Wybory prezydenckie w USA 2024 – zakłady bukmacherskie

Wybory prezydenckie w USA zostały zaplanowane na 5 listopada 2024 roku. Kogo wybiorą Amerykanie na swojego prezydenta? W zakładach bukmacherskich można już znaleźć ofertę na zbliżające się wybory. Jakie są typy i kursy na to wydarzenie? Gdzie obstawiać wybory prezydenckie w USA? Który bukmacher oferuje najlepsze kursy na wybory? Zostańcie z nami!

Najlepszy bukmacher na wybory prezydenckie w USA

Zakłady na wybory prezydenckie w USA są już dostępne. Który z bukmacherów oferuje najlepsze typy i kursy? Według czytelników portalu Bet.pl najlepszymi operatorami do obstawiania wyborów prezydenckich są: STS, Fortuna, Betclic oraz Betfan.

Bukmacher z zakładami na wybory prezydenckie USAKod promocyjnySprawdź
STSMEGABONUSSprawdź
FortunaFORTUNAMAXSprawdź
BetclicBETPLVIPSprawdź
BetfanBETVIPSprawdź

Aby typować wybory prezydenckie w USA, należy posiadać konto u bukmachera. Można je założyć, klikając w przycisk znajdujący się w tabeli powyżej. Dzięki temu otworzy się formularz rejestracyjny z uzupełnionym kodem promocyjnym, który pozwoli na odebranie bonusu powitalnego dla nowych graczy.

Gdzie obstawiać wybory prezydenckie w USA?

Wybory prezydenckie w USA cieszą się sporym zainteresowaniem także ze strony Polaków. Nic więc dziwnego, że czołowi bukmacherzy w naszym kraju wystawili już oferty na wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Gdzie można obstawiać to wydarzenie? Czy można typować wybory w USA z użyciem bonusu powitalnego? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Wybory prezydenckie USA w STS

Największy polski bukmacher ma w swojej ofercie typy i kursy na wybory prezydenckie w USA 2024. Jakie zdarzenia można typować w STS? Firma na ten moment oferuje dwa rynki: kto zostanie prezydentem USA oraz jaka będzie zwycięska partia podczas wyborów. 

zakłady bukmacherskie na prezydenta usa 2024

Analitycy bukmachera STS nie są w stanie wskazać jednoznacznego faworyta wyborów prezydenckich. Kto zostanie 47. Prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej? Kursy 2.10 zostały wystawione zarówno na urzędującego prezydenta Joe Bidena, jak i na jego konkurenta, czyli Donalda Trumpa.

Rejestrując się w STS z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS można otrzymać pakiet powitalny do 760 PLN. W jego skład wchodzi zakład bez ryzyka do 100 PLN, który możemy przeznaczyć m.in. na typowanie zdarzeń politycznych.

Wybory prezydenckie USA w Fortuna

Kursy na wybory prezydenckie w USA w swojej ofercie ma także Fortuna. U bukmachera możemy obstawić zwycięzcę wyborów, a także to, jakiej będzie płci.

zakłady bukmacherskie na prezydenta usa 2024

Zakładając konto w Fortunie z użyciem kodu FORTUNAMAX, otrzymujemy na start pakiet powitalny o wartości 335 PLN. W jego skład wchodzą trzy zakłady bez ryzyka (po 300 PLN każdy), a także freebety o łącznej wartości 35 PLN.

Wybory prezydenckie USA w Betclic

Kursy na zwycięzcę wyborów prezydenckich w USA 2024 znajdziemy także w Betclic. Według bukmachera większe szanse na zwycięstwo ma Donald Trump (kurs 1.90). Typy możemy znaleźć na stronie operatora i w jego aplikacji mobilnej w zakładce “Zakłady specjalne – Wybory na prezydenta USA”. 

zakłady bukmacherskie na prezydenta usa 2024

Przy rejestracji u bukmachera i użyciu kodu promocyjnego Betclic BETPLVIP otrzymujemy zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN, który obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta.

Wybory prezydenckie USA w Betfan

Betfan znany jest z zakładów bukmacherskich na wydarzenia polityczne, kulturalne, czy rozrywkowe. W jego ofercie nie mogło więc zabraknąć typów i kursów na wybory prezydenckie w USA. Obstawimy tu zarówno zwycięzcę wyborów, jak i zwycięską partię.

zakłady bukmacherskie na prezydenta usa 2024

Betfan również przygotował promocję powitalną dla nowych graczy. Jest nim bonus od pierwszego depozytu 200% do 300 PLN. Aby z niego skorzystać, należy zarejestrować się u bukmachera z kodem promocyjnym BETVIP.

Wybory prezydenckie w USA 2024 – zakłady bukmacherskie

zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie w usa

Skoro wiemy, gdzie można obstawiać wybory prezydenckie w USA 2024, sprawdźmy, jakie rynki udostępniają bukmacherzy do typowania tego wydarzenia.

