Metody płatności u bukmacherów. Jak robić wpłaty i wypłaty?

Kwestia płatności jest ważnym czynnikiem, który często decyduje nawet o wyborze danego operatora przez graczy. Jakie są metody płatności u bukmacherów? O tym właśnie dowiesz się z tego tekstu. Opisujemy jak wpłacać i wypłacać środki, a także czym są szybkie wpłaty i wypłaty.

Metody płatności u bukmacherów – wpłaty i wypłaty

Jakie są metody płatności u bukmacherów? Chociaż każdy z operatorów przyjmuje indywidualną strategię, to możemy wyróżnić takie formy, które są dość powszechne na rynku.

Poniżej prezentujemy jakie są najpopularniejsze formy płatności u bukmacherów z podziałem na wpłaty i wypłaty. Przedstawiamy też ich krótką charakterystykę.

Wpłaty u bukmacherów

Metody wpłaty u bukmacherów bywają bardzo różne, dzięki czemu gracze mogą wybrać wygodną dla siebie opcje. Wśród najpopularniejszych, dostępnych form płatności są:

 • Tradycyjny przelew
 • BLIK
 • Karta płatnicza (VISA, MasterCard)
 • Operatorzy płatności (np. Przelewy24, PayU, dotpay, tpay)
 • Apple Pay
 • Portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller)
 • Paysafecard
 • PayPal

Standardem są szybkie wpłaty u bukmacherów, które oferuje praktycznie każdy operator. Większość zleconych wpłat księgowana jest w ciągu kilku chwil, co oznacza, że zlecając depozyt maksymalnie po kilku minutach środki są już dostępne na koncie gracza.

Sami bukmacherzy nie pobierają też prowizji od zleconych wpłat. W tym aspekcie warto jednak zapoznać się z polityką danego operatora. Szybkie wpłaty u bukmacherów możliwe są, jeśli posiadamy konto w najpopularniejszych polskim bankach. Ta lista to kilkanaście pozycji. 

Metody płatności - obsługiwane banki

Jakie są z kolei minimalne i maksymalne wartości wpłaty u bukmacherów? Tu wiele zależy od wybranego operatora płatności, ale depozyty zaczynają się już 1 PLN a maksymalna wpłata może być uzależniona m.in. od ustalonych limitów na grę.

Wypłaty u bukmacherów

Jeszcze ważniejsze z punktu widzenia typerów są szybkie wypłaty u bukmachera. Błyskawiczne przelewy to dziś jeden z atutów, którym chwalą się poszczególni operatorzy. 

Zazwyczaj szybkie wypłaty uzależnione są kilku czynników:

 • Godziny księgowania w naszym banku
 • Czas zlecenia wypłaty
 • Wartość wypłaty

Niektórzy bukmacherzy realizują wypłaty na konto bankowe już w ciągu kilku minut. Ponownie nie pobierając za to prowizji. To, kiedy ostatecznie środki trafią na rachunek bankowy, jest uzależnione od wielu zmiennych. Niektóre wypłaty w godzinach wieczornych i nocnych, weekendy i święta może mogą być księgowane dłużej.

Co istotne, wszyscy bukmacherzy pozwalają wypłacać środki na rachunek bankowy wyłącznie po weryfikacji konta gracza.

Szybkie wypłaty u bukmachera są też wprost związane z tym, jak środki księguje bank w którym gracz posiada rachunek bankowy. Czasem opóźnienie o oczekiwaniu na przelew może leżeć właśnie po tej stronie.

Jeśli zlecamy dużą wypłatę, to bukmacher może potrzebować więcej czasu na jej zatwierdzenie, co jest standardową procedurą u operatorów. 

STS metody płatności

W przypadku największego przedstawiciela branży w Polsce dostępne metody płatności u bukmachera są różnorodne. Gracze rzecz jasna znajdą tu szybkie wpłaty i wypłaty czy kilka opcji systemów płatności do wyboru. 

STS wpłaty

Środki na konto depozytowe w STS wpłacimy poprzez BLIK, PayU, Neopay, Przelewy24, VISA, MasterCard, ApplePay, Braintree, PayPal, Paysafecard, Skrill, Neteller, Dimoco Payments lub w lokalu STS.

