Niemcy – Węgry kursy. Typy na Niemcy – Węgry (19.06)

Jakie są kursy na mecz Niemcy – Węgry podczas Euro 2024? Legalni bukmacherzy wystawili ofertę na to spotkanie. W tym artykule przedstawiamy dostępne na mecz Niemcy – Węgry kursy i zapowiedź tego meczu.

Niemcy – Węgry kursy bukmacherskie na mecz

Kto wygra w meczu Niemcy – Węgry? Kursy bukmacherskie stawiają w roli faworytów gospodarzy turnieju o mistrzostwo Europy, czyli Niemców.

Kurs na wygraną Niemców to 1.33. Wygraną Węgrów wytypować można po kursie 9.00 a remis 5.25.

BukmacherNiemcyremisWęgrySPRAWDŹ
STS1.335.259.00Sprawdź
Fortuna1.335.009.00Sprawdź

Kursy na mecz Niemcy – Węgry dostępne na 15.03. Typy mogą ulec zmianie.

Niemcy - Węgry typy bukmacherskie

Niemcy będą faworytami do wygranej w meczu z Węgrami, co wyraźnie widać po wystawionych na to spotkanie typach bukmacherskich. Gospodarze Euro 2024 są w gronie kandydatów do wygranej w całym turnieju, natomiast notowania Węgrów nie stoją zbyt wysoko. Każdy inny wynik niż wygrana Niemców będzie uznany za niespodziankę.

Niemcy – Węgry typowanie bez ryzyka w STS

Na mecz Niemcy – Węgry kursy bukmacherskie znajdziemy w ofercie legalnego operatora STS, który pierwszy zakład pozwala typować bez ryzyka ze zwrotem do 100 PLN w przypadku błędnego typowania. 

Oto warunki promocji:

 1. Zarejestruj się w STS z kodem MEGABONUS
 2. Wpłać pierwszy depozyt na konto
 3. Zagraj pierwszy zakład np. z typami na mecz Niemcy – Węgry za środki własne
 4. Jeśli kupon będzie przegrany, STS zwróci Ci do 100 PLN w gotówce (pomniejszone o 12% podatku)

Niemcy – Węgry: typy bukmacherskie

Faworytami do wygranej w meczu są gospodarze Euro 2024. Bukmacherzy na pojedynek Niemcy – Węgry typy wystawili na kilkadziesiąt różnych rynków, które pozwalają na szeroki wybór zakładów z ich oferty. Poniżej prezentujemy przykładowe zakłady na to spotkanie wraz z kursami.

 • Niemcy wygrają mecz – kurs 1.33 w STS

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, Niemcy są zdecydowanym faworytem tego spotkania, na co wskazują m.in. kursy w STS. Wygraną reprezentacji Niemiec z Węgrami można typować po kursie 1.33 u tego operatora, a jeśli tego rodzaju typ zagramy na nasz pierwszy kupon, to w razie niespodzianki możemy liczyć na cashback do 100 PLN. Szczegóły promocji opisaliśmy wyżej.

 • Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs 1.70  w Fortunie

Ofertę kursową na mecz Niemcy – Węgry przygotowała także Fortuna. Jednym z typów na ten mecz zakład powyżej 2.5 gola w meczu. Kurs na takie zdarzenie wynosi u bukmachera 1.70. Patrząc na to, że Niemcy powinni w tym spotkaniu pokazać się z dobrej strony, to kilka bramek z ich strony jest prawdopodobnym rozstrzygnięciem. Węgrzy także będą szukali swoich szans na gola.

Obstawianie Niemcy – Węgry: gdzie typować mecze Euro 2024?

Mecz Niemcy – Węgry odbędzie się w ramach piłkarskich mistrzostw Europy 2024. Którzy bukmacherzy są polecani przez typerów na obstawianie Euro 2024? Prezentujemy ich poniżej.

Niemcy – Węgry kursy w STS

Wybieranym przez typerów bukmacherem na Euro 2024 jest STS. Oferta zakładów u tego operatora dostępna jest na wszystkie mecze turnieju.

Rejestrując się z kodem MEGABONUS gracze mogą uzyskać u tego operatora najwyższy bonus bukmacherski na start o wartości 760 PLN.

Niemcy – Węgry typy w Superbet

Obstawianie Niemcy – Węgry i wszystkich innych meczów podczas Euro 2024 jest możliwe. Operator przygotował ofertę kursową na cały turniej, który odbędzie się w czerwcu i lipcu.

Gracze rejestrujący się z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS mogą liczyć na najwyższy bonus powitalny dla nowych graczy o wartości nawet 3755 PLN.

Niemcy – Węgry kursy w Fortunie

Kolejnym polecanym bukmacherem, który przygotował na mecz Niemcy – Węgry typy jest Fortuna. Operator pozwala obstawiać mecze i inne zdarzenia związane z piłkarskimi mistrzostwami Europy w Niemczech.

Dla nowych graczy Fortuna ma bonus powitalny. Założenie konta z kodem promocyjnym o treści FORTUNAMAX pozwala uzyskać najwyższy bonus na start w kwocie 335 PLN.

Niemcy – Węgry zakłady bukmacherskie: co typować?

W ofercie na mecz Niemcy – Węgry kursy bukmacherskie znajdziemy na kilkadziesiąt różnych rynków, które dotyczyć mogą wyniku, goli, statystyk i wielu więcej. Najbardziej popularne zakłady na mecz stanowią:

 • Kto wygra mecz (1X2)
 • Zakłady podwójnej szansy (1X/X2)
 • Wynik do przerwy/w meczu
 • Zakłady z handicapem
 • Liczba bramek w meczu
 • Zakład bez remisu
 • Liczba kartek w meczu (żółtych i czerwonych)
 • Obie drużyny strzelą gola (BTTS)
 • Liczba goli (poniżej/powyżej)
 • Liczba rzutów rożnych
 • Połowa z większą liczbą goli
 • Przedział goli w danej połowie
 • Liczba bramek obu drużyn
 • Zakłady łączone
 • Kto strzeli gola?

Obstawianie Niemcy – Węgry: historia rywalizacji

Historia meczów Niemców z Węgrami jest bardzo bogata i liczy sobie 37 spotkań, choć znacząca większość z nich odbyła się w czasach bardzo odległych. W sumie reprezentacja Niemiec wygrała 13 meczów, Węgry 12 a pozostałe 12 kończyło się wynikiem remisowym.

Bilans bramek to 74:68 na korzyść Niemców. Co ciekawe, chociaż to Niemcy są faworytem meczu na Euro 2024 to w ostatnich trzech meczach nie potrafili oni Węgrów pokonać. 

Niemcy – Węgry na Euro 2024: informacje o meczu

Spotkanie Niemcy – Węgry podczas Euro 2024 odbędzie się 19.06. Będzie to mecz w drugiej kolejce fazy grupowej turnieju, a faworytami bukmacherów do wygranej są Niemcy.

Rejestrując się z kodami promocyjnymi ze strony Bet.pl czytelnicy mogą uzyskać wyższe bonusy powitalne na typowanie mistrzostw Europy 2024 u legalnych bukmacherów.

FAQ

Gdzie typować Niemcy – Węgry na Euro 2024?

Wśród polecanych przez graczy bukmacherów na mecz Niemcy – Węgry są m.in. STS, Superbet i Fortuna.

Kto wygra mecz Niemcy – Węgry?

Wystawione na mecz Niemcy – Węgry kursy bukmacherskie wskazują, że z wygranej w tym meczu powinna cieszyć się reprezentacja Niemiec.