Najlepsze bonusy bez obrotu. Który bukmacher z bonusem bez obrotu?

Gracze w zakładach bukmacherskich bardzo chętnie korzystają z bonusów bez obrotu, ponieważ otrzymane w ten sposób środki trafiają od razu na konto depozytowe, skąd można je od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze typowanie. Który bukmacher oferuje bonus bez obrotu? Czy warto korzystać z tego rodzaju promocji? Zostańcie z nami!

Co to jest bonus bez obrotu?

Bonus bez obrotu jest swego rodzaju promocją, w ramach której bukmacher oferuje darmowe środki na grę. Jak sama nazwa wskazuje, nie wymagają one obrotu i trafiają bezpośrednio na konto depozytowe, skąd można je wypłacić lub przeznaczyć na dalsze obstawianie.

W tym tekście przeanalizujemy, którzy z legalnych operatorów mają w swojej ofercie bonusy bez obrotu i czy warto z nich korzystać. 

Najlepszy bukmacher z bonusem bez obrotu

Według czytelników portalu Bet.pl najlepszymi bukmacherami z bonusami bez obrotu są: STS, Fortuna, Fuksiarz i ComeOn.

Bukmacher z bonusem bez obrotuBonus bez obrotuSprawdź
STS100 PLN (zakład bez ryzyka)Sprawdź
Fortuna300 PLN (3×100 zakład bez ryzyka)Sprawdź
Fuksiarz50 PLN (zakład bez ryzyka)Sprawdź
ComeOn100 PLN (zakład bez ryzyka)Sprawdź

Rejestracja u wskazanych legalnych bukmacherów z kodem promocyjnym pozwoli na odebranie oferty na start, w której skład wchodzą m.in. bonusy bez obrotu.

STS bonus bez obrotu

Rejestrując się z kodem promocyjnym MEGABONUS, można skorzystać w STS z promocji powitalnej, w której skład (tylko z kodem promocyjnym) wchodzi bonus bez obrotu do 100 PLN. Pozwala on zabezpieczyć nasz pierwszy kupon. Jeśli będzie przegrany, bukmacher zwróci nam do 100 zł na konto depozytowe. Co ważne, od tej kwoty nie jest odliczany podatek, więc maksymalny bonus można otrzymać, grając za 100 PLN. 

STS bonus bez obrotu

Fortuna bonus bez obrotu

W Fortunie możemy otrzymać nie jeden, a aż trzy bonusy bez obrotu, a każdy o wartości 100 PLN. Łącznie daje nam to 300 PLN darmowych środków na grę. Podobnie jak w STS, bonusy bez obrotu w Fortunie to zakłady bez ryzyka, z taką różnicą, że bukmacher zabezpiecza trzy pierwsze kupony postawione w historii konta. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ u tego bukmachera możemy odebrać jeszcze 35 PLN we freebetach, które także są bez obrotu.

Fortuna bonus bez obrotu

Fuksiarz bonus bez obrotu

Bukmacherem, który oferuje bonus bez obrotu, jest także Fuksiarz. U tego operatora w razie niepowodzenia otrzymamy zwrot 100% do 50 PLN. Aby skorzystać z promocji, należy postawić kupon za min. 50 zł z co najmniej dwoma zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich, wynoszącym 1.60. Jeśli przegramy, bukmacher zwróci nam do 50 zł na konto depozytowe.

fuksiarz bonus bez obrotu

ComeOn bonus bez obrotu

Bonus bez obrotu za rejestrację oferuje ComeOn. W przypadku tej promocji możemy otrzymać od 50 do maksymalnie 100 PLN. Aby skorzystać z oferty, należy założyć konto u bukmachera (kod promocyjny nie jest wymagany), wpłacić depozyt na min. 100 zł i z zakładki “Dostępne bonusy” wybrać zakład bez ryzyka. Nasz kupon powinien składać się minimum z 3 zdarzeń z kursem łącznym 3.00. W przypadku niepowodzenia operator zwraca maksymalnie do 100 zł na konto główne (odliczając 12% podatku). 

comeon bonus bez obrotu

Bonusy powitalne bez obrotu

Niektórzy z legalnych bukmacherów oferują bonusy bez obrotu na start. Takimi bukmacherami są właśnie STS, Fortuna, Fuksiarz, czy ComeOn. Przede wszystkim można liczyć na zakłady bez ryzyka, które zazwyczaj zabezpieczają nasz pierwszy kupon w historii konta. Wyjątkiem jest Fortuna, dająca możliwość skorzystania z aż trzech bonusów bez obrotu (cashbacków).

Bonusy bez obrotu są jednymi z najchętniej wykorzystywanych przez graczy w zakładach bukmacherskich, ponieważ otrzymane środki w razie niepowodzenia, możemy od razu wypłacić.