Płatności u bukmachera STS

Wszystkie transakcje odbywają się bez prowizji i przetwarzane są natychmiastowo. Dla większości z dostępnych form płatności minimalna wartość depozytu wynosi 1 PLN, choć są od tego odstępstwa. Przykładowo: minimalna wartość wpłaty poprzez PayPal to 20 PLN. 

STS wypłaty

STS jest jednym z tych bukmacherów, który oferuje szybkie wypłaty na rachunek bankowy. Za nie odpowiada system STSPay pozwalający dokonywać wypłat błyskawicznych 24h/7. Platforma obsługuje 17 największych polskich banków i system PayPal, a średni czas oczekiwania na wypłatę to 10 min.

Standardowa wypłata u bukmachera może zająć od 1 do 2 dni roboczych, w zależności od godzin księgowania banku. Minimalna wartość wypłaty to 1 PLN.

Fortuna metody płatności

Płatności u bukmachera Fortuna również zakładają opcje szybkich wpłat i wypłat. Wszystkie szybkie wpłaty u bukmachera mają takie same wartości minimalnej i maksymalnej kwoty, a wypłaty można realizować nawet od 0.01 PLN.

Fortuna wpłaty

W Fortunie wpłaty dokonać możemy dokonywać poprzez karty płatnicze VISA lub MasterCard, a także za pomocą innych systemów. W grę wchodzi przelew bankowy, a także skorzystanie z płatności BLIK, ApplePay, PayU czy tpay. Wpłat można dokonywać również w stacjonarnych punktach Fortuny.

Płatności u bukmachera Fortuna

Minimalna wartość wpłaty w Fortunie to 1 PLN, bez względu na wybraną formę dokonania wpłaty. Maksymalny depozyt wynosi z kolei 100 000 PLN. Transakcje są przetwarzane natychmiast w każdym przypadku.

Fortuna wypłaty

Szybkie wypłaty u bukmachera realizowane są w około 15 minut od zlecenia transakcji. Fortuna zastrzega jednak, że samo księgowanie środków na koncie zależne jest od godzin pracy banku.

Zgodnie z regulaminem maksymalny czas oczekiwania na wypłatę u bukmachera wynosi 7 dni roboczych, ale to niezwykle rzadkie przypadki i zazwyczaj środki na koncie znajdują się maksymalnie w ciągu 1 do 2 dni.

Superbet metody płatności

Dostępność kilku metod płatności u bukmachera Superbet nie zaskakuje, bowiem to jeden z prężniej działających w ostatnich latach operatorów. O szczegółach płatności w Superbecie piszemy poniżej.

Superbet wpłaty

Wśród dostępnych opcji płatności w Superbecie znajdziemy m.in. BLIK, Przelewy24, PayPal, VISA, MasterCard, BLIK, Apple Pay czy tpay. Gracze mogą korzystać także z portfeli elektronicznych. Każdorazowo minimalny depozyt wynosi 1 PLN.

Płatności u bukmachera Superbet

Wpłaty u bukmachera możliwe są także poprzez tradycyjny przelew bankowy. Tu jednak czas oczekiwania na zaksięgowanie może być dłuższy, podczas gdy wpłata online księgowana jest błyskawicznie.

Superbet wypłaty

Szybkie wypłaty u bukmachera Superbet możliwe są w przypadku zlecenia metodą “Szybka wypłata online”, za które odpowiada system Przelewy24. Zlecenia przyjmowane są natychmiastowo.

Istnieje też opcja wypłaty tradycyjnym przelewem, ale w tym przypadku czas oczekiwania jest dłuższy. W obu przypadkach natomiast należy pamiętać, że o tym kiedy wypłacone środki pojawią się na rachunku bankowym decydują również godziny pracy banku. Minimalna wartość wypłaty to 1 PLN.

Betclic metody płatności

Szybkie wpłaty u bukmachera Betclic to także standard. Gracze mogą skorzystać z wielu systemów, które pozwolą skorzystać z wygodnej dla każdego opcji. Minimalna wartość wpłaty i wypłaty to 1 PLN.

