Hiszpania – Chorwacja kursy. Typy na Hiszpania – Chorwacja

Typowanie meczu Hiszpania – Chorwacja jest możliwe u legalnych bukmacherów. Jak prezentują się wystawione przez operatorów kursy? Kto wygra Hiszpania – Chorwacja podczas Euro 2024? Przedstawiamy ofertę zakładów na to spotkanie.

Hiszpania – Chorwacja kursy bukmacherskie

W meczu Hiszpania – Chorwacja typy bukmacherskie wskazują w roli faworyta Hiszpanów, na których kurs wynosi 1.85. Z kolei kurs na zwycięstwo Chorwatów to 5.00, a na remis wynosi on 3.70.

Hiszpania wygrakurs 1.85 w Superbecie
remiskurs 3.65 w Fortunie
Chorwacja wygrakurs 5.00 w STS

Hiszpania – Chorwacja kursy bukmacherskie na 5.02. Oferta może ulec zmianie.

Przy okazji spotkania Hiszpania – Chorwacja zakłady bukmacherskie na zwycięzcę meczu są dostępne i na ich podstawie widzimy, kto jest faworytem spotkania. W opinii bukmacherów są nimi Hiszpanie. Wystawione na mecz Hiszpania – Chorwacja kursy jako drugi, najbardziej prawdopodobny rezultat, postrzegają remis. 

Hiszpania – Chorwacja obstawianie u bukmacherów

Przy okazji meczu Hiszpania – Chorwacja kursy bukmacherskie są dostępne na kilkadziesiąt różnych rynków. 

Co można znaleźć w ofercie legalnych bukmacherów na to spotkanie? Gracze mogą obstawiać m.in.:

 • Zakłady na zwycięzcę meczu 
 • Zakłady na awans
 • Zakłady podwójnej szansy
 • 1. połowa lub mecz
 • Zakłady poniżej/powyżej
 • Handicap
 • Liczba rzutów rożnych
 • Liczba żółtych kartek
 • Statystyki zawodników
 • Liczba goli w meczu
 • Liczba goli drużyny 1 lub 2
 • Przedział goli
 • Zakłady łączone

Na mecz Hiszpania – Chorwacja typy bukmacherskie będą dostępne również do obstawiania na żywo (live).

Hiszpania – Chorwacja typy bukmacherskie

Najczęściej na pytanie: kto wygra Hiszpania – Chorwacja, odpowiedzią typerów jest: reprezentacja Hiszpanii. To jednak tylko jeden z wielu dostępnych zakładów na ten mecz.

Wśród chętnie wybieranych przez typerów zakładów na mecze piłki nożnej są m.in. typy dotyczące goli. W przypadku starcia Hiszpania – Chorwacja kursy na tego rodzaju rynki także znajdziemy. Przykładowe prezentujemy poniżej.

Hiszpania - Chorwacja kursy bukmacherskie na gole

Linią wybieraną najczęściej są typy poniżej/powyżej 2.5 gola. Jak widać, w przypadku meczu Hiszpania – Chorwacja kursy bukmacherskie na każde z tych rozstrzygnięć to 1.90. 

Wśród dostępnych na mecz Hiszpania – Chorwacja zakładów znajdziemy też typy podwójnej szansy. W tym przypadku możemy zagrać zdarzenie, którego dwa z trzech możliwych rozstrzygnięć meczu zapewnią trafny typ.

Hiszpania - Chorwacja typy bukmacherskie podwójnej szansy

Przedstawione wyżej kursy na mecz Hiszpania – Chorwacja pochodzą z oferty legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych operatorów wiąże się z ryzykiem.

Hiszpania – Chorwacja: historia rywalizacji

Przy analizie typów na mecz Hiszpania – Chorwacja warto spojrzeć w historię rywalizacji obu drużyn na arenie międzynarodowej. 

Do tej pory Hiszpanie i Chorwacji grali ze sobą 9 razy. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w poprzednim roku, gdy zagrały w finale Ligi Narodów UEFA. Hiszpanie to spotkanie wygrali po rzutach karnych, ale w regulaminowym czasie gry był remis.

 • Hiszpania – Chorwacja mecze: 4 wygrane Hiszpanii, 2 wygrane Chorwacji, 3 remisy.
 • Hiszpania – Chorwacja bilans goli: 18-10

Statystyki nie uwzględniają dogrywek i rzutów karnych.

Hiszpania – Chorwacja kto wygra?

Kto wygra Hiszpania – Chorwacja podczas Euro 2024? Faworytem bukmacherów do wygranej w tym spotkaniu jest reprezentacja Hiszpanii. 

Hiszpanów w opinii analityków możemy uznać za jedną z drużyn, która powinna walczyć o triumf w mistrzostwach Europy w Niemczech. Chorwatom na końcowy sukces bukmacherzy dają dużo mniejsze szanse.

Chociaż na ostatnich mistrzostwach świata lepszy wynik osiągnęła Chorwacja, to wielu ekspertów zwraca uwagę na wymianę pokoleniową w tej drużynie, która może odbić się na postawie Chorwatów. To z kolei ma być atutem Hiszpanów w meczu bezpośrednim.

Obie ekipy zmierzyły się ze sobą także na poprzednich mistrzostwach Europy. W regulaminowym czasie gry padł remis ale z racji tego, że mecz odbył się w fazie pucharowej, to ostatecznie trzeba było wyłonić zwycięzcę. Hiszpanie okazali się lepsi w rzutach karnych.

Tym razem mecz Hiszpania – Chorwacja odbędzie się w fazie grupowej, zatem możliwe są trzy rozstrzygnięcia: wygrana jednej bądź drugiej drużyny lub remis. Nie będziemy oglądać ewentualnej dogrywki czy też rzutów karnych.

Hiszpania – Chorwacja: zapowiedź meczu

Wystawione na mecz Hiszpania – Chorwacja kursy bukmacherskie wskazują w roli faworyta reprezentację Hiszpanii.

Mecz odbędzie się w ramach 1. kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy w Niemczech. Spotkanie zaplanowano na 15 czerwca. Jego początek wyznaczono na godzinę 18:00. Areną zmagań będzie Stadion Olimpijski w Berlinie.

FAQ

Hiszpania – Chorwacja kto wygra mecz? 

Zdaniem bukmacherów faworytem do wygranej w meczu Hiszpania – Chorwacja są Hiszpanie. 

Jakie kursy na Hiszpania – Chorwacja

Kurs na wygraną Hiszpanii to 1.85, a na Chorwację wynosi on 5.00. Z kolei remis możemy typować po przeliczniku 3.65.

Dodaj komentarz