Dania – Anglia kursy bukmacherskie. Typy na Dania – Anglia

Na mecz Dania – Anglia kursy znajdziemy w ofercie legalnych bukmacherów. Jakie są przewidywania analityków przed tym pojedynkiem na Euro 2024? Prezentujemy dostępne typy i zapowiedź meczu mistrzostw Europy pomiędzy Danią a Anglią.

Dania – Anglia kursy bukmacherskie

Kto wygra Dania – Anglia? Kursy bukmacherskie dają większe szanse Anglikom. Na zwycięstwo “Synów Albionu” kurs to 1.80, na triumf Duńczyków wynosi on 4.75. Z kolei kurs na remis 3.50.

Dania wygrakurs 1.80 w STS
remiskurs 3.50 w STS
Anglia wygrakurs 4.75 w STS

Dania – Anglia kursy bukmacherskie na 6.02. Oferta może ulec zmianie.

Faworytami meczu grupowego podczas Euro 2024 będą Anglicy. Spotkanie będzie rozegrane w ramach 2. kolejki rywalizacji w Grupie C. Anglików eksperci typują jako jednych z głównych kandydatów do triumfu w całym turnieju, zatem wystawione na mecz Dania – Anglia kursy nie powinny dziwić. 

Dania – Anglia obstawianie u bukmacherów

Przy okazji meczu Dania – Anglia kursy bukmacherskie są dostępne na kilkadziesiąt różnych rynków. 

Co można znaleźć w ofercie legalnych bukmacherów na to spotkanie? Gracze mogą obstawiać m.in.:

 • Zakłady na zwycięzcę meczu 
 • Zakłady na awans
 • Zakłady podwójnej szansy
 • 1. połowa lub mecz
 • Zakłady poniżej/powyżej
 • Handicap
 • Liczba rzutów rożnych
 • Liczba żółtych kartek
 • Statystyki zawodników
 • Liczba goli w meczu
 • Liczba goli drużyny 1 lub 2
 • Przedział goli
 • Zakłady łączone

Na mecz Dania – Anglia typy bukmacherskie będą dostępne również do obstawiania na żywo (live).

Dania – Anglia typy bukmacherskie

Wyżej prezentujemy jakie rynki zakładów bukmacherskich na mecze Euro 2024 są dostępne u legalnych bukmacherów, a w tym akapicie prezentujemy przykładowe typy na Dania – Anglia.

Ten mecz zostanie rozegrany 20 czerwca i będzie drugim spotkaniem grupowym obu drużyn, dlatego póki co bukmacherzy dość oszczędnie wystawiają kursy na poszczególne zdarzenia.

Wśród dostępnych w STS typów na mecz Dania – Anglia poza rynkiem na zwycięzcę meczu, możemy znaleźć też zakłady podwójnej szansy.

Dania - Anglia kursy bukmacherskie

Jak prezentują się kursy podwójnej szansy? Na to, że w meczu Dania – Anglia wygra Anglia lub padnie remis kurs wynosi 1.18, na wygraną dowolnej z drużyn to 1.30. Najwyższy wśród kursów podwójnej szansy jest przelicznik wystawiony na wygraną Danii lub remis. Wynosi on dokładnie 2.00. 

Prezentowane kursy na Dania – Anglia pochodzą z dnia 5.02. Mogą one ulec zmianie, a liczba dostępnych rynków typów powinna się zwiększać przed turniejem Euro 2024.

Dania – Anglia: historia rywalizacji

Przed meczem Dania – Anglia typy warto poprzeć analizą tego spotkania. W tym celu możemy rzucić okiem na historię rywalizacji obu drużyn.

Do tej pory Dania i Anglia grały ze sobą 22 razy. W półfinale poprzedniego Euro górą byli Anglicy, którzy pokonali Danię po dogrywce. W całej historii bezpośredniej rywalizacji również lepszym bilansem może pochwalić się reprezentacja Anglii.

 • Dania – Anglia mecze: 12 wygranych Anglii, 4 wygrane Danii, 6 remisy.
 • Dania – Anglia bilans goli: 37-21

Statystyki nie uwzględniają dogrywek i rzutów karnych.

Dania – Anglia kto wygra?

Kto wygra mecz Dania – Anglia? Wiemy już, że według bukmacherskich analityków faworytami do zwycięstwa w tym spotkaniu będą Anglicy. 

Anglia ostatni mecz międzypaństwowy przegrała na mistrzostwach świata w Katarze. Od tego czasu drużyna “The Three Lions” wygrała 8 meczów i zaliczyła 2 remisy. Anglicy w eliminacjach do Euro 2024 wyglądali bardzo pewnie, choć rywalizowali w trudnej grupie m.in. z Włochami i Ukrainą. Patrząc na postawę Anglików, są oni obecnie jednym z faworytów do wygrania mistrzostw Europy.

Duńczycy wciąż wspominają udane, poprzednie Euro w swoim wykonaniu. Jednak powtórzenie tego rezultatu w Niemczech byłoby sporą niespodzianką. 

Jeśli zatem wystawione na mecz Dania – Anglia typy bukmacherskie znajdą potwierdzenie na murawie, to powinniśmy być świadkami wygranej “Synów Albionu”. Inne rozstrzygnięcia trzeba będzie uznać za niespodziankę.

Dania – Anglia: zapowiedź meczu

Kiedy odbędzie się mecz Dania – Anglia? Spotkanie to zaplanowano na 20 czerwca o godzinie 18:00. Areną zmagań będzie stadion we Frankfurcie.

Na mecz Dania – Anglia kursy bukmacherskie wystawili legalni operatorzy. Rejestrując się z z kodami od Bet.pl można uzyskać wyższe bonusy powitalne na start.

FAQ

Dania – Anglia kto wygra mecz? 

Zdaniem bukmacherskich analityków faworytami do wygranej w meczu Dania – Anglia będą Anglicy.

Jakie kursy na Dania – Anglia?

Kurs na wygraną reprezentacji Anglii wynosi 1.80. Wygraną Danii można typować po kursie 4.75. Na remis wystawiono kurs 3.50.

Dodaj komentarz