eWinner kod promocyjny | bonus powitalny

Oferta powitalna eWinner bonus 610 PLN - należy podać kod promocyjny eWinner przy rejestracji
500 PLN bonus od depozytu + cashback 110 PLN
Kod bonusowy MECZYKI

Bukmacher eWinner proponuje nowym użytkownikom ofertę startową, w skład której wchodzi zakład bez ryzyka, a także bonus od depozytu. W eWinner bonus powitalny to maksymalnie 610 zł. Co należy zrobić, żeby został on przyznany? Czy w eWinner kod promocyjny odblokowuje dostępne promocje? Jeśli interesujesz się tym bukmacherem, a także chciałbyś dowiedzieć się, czy w eWinner kod bonusowy jest wymagany, to zachęcamy do lektury niniejszego artykułu. 

Tabela przedstawia pełne zestawienie bonusów od bukmachera eWinner z wykorzystaniem kodu promocyjnego:

Typ bonusu eWinnereWinner Bonus
Fortuna Kod Promocyjny do wpisaniaBrak
Darmowy zakładBrak
Zakład bez ryzyka110 PLN
Bonus od wpłaty500 PLN
Bonus na EsportBrak
Bonus na sporty wirtualneBrak
Zaproś kumplaBrak
Aktualizacja kodu i bonusuStyczeń 2023

eWinner – gdzie wpisać kod promocyjny?

Tak jak wspominaliśmy, nowi gracze mogą liczyć na dodatkowe środki na grę od eWinner. Bonus powitalny wynosi do 600 zł i przysługuje każdemu, kto poprawnie przejdzie proces rejestracji u tego bukmachera. Jeśli chodzi o aktywację oferty powitalnej, to aktualnie nie jest  wymagany odpowiedni dla eWinner kod promocyjny. Jak tylko się to zmieni, oczywiście od razu Cię o tym poinformujemy. Mimo tego, już teraz warto wskazać, gdzie podczas zakładania konta powinien zostać wpisany eWinner kod bonusowy. Jak zatem wygląda rejestracja i co należy podać w formularzu?

eWinner kod promocyjny – rejestracja krok 1

Na samym początku trzeba wejść na stronę bukmachera i znaleźć przycisk “Zarejestruj się”. Widnieje on w prawym górnym rogu witryny – jest to niebieski napis na żółtym tle. Z tym oczywiście nie będziesz miał żadnego problemu. Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do formularza, w którym uzupełnisz wszystkie wymagane informacje, oczywiście zgodnie z prawdą.

eWinner kod promocyjny – rejestracja krok 2

Na pierwszej stronie musisz podać kilka podstawowych informacji. Bukmacher wymaga od Ciebie maila, numeru telefonu, a także hasła, które będziesz wykorzystywał podczas każdego logowania. To także miejsca na eWinner kod bonusowy, gdy zostanie on dołączony do oferty startowej. Możesz jeszcze zaznaczyć zgody na otrzymywanie ofert handlowych od bukmachera. Po tym wystarczy kliknąć przycisk “Załóż konto”.

eWinner rejestracja z kodem promocyjnym - krok 2

eWinner kod promocyjny – rejestracja krok 3

W trzecim kroku musisz podać dane osobowe. Pamiętaj, że tylko poprawnie założone konto gwarantuje w eWinner bonus powitalny. Zatem bukmacher potrzebuje naszego imienia i nazwiska, obywatelstwa, numeru PESEL, adresu zamieszkania oraz kodu, który przyjdzie SMS-em na telefon. Pozostaje zatwierdzić regulamin, politykę prywatności, a także zaznaczyć, że ukończyłeś 18 lat. Tak wygląda proces założenia konta tymczasowego. Co zrobić, żeby mieć pełny dostęp do wszystkich funkcji w eWinner?

