Betcris kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna Betcris bonus 200 PLN - należy podać kod promocyjny Betcris przy rejestracji
200 PLN freebet

Bonus powitalny Betcris to freebet do 200 zł, a także zakład bez ryzyka do 50 zł. Oferta startowa przysługuje każdemu, kto poprawnie założy konto gracza. W tym tekście pochylamy się jednak nie tylko nad ofertą na start. Przyjrzeliśmy się także warunkom obrotu otrzymanymi środkami oraz promocjom dla wszystkich użytkowników. Czy w Betcris kod promocyjny odblokuje ofertę dodatkową dla nowych użytkowników? Szczegółowe informacje na temat bukmachera Betcris znajdziesz w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.   

Betcris kod promocyjny – freebet na start i zakład bez ryzyka

W Betcris bonus powitalny dostępny jest dla wszystkich graczy, którzy poprawnie przejdą przez rejestrację konta stałego. W ofercie powitalnej znalazło się miejsce dla freebetu do 200 zł, a także zakładu bez ryzyka do 50 zł. Oznacza to, że maksymalnie możesz otrzymać 250 zł na start. A jakie są wymogi dotyczące obrotu przyznanymi środkami? Co należy zrobić, aby wypłacić otrzymane bonusy?

Betcris bonus powitalny – freebet 200 zł

Każdy z nowych użytkowników, który założył stałe konto w Betcris, otrzyma freebet 50% od postawionego pierwszego zakładu do 200 zł. Dzięki temu postawisz drugi kupon bez wykorzystania własnych funduszy. Jak otrzymać te darmowe środki na grę?

Premierowy kupon, postawiony w ramach bonusu powitalnego Betcris, musi posiadać kurs minimalny całego zakładu 1.80. A zatem może to być zarówno SOLO, jak i AKO, z minimalną stawką 20 zł. Wtedy, bez względu, czy poprawnie wytypujesz pierwszy kupon, czy nie, to i tak należy Ci się opisywany freebet. W celu jego wypłaty musisz postawić zakład AKO z minimum trzema zdarzeniami, których kurs minimalny wyniesie 1.25, a kurs całkowity kuponu – co najmniej 2.50. Ewentualna wygrana od razu znajdzie się na Twoim koncie depozytowym, jednak musisz pamiętać, że zostanie ona pomniejszona o wartość netto freebetu. Jeśli więc skorzystałeś z pełnej oferty, a więc 200 zł w formie bonusu, to od kwoty wygranego zakładu odjęte zostanie 176 zł. 

Betcris bonus powitalny – zakład bez ryzyka do 50 zł

Drugi bonus powitalny Betcris to zakład bez ryzyka 50% do 50 zł. Aby otrzymać wspomnianą kwotę, również musisz posiadać zweryfikowane konto gracza. Co ciekawe, kod promocyjny Betcris nie jest aktualnie wymagany, aby móc skorzystać z pełnej oferty startowej u tego bukmachera. A co trzeba zrobić, by uzyskać startowy cashback?

Betcris – tak jak w przypadku freebetu na start – wymaga zakładu SOLO lub AKO z kursem minimalnym kuponu 1.80 i stawką przynajmniej 20 zł. Gdy Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz 50% zwrotu postawionej stawki. Środki z zakładu bez ryzyka od razu trafiają na konto główne, bez jakiegokolwiek wymogu obrotu przyznaną stawką. Promocja ta łączy się z freebetem do 200 zł.

Betcris – bonusy dla wszystkich graczy

Bonus powitalny w Betcris nie kończy tematu bonusów u tego bukmachera. Betcris stworzył także promocje dla wszystkich graczy, niezwiązane z rejestracją. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Betcris kod promocyjny – Betcris+

Promocja “Betcris+” dotyczy zakładów AKO. W zależności od tego, ile zdarzeń znajdzie się na kuponie, taki dodatkowy procent zostanie doliczony do ewentualnej wygranej. Aby skorzystać z promocji, zakład musi zawierać minimum pięć spotkań. Wtedy otrzymasz +5% do kwoty podstawowej. Z każdym kolejnym spotkaniem wartość bonusu rośnie o kolejne 5%, i tak chociażby przy 14 meczach będzie to +50%, a przy 24 – +100% do wygranej.

