Bonus urodzinowy u bukmachera – gdzie można odebrać bonus?

Sprawdzamy, który bukmacher bonus urodzinowy przygotował w swojej ofercie dla graczy. Taka okazjonalna promocja dostępna jest u kilku legalnych operatorów. W tym tekście skupiamy się na tym gdzie możemy otrzymać bonus urodzinowy i jak z niego skorzystać.

Bonus urodzinowy u bukmacherów

Bonus urodzinowy dla typerów jest dostępny u wybranych bukmacherów. 

Listę operatorów oferujących bonus urodzinowy prezentujemy w tabeli poniżej.

BukmacherBonus urodzinowy
forBET20 PLN
Totalbet10 PLN
Go+Bet25 PLN

Jak odebrać freebet na urodziny u bukmachera? Szczegóły wszystkich promocji opisujemy w kolejnych akapitach. Przedstawiamy szczegółowo na jakich zasadach dany operator przyznaje bonus i jak możemy go użyć.

Czym jest bonus urodzinowy?

Bukmacher bonus urodzinowy przyznaje, jak sama nazwa promocji wskazuje, z okazji urodzin gracza. 

To forma promocji dostępna u kilku legalnych operatorów na rynku, którzy w ten sposób nagradzają swoich użytkowników. Zazwyczaj tego rodzaju bonus to nic innego jak freebet na urodziny, czyli darmowy zakład.

Z cyklicznego bonusu skorzystać można raz w roku, najczęściej otrzymując go w dniu urodzin. Każdy bukmacher z dostępną tego rodzaju promocją ma nieco inne zasady jej przyznania i odbioru.

Najlepszy bonus urodzinowy

Który bukmacher ma najlepszy bonus urodzinowy w swojej ofercie? Według opinii graczy jest nim forBET.

Operator przygotował freebet urodzinowy o wartości 20 PLN. Jak można skorzystać z tej promocji?

 • Załóż konto w forBET 
 • Dokonaj obrotu min. 100 PLN w ciągu ostatnich trzech miesięcy
 • Zaloguj się do konta w dniu urodzin i odbierz freebet urodzinowy

Promocja dotyczy również nowych graczy, którzy założyli konto w serwisie do 7 dni przed albo do 7 dni po dacie swoich urodzin. W przypadku zarejestrowania konta do tygodnia po dniu urodzin, należy skontaktować się z obsługą klienta.

Bonus urodzinowy w forBET

Bonus ważny jest 14 dni od momentu jego przyznania, a freebetem urodzinowym należy obrócić dwukrotnie na kuponach AKO 3 z kursem całkowitym 2.00 lub wyższym i kursem zdarzenia 1.20 lub wyższym.

Rejestracja z kodem BETVIP pozwoli uzyskać nie tylko bonus urodzinowy, ale także najwyższy pakiet powitalny do 5350 PLN.

Gdzie odebrać bonus urodzinowy?

Jaki bukmacher bonus urodzinowy przygotował dla typerów? Wyżej opisaliśmy promocję dostępną w forBET, a poza tym bukmacherem freebet urodzinowy oferuje także Totalbet i Go+Bet.

Jakie są warunki uczestnictwa w promocji? Sprawdzamy.

Bonus urodzinowy w Totalbet

Freebet na urodziny w swojej ofercie ma Totalbet, a wartość tej promocji to 10 PLN. Co trzeba zrobić, aby móc skorzystać z bonusu na urodziny w Totalbecie?

Zasady są następujące:

 • Gracz musi mieć zweryfikowane konto
 • W historii konta należy wpłacić min. jeden depozyt na co najmniej 10 PLN i zagrać kupon z salda głównego
 • W dniu urodzin po 12:00 gracz powinien zalogować się na konto i odebrać bonus urodzinowy

Chociaż do odbioru bonusu wymagana jest min. jedna wpłata w historii konta, to sam bonus stanowi freebet bez depozytu, jeśli spełniliśmy warunki promocji.

Totalbet bukmacher bonus urodzinowy

Freebet urodzinowy dostępny jest przez 7 dni. Można go uruchomić samodzielnie na kuponie z oferty sportowej o kursie min. 2.00. Wygraną z darmowego zakładu nie trzeba obracać. 

Freebet na urodziny w Go+Bet

W Go+Bet bukmacher bonus urodzinowy również przyznaje w formie freebetu. Ta promocja ma wartość 25 PLN. 

