La Liga zakłady bukmacherskie – jak obstawiać mecze La Ligi?

Zastanawiasz się gdzie obstawiać La Ligę? Zakłady bukmacherskie na mecze ligi hiszpańskiej mają w swojej ofercie legalni operatorzy. Dostępne rynki typów a także specyfikę zakładów na La Ligę opisujemy w tym tekście.

La Liga zakłady bukmacherskie

Obstawianie La Ligi możliwe jest u czołowych, legalnych bukmacherów. Najczęsciej wybieranych przez graczy bukmacherów na Ligę przedstawiamy w poniższej tabeli.

BukmacherBonus na La LigęSprawdź ofertę
STS760 PLNLa Liga w STS
Superbet3755 PLNLa Liga w Superbet
Fortuna335 PLNLa Liga w Fortunie
Betclic50 PLNLa Liga w Betclic

Na mecze La Ligi zakłady bukmacherskie możemy znaleźć nawet kilkaset różnych kursów, ponadto bukmacherzy przygotowali ofertę długoterminową i inne zakłady. Wszystkie szczegóły opisujemy w kolejnych akapitach.

Dowiesz się z nich jak obstawiać La Ligę i gdzie obstawiać La Ligę.

La Liga zakłady przedmeczowe – co typować?

Na rozgrywki La Liga zakłady bukmacherskie z ofercie przedmeczowej to nawet kilkaset typów na pojedyncze spotkanie. 

Dostępność zakładów może być uzależniona od wyboru konkretnego bukmachera, a liczba dostępnych kursów waha się od 200 do nawet 500 typów. Nie bez znaczenia jest też wybór konkretnego meczu. Obstawianie La Ligi na najbardziej prestiżowe spotkania, jak choćby El Clasico, może dostarczać wiele dodatkowych rynków.

La Liga zakłady bukmacherskie na mecze

Jakie są główne zakłady bukmacherskie na La Ligę? Dotyczą one takich rynków zdarzeń, jak m.in.:

 • Wynik meczu
 • Podwójna szansa
 • Zakład bez remisu
 • Obie strzelą gola
 • Zespół 1 lub 2 strzeli gola
 • Gole – powyżej/poniżej, przedziały, kto więcej
 • Rzuty rożne – powyżej/poniżej, przedziały, kto więcej
 • Żółte kartki – powyżej/poniżej, przedziały kto więcej
 • Handicap
 • Statystyki zawodników

Biorąc pod uwagę, że w każdej kolejce La Ligi obstawianie dotyczy aż 10 meczów, gracze mają ogromne pole do wyboru typów. Duża popularność ligi hiszpańskiej w Polsce sprawia, że bukmacherzy chętnie oferują na poszczególne spotkania różnorodne typy, aby każdy gracz mógł znaleźć coś dla siebie.

La Liga zakłady bukmacherskie na żywo – co typować?

Czym charakteryzuje się typowanie rozgrywek ligi hiszpańskiej na żywo? Na mecze La Liga zakłady bukmacherskie live to przede wszystkim rynki, które dostępne są także w ofercie przedmeczowej. 

Zmienną jest dynamika zmieniającym się kursów na podstawie wydarzeń na boisku. Rzecz jasna część typów w trakcie spotkania może być niedostępna (np. typ powyżej 1.5 gola, gdy w meczu mamy już dwie bramki), ale co do zasady oferta live u wiodących operatorów jest niemal równie szeroka, jak w przypadku typów przedmeczowych.

La Liga zakłady długoterminowe (sezonowe) – co typować?

Kolejną z opcji na obstawianie La Ligi są zakłady długoterminowe, znane też jako sezonowe. Jak sama nazwa wskazuje chodzi tu o przewidywanie rozstrzygnięć wykraczający daleko poza pojedyncze spotkania.

Dostępne na La Ligę zakłady bukmacherskie długoterminowe tworzą m.in. takie zdarzenia jak:

 • Zwycięzca
 • Miejsca 1-4
 • Spadek
 • Król strzelców

Zakłady długoterminowe na La Ligę, a także te krążące wokół tych rozgrywek, mogą także pojawiać w ofercie bukmacherów. Tego rodzaju typy dotyczą choćby potencjalnych transferów, zmian trenerskich itp.

