Copa America zakłady bukmacherskie. Co i gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać Copa America 2024? Zakłady bukmacherskie dostępne są u legalnych operatorów, a my opisujemy gdzie i jak typować mecze przy okazji tego turnieju. Sprawdzamy też, jaką ofertę uzyskać mogą nowi graczy u czołowych bukmacherów.

Copa America zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na Copa America są dostępne u czołowych, legalnych operatorów. Wśród nich wyróżniają się swoją ofertą operatorzy STS, Superbet i Fortuna.

Obstawianie Copa America u bukmacheraKod promocyjnySprawdź
STSMEGABONUSObstawianie Copa America w STS
SuperbetBETPLObstawianie Copa America w Superbet
FortunaFORTUNAMAXObstawianie Copa America w Fortunie

Rejestrując się u wspomnianych bukmacherów ze wskazanymi kodami promocyjnymi można uzyskać najwyższe bonusy powitalne, które obowiązują m.in. na obstawianie Copa America.

Copa America 2024 zakłady bukmacherskie – co typować?

Gracze mogą zastanawiać się, jakie zakłady na Copa America znalazły się w ofercie legalnych operatorów. Przyjrzeliśmy się dostępnym rodzajom typów i opisujemy je poniżej.

Copa America zakłady na mecze

Podstawową kategorią zakładów na Copa America jest obstawianie meczy. W sumie na turnieju odbędą się 32 spotkania, a w zmaganiach wzięło udział łącznie 16 drużyn. 

Wszystkie mecz Copa America obstawiać można u legalnych bukmacherów, a na poszczególne pojedynki dostępnych jest blisko 400 kursów u czołowych operatorów.

Copa America 2024 zakłady bukmacherskie na mecze

Copa America zakłady na turniej

Poza typowaniem meczów Copa America 2024, sporym zainteresowaniem graczy cieszą się też zakłady długoterminowe na cały turniej.

Wzorem innych imprez, takich jak choćby Euro 2024, bukmacherzy pozwalają typować całą gamę tego rodzaju zakładów. Wśród nich dostępne takie rynki, jak:

  • Kto wygra Copa America 2024
  • Awans do konkretnej fazy turnieju (np. finał)
  • Król strzelców
  • Najlepszy zawodnik turnieju

Bardzo rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich Copa America w zakresie typów długoterminowych mają czołowi przedstawiciele branży: STS, Superbet czy Fortuna. Poza wspomnianymi wyżej rynkami, można u nich obstawiać także inne zdarzenia.

Copa America zakłady na żywo

Nie można zapomnieć również o obstawianiu Copa America na żywo. Oferta live w przypadku tego turnieju, to przede wszystkim propozycja dla “nocnych marków”. Mecze Copa America odbywają się bowiem w godzinach nocnych polskiego czasu.

Operatorów działających w naszym kraju to jednak nie zraża i na mecze Copa America 2024 zakłady bukmacherskie na żywo mają w swojej ofercie.

Gdzie obstawiać Copa America 2024?

Gdzie znajdziemy zakłady na turniej Copa America 2024? Możliwość obstawiania turnieju w USA przygotowali legalni bukmacherzy. Wśród polecanych przez graczy operatorów wyróżniają się ze swoją ofertą STS, Superbet i Fortuna.

Co Ci operatorzy przygotowali na Copa America? Opisujemy to poniżej.

Obstawianie Copa America w STS

Oferta zakładów na Copa America w STS zawiera przede wszystkim typy na wszystkie mecze turnieju, które można obstawiać w ramach zakładów przedmeczowych i na żywo. Dodatkowo STS ma rozbudowaną sekcję typów długoterminowych, zawierających około kilkudziesięciu rynków.

W STS mecze Copa America obstawiać można w ramach promocji Game Changer, gdzie dwubramkowe prowadzenie typowanego zespołu zapewnia automatyczne rozliczenie zakładu jako wygrany, bez względu na końcowy wynik.

Obstawianie Copa America w Superbet

Typowanie Copa America możliwe jest też w Superbecie. Co przygotował ten bukmacher na mistrzowski turniej z udziałem najlepszych drużyn obu Ameryk? 

W ramach oferty przedmeczowej na każde spotkanie znajdziemy od 150 do nawet 230 rozszerzeń. Typerzy mogą również obstawiać Copa America w ramach zakładów turniejowych i na żywo.

