BetX kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna BetX bonus 7827 PLN - należy podać kod promocyjny BetX przy rejestracji
7777 PLN bonus od depozytu - freebet 50 PLN
Aktualnie linki do BetX nie działają

BetX oferuje swoim klientom bonusową ofertę powitalną o wartości 7827 PLN. W tym tekście szczegółowo ją opisujemy oraz wskazujemy czy do skorzystania z niej niezbędny jest BetX kod promocyjny. Zdradzamy również jaki bonus BetX  przygotował dla stałych graczy. Znajdziesz tutaj opis oferowanych metod płatności oraz informacje ogólne o bukmacherze. Zapraszamy do lektury.

Aktualnie linki do BetX nie działają

Sprawdź ofertę bukmachera Superbet
MECZYKI
Kod bonusowy
Oferta powitalna Superbet bonus 1555 PLN - należy podać kod promocyjny Superbet przy rejestracji
zakład bez ryzyka 1300 PLN + freebet 35 PLN + bonus od depozytu 200 PLN + bonus za aplikację mobilną 20 PLN

BetX – gdzie wpisać kod promocyjny?

BetX przygotował dla nowych klientów bonus powitalny. Mogą z niego skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy prawidłowo przejdą proces rejestracji. Aktualnie nie jest wymagany w BetX kod promocyjny – jeśli się to zmieni, od razu was o tym poinformujemy.

Samo założenie konta u tego bukmachera nie jest niczym skomplikowanym i powinno zająć kilka minut. Dla ułatwienia przygotowaliśmy krótką instrukcję krok po kroku, jak należy to zrobić. Wskazujemy w niej gdzie trzeba będzie wpisać BetX kod bonusowy, gdy pojawi się taka potrzeba.

Krok 1 – jak otrzymać BetX bonus powitalny?

Aby założyć konto w BetX w pierwszej kolejności musimy przejść na stronę główną tego bukmachera. Jednym ze sposobów jest kliknięcie w znajdujący się w tym artykule baner. W dalszej kolejności należy odnaleźć przycisk “Rejestracja”, znajdujący się w prawym górnym rogu.

Krok 2 – gdzie wpisać kod bonusowy BetX?

Po przejściu do formularza rejestracyjnego należy podać następujące dane:

 • nazwa użytkownika
 • hasło (wymagane potwierdzenie)
 • e-mail (wymagane potwierdzenie)
 • numer telefonu
BetX rejestracja - krok 1

Na tym etapie można wpisać również kod polecający, który uprawnia do otrzymania freebetu w wysokości 50 PLN (więcej piszemy o tym w dalszej części tekstu). Nie jest za to wymagany BetX kod promocyjny.

Krok 3 – bonus powitalny w BetX

W kolejnej zakładce zostaniemy poproszeni o podanie kolejnych informacji, takich jak:

 • imię
 • nazwisko
 • PESEL
 • płeć
 • kod pocztowy
 • miasto
 • ulica wraz z numerem domu i lokalu
 • data urodzenia
BetX rejestracja - krok 2

Należy też zaznaczyć czy jesteśmy osobą zajmującą stanowisko polityczne.

Krok 4 – ustaw zabezpieczenia i odbierz BetX bonus powitalny

Kolejny etap rejestracji ma na celu poprawę bezpieczeństwa. W tym celu należy wybrać pytanie pomocnicze i udzielić na nie odpowiedzi. W razie utraty danych do logowania pozwoli to na ich szybkie odzyskanie.

W tym miejscu niezbędne jest również zaznaczenie, że:

 • jesteśmy pełnoletni
 • wszystkie podane przez nas dane są zgodne ze stanem faktycznym
 • wpłacane środki nie pochodzą z nielegalnego źródła
 • zapoznaliśmy się z regulaminem i akceptujemy jego warunki
BetX rejestracja - krok 3

Można wyrazić też zgodę na wykorzystanie danych w celach marketingowych, jednak nie jest to obowiązkowe.

Krok 5 – pełna aktywacja konta w BetX

Na samym końcu procesu rejestracji na podany przez nas adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego zostanie utworzone konto tymczasowe, umożliwiające dokonywanie wpłat oraz obstawianie zakładów.

Jeżeli będziemy chcieli dokonać wypłaty środków, wówczas niezbędna jest pełna weryfikacja konta. W tym celu należy kliknąć w znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk “Aktywacja” i następnie przesłać skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu) oraz podać numer konta bankowego. 