Betcris kod promocyjny – Kursowy Boost

Drugi z bonusów od Betcris to “Kursowy Boost”. Bukmacher codziennie wybiera kilka najciekawszych spotkań, którym podwyższa wartość kursową. A jak wiadomo – im wyższy kurs, tym rośnie od razu potencjalna wygrana. A jak szukać boostów? Jeśli zobaczysz obok oferowanego meczu napis” Boost”, oznacza to, że kurs na takie spotkanie został podniesiony.  

Betcris kod promocyjny – Freebet na urodziny

Każdy z użytkowników w dniu urodzin otrzyma od bukmachera prezent – freebet w wysokości 20 zł. Betcris przyzna te środki każdemu, kto przeszedł przez pełną rejestrację. Żeby skorzystać z tej, jak i każdej innej promocji, nie trzeba na ten moment wpisać kodu promocyjnego Betcris. Wystarczy założyć konto stałe, aby mieć dostęp do opisywanych bonusów i promocji. Aby skorzystać z otrzymanych środków urodzinowych, trzeba postawić zakład AKO, z przynajmniej trzema zdarzeniami, po kursie każdego z meczów minimum 1.25 i kursie całego kuponu chociażby 2.50, a więc tak, jak w przypadku freebetu oferowanego na start. Na jego wykorzystanie każdy z graczy ma dokładnie trzy dni.

Betcris kod promocyjny – 25 zł dla fanów esportu

Betcris dba także o fanów esportu. Aby otrzymać bonus o wartości 25 zł należy postawić minimum pięć kuponów o łącznej wartości co najmniej 100 zł w ciągu jednego tygodnia. Wtedy u każdego gracza – dokładnie w czwartek – na koncie bonusowym znajdzie się wspomniane 25 zł. Aby go wykorzystać trzeba spełnić takie same warunki, jak w przypadku poprzednio opisanych freebetów.

Betcris kod promocyjny – wtorkowy cashback

Jeżeli w danym tygodniu obstawiania wyjdziesz na minus, to w Betcris otrzymasz cashback, nawet do 100 zł. By tak się stało, musisz obstawiać zakłady SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.85. A jak wyliczyć bonus, który może znaleźć się na Twoim koncie w każdy wtorek? Wzór wygląda następująco:

  • suma postawionych stawek – suma wygranych – suma otrzymanych bonusów

Jeżeli Twój wynik będzie minusowy, to otrzymasz bonus na konto gracza. A na jakie wartości możesz liczyć? Wszystko zależy od Twojego bilansu. Bukmacher stworzył tabelę, która jasno to określa:

  • bilans od 200 do 499 PLN = bonus 10 PLN
  • bilans od 500 do 999 PLN = bonus 25 PLN
  • bilans od 1000 do 1999 PLN = bonus 50 PLN
  • bilans powyżej 2000 PLN = 100 PLN

Na jego obrót – warunkami, które opisywaliśmy przy powyższych freebetach – masz dokładnie trzy dni. 

Betcris kod promocyjny – American Dream 

Ostatnią z promocji dla wszystkich graczy jest tak zwany “American Dream”. Wraz z nią możesz cieszyć się codzienną grą bez podatku. Co należy jednak zrobić?

Żeby wziąć udział w “American Dream” musisz postawić kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami, wśród których przynajmniej jedno będzie spotkaniem z amerykańskich rozgrywek – NBA, NHL, MLS, NFL, MLB lub WNBA. Taki kupon musi być wniesiony za minimum 10 zł, z minimalnym kursem zakładu 2.50, a także pojedynczego meczu – 1.25. Dzięki temu odbierzesz freebet w postaci 100% zwrotu zapłaconego podatku od wszystkich wygranych kuponów, rozliczonych jako wygrane do 7:00 tego dnia, maksymalnie do 100 PLN dziennie przez cały tydzień.

Betcris kod promocyjny – gdzie wpisać?

