TOTALbet jest jedną z polskich firm bukmacherskich działających w internecie. Czy warto obstawiać w TOTALbet? Sprawdź recenzję bukmachera TOTALbet i poznaj opinie graczy na temat bonusów i zakładów bukmacherskich operatora.

TOTALbet bukmacher

TOTALbet to polski bukmacher, który na polskim rynku funkcjonuje od 2018 roku. Przez lata działalności marka dała poznać się jako bezpieczny operator, zyskując tym samym rzeszę lojalnych klientów.

Czy TOTALbet jest legalny? Tak, a gwarancją tego jest zezwolenie wystawione przez Ministerstwo Finansów. Pozwala to firmie oferować zakłady bukmacherskie w internecie, a dla graczy jest to swego rodzaju dowód bezpieczeństwa.  Zakłady TOTALbet dostępne są na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej na systemy iOS i Android. 

Jak każdy bukmacher w Polsce TOTALbet przygotował pakiet startowy dla nowych graczy. Rejestracja kodem o treści “MEGABONUS” aktywuje specjalny bonus powitalny o wartości 337 PLN. Zestaw zawiera zakłady bez ryzyka ze zwrotem w gotówce i darmowe zakłady bez konieczności wpłaty. 

totalbet bukmacher - bonus powitalny 337 pln

Bukmacher na przestrzeni lat aktywnie wspiera polski sport i w przeszłości był m.in sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki czy piłkarskiej Warty Poznań. Aktualnie w swoim “portfolio” sponsoringowym TOTALbet zawiera partnerstwo z siatkarskim Projektem Warszawa. 

TOTALbet zakłady bukmacherskie – czym się wyróżniają?

TOTALbet przez lata funkcjonowania zbiera pozytywne recenzje ze strony graczy, którzy, jak sami twierdzą, lubią tam obstawiać. Co sprawia, że decydują się oni na grę akurat u tego bukmachera?

Bonus powitalny bez obrotu

W opiniach o TOTALbet bonus powitalny jest wymiany jako jeden z dwóch głównych atutów. 

TOTALbet jako jeden z dwóch operatorów w naszym kraju oferuje kombinację zakładów bez ryzyka ze zwrotem na konto główne (tzw. cashback bez obrotu) oraz darmowego zakładu bez konieczności wpłaty (freebetu bez depozytu). 

Oba te bonusy należą bez wątpienia do ulubionych promocji nowych graczy. Taka kombinacja czyni bonus powitalny TOTALbet jednym z najlepszych na rynku.   

Gra bez podatku 24/7

Obstawianie zakładów u legalnych bukmacherów obarczone jest podatkiem od stawki w wysokości 12 procent (niezależnie od rezultatu kuponu). Ten fakt jest wymieniany jako jedna z największych bolączek obstawiających, bo w gruncie rzeczy “oddają” oni znaczną część swojej wygranej już na starcie.

TOTALbet wychodzi naprzeciw potrzebom swoich graczy i jako jedyna firma w Polsce oferuje całodobową grę bez podatku. Polscy bukmacherzy stosują czasowe promocje tego typu, ale TOTALbet jest jedyny, który taką ofertę ma dostępną przez cały czas.

totalbet - gra bez podatku

Dzięki grze bez podatku operator bierze na siebie obowiązek zapłacenia podatku, a gracze zyskują i ich potencjalna wygrana jest o 14% wyższa. Warunki są proste i korzystne, a sama oferta jest aktywna non stop, co wyróżnia TOTALbet spośród reszty firm. Nic więc dziwnego, że bukmacher zyskuje same pozytywne recenzje w związku z tą promocją. 

TOTALbet opinie 

Jakie TOTALbet opinie zbiera pośród swoich użytkowników? Czy warto tam obstawiać i jeżeli tak to dlaczego?

Przedstawiamy zalety i wady TOTALbet na podstawie recenzji graczy:

ZaletyWady
Bonus powitalnyWymagający obrót bonusem od wpłaty
Gra bez podatku 24/7Brak Bet Buildera
Wysokie kursyCzat dostępny dopiero od 9:00

TOTALbet to przede wszystkim promocje dla nowych (pakiet bonusów startowych) i stałych (gra bez podatku) graczy. Użytkownicy w atutach wymieniają też wysokie kursy, które konkurują z pozostałymi firmami o miano najwyższych na rynku.

