Szwajcaria – Niemcy kursy. Typy na Szwajcaria – Niemcy (23.06)

Prezentujemy kursy na mecz Szwajcaria – Niemcy, który odbędzie się podczas Euro 2024. W tym artykule prezentujemy przykładowe typy na Szwajcaria – Niemcy, a także opisujemy szczegóły tego spotkania.

Szwajcaria – Niemcy kursy bukmacherskie na mecz

Jak wyglądają kursy na mecz Szwajcaria – Niemcy? Typy bukmacherskie w dość wyraźny sposób wskazują na zwycięstwo gospodarzy turnieju.

Kurs na wygraną Niemców wynosi 1.45. Z kolei zwycięstwo Szwajcarii możemy typować po kursie 8.00, natomiast przelicznik na wynik remisowy to 4.25.

BukmacherSzwajcariaremisNiemcySPRAWDŹ
STS8.004.251.45Sprawdź

Kursy na mecz Szwajcaria – Niemcy dostępne na 26.03. Typy mogą ulec zmianie.

Szwajcaria - Niemcy kursy bukmacherskie na mecz

Niemcy w opinii ekspertów są faworytami do wygranej w meczu ze Szwajcarią podczas Euro 2024. Patrząc na dostępne przed meczem Szwajcaria – Niemcy kursy bukmacherskie, możemy spodziewać się stosunkowo jednostronnego meczu. Każdy inny wynik niż wygrana Niemiec będzie niespodzianką.

Szwajcaria – Niemcy typowanie bez ryzyka w STS

Na mecz Szwajcaria – Niemcy kursy bukmacherskie znajdziemy w ofercie legalnego operatora STS, który pierwszy zakład pozwala typować bez ryzyka ze zwrotem do 100 PLN w przypadku błędnego typowania. 

Oto warunki promocji:

 1. Zarejestruj się w STS z kodem MEGABONUS
 2. Wpłać pierwszy depozyt na konto
 3. Zagraj pierwszy zakład np. z typami na mecz Szwajcaria – Niemcy za środki własne
 4. Jeśli kupon będzie przegrany, STS zwróci Ci do 100 PLN w gotówce (pomniejszone o 12% podatku)

Szwajcaria – Niemcy: typy bukmacherskie

Przy okazji wszystkich meczów Euro 2024 możemy obstawiać różnorodne zakłady. Wybrane na mecz Szwajcaria – Niemcy typy bukmacherskie z oferty legalnych operatorów prezentujemy poniżej.

 • Niemcy wygrają mecz – kurs 1.45 w STS

Najpopularniejszym zakładem w ofercie przedmeczowej na spotkanie Szwajcaria – Niemcy jest typ na wynik tego meczu. Faworytami są Niemcy, których wygraną możemy obstawiać po kursie 1.45 u bukmachera STS. Podobne wartości kursowe na wygraną gospodarzy dostępne są też u innych legalnych operatorów.

 • Niemcy zagrają w finale – kurs 4.50  w Fortunie

Ofertę kursową na mecz Szwajcaria – Niemcy przygotowała także Fortuna. Ten operator pozwala obstawiać również rozstrzygnięcia w skali całego turnieju. Na awans Niemców do finału Euro 2024 kurs wynosi obecnie 4.50.

Obstawianie Szwajcaria – Niemcy: gdzie typować mecze Euro 2024?

Pojedynek Szwajcaria – Niemcy typować możemy u legalnych operatorów. Którzy bukmacherzy mają najlepszą ofertę na Euro 2024? Zdaniem graczy są to m.in. STS, Superbet oraz Fortuna.

Szwajcaria – Niemcy kursy w STS

Najczęściej wybieranym bukmacherem na Euro 2024 jest STS. Oferta kursowa u tego operatora dostępna jest na wszystkie mecze turnieju, w tym spotkanie Szwajcaria – Niemcy.

Zakładając konto z kodem MEGABONUS gracze mogą uzyskać u tego operatora najwyższy bonus bukmacherski na start o wartości 760 PLN.

Szwajcaria – Niemcy typy w Superbet

Typowanie Szwajcaria – Niemcy i wszystkich innych spotkań na mistrzostwach Europy jest dostępne w Superbecie. Operator przygotował ofertę kursową na cały turniej, który odbędzie się w Niemczech.

Rejestrując się z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS można uzyskać najwyższy bonus powitalny dla nowych graczy o wartości nawet 3755 PLN.

Szwajcaria – Niemcy kursy w Fortunie

Polecanym bukmacherem, który przygotował na mecz Szwajcaria – Niemcy typy bukmacherskie jest również Fortuna. Operator pozwala obstawiać mecze i zakłady turniejowe związane z piłkarskimi mistrzostwami Europy w Niemczech.

Dla nowych graczy Fortuna przygotowała ofertę powitalną. Założenie konta z kodem promocyjnym o treści FORTUNAMAX pozwala aktywować najwyższy bonus na start w kwocie 335 PLN.

Szwajcaria – Niemcy zakłady bukmacherskie: co typować?

Jakie kursy na mecz Szwajcaria – Niemcy są dostępne u legalnych bukmacherów? Wśród najbardziej popularnych rynków meczowych znajdziemy takie rynki, jak:

 • Kto wygra mecz (1X2)
 • Zakłady podwójnej szansy (1X/X2)
 • Wynik do przerwy/w meczu
 • Zakłady z handicapem
 • Liczba bramek w meczu
 • Zakład bez remisu
 • Liczba kartek w meczu (żółtych i czerwonych)
 • Obie drużyny strzelą gola (BTTS)
 • Liczba goli (poniżej/powyżej)
 • Liczba rzutów rożnych
 • Połowa z większą liczbą goli
 • Przedział goli w danej połowie
 • Liczba bramek obu drużyn
 • Zakłady łączone
 • Kto strzeli gola?

Obstawianie Szwajcaria – Niemcy: historia rywalizacji

Szwajcaria z Niemcami wielokrotnie rywalizowała w historii meczów międzypaństwowych. Licząc wszystkie spotkania obu drużyn, możemy doliczyć się aż 53 konfrontacji. Lepszym bilansem mogą pochwalić się Niemcy, które wygrały 36 razy. 9 triumfów odniosła reprezentacja Szwajcarii a 8 razy padł remis.

Bilans goli również zdecydowanie przemawia na korzyść drużyny niemieckiej. Łączny bilans bramkowy w meczach Niemcy – Szwajcaria wynosi 142:69.

Szwajcaria – Niemcy na Euro 2024: informacje o meczu

Mecz Szwajcaria – Niemcy podczas Euro 2024 odbędzie się 23.06. Będzie to mecz w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej, a faworytami bukmacherów do wygranej są Niemcy. Skład grupy A uzupełniają jeszcze Węgry i Szkocja.

Rejestrując się z kodami promocyjnymi ze strony Bet.pl czytelnicy mogą uzyskać wyższe bonusy powitalne na typowanie mistrzostw Europy 2024 u legalnych bukmacherów.

FAQ

Gdzie typować Szwajcaria – Niemcy na Euro 2024?

Wśród polecanych przez graczy bukmacherów na mecz Szwajcaria – Niemcy są m.in. STS, Superbet i Fortuna.

Kto wygra mecz Szwajcaria – Niemcy?

Wystawione na mecz Szwajcaria – Niemcy kursy bukmacherskie wskazują, że z wygranej w tym meczu powinna cieszyć się reprezentacja Niemiec.