Niezbędne jest też ustanowienie limitów na grę: kwotowych i czasowych. Na pełną aktywację konta mamy 30 dni liczonych od momentu potwierdzenia rejestracji. Przypominamy, że podczas całego procesu rejestracji nie jest wymagany BetX kod bonusowy.

BetX kod promocyjny – bonus powitalny do 7827 PLN

BetX to bukmacher, który na rynku pojawił się całkiem niedawno. Aby wyróżnić się na tle konkurencji przygotował dla nowych klientów ofertę powitalną o wartości do 7827 PLN. W jej skład wchodzą freebet do 50 PLN oraz bonus od depozytu do kwoty 7777 PLN. Z obu promocji można skorzystać jednocześnie i nie jest do tego wymagany BetX kod promocyjny. Poniżej szczegółowo je omawiamy.

BetX bonus na start – freebet do 50 PLN

Freebet jest bardzo popularną promocją, stosowaną przez wielu legalnych bukmacherów działających w naszym kraju. To nic innego, jak darmowy zakład, który pozwala na wytypowanie wyniku bez konieczności angażowania własnych środków. Co należy zrobić aby skorzystać z takiej możliwości w BetX?

W pierwszej kolejności należy poprawnie przejść proces rejestracji – ważne jest to, że na tym etapie nie jest obecnie wymagany BetX kod promocyjny. Następnie należy dokonać wpłaty w minimalnej wysokości 10 PLN oraz dokonać jednokrotnego obrotu kwotą depozytu. Po spełnieniu tych warunków na naszym koncie pojawi się freebet odpowiadający równowartości depozytu do wysokości 50 PLN.

Przyznanymi środkami również należy dokonać jednokrotnego obrotu po minimalnym kursie 2.0. Nie zaliczają się do niego zakłady na żywo, zdarzenia wirtualne oraz e-sportowe. Na wykonanie obrotu mamy 14 dni liczonych od dnia przyznania bonusu.

BetX bonus powitalny – podwojenie depozytu do 7777 PLN

Drugi element bonusu powitalnego, to podwojenie depozytu do kwoty 7777 PLN. Po dokonaniu pierwszej wpłaty na naszym koncie bonusowym pojawi się jej równowartość. Aby ją aktywować należy spełnić wymagania obrotowe.

Do ich najważniejszych założeń należą:

 • wpłacony depozyt musi zostać obrócony 4 razy
 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 4
 • minimalny kurs dla każdego zdarzenia na kuponie wynosi 1.25

Bonus będzie aktywowany w czterech częściach po spełnieniu 25% wymagań obrotowych. Dla lepszego zobrazowania sytuacji posłużmy się następującym przykładem:

Przykład:

Użytkownik dokonuje depozytu w wysokości 1000 PLN. Na jego koncie bonusowym pojawia się równowartość pierwszej wpłaty, jednak jej pierwsza część zostanie odblokowana dopiero po zagraniu odpowiednich kuponów na łączną stawkę 250 PLN. Kolejne części bonusu aktywują się po zagraniu za 500 PLN, 750 PLN i 1000 PLN.

Całkowity obrót powinien zostać wykonany w ciągu 30 dni liczonych od momentu przyznania bonusu. Jeżeli nie uda nam się tego zrobić w wymaganym terminie, wówczas środki z salda bonusowego wygasną. Obrotu należy dokonać tylko i wyłącznie na zakładach zdarzeniach rzeczywistych, z wyłączeniem zakładów LIVE BET, wirtualnych i e-sportowych. Jeśli do otrzymania tego bonusu będzie wymagany BetX kod promocyjny, to niezwłocznie was o tym poinformujemy.

BetX kod promocyjny – promocje dla stałych klientów

BetX może pochwalić się nie tylko ofertą powitalną, ale również promocjami dla stałych klientów. Dostęp do nich mają wszyscy użytkownicy, którzy prawidłowo przejdą proces rejestracji. Do skorzystania z nich nie jest aktualnie wymagany BetX kod bonusowy.

BetX kod promocyjny – bonus za polecenie

Pierwszą promocją dla stałych graczy oferowaną przez BetX jest bonus za polecenie. Przyznawany jest on w formie freebeta w wysokości 50 PLN. Co należy zrobić aby go otrzymać?

Trzeba zaprosić swoich znajomych do gry i przekazać im aby zarejestrowali się w BetX przy pomocy naszego kodu polecającego. Jeżeli uda im się założyć konto u tego bukmachera, a następnie dokonać wpłaty w wysokości minimum 200 PLN i obrócić nią jeden raz w dowolny sposób, wówczas otrzymamy freebet w wysokości 50 PLN. Przed wypłatą tych środków należy nimi jednokrotnie obrócić po minimalnym kursie 2.00. Do skorzystania z tej promocji aktualnie nie jest wymagany BetX kod bonusowy.

BetX promocje – nieTRAFIONY

BetX przygotował również promocję dla miłośników tzw. “taśm”. Każdy gracz, który puścił kupon z minimalnym kursem wynoszącym 200 i zawierającym co najmniej 8 zdarzeń (kurs nie może być wyższy niż 8.00), gdzie jedno z nich okazało się nietrafione, może liczyć na bonus w wysokości 10-krotności stawki bez podatku, maksymalnie do wysokości 1000 PLN.

BetX kod promocyjny – bonus od obrotu

BetX premiuje również aktywnych graczy, oferując im bonus od obrotu. W zależności od jego wartości każdego miesiąca można otrzymać dodatkowe środki na grę. Ich wysokość ustalana jest w następujący sposób:

 • obrót od 500 do 1.999,99 PLN = bonus 10 PLN
 • obrót od 2.000 do 4.999,99 PLN = bonus 20 PLN
 • obrót od 5.000 do 9.999,99 PLN = bonus 50 PLN
 • obrót od 10.000 do 19.999,99 PLN = bonus 100 PLN
 • obrót powyżej 20.000 PLN = bonus 200 PLN

Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym został wykonany obrót.

BetX kod bonusowy – e-sport bez podatku

Miłośnicy e-sportu mogą cieszyć się grą w BetX bez konieczności płacenia podatku. W ramach tej promocji nie ma żadnego kursu minimalnego, zarówno w kwestii pojedynczych zdarzeń, jak i całkowitego kursu na kuponie. Wystarczy więc wejść w zakładkę “ESPORT” i zagrać dowolny typ.

BetX bonusy – sporty wirtualne i gry karciane bez podatku

Podobna promocja czeka na fanów sportów wirtualnych oraz gier karcianych. Oni również mogą typować w BetX bez konieczności płacenia obowiązkowego podatku od gier. W tym przypadku również nie ma minimalnego kursu czy liczny zdarzeń. Do promocji zaliczane są wszystkie kupony.

BetX – wpłaty i wypłaty

Tak jak wspominaliśmy, do skorzystania z bonusu powitalnego oraz innych promocji nie jest wymagany BetX kod promocyjny. Nie obejdzie się jednak bez dokonania wpłaty. Bukmacher ten oferuje kilka sprawdzonych i w pełni bezpiecznych metod płatności. Dzięki temu mamy pewność, że nasze środki nie wpadną w niepowołane ręce.

BetX – wpłaty

W chwili obecnej bukmacher ten oferuje trzy metody składania depozytu:

 • Dotpay
 • Przelewy24
 • Blik

Niezależnie od tego, którą z nich wybierzemy, minimalna wpłata wynosi 5 PLN, a maksymalna 40.000 PLN. Każda z nich gwarantuje błyskawiczne zaksięgowanie środków na koncie gracza i nie wiąże się z koniecznością płacenia dodatkowej prowizji.

BetX – wypłaty

BetX podobnie, jak inni legalni bukmacherzy działający w Polsce, oferuje wypłaty tylko i wyłącznie na konto bankowe. Aby środki tam trafiły niezbędna jest jednak pełna weryfikacja konta, która polega na przesłaniu zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu) oraz podaniu numeru rachunku bankowego. Gracze posiadający konta w najpopularniejszych bankach mogą liczyć na natychmiastowe wypłaty.

BetX – informacje o bukmacherze

BetX rozpoczął swoja internetową działalność pod koniec maja 2020 roku. Bukmacher ten posiada licencję Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych, dzięki czemu możemy zestawić go obok innych, legalnie działających w Polsce firm. Stale rozwija swoją ofertę zakładów sportowych oraz daje możliwość obstawiania sportów wirtualnych, e-sportu oraz gier karcianych. Przygotował również szereg bonusów, z których aktualnie mogą skorzystać wszyscy gracze, niezależnie od tego czy posiadają BetX kod promocyjny czy nie.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Prezesem BetX jest Krzysztof Wal, a do udziałowców spółki należą: Krzysztof Mrowiec, K21 Sp. z o.o., Evona Electronic Spol S.R.O., Invest Com Sp. z o.o oraz Katarzyna Agnieszka Stańko. Aby zwiększyć swoją rozpoznawalność wśród klientów, bukmacher został sponsorem Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Dodaj komentarz