Aby otrzymać bonus należy:

 • W ciągu 30 dni od dnia urodzin wpłacić min. 30 PLN na konto depozytowe
 • W tym czasie zagrać min. jeden kupon za środki własne o stawce min. 30 PLN
Freebet urodzinowy w Goplusbet

Freebet urodzinowy jest dostępny do odbioru 7 dni od dnia urodzin. Freebet po odebraniu ważny jest 7 dni i można go aktywować na kuponie z min. kursem całkowitym 2.00 na zdarzenia z oferty SPORT, LIVE i/lub ESPORT.

Gdzie bonus urodzinowy nie występuje?

U jakich bukmacherów bonus urodzinowy nie jest dostępny? Na tej liście znajduje się większość operatorów, którzy mają jednak inne bonusy bukmacherskie dostępne na start. 

Poniżej prezentujemy listę czołowych operatorów, którzy mimo braku bonusu powitalnego w swojej ofercie cieszą się uznaniem graczy i oferują wysokie bonusy na start po użyciu kodów dostępnych na naszej stronie.

 • Superbet 
 • Fortuna
 • STS 
 • Betclic

Rejestracja z kodami promocyjnymi zapewnia m.in. wyższe freebet na start Superbecie, a w przypadku STS zakład bez ryzyka. Najwyższe bonusy uzyskamy także zakładając konto z kodami w Fortunie czy Betclicu.

Obecnie bonus urodzinowy nie jest dostępny również w: ETOTO, Fuksiarzu, Betfanie, ComeOn, PZBuku, LVBet, Betters czy BetX.

Jak odebrać bonus urodzinowy?

Co musimy zrobić aby u danego bukmachera odebrać bonus bukmacherski na urodziny? Bukmacherzy mają rzecz jasna określone warunki skorzystania z promocji, ale dla wszystkich wspólny będzie schemat tego, co zrobić aby być uprawnionym do uzyskania freebetu na urodziny.

1. Zarejestruj konto – to najważniejsza rzecz, bez której nie będziemy mogli u żadnego bukmachera otrzymać bonusu urodzinowego

2. Weryfikacja danych – dzięki temu bukmacher potwierdzi nasze osobowe, w tym datę urodzenia

3. Sprawdź warunki promocji – niektórzy bukmacherzy wymagają aktywności w określonym czasie, inni przyznają bonus urodzinowy za typowanie określonych kuponów

4. Odbierz bonus urodzinowy – zazwyczaj freebet na urodziny otrzymamy, jeśli danego dnia zalogujemy się na konto w serwisie bukmachera

5. Zagraj za bonus na urodziny – każdy bonus ma swoje określone warunki i czas aktywności, po którym promocja przepadnie jeśli z niej nie skorzystamy

Jak najlepiej wykorzystać bonus urodzinowy?

Freebet urodzinowy to darmowe środki na grę, zatem gracz może za nie grać bez inwestowania własnej gotówki. Jak najlepiej użyć bonus urodzinowy?

Strategii gry może być wiele. Warto jednak pamiętać, że bonus na urodziny u bukmacherów może wiązać się z określonymi warunkami np. co do kursu kuponu czy dostępnej oferty zakładów na użycie bonusu.

Jeśli spełnimy te określone regulaminem wymogi, to samo typowanie pozostaje tylko w naszych rękach. Część typerów gra za bonus urodzinowy odważnie, mając przeświadczenie, że i tak nie tracą swoich pieniędzy. Inni próbują grać ostrożniej i tym samym liczą, że bezpieczniejsze typowanie daje im większe szanse na wygraną. 

Bonus urodzinowy – podsumowanie

Bonus na urodziny w formie freebetu przyznają wybrani, legalni bukmacherzy. Gracze mogą skorzystać z tej formy promocji jeśli spełnią określone w regulaminie warunki.

Wartość bonusu urodzinowego u operatorów waha się od 10 do 25 PLN. 

FAQ

Czym jest bonus urodzinowy u bukmachera?

Bonusy urodzinowe u bukmachera to darmowe środki na grę, które dany operator przyznaje w formie freebtu z okazji urodzin gracza. 

Który bukmacher bonus urodzinowy ma w ofercie?

Obecnie bonus urodzinowy mają w swojej ofercie bukmacherzy: forBET, Totalbet i Go+Bet.