Betclic wpłaty

Bukmacher udostępnił kilka form płatności: Przelewy24, karta kredytowa/debetowa (VISA, MasterCard, Revolut), BLIK, Paysafecard, Apple Pay.

Płatności u bukmachera Betclic

Jak już wspomnieliśmy, minimalny depozyt wynosi w Betclicu 1 PLN. Jeśli bierzemy udział w promocji “Zbierz drużynę” ta kwota to co najmniej 20 PLN.

Betclic wypłaty

Jak wyglądają wypłaty u bukmachera Betclic? Operator dokonuje przelewów na rachunek bankowy gracza poprzez system Przelewy24. Na akceptację wypłaty przez Działa Płatności czekamy maksymalnie 48 godzin.

Następnie wypłata jest przekazywana do banku, a środki powinny znaleźć się na rachunku od 1 do 5 dni roboczych, w zależności od godzin pracy konkretnego banku.

ForBET metody płatności

W forBET dostępne są nie tylko szybkie wpłaty, ale także szybkie wypłaty u bukmachera. O dostępnych formach płatności i ich wartościach piszemy poniżej.

ForBET wpłaty

Wpłaty u bukmachera możemy dokonać za pomocą kilku systemów płatności, takich jak: Przelewy24, PayU, tpay czy Paysafecard. Gracze mogą skorzystać zarówno z kart płatniczych/debetowych, jak i systemu BLIK. ForBET obsługuje płatności z około 30 banków.

Minimalna wartość wpłaty u bukmachera forBET wynosi 1 PLN.

ForBET wypłaty

Za szybkie wypłaty u bukmachera forBET odpowiada Quick Pay. W ramach tego systemu codziennie od 8:00 do 23:00 przelewy realizowane są błyskawicznie, a środki na rachunku bankowym mogą pojawić się w ciągu 30 minut.

Płatności u bukmachera forBET

Oczywiście, jak to zwykle w przypadku wypłat bywa, musimy uwzględnić godziny pracy banku w którym posiadamy konto. Warto także sprawdzić czy nasz bank obsługuje płatności Quick Pay. 

Poza szybkimi przelewami dostępne są też wypłaty u bukmachera trybem standardowym, które pozwalają na zaksięgowanie środków od 1 do 2 dni roboczych. W każdym przypadku minimalna wypłata to 1 PLN.

Płatności u bukmachera

W jaki sposób zlecić wpłaty lub wypłaty u bukmachera? Poniżej prezentujemy jak wygląda zlecenie wpłaty i wypłaty u wybranych operatorów. Proces ten przebiega dość podobnie bez względu na to, którego bukmachera wybierzemy. Różnice mogą wystąpić np. w zakresie kwot minimalnych lub maksymalnych, czy też dostępnych form płatności.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Wpłata u bukmachera dostępna jest dla wszystkich graczy, którzy posiadają konto w serwisie. Cały proces możemy sprawnie przeprowadzić w kilku krokach.

 1. Logujemy się do serwisu bukmachera
 2. Następnie otwieramy zakładkę “Moje konto” i klikamy w przycisk “Wpłata”
Wpłata u bukmachera - wybór opcji
 1. Wybieramy wartość depozytu jaki chcemy wpłacić, np. 100 PLN
Wpłata u bukmachera - kwota

4. Wybieramy dostępną formę płatności

Wpłata u bukmachera - metoda

5. Zatwierdzamy płatność zgodnie z wybraną opcją

6. Środki powinny pojawić się na koncie w ciągu kilkudziesięciu sekund

Jak wypłacić pieniądze od bukmachera?

Jak zlecić wypłatę u bukmachera? To również bardzo prosty proces. Musimy jednak pamiętać, że wypłaty środków wymagają, aby nasze konto było w pełni zweryfikowane. To wymóg konieczny.

Trzeba też pamiętać, że wypłata dotyczy wyłącznie środków, które mamy na rachunku depozytowym. Nie możemy zatem zlecić wypłaty bonusów przed dokonaniem obrotu, także przyznany przez bukmachera freebet nie będzie mógł wypłacony przez zagraniem i/lub obrotem.

