Premier League zakłady bukmacherskie – jak obstawiać Premier League?

Liga angielska jest jedną z najlepszych i tym samym najpopularniejszych lig wśród typerów. Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na Premier League? Sprawdzamy najlepszych polskich operatorów do typowania tych rozgrywek. Pokazujemy też, jakie typy i kursy można grać na Premier League.

Premier League zakłady bukmacherskie

Premier League możemy obstawiać u bukmacherów, którzy posiadają licencję od Ministerstwa Finansów. W tabeli przedstawiamy zakłady bukmacherskie, które znajdują się w czołówce rankingu bukmacherów czytelników Bet.pl.

BukmacherBonus na Premier LeagueSprawdź ofertę
STS760 PLNPremier League w STS
Superbet3755 PLNPremier League w Superbet
Fortuna335 PLNPremier League w Fortunie
Betclic50 PLNPremier League w Betclic

Zakłady bukmacherskie na Premier League to setki różnych opcji rynków w ofercie przedmeczowej oraz na żywo. Do tego dochodzą jeszcze warianty zakładów długoterminowych (np. zwycięzca ligi czy król strzelców). 

Jak i gdzie obstawiać Premier League? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części tego artykułu.

Premier League zakłady bukmacherskie – co typować?

Ze względu na swoją popularność oferta kursowa na Premier League należy do najbardziej rozbudowanych ze wszystkich dostępnych u bukmacherów. Dodajmy do tego, że piłka nożna jest sportem nr 1 w zakładach bukmacherskich. W ten sposób otrzymujemy czołowe rozgrywki w najchętniej typowanej dyscyplinie sportowej. Efektem tego musi być wręcz nieograniczona pula zakładów bukmacherskich na ligę angielską.

Premier League zakłady przedmeczowe

W rzeczywistości gracze otrzymują trzycyfrową liczbę możliwych zdarzeń do typowania. Zakres zależy od bukmachera i może się wahać od 100 do nawet 600 różnych opcji. Rozszerzeniem, już szerokiej, oferty są “Kreatory zakładów”, które pozwalają na łączenie kilku zakładów z jednego spotkania w jeden.

Premier League zaklady bukmacherskie - Fortuna

Co przede wszystkim znajduje się zakładach bukmacherskich na Premier League? Oto podstawowe opcje zdarzeń z ofert operatorów:

 • Wynik meczu
 • Podwójna szansa
 • Zakład bez remisu
 • Obie strzelą gola
 • Zespół 1 lub 2 strzeli gola
 • Gole – powyżej/poniżej, przedziały, kto więcej
 • Rzuty rożne – powyżej/poniżej, przedziały, kto więcej
 • Żółte kartki – powyżej/poniżej, przedziały kto więcej
 • Handicap
 • Statystyki zawodników

W każdej kolejce Premier League zakłady bukmacherskie obejmują aż 10 meczów, co przekłada się na bardzo duże pole manewru dla typerów.

Premier League zakłady na żywo

Typowanie Premier League na żywo to szansa na reagowanie na wydarzenia na boisku w trakcie trwania spotkania. W odróżnieniu do zakładów przedmeczowych mamy tutaj do czynienia z dużą zmiennością kursów. Zmiany są efektem tego, jaki przebieg ma wybrany mecz.

Oferta na żywo zawiera podobne zakłady do przedmeczowej, natomiast jest ich nieco mniej. Niemniej jednak bukmacherzy dają do wyboru wszystkie niezbędne warianty w zakładach LIVE.

Premier League zakłady długoterminowe (sezonowe)

Kolejnym rozwiązaniem w zakładach bukmacherskich na Premier League są kursy długoterminowe, które przybierają też nazwę “sezonowych”.

Tym razem zamiast typować jedno, konkretne starcie, to na tapet bierzemy całe rozgrywki. Zakłady długoterminowe możemy obstawiać zarówno przed startem, jak i w trakcie sezonu. Analitycy bukmacherscy na bieżąco zmieniają wartość kursów na podstawie przebiegu rozgrywek i wyników wszystkich ekip.

Dostępne na Premier League zakłady bukmacherskie długoterminowe tworzą m.in. takie zdarzenia jak:

 • Zwycięzca ligi
 • Top2, Top4, Top6
 • Górna/dolna połowa
 • Miejsca 1-4
 • Spadek
 • Ostatnie miejsce
 • Król strzelców
 • Piłkarz sezonu
Premier League zakłady bukmacherskie w STS

W zakładach sezonowych pojawiają się też zakłady specjalne, które są reakcją na gorące wydarzenia wokół rozgrywek. Mogą one dotyczyć transferów, nowych trenerów czy zakładów dotyczących statystyk wybranych piłkarzy.

Gdzie obstawiać Premier League?

Przyszedł czas sprawdzić ofertę promocyjno-kursową od czołowych polskich bukmacherów. Gdzie najlepiej obstawiać Premier League? Najchętniej wybierani operatorzy do ligi angielskiej to STS, Superbet, Fortuna i Betclic. 

Zakłady na Premier League w STS

Dla polskich typerów bukmacherem do zakładów bukmacherskich na Premier League jest STS. Liczba opcji zdarzeń na ligę angielską waha się od 200 do 300 rozszerzeń. 

W STS Premier League obstawimy na żywo i w zakładach sezonowych. Zakłady długoterminowe u tego bukmachera są szczególnie rozbudowane i znajdziemy tam np. “najlepszy klub z Londynu” czy “najlepszy zespół w lidze bez Big 6”. 

Premier League zakłady bukmacherskie w STS - najlepszy klub z Londynu

W ofercie promocyjnej na Premier League STS stawia na bonusowanie hitowych spotkań, proponując bonusy od depozytu lub cashbacki na wypadek porażki. 

Zakłady na Premier League w Superbet

Zakłady bukmacherskie na Premier League w Superbet to kilkaset różnych opcji na jeden mecz (zazwyczaj ok. 300). Jako jeden z czołowych nowych bukmacherów Superbet udostępnia też zakłady na żywo oraz liczne zakłady długoterminowe.

Jednym z głównych powodów, dla których warto typować Premier League w Superbet, jest “Super Przewaga”. To rewolucyjna funkcjonalność, która rozlicza zakład jako wygrany, jeśli wytypowana przez nas ekipa wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie. “Super Przewaga” obejmuje także zakłady na Premier League. Innymi propozycjami promocyjnymi na ligę angielską są “Super Kursy” czy “Super Bonus”. 

Zakłady na Premier League w Fortunie

Obstawianie Premier League w Fortunie dotyczy takich samych rodzajów typowania jak w STS i Superbet: przedmeczowego, na żywo i długoterminowego.

W Fortunie zakłady bukmacherskie przedmeczowe są nieco mniej rozbudowane (między 100 a 200 opcji), jednakże gracze znajdą wszystko, czego potrzebują. W Fortunie funkcjonuje też “kreator zakładów”, który pozwala tworzyć nam dowolne kombinacje w ramach wybranego starcia.

W zakładach długoterminowych na Premier League w Fortunie wytypujemy choćby która drużyna będzie w tabeli (pojedynek), zespół na ostatnim miejscu pod koniec sezonu czy dokładną pozycję w rozgrywkach. 

Zakłady na Premier League w Betclic

W gronie czołowych bukmacherów na Premier League widnieje też Betclic. Operator łączy ze sobą rozbudowaną ofertę przedmeczową z kursami na żywo i zakładami długoterminowymi. 

Wyróżnikiem Betclica w zakładach bukmacherskich na Premier League jest gra bez podatku na całą ofertę, co tyczy się również ligi angielskiej. Do gry bez podatku wystarczy stworzyć dowolny kupon singiel lub wielokrotny, a bukmacher dodaje niecałe 14% do wygranych kuponów

Jak obstawiać Premier League u bukmacherów?

Celem obstawiania Premier League jest jak najwyższa skuteczność typów – to jest chyba oczywiste. Jak zwiększyć swoją szansę na powodzenie? Oto kilka uniwersalnych porad, które będą miały swoje zastosowanie także przy lidze angielskiej:

 • poznaj układ sił w lidze
 • sprawdzaj historię bezpośrednich pojedynków
 • analizuj statystyki
 • czytaj zapowiedzi spotkań i wyciągaj wnioski
 • nie typuj pod wpływem emocji i nie próbuj się odegrać
 • korzystaj z bonusów bukmacherskich
 • porównuj kursy u legalnych bukmacherów

Sprawdź także: obstawianie Euro 2024

Czy warto obstawiać Premier League?

Premier League to czołowa liga piłkarska w Europie, a co za tym idzie, również na świecie Czy warto typować zakłady na ligę angielską? Jeśli interesuje nas dodatkowa dawka emocji do śledzenia spotkań, to na pewno.

Popularność ligi przekłada się na bardzo szeroką ofertę zakładów i cykliczne promocje bukmacherskie. Z drugiej strony, przy tak chętnie obstawianej lidze kursy bukmacherskie są raczej poprawnie wystawione i trudniej znajdować “wartości” w postaci niedoszacowanych przeliczników. A to może przekładać się na mniejsze szanse na zarobek z zakładów bukmacherskich na Premier League.

Premier League zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Zakłady bukmacherskie na Premier League to rozbudowana oferta przedmeczowa, na żywo i typów przedsezonowych. Każdy mecz to kilkaset różnych opcji na typowanie u legalnych bukmacherów. Najlepszymi wyborami do kursów na ligę angielską będą STS, Superbet, Fortuna i Betclic.

FAQ

Gdzie obstawiać Premier League?

Na Premier League zakłady bukmacherskie obstawimy u legalnych bukmacherów, a są to m.in. STS, Superbet, Fortunie czy Betclicu.

Jakie zakłady bukmacherskie na Premier League?

Obstawianie meczów Premier League to kilkaset kursów w ofercie przedmeczowej, podobna liczba w typowaniu na żywo. Znajdziemy też zakłady sezonowe, które dotyczą rozstrzygnięć długoterminowych w lidze angielskiej.