Superbet Cashback 1300 PLN

Superbet Cashback 1300 PLN | bezpieczny zakład bez ryzyka
Kod bonusowy MECZYKI

Superbet dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy przygotował kilka bonusów w  ofercie powitalnej. Wśród nich znajduje się Superbet zakład bez ryzyka do 1300 zł, który nieco różni się od tego typu bonusu u innych bukmacherów – czego dowiecie się w poniższym tekście. Ponadto przedstawimy, w jaki sposób można otrzymać cashback Superbet, a także jak go wypłacić. Zapraszamy do lektury.

Cashback Superbet – na czym polega?

Zakład bez ryzyka – bo tak nazywany jest także cashback – to promocja, którą znajdziecie u wielu legalnych bukmacherów. Dzięki niej nowi gracze mogą liczyć na ubezpieczenie premierowego kuponu. Oznacza to, że nawet w przypadku złego wytypowania zdarzeń, część postawionej sumy zostanie Wam zwrócona. 

Podobnie wygląda to w Superbet cashback, który będzie naliczony od przegranych zakładów z pierwszego tygodnia obstawiania – a szczegóły tej promocji opiszemy w kolejnych akapitach. Należy jednak pamiętać, że zgodnie z obowiązującym prawem, u większości bukmacherów odjęte zostanie 12% na poczet podatku. Oprócz tego tworzą oni własne regulaminy, w których określane zostają warunki obrotu oraz minimalnych kursów. Z drugiej strony, jeśli kupon będzie wygrany, to środki będą mogły zostać wypłacone od razu – jednak dopiero wtedy, gdy przeszliście przez pełny proces rejestracji konta.

Każda z firm bukmacherskich określa także najwyższą kwotę, którą przelewa w formie bonusu. W Superbet bezpieczny zakład bez ryzyka to maksymalnie 1300 zł. Tak jak wspominaliśmy, ten cashback wygląda jednak nieco inaczej niż w standardowej formule. Z tego względu, że wliczają się do niego kupony z całego tygodnia.

Superbet cashback 1300 zł

W ofercie startowej Superbet zakład bez ryzyka kryje się pod nazwą „Tydzień bez ryzyka”. To pokazuje, że podejście do tego rodzaju promocji odbiega od klasycznego formatu. Żeby w ogóle ją otrzymać, należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny MECZYKI, aby jednak rozpocząć cały proces wystarczy kliknąć w jeden z linków dostępnych w tym artykule (np. KLIKNIJ TUTAJ). Po zaakceptowaniu bonusu przez nowych typerów bukmacher daje 14 dni na dokonanie pierwszego depozytu. Od momentu wpłaty, wszystkie kupony w pierwszym tygodniu obstawiania wliczają się do promocji cashback Superbet. Jak zatem zostanie obliczona ostateczna kwota, którą otrzymacie na konto bonusowe?

Bukmacher posiłkuje się wzorem:

Suma stawek – suma wygranych z zakładów – podatek = kwota bonusu

To właśnie na tej podstawie Superbet przyznaje odpowiednią sumę, przysługującą każdemu typerowi, maksymalnie do 1300 zł. Posiłkując się przykładem, może to wyglądać tak:

1000 zł – 400 zł – 100 zł = 500 zł bonusu

Kwota może być również niższa, w zależności od indywidualnego przypadku. Gdy zdarzy się, że wygracie więcej – wtedy zamiast bonusu będziecie od razu „na plusie”.

Pozostała jeszcze kwestia wypłaty. W Superbet bezpieczny zakład bez ryzyka należy obrócić otrzymaną stawkę czterokrotnie, z minimalnym kursem całego kuponu 1.80, a poszczególnych zdarzeń 1.30. Oznacza to, że przy najwyższej kwocie musicie postawić zakłady za 2600 złotych, aby móc ją potem wypłacić.

Do promocji wliczają się tylko zakłady AKO, a więc z minimum dwoma zdarzeniami. Ważne jest również to, że obrotowi podlegają zarówno kupony wygrane, jak i przegrane. 

