Kod promocyjny Betway – kod bonusowy nowego bukmachera

Oferta powitalna Betway

Wkrótce na polskim rynku ma pojawić się nowy bukmacher, Betway. Kod promocyjny przygotowany dla nowych użytkowników może umożliwić otrzymanie bonusów na start. Jakie to bonusy? Czy dla Betway kod bonusowy jest konieczny, aby skorzystać z promocji podczas rejestracji? Dowiecie się tego z tekstu. Zapraszamy do lektury.

Betway bonus z kodem promocyjnym

Przy zakładaniu konta w Betway kod bonusowy może być potrzebny, aby uzyskać dostęp do promocji na start. Bukmacher jeszcze nie potwierdził, czy na pewno ma zamiar wymagać jego użycia. Istnieje jednak spora szansa na to, że kod promocyjny Betway zostanie udostępniony.

Skąd taki wniosek? Podobną praktykę obserwujemy od lat u innych bukmacherów, którzy działają legalnie na polskim rynku. U większości z nich kod bonusowy obowiązuje i pozwala zyskać bonusy dla nowych użytkowników. Betway, wchodząc na rynek, także powinien przygotować ofertę powitalną i nie jest wykluczone, że będzie wówczas wymagany specjalny kod bonusowy Betway.

Jakie bonusy kod promocyjny od Betway może przynieść dla nowych graczy? Opisaliśmy poniżej najpopularniejsze bonusy bukmacherskie. 

Betway kod promocyjny – gdzie wpisać kod bonusowy?

Jeśli potwierdzą się przypuszczenia, że w Betway kod bonusowy ma zostać wprowadzony, to warto wiedzieć, jak konkretnie go użyć. Póki co, nadal nie znamy szczegółów, ale można zakładać, że w przypadku Betway kod promocyjny wpisać będzie trzeba podczas rejestracji na stronie bukmachera. 

Zazwyczaj bukmacherzy właśnie przy okazji zakładania konta oferują taką możliwość. Sama rejestracja nie powinna niczym zaskoczyć graczy. Schemat ma szansę być zatem podobny do tego przyjętego u większości bukmacherów. Z pewnością trzeba będzie podać najważniejsze dane osobowe w celu poprawnego stworzenia konta w Betway. Kod bonusowy – jeśli tylko zostanie udostępniony – także wzorem innych bukmacherów mógłby być wówczas użyty. 

Jakie dane są potrzebne, by założyć konto u bukmachera? Na podstawie znanych schematów można założyć, że będą to przede wszystkim:

 • imię i nazwisko
 • data urodzenia
 • numer PESEL
 • adres
 • numer telefonu
 • adres email
 • numer konta bankowego

Podczas rejestracji potrzebne jest także ustawienie hasła do konta gracza. Najważniejsze dane wymagane na samym początku rejestracji to przede wszystkim adres email i numer telefonu oraz nasze imię i nazwisko. Do weryfikacji wieku bukmacher sprawdzi podaną przez nas datę i/lub numer PESEL.

Betway kod promocyjny - rejestracja

Na tym etapie bukmacher powinien pozwolić wpisać także kod bonusowy Betway, jeśli tylko będzie on dostępny. Kod zazwyczaj wpisujemy najczęściej w specjalnie przygotowaną w tym celu ramkę. Chęć uzyskania bonusu od Betway może wymagać potwierdzenia przez gracza, np. zaznaczając odpowiednie okienko.

Numer konta bankowego podamy najprawdopodobniej nieco później. Jednak ważne jest, by go uzupełnić, bo w przeciwnym razie nie będziemy mogli wpłacać i wypłacać środków. Część potencjalnych bonusów z kodem promocyjnym Betway może wymagać wcześniejszej wpłaty depozytu, stąd warto od razu pomyśleć o uzupełnieniu numeru konta w stosownej zakładce. 

Konto założone w serwisie bukmacherskim wymaga także weryfikacji. Stąd najpewniej Betway poprosi o skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Najlepiej, aby był to dowód osobisty.

Poprawna rejestracja i uzupełnienie wszystkich danych pozwolą w pełni korzystać z serwisu. Dzięki temu użytkownik otrzyma także dostęp do oferty bonusowej, o której piszemy w dalszej części. 

Betway kod bonusowy – jakie bonusy na start?

Jak na razie nie wiemy, czy kod promocyjny Betway będzie obowiązywał. Dlatego nie można również stwierdzić, jakie promocje ewentualnie będą dostępne w pakiecie powitalnym. Możemy się jednak domyślać, że dla nowych graczy bukmacher przygotuje bonusy. Jakie? Wśród najpopularniejszych bonusów u bukmacherów znajdziemy darmowy zakład – freebet, zakład bez ryzyka – cashback czy też bonus od wpłaty.

