Wybory samorządowe 2024 zakłady bukmacherskie – kto wygra II turę?

Na wybory samorządowe 2024 zakłady bukmacherskie dostępne są u wybranych, legalnych operatorów. Kto wygra wybory i co można obstawiać w związku z nadchodzącą drugą turą? Szczegóły prezentujemy w tym tekście.

Wybory samorządowe zakłady bukmacherskie

Gdzie typować drugą turę wyborów samorządowych 2024? Wśród bukmacherów z ofertą kursy są dostępne u wielu operatorów, a wśród polecanych przez graczy są STS i Betfan. 

BukmacherOferta na wybory
STSWybory samorządowe typy w STS
BetfanWybory samorządowe typy w Betfan

Rejestracja konta u wskazanych wyżej operatorów z kodami promocyjnymi pozwala uzyskać najwyższe bonusy powitalne. Dostępne na wybory samorządowe 2024 zakłady bukmacherskie prezentujemy w kolejnych akapitach.

Wybory samorządowe 2024 druga tura – co typować?

Przy okazji wyborów samorządowych bukmacherzy stawiają na wiele różnorodnych rynków typów. Wśród nich znalazły się m.in. typy na zwycięzcę w wyborach prezydenckich w największych polskich miastach, frekwencja i wiele więcej. Poszczególne, popularne zakłady na wybory samorządowe omawiamy poniżej.

Wybory samorządowe 2024 zakłady na prezydentów miast

W ofercie czołowych bukmacherów, z ofertą zakładów na drugą turę wyborów samorządowych 2024, możemy znaleźć typy na to, kto wygra wybory na prezydentów największych polskich miast, w których nie doszło do rozstrzygnięcia w pierwszej turze, czyli Kraków, Wrocław, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Gdynia czy Toruń.

Wybory samorządowe 2024 - kursy na prezydenta Wrocławia

Wśród dostępnych zakładów w tej kategorii znajdziemy sporą różnorodność w typach. Gracze mogą obstawiać m.in.:

  • Jaki wynik osiągnie kandydat w II turze?
  • Jaka będzie frekwencja w wyborach w danym mieście?
  • Wynik wyborów H2H w danym mieście

Popularnym rodzajem zakładów na wybory samorządowe są typy H2H. W tym przypadku najczęściej bukmacher ustala “pojedynek” na lepszy rezultat kandydata. Na wybory samorządowe kursy wystawione są też na zakłady poniżej/powyżej. W tym przypadku określamy procentowy wynik w odniesieniu do określonego progu dla danego kandydata

Wybory samorządowe 2024 zakłady na frekwencję

Jedną z kluczowych wyborczych statystyk jest frekwencja. Bukmacherzy na wybory samorządowe 2024 pozwalają typować pod tym kątem kilka rynków:

  • Frekwencja w wyborach w całej Polsce
  • Frekwencja w wyborach w danym mieście
  • Frekwencja powyżej/poniżej określonego progu

W Polsce w wyborach samorządowych frekwencja jest zazwyczaj niższa, niż w przypadku wyborów parlamentarnych i prezydenckich. W pierwszej turze frekwencja wyniosła 51.94%, z kolei na drugą turę prognozowana wartość wynosi ok. 46%.

Wybory samorządowe 2024 - frekwencja II tura

Wybory samorządowe 2024 zakłady – gdzie typować?

Gdzie obstawiać wybory samorządowe 2024? Oferta dostępna jest u większości legalnych operatorów w Polsce, ale gracze najchętniej wybierają STS i Betfan, czyli bukmacherów z najszerszą ofertą typów na wybory samorządowe.

Wybory samorządowe u bukmachera STS

Wśród polecanych bukmacherów na wybory samorządowe 2024 jest STS. Operator przygotował różnorodną i rozbudowaną ofertę typów, która zawiera m.in.:

  • Zakłady na wybory prezydenckie w największych miastach (np. Warszawa, Kraków)
  • Zakłady na frekwencję ogólnopolską

Wpisując podczas rejestracji w STS kod promocyjny o treści MEGABONUS można uzyskać najwyższy bonus powitalny dla graczy.

Wybory samorządowe u bukmachera Betfan

Bardzo szeroką ofertę ma na wybory samorządowe 2024 bukmacher Betfan. Ten operator słynie z zakładów bukmacherskich na zdarzenia rozrywkowe czy polityczne, a właśnie z polityką związane jest to wydarzenie. Gracze zarejestrowani w Betfan typować mogą m.in. na wynik kandydata w II turze czy zakłady H2H.

Rejestracja w Betfan z kodem BETVIP gwarantuje najwyższy powitalny bonus u tego operatora.

Wybory samorządowe 2024 zakłady – jak typować?

Jak typować wybory samorządowe u bukmacherów? Przede wszystkim oferta dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników, zatem na samym początku musimy założyć konto u wybranego operatora.

Wybierając polecanych bukmacherów: STS i Betfan, zrobimy to, klikając w linki umieszczone w tabeli na początku tekstu. Wpisując dostępne kody bonusowe podczas rejestracji, otrzymamy promocje bukmacherskie na start.

Następnie z oferty zakładów należy wybrać interesujące nas typy. Co ważne, zakładów powinniśmy szukać w kategorii “Polityka”, bowiem właśnie tam znajdziemy kursy na zdarzenia związane z wyborami samorządowymi.

Klikając w wybrane przez nas kursy, dodamy zdarzenie do kuponu. Następnie pozostaje wybór stawki zakładu i zatwierdzenie kuponu do gry.

Wybory samorządowe 2024 zakłady – podsumowanie

Zakłady bukmacherskie na wybory samorządowe 2024 są dostępne u legalnych operatorów. Wśród polecanych przez typerów bukmacherów na wybory wyróżniają się STS i Betfan.

Rejestracja konta z kodami promocyjnymi dostępnymi na Bet.pl pozwoli uzyskać najwyższe bonusy powitalne na start u tych operatorów.

FAQ

Gdzie obstawiać wybory samorządowe 2024 u bukmacherów?

Ofertę zakładów bukmacherskich na wybory samorządowe przygotowało wielu legalnych operatorów, a wśród polecanych przez graczy są STS i Betfan.

Jakie są zakłady bukmacherskie na wybory samorządowe 2024?

W przypadku wyborów samorządowych 2024 zakłady dostępne są m.in. na zwycięzców w wyborach prezydenckich w największych miastach i frekwencję czy też typy na wyniki H2H poszczególnych kandydatów.