Dostęp do bonusów powitalnych Betcris posiada aktualnie każdy. Z tego względu nie wymaga on wpisywania kodu promocyjnego, który odblokuje ofertę powitalną. Wystarczy więc przejść przez pełną rejestrację, podając wszystkie wymagane przez bukmachera informacje, aby móc skorzystać z bonusu powitalnego w Betcris. Warto przyjrzeć się więc formularzowi rejestracyjnemu. Jak przez niego przejść i jakie informacje musimy tam podać? Przedstawiamy, jak wygląda zakładanie konta w Betcris.

Betcris kod promocyjny – rejestracja krok 1

Po tym, gdy wejdziesz na stronę bukmachera i znajdziesz w prawym górnym rogu żółty przycisk “Zarejestruj się”, zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Na początku musisz wpisać -email, login, hasło, a także podać numer telefonu i kod weryfikacyjny, który zostanie wysłany na Twój smartfon. Tak jak wspominaliśmy, kod promocyjny w Betcris nie jest aktualnie wymagany, aby otrzymać ofertę powitalną. Jak tylko się pojawi, to oczywiście od razu Cię o nim poinformujemy.

Betcris kod promocyjny - rejestracja krok 1

Betcris kod promocyjny – rejestracja krok 2

Następnie należy podać szczegółowe dane osobowe. Chodzi więc o imię i nazwisko, numer PESEL czy obywatelstwo. Bukmacher wymaga także podania informacji, z jakich źródeł pochodzą Twoje środki na grę. Pozostaje już ostatnia część formularza.

Betcris kod promocyjny - rejestracja krok 2

Betcris kod promocyjny – rejestracja krok 3

Na sam koniec, musisz jedynie ustalić limity czasowe oraz te na grę i zaakceptować regulaminy. W tym miejscu także potwierdzasz, że jesteś pełnoletni, a także zgadzasz się bądź nie, na otrzymywanie powiadomień marketingowych od Betcris. Zatwierdzając formularz, wystarczy poczekać na maila aktywacyjnego i po pierwszym logowaniu będziesz mógł już obstawiać zakłady.

Betcris kod promocyjny – rejestracja krok 4

Jeśli jednak chcesz mieć dostęp do wypłat z konta bukmachera, a także bonusu powitalnego Betcris, musisz posiadać konto stałe. W tym celu wystarczy zalogować się na koncie gracza, znaleźć zakładkę “Dokumenty” i wgrać tam zdjęcie bądź skan dowodu osobistego, a także podać numer rachunku bankowego. Gdy tylko Betcris zweryfikuje wszystkie przesłane informacje, otrzymasz kolejnego maila potwierdzającego posiadanie konta stałego.  

Betcris – wpłaty i wypłaty

Kolejną ważną kwestią, która interesuje nowych typerów, to metody płatności, a więc wpłaty i wypłaty środków na grę. W końcu to od tego zależy, jak szybko pieniądze znajdą się na koncie bankowym czy koncie gracza. Jak to wygląda w Betcris?

Jeżeli chodzi o wpłaty, to na ten moment nie ma zbyt wielu metod, za pomocą których przelejesz fundusze na grę u tego bukmachera. Dostępne są jedynie Przelewy24, a także BLIK. Oczywiście Betcris nie pobiera żadnych prowizji, a środki powinny znaleźć się na koncie gracza natychmiast. Pamiętaj, że minimalnie możesz wpłacić 10 zł.

Wypłaty również zrealizujesz jedynie przy użyciu Przelewów24. Są one zatwierdzane codziennie, w godzinach 9:00-17:00 i w zależności od banku mogą znaleźć się na koncie w kilkanaście minut, maksymalnie do 24 godzin w dni powszednie. Minimalna kwota wypłaty wynosi 20 zł, a maksymalna do 100 tysięcy zł.

Betcris – informacje o bukmacherze

Betcris to jeden z najmłodszych bukmacherów w naszym kraju. Ministerstwo Finansów przyznało mu licencję w 2019 roku, a strona internetowa ruszyła dopiero w sierpniu 2021 roku. Mimo to firma ta znana jest w świecie zakładów bukmacherskich. Z powodzeniem działa bowiem w krajach Ameryki Południowej oraz Łacińskiej od 2006 roku.

Dodaj komentarz