Niektórzy bukmacherzy z kodem promocyjnym oferują także inne bonusy np. za pobranie aplikacji mobilnej. Czy kod bonusowy Betway ma obejmować taką promocję? Trudno stwierdzić to na obecnym etapie, gdyż nie znamy jeszcze daty rozpoczęcia działalności w Polsce przez tego bukmachera.

Poniżej opisujemy potencjalne bonusy, które mogą się znaleźć w ofercie powitalnej Betway. Kod promocyjny najprawdopodobniej pozwoli zdobyć bonus powitalny u bukmachera. 

Betway kod promocyjny – freebet

Darmowy zakład, czyli z języka angielskiego freebet, jest popularnym bonusem bukmacherskim dla nowych graczy. Oznacza nic innego jak zakład, który na ogół można obstawić jeszcze przed wpłatą swoich pieniędzy na konto bukmachera. Środki po prostu dostajemy w bonusie za założenie konta, bez wkładu własnego.

To daje możliwość sprawdzenia, jak dany bukmacher funkcjonuje, bez konieczności złożenia depozytu, choć ten czasem bywa wymagany również przy okazji tego bonusu. Jest to indywidualna decyzja każdego bukmachera.

Środków przyznanych z tytułu darmowego zakładu nie można oczywiście od razu wypłacić. Przede wszystkim mają one dać szansę na zagranie kuponu, a następnie bukmacher może wymagać również obrotu bonusem, co jest dość częstą praktyką. 

Zasady obrotu dokładnie opisane są zawsze w regulaminie danego bonusu u konkretnego bukmachera. Jeśli będziemy wiedzieli jak działa freebet w Betway, czy wymagany jest w jego przypadku kod bonusowy oraz jaka jest jego wartość – opiszemy to w tekście. 

To zresztą niejedyny bonus, który powinien się znaleźć w ofercie tego bukmachera. W dalszej części artykułu przedstawiamy kolejne promocje, które może aktywować w Betway kod promocyjny.

Betway kod bonusowy – cashback

Następnym bonusem w ofercie promocyjnej dla nowych użytkowników ma szansę być cashback, czyli zakład bez ryzyka. Ten bonus cieszy się sporą popularnością i pozwala odzyskać całość lub częściej postawionej stawki w przypadku przegrania (zazwyczaj pierwszego) zakładu wytypowanego u bukmachera.

W Betway kod bonusowy na cashback jest możliwy. Jaka wartość bonusu powinna czekać na graczy? Trudno to stwierdzić w tej chwili, ale na pewno taka informacja znajdzie się na naszej stronie, gdy będziemy znali ofertę powitalną bukmachera.

Cashback – o czym wspomnieliśmy nieco wyżej – zazwyczaj dotyczy pierwszego kuponu złożonego u bukmachera. Jednak nie jest to jedyna opcja. Czasami może być to pierwszy zakład rozliczony jako przegrany, a będący np. trzecim czy piątym w kolejności. Zdarzają się również przypadki, w których cashbackiem objętych jest cała seria kuponów. Wówczas powinna obejmować konkretny czas ich zawarcia (np. jedna doba) lub określoną kwotę zwrotu. 

Podobnie jak przy darmowym zakładzie, tak i tutaj gracze powinni liczyć się z ewentualnymi warunkami obrotu bonusem. Betway jednak nie musi tego wymagać. Szczegóły obrotu środkami bonusowymi znajdziecie w kolejnej części artykułu.

Betway kod promocyjny bonus od depozytu

Trzecim bonusem, który dość często znajduje się w ofercie powitalnej bukmacherów, jest bonus od depozytu. W jego przypadku Betway “dołoży” określone środki do wykonanej przez użytkownika wpłaty. 

Jak działa ten bonus w praktyce? Poza tym, że dla bonusu od Betway kod bonusowy może być konieczny, to w tym przypadku spotkać można różne podejścia. Przede wszystkim bukmacher określa trzy podstawowe kryteria przyznawania bonusu od depozytu:

 • Od której wpłaty otrzymamy bonus?
 • Jaki procent depozytu może stanowić bonus?
 • Jaka będzie maksymalna suma bonusu?

Przykładowy bonus od depozytu dla nowych graczy: 100% od drugiej wpłaty do maksymalnej kwoty 500 zł. Oznacza to tyle, że bukmacher bonus przyzna dopiero przy dokonaniu drugiej wpłaty na konto depozytowe. Przy okazji podwoi stawkę wpłaconą przez gracza, ale nie więcej niż do 500 zł nawet jeśli sama wpłata okaże się wyższa.

