Szwajcaria – Niemcy kursy. Typy na Szwajcaria – Niemcy (23.06)

Prezentujemy kursy na mecz Szwajcaria – Niemcy, który odbędzie się podczas Euro 2024 (23.06.2024, godz. 21:00). W tym artykule pokazujemy też przykładowe typy na Szwajcaria – Niemcy, a także opisujemy szczegóły niedzielnego spotkania.

Szwajcaria – Niemcy kursy bukmacherskie na mecz (23.06.2024)

Jak wyglądają kursy na mecz Szwajcaria – Niemcy? Typy bukmacherskie w dość wyraźny sposób wskazują na zwycięstwo gospodarzy turnieju.

Kurs na wygraną Niemców wynosi 1.70. Z kolei zwycięstwo Szwajcarii możemy typować po kursie 5.10, natomiast przelicznik na remis to 3.90.

Niemcy wygrająkurs 1.70 w STS
remiskurs 3.80 w Superbet
Szwajcaria wygrakurs 5.40 w Fortunie

Kursy na mecz Szwajcaria – Niemcy dostępne na 23.06.2024. Kursy mogą ulec zmianie.

szwajcaria - niemcy sts typy kursy

Niemcy w opinii ekspertów są faworytami do wygranej w meczu ze Szwajcarią podczas Euro 2024. Patrząc na dostępne przed meczem Szwajcaria – Niemcy kursy bukmacherskie, możemy spodziewać się stosunkowo jednostronnego meczu. Każdy inny wynik niż wygrana Niemiec będzie niespodzianką. Wskazują na to również kursy bukmacherskie:

 • 19% szans na zwycięstwo Szwajcarii
 • 25% szans na remis
 • 56% szans na triumf reprezentacji Niemiec

Szwajcaria – Niemcy typowanie bez ryzyka w STS

Na mecz Szwajcaria – Niemcy kursy bukmacherskie znajdziemy w ofercie legalnego operatora STS, który pierwszy zakład pozwala typować bez ryzyka ze zwrotem do 150 PLN w przypadku błędnego typowania. 

Oto warunki promocji:

 1. Zarejestruj się w STS z kodem BET150
 2. Wpłać pierwszy depozyt na konto
 3. Zagraj pierwszy zakład np. z typami na mecz Szwajcaria – Niemcy za środki własne
 4. Jeśli kupon będzie przegrany, STS zwróci Ci do 150 PLN w gotówce

Szwajcaria – Niemcy: typy bukmacherskie

Przy okazji wszystkich meczów Euro 2024 możemy obstawiać różnorodne zakłady. Wybrane na mecz Szwajcaria – Niemcy typy bukmacherskie z oferty legalnych operatorów prezentujemy poniżej.

 • Niemcy wygrają mecz – kurs 1.70 w STS

Najpopularniejszym zakładem w ofercie przedmeczowej na spotkanie Szwajcaria – Niemcy jest typ na wynik tego meczu. Faworytami są Niemcy, których wygraną możemy obstawiać po kursie 1.70 u bukmachera STS. Podobne wartości kursowe na wygraną gospodarzy dostępne są też u innych legalnych operatorów.

 • Obie drużyny strzelą gola – kurs 1.75 w Superbet

Mecz Szwajcaria – Niemcy zapowiada się naprawdę interesująco, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak obie drużyny zagrały w poprzednich spotkaniach. W Superbet po kursie 1.75 można typować, że obie ekipy strzelą gola w tym pojedynku.

 • Niemcy zagrają w finale – kurs 2.85 w Fortunie

Rozbudowaną ofertę kursową na mecz Szwajcaria – Niemcy przygotowała także Fortuna, lecz tym razem u tego operatora wybraliśmy typ na rozstrzygnięcie w skali całego turnieju. Mowa o awansie Niemców do finału Euro 2024. W dwóch kolejkach fazy grupowej pokazali się z naprawdę dobrej strony. Kurs na takie zdarzenie wynosi aktualnie 2.85.

