Bwin bonus | Bonus powitalny Bwin na start

Bwin bonus powitalny na start
Aktualnie kod bonusowy jest nieaktywny

Jeśli bukmacher Bwin pojawi się na polskim rynku, być może dostępny będzie w Bwin bonus na start dla nowych graczy. W tym artykule opisujemy jakie bonusy Bwin może przygotować dla graczy, prezentujemy najważniejsze informacje o tym bukmacherze i opisujemy ofertę zakładów, która może być dostępna w Bwin. 

Bwin bonus powitalny

Na początku warto wspomnieć, że Bwin bonus nie jest teraz dostępny, bo sam bukmacher nie działa jeszcze na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jednak nie jest wykluczone, że to zmieni się za jakiś czas. Co kilka miesięcy przybywa nowych firm, które uzyskują zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce. Bukmacher Bwin, o czym już teraz warto wspomnieć, także może wkrótce postarać się o zdobycie niezbędnych dokumentów, aby na polskim rynku funkcjonować.

Od zdobycia zezwolenia z Ministerstwa Finansów, do rozpoczęcia działalności, jest jeszcze daleka droga. Jednak Bwin bonus można przewidywać już teraz. Wnioski nasuwają się poprzez obserwację tego, jak bukmacher funkcjonuje w innych krajach. Po części można także przewidzieć potencjalne promocje, patrząc na to, co oferują nowym graczom pozostali bukmacherzy, którzy działają już na polskim rynku.

Jak powszechnie wiadomo w Bwin bonus na start może składać się z jednej lub kilku promocji. Najpopularniejsze bonusy bukmacherskie to:

 • Darmowy zakład (freebet);
 • Bonus bez ryzyka (cashback);
 • Bonus od depozytu.

W dalszej części opisujemy jak funkcjonują kolejno wszystkie bonusy bukmacherskie, które Bwin może przygotować dla graczy. Jaki bonus Bwin ostatecznie będzie dostępny? W tym momencie trudno jest to jednoznacznie przesądzić, ale jeśli tylko poznamy szczegóły, to poinformujemy o tym w tym tekście. 

Bwin bonus – jak aktywować bonusy na start?

Jeszcze zanim opiszemy poszczególne bonusy Bwin, warto wiedzieć w jaki sposób będzie można je aktywować. Być może wymagany będzie kod bonusowy Bwin, który z pewnością zaprezentujemy, gdy takowy pojawi się dla nowych graczy. 

Bonus Bwin na start aktywuje się, tak jak w przypadku innych bukmacherów, podczas rejestracji konta u bukmachera. Jak założyć konto w Bwin? Dokładny formularz rejestracyjny nie jest w tym momencie dostępny, ale graczy możemy uspokoić. Proces zakładania konta u większości bukmacherów jest niemal taki sam. Różnice są w tym aspekcie minimalne. Poniżej prezentujemy schemat, który – z drobnymi zmianami – powinien obowiązywać w przypadku Bwin.

Bwin bonus – rejestracja krok 1

Na początku rejestrując się u bukmachera, w każdym przypadku, trzeba będzie podać informacje niezbędne do korzystania z konta gracza. Będą to:

 • Nazwa użytkownika
 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Hasło

Dzięki tym danym będzie można stworzyć konto gracza, do którego zalogujemy się za pomocą podanych w formularzu loginu, hasła czy adresu mailowego. 

Bwin bonus – rejestracja krok 2

W drugim etapie bukmacher poprosi o dane bardziej szczegółowe, które pozwolą zweryfikować naszą tożsamość, a także – jeśli kod bonusowy Bwin będzie wymagany – aktywują pakiet bonusów powitalnych.

 • Imię i nazwisko
 • PESEL
 • Adres zamieszkania
 • Kod bonusowy Bwin 

Bonus Bwin może, ale wcale nie musi, być uzależniony od wpisania kodu bonusowego. Natomiast dane personalne będą konieczne, aby móc zakończyć rejestrację tzw. konta tymczasowego u bukmachera. W pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności konta, w tym wypłat środków na konto bankowe, będzie można po pełnej weryfikacji danych. 

Bwin bonus – rejestracja krok 3

Na sam koniec trzeba zweryfikować konto gracza. W jaki sposób to zrobić? Przesyłając skan dokumentu ze zdjęciem, np. dowodu osobistego. Jeśli bukmacher potwierdzi, że podane przez nas dane są zgodne z tymi, które zawarte są na dokumencie, wówczas będziemy mogli w pełni korzystać z konta bukmacherskiego. 

Bwin bonus freebet

Bonus Bwin w formie freebetu, czyli darmowego zakładu, może znaleźć się w pakiecie powitalnym. Jest to jeden z bonusów, który można otrzymać bez depozytu, a więc bez konieczności inwestowania własnych środków. 

Freebet oznacza, że gracz dostaje darmowe środki od bukmachera. Można je przeznaczyć na typowanie zakładów bukmacherskich. W przypadku wygranej gracz zgarnia pulę, ale bukmacher może wymagać dokonania obrotu bonusem. Porażka oznacza, że tracimy środki bonusowe. Jednak nie będą to wpłacone przez gracze środki na grę, zatem bonus pozwala zniwelować ryzyko.

Freebet to bonus Bwin dostępny dla zagranicznych graczy. Zatem w Polsce również ten typ promocji może być dostępny na start. 

Bwin bonus cashback

Kolejny bonus Bwin, który na start może być dostępny, to cashback. Jest to bonus znany również jako bezpieczny zakład lub zakład bez ryzyka, bowiem bukmacher zabezpiecza stawkę kuponu w razie błędnego typowania przez gracza. W przypadku porażki środki, albo ich część, wracają na konto. Dlatego mówimy tu o typowaniu zakładu bez ryzyka. 

