Chorwacja – Włochy kursy. Typy na Chorwacja – Włochy (24.06)

Poniedziałkowy mecz Chorwacja – Włochy (24.06.2024 r., godz. 21:00) będzie ostatnim grupowym meczem obu drużyn. Typy bukmacherskie i kursy na to spoktanie znajdziecie w poniższym artykule. Kto wygra mecz Chorwacja – Włochy? Sprawdzamy przewidywania analityków i ekspertów.

Chorwacja – Włochy kursy bukmacherskie na mecz (24.06.2024)

Jakie wyglądają kursy na Chorwacja – Włochy? Faworytami do wygranej w tym spotkaniu, według analityków, są Włosi.

Zwycięstwo aktualnych mistrzów Europy można typować po kursie 2.45. Kurs na wygraną Chorwacji ma wartość 3.10. Remis w meczu Chorwacja – Włochy typować można po przeliczniku 3.20.

Chorwacja wygrakurs 3.10 w STS
Remiskurs 3.20 w Superbet
Włochy wygrająkurs 2.47 w Fortunie

Chorwacja – Włochy kursy bukmacherskie na 24.06. Kursy mogą ulec zmianie.

Chorwacja - Włochy kursy typy w STS

Chorwacja i Włochy spotkają się ze sobą w ostatniej kolejce fazy grupowej. Brązowi medaliście ostatniego mundialu nie są faworytami tego meczu, choć analitycy dość równo rozdzielili szanse na końcowy sukces:

 • 40% szans na zwycięstwo Chorwacji
 • 30% szans na remis
 • 30% szans na zwycięstwo reprezentacji Włoch

Chorwacja – Włochy kurs 150.0 w STS

Zakładając konto w STS z kodem promocyjnym o treści BET300 można typować mecze Euro 2024, w tym Chorwacja – Włochy po kursie 150.0 na wygraną Włochów.

Jak zagrać Chorwacja – Włochy w ramach akcji specjalnej?

 1. Załóż konto w STS z kodem BET300 (wymóg konieczny) klikając w przycisk poniżej i wyraź zgody marketingowe
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty na min. 50 PLN
 3. Zagraj pierwszy kupon po rejestracji – SOLO lub AKO – za min. 2 PLN obejmujący wytypowanie wygranej Włochów z Chorwacją
 4. Jeśli trafisz cały kupon, to otrzymasz ekstra bonus 300 PLN
 5. Obrót bonusem: 2x, kurs 1.91 na wygranych kuponach
 6. Akcja NIE ŁĄCZY SIĘ z zakładem bez ryzyka

Chorwacja – Włochy: typy bukmacherskie

Mecz Chorwacja – Włochy na Euro 2024 typować możemy na ponad kilkadziesiąt różnych zdarzeń. Wybraliśmy trzy typy na spotkanie i opisujemy je poniżej.

 • Włosi nie przegrają – kurs 1.38 (STS)

Chorwacja jest jednym z większych rozczarować na Euro 2024. Patrząc na problemy ze skutecznością, a także spory luki w defensywie można przypuszczać, że tego meczu Chorwacja nie wygra. Dlatego stawiamy na to… że Włosi nie przegrają.

 • Zakład bez remisu: Włochy – kurs 1.65 (Superbet)

Włosi są faworytami tego meczu i powinni go wygrać, ale nie jest wykluczony także podział punktów na zakończenie fazy grupowej. Typując wygraną Włochów w ramach zakładu bez remisu możemy uzyskać wygraną, gdy Italia wygra lub zwrot jeśli mecz zakończy się remisem.

 • Obie drużyny strzelą gola – kurs 1.80 (Fortuna)

W ostatnich trzech meczach bezpośrednich obie drużyny strzelały gole. Możliwe, że podobnie będzie w trzeciej kolejce fazy grupowej na Euro 2024. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie to 1.80.

Chorwacja – Włochy zakłady bukmacherskie: co można typować?

Zakłady bukmacherskie na Chorwacja – Włochy znajdziemy w ofercie bukmacherów. W ofercie przedmeczowej dostępnych jest kilkadziesiąt różnych rynków na typowanie tego spotkania, a najważniejszy z nich to:

 • Zwycięzca meczu
 • Zakłady podwójnej szansy
 • Liczba goli w meczu
 • Liczba goli drużyny 1 lub 2
 • Przedział bramek
 • Zdarzenia łączone
 • Zakłady poniżej/powyżej
 • Wynik z handicapem
 • Liczba kartek
 • Liczba karnych
 • Zakłady na zawodników

Na mecz Chorwacja – Włochy kursy bukmacherskie będą dostępne również do obstawiania na żywo (live).

Chorwacja – Włochy: historia rywalizacji

Analizując typy na mecz Chorwacja – Włochy, możemy sprawdzić, jak wygląda historia meczów bezpośrednich obu reprezentacji.

Lepszy bilans w starciach Chorwatów z Włochami mają „Ogniści”. W sumie obie reprezentacje mierzyły się do tej pory dziewięć razy. 

 • Chorwacja – Włochy mecze: 3 wygrane Chorwacji, 5 remisów, 1 wygrana Włochów
 • Chorwacja – Włochy gole: 10-10

Ostatni raz obie drużyny grały ze sobą w 2015 roku, a mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Chorwacja – Włochy kto wygra?

Kto wygra mecz Chorwacja – Włochy? Typy bukmacherskie w roli faworyta meczu widzą reprezentację Włoch. Ewentualna wygrana “Azzurrich” na pewno wyrzuci Chorwację z turnieju.

Włosi w eliminacjach do turnieju zajęli drugie miejsce w swojej grupie, ustępując miejsca jedynie Anglikom. Wynik ten można uznać za dobry, a reprezentacja aktualnych mistrzów Europy prezentowała się solidnie. Ta drużyna, choć nie bez problemów, rozpoczęła też Euro 2024 od wygranej.

Chorwacja przed meczem ostatniej kolejki stoją pod ścianą. Wysoka porażka z Hiszpanią i tylko remis z Albanią sprawił, że przeciwko reprezentacji Włoch drużyna Chorwacka musi zagrać o komplet punktów. Jednak z taką formą jak w dwóch pierwszym meczach, o to będzie bardzo trudno.

Chorwacja – Włochy: zapowiedź meczu

Mecz Chorwacja – Włochy odbędzie się 24 czerwca o godzinie 21:00 na Red Bull Arenie w Lipsku. Będzie to trzecia kolejka zmagań w fazie grupowej.

Dostępne na mecz Chorwacja – Włochy zakłady bukmacherskie można obstawiać z użyciem bonusów powitalnych. Najwyższe promocje na start aktywujemy, rejestrując się u wybranych operatorów z kodami promocyjnymi dostępnymi na Bet.pl.

Kursy i typy na Chorwacja – Włochy: FAQ

Chorwacja – Włochy kto wygra mecz? 

Kursy bukmacherskie wskazują w roli faworyta tego meczu reprezentację Włoch.

Jakie są kursy na Chorwacja – Włochy?

Kursy na mecz Chorwacja – Włochy wyglądają następująco: Chorwacja – 3.10, remis – 3.20, Włochy – 2.45.