Wybory samorządowe 2024 zakłady bukmacherskie – kto wygra?

Na wybory samorządowe 2024 zakłady bukmacherskie dostępne są u wybranych, legalnych operatorów. Kto wygra wybory i co można obstawiać w związku z tym wydarzeniem? Szczegóły prezentujemy w tym tekście.

Wybory samorządowe zakłady bukmacherskie

Gdzie typować wybory samorządowe 2024? Wśród bukmacherów z ofertą kursy są dostępne u wielu operatorów, a wśród polecanych przez graczy są STS i Betfan. 

BukmacherOferta na wybory
STSWybory samorządowe typy w STS
BetfanWybory samorządowe typy w Betfan

Rejestracja konta u wskazanych wyżej operatorów z kodami promocyjnymi pozwala uzyskać najwyższe bonusy powitalne. Dostępne na wybory samorządowe 2024 zakłady bukmacherskie prezentujemy w kolejnych akapitach.

Wybory samorządowe 2024 – co typować?

Przy okazji wyborów samorządowych bukmacherzy stawiają na wiele różnorodnych rynków typów. Wśród nich znalazły się m.in. typy na zwycięzcę w wyborach prezydenckich w największych polskich miastach, frekwencja i wiele więcej. Poszczególne, popularne zakłady na wybory samorządowe omawiamy poniżej.

Wybory samorządowe 2024 zakłady na prezydentów miast

W ofercie czołowych bukmacherów, z ofertą zakładów na wybory samorządowe 2024, możemy znaleźć typy na to, kto wygra wybory na prezydentów największych polskich miast. Mowa tu przede wszystkim o miastach wojewódzkich, takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Białystok, Gdańsk itp. 

Wybory samorządowe kursy w Betfan

Wśród dostępnych zakładów w tej kategorii znajdziemy sporą różnorodność w typach. Gracze mogą obstawiać m.in.:

 • Czy prezydent zostanie wyłoniony w I turze?
 • Jaki wynik osiągnie kandydat w I turze?
 • Jaka będzie frekwencja w wyborach w danym mieście?
 • Wynik wyborów H2H w danym mieście

Oferta kursowa dotyczy jak na razie I tury wyborów, choć jak wiadomo w niektórych miastach może odbyć się także II tura.

Wybory samorządowe 2024 zakłady na frekwencję

Jedną z kluczowych wyborczych statystyk jest frekwencja. Bukmacherzy na wybory samorządowe 2024 pozwalają typować pod tym kątem kilka rynków:

 • Frekwencja w wyborach w całej Polsce
 • Frekwencja w wyborach w danym mieście
 • Frekwencja powyżej/poniżej określonego progu
Wybory samorządowe 2024 zakłady bukmacherskie - frekwencja

W Polsce w wyborach samorządowych frekwencja jest zazwyczaj niższa, niż w przypadku wyborów parlamentarnych i prezydenckich. Mimo to, bukmacherzy na wybory samorządowe 2024 ustalają z reguły dość wysoką linię procentową w zakładach poniżej/powyżej, bazując na sporym zainteresowaniu ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych.

Wybory samorządowe 2024 zakłady bukmacherskie H2H

Popularnym rodzajem zakładów na wybory samorządowe są typy H2H. W tym przypadku najczęściej bukmacher ustala “pojedynek” na lepszy wynik danej partii lub kandydata. Tak jest choćby w przypadku wyborów na prezydenta Warszawy w STS.

Wybory samorządowe zakłady bukmacherskie H2H

Jak widać na przykładzie, tego rodzaju zakłady na wybory samorządowe wcale nie muszą oznaczać typowania wyłącznie lepszego wyniku, ale także rozstrzygnięcia z handicapem procentowym.

Wybory samorządowe 2024 zakłady poniżej/powyżej

Na wybory samorządowe kursy wystawione są też na zakłady poniżej/powyżej. W tym przypadku określamy procentowy wynik w odniesieniu do określonego progu dla danego kandydata lub partii. Tak jest choćby w przypadku wyborów do sejmików wojewódzkich, na które ofertę ma Betfan.