To ile maksymalnie gracz może odzyskać zależne jest od regulaminu promocji. Cashback najczęściej oznacza zabezpieczenie na 50% lub 100% stawki kuponu, do maksymalnie określonej kwoty. Najczęściej jest to bonus, który przyznawany jest w przypadku pierwszego typowanego w historii konta kuponu. Od tego są jednak odstępstwa.

Czy w Bwin bonus bez ryzyka będzie dostępny? Nie wiemy, ale są na to spore szanse. Nawet jeśli cashback nie byłby elementem pakietu powitalnego, to może stać się bonusem oferowanym cyklicznie przy okazji różnych wydarzeń. 

Bwin bonus od depozytu

Warto wspomnieć jeszcze o bonusie od depozytu. W Bwin bonus tego rodzaju może być dostępny w pakiecie powitalnym, a także czasami przy okazji akcji specjalnych. Czy będzie tak na pewno? Tego jeszcze nie wiemy. 

Czym jest bonus od depozytu? Bonus Bwin tego typu będzie oznaczał po prostu przyznanie dodatkowych środków na grę, uzależnioną od wpłaty na konto depozytowe w serwisie bukmachera. Większość bukmacherów decyduje się na podwojenie środków do pewnej kwoty, są też przypadki przyznawania 50% od depozytu. W wielu przypadkach bonus dotyczy pierwszej wpłaty, ale równie dobrze może być przyznany od drugiej czy każdej kolejnej. 

Taki bonus Bwin, o ile znajdzie się w ofercie, będzie zapewne obwarowany określonymi wymogami obrotu bonusem. W tym przypadku szczegóły poznamy, gdy Bwin zdecyduje już o ogłoszeniu wejścia na polski rynek i przedstawi warunki bonusów na start.

Bwin bonus dla wszystkich graczy

Nie tylko powitalny bonus Bwin może udostępnić dla graczy. Istnieje szansa na to, że różnorodne promocje przygotowane będą dla wszystkich, bez względu na rejestrację konta. Bonusy Bwin dla wszystkich mogą zawierać np. freebet, cashback czy bonus od depozytu, przyznawane w ramach konkretnych akcji promocyjnych.

Jednak istnieją także inne bonusy, które również może przygotować bukmacher. Przykładami takich bonusów są m.in.:

 • Gra bez podatku;
 • Bonusy na kupony wielokrotne;
 • Wyższe kursy na wybrane zdarzenia;
 • Programy lojalnościowe.

Podobnie jak w przypadku oferty powitalnej, tak samo nie możemy teraz przewidzieć jaki bonus Bwin będzie dostępny dla wszystkich graczy. O tym także poinformujemy gdy będziemy znali szczegółowy plan promocyjny Bwin w Polsce. 

Bwin bonus oferta

Opisaliśmy już szczegółowo jaki bonus Bwin może znaleźć się w pakiecie na start, a także jakie są potencjalne bonusy Bwin dla wszystkich graczy. Czas jeszcze poznać ofertę zakładów, które bukmacher może mieć dla polskich graczy.

Bwin bonus – zakłady sportowe

Najważniejszą kategorią zakładów bukmacherskich w Bwin powinny być sportowe zakłady. Wśród dostępnych możliwości znajdzie się zapewne kilkadziesiąt dyscyplin sportu, najważniejsze ligi i rozgrywki, ale też niszowe imprezy. 

Bwin bonus – pozostałe zakłady

Gracze mogą mieć do dyspozycji typowanie zdarzeń, które nie są związane wyłącznie ze sportem. Mogą to być wydarzenia ze świata filmu, muzyki, życia społecznego itp. Zapewne wśród takich zakładów będzie mniej opcji do typowania niż w przypadku sportu, ale to kolejna alternatywa dla typerów, mogąca znaleźć swoje miejsce w bukmacherskiej ofercie Bwin. 

Bwin bonus – sport wirtualny

Kolejna kategoria to sporty wirtualne, czyli stylizowane na realne rozgrywki zmagania, które toczą się poprzez obliczenia komputerowego algorytmu. Zagraniczni typerzy mogą korzystać z tego typu zakładów w Bwin, ponadto jest to popularna kategoria zakładów u polskich bukmacherów. Można zatem spodziewać się, że sporty wirtualne będą dostępne u bukmachera. 

Bwin bonus – gry karciane

Za granicą, gdzie dopuszczają do tego prawne przepisy, bukmacher Bwin chętnie oferuje rozgrywki na zasadach wirtualnego kasyna. Sytuacja w polskim prawie wygląda tak, że tego typu oferta nie jest dostępna u legalnych bukmacherów. Popularne są jednak gry karciane, a Bwin może iść tym tropem i umieścić je wśród propozycji dla typerów. 

Bwin informacje o bukmacherze 

Bukmacher Bwin to międzynarodowa marka założona w Austrii w 1997 roku. Od tego czasu firma pojawiła się na kilkunastu rynkach, gdzie prowadzi działalność. W tym momencie Bwin nie działa jeszcze w Polsce, ale to może się zmienić.

W przypadku typowania zakładów sportowych u bukmachera gracz może wybrać jedną z blisko 40 dyscyplin sportu, ponadto w wielu krajach Bwin prowadzi wirtualne kasyna czy proponuje innego rodzaju gry hazardowe. Bwin przez wiele lat był sponsorem takich sportowych klubów jak m.in. Real Madryt czy AC Milan.

Dodaj komentarz