Holandia – Austria kursy. Typy na Holandia – Austria (25.06)

Ten mecz może mieć kluczowe znaczenie dla ostatecznych rozstrzygnięć w “polskiej” grupie podczas Euro 2024. Holendrzy to tradycyjnie jedni z kandydatów do medali, z kolei Austriacy mają za sobą znakomite kwalifikacje. Kto będzie górą? Oto nasze Holandia – Austria typy bukmacherskie. 

Holandia – Austria kursy bukmacherskie

W trakcie naszej przedmeczowej analizy kursy bukmacherskie Holandia – Austria dostępne były w ofercie tylko jednej firmy z polską licencją, a mianowicie legalnego bukmachera STS. Analitycy tego operatora faworyzują Holendrów, obok których widnieje kurs 2.00, typując remis można pomnożyć swój depozyt w STS po kursie 3.50, z kolei wygrana Austriaków warta jest 3.75. 

BukmacherHolandiaRemisAustria
STS2.003.503.75

Kursy bukmacherskie Holandia – Austria z dnia 22.02.2024

Holandia Austria kursy na zwycięzcę

Co w rzeczywistości oznaczają Holandia – Austria kursy bukmacherskie? Dokładnie tyle, że prawdopodobieństwo triumfu Holendrów wynosi 50%, remis realny jest na 28%, a wygrana Austriaków na 26%. 

Holandia – Austria typy bez ryzyka w STS

Jeśli macie swoje przypuszczenia co do wyniku spotkania Holandia – Austria bukmacher STS jako pierwsza legalna forma w Polsce wystawił swoje kursy na to zdarzenie. Nowi klienci tego operatora obstawią także to spotkanie bez ryzyka utraty środków (podobnie zresztą jak dowolny inny mecz Euro 2024 oraz każde zdarzenie z oferty STS). 

Taką możliwość daje powitalny cashback bonus, natomiast pamiętajcie, że nie odnajdziecie go w standardowej ofercie powitalnej, lecz jest on dostępny wyłącznie po rejestracji konta z kodem MEGABONUS. W przypadku niepowodzenia odzyskać można stawkę aż do 100 PLN, lecz aby tak się stało, należy zagrać pierwszy kupon za 113.64 PLN lub więcej (reszta to 12% podatek od obrotu). 

 1. Kliknij w poniższy przycisk
 2. Podaj niezbędne dane osobowe, a także użyj kod MEGABONUS w polu KOD PROMOCYJNY. 
 3. Wpłać 50 PLN lub więcej i obstaw pierwszy kupon (np. typy na Holandia – Austria).
 4. Trafiłeś? Wygrana jest Twoja i możesz ją przelać do banku lub grać dalej. 
 5. Tym razem zabrakło Ci szczęścia? Bukmacher zwróci Ci stawkę aż do 100 PLN, a fakt, że jest to bonus bez obrotu sprawia, że zwrot trafia od razu na główne saldo depozytowe. 

Holandia – Austria: typy bukmacherskie

Z racji dość okrojonej na ten moment oferty kursowej na mecz Holandia – Austria obstawiamy póki co tylko jedną selekcję w STS. Natomiast w momencie, gdy np. Superbet oraz Fortuna wystawią swoje kursy, to poszukamy kolejnych wartościowych typów. 

 • Holandia wygra – kurs 2.00 (STS)

Holendrzy mają znakomity bilans ostatnich spotkań przeciwko reprezentacji Austrii i w naszej opinii zgarną tutaj komplet punktów. Pamiętajmy, że Holandia będzie miała ze sobą starcia z Francuzami oraz Polakami (opcjonalnie) i niewykluczone, że będzie potrzebowała 3 punktów do wyjścia z grupy. Austriacy nieźle zaprezentowali się w eliminacjach, jednak na poprzednich turniejach zazwyczaj zawodzili i nie odgrywali znaczącej roli. 

Obstawianie Holandia – Austria: gdzie typować zakłady bukmacherskie na Euro 2024?

Analitycy bukmachera STS tradycyjnie już stanęli na wysokości zadania i jako pierwsi zaprezentowali swoje kursy i Holandia – Austria typy. W dniu meczu obstawianie tego spotkania będzie na 100% możliwe na stronie każdego operatora z polską licencją, a w topowych firmach można robić to bez obaw o wpłacony depozyt. 