Wybory samorządowe zakłady bukmacherskie powyżej i poniżej

Tego rodzaju rynki dostępne są dla większości zdarzeń dostępnych przy okazji wyborów samorządowych 2024. Zakłady bukmacherskie poniżej/powyżej znajdziemy choćby w związku z opisaną już wyżej frekwencją czy wyborami prezydenckimi w danym mieście.

Wybory samorządowe 2024 zakłady – gdzie typować?

Gdzie obstawiać wybory samorządowe 2024? Oferta dostępna jest u większości legalnych operatorów w Polsce, ale gracze najchętniej wybierają STS i Betfana, czyli bukmacherów z najszerszą ofertą typów na wybory samorządowe.

Wybory samorządowe u bukmachera STS

Wśród polecanych bukmacherów na wybory samorządowe 2024 jest STS. Operator przygotował różnorodną i rozbudowaną ofertę typów, która zawiera m.in.:

 • Zakłady na wybory w największych miastach (np. Warszawa, Kraków)
 • Zakłady na frekwencję ogólnopolską
 • Zakłady na wynik danej partii ogólnopolskie/lokalnie
 • Zakłady specjalne (np. wygrana Rafała Trzaskowskiego w I turze)

Wpisując podczas rejestracji w STS kod promocyjny o treści MEGABONUS można uzyskać najwyższy bonus powitalny dla graczy.

Wybory samorządowe u bukmachera Betfan

Bardzo szeroką ofertę ma na wybory samorządowe 2024 bukmacher Betfan. Ten operator słynie z zakładów bukmacherskich na zdarzenia rozrywkowe czy polityczne, a właśnie z polityką związane jest to wydarzenie. Gracze zarejestrowani w Betfanie typować mogą m.in.:

 • Zakłady na wybory prezydenckie w miastach wojewódzkich
 • Zakłady na wybory do sejmików wojewódzkich

W każdej z kategorii znajdziemy typy m.in. na wynik kandydata/ugrupowania w I turze, zakłady H2H czy typy dotyczące frekwencji w wyborach.

Rejestracja w Betfanie z kodem BETVIP gwarantuje najwyższy powitalny bonus u tego operatora.

Wybory samorządowe 2024 zakłady – jak typować?

Jak typować wybory samorządowe u bukmacherów? Przede wszystkim oferta dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników, zatem na samym początku musimy założyć konto u wybranego operatora.

Wybierając polecanych bukmacherów: STS i Betfan, zrobimy to klikając w linki umieszczone w tabeli na początku teksty. Wpisując dostępne kody bonusowe podczas rejestracji otrzymamy promocje bukmacherskie na start.

Następnie z oferty zakładów należy wybrać interesujące nas typy. Co ważne, zakładów powinniśmy szukać w kategorii “Polityka”, bowiem właśnie tam znajdziemy kursy na zdarzenia związane z wyborami samorządowymi.

Klikając w wybrane przez nas kursy dodamy zdarzenie do kuponu. Następnie pozostaje wybór stawki zakładu i zatwierdzenie kuponu do gry, jak na przykładzie poniżej.

Kupon na wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 zakłady – podsumowanie

Zakłady bukmacherskie na wybory samorządowe 2024 są dostępne u legalnych operatorów. Wśród polecanych przez typerów bukmacherów na wybory wyróżniają się STS i Betfan.

Rejestracja konta z kodami promocyjnymi dostępnymi na Bet.pl pozwoli uzyskać najwyzsze bonusy powitalne na start u tych operatorów.

FAQ

Gdzie obstawiać wybory samorządowe 2024 u bukmacherów?

Ofertę zakładów bukmacherskich na wybory samorządowe przygotowało wielu legalnych operatorów, a wśród polecanych przez graczy są STS i Betfan.

Jakie są zakłady bukmacherskie na wybory samorządowe 2024?

W przypadku wyborów samorządowych 2024 zakłady dostępne są m.in. na zwycięzców w wyborach prezydenckich w największych miastach, frekwencję czy też typy na wyniki H2H poszczególnych kandydatów i ugrupowań.