Z przedstawionych przez nas bonusów powitalnych bez obrotu najciekawszymi propozycjami są te od STS i Fortuny. Dlaczego? STS oferuje nam zwrot do 100 PLN i nie pomniejsza kwoty o 12% podatek. Maksymalną kwotę bonusu możemy więc otrzymać, grając za 100 zł. Fortuna z kolei ma w pakiecie na start nie jeden, a trzy bonusy bez obrotu, każdy do 100 PLN.

Bonusy dla stałych graczy bez obrotu

Czy stali gracze mogą liczyć na bonusy bez obrotu u bukmachera? Tak, choć nieco w innej formie niż nowi typerzy. Bonusami bez obrotu są również boosty kursowe, promocje za kupony AKO, czy gra bez podatku. Poniżej wyjaśniamy, na czym polegają.

Boosty kursowe bez obrotu

Boost to nic innego, jak wyższy kurs na wybrane przez bukmachera zdarzenie. Podwyższony kurs oznacza większą potencjalną wygraną, która nie wymaga obrotu i trafia od razu na konto depozytowe. Takie boosty ma w swojej ofercie m.in. STS w ramach “Hitu Dnia”, czy “Superoferty”. 

Promocja za AKO bez obrotu

Z tej promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i stali gracze. Na czym polega? Legalni operatorzy przyznają dodatkowy procent do potencjalnej wygranej za kupon, który składa się co najmniej z kilku zdarzeń. Im jest ich więcej, tym wyższy procent i ewentualna wygrana. Należy jednak pamiętać, że decydując się na “taśmę”, zwiększa się ryzyko przegranej. Promocję za kupony AKO znajdziemy np. u Fuksiarza. Jest to bonus bez obrotu, a otrzymane w ten sposób środki można od razu wypłacić.

Gra bez podatku bez obrotu

Gra bez podatku zbiera coraz więcej zwolenników w zakładach bukmacherskich. Nic dziwnego, ponieważ odliczając podatek, wygrane są o około 14% wyższe. Korzystając z tej promocji, środki trafiają na konto depozytowe, więc również jest to bonus bez obrotu. Gra bez podatku bez limitu obowiązuje np. w Betclic.

Bonusy bez obrotu – na co zwrócić uwagę?

W tym tekście przedstawiliśmy kilka firm bukmacherskich, które w swoich ofertach mają bonusy bez obrotu. Teraz zastanówmy się, jakie czynniki warto wziąć pod uwagę, porównując bonusy bez obrotu u legalnych bukmacherów. Poniżej kilka z nich:

  • Czy zwrot wynosi 100%, czy mniej, a także, czy jest pomniejszony o podatek;
  • Wysokość bonusu;
  • Liczba bonusów;
  • Warunki kuponu, jaki należy zagrać, żeby otrzymać bonus.

Czy warto korzystać z bonusów bez obrotu?

Bonusy bukmacherskie bez obrotu są jednymi z najczęściej wybieranych przez graczy. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ dzięki nim otrzymujemy środki, które od razu można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę – decyzja należy tylko do nas. Czy więc warto korzystać z bonusów bez obrotu? Naszym zdaniem tak.

Kilku legalnych operatorów oferuje bonusy bez obrotu (zakłady bez ryzyka) w ramach swoich promocji powitalnych. Jest to więc dobra okazja dla nowych graczy, na zapoznanie się z zasadami zakładów bukmacherskich i obstawiania bez ryzyka utraty środków. 

Bonusy bez obrotu – podsumowanie

bonusy bez obrotu u bukmacherów

Bonusy bez obrotu znajdziemy u legalnych operatorów działających w Polsce. Zdaniem czytelników portalu Bet.pl najlepszymi bukmacherami bez obrotu są: STS, Fortuna, Fuksiarz i ComeOn. W tym tekście wyjaśniliśmy, na czym polegają bonusy bez obrotu i przedstawiliśmy legalnych operatorów, którzy mają je w swoich ofertach powitalnych.

W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o zbliżających się mistrzostwach Europy w Niemczech. Euro 2024 bonusy bukmacherskie w niektórych firmach to także bonusy bez obrotu, które można wykorzystać na obstawianie meczów. Na przykład w STS wykorzystamy zakład bez ryzyka na typowanie Euro.

Czym są bonusy bez obrotu?

Bonus bez obrotu to promocja, w ramach której bukmacher oferuje darmowe środki, którymi nie trzeba obracać – można je od razu wypłacić.

Który bukmacher oferuje bonusy bez obrotu?

Najlepszy bonus bez obrotu zdaniem czytelników portalu Bet.pl znajdziemy w STS, Fortunie, Fuksiarzu oraz ComeOn.

Kto jest najlepszym bukmacherem bez obrotu?

Zdaniem czytelników portalu Bet.pl STS to najlepszy bukmacher bez obrotu.