Bukmacher ma możliwość bonus przyznać od pierwszej, drugiej czy każdej kolejnej wpłaty. Zazwyczaj bonus od depozytu dotyczy jednej z dwóch pierwszych wpłat na konto. Depozyt powiększany bywa o 50% lub 100% do określonej regulaminem kwoty maksymalnej.

Obrót bonusem powinien być obowiązkowy, ale jego reguły także mogą być bardzo różne. Więcej o tym napiszemy w kolejnych akapitach.

Betway kod promocyjny – bonusy dla wszystkich graczy

O ile w przypadku Betway kod bonusowy może oznaczać promocje dla nowych użytkowników, o tyle bukmacher powinien zadbać również o pozostałych graczy. Stąd nie są wykluczone stałe promocje (niezwiązane z rejestracją), skierowane do osób korzystających z serwisu. O jakich bonusach mowa?

Stałe i cykliczne bonusy bukmacherskie to równie dobrze darmowe zakłady lub cashbacki, ale także premie za typowanie wielu zdarzeń na jednym kuponie. Betway ma także możliwość przydzielenia bonusu za np. rejestrację osób z polecenia użytkownika czy za typowanie określonych wydarzeń. 

Betway oferta bukmachera

Co będzie można typować w Betway? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszyscy, którzy planują założenie konta w serwisie bukmachera. Jednoznaczne określenie oferty Betway w tym momencie jest zadaniem trudnym, ale można wyciągnąć wnioski choćby poprzez to, co bukmacher ma wśród propozycji dla użytkowników w innych krajach, gdzie już legalnie działa.

Przede wszystkim zatem Betway oferuje szeroką gamę zakładów bukmacherskich na sport. W tym na najważniejsze rynki takie jak piłka nożna, sporty walki, tenis i inne. W Polsce z pewnością poza światowymi wydarzeniami doczekamy się również krajowych imprez sportowych, które będzie można typować.

Nie tylko sport powinien znaleźć się w ofercie zakładów bukmachera Betway. Kod promocyjny do rejestracji w serwisie będziecie mogli znaleźć w tym tekście, gdy tylko się pojawi. Póki co jednak możemy skupić się na dalszych aspektach oferty zdarzeń. Co poza sportem? Zdarzenia z kategorii esportu, sportów wirtualnych czy gier karcianych. To dość popularne rynki u innych bukmacherów, a Betway za granicą miał już doświadczenie w prowadzeniu tego typu zakładów.

Podsumowując: oferta Betway nie powinna odbiegać od tej, która dostępna jest u innych bukmacherów działających już legalnie w Polsce.

Betway obrót bonusem

Bukmacherzy mogą wymagać obrotu środkami bonusowymi od użytkowników. Jak dokładnie to wygląda? Wszystko zależy od typu bonusu, a także stawek. Obrót bonusami zapewne będzie wymagany również w Betway. Kod promocyjny może pozwolić na uzyskanie kilku bonusów, ale nie zwolni z obrotu nimi.

Środkami bonusowymi najczęściej trzeba obrócić kilkakrotnie po określonym wcześniej kursie. Co ważne, bukmacher może wymagać obrotu bonusem ale także bonusem i kwotą np. depozytu czy wygranego zakładu. Trzeba dokładnie znać regulamin, aby wyliczyć łączną sumę obrotu bonusem. 

Betway takich zasad jasno jeszcze nie określił, ale niedługo wszystko może być już jasne. Na pewno o tym napiszemy.

Betway kod promocyjny – wpłaty i wypłaty

Działający w sieci bukmacherzy muszą dostosować się do obecnych reguł. Stąd szybkie wpłaty/wypłaty oraz spora różnorodność w dostępności do przelewów, to rzecz nad którą trzeba się pochylić.

Betway zapewne dostosuje się do panujących trendów i pozwoli na dostęp do najpopularniejszych form płatności. Wśród nich znajdują się choćby:

 • Internetowe systemy płatności: Dotpay, Tpay oraz Przelewy24
 • Karta bankowa VISA lub Mastercard 
 • BLIK 
 • Paysafecard 
 • Google Pay itp.

Dokładna lista dostępnych form transakcji powinna być znana wkrótce.

Betway – informacje o bukmacherze

Bukmacher Betway powstał w 2006 roku. W Polsce otrzymał pozwolenie na prowadzenie legalnej działalności wydaną przez Ministerstwo Finansów w 2021 roku. 

Obecnie Betway dostępny jest na wielu rynkach europejskich m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Belgii, Szwecji czy na Malcie. Ponadto bukmacher legalnie prowadzi działalność w Meksyku czy RPA. 

Bukmacher oferuje zakłady na imprezy sportowe, wydarzenia kulturalne, imprezy esportowe i nie tylko.

Dodaj komentarz