Pamiętając o tych punktach, wypłatę zlecimy w następujący sposób:

 1. Logujemy się do swojego konta
 2. Wybieramy w zakładce “Moje konto” opcję “Wypłata”
 3. Wpisujemy kwotę do wypłaty, która nie przekracza wartości dostępnej na saldzie depozytowym
 4. Akceptujemy wypłatę
 5. Środki powinny pojawić się na koncie w czasie określonym w regulaminie bukmachera

Czy płatności u bukmachera są bezpieczne?

Gracze mogą zastanawiać się, czy płatności u bukmachera są bezpieczne. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: jeśli korzystamy z usług legalnych operatorów, to wpłaty i wypłaty są w 100% bezpieczne.

Mimo to, czasem zdarzają się sytuacje, które z punktu widzenia gracza mogą budzić wątpliwości. Ich przykłady objaśniamy poniżej.

Czy bukmacher może nie wypłacić pieniędzy?

Z punktu widzenia regulaminu, bukmacher może nie wypłacić pieniędzy, jeśli istnieje podejrzenie oszustwa. Mowa tu o sytuacjach, gdy gracz założył konto nielegalnie (np. nie jest pełnoletni), złamał regulamin, posługiwał się kontem założonym na inną osobę itp.

Jeśli korzystamy z oferty zgodnie z regulaminem i nie łamiemy prawa, to bukmacher powinien wypłacić nam środki na rachunek bankowy.

Wpłata nie pojawiła się na saldzie depozytowym

W takiej sytuacji nie ma co panikować. Czasem wina może leżeć po stronie banku lub pośrednika płatności. Warto zatem sprawdzić najpierw tę ścieżkę, co w większości przypadków pozwala od razu zweryfikować gdzie leży problem.

Wypłata nie pojawiła się na koncie bankowym

Od tego, kiedy otrzymamy przelew zależy wiele czynników. Niektóre wypłaty już u samego bukmachera wymagają dodatkowej weryfikacji. Innym razem możliwe jest, że księgowanie przelewu w banku trwa dłużej np. ze względu na okres świąteczny lub weekend.

Warto sprawdzić jaki jest maksymalny czas oczekiwania na przelew, a jeśli ten nie pojawi się na koncie powinniśmy skontaktować się działem obsługi klienta u bukmachera w celu wyjaśnienia sprawy.

Dlaczego nie mogę wpłacić/wypłacić środków od bukmachera?

Powodów może być kilka. Gracze czasem mylnie uważają, że mogą wypłacić środki z konta bonusowego. To wcale nie jednostkowy przypadek. W przypadku wpłat warto sprawdzić, czy nie przekroczyliśmy limitu depozytów.

Bukmacher z najlepszymi płatnościami

Jaki bukmacher ma najlepsze płatności? W tej kwestii gracze i eksperci stawiają na STS. Operator spełnia wszystkie punkty, które pozwalają wygodnie dokonywać wpłat i wypłat u bukmachera.

Najważniejsze cechy w tym względzie stanowią:

 • Wiele dostępnych systemów płatności do wyboru
 • Szybkie wypłaty u bukmachera bez limitu 
 • Brak prowizji za płatności u bukmachera
 • Obsługa płatności 24h/7
 • Niskie progi wpłaty/wypłaty minimalnej

Metody płatności u bukmacherów – podsumowanie

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów są w 100% bezpieczne, jeśli korzystamy z usług legalnych operatorów. Gracze u większości bukmacherów mogą zlecać szybkie płatności.

W kwestii księgowania wypłat na rachunku bankowym decyduje nie tylko sam czas zlecenia przelewu przez operatora, ale także godziny pracy banku, w którym gracz ma rachunek.

FAQ

Jaki bukmacher ma najlepsze płatności?

Zdaniem typerów najlepsze płatności ma bukmacher STS. Wśród innych operatorów z wysoko ocenianymi przez graczy płatnościami są m.in. Superbet, Fortuna czy forBET.

Ile trwa wypłata środków u bukmachera?

Szybkie wypłaty od bukmachera mogą być zaksięgowane na rachunku bankowym nawet w ciągu kilku lub kilkunastu minut. Standardowy czas oczekiwania na przelew to od 1 do 2 dni roboczych.