Jeśli chodzi o wady, to wymieniane są m.in. takie elementy jak: obrót bonusem od depozytu, dostępność czatu dopiero od godziny 9:00 i brak Bet Buildera. 

TOTALbet legalny bukmacher 

“Czy TOTALbet to legalny bukmacher?” – takie pytanie może towarzyszyć pierwszemu kontaktowi z tą marką. Uspokajamy – tak, TOTALbet to legalna polska firma bukmacherska.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie działa na podstawie licencji od Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.15.2017 z dnia 22 marca 2018 roku. Zezwolenie jest gwarancją bezpieczeństwa dla graczy i czyni obstawianie w TOTALbet w 100% bezpiecznym i zgodnym z polskim prawem. Firma otrzymała zgodę na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie na stronie totalbet.pl. 

Siedziba spółki mieści się przy ulicy Jubilerskiej 10 w Warszawie. Jej kapitał zakładowy to 4 000 000 PLN. W KRS znajdziemy TOTALbet pod numerem 0000662497.

Opinie o bonusie powitalnym TOTALbet

W zakresie bonusu powitalnego TOTALbet opinie możemy sobie wyrobić na podstawie trzech elementów:

 • zakłady bez ryzyka do 333 PLN (3×111 PLN) ze zwrotem bez obrotu
 • bonus bez depozytu po rejestracji z kodem 4 PLN 

Jak już wskazaliśmy wcześniej, bonus powitalny TOTALbet jest bardzo mocną stroną bukmachera. Wyróżnia go dostępność cashbacku bez obrotu i freebetów bez depozytu. W swoim pakiecie startowym TOTALbet zawarł te promocje, które są najbardziej lubiane przez graczy. 

Wady? Niska wartość darmowego zakładu czy brak bonusu od depozytu.

Bonus powitalny w TOTALbet jest bardzo mocną stroną bukmachera i nawet mimo małych wad, jest to jeden z najlepszych pakietów startowych w Polsce. Pozytywne opinie pojawiające się w recenzjach o TOTALbet są w pełni uzasadnione.

Oferta zakładów bukmacherskich w TOTALbet

W TOTALbet zakłady bukmacherskie na piłkę nożną pełnią kluczową rolę. Widać to po liczbie zdarzeń, która w przypadku spotkań piłkarskich wynosi prawie 500 dodatkowych rozszerzeń.

totalbet - oferta zakładów bukmachera

Oferta bukmacherska TOTALbet w zakresie pozostałych sportów jest podobna, chociaż w niektórych dyscyplinach (np. siatkówka) jest mniej rozbudowana niż u konkurencji. 

Zakłady bukmacherskie w TOTALbet składają się:

 • oferty przedmeczowej,
 • oferty na żywo,
 • gier karcianych (poker, blackjack, wojna),
 • gier wirtualnych (piłka nożna, wyścigi psów oraz koni, żużel i wyścigi motocyklowe).

Małym minusem dotyczącym oferty zakładów jest brak kreatora zakładów. Bet Builder stał się powszechną rzeczą na polskim rynku, a użytkownicy TOTALbet nie skorzystają z tej funkcjonalności. 

Kursy bukmacherskie

W przekazie marketingowych TOTALbet kładzie nacisk na wysokość kursów. Czy to prawda? 

Analizując marżę bukmachera na najpopularniejsze spotkania piłki nożnej, takie założenie się potwierdziło. TOTALbet znajdował się w ścisłej czołówce, oferując niską marżę (tym samym wyższe kursy dla graczy).

Nie sposób też nie wspomnieć o grze bez podatku, które w praktyce dodaje 14% do wygranych kuponów, jeśli spełnimy proste warunki (min. 3 zdarzenia i kurs każdego co najmniej 1.30). 

Niska marża bukmacherska w połączeniu z grą bez podatku 24/7 tworzą wręcz idealne połączenie w kontekście wysokości wygranych.  

Jak założyć konto w TOTALbet?