Superbet kod promocyjny

Superbet pozostałe bonusy

Bonus Superbet cashback to tylko część oferty powitalnej. Po wpisaniu kodu promocyjnego MECZYKI podczas zakładania konta otrzymacie również bonus od depozytu, a także freebet. Poniżej przedstawiamy ich szczegółowy opis.

Bonus 100% od pierwszego depozytu do 200 zł

Kolejną promocją, która przysługuje nowo zarejestrowanym graczom, jest bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł. Dzięki temu na start Superbet podwaja Wasz depozyt i przy maksymalnej kwocie, będziecie mieli 400 zł na obstawianie zakładów. Depozytu należy dokonać do 14 dni od założenia konta, a kwota minimalna, uprawniająca do otrzymania dodatkowych środków, to 20 zł. 

Warunki dotyczące wypłaty różnią się od tych, które zostały określone przy promocji typu cashback. Superbet w tym wypadku oczekuje jednokrotnego obrotu, z przynajmniej dwoma zdarzeniami. Kurs minimalny całego zakładu to 1.80, a pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30. Tutaj również wliczane są kupony wygrane i przegrane, a na spełnienie wymogów macie siedem dni.

Freebet 34 zł

W Superbet cashback i bonus od depozytu to nie jedyne promocje w ofercie powitalnej. Nowi typerzy mogą otrzymać również freebet, czyli darmowe środki na grę w wysokości 34 zł. Żeby bukmacher przelał Wam tę kwotę na konto, musicie podczas rejestracji wpisać kod o treści MECZYKI oraz wyrazić chęć otrzymania tego bonusu poprzez zaznaczenie odpowiedniej rubryki. 

Podstawowym wymogiem, który aktywuje ten bonus, jest pierwsza wpłata w wysokości przynajmniej 50 zł. Wtedy pozostaje już ostatni krok, czyli akceptacja przyznanych środków. Po tej czynności na koncie bonusowym powinno pojawić się wspomniane 34 zł.

Tak jak Superbet bezpieczny zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty – również freebet podlega określonym warunkom, w celu ostatecznej wypłaty. W tym wypadku jest to jednokrotny obrót – a więc postawienie kuponów za łączną sumę 34 zł z kursem minimalnym zdarzenia 1.60 – czy to w zakładzie pojedynczym, czy akumulowanym.

Warto jeszcze wspomnieć, że na spełnienie wymogów bukmachera macie trzy dni. Do obrotu wliczają się zakłady SOLO i AKO – zarówno przedmeczowe, jak i live.

Superbet kod promocyjny

Cashback u innych bukmacherów

Tak jak już pisaliśmy nieco wyżej – Superbet cashback, to nie jedyna tego typu promocja na rynku, chociaż swoją formułą odróżnia się od ofert konkurencji. Jak to więc wygląda u innych bukmacherów?

Cashback Fortuna do 600 zł

W pakiecie powitalnym Fortuny też jest dostępny zakład bez ryzyka. Najwyższa kwota, która może wrócić na konto graczy, wynosi 600 zł. Skorzystanie z tego bonusu będzie dostępne tylko wtedy, gdy założycie konto z kodem promocyjnym MECZYKI. Należy go wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Następnie musicie jeszcze zaakceptować przyznany bonus w sekcji „Moje bonusy”.

W przypadku wymogów dotyczących wypłaty różni się on od zakładu bez ryzyka Superbet. Fortuna nie wymaga żadnego obrotu czy minimalnego kursu. Gdy tylko okaże się, że Wasz zakład jest przegrany, to bukmacher zwróci postawioną kwotę na konto gracza. Należy pamiętać, że w przypadku tej promocji, to bukmacher bierze na siebie 12% podatek. Wystarczy więc zagrać za interesującą nas kwotę, a dokładnie taka sama suma wróci na nasze konto, w przypadku przegranego zakładu.

Cashback Betfan do 600 zł

Również Betfan oferuje zakład bez ryzyka. Przypomina on nieco cashback Superbet, ponieważ ten bukmacher także przyznaje bonusy od trzech pierwszych zakładów. Jest to 100 zł, 200 zł oraz 300 zł od kolejnych kuponów. W przypadku przegranej – będzie to wyglądało inaczej – postawiona kwota wróci do Was w całości i nie będzie pomniejszona o podatek.

