Niemcy – Węgry kursy. Typy na Niemcy – Węgry (19.06)

Jakie są typy na dzisiejszy mecz Niemcy – Węgry podczas Euro 2024? Legalni bukmacherzy wystawili ofertę na to spotkanie (19.06.2024 r., godz. 18:00). W tym artykule przedstawiamy dostępne na mecz Niemcy – Węgry kursy bukmacherskie i zapowiedź tego starcia.

Niemcy – Węgry kursy bukmacherskie na mecz (19.06)

Kto wygra w meczu Niemcy – Węgry? Kursy bukmacherskie stawiają w roli faworytów gospodarzy turnieju o mistrzostwo Europy.

Kurs na wygraną Niemców to 1.28. Wygraną Węgrów wytypować można po kursie 11.00 a remis 5.90.

Niemcy wygrająkurs 1.28 w STS
remiskurs 6.50 w Superbet
Węgry wygrająkurs 11.00 w Fortunie

Kursy na mecz Niemcy – Węgry dostępne na 19.06. Kursy mogą ulec zmianie.

Niemcy - Węgry kursy typy w STS

Niemcy są faworytami do wygranej w meczu z Węgrami, co wyraźnie widać po wystawionych na to spotkanie typach bukmacherskich. Gospodarze Euro 2024 znajdują się w gronie kandydatów do wygranej w całym turnieju, natomiast notowania Węgrów nie stoją zbyt wysoko. Każdy inny wynik niż wygrana Niemców będzie uznany za niespodziankę.

Niemcy – Węgry typowanie z kursem 150.0 w Superbet

Na mecz Niemcy – Węgry kursy bukmacherskie znajdziemy w ofercie legalnego operatora Superbet, który pozwala nowym graczom wytypować wygraną Niemiec w tym meczu po kursie 150.0 grając za 2 PLN.

Jak zagrać na zwycięstwo Niemiec po kursie 150.0?

 1. Kliknij w przycisk i przejdź do rejestracji w Superbet
 2. W formularzu wykorzystaj kod BETPL i zaznacz dodatkowo zgody marketingowe
 3. Wpłać pierwszy depozyt na co najmniej 50 PLN
 4. Zagraj pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN na zwycięstwo Niemiec z Węgrami
 5. Jeśli typ będzie trafiony, to Superbet przyzna ekstra 300 PLN bonusu powitalnego

Bonusem należy obrócić trzykrotnie na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91. Na zrobienie tego mamy 7 dni. Akcja powitalna łączy się z promocją na start, co oznacza, że jako czytelnicy Bet.pl odbierzemy łącznie 3755 + 300 PLN.

Niemcy – Węgry: typy bukmacherskie

Faworytami do wygranej w meczu są gospodarze Euro 2024. Bukmacherzy na pojedynek Niemcy – Węgry wystawili typy na kilkadziesiąt różnych rynków, które pozwalają na szeroki wybór zakładów z ich oferty. Poniżej prezentujemy przykładowe zakłady na to spotkanie wraz z kursami.

 • Niemcy wygrają mecz – kurs 1.28 w STS

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, Niemcy są zdecydowanym faworytem tego spotkania, na co wskazują m.in. kursy w STS. Wygraną reprezentacji Niemiec z Węgrami można typować po kursie 1.28 u tego operatora, a jeśli tego rodzaju typ zagramy na nasz pierwszy kupon, to w razie niespodzianki możemy liczyć na cashback do 150 PLN.

 • 1 .połowa/mecz: Niemcy/Niemcy – kurs 1.75 w Superbet

Niemcy pokazali w pierwszym meczu, że są bardzo mocni. W starciu ze Szkocją szybko rozpoczęli strzelanie i podobnie może być w konfrontacji z drużyną Węgier. Na to, że Niemcy wygrają w 1. połowie i całym meczu kurs wynosi 1.75.

 • Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs 1.53 w Fortunie

Ofertę kursową na mecz Niemcy – Węgry przygotowała także Fortuna. Jednym z typów na ten mecz zakład powyżej 2.5 gola w meczu. Kurs na takie zdarzenie wynosi u bukmachera 1.53. Patrząc na to, że Niemcy powinni w tym spotkaniu pokazać się z dobrej strony, to kilka bramek z ich strony jest prawdopodobnym rozstrzygnięciem. Węgrzy także będą szukali swoich szans na gola.

Niemcy – Węgry zakłady bukmacherskie: co typować?

W ofercie na mecz Niemcy – Węgry kursy bukmacherskie znajdziemy na kilkadziesiąt różnych rynków, które dotyczyć mogą wyniku, goli, statystyk i wielu więcej. Najbardziej popularne zakłady na mecz stanowią:

 • Kto wygra mecz (1X2)
 • Zakłady podwójnej szansy (1X/X2)
 • Wynik do przerwy/w meczu
 • Zakłady z handicapem
 • Liczba bramek w meczu
 • Zakład bez remisu
 • Liczba kartek w meczu (żółtych i czerwonych)
 • Obie drużyny strzelą gola (BTTS)
 • Liczba goli (poniżej/powyżej)
 • Liczba rzutów rożnych
 • Połowa z większą liczbą goli
 • Przedział goli w danej połowie
 • Liczba bramek obu drużyn
 • Zakłady łączone
 • Kto strzeli gola?

Obstawianie Niemcy – Węgry: historia rywalizacji

Historia meczów Niemców z Węgrami jest bardzo bogata i liczy sobie 37 spotkań, choć znacząca większość z nich odbyła się w czasach bardzo odległych. W sumie reprezentacja Niemiec wygrała 13 meczów, Węgry 12 a pozostałe 12 kończyło się wynikiem remisowym.

Bilans bramek to 74:68 na korzyść Niemców. Co ciekawe, chociaż to Niemcy są faworytem meczu na Euro 2024 to w ostatnich trzech meczach nie potrafili oni Węgrów pokonać. 

Niemcy – Węgry kto wygra?

Faworytami do wygranej w tym meczu są Niemcy. Gospodarze turnieju pokazali siłę w pierwszym meczu turnieju, gdy wysoko pokonali Szkocję.

Węgrzy swój pierwszy mecz na Euro 2024 przegrali ze Szwajcarami, a w drugim pojedynku nie będą stawiani w roli faworyta. Analizuj kursy bukmacherów możemy zauważyć, że szanse na zwycięstwo Niemców wynoszą ponad 75%.

Niemcy – Węgry na Euro 2024: informacje o meczu

Spotkanie Niemcy – Węgry podczas Euro 2024 odbędzie się 19 czerwca. Będzie to mecz w drugiej kolejce fazy grupowej turnieju, a faworytami bukmacherów do wygranej są Niemcy.

Rejestrując się z kodami promocyjnymi ze strony Bet.pl czytelnicy mogą uzyskać wyższe bonusy powitalne na typowanie mistrzostw Europy 2024 u legalnych bukmacherów.

FAQ

Gdzie typować Niemcy – Węgry na Euro 2024?

Wśród polecanych przez graczy bukmacherów na mecz Niemcy – Węgry są m.in. STS, Superbet i Fortuna.

Kto wygra mecz Niemcy – Węgry?

Wystawione na mecz Niemcy – Węgry kursy bukmacherskie wskazują, że z wygranej w tym meczu powinna cieszyć się reprezentacja Niemiec (kurs STS: 1.28).