Podobnie jak w STS, tak i w Superbecie gracze mogą liczyć na rozliczenie zakładu jako wygrany przy objęciu dwubramkowej przewagi przez wytypowaną drużynę. Dotyczy to zakładów przedmeczowych w ramach Super Przewagi.

Obstawianie Copa America w Fortunie

Rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych na Copa America 2024 dostępna jest też w Fortunie. Ponadto bukmacher, wzorem swojej rynkowej konkurencji, pozwala też typować te rozgrywki w ramach zakładów długoterminowych i na żywo.

Fortuna ma w swojej ofercie promocje czasowe, które są dostępne też na Copa America. W ramach powitalnego pakietu u tego bukmachera znajdziemy z kolei m.in. zakłady bez ryzyka czy freebet bez depozytu, które także obowiązują na typowanie meczów podczas turnieju w USA.

Jak obstawiać Copa America 2024?

Wiemy już jakie zakłady bukmacherskie na Copa America przygotowali polecani bukmacherzy, teraz czas przygotować się do skutecznego typowania. Poniżej prezentujemy praktycznie porady, które mogą to ułatwić.

Jak obstawiać Copa America 2024?

Analizuj terminarz i wyniki

Przewidywania przed turniejem to jedno, a realia samej imprezy to zupełnie coś innego. Warto przy okazji typowania poszczególnych meczów sprawdzić, jak radzą sobie poszczególne zespoły i jakie wyzwania jeszcze przed nimi.

Faworyci mogą nie zachwycać w pierwszej fazie rywalizacji, aby kumulować siły na najważniejsze gry. Z kolei inne drużyny muszą od początku postawić wszystko na jedną kartę, bo ich terminarz zakłada wyższy poziom trudności w każdym kolejnym meczu. Nie bez znaczenia są też spore odległości.

Szukaj niespodzianek

Copa America to wyjątkowy turniej, a w tym roku dodatkowo odbędzie się on poza Ameryką Południową. W grze bierze udział także sześć drużyn ze strefy CONCACAF, co może zwiastować niespodzianki.

Warto więc zwrócić uwagę np. na reprezentację Kanady, czyli uczestnika ostatniego mundialu, który awansował do półfnału.

Trio faworytów

Patrząc na historię Copa America widzimy jednak, że o końcowy sukces walczy ściśle określone grono drużyn. Dlatego stawiając na ostateczne rozstrzygnięcia, warto mieć to w pamięci.

Do tej pory najwięcej razy zmagania wygrywały Argentyna i Urugwaj (po 15 raz) oraz Brazylia (9 razy). Paragwaj, Chile i Peru mogą pochwalić się 2 triumfami a po jednym razie Copa America wygrywały Kolumbia i Boliwia.

Korzystaj z promocji

Turniej Copa America to ciekawe, ale często nieprzewidywalne zmagania. Jak zatem ułatwić sobie skuteczne granie poprzez ograniczenie ryzyka lub uzyskanie dodatkowych środków na grę? W tym aspekcie z pomocą przychodzą bonusy i promocje u bukmacherów.

Przykładowo: w Fortunie trzy pierwsze kupony możemy zagrać bez ryzyka, STS daje na start jeden bezpieczny kupon przy rejestracji z naszym kodem a Superbet oferuje cały tydzień gry bez ryzyka. 

Copa America 2024 – informacje o turnieju

Turniej Copa America 2024 obstawiać można u legalnych bukmacherów, a sama impreza potrwa od 21 czerwca do 14 lipca. W tym roku mistrzostwa odbywają się w USA z udziałem 16 drużyn. Poza 10 zespołami ze strefy CONMEBOL udział w turnieju zagwarantowało sobie sześć reprezentacji ze strefy CONCACAF.

Zakłady bukmacherskie na Copa America można obstawiać u bukmacherów, a wśród legalnych i polecanych operatorów są STS, Superbet czy Fortuna.

FAQ

Gdzie obstawiać Copa America?

Polecanymi bukmacherami z ofertą zakładów na Copa America są m.in. STS, Superbet i Fortuna. To najlepiej oceniani przez czytelników Bet.pl legalni bukmacherzy w Polsce.

Kiedy i gdzie Copa America 2024?

Turniej Copa America 2024 odbędzie się od 21 czerwca do 14 lipca. Tegoroczne zmagania odbywają się w Stanach Zjednoczonych.