Zakłady na Mistrzostwa Świata Katar | Zakłady bukmacherskie Mundial 2022

Dostępne są zakłady bukmacherskie na Mundial 2022. Gracze chcący typować mecze turnieju w Katarze mogą znaleźć już pierwsze kursy, a oferta powinna zwiększać się, wraz ze zbliżającym się terminem imprezy. Jakie zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata są dostępne? Czy na zakłady bukmacherskie Katar 2022 znajdziemy bonusy? Sprawdziliśmy to. 

Zakłady bukmacherskie Mundial 2022 – bonusy na start

Dla nowych graczy bukmacherzy mają bonusy powitalne. Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w Katarze można typować również przy ich udziale. W tabeli prezentujemy ofertę powitalną u legalnych bukmacherów.

BukmacherWartość bonusuSprawdź bonus
STS1640 PLNSPRAWDŹ
Fortuna830 PLNSPRAWDŹ
Superbet1555 PLNSPRAWDŹ
Betclic200 PLNSPRAWDŹ
Totalbet5239 PLNSPRAWDŹ

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, pod warunkiem rejestracji z użyciem dostępnych na Mundial 2022 kodów promocyjnych dla czytelników Bet.pl 

Jakie zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022?

Kompletna oferta zakładów bukmacherskich Katar 2022 powinna być znana przed rozpoczęciem turnieju. Już teraz czołowi, legalni bukmacherzy udostępnili pierwsze kursy na Mundial. Jakie zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata mogą znaleźć gracze? Prezentujemy najważniejsze propozycje, które będą dostępne przy okazji turnieju. 

Zakłady bukmacherskie Mundial – Mecze

Najbardziej popularne zakłady bukmacherskie na Katar 2022 dotyczyć powinny meczów. Dla każdego spotkania bukmacherzy mogą przygotować od kilkudziesięciu do nawet kilkuset kursów, czyli tak, jak w przypadku najważniejszych pojedynków na piłkarskich arenach. Bo niewątpliwie Mistrzostwa Świata to należą do najbardziej istotnych rozgrywek. Gracze mogą spodziewać się zarówno kursów na wynik meczowy, jak i bardziej “wymyślnych” zdarzeń, np. związanych z bramkami, kartkami, rzutami rożnymi itp. Rzecz jasna nie zabraknie też takich rynków jak spotkanie bez remisu, wynik w danej połowie i wielu więcej.

Zakłady bukmacherskie Katar 2022 – Drabinka 

Kolejna kategoria zakładów bukmacherskich na Mundial dotyczy tego, jak konkretne drużyny poradzą sobie w skali całego turnieju. Chodzi tu o wyjście z grupy, awans do określonej fazy zmagań czy nawet tytuł mistrzowski. Kursy w tym zakresie są dostępne u bukmacherów nawet na kilka miesięcy przed mistrzostwami. 

Zakłady bukmacherskie Mistrzostwa Świata – Indywidualne

Podczas piłkarskich mistrzostw świata Katar 2022 zakłady bukmacherskie będą dostępne także na typowanie indywidualnych osiągnięć piłkarzy. Przede wszystkim mowa tu o tytule króla strzelców, choć zdarzeń może być rzecz jasna więcej. 

Zakłady bukmacherskie Mundial 2022 – Zakłady specjalne

Ostatnia z kategorii to zakłady specjalne. Pod tą nazwą kryją się różnorodne zakłady bukmacherskie na Mundial, niekoniecznie dotyczące wyłącznie wydarzeń na boisku. Bukmacherzy mogą zaproponować typowanie np. powołań na turniej, “popisów” danego zawodnika czy wielu innych rzeczy. Tu ograniczeniem pozostaje wyłącznie inwencja bukmacherów. 

Gdzie zakłady bukmacherskie na Katar 2022?

Obstawianie Mistrzostw Świata 2022 dostępne jest w ofercie legalnych bukmacherów, którzy przygotowali także bonusy powitalne. Jak się one kształtują? Opisujemy to poniżej.

Zakłady bukmacherskie na Mundial w STS

W STS zakłady bukmacherskie na Mundial są już dostępne, tak samo jak bonusy na start. Rejestracja dostępna jest TUTAJ z kodem MEGABONUS. Wartość całego pakietu powitalnego wynosi 1640 zł.

STS kod promocyjny

Bonusy powitalne na zakłady bukmacherskie STS:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN
 • Bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) na Sporty Wirtualne 20 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) na Betgames 20 PLN

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie po wpisaniu naszego kodu promocyjnego w trakcie rejestracji. 

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w Fortunie

Bonusy dla nowych graczy ma bukmacher Fortuna. Konto założymy w TYM MIEJSCU z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Promocje na start mają wartość 830 zł. 

Fortuna kod promocyjny

Zestaw bonusów powitalnych składa się z:

 • Darmowego zakładu (freebet) 30 PLN
 • Zakładu bez ryzyka (cashback) 600 PLN
 • Bonusu od drugiej wpłaty na konto 200 PLN

Opisane wyżej bonusy powitalne o podanej wartości są dostępne z naszym kodem bonusowym. 

Zakłady bukmacherskie na Katar 2022 w Superbet

Bukmacherem z bonusami na start jest również Superbet. Zakładając konto poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI można uwolnić bonusy o łącznej o wartości 1555 zł. 

Superbet kod promocyjny

Bonusy na start wyglądając następująco:

 • Darmowy zakład (freebet) 35 PLN
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 1300 PLN
 • Bonus od depozytu 200 PLN
 • Bonus za aplikację 20 PLN

Promocje nie wykluczają się wzajemnie przy rejestracji konta z naszym kodem bonusowym. 

Zakłady bukmacherskie Mundial 2022 w Betclic

Betclic przygotował dla nowych graczy bonus powitalny o wartości 200 zł. Można go aktywować rejestrując się W TYM MIEJSCU z kodem promocyjnym o treści MECZYKI.

Betclic kod promocyjny

Bonus powitalny w Betclic to:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN

Bonus o podanej wyżej wartości dostępny jest z naszym kodem promocyjnym, który wpiszemy podczas rejestracji na stronie bukmachera.

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w Totalbet

Totalbet oferuje pakiet bonusów na start dla nowych graczy. Konto u bukmachera można założyć poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym o treści MECZYKI. Bonusy mają wartość 5239 zł.

Totalbet kod promocyjny

Pakiet bonusów na start od Totalbet składa się z:

 • Darmowych zakładów (freebetów) 39 PLN
 • Bonusu od pierwszego depozytu 5000 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 200 PLN

Bonusy dostępne będą po rejestracji z naszym kodem bonusowym. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie.