Kod promocyjny Betway – kod bonusowy nowego bukmachera

Oferta powitalna Betway

Betway kod promocyjny pozwala uzyskać najwyższe bonusy bukmacherskie. Bukmacher został kolejnym, legalnym operatorem oferującym zakłady na polskim rynku. Jak wygląda jego oferta? Czy w Betway kod promocyjny jest już dostępny? Odpowiadamy.

WAŻNE: Betway od dnia 15.01.2024 zawiesza swoją działalność w Polsce. Bukmacher planuje wprowadzić zmiany na stronie i wrócić z ulepszonym produktem na rynek. O dacie ponownego startu poinformujemy w tym tekście.

Betway bonus z kodem promocyjnym

Betway bonus powitalny o najwyższej wartości może przyznać tym graczom, którzy wpiszą podczas rejestracji kod promocyjny. Betway w Polsce rozpoczął działalność w kwietniu 2023 roku, ale jest operatorem dobrze znanym w bukmacherskim świecie.

Obserwując działania bukmachera za granicą możemy się spodziewać, że kod bonusowy Betway to tylko kwestia czasu. Jakie bonusy zapewni w Betway kod promocyjny nowym graczom przy okazji rejestracji konta? Opisaliśmy poniżej najpopularniejsze bonusy bukmacherskie. 

Betway kod promocyjny – gdzie wpisać kod bonusowy?

Jeśli potwierdzą się przypuszczenia, że w Betway kod promocyjny ma zostać wprowadzony, to warto wiedzieć, jak konkretnie go użyć. Znając praktykę różnych zakładów bukmacherskich, możemy śmiało założyć, że ewentualny kod promocyjny Betway trzeba będzie wpisać podczas zakładania nowego konta w serwisie bukmachera.

Zazwyczaj bukmacherzy właśnie przy okazji rejestracji w ich serwisie oferują taką możliwość. Sama rejestracja w serwisie jest już dostępna. Jak wygląda proces zakładania konta w Betway? Na początku, gdy wejdziemy już na stronę internetową bukmachera, klikamy w przycisk „Zarejestruj” a następnie wypełniamy dostępny formularz rejestracyjny.

Co trzeba w nim wpisać? Sam formularz podzielić możemy na dwie części – dane osobowe i dane adresowe. Opiszmy zatem po kolei, co wpisujemy w kolejnych kolumnach.

Dane osobowe:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Numer PESEL
 • Obywatelstwo
 • Data urodzenia
 • Waluta (PLN/ polski złoty)

Dane adresowe:

 • Adres
 • Miasto
 • Województwo
 • Kod pocztowy
 • Nazwa użytkownika 
 • Hasło

Wymagane jest też potwierdzenie zgodności danych (poprzez zaznaczenie okienka), a opcjonalnie możemy zaakceptować zgody marketingowe. Kod promocyjny Betway w tej chwili nie jest dostępny i z tego też powodu nie mamy gdzie wpisać go w formularzu. Co może jednak ulec zmianie.

Po wypełnieniu formularza klikamy „Zarejestruj się” i na tym właściwie kończy się proces samego zakładania konta. Z tym, że musimy je jeszcze zweryfikować, aby móc m.in. wypłacać środki na rachunek bankowy.

Numer konta bankowego, który wpisujemy w sekcji „Moje konto”, to jeden z wymogów do weryfikacji konta w Betway. Musi być to numer w formacie IBAN, którego gracz jest właścicielem lub współwłaścicielem. Ponadto Betway poprosi o skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Najlepiej, aby był to dowód osobisty.

Poprawna rejestracja i weryfikacja wszystkich danych pozwolą w pełni korzystać z serwisu. Dzięki temu użytkownik otrzyma także dostęp do oferty bonusowej Betway, o której piszemy w dalszej części. 

Betway kod bonusowy – jakie bonusy na start?

Kod promocyjny Betway w tym momencie nie jest dostępny. Dlatego nie można również stwierdzić, jakie promocje ewentualnie będą dostępne w pakiecie powitalnym z jego użyciem. Możemy się jednak domyślać, że dla nowych graczy bukmacher przygotuje bonusy na start. Jakie? Wśród najpopularniejszych bonusów u bukmacherów znajdziemy darmowy zakład – freebet, zakład bez ryzyka – cashback czy też bonus od wpłaty.

Pamiętajmy, że Betway zadebiutował w Polsce niedawno, na początku kwietnia 2023 roku. Zatem szczegóły oferty powitalnej mogą się jeszcze klarować. Poniżej opisujemy, jakie są najpopularniejsze promocje bukmacherskie dla nowych graczy. O tym czy w Betway kod promocyjny będzie decydował o ich przyznaniu poinformujemy, gdy pojawi się taka informacja. 

Betway kod bonusowy na cashback

Betway bonus w formie zakładu bez ryzyka może umieścić w swojej w ofercie promocyjnej dla nowych użytkowników. Ten bonus cieszy się sporą popularnością i pozwala odzyskać całość lub częściej postawionej stawki w przypadku przegrania (zazwyczaj pierwszego) zakładu wytypowanego u bukmachera.

W Betway kod bonusowy na cashback jest możliwy w przyszłości. Jaka wartość bonusu powinna czekać na graczy? Trudno to stwierdzić w tej chwili, ale na pewno taka informacja znajdzie się na naszej stronie, gdy będziemy znali ofertę powitalną bukmachera.

Cashback – o czym wspomnieliśmy nieco wyżej – zazwyczaj dotyczy pierwszego kuponu złożonego u bukmachera. Jednak nie jest to jedyna opcja. Czasami może być to pierwszy zakład rozliczony jako przegrany, a będący np. trzecim czy piątym w kolejności. Zdarzają się również przypadki, w których cashbackiem objętych jest cała seria kuponów. Wówczas powinna obejmować konkretny czas ich zawarcia (np. jedna doba) lub określoną kwotę zwrotu. 

Betway kod promocyjny na freebet

Darmowy zakład, czyli z języka angielskiego freebet, jest popularnym bonusem bukmacherskim dla nowych graczy. Oznacza nic innego jak zakład, który na ogół można obstawić jeszcze przed wpłatą swoich pieniędzy na konto bukmachera. Środki po prostu dostajemy w bonusie za założenie konta, bez wkładu własnego.

To daje możliwość sprawdzenia, jak dany bukmacher funkcjonuje, bez konieczności złożenia depozytu, choć ten czasem bywa wymagany również przy okazji tego bonusu. Jest to indywidualna decyzja każdego bukmachera.

Środków przyznanych z tytułu darmowego zakładu nie można oczywiście od razu wypłacić. Przede wszystkim mają one dać szansę na zagranie kuponu, a następnie bukmacher może wymagać również obrotu bonusem, co jest dość częstą praktyką. 

Zasady obrotu dokładnie opisane są zawsze w regulaminie danego bonusu u konkretnego bukmachera. Jeśli będziemy wiedzieli jak działa freebet w Betway, czy wymagany jest w jego przypadku kod bonusowy oraz jaka jest jego wartość – opiszemy to w tekście. 

To zresztą niejedyny bonus, który powinien się znaleźć w ofercie tego bukmachera. W dalszej części artykułu przedstawiamy kolejne promocje, które może aktywować w Betway kod promocyjny.

Betway kod promocyjny na bonus od depozytu

Trzecim bonusem, który dość często znajduje się w ofercie powitalnej bukmacherów, jest bonus od depozytu. W jego przypadku Betway może np. podwoić określone środki od wykonanej przez użytkownika wpłaty. 

Jak działa ten bonus w praktyce? Poza tym, że dla bonusu od Betway kod bonusowy może być konieczny, to w tym przypadku spotkać można różne podejścia. Przede wszystkim bukmacher określa trzy podstawowe kryteria przyznawania bonusu od depozytu:

 • Od której wpłaty otrzymamy bonus?
 • Jaki procent depozytu może stanowić bonus?
 • Jaka będzie maksymalna suma bonusu?

Przykładowy bonus od depozytu dla nowych graczy: 100% od drugiej wpłaty do maksymalnej kwoty 500 zł. Oznacza to tyle, że bukmacher bonus przyzna dopiero przy dokonaniu drugiej wpłaty na konto depozytowe. Przy okazji podwoi stawkę wpłaconą przez gracza, ale nie więcej niż do 500 zł nawet jeśli sama wpłata okaże się wyższa.

Bukmacher ma możliwość bonus przyznać od pierwszej, drugiej czy każdej kolejnej wpłaty. Zazwyczaj bonus od depozytu dotyczy jednej z dwóch pierwszych wpłat na konto. Depozyt powiększany bywa o 50% lub 100% do określonej regulaminem kwoty maksymalnej.

Obrót bonusem powinien być obowiązkowy, ale jego reguły także mogą być bardzo różne. Więcej o tym napiszemy w kolejnych akapitach.

Betway kod promocyjny – bonusy dla wszystkich graczy

O ile w przypadku Betway kod bonusowy może oznaczać promocje dla nowych użytkowników, o tyle bukmacher powinien zadbać również o pozostałych graczy. Stąd nie są wykluczone stałe promocje (niezwiązane z rejestracją), skierowane do osób korzystających z serwisu. O jakich bonusach mowa?

Stałe i cykliczne bonusy bukmacherskie to równie dobrze darmowe zakłady lub cashbacki, ale także premie za typowanie wielu zdarzeń na jednym kuponie. Betway kod promocyjny, nawet jeśli się pojawi, nie wpłynie na te promocje.

Betway oferta bukmachera

Co można typować w Betway? Na to pytanie znamy już odpowiedź, bowiem bukmacher zaprezentował swoją ofertę zakładów bukmacherskich. Dostępne w Betway zakłady podzielić możemy na kilka kategorii:

 • Zakłady sportowe (przedmeczowe)
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady esportowe
 • Sporty wirtualne

Wśród zakładów sportowych wyróżniają się najpopularniejsze dyscypliny sportu, na których czele wskazać warto takie jak choćby piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka itp. W sumie bukmacher oferuje około 30 dyscyplin sportu do obstawiania, a na wybrane rynki dostępne są też typy na żywo (zakłady live).

W Betway typować można również sporty wirtualne czy esport. Te kategorie stanowią uzupełnienie oferty bukmachera.

Betway obrót bonusem

Bukmacherzy mogą wymagać obrotu środkami bonusowymi od użytkowników. Jak dokładnie to wygląda? Wszystko zależy od typu bonusu, a także stawek. Obrót bonusami zapewne będzie wymagany również w Betway. Kod promocyjny może pozwolić na uzyskanie kilku bonusów, ale nie zwolni z obrotu nimi.

Środkami bonusowymi najczęściej trzeba obrócić kilkakrotnie po określonym wcześniej kursie. Co ważne, bukmacher może wymagać obrotu bonusem ale także bonusem i kwotą np. depozytu czy wygranego zakładu. Trzeba dokładnie znać regulamin, aby wyliczyć łączną sumę obrotu bonusem. 

Betway takich zasad jasno jeszcze nie określił, ale niedługo wszystko może być już jasne. Na pewno o tym napiszemy.

Betway kod promocyjny – wpłaty i wypłaty

Działający w sieci bukmacherzy muszą dostosować się do obecnych reguł. Stąd szybkie wpłaty i wypłaty oraz spora różnorodność w dostępności do przelewów, to rzecz nad którą trzeba się pochylić.

Betway przygotował wiele systemów płatności i już na starcie pod tym względem wyróżnia się na polskim rynku bukmacherskim. Wpłat na rachunek depozytowy w Betway dokonać można, poprzez:

 • Karty bankowe
 • Przelewy 24
 • Rapid transfer
 • Muchbetter
 • Ecopayz
 • Mifinity
 • Neteller
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Skrill 1-tap

Za dokonywanie wpłat i wypłat bukmachera nie pobiera prowizji.

Betway – informacje o bukmacherze

Bukmacher Betway powstał w 2006 roku. W Polsce otrzymał pozwolenie na prowadzenie legalnej działalności wydaną przez Ministerstwo Finansów w 2021 roku. Debiut na polskim rynku bukmacher zanotował na początku kwietnia 2023 roku.

Obecnie Betway dostępny jest na wielu rynkach europejskich m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Belgii, Szwecji czy na Malcie. Ponadto bukmacher legalnie prowadzi działalność w Meksyku czy RPA. 

Bukmacher oferuje zakłady na imprezy sportowe, wydarzenia kulturalne, imprezy esportowe, sporty wirtualne i nie tylko.

Dodaj komentarz