Szwajcaria – Niemcy zakłady bukmacherskie: co typować?

Jakie kursy na mecz Szwajcaria – Niemcy są dostępne u legalnych bukmacherów? Wśród najbardziej popularnych rynków meczowych znajdziemy takie rynki, jak:

 • Kto wygra mecz (1X2)
 • Zakłady podwójnej szansy (1X/X2)
 • Wynik do przerwy/w meczu
 • Zakłady z handicapem
 • Liczba bramek w meczu
 • Zakład bez remisu
 • Liczba kartek w meczu (żółtych i czerwonych)
 • Obie drużyny strzelą gola (BTTS)
 • Liczba goli (poniżej/powyżej)
 • Liczba rzutów rożnych
 • Połowa z większą liczbą goli
 • Przedział goli w danej połowie
 • Liczba bramek obu drużyn
 • Zakłady łączone
 • Kto strzeli gola?

Obstawianie Szwajcaria – Niemcy: historia rywalizacji

Szwajcaria z Niemcami wielokrotnie rywalizowała w historii meczów międzypaństwowych. Licząc wszystkie spotkania obu drużyn, możemy doliczyć się aż 53 konfrontacji. Lepszym bilansem mogą pochwalić się Niemcy, które wygrały 36 razy. 9 triumfów odniosła reprezentacja Szwajcarii, a 8 razy padł remis.

Bilans goli również zdecydowanie przemawia na korzyść drużyny niemieckiej. Łączny bilans bramkowy w meczach Niemcy – Szwajcaria wynosi 142:69.

Szwajcaria – Niemcy: kto wygra?

Analitycy bukmacherscy nie mają wątpliwości, że zdecydowanym faworytem spotkania jest reprezentacja Niemiec. Gospodarze mają aż 55% szans na wygranie tego pojedynku.

Niemcy wyśmienicie zaprezentowali się na inaugurację Euro 2024, gdy mierzyli się ze Szkocją. Wynik 5:1 nie pozostawia złudzeń, która drużyna była lepsza. W 2. kolejce fazy grupowej z Węgrami także gospodarze przeważali i ostatecznie wygrali 2:0. Z kompletem punktów na koncie czekają teraz na mecz ze Szwajcarią.

Szwajcaria przed 3. kolejką spotkań ma na swoim koncie cztery punkty za zwycięstwo nad Węgrami i remis ze Szkocją. Po cichu będzie liczyła na to, że Niemcy zagrają rezerwowym składem, ponieważ mają już pewny awans do dalszej fazy turnieju.

Szwajcaria – Niemcy na Euro 2024: informacje o meczu

Mecz Szwajcaria – Niemcy podczas Euro 2024 odbędzie się 23 czerwca. Będzie to mecz w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej, a faworytami bukmacherów do wygranej są Niemcy. Skład grupy A uzupełniają jeszcze Węgry i Szkocja.

Rejestrując się z kodami promocyjnymi ze strony Bet.pl, czytelnicy mogą uzyskać wyższe bonusy powitalne na typowanie mistrzostw Europy 2024 u legalnych bukmacherów.

FAQ

Gdzie typować Szwajcaria – Niemcy na Euro 2024?

Wśród polecanych przez graczy bukmacherów na mecz Szwajcaria – Niemcy są m.in. STS, Superbet i Fortuna.

Kto wygra mecz Szwajcaria – Niemcy?

Wystawione na mecz Szwajcaria – Niemcy kursy bukmacherskie wskazują, że z wygranej w tym meczu powinna cieszyć się reprezentacja Niemiec.

Kiedy i gdzie odbędzie się mecz Szwajcaria – Niemcy?

Mecz Szwajcaria – Niemcy w ramach 3. kolejki fazy grupowej odbędzie się 23 czerwca o godzinie 21:00 we Frankfurcie.