Chorwacja – Włochy kursy. Typy na Chorwacja – Włochy

Jednym z meczów podczas Euro 2024 będzie pojedynek Chorwacja – Włochy. Typy bukmacherskie i kursy na ten mecz znajdziecie w poniższym artykule. Kto wygra mecz Chorwacja – Włochy? Sprawdzamy przewidywania analityków i ekspertów.

Chorwacja – Włochy kursy bukmacherskie

Jakie są na mecz Chorwacja – Włochy kursy? Faworytami do wygranej w tym spotkaniu, według analityków, są Włosi.

Zwycięstwo aktualnych mistrzów Europy można typować po kursie 2.25. Kurs na wygraną Chorwacji ma wartość 3.20. Remis w meczu Chorwacja – Włochy typować można po przeliczniku 3.40.

Chorwacja wygrakurs 3.20 w STS
remiskurs 3.40 w STS
Włochy wygrakurs 2.25 w STS

Chorwacja – Włochy kursy bukmacherskie na 8.02. Typy mogą ulec zmianie.

Chorwacja i Włochy rywalizować będą w Grupie B podczas Euro 2024. Mecz obu drużyn odbędzie się w ostatniej kolejce fazy grupowej i może decydować o awansie do dalszej fazy zmagań. Faworytami do wygranej w opinii bukmacherów są Włosi, którzy bronią tytułu mistrzów Europy.

Chorwacja – Włochy zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na Chorwacja – Włochy znajdziemy w ofercie bukmacherów.

Jakie są dostępne zakłady na ten mecz W ofercie przedmeczowej znajdziemy kilkadziesiąt różnych rynków na typowanie Chorwacja – Włochy:

 • Zwycięzca meczu
 • Zakłady podwójnej szansy
 • Liczba goli w meczu
 • Liczba goli drużyny 1 lub 2
 • Przedział bramek
 • Zdarzenia łączone
 • 1. połowa lub mecz
 • Zakłady poniżej/powyżej
 • Wynik z handicapem
 • Liczba kartek
 • Liczba karnych
 • Zakłady na zawodników

Na mecz Chorwacja – Włochy kursy bukmacherskie będą dostępne również do obstawiania na żywo (live).

Chorwacja – Włochy typy bukmacherskie

Na mecz Chorwacja – Włochy kursy bukmacherskie znajdziemy m.in. na wymienione wyżej rynki typów. W tej części tekstu przedstawiamy cieszące się popularnością zakłady na to spotkanie.

Póki co bukmacherzy mają dość okrojoną ofertę na ten mecz, która powinna zwiększać się jeszcze przed turniejem Euro 2024. Obecnie znajdziemy na mecz Chorwacja – Włochy typy bukmacherskie na wynik meczu i zakłady podwójnej szansy.

Chorwacja - Włochy kursy bukmacherskie podwójnej szansy

Jak przed meczem Chorwacja – Włochy kursy podwójnej szansy określają szanse obu drużyn? Najbardziej prawdopodobny typ do wygraną dowolnej z drużyn, co wytypujemy po kursie 1.32.

Na wygraną Włochów lub remis kurs to 1.35, a na wygraną Chorwacji lub remis 1.67.

Chorwacja – Włochy: historia rywalizacji

Analizując typy na mecz Chorwacja – Włochy możemy sprawdzić jak wygląda historia meczów bezpośrednich obu reprezentacji.

Lepszy bilans w starciach Chorwatów z Włochami mają Chorwaci. W sumie obie reprezentacje mierzyły się do tej pory osiem razy. 

 • Chorwacja – Włochy mecze: 3 wygrane Chorwacji, 5 remisów
 • Chorwacja – Włochy gole: 10-6

Ostatni raz obie drużyny grały ze sobą w 2015 roku a mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Chorwacja – Włochy kto wygra?

Kto wygra Chorwacja – Włochy? Typy bukmacherskie w roli faworyta meczu widzą reprezentację Włoch. Ewentualna wygrana “Azzurrich” byłaby ich pierwszym triumfem nad Chorwacją w historii.

Włosi w eliminacjach do turnieju zajęli drugie miejsce w swojej grupie, ustępując miejsca jedynie Anglikom. Wynik ten można uznać za dobry, a reprezentacja aktualnych mistrzów Europy prezentowała się solidnie.

Chorwacja, która jest po udanym turnieju mistrzostw świata w Katarze, także awansowała na Euro 2024 z drugiego miejsca w swojej grupie. Lepsi od Chorwatów okazali się Turcy.

Eksperci zwracają uwagę na to, że Chorwacja może być mniej konkurencyjna podczas Euro 2024 z powodu wymiany pokoleniowej w kadrze. Włosi pod tym względem oceniani są nieco wyżej. Stąd wystawione na Chorwacja – Włochy kursy bukmacherskie dają większe szanse na wygraną właśnie Włochom.

Chorwacja – Włochy: zapowiedź meczu

Mecz Chorwacja – Włochy w ramach mistrzostw Europy 2024 odbędzie się 24.06 o godzinie 21:00 na Red Bull Arenie w Lipsku.

Dostępne na mecz Chorwacja – Włochy zakłady bukmacherskie można obstawiać z użyciem bonusów powitalnych. Najwyższe promocje na start aktywujemy rejestrując się u wybranych operatorów z kodami promocyjnymi dostępnymi na Bet.pl.

FAQ

Chorwacja – Włochy kto wygra mecz? 

Kto wygra Chorwacja – Włochy? Kursy bukmacherskie wskazują w roli faworyta tego meczu reprezentację Włoch.

Jakie kursy na Chorwacja – Włochy?

Kursy na mecz Chorwacja – Włochy wyglądają następująco: Chorwacja – 3.20, remis – 3.40, Włochy – 2.25.

Dodaj komentarz