Holandia – Austria obstawianie bez ryzyka w Superbet

Tydzień bez ryzyka to flagowa promocja powitalna dla nowych graczy w Superbet. Wystarczy założyć konto z kodem bonusowym MEGABONUS, a następnie typować dowolne zakłady z oferty sportowej. Jeśli po 7 dniach saldo gracza będzie na minusie, wówczas bukmacher zwróci mu przegrane środki aż do 3500 PLN. 

Holandia – Austria obstawianie w STS

Obstawianie Holandia – Austria bez ryzyka z kodem promocyjnym MEGABONUS to tylko jeden z elementów powitalnego pakietu STS. Nowi klienci tej firmy otrzymają także premię po każdym z trzech pierwszych depozytów po rejestracji konta, a także bonus za zadania, dzięki czemu łączna pula darmowych środków na start wyniesie aż 1660 PLN. 

Holandia – Austria obstawianie bez depozytu w Fortunie

Mnóstwo niespodzianek czeka na nowych graczy po rejestracji konta w Fortunie. Wystarczy wpisać kod bonusowy FORTUNAMAX, a do Waszej dyspozycji będą trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 PLN, a także Holandia – Austria obstawianie bez konieczności wpłaty (freebet bonus 20 PLN). 

Holandia – Austria zakłady bukmacherskie: co można typować?

W dniu meczu Holandia – Austria kursy bukmacherskie powinny obejmować znacznie więcej rynków, aniżeli tradycyjne zakłady 1X2. Na podstawie doświadczeń w poprzednich turniejów spodziewamy się, że lista dostępnych rynków kursowych wyniesie około 800 opcji, a może nawet więcej, dlatego każdy typer bez trudu odnajdzie wartościowe typy na swój kupon. 

 • Kto wygra (1X2)
 • Wynik do przerwy
 • Podwójna szansa (1X/X2)
 • Strzelec gola
 • Dokładny wynik
 • Handicapy
 • Wynik do przerwy/Wynik na koniec meczu
 • Zakład bez remisu
 • Liczba kartek (Powyżej/Poniżej)
 • Obie drużyny strzelą
 • Liczba goli (Powyżej/Poniżej)
 • Rzuty rożne (Powyżej/Poniżej)
 • Pierwszy gol w meczu
 • Połowa z większą liczbą goli
 • Liczba bramek obu drużyn
 • Liczba celnych strzałów Holandii/Austrii

Obstawianie Holandia – Austria: historia rywalizacji

Pierwsze starcie Holendrów z Austriakami miało miejsce podczas Igrzysk Olimpijskich w 1912 roku. Od tamtej pory obie drużyny mierzyły się ze sobą 20-krotnie – 10 razy wygrała Holandia, 4 spotkania zakończyły się remisem, a w 6 meczach górą była Austria. Bilans bramkowy wynosi 38:24 na korzyść Holendrów. 

 • Holandia – Austria 2:0
 • Austria – Holandia 0:2
 • Holandia – Austria 3:1
 • Austria – Holandia 3:4
 • Holandia – Austria 3:1

Holandia – Austria na Euro 2024: informacje o meczu

To spotkanie odbędzie się w ramach 3. serii gier w grupie D Euro 2024. Mecz Holandia – Austria zaplanowany jest na 25 czerwiec 2024 roku i zostanie rozegrany na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, a rozpocznie się o godzinie 18:00. Przypominamy, że grupowymi rywalami Holendrów i Austriaków będą Francuzi, a także Polacy, o ile uda im się przebrnąć przez marcowe baraże. 

Dość długi czas dzielący nas od tego spotkania sprawia, że póki co Holandia – Austria zakłady bukmacherskie dostępne są w ofercie tylko jednej firmy, a mianowicie serwisu STS. Przy okazji warto pamiętać, że nowi klienci STS rejestrujący się z kodem MEGABONUS otrzymają powitalny zakład bez ryzyka aż do 100 PLN. 

Kursy i typy na mecz Holandia – Austria: FAQ

Kto wygra mecz Holandia – Austria?

Analitycy bukmachera STS są zdania, że komplet punktów padnie łupem Holendrów, natomiast klasa rywala sprawia, że nie jest to żaden “pewniak”, a kursy Holandia – Austria są całkiem atrakcyjne. 

Jakie są Holandia – Austria typy bukmacherskie?

W trakcie przedmeczowej analizy naszą uwagę przykuła jedna wartościowa selekcja. Nie wykluczamy jednak, że tuż przed startem Euro 2024 zaproponujemy jeszcze kolejne warianty typów na to spotkanie.