Kto prezydentem USA – typy, kursy

Typy i kursy na zwycięzcę wyborów prezydenckich w USA to podstawowy rynek, jaki jest oferowany przez legalnych bukmacherów w Polsce. Według większości operatorów nieco większe szanse na triumf ma Donald Trump, czyli amerykański biznesmen, który w 2016 roku wygrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. 

Analizując kursy bukmacherskie u opisanych przez nas wyżej operatorów, zauważymy, że najwyższy kurs na zwycięstwo Donalda Trumpa ma STS i wynosi on 2.10. Z kolei triumf Joe Bidena najlepiej typować w Betclic, gdzie kurs wynosi 2.40.

Zwycięska partia – typy, kursy

U niektórych bukmacherów, jak STS czy Betfan możemy także obstawić zwycięską partię kandydata. Do wyboru mamy trzy możliwości: Republikanie, Demokraci lub kandydat niezależny.

Jak obstawiać wybory prezydenckie w USA?

Typowanie wydarzeń politycznych nie jest proste i nie zaleca się rozpoczynać od niego swojej przygody z zakładami bukmacherskimi, zwłaszcza w przypadku, gdy nie jesteśmy na bieżąco z tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Warto mieć na uwadze, że bukmacherzy, rozliczając kupony z typami z kategorii polityka, odnoszą się do oficjalnych wyników wyborów, a nie do sondaży. Warto więc cierpliwie poczekać na ostateczny komunikat komisji lub organu decyzyjnego.

Jakie czynniki należy rozpatrzyć, typując zdarzenia polityczne, w tym wybory prezydenckie w USA? Warto śledzić debaty, sondaże przedwyborcze, zagłębić się w opinie społeczeństwa na temat każdego z kandydatów, a także przyjrzeć się, jak prowadzona jest kampania wyborcza.

Obstawianie polityki nie opiera się tylko i wyłącznie na danych statystycznych i analizie. Należy wziąć pod uwagę także podejście obywateli, które może być odmienne od tego, co prezentują najpopularniejsze media.

Znajdziemy tu także podobieństwo do typowania dyscyplin sportowych. Tam sugeruje się, aby nie stawiać na zawodnika, któremu się kibicuje. W polityce nie warto wrzucać na kupon kandydata, którego się popiera, ponieważ może to zaburzyć racjonalne podejście, a co za tym idzie, zmniejszyć szansę na wygraną u bukmachera.

Czy warto obstawiać zakłady na wybory prezydenckie w USA?

Typy na zdarzenia polityczne czy kulturalne nie cieszą się taką popularnością w zakładach bukmacherskich, jak na piłkę nożną, jednak wciąż jest to atrakcyjny rynek do obstawiania. Dlaczego? Gracze, którzy śledzą wydarzenia polityczne w Polsce i na świecie, mogą to wykorzystać do zwiększenia swojego zysku.

W 2015 roku doszło do pomyłki bukmacherów podczas wyborów prezydenckich w Polsce. Wystawiając kursy, sugerowali się sondażami, które wskazywały na przewagę Bronisława Komorowskiego (kurs około 1.05). W obu turach zwyciężył jednak Andrzej Duda, na którego kursy początkowe wynosiły około 4.75.

Typowanie polityki staje się z roku na rok coraz popularniejsze. Zjawisko to występuje nie tylko w Polsce, ale także za granicą, np. w Wielkiej Brytanii. Nie zdziwi nas, jeśli typy i kursy na wybory prezydenckie w USA znajdą się także w ofertach nowych bukmacherów w naszym kraju.

Wybory prezydenckie USA zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Czytelnicy portalu Bet.pl uznali, że najlepszymi bukmacherami do obstawiania zbliżających się wyborów prezydenckich w USA są: STS, Fortuna, Betclic i Betfan. Rejestrując się u podanych operatorów z kodami promocyjnymi, można uzyskać wysokie bonusy powitalne dla nowych graczy.

Wybory prezydenckie 2024 odbędą się 5 listopada i to właśnie wtedy Amerykanie wybiorą 47. prezydenta. Kto nim zostanie? Większość bukmacherów skłania się ku Donaldowi Trumpowi, jednak aktualnie urzędujący Joe Biden wcale nie jest bez szans.

Do wyborów pozostało jeszcze kilka miesięcy, a w tym czasie każdy z kandydatów ma możliwość przekonania do siebie jak największego grona obywateli. Każdy z nich może także popełnić błąd, który zmieni wyniki sondaży. Aby obstawiać wybory prezydenckie w USA, warto śledzić bieżącą sytuację polityczną w kraju, nastroje i opinie społeczeństwa oraz kampanie wyborcze.

Gdzie obstawiać wybory prezydenckie USA 2024?

Według czytelników portalu Bet.pl najlepszymi bukmacherami do obstawiania wyborów prezydenckich USA 2024 są: STS, Fortuna, Betclic i Betfan.

Kiedy odbędą się wybory prezydenckie w USA?

Wybory prezydenckie w USA odbędą się 5 listopada 2024 roku.

Kto wygra wybory prezydenckie w USA?

Większość bukmacherów w roli faworyta wskazuje Donalda Trumpa.