W TOTALbet rejestracją nowego konta przejdziemy na dwa sposoby:

 • przez bankowość elektroniczną (usługa mojeID)
 • przez formularz rejestracyjny złożony z dwóch kroków
TOTALbet bukmacher - rejestracja konta

Po przejściu pierwszego etapu utworzymy tzw. konto tymczasowe, które ma ograniczone funkcje (np. jest ważne przez 30 dni i nie możliwości wypłaty środków). Do zmiany statusu konta na “stałe” niezbędne jest przejście weryfikacji: dodanie skanów dokumentu tożsamości oraz uzupełnienie wszystkich danych osobowych w profilu gracza. 

Po sprawdzeniu i potwierdzeniu poprawności danych przez pracowników TOTALbet staniemy się posiadaczami konta stałego. 

TOTALbet aplikacja mobilna

W TOTALbet aplikacja mobilna została przygotowana na dwa systemy operacyjne:

 • iOS – niedostępna w App Store; pobieramy przez dodanie do ekranu głównego
 • Android – do pobrania ze strony mobilnej 

W lipcu 2023 roku bukmacher wydał nową wersję aplikacji. “Szybko, wygodnie, mobilnie. Obstawiaj gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji mobilnej TOTALbet.” – takie hasło przeczytamy na stronie dotyczącej nowej appki. Z dodatkowych atutów aplikacji TOTALbet wymienia:

 • logowanie biometryczne,
 • promocje,
 • pełną oferta zakładów,
 • szybkie płatności,
 • match tracker,
 • statystyki.

TOTALbet obsługa klienta

W TOTAlbet obsługa klienta obejmuje następujące formy pomocy:

 • formularz kontaktowy na stronie
 • czat (w godzinach 9:00 – 23:00)
 • sekcję FAQ (tematy: rejestracja, jak grać, operacje finansowe, bonusy i promocje)

Zakres obsługi klienta w TOTALbet nie odbiega od normy, chociaż klienci skarżą się na stosunkowo późną godzinę rozpoczęcia pracy czatu. Warto odnotować, że niektórzy operatorzy udostępniają tę formę nawet przez 24 godziny na dobę. Jeśli TOTALbet chciałby poprawić coś w tym aspekcie, to z pewnością byłoby to przedłużenie czasu pracy działu obsługi klienta. 

TOTALbet metody płatności 

W TOTALbet płatności powinny przebiegać bezproblemowo. Co ważne, bukmacher stosuje szybkie wpłaty i wypłaty.

Depozytu na konto dokonamy przez PayU, Dotpay i Przelewy24. Bukmacher obsługuje łącznie 30 banków oraz wpłaty przez BLIK i karty płatnicze. Minimalna wartość depozytu wynosi 1 PLN, a od wpłat nie pobierana jest prowizja. Środki zostaną zaksięgowana na saldzie gracza w ciągu kilku minut.

W TOTALbet wypłaty są oferowane przez usługę “szybkiej wypłaty”. Według bukmachera przelew z konta gracza na konto bankowe zajmuje średnio 8 minut. Od transferu środków nie pobierana jest prowizja, a jej minimalna wartość wynosi 1 PLN. Jeśli konieczna jest dodatkowa weryfikacja gracza, to przelew zostanie zrealizowany do 48 godzin. Wypłata może zostać zlecona jedynie na rachunek bankowy podany przy rejestracji. 

TOTALbet bukmacher – podsumowanie

TOTALbet zakłady bukmacherskie funkcjonują w internecie od 2018 roku na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. 

Czy warto grać w TOTALbet? Opinie o bukmacherze są pozytywne i jako atuty wymieniane są: gra bez podatku, bonus powitalny i wysokie kursy. TOTALbet jest chętnie wybieranym bukmacherem, który łączy ze sobą korzystną ofertę dla nowych graczy z promocjami dla stałych klientów. 

FAQ

Czy TOTALbet bukmacher jest legalny?

Tak, TOTALbet działa na podstawie licencji z 2018 roku i jest legalnym bukmacherem.

Czy u bukmachera TOTALbet warto grać?

TOTALbet zbiera pozytywne recenzje. Jako atuty gracze wymieniają: bonus powitalny, grę bez podatku i wysokie kursy. 

1,0 rating

Dodaj komentarz