również niższa, w zależności od indywidualnego przypadku. Gdy zdarzy się, że wygracie więcej – wtedy zamiast bonusu będziecie od razu „na plusie”.

Pozostała jeszcze kwestia wypłaty. W Superbet bezpieczny zakład bez ryzyka jest przyznawany jako bonusu, który należy obrócić trzykrotnie na kuponach z kursem min. 1.91.

Do obrotu wliczają się zakłady SOLO i AKO, a więc nie ma żadnych wymogów co do min. liczby zdarzeń. Na obrócenie środkami bonusowymi mamy 7 dni.

Superbet – pozostałe bonusy

Bonus Superbet cashback to tylko część oferty powitalnej. Po wpisaniu kodu promocyjnego BETPL podczas zakładania konta otrzymacie również freebety: od depozytu, za kod promocyjny i aplikację mobilną. Poniżej przedstawiamy ich szczegółowy opis.

Freebet 100% od pierwszego depozytu do 200 zł

Kolejną promocją, która przysługuje nowo zarejestrowanym graczom, jest bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł. Dzięki temu na start Superbet podwaja Wasz depozyt i przy maksymalnej kwocie, będziecie mieli 400 zł na obstawianie zakładów. Depozytu należy dokonać do 14 dni od założenia konta, a kwota minimalna, uprawniająca do otrzymania dodatkowych środków, to 20 zł. 

Warunki dotyczące wypłaty nie różnią się prawie niczym od tych, które zostały określone przy promocji typu cashback. Superbet w tym wypadku oczekuje wykorzystania darmowego zakładu na kuponie lub kuponach bez kursu minimalnego na dowolne zdarzenia. Tutaj również wliczane są kupony wygrane i przegrane, a na spełnienie wymogów macie 10 dni. Jeśli trafimy kupon, to otrzymamy wygraną z zakładu na konto główne, a jej wysokość będzie zmniejszona o stawkę freebetu.

Freebet 35 zł

W Superbet cashback i bonus od depozytu to nie jedyne promocje w ofercie powitalnej. Nowi typerzy mogą otrzymać również freebet, czyli darmowe środki na grę w wysokości 35 zł. Żeby bukmacher przelał Wam tę kwotę na konto, musicie podczas rejestracji wpisać kod o treści BETPL oraz wyrazić chęć otrzymania tego bonusu poprzez zaznaczenie odpowiedniej rubryki. 

Podstawowym wymogiem, który aktywuje ten bonus, jest pierwsza wpłata w wysokości przynajmniej 50 zł. Wtedy pozostaje już ostatni krok, czyli akceptacja przyznanych środków. Po tej czynności na koncie bonusowym powinno pojawić się wspomniane 35 zł.

Tak jak Superbet bezpieczny zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty – również freebet podlega określonym warunkom, w celu ostatecznej wypłaty. W tym wypadku jest to jednokrotny obrót – a więc postawienie kuponów za łączną sumę 35 zł bez minimalnego kursu – czy to w zakładzie pojedynczym, czy akumulowanym. Wygrana z zakładu (minus stawka zakładu) jest możliwa od razu do wypłaty na konto bankowe.

Warto jeszcze wspomnieć, że na spełnienie wymogów bukmachera macie trzy dni.

Freebet 20 zł

W tej promocji jesteśmy nagradzani freebet 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej i zalogowanie się do niej. Na spełnienie warunków mamy 7 dni od momentu wpłacenia pierwszego depozytu na konto gracza w Superbet.

Za otrzymany freebet należy zagrać raz i wykorzystać go na dowolny kupon. Co ważne, wygraną z freebetu nie trzeba obracać. Darmowy zakład jest aktywny 10 dni od daty przyznania bonusu.

Cashback u innych bukmacherów

Tak jak już pisaliśmy nieco wyżej – Superbet cashback, to nie jedyna tego typu promocja na rynku, chociaż swoją formułą odróżnia się od ofert konkurencji. Jak to więc wygląda u innych bukmacherów?

Fortuna

W pakiecie powitalnym Fortuny też jest dostępny zakład bez ryzyka na pierwsze trzy kupony. Najwyższa kwota, która może wrócić na konto graczy, wynosi 300 zł. Skorzystanie z tego bonusu będzie dostępne wtedy, gdy założycie konto z kodem promocyjnym FORTUNAMAX i gwarantuje zwrot 100 PLN na każdy z trzech pierwszych kuponów po rejestracji.

W przypadku wymogów dotyczących wypłaty różni się on od zakładu bez ryzyka Superbet. Fortuna nie wymaga żadnego obrotu czy minimalnego kursu. Gdy tylko okaże się, że Wasz zakład jest przegrany, to bukmacher zwróci postawioną kwotę na konto gracza. Należy pamiętać, że w przypadku tej promocji, to bukmacher bierze na siebie 12% podatek. Wystarczy więc zagrać za interesującą nas kwotę, a dokładnie taka sama suma wróci na nasze konto, w przypadku przegranego zakładu.

forBET

ForBET to kolejny operator, który ma w swoim zestawie bonusów zakład bez ryzyka. Przypomina on nieco promocję w Superbet, ponieważ ten bukmacher oferuje również najwyższy cashback na rynku, jednak na pojedynczy zakład. Jest to 1300 PLN zwrotu za pierwszy kupon, jeśli ten będzie przegrany. W przypadku przegranej postawiona kwota wróci do Was w całości i nie będzie pomniejszona o podatek.

Aby skorzystać z tej promocji powitalnej, musicie podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny BETVIP. Wypłata otrzymanych środków nastąpi dopiero wtedy, gdy dokonacie jednokrotnego obrotu z min. trzema selekcjami i kursem zdarzenia co najmniej 1.30.

Betclic

Betclic jest następną legalnie działającą firmą, która oferuje cashback nowo zarejestrowanym graczom. Każdy z nich może liczyć maksymalnie na 50 zł w formie freebetu, a nie jak w bonusie, jak to jest w przypadku Superbet. Żeby otrzymać najwyższą kwotę zwrotu po nietrafionym kuponie, należy zagrać dokładnie za min. 57 zł.

Betclic wymaga zagrania za freebet z kursem całego zakładu minimum 2.14, a wygrana trafi bezpośrednio na konto depozytowe. Na spełnienie tych wymogów macie nieograniczony czas, bo freebety w Betclic nie mają terminu ważności.

STS

Zakład bez ryzyka, tak jak cashback Superbet, jest również dostępny w STS, jednak ten operator zwraca środki na konto główne (tj. od razu do wypłaty). Bukmacher ten oferuje maksymalnie 100 zł w przypadku niepowodzenia przy obstawianiu swojego premierowego kuponu. STS oddaje 100% zakładu, dlatego stawka do otrzymania maksymalnej wartości bonusu powinna wynieść min. 100 PLN. W przypadku wygranej – cała kwota znajdzie się na Waszym depozycie. Ze względu na zwrot na saldo główne, zakład bez ryzyka od STS nie wymaga obrotu bonusem.

FAQ

Jaki jest Superbet zakład bez ryzyka?

Powitalny cashback w Superbet to „Tydzień bez ryzyka”, a maksymalny zwrot wynosi 3500 PLN.

Jak odebrać Superbet cashback na start?

W Superbet zakład bez ryzyka aktywujemy po rejestracji nowego konta z kodem BETPL oraz wpłacie depozytu.

Dodaj komentarz