Aby skorzystać z tej promocji powitalnej, musicie podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny MEGABONUS. Wypłata otrzymanych środków nastąpi dopiero wtedy, gdy dokonacie jednokrotnego obrotu z kursem minimum 3.80 i trzema zdarzeniami.

Cashback Betclic do 550 zł

Betclic jest następną legalnie działającą firmą, która oferuje cashback nowo zarejestrowanym graczom. Każdy z nich może liczyć maksymalnie na 550 zł. Wystarczy podczas zakładania konta wpisać hasło MEGABONUS550, aby go aktywować. Żeby otrzymać najwyższą kwotę w formie zwrotu po nietrafionym kuponie, należy zagrać dokładnie za 625 zł.

Tak jak w przypadku Superbet cashback, również i tutaj są określone warunki, bez których nie będziecie mogli dokonać wypłaty. Betclic wymaga ośmiokrotnego obrotu, z kursem całego zakładu minimum 2.00. Oznacza to, że przy otrzymaniu 550 zł, obstawiona kwota musi wynieść minimum 4400 zł. Na spełnienie tych wymogów macie maksymalnie 30 dni.

Cashback STS do 281 zł

Zakład bez ryzyka, taki jak cashback Superbet, jest również dostępny w STS. Bukmacher ten oferuje maksymalnie 281 zł w przypadku niepowodzenia przy obstawianiu swojego premierowego kuponu. Nie zapominajcie tylko o podatku, czyli wspomnianych już 12%, które zostaną Wam odjęte. W przypadku wygranej – cała kwota znajdzie się na Waszym depozycie.

Aktywacja bonusów z oferty powitalnej nastąpi wtedy, gdy podczas rejstracji wpiszecie kod promocyjny MEGABONUS. Żeby skorzystać z najwyższej kwoty, przyznawanej przez bukmachera w zakładzie bez ryzyka, należy postawić kupon za dokładnie 319,31 zł. Jeśli okaże się on nietrafiony, to otrzymacie 281 zł na konto główne, bez jakichkolwiek wymogów dotyczących obrotu czy kursów.

Cashback PZBuk do 500 zł

Tak jak w Superbet zakład bez ryzyka, również w PZBuk nowo zarejestrowani gracze mogą liczyć na maksymalnie 500 zł zwrotu w przypadku złego wytypowania kuponu. Aby jednak skorzystać z tej promocji, należy podczas rejestracji wpisać hasło MEGABONUSPZB.

Gdy już założycie konto i będziecie chcieli skorzystać z tej promocji w PZBuk, musicie obstawić kupon z minimum dwoma zdarzeniami, a każde z nich nie może mieć kursu mniejszego niż 1.40. Jeśli ten okaże się przegrany, to otrzymacie zwrot do 500 zł. Aby go wypłacić należy postawić zakład, spełniający dokładnie takie same warunki, jak w przypadku aktywacji bonusu – min. dwa zdarzenia i kursy po 1.40 lub wyższe.

Ważne jest też to, że PZBuk wypłaci tylko kwotę “na plus”, a więc jeśli otrzymaliście 500 zł bonusu, a Wasza wygrana wyniosła 1200 zł, to otrzymacie 700 zł na depozyt.

Cashback LVBet do 333 zł

Ostatnim bukmacherem, który w ofercie powitalnej przyznaje cashback w nieco innej formie – a więc bardzo podobnie do zakładu bez ryzyka Superbet – jest LVBet. Zwraca on do 333 zł za przegrany kupon z trzeciej wpłaty depozytu na konto gracza. Musicie jednak pamiętać, że należy zaznaczyć okienko “Zakład bez ryzyka”, żeby go otrzymać. 

Kiedy nie uda Wam się poprawnie wytypować kuponu, to środki wrócą na konto bonusowe. Wtedy otrzymana suma podlega jednokrotnemu obrotowi, z kursem co najmniej 1.75. Jeśli spełnicie te warunki w ciągu 30 dni, to wygrana trafi do depozytu i będzie możliwa do wypłaty.   

Dodaj komentarz