eWinner rejestracja z kodem promocyjnym - krok 3

eWinner kod promocyjny – rejestracja krok 4

W celu dokończenia rejestracji należy zalogować się na konto i wejść w zakładkę “Konto użytkownika”. Tam trzeba dodać skany dokumentu tożsamości, a także wpisać numer rachunku bankowego do przelewów. Wtedy wystarczy poczekać na weryfikację konta przez bukmachera. Gdy wszystko będzie się zgadzało, otrzymasz informację, że konto zostało zweryfikowane i masz dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez eWinner. Bonus powitalny, możliwość wypłaty środków i brak limitów. To tylko część możliwości dostępnych w tej firmie dla tych, którzy przeszli przez pełną rejestrację.

eWinner kod promocyjny – dwa bonusy na start

Przyjrzyjmy się jak wyglądają bonusy z oferty powitalnej, o których wspominaliśmy we wstępie. Bukmacher oferuje dwie promocje na start. Jest to zakład bez ryzyka do 100 złotych, a także bonus 50% od drugiego depozytu do 500 zł. Przypominamy, że w tym momencie w eWinner kod promocyjny nie jest wymagany, aby te dwa bonusy otrzymać. A jak wyglądają szczegóły dotyczące przyznania i ewentualnej wypłaty tych dodatkowych środków?

eWinner kod promocyjny – zakład bez ryzyka do 100 zł

Pierwszy z dwóch oferowanych przez eWinner bonusów powitalnych to cashback. Tego typu bonus ubezpiecza Twój premierowy kupon. Tak więc nawet w przypadku błędnego wytypowania nie zostaniesz z niczym, ponieważ bukmacher zwróci Ci stawkę zakładu do wspomnianych 100 zł. Żeby jednak skorzystać z pełnej sumy należy postawić kupon dokładnie za 113,64 zł. Wszystko ze względu na 12% podatku od gier hazardowych widniejącego w polskim prawie. Jeśli chodzi o sam zwrot, to zostanie on przekazany od razu na konto depozytowe, zatem eWinner nie wymaga w tym wypadku żadnego obrotu. Pamiętaj, że minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z cashbacku wchodzącego w eWinner bonus powitalny to 20 zł.

eWinner kod promocyjny – bonus od depozytu do 500 zł

Drugi ostatni bonus powitalny eWinner to bonus 50% od drugiego depozytu do 500 zł. W tym wypadku, aby skorzystać z pełnej kwoty oferowanej przez tego bukmachera, należy wpłacić 1000 zł. Oczywiście mogą to być wyższe kwoty, jednakże maksymalnie eWinner przeleje właśnie 500 zł, bo taki jest najwyższy możliwy bonus. W tym wypadku również żaden kod bonusowy eWinner nie jest wymagany. Bonus będzie jednak dostępny dopiero wtedy, gdy obstawisz kupony za wpłaconą do depozytu sumę (może to być w kilku kuponach) z kursem minimalnym całego zakładu 1.50. W celu wypłaty środków bonusowych bukmacher wymaga zaś sześciokrotnego obrotu promocyjnymi środkami z kursem łącznym kuponu SOLO czy AKO przynajmniej 2.50. Na spełnienie warunków postawionych przez eWinner masz dokładnie 30 dni.

eWinner kod promocyjny

eWinner bonusy pozostałe

w eWinner bonus powitalny to tylko część promocji oferowana dla typerów. W końcu bukmacher nie może zapominać także o stałych użytkownikach. Jak wygląda tego typu oferta? Warto zaznaczyć, że i w tym przypadku w eWinner kod promocyjny nie jest wymagany, aby skorzystać z dostępnych bonusów stałych, niezwiązanych z rejestracją.

Esport bez podatku

W eWinner możliwe jest obstawianie bez podatku na wszystkie gry z oferty esportowej. Zaznaczamy, że ze wszystkich promocji dla stałych graczy mogą skorzystać również Ci, którzy dopiero założyli konto i wykorzystali eWinner bonus powitalny. Typerzy zainteresowani obstawianiem takich gier jak Counter Strike czy League of Legends mogą liczyć na wyższe wygrane, ponieważ to eWinner bierze na siebie wspomniany podatek. Wystarczy, że na kuponie będą minimum trzy zdarzenia TYLKO na esport z kursem 

minimalnym każdego z nich co najmniej 1.20. 

„#2LIGAOFENSYWA”

Jako że eWinner jest sponsorem tytularnym polskiej drugiej ligi piłkarskiej, to stworzył promocję związaną właśnie z tymi rozgrywkami. Aby z niej skorzystać należy obstawić kupon za minimum 20 zł ze wszystkimi meczami kolejki. Wtedy za każdą strzeloną bramkę otrzymasz 1 zł freebetu. Zatem darmowy zakład będzie uzależniony od sumy goli strzelonych w danej kolejce. Aby wypłacić przyznane środki trzeba postawić kupon z kursem łącznym całego zakładu przynajmniej 2.50. Jeśli okaże się on wygrany, to środki od razu trafią do depozytu, jednakże ostateczna kwota, która znajdzie się na koncie gracza będzie pomniejszona o przyznane środki bonusowe.

Freebet 25 PLN

W eWinner bonus powitalny składa się ze wspomnianego cashbacku oraz bonusu od drugiego depozytu. Brakuje zatem freebetu – ten bonus stanowi za to część stałej oferty promocyjnej. W każdy weekend czeka na typerów 25 zł na darmowy zakład. Wystarczy w sobotę lub niedzielę obstawić kupon za dokładnie 49 zł, na którym znajdą się minimum dwa spotkania piłkarskie z kursem łącznym tychże zdarzeń przynajmniej 2.50. Freebet zostanie przyznany natychmiastowo, a na jego obrót są 24 godziny. Kupon za przyznane środki musi mieć kurs minimum 1.50, a maksimum 10. Wygranej nie trzeba obracać, ale musisz pamiętać, że zostanie ona pomniejszona o kwotę otrzymanego freebetu.

kod promocyjny eWinner

eWinner – wpłaty i wypłaty

Ważną kwestią techniczną, która ma niewątpliwy wpływ na komfort obstawiania są metody płatności, a więc wpłaty i wypłaty. Jak to wygląda w eWinner?

Jeśli chodzi o wpłaty na konto depozytowe, to są one natychmiastowe. Dostępnych jest kilka opcji przelewania środków. Mianowicie można skorzystać z BLIKa, Pay-by-link, karty MASTERCARD/VISA, a także szybkiego transferu. Bukmacher nie pobiera oczywiście żadnych prowizji z tego tytułu. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł.

W przypadku wypłat bukmacher wprowadził opcję przelewów natychmiastowych, jednakże muszą być one dostępne również w Twoim banku. W takim przypadku środki znajdą się na rachunku bankowym w kilka minut. Jeśli jednak taka opcja nie jest u Ciebie dostępna, to na przelew należy poczekać około doby. Musisz pamiętać, że minimalnie wypłacisz 20 zł. Przypominamy, że na start przysługuje eWinner bonus powitalny, który otrzyma każdy zarejestrowany – do skorzystania z pełni możliwości nie jest więc wymagany kod promocyjny eWinner

eWinner – informacje o bukmacherze

eWinner to jeden z najmłodszych legalnie działających bukmacherów w naszym kraju. Otrzymał on licencję od Ministerstwa Finansów 30 października 2018 roku. Mimo tego, znajdziemy w eWinner bonus powitalny, w skład którego wchodzi cashback oraz bonus od drugiej wpłaty, a także promocje dla stałych typerów. Ponadto bukmacher stworzył już aplikację mobilną i posiada rozbudowaną stronę internetową. Kapitał zakładowy firmy wynosi 2 miliony zł, a jego siedziba mieści się w Gdyni przy ulicy Legionów 126-128.

Dodaj komentarz