Gdzie obstawiać La Ligę?

W tym akapicie prezentujemy ofertę, jaką przygotowali czołowi bukmacherzy na obstawianie La Ligi. Zakłady bukmacherskie gracze wybierają przede wszystkim u kilku legalnych operatorów. Gdzie obstawiać La Ligę? Wśród polecanych bukmacherów są STS, Superbet, Fortuna czy Betclic.

Zakłady na La Ligę w STS

Polecanym bukmacherem z ofertą zakładów bukmacherskich na La Ligę jest STS. Jak wyglądają zakłady u tego operatora na ligę hiszpańską? W przypadku większości meczów La Ligi zakłady bukmacherskie stanowią od 200 do 300 pozycji w ofercie przedmeczowej.

La Liga zakłady bukmacherskie w STS

Bukmacher pozwala również typować La Ligę na żywo i w ramach zakładów długoterminowych. W STS na La Ligę typy w tej ostatniej kategorii możemy znaleźć m.in. na mistrzostwo lub mistrzostwo bez Realu i Barcelony. Oferta zawiera także zakłady specjalne, np. dotyczące transferów. 

Jeśli zarejestrujemy konto w STS, to będziemy mogli również oglądać transmisje z meczów La Ligi. Operator przygotował live streaming z wybranych spotkań w ramach tych rozgrywek.

Zakłady na La Ligę w Superbet

Oferta zakładów bukmacherskich na La Ligę w Superbecie opiewa na od 300 do nawet 500 typów na każde spotkanie. Bukmacher poza zakładami przedmeczowymi pozwala też obstawiać La Ligę w zakładach długoterminowych i na żywo.

La Liga zakłady bukmacherskie w Superbecie

Wśród dostępnych promocji na La Ligę zakłady w Superbet obstawiać można z “Super Przewagą”. Oznacza to, że jeśli wytypowana przez nas drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie, to automaczynie typ będzie rozliczony jako wygrany, bez względu na końcowe rozstrzygnięcie.

Ponadto Superbet udostępnia transmisje meczowe z wybranych meczów La Ligi. Zakłady bukmacherskie dostępne są na wszystkie mecze, natomiast spotkania z transmisjami oznaczone są specjalną ikoną. Co ważne, w Superbecie mecze oglądać można za darmo jeśli tylko mamy założone konto u bukmachera.

Zakłady na La Ligę w Fortunie

Obstawianie La Ligi w Fortunie możemy podzielić na takie same kategorie, jakie oferuje Superbet. Gracze znajdą zatem typy przedmeczowe, zakłady na żywo i ofertę długoterminową.

Czy La Liga zakłady przedmeczowe w Fortunie ma równie rozbudowane jak u swojego konkurenta opisanego wyżej? Ten operator na obstawianie La Ligi oferuje zazwyczaj około 100-200 typów, zatem nieco mniej. Jednak wszystkie najważniejsze rynki są w Fortunie dostępne.

La Liga zakłady bukmacherskie w Fortunie

Ponadto atutem oferty Fortuny na obstawianie La Ligi jest dostępny BetBuilder czy transmisje na wybrane mecze La Ligi, dla graczy który w ciągu minionych 7 dni zagrali zakład za min. 2 PLN.

Zakłady na La Ligę w Betclic

Na liście polecanych bukmacherów z ofertą na obstawianie La Ligi jest też Betclic. Liczba rynków przedmeczowych wynosi około 200 na każdy ligowy mecz. W Betclicu możemy korzystać m.in. z bet buildera na mecze La Ligi.

W Betclicu nie znajdziemy niestety rozbudowanej oferty na statystyki zawodników, co można uznać za mankament. 

Ten operator jest natomiast kolejnym na naszej liście, które udostępnia transmisje z meczów ligi hiszpańskiej.

Jak obstawiać La Ligę u bukmacherów?

Dla graczy, których interesuje obstawianie La Ligi przygotowaliśmy kilka praktycznych porad. Jak obstawiać te rozgrywki i na co zwrócić uwagę? 

Poznaj faworytów

W przypadku rozgrywek La Ligi możemy śmiało mówić o duopolu. Zdecydowanie najwięcej sukcesów w historii rozgrywek odnosiły Real Madryt i Barcelona, które w sumie wywalczyły ponad 60 tytułów mistrzowskich. 

Jeśli więc chcemy wybrać na La Ligę zakłady długoterminowe, to obstawianie tytułu zespołu spoza tej dwójki zawsze będzie ryzykowne. Z drugiej strony, grając przeciwko Realowi czy Barcelonie w pojedynczych meczach możemy trafić naprawdę wysokie kursy, a każda z tych drużyn miewa kryzysy.

Analizuj statystyki i zapowiedzi

Obstawianie La Ligi powinniśmy poprzedzić dobrą analizą przedmeczową. W przypadku tych rozgrywek warto sprawdzić nie tylko aktualną formę obu drużyn, ale także historię meczów bezpośrednich czy nawet wyznaczonego do danego spotkania arbitra oraz porę rozgrywania meczu.

Oczywiste jest, że warto zainteresować się również ewentualnymi osłabieniami w kadrach drużyn, których mecz chcemy wytypować. 

Korzystaj z promocji

Na obstawianie meczów La Ligi bukmacherzy przygotowali liczne promocje. Np. zakłady na Ligę w Superbecie możemy typować z wykorzystaniem “Super Przewagi”, zakłady na La Ligę w STS można typować bez ryzyka na pierwszy kupon itd. Ciekawą ofertę ma również mniej znany operator, którym jest Fuksiarz. Jeśli podczas rejestracji konta użyjemy dostępny bukmachera Fuksiarz kod promocyjny, to otrzymamy freebet na typowanie La Ligi.

Korzystanie z bonusów i promocji pozwala zabezpieczyć stawkę zakładu lub uzyskać wyższe wygrane, co zawsze jest z korzyścią dla gracza.

Wybieraj odpowiednie rynki

Opisując bukmacherów z ofertą zakładów na La Ligę wspomnieliśmy o dużej liczbie dostępnych rynków na mecze w ramach rozgrywek. Warto z tej różnorodności korzystać.

Czasem bowiem typowanie zakładów spoza głównej oferty pozwoli nam uzyskać wyższe kursy lub pewniejsze typy. Jeśli decydujemy się na obstawianie La Ligi na mecz dwóch drużyn, które strzelają sporo bramek, to możemy wybrać zakłady na over bramkowy. Jeśli wiemy, że dane spotkanie sędziował będzie arbiter dający sporo kartek, warto zagłębić się w ofertę na ich liczbę w meczu itd.

Sprawdź także: Euro obstawianie

Czy warto obstawiać La Ligę?

Hiszpańska La Liga jest jedną z najpopularniejszych lig piłkarskich w Europie. Czy warto ja obstawiać? Typerzy, którzy choć trochę interesują się tymi rozgrywkami mogą zdecydować się na obstawianie La Ligi.

Atutem zakładów bukmacherskich na La Ligę jest spora dostępność rynków, łatwy dostęp do informacji o lidze – co pomaga w analizowaniu spotkań – czy promocje bukmacherskie na obstawianie. 

La Liga zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Zakłady bukmacherskie na La Ligę cieszą się zainteresowaniem graczy, a rozbudowana oferta zawierająca nawet kilkaset kursów na każdy mecz jest dostępna. Gdzie obstawiać La Ligę? Wśród graczy najczęściej wybieranymi bukmacherami są STS, Superbet, Fortuna czy Betclic.

Rejestrując się z kodami promocyjnymi dostępnymi na naszej stronie można uzyskać wyższe bonusy powitalne u legalnych bukmacherów.

FAQ

Gdzie obstawiać La Ligę?

Wśród polecanych bukmacherów na La Ligę zakłady bukmacherskie znajdziemy w STS, Superbet, Fortunie czy Betclicu.

Jakie zakłady bukmacherskie na La Ligę?

La Liga zakłady bukmacherskie ma wystawione na nawet kilkadziesiąt rynków meczowych w ofercie pre-match. Ponadto typerzy mogą zdecydować się na obstawianie La Ligi na żywo